Wikipedysta:PBbot/powtórzone wyrazy


Wikipedysta:PBbot/powtórzone wyrazy w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedysta:PBbot Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis artykułów z powtórzonymi wyrazami na podstawie zrzutu plwiki-20200901-pages-articles.xml. Wyszukano słowa składających się z alfabetu polskiego (brak cyfr, kropek i innych znaków), wokół których występuje spacja.

  1. !!!: Chk Chk
  2. 'Round About Midnight: Bye Bye
  3. (1905) Ambartsumian: w w
  4. (2021) Poincaré: w w
  5. (2178) Kazakhstania: w w
  6. (2420) Čiurlionis: w w
  7. (29477) Zdíkšíma: w w
  8. (30798) Graubünden: w w
  9. (309) Fraternitas: pochodzi pochodzi
  10. (920) Rogeria: nazwy nazwy
  11. 0079-0088: Tom Tom
  12. 1 (album B1A4): Cha Cha
  13. 1 Armia (Węgry): rejonie rejonie
  14. 1 Berliński Batalion Saperów: rozkazu rozkazu
  15. 1 Dywizja Lekka (III Rzesza): okresu okresu
  16. 1 Dywizja Piechoty Legionów: i i
  17. 1 Dywizjon Pociągów Pancernych: pociągu pociągu
  18. 1 Dywizjon Straży Granicznej: obsadził obsadził
  19. 1 Korpus Zmechanizowany (ZSRR): bazie bazie
  20. 1 Pułk Artylerii Motorowej (PSZ): o o
  21. 1 Pułk Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego: w w
  22. 1 fenig wzór 1917: F F
  23. 1 złoty 1932 Polonia: strony strony
  24. 1. List do Tesaloniczan: swych swych
  25. 1. deild Wysp Owczych (1994): dało dało
  26. 10 Brygada Kawalerii (austro-węgierska): nazwy nazwy
  27. 10 Brygada Ochrony Pogranicza: kolejnych kolejnych
  28. 10 Downing Street: i i
  29. 10 Dywizja Artylerii Armat: wojsk wojsk
  30. 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Bydgoszczy: Szpital Szpital
  31. 10 Years on the Frontline: Ta Ta
  32. 10 fenigów wzór 1917: F F
  33. 10,5 cm leFH 16 auf Geschützpanzer: z z
  34. 1002 w polityce: potwierdza potwierdza
  35. 107 Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej: wojsk wojsk
  36. 11 Batalion Celny: dowództwo dowództwo
  37. 11 Dywizja Artylerii Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  38. 11. Europejskie Młodzieżowe Mistrzostwa Par w Brydżu Sportowym: Andreas Andreas
  39. 117°: Ju Ju
  40. 12 Pułk Ułanów Podolskich (PSZ): w w
  41. 122 męczenników wojny domowej w Hiszpanii: Gonzalo Gonzalo • Lopez Lopez • Alcalde Alcalde
  42. 1248: wschodniej wschodniej
  43. 126 Pułk Artylerii Przeciwpancernej: wojsk wojsk
  44. 13 Dywizja Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  45. 13 Mołodeczańska Brygada Armii Krajowej: podjął podjął
  46. 13Hor: Same Same
  47. 14 Dywizja Piechoty (III Rzesza): II II
  48. 14 Małorosyjski Pułk Dragonów: Brygada Brygada
  49. 14 Wielkopolska Dywizja Piechoty: kompania kompania
  50. 14 urodziny: Dum Dum
  51. 15 Brygada Artylerii Ciężkiej: wojsk wojsk
  52. 15 Brygada Kawalerii (austro-węgierska): roku roku
  53. 15 Dywizja Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  54. 15 Pułk Piechoty Armii Krajowej (Puławy): OP OP
  55. 153P/Ikeya-Zhang: Photo Photo
  56. 16 Brygada Artylerii Armat: wojsk wojsk
  57. 16 Dywizja Artylerii Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  58. 16 Pomorski Pułk Artylerii: wojsk wojsk
  59. 1683 w polityce: Sobieski Sobieski
  60. 17 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  61. 18 Brygada Kawalerii (austro-węgierska): nazwy nazwy
  62. 18 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  63. 18 października: biskup biskup
  64. 184 Pułk Piechoty (II RP): broń broń
  65. 1845 w muzyce: premiera premiera
  66. 1856 w muzyce: premiera premiera
  67. 1863: powołał powołał
  68. 1874 w muzyce: w w
  69. 19 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  70. 1904 w polityce: del del
  71. 1936: Sing Sing
  72. 1951 w muzyce: Tom Tom
  73. 1963 w muzyce: Mingus Mingus
  74. 1977: Maung Maung
  75. 1984 (brytyjski zespół muzyczny): Bye Bye • La La
  76. 1985 w Wojsku Polskim: wręczył wręczył
  77. 1989 – 1990 United States Tour: Bam Bam
  78. 1990 w literaturze: konferencja konferencja
  79. 1992 w muzyce: Ju Ju
  80. 1993 w polityce: Ridley Ridley
  81. 1995: zginęło zginęło
  82. 1996 (album): pa pa
  83. 2 Dywizja Kawalerii (austro-węgierska): w w
  84. 2 Dywizjon Artylerii Konnej: rejon rejon
  85. 2 Dywizjon Straży Granicznej: obsadził obsadził
  86. 2 Korpus Zmechanizowany (ZSRR): bazie bazie
  87. 2 Pułk Artylerii Górskiej: przeniesiony przeniesiony
  88. 2 Pułk Artylerii Motorowej: o o
  89. 2 Pułk Lubelskiej Jazdy Ochotniczej majora Jaworskiego (212 Pułk Ułanów Lubelskich): musiał musiał
  90. 2-(Etylotio)benzimidazol: badania badania
  91. 20 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  92. 20 fenigów wzór 1917: F F
  93. 2007 w muzyce: Wu Wu
  94. 2008: Mai Mai
  95. 2010 w filmie: Aho Aho
  96. 2010 w muzyce: Voo Voo
  97. 2012 w boksie: miały miały
  98. 2012 w muzyce: Si Si • Da Da
  99. 2015 w boksie: mistrza mistrza • tytuł tytuł
  100. 2016 w grach komputerowych: Box Box
  101. 2016 w literaturze: kolem kolem
  102. 2017 w muzyce: Hey Hey
  103. 2018 w boksie: wadze wadze
  104. 2019 w boksie: w w • tytuł tytuł
  105. 2019 w muzyce: Fan Fan
  106. 2019: najlepszą najlepszą
  107. 2020: nie nie
  108. 2032 (album): Gris Gris
  109. 21 Dywizja Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  110. 21 Dywizja Piechoty Obrony Krajowej: von von
  111. 21 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  112. 21 Savage: Savage Savage
  113. 21. ceremonia wręczenia Złotych Globów: Yum Yum
  114. 22 Pułk Piechoty (austro-węgierski): w w
  115. 23 Batalion Saperów (1939): dowódcy dowódcy
  116. 23 Brygada Artylerii Przeciwpancernej: wojsk wojsk
  117. 24 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  118. 24 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  119. 24 godziny online.pl: także także
  120. 25 (album Shakin’ Dudiego): la la
  121. 25 Brygada Kawalerii Powietrznej: i i
  122. 25 Korpus Armijny Imperium Rosyjskiego: Piechoty Piechoty
  123. 25 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  124. 25 czerwca: dyrektor dyrektor
  125. 25 lat Listy Przebojów Trójki 1982–2006: Da Da • Duran Duran • Shoop Shoop • Mmm Mmm
  126. 25 lat: la la
  127. 250 Szpital Wojskowy w Dziwnowie: obserwował obserwował
  128. 26 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  129. 26. ceremonia wręczenia nagród Gildii Aktorów Ekranowych: Dee Dee
  130. 27 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  131. 28 Brygada Artylerii Przeciwpancernej: wojsk wojsk
  132. 28 Pułk Piechoty (PSZ): i i
  133. 29 Pułk Artylerii Lekkiej: za za
  134. 3 Dywizja Artylerii Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  135. 3 Dywizja Kawalerii (austro-węgierska): nazwy nazwy
  136. 3 Dywizja Piechoty (III Rzesza): między między
  137. 3 Natsu Natsu Mini Berryz: Natsu Natsu
  138. 3 Pułk Artylerii Lekkiej Legionów: odtworzono odtworzono
  139. 3 Pułk Lotniczy: w w
  140. 3 for One: Bad Bad
  141. 3-Metylofentanyl: Xue Xue
  142. 31 Brygada Artylerii Armat: wojsk wojsk
  143. 33 Brygada Artylerii Ciężkiej: wojsk wojsk
  144. 33 Pułk Piechoty (II RP): i i
  145. 33 zgłoś się: pracownik pracownik
  146. 36 Eskadra Towarzysząca: lotnisko lotnisko
  147. 36 Pułk Piechoty Legii Akademickiej Armii Krajowej: dowódca dowódca
  148. 36 komnata Shaolin: Run Run
  149. 36. ceremonia wręczenia Oscarów: Mad Mad
  150. 37 Łużycki Pułk Artylerii: wojsk wojsk
  151. 37. ceremonia wręczenia nagród David di Donatello: gao gao
  152. 39 Pułk Lotnictwa Myśliwskiego: dowódcy dowódcy
  153. 3OH!3 (album): album album
  154. 3h hajs, hajs, hajs: Hajs Hajs
  155. 4 (album Beyoncé Knowles): Ty Ty
  156. 4 Brygada Kawalerii (austro-węgierska): nazwy nazwy
  157. 4 Dywizja Artylerii Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  158. 4 Dywizja Piechoty (II RP): wynosił wynosił
  159. 4 Korpus Zmechanizowany (ZSRR): bazie bazie
  160. 4 Pułk Artylerii Lekkiej (WP we Francji): Dywizji Dywizji
  161. 4 Tyrolski Pułk Strzelców Cesarskich: i i
  162. 4. ceremonia wręczenia Węży: odbyć odbyć
  163. 42 Pułk Piechoty (II RP): i i
  164. 45 Dywizja Strzelców: wycofana wycofana
  165. 49 Huculski Pułk Strzelców: objął objął
  166. 498 błogosławionych męczenników hiszpańskich: Furones Furones
  167. 4th Ai no nanchara shisū: Natsu Natsu • suki suki
  168. 5 Batalion Saperów (II RP): x x
  169. 5 Dywizja Artylerii Armat: wojsk wojsk
  170. 5 Dywizja Piechoty (II RP): dywizja dywizja
  171. 5 Korpus Zmechanizowany (ZSRR): bazie bazie
  172. 5 Kresowy Batalion Saperów (PSZ): nocą nocą
  173. 5 Zapasowy Pułk Piechoty: osobowy osobowy
  174. 5 fenigów wzór 1917: F F
  175. 5 marca: niemiecki niemiecki • działaczka działaczka
  176. 5 złotych 1930 Wizyta w Brukseli: nazwy nazwy
  177. 5 złotych wzór 1975: napis napis
  178. 50 Cent: Kidd Kidd • Nah Nah
  179. 50 złotych 1924 Klęczący rycerz: nazwy nazwy
  180. 50. ceremonia wręczenia nagród Grammy: Gone Gone
  181. 50/50 (album): Kali Kali • Lajla Lajla
  182. 51 Pułk Piechoty Strzelców Kresowych: w w
  183. 52 dla przyjaciół: na na
  184. 53 Pułk Piechoty (austro-węgierski): von von
  185. 53. ceremonia wręczenia nagród Grammy: Wow Wow
  186. 6 Brygada Artylerii Armat: wojsk wojsk
  187. 6 Dywizja Lotnictwa Myśliwskiego: nr nr
  188. 6 Lwowska Dywizja Piechoty: wszedł wszedł
  189. 6 Pułk Piechoty Legionów: Piechoty Piechoty
  190. 6 Pułk Strzelców Podhalańskich: pułk pułk • posiadał posiadał
  191. 60. ceremonia wręczenia Oscarów: Wee Wee
  192. 64 Pomorski Pułk Strzelców Murmańskich: przewieziony przewieziony • pułkowi pułkowi
  193. 64. Turniej Czterech Skoczni: powodu powodu
  194. 65 Starogardzki Pułk Piechoty: system system
  195. 666 Satan: Roku Roku
  196. 674 Wschodni Batalion: wojennych wojennych
  197. 68 Pułk Piechoty (II RP): Prezydent Prezydent
  198. 69 Pułk Piechoty (II RP): wówczas wówczas
  199. 7 (album Voo Voo): Voo Voo
  200. 7 Brygada Inżynieryjno-Budowlana: toru toru
  201. 7 Brygada Jazdy: zabrali zabrali
  202. 7 Dywizja Kawalerii (austro-węgierska): nazwy nazwy
  203. 7 Korpus Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  204. 7 Korpus Zmechanizowany (ZSRR): bazie bazie
  205. 7 Rewelski Pułk Piechoty: A A
  206. 7 Samurai Sessions: Chapu Chapu
  207. 7 pokus głównych: genialne genialne
  208. 70. rocznica rzezi wołyńskiej: oni oni • którzy którzy
  209. 71. ceremonia wręczenia nagród Emmy: Dee Dee • Late Late
  210. 73 Pułk Piechoty (II RP): w w
  211. 73. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji: La La
  212. 8 Brygada Jazdy: brygada brygada
  213. 8 Brygada Kawalerii (austro-węgierska): nazwy nazwy
  214. 8 Dywizja Artylerii Przełamania: wojsk wojsk
  215. 8 Dywizja Kawalerii (austro-węgierska): nazwy nazwy
  216. 8 Korpus Zmechanizowany (ZSRR): bazie bazie
  217. 8 czerwca: działacz działacz
  218. 80 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  219. 85 Pułk Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  220. 89 Pułk Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  221. 89 Pułk Zmechanizowany w Żaganiu: bazie bazie
  222. 89. ceremonia wręczenia Oscarów: La La
  223. 8th Wonder: Hot Hot
  224. 9 Dywizja Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  225. 9 Eskadra Lotnictwa Taktycznego: nr nr
  226. 9 Pułk Czołgów Średnich: Srebrnym Srebrnym
  227. 9 sierpnia: zginęło zginęło
  228. 9.25. Przygoda jednej nocy: Jeremi Jeremi
  229. 90 Pułk Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  230. 90210 (sezon 2): Another Another
  231. 91 Pułk Piechoty (austro-węgierski): Emil Emil
  232. 92 Pułk Artylerii Przeciwpancernej: wojsk wojsk
  233. 96 Pułk Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  234. 97 Pułk Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  235. 98 Pułk Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  236. 9893: w w
  237. 99 Pułk Artylerii Obrony Przeciwlotniczej: wojsk wojsk
  238. A (singel Big Bangu): Bang Bang • skarg skarg
  239. A Boy Named Goo: Goo Goo
  240. A Chau: Hong Hong
  241. A Death on Easter Day (Swinburne): abba abba
  242. A Jagged Era: So So
  243. A Little Respect: Zsa Zsa
  244. A Modest Proposal (album): More More
  245. A-YO: Late Late
  246. A.Y. Jackson: w w
  247. ABBA: Gimme Gimme
  248. ABM Solid: Barbara Barbara
  249. ADFGVX: G G • F F
  250. ADHD: S S
  251. AMC 1934: czołgów czołgów
  252. AQQ (magazyn komiksowy): Zin Zin
  253. ASD Nocerina 1910: w w
  254. ASD Speranza FC 1912: w w
  255. ASP S15 Stemme: w w
  256. ATC (N02): Opioidy Opioidy
  257. ATC (zespół muzyczny): La La
  258. ATIS: three three
  259. ATV - Krajowa Telewizja Kablowa: Pago Pago
  260. AZS-AWF Kraków (wioślarstwo): w w
  261. Aalwar: Mayile Mayile
  262. Aap Ki Khatir: Meethi Meethi
  263. Aarzoo: Jaimatha Jaimatha • Rabba Rabba
  264. Aata: Yela Yela
  265. Aathi: Olli Olli
  266. Aatma: Chori Chori • Sehma Sehma
  267. Aayitha Ezhuthu: Dol Dol
  268. Abbath (zespół muzyczny): Abbath Abbath
  269. Abdul Chaer: Bener Bener
  270. Abdulkarim Fardan: Abdulkarim Abdulkarim
  271. Abdullah Abdullah: Abdullah Abdullah
  272. Abdullah Al-Sooli: biegu biegu
  273. Aborcja w Polsce: i i
  274. Aboubacar Bangoura: mając mając
  275. Abradab: Baku Baku
  276. Abraham Abraham: Abraham Abraham • Abrahama Abrahama
  277. Abraham Mateo: Bom Bom
  278. AbstrachujeTV: O O
  279. Abu Azaitar: none none
  280. Abubakar Nurmagomiedow: none none
  281. Acadèmia Valenciana de la Llengua: ochrony ochrony
  282. Acaste (trylobit): H H
  283. Ace Ventura: Psi detektyw (serial animowany): Wild Wild
  284. Acena sina: magellanica magellanica
  285. Acheilognathus: tabira tabira
  286. Achileas Gramatikopulos: w w
  287. Achille Liénart: i i
  288. Achtung Zelig!: Zin Zin
  289. Acoustic Live in Newcastle: Wild Wild
  290. Across the Country Vol. 1: Aint Aint
  291. Across the Universe: Bang Bang
  292. Ada Markowa: I I
  293. Adad-belu-ka’’in: of of
  294. Adaks pustynny: Addax Addax
  295. Adam Bielański (chemik): dr dr
  296. Adam Champ: Fush Fush
  297. Adam Chełmoński (1890–1959): w w
  298. Adam Hełm-Pirgo: synami synami
  299. Adam Kiełbiński: Krzyża Krzyża
  300. Adam Kowalski (zawodnik MMA): none none
  301. Adam Kownacki: none none
  302. Adam Kulawik: w w
  303. Adam Kwak: Sprint Sprint
  304. Adam Leśniak: wielu wielu
  305. Adam Lizakowski: w w
  306. Adam Maciejewski (zawodnik MMA): none none
  307. Adam Musiałek: w w
  308. Adam Ondra: dura dura • Vasil Vasil • Mora Mora
  309. Adam Onufrowicz: w w
  310. Adam Przybylski: Piechoty Piechoty
  311. Adam Ratyński: Polski Polski
  312. Adam Ryszard Minchejmer: w w
  313. Adam Stach: powodzenia powodzenia
  314. Adam Stalony-Dobrzański: w w
  315. Adam Taubitz: jalla jalla
  316. Adam Tuczemski: Henrykiem Henrykiem
  317. Adam West: Walla Walla
  318. Adam Wieczorek: none none
  319. Adam Wielomski: i i
  320. Addicted to the Game Part 5: Bay Bay
  321. Addio, addio: Addio Addio
  322. Adele Bloch-Bauer I: zwrotu zwrotu
  323. Adelpha alala: alala alala
  324. Adibu – misja Ziemia: of of
  325. Adios Huntsville: w w
  326. Administrator danych osobowych: to to
  327. Admirał Władywostok: decyzji decyzji
  328. Adnasalia: of of
  329. Adolf Henryk Wiesiołowski: Miasta Miasta
  330. Adolf Jakubowicz (artysta): w w
  331. Adolf Jakubowicz (polityk): radnym radnym
  332. Adolf Lindstrøm: zaproponował zaproponował
  333. Adonis Stevenson: none none
  334. Adrian Belew: Belew Belew
  335. Adrian Zieliński (zawodnik MMA): none none
  336. Adriana Chechik: seksu seksu
  337. Adriana Lima: Late Late
  338. Adriano Celentano: Sing Sing
  339. Adult Top 40: Goo Goo
  340. Aetbaar: a a
  341. Aethomyias: spilodera spilodera
  342. Afera Calciopoli: be be
  343. Afera żyrardowska: w w
  344. Affi N’Guessan: w w
  345. Afiniczny model zamożności: wprowadza wprowadza
  346. Afonso Fioreze: w w
  347. Afro Samurai: NOU NOU
  348. Afsana Pyaar Ka: Tip Tip
  349. Agalychnis: południowej południowej
  350. Agata Gawrońska-Bauman: Bon Bon
  351. Agenci T.A.R.C.Z.Y. (sezon 2): Dum Dum
  352. Agent Binky: Pets of the Universe: Chew Chew • Bye Bye
  353. Aggro Ansage Nr.5: OK OK
  354. Agkistrodon contortrix contortrix: contortrix contortrix
  355. Agkistrodon piscivorus piscivorus: piscivorus piscivorus
  356. Agnes Carlsson: Love Love
  357. Agnieszka Cyl: Sprint Sprint
  358. Agnieszka Holland: Europa Europa
  359. Agnieszka Lingas-Łoniewska: o o
  360. Agnieszka Niedźwiedź: none none
  361. Agnieszka Wirtemberska: Frau Frau
  362. Agostinho Cá: w w
  363. Agostino von Hassell: Korpusu Korpusu
  364. Ah Meng: Hsing Hsing
  365. Aharon Jadlin: of of
  366. Ahista Ahista: Ahista Ahista
  367. Ahmed Ahmed: Ahmed Ahmed
  368. Ahn Jae-hyun: Talk Talk
  369. Aida Bella: nie nie
  370. Aidan Gallagher: Ho Ho
  371. Aija Andrejeva: hey hey
  372. Aikatsu!: Powa Powa
  373. Ain't a Damn Thang Changed: La La
  374. Air Deccan: linia linia
  375. Airbus A320neo: silniku silniku
  376. Ajtony: Koj Koj
  377. Akademia Sztuki w Szczecinie: w w
  378. Akademie Federacji Rosyjskiej: Akademia Akademia
  379. Akcelerator elektrostatyczny: pole pole
  380. Aki Berg: w w
  381. Akiko Yada: Shima Shima
  382. Akop Szostak: none none
  383. Aktinidia: rzędu rzędu
  384. Akurat gra Kleyffa i jedną Kelusa: Kochana Kochana
  385. Akurat: Kochana Kochana
  386. Akwarium (zespół muzyczny): ZOOM ZOOM
  387. Al-Ka’ida Półwyspu Arabskiego: Brytanii Brytanii
  388. Al-Mazza: za za
  389. Al-Mughis Umar: o o
  390. Al-Muizz ibn Badis: w w
  391. Al-Sajid: Sign Sign
  392. Al-Shabab Club: w w
  393. Alaksandr Darożka: Sprint Sprint
  394. Alamagan: Song Song
  395. Alan Kurdi: w w
  396. Alan Merrill: Edgy Edgy
  397. Alan Sokal: w w
  398. Alan Walker: Cash Cash
  399. Alanqa: Kem Kem
  400. Alaquàs: powierzchni powierzchni
  401. Alasmidonta raveneliana: w w
  402. Alaungpaya: Maung Maung
  403. Albania w Konkursie Piosenki Eurowizji: Bon Bon
  404. Albert Baumler: w w
  405. Albert Lynch: w w
  406. Albert Niemann: opisał opisał
  407. Alberto Belén: w w
  408. Alberto Del Rio: none none
  409. Alberto Rabagliati: mu mu
  410. Albertyna Helbertówna: w w
  411. Albumy numer jeden w roku 1991 (Japonia): Kome Kome
  412. Albumy numer jeden w roku 1995 (Japonia): Kome Kome
  413. Albumy numer jeden w roku 2017 (Węgry): az az
  414. Alcalá de Henares: Sancho Sancho
  415. Alcazaba (zamek): w w
  416. Aldemar de Oliveira: w w
  417. Aldo Bonaccini: obozu obozu
  418. Aldo Da Pozzo: el el
  419. Ale Kino! (festiwal): Beyond Beyond
  420. Aleja Gwiazd Festiwalu Polskiej Piosenki: w w
  421. Aleja: drzew drzew
  422. Alejandro Casañas: w w
  423. Alejandro Pozo: Pozo Pozo
  424. Alejandro R. Jadad: Garcia Garcia
  425. Aleksandar Rakić: none none
  426. Aleksander (Niemołowski): Aleksandr Aleksandr
  427. Aleksander Bednarz: za za
  428. Aleksander Domaszewicz (lekarz): lekarza lekarza
  429. Aleksander Gawroński: Choo Choo
  430. Aleksander Janicki (artysta): redakcji redakcji
  431. Aleksander Jurewicz (pisarz): Członek Członek
  432. Aleksander Kocwa: członkiem członkiem
  433. Aleksander Kulczyński: odznaczony odznaczony
  434. Aleksander Lasik: w w
  435. Aleksander Laskowski (oficer kawalerii): byłych byłych
  436. Aleksander Mendyk: Wah Wah
  437. Aleksander Monka: kadr kadr
  438. Aleksander Nowacki: w w
  439. Aleksander Planas Saurí: Garcia Garcia
  440. Aleksander Prugar: w w
  441. Aleksander Ruchaj: w w
  442. Aleksander Safarewicz: w w
  443. Aleksander Stanisław Dzieduszycki: w w
  444. Aleksander Swatler: Polski Polski
  445. Aleksandr Arutiunow: w w
  446. Aleksandr Bogdanow: A A
  447. Aleksandr Drenteln: dowódcą dowódcą
  448. Aleksandr Fadin: w w
  449. Aleksandr Iwanow (kolekcjoner sztuki): Baden Baden
  450. Aleksandr Jagubkin: w w
  451. Aleksandr Jemieljanienko: none none
  452. Aleksandr Mieszkow: w w
  453. Aleksandr Siomin: strzelając strzelając
  454. Aleksandr Tawancew: szefa szefa
  455. Aleksandr Trianiczew: w w
  456. Aleksandr Łoginow (biathlonista): później później
  457. Aleksandr Żyrny: Sprint Sprint
  458. Aleksandra (księżniczka Luksemburga): Narcisa Narcisa
  459. Aleksandra Radwan: Gonić Gonić
  460. Aleksandra Szutko: zdobyła zdobyła
  461. Aleksandria Eschate: brzegu brzegu
  462. Aleksandrina od Balazar: kurczyła kurczyła
  463. Aleksandros Tuferis: to to
  464. Aleksiej Lebiediew: i i
  465. Aleksiej Markow: olimpijski olimpijski
  466. Aleksiej Morozow: klasyfikacji klasyfikacji
  467. Aleksiej Slepow: Sprint Sprint
  468. Aleksy (Moschonas): Alexios Alexios
  469. Aleksy (Sołowjow): w w
  470. Alessandra Martines: w w
  471. Alessandro Gamberini: doznał doznał
  472. Aletta Haniel: i i
  473. Alex O’Loughlin: w w
  474. Alex Sawyer: roli roli
  475. Alexander Lascelles: the the
  476. Alexander Lee Eusebio: Long Long • da da
  477. Alexander Veljanov: Run Run
  478. Alexander Wurz: roli roli
  479. Alexandra Camenscic: Sprint Sprint
  480. Alexandra Grey: serialu serialu
  481. Alexandra Lacrabère: Bera Bera
  482. Alexandru Lungu: none none
  483. Alexei Almoukov: Sprint Sprint
  484. Alexia (piosenkarka): La La
  485. Alexis Jordan: Hush Hush
  486. Alfa Romeo: Romeo Romeo
  487. Alfabet adygejski: x x
  488. Alfons Bartulewicz: pochowany pochowany
  489. Alfons López López: López López • Lopez Lopez
  490. Alfons Piorunowski: i i
  491. Alfonso Lara: Colo Colo
  492. Alfred Aleksander z Saksonii-Coburga-Gothy: w w
  493. Alfredas Stasys Nausėda: w w
  494. Algorytm Earleya: A A
  495. Ali Adnan: Four Four
  496. Ali Bagautinow: none none
  497. Ali Lameda: of of
  498. Ali Payami: Boro Boro
  499. Ali Srour: none none
  500. Ali an-Nunu: Mohammed Mohammed
  501. Alice Tzeng: mi mi • Lian Lian
  502. Alice in Chains 2007 North American Tour: USA USA
  503. Alicia Keys: So So
  504. Alicja Szemplińska: Hit Hit
  505. Alina Bolechowska: Nr Nr
  506. Alina Rajkowa: Sprint Sprint
  507. Alison Doody: Late Late
  508. Alison Krauss: Gone Gone
  509. Alison Pill: Two Two
  510. Aljaž Vodan: karierze karierze
  511. Alkaloid (przedsiębiorstwo): w w
  512. All (album Horace’a Silvera): Long Long
  513. All Day and Night: Jin Jin
  514. All My Best: La La
  515. All Rise: Bye Bye
  516. All The Wrong Places: w w
  517. All You Need Is Now: Duran Duran
  518. All the Right Reasons: pierwszym pierwszym
  519. Allan Warren: Allan Allan
  520. Allcon Budownictwo: budynki budynki
  521. Alle Farben: Aka Aka
  522. Allegheny (wyżyna): w w
  523. Allen Iverson: numer numer
  524. Alloysius Agu: w w
  525. Alona Sutiagina: F F • L L
  526. Alonso Berruguete: w w
  527. Alpen Cup kobiet w skokach narciarskich 2016/2017: E E
  528. Alpen Cup kobiet w skokach narciarskich 2019/2020: E E
  529. Alphons Orie: studia studia
  530. Alpine A110 (2017): w w • o o
  531. Alt-right: way way
  532. AlterFest: Beat Beat
  533. Alternatywne Spotkania Teatralne Klamra: Usta Usta
  534. Althann: śmierci śmierci
  535. Altkom Akademia: rankingu rankingu
  536. Altotonga: wynosi wynosi
  537. Aman Tulejew: Federacji Federacji
  538. Amanda Palmer: Evelyn Evelyn
  539. Amanda Peet: Way Way
  540. Amar Das: Bibi Bibi
  541. Amaranthe (album): Amaranthe Amaranthe
  542. Amaranthe: are are
  543. Amargazaur: pomysł pomysł
  544. Amazonka żółtouda: tworzą tworzą
  545. Ambasadorowie Chin w Brunei: Wei Wei
  546. Ambasadorowie Chin w Singapurze: Wei Wei
  547. Ambitus: mogła mogła
  548. AmenBand: rocznicy rocznicy
  549. America Olivo: Late Late
  550. American Authors: Everything Everything
  551. American Horror Story: Apokalipsa: Jon Jon
  552. American Horror Story: Asylum: zostaje zostaje
  553. American League East: w w
  554. American X: Baby 81 Sessions EP: On On
  555. Amerika: Amerika Amerika
  556. Amerykanie pochodzenia rumuńskiego: wiele wiele
  557. Amerykańskie Towarzystwo Filozoficzne: roku roku
  558. Amficelias: C C
  559. Amfisbena plamista: mięśnie mięśnie • zewnętrznej zewnętrznej
  560. Amfiteatr im. Anny German w Zielonej Górze: wielu wielu
  561. Amhajes Sprawiedliwy: Chia Chia
  562. Amherst (Massachusetts): College College
  563. Amine Laâlou: as as
  564. Amir Ali Akbari: none none
  565. Ammo: La La
  566. Ampyx: H H
  567. Amr Diab: Hala Hala
  568. Amrish Puri: Pehla Pehla • Janam Janam • Dance Dance • Apna Apna
  569. Amunicja dum-dum: Dum Dum
  570. Amy Ray: stylu stylu
  571. An Cafe: Lea Lea
  572. Ana Ivanović: rangi rangi
  573. Anaclasis - A Haunting Gospel of Malice & Hatred: nakładem nakładem
  574. Anand Raj Anand: Wah Wah
  575. Anarchistki: ucieka ucieka
  576. Anarchizm feministyczny: potrzebę potrzebę
  577. Anatol Nowak: obrządku obrządku
  578. Anatolij Roszczin: w w
  579. Anatolij Szarij: w w
  580. Anax nigrofasciatus: nigrofasciatus nigrofasciatus
  581. Anaïs Leleu: x x
  582. And I Love You So (album Elvisa Presleya): Hail Hail
  583. And Love Said No - The Greatest Hits: Six Six
  584. Anders Björler: Black Black
  585. Anders Odden: Go Go
  586. Anderson Silva: none none
  587. Andranik Petrosjanc: przewodniczącym przewodniczącym
  588. Andre Norton: The The
  589. Andre Ward: none none
  590. Andrea Pisanu: najczęściej najczęściej
  591. Andreas Olsen: ponownie ponownie
  592. Andreas P. Pittler: Willi Willi
  593. Andreas Zingerle: w w
  594. Andrei Alexandrescu: plus plus
  595. Andrej Arłouski: none none
  596. Andrejs Rastorgujevs: Sprint Sprint
  597. Andrew Raycroft: Statystyki Statystyki
  598. Andrew Rayel: Bi Bi
  599. Andriej Korieszkow: none none
  600. Andrij Fedczuk: none none
  601. Andrij Połunin: w w
  602. Androgyny: Drum Drum
  603. Andrzej Bereszyński: fiber fiber
  604. Andrzej Brygidyn: nauczycieli nauczycieli
  605. Andrzej Brzeszczyński: w w
  606. Andrzej Dobber: w w
  607. Andrzej Drzewiński: studiował studiował
  608. Andrzej Godlewski: dzienniku dzienniku
  609. Andrzej Gołota: none none
  610. Andrzej Grzebyk: none none
  611. Andrzej Halemba: chrum chrum
  612. Andrzej Jacyna: stanowisko stanowisko
  613. Andrzej Janicki (rysownik): Zin Zin
  614. Andrzej Konopacki: i i
  615. Andrzej M. Fal: podręczników podręczników
  616. Andrzej Majewski (pedagog): Praxis Praxis
  617. Andrzej Marusarz: nie nie
  618. Andrzej Nowak (gitarzysta): Heavy Heavy
  619. Andrzej Nowicki (muzyk): Voo Voo
  620. Andrzej Pawłowski (fotograf): wydziale wydziale
  621. Andrzej Piotr Kowalski: w w
  622. Andrzej Ruszkowski (miecznik): Domini Domini
  623. Andrzej Ryszka: Voo Voo
  624. Andrzej Sankowski: Krzyża Krzyża
  625. Andrzej Sassyn: Ga Ga
  626. Andrzej Sokala: profesora profesora
  627. Andrzej Sołdra: none none
  628. Andrzej Stasiuk: PUGU PUGU
  629. Andrzej Suski: narzędziem narzędziem
  630. Andrzej Szpociński: nauk nauk
  631. Andrzej Szymański (mineralog): prezesem prezesem
  632. Andrzej Słowiński: Wojskowej Wojskowej
  633. Andrzej Ułasiewicz: w w
  634. Andrzej Wawrzyk: none none
  635. Andrzej Zachariasz: nie nie
  636. Andrzej Łazowski: La La
  637. Andrzej Śliwka: w w
  638. André Hennicke: Da Da
  639. André Pinto: w w
  640. André Schembri: w w
  641. Andrés Lillini: NUEVO NUEVO
  642. Andy Clark: von von
  643. Andy Lau: xiao xiao • ji ji
  644. Andy Ruiz: none none
  645. Aneka: Doo Doo
  646. Aneta Arak: medal medal
  647. Aneta Szczepańska: wybitne wybitne
  648. Angel Bininga: na na
  649. Angel Eyes (Home and Away): Wet Wet
  650. Angela Alupei: wywalczyła wywalczyła
  651. Anggun: zaczęła zaczęła
  652. Anguilla bengalensis: bengalensis bengalensis
  653. Anguli frontales: of of
  654. Angélique Vaissie: stylu stylu
  655. Ani DiFranco: Up Up
  656. Ania Broda: w w
  657. Animage: Ro Ro
  658. Animal Ambition: An Untamed Desire To Win: Kidd Kidd • KIDD KIDD
  659. Animal: Blah Blah
  660. Animaniacy: Dump Dump • Please Please • Very Very
  661. Animorphs: to to
  662. Anita Andrzejewska: Pitu Pitu
  663. Anita Pallenberg: Jo Jo
  664. Anita Schwaller: w w
  665. Anita Tomulevski: zdobywała zdobywała
  666. Anja Nissen: w w
  667. Anklam: und und
  668. Anna (król Wschodnich Anglów): and and
  669. Anna Alina Cybulska: o o
  670. Anna Cappellini: Choo Choo • Girls Girls
  671. Anna Chmelková: w w
  672. Anna Garwacka: piłkarka piłkarka
  673. Anna Gonzaga: w w
  674. Anna Górska: w w
  675. Anna Hyatt Huntington: w w
  676. Anna Janosz: roku roku
  677. Anna Jurksztowicz: Dee Dee
  678. Anna Koławska: Teatru Teatru
  679. Anna Marchwińska: School School • w w
  680. Anna Millward: w w
  681. Anna Mucha: Dance Dance
  682. Anna Nicole Smith: Zsa Zsa
  683. Anna Pawełczyńska: na na
  684. Anna Tylusińska-Kowalska: przyjęta przyjęta
  685. Anna Wintour: Late Late
  686. AnnaSophia Robb: Way Way
  687. Annabel Lee: Poe Poe
  688. Annabelle: Narodziny zła: Lou Lou
  689. Anne Gadegaard: Chiki Chiki
  690. Anne-Laure Tartarin: x x
  691. Anne-Marie Kot: Pole Pole
  692. Annette Charles: Cha Cha
  693. Anni B Sweet: oh oh • La La
  694. Annie Dillard: w w
  695. Annie Lööf: ministra ministra
  696. Annika Sieff: campioni campioni
  697. Anomala dimidiata: Ramkewal Ramkewal
  698. Anouck Jaubert: w w
  699. Ansaldo A.1 Balilla: samolotem samolotem
  700. Antarctic (statek): lata lata
  701. Ante Delija: none none
  702. Anthony Braxton: Echo Echo
  703. Anthony Burgess: Abba Abba
  704. Anthony Hamilton (wokalista): So So
  705. Anthony Joshua: none none
  706. Anthony Minghella: takie takie
  707. Anthony Pettis: none none
  708. Anthony Vaccarello: paryskim paryskim
  709. Anti Social Social Club: Social Social
  710. Antofagasta (prowincja): Ostoic Ostoic
  711. Anton Anton: Anton Anton
  712. Anton Babikow: Sprint Sprint
  713. Anton Janin: i i
  714. Anton Jermakow: Komitetu Komitetu
  715. Anton Lengauer-Stockner: miejsce miejsce
  716. Antonella Bellutti: w w
  717. Antoni Alexandrowicz: w w
  718. Antoni Borzewski: ISBN ISBN
  719. Antoni Chmielewski: none none
  720. Antoni Mroczkowski: w w
  721. Antoni Podeszwa: w w
  722. Antoni Pogłodowski: starosty starosty
  723. Antoni Rosołowicz: trenerem trenerem
  724. Antoni Studencki: i i
  725. Antoni Wyssogota Zakrzewski: Żychliński Żychliński
  726. Antoni Świnarski: Piechoty Piechoty
  727. Antonin Guigonnat: Sprint Sprint
  728. Antonina Machczyńska: W W
  729. Antonina Tatar: w w
  730. Antonio Barreca: FC FC
  731. Antonio Harvey: zespołu zespołu
  732. Antonio Romañá Pujó: w w
  733. Antonio Vázquez de Aldana: w w
  734. Antonio de Torres Jurado: przyszły przyszły
  735. Antun Račić: none none
  736. Antyszanty: ding ding
  737. Anything Could Happen: Nam Nam
  738. Anytime You Need a Friend: album album
  739. Anzor Ażyjew: none none
  740. Anzu (dinozaur): w w
  741. Aoi Miyazaki: Fure Fure
  742. Apache Maven: rodzica rodzica
  743. Apanasiszki 1: I I
  744. Apanasiszki 2: I I
  745. Aphis farinosa: farinosa farinosa
  746. Apna Sapna Money Money: Jai Jai • Paisa Paisa
  747. Apofyllit: w w
  748. Apolinary Kowalski: Polski Polski
  749. Apollo 12: Pago Pago
  750. Apostolos Angelis: Sprint Sprint
  751. Apostoł VI: z z
  752. Appendicysta: Hahn Hahn
  753. Apple Valley (Kalifornia): w w
  754. Aqua Lublin: Lublin Lublin
  755. Ara marakana: na na
  756. Arabella Churchill (1648–1730): Macaulay Macaulay
  757. Arabiens Drøm: Tju Tju
  758. Araripesuchus: Kem Kem
  759. Arashi (1940): Gili Gili
  760. Arashi (zespół muzyczny): Mago Mago
  761. Arch Enemy: Wacken Wacken
  762. Archidiecezja Portland (Oregon): Walla Walla
  763. Archidiecezja Seattle: Walla Walla
  764. Ardżan: Taran Taran
  765. Areta Szpura: you you
  766. Aretha Now: Sweet Sweet
  767. Argentyńska gorączka krwotoczna: przeciwciała przeciwciała
  768. Ariane Lipski: none none
  769. Ariel Pink: Pom Pom
  770. Ariya Daivari: Ho Ho
  771. Arizema: i i
  772. Arjan Bhullar: none none
  773. Arkadiusz Okroj: biskupa biskupa
  774. Arkadiusz Wojciech Klimowicz: roku roku
  775. Arkadiusz Wrzosek: none none
  776. Arlene Martel: Wild Wild
  777. Arlezjanka: dark dark
  778. Armand David: z z
  779. Armenia w Konkursie Piosenki Eurowizji: Qele Qele • boom boom
  780. Armia (zespół muzyczny): Kosmos Kosmos
  781. Armia słowacka 1 września 1939: dowódca dowódca
  782. Arnold (biskup lubuski): kolegiaty kolegiaty
  783. Arnold Vosloo: pierwszym pierwszym
  784. Around the World (La La La La La): La La • la la • LA LA
  785. Around the World: La La
  786. Arp Life: Bam Bam
  787. Arrasando: Mei Mei
  788. Arschficksong: Aua Aua
  789. Arszak Petrosjan: punktów punktów
  790. ArtRave: The Artpop Ball: Bang Bang
  791. Artemis-30: w w
  792. Arteterapia: sesji sesji
  793. Arthur Batanides: Wild Wild
  794. Artur Bietierbijew: none none
  795. Artur Binkowski: none none
  796. Artur Kosicki: w w
  797. Artur Liebhardt: Sowieckich Sowieckich
  798. Artur Sowiński: none none
  799. Artur Stopka: w w
  800. Artur Szpilka: none none
  801. Artur Tarnowski: Orderu Orderu
  802. Arty: Cash Cash
  803. Arzu Ece: Bana Bana
  804. As I Sat Sadly By Her Side: Good Good
  805. Asambhav: w w
  806. Asami Mizukawa: Mada Mada
  807. Asaphidion: curtum curtum
  808. Asar Eppel: zbiór zbiór
  809. Ascarina: lucida lucida
  810. Ascenso MX (Apertura 2016): el el
  811. Ascobolaceae: Louis Louis
  812. Ashita e kakeru hashi: La La
  813. Asian Express Airline: Airline Airline
  814. Asian Kung-Fu Generation: World World
  815. Asonans: a a
  816. Aspredinidae: verrucosus verrucosus
  817. Asterix kontra Cezar: prezentów prezentów
  818. Astitva: Chal Chal
  819. Astrapia białosterna: Astrapia Astrapia
  820. Asuka (wrestlerka): Dirty Dirty
  821. Asumi Nakata: Pichi Pichi
  822. Asyryjski Kościół Wschodu w Indiach: METROPOLITAN METROPOLITAN
  823. Asłambiek Saidow: none none
  824. Atagün Yalçınkaya: none none
  825. Atanazy (metropolita Moskwy): w w
  826. Atari BASIC: NOT NOT
  827. Ateizm: that that
  828. Atlanta: New New
  829. Atleta (czasopismo): nasze nasze
  830. Atlético Tetuán: w w
  831. Atom: proton proton
  832. Atonement: Releases Releases
  833. Atotoztli: mondes mondes
  834. Attila Pénzes: miejsce miejsce
  835. Attilio Bettega: w w
  836. Audi Cup 2009: edycja edycja
  837. Audi Cup 2011: edycja edycja
  838. Audi Q2: sprzedaż sprzedaż
  839. Audi R8: wersji wersji
  840. Audilio Aguilar Aguilar: Aguilar Aguilar
  841. Audioriver 2012: Hungry Hungry
  842. Audrius Endzinas: ponownie ponownie
  843. August (książę Saksonii-Gothy-Altenburga): starszy starszy
  844. August Corda: do do
  845. August Kazimierz Sułkowski: króla króla
  846. August Paszkudzki: w w
  847. August z Prima Porta: była była
  848. August Šenoa: autorem autorem
  849. Augustin Pyramus de Candolle: de de
  850. Augustinus Bludau: postawy postawy
  851. Augustyn Bloch: za za
  852. Aunuʻu: National National
  853. Aurela Gaçe: Boom Boom
  854. Aureli Turski: w w
  855. Aurelio Fierro: cha cha
  856. Aureliusz z Kartaginy: w w
  857. Aurimas Didžbalis: brązowy brązowy
  858. Aurornis: w w
  859. Austracris guttulosa: Wagga Wagga
  860. Australian Open 2013 (gra mieszana): Open Open
  861. Austriacka Biblioteka Narodowa: Baugeschichte Baugeschichte
  862. Autlán de Navarro: w w
  863. Autograf De revolutionibus Mikołaja Kopernika: w w
  864. Autoportret z portretem Bernarda: vrai vrai
  865. Autoprezentacja: na na
  866. Autoprzeciwciała przeciw cytrulinowanej wimentynie: przeciw przeciw
  867. Autoriksza: tuk tuk
  868. Autosan H7: wykładziną wykładziną
  869. Autosan: powołało powołało
  870. Autsajder: Dum Dum
  871. Auzoniusz: siedmiu siedmiu
  872. Ava Addams: Jon Jon
  873. Ave Nue: grający grający
  874. Avril Lavigne (album): Hush Hush
  875. Avy Scott: w w
  876. Awa Maru: podwodne podwodne
  877. Awadhuta: Śri Śri
  878. Awaken: Side Side
  879. Aya Hirayama: Nagai Nagai • Love Love
  880. Aya Hisakawa: Nyan Nyan
  881. Aynur Doğan: w w
  882. Azealia Banks: Big Big
  883. Azlan Shah Kamaruzaman: tytuł tytuł
  884. Azzam Azzam: Azzam Azzam
  885. Ałaj Osz: Osz Osz
  886. Ałbazino: roku roku
  887. B-QLL: la la • Bunga Bunga
  888. B-Sides & Rarities (album Deftones): Please Please
  889. B-Sides & Rarities (album Nick Cave and the Bad Seeds): Kitchee Kitchee
  890. B. Traven: powodu powodu
  891. B.J. Penn: none none
  892. BF: skrótem skrótem
  893. BMW S65: w w
  894. BRA Transportes Aéreos: linia linia
  895. BRDC International Trophy: w w
  896. Ba Ba Ti Ki Di Do: Ba Ba
  897. Baazigar: Kaali Kaali
  898. Baba Yetu: yetu yetu
  899. Babar i przygody Badou: Go Go
  900. Babiak (gmina): in in
  901. Babilońska mapa świata: x x
  902. Babka olbrzymia: w w
  903. Babka płesznik: w w
  904. Baby Bash: Da Da
  905. Baby Driver: w w
  906. Babymetal (album): Babymetal Babymetal • Doki Doki
  907. Babymetal: Babymetal Babymetal
  908. Back Dorm Boys: Wei Wei
  909. Backyard Babies: Live Live
  910. Bad Boys (film): Boom Boom
  911. Bad Trip Boys: la la
  912. Baden-Baden (zespół muzyczny): Baden Baden
  913. Badminton na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1988: Yang Yang
  914. Bae Bae: BAE BAE
  915. Bagienice Małe (województwo warmińsko-mazurskie): spora spora
  916. Bagna (województwo łódzkie): w w
  917. Bagyidaw: Maung Maung • Yi Yi
  918. Baiba Bendika: Sprint Sprint
  919. Bajazet: o o
  920. Bajdary: wrażenia wrażenia
  921. Bajdy: w w
  922. Bajka o sześciu sługach: wszystkie wszystkie
  923. Bakflip: Ke Ke
  924. Balaton (Trzebinia): w w
  925. Balbina Bruszewska: Kamień Kamień
  926. Balisong: Dulo Dulo
  927. Ballada francuska: ababbcbc ababbcbc • ababbccdcd ababbccdcd
  928. Ballade: przykłady przykłady
  929. Balmorhea: Fun Fun
  930. Baltasar Brum: przeciw przeciw
  931. Baltimora: Key Key
  932. Baltimore Museum of Art: takich takich
  933. Bam Bam Bigelow: Bam Bam
  934. Bambi (film): Kap Kap
  935. Banaroo: La La
  936. Banbridge: w w
  937. Band Baaja Baaraat: Ainvayi Ainvayi • Dum Dum
  938. Band Hero: Duran Duran • Mighty Mighty
  939. Bang Bang (My Baby Shot Me Down): Bang Bang
  940. Bang Bang (singel Jessie J, Ariany Grande i Nicki Minaj): Bang Bang
  941. Bang Bang (singel Tomcrafta): Bang Bang
  942. Bang Bang Bang: Bang Bang • BANG BANG
  943. Bang Bang Boom Boom: Bang Bang
  944. Bang Bang Boom: Bang Bang
  945. Bang Bang You're Dead (singel): Bang Bang
  946. Bank Ludowy w Koźlu: i i
  947. Bank of America Center (Houston): przejściu przejściu
  948. Banksy: Boring Boring • Nuda Nuda
  949. Baptiste Jouty: Sprint Sprint
  950. Baranki (powiat białostocki): Powszechnego Powszechnego
  951. Barbara Kurdej-Szatan: dance dance
  952. Barbara Ptak: pl pl
  953. Barbara Ruszczyc: w w
  954. Barbara Stankiewicz: budować budować
  955. Barbara Wrońska: Voo Voo
  956. Barbara Zielińska: Go Go
  957. Barczatka osinówka: populi populi
  958. Bardzo dziki zachód: Wild Wild
  959. Barenaked Ladies: la la
  960. Barnes City: ludność ludność
  961. Barograf: urządzenia urządzenia
  962. Barrundia: Uriarte Uriarte
  963. Barry White: La La
  964. Bartosz Fabiński: none none
  965. Bartłomiej Bartnicki: none none
  966. Bartłomiej Rychter: O O
  967. Bartłomiej Wierzba: w w
  968. Barwik: w w
  969. Barış Manço: Ok Ok
  970. Bas Ek Pal: Dheemey Dheemey
  971. Basileus: odpowiadające odpowiadające
  972. Bastian Knittel: rangi rangi
  973. Baszta Gołębnik w Toruniu: renowacji renowacji
  974. Batalion KB „Nałęcz”: w w
  975. Batalion ON „Lwów I”: komendanta komendanta
  976. Battlefield 3: Radeon Radeon
  977. Batwoman (serial telewizyjny): Down Down
  978. Bavayia: de de
  979. Bawarskie Prawo Czystości: ainem ainem
  980. Bayley (wrestlerka): Dirty Dirty
  981. Baza (film 1999): w w
  982. Baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach: w w
  983. Bazylika Matki Bożej Różańcowej i św. Benedykta z Palermo w Paysandú: w w
  984. Bazylika Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krakowie (Na Piasku): dnia dnia
  985. Bazylika San Nicola w Tolentino: w w
  986. Bazylika San Pietro in Ciel d’Oro: Augustyna Augustyna
  987. Bazylika Santa Maria delle Vigne: dobrowolne dobrowolne
  988. Bazylika kolegiacka Ducha Świętego w Przeworsku: Przeworsk Przeworsk
  989. Bazylika św. Andrzeja „della Valle”: wokół wokół
  990. Bazylika św. Franciszka z Asyżu w Krakowie: dnia dnia
  991. Bazylika św. Marka w Wenecji: elementy elementy
  992. Be My Guest: finał finał
  993. Be Your Own Pet: Extra Extra
  994. Be the One (album Jackiego Jacksona): Fine Fine
  995. Beady Belle: l l
  996. Beast Mode: La La
  997. Beata Kozidrak: Bingo Bingo
  998. Beata Wyrąbkiewicz: Britney Britney
  999. Beatrice Casiraghi: Borromeo Borromeo
  1000. Beatrix Philipp (lekkoatletka): wynosił wynosił
  1001. Beaver Creek (Kolorado): ośrodka ośrodka
  1002. Bebe Rexha: Cash Cash
  1003. Becoming X: Spin Spin
  1004. Bedanda: ruchu ruchu
  1005. Bedingungslos: najnowszemu najnowszemu
  1006. Beds Are Burning: Duran Duran
  1007. Beerbongs & Bentleys: piosenka piosenka
  1008. Bei Bei: Bei Bei
  1009. Beirut (zespół muzyczny): No No
  1010. Beith: Defence Defence
  1011. Belanova: Bye Bye
  1012. Belfer: Przegrana nie wchodzi w grę: byłego byłego
  1013. Bell Canada: zakupił zakupił
  1014. Bella Bella (singel): Bella Bella
  1015. Bells (album): ESP ESP
  1016. Belz (dynastia chasydzka): zasłynął zasłynął
  1017. Ben 10 (serial animowany 2016): nie nie
  1018. Ben 10: Obca potęga: Echo Echo
  1019. Ben Askren: none none
  1020. Ben Cross: Tin Tin
  1021. Ben Shepherd: Burn Burn
  1022. Bender (postać fikcyjna): Nowym Nowym
  1023. Benedict Stilling: Medulla Medulla
  1024. Benedikt Doll: Sprint Sprint
  1025. Benedykt Herbest: nr nr
  1026. Benetton Formula: o o
  1027. Benjamin Chaud: tout tout
  1028. Benjamin Kristensen: x x
  1029. Benny Carter: Can Can
  1030. Benson Henderson: none none
  1031. Beowulf: sezon sezon
  1032. Bergen (stacja kolejowa): stacją stacją
  1033. Berliner Luft: Luft Luft • Duft Duft
  1034. Bernard Bernard: Bernard Bernard
  1035. Bernard Ford: Cha Cha
  1036. Bernard Hopkins: none none
  1037. Bernard Malivoire: w w
  1038. Bernard Tschumi: w w
  1039. Bernardo Bellotto: Scuola Scuola
  1040. Bernardo Houssay: la la
  1041. Bernardo Pasquini: w w
  1042. Bernd Aldenhoff: w w
  1043. Beroe (okeanida): w w
  1044. Berryz Kōbō: Natsu Natsu • Pri Pri
  1045. Berta Cáceres: zabójstwo zabójstwo
  1046. Best of Benny Benassi: no no
  1047. Besta besta: Besta Besta
  1048. Bestiariusz: the the
  1049. Beta (film): Dhak Dhak
  1050. Beta-endorfina: Gly Gly • Ile Ile • Lys Lys
  1051. Beth Broderick: Dee Dee
  1052. Beth Phoenix: Kelly Kelly
  1053. Bette Davis: La La
  1054. Betty Applewhite: na na
  1055. Betty Dorsey: Sweet Sweet
  1056. Betty Everett: Shoop Shoop
  1057. Between (serial telewizyjny): Stephanie Stephanie
  1058. Beverly Hills Video: zarówno zarówno
  1059. Beware of Dog: So So
  1060. Beyde Marjam II: i i
  1061. Bez prądu: Voo Voo
  1062. Bez słów (film): Yung Yung
  1063. Bhupendra Silwal: Bahadur Bahadur
  1064. Biada, biada, biada: biada biada
  1065. Biadacz (powiat opolski): nr nr
  1066. Biathlon na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1994 – sprint kobiet: Biathlon Biathlon
  1067. Biathlon na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 2006 – sztafeta mężczyzn: SCORES SCORES
  1068. Biała Góra: w w
  1069. Białków: w w
  1070. Biało-Czarni Nowy Sącz: w w
  1071. Białorzytka białogrzbieta: finschii finschii
  1072. Biały Meczet w Beracie: w w
  1073. Biały Ług (powiat piaseczyński): w w
  1074. Biblia Gáspára Károlya: az az
  1075. Biblia Kriol: goran goran
  1076. Biblia gnieźnieńska: dwóch dwóch
  1077. Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej: oprogramowaniu oprogramowaniu
  1078. Biblioteka Uniwersytetu w Cambridge: w w
  1079. Biblioteki prywatne: audycji audycji
  1080. Biecz: nie nie
  1081. Bieg przez płotki (metoda): zadania zadania
  1082. Bielica (dopływ Goworówki): wzniesienia wzniesienia
  1083. Big Bang (zespół muzyczny): Haru Haru
  1084. Big Boy (parowóz): OOOO OOOO
  1085. Big Dance: na na • Balla Balla
  1086. Big Show i jego show: Show Show
  1087. Bigas Luna: Jamón Jamón
  1088. Bikini Kill (EP): Yeah Yeah
  1089. Bikini Kill: Yeah Yeah
  1090. Bilal Hassani: zdobyciu zdobyciu
  1091. Bilety Dyrekcji Biletów Skarbowych: datą datą
  1092. Bill Laimbeer: razy razy
  1093. Bill Medley: Lost Lost
  1094. Bill Ward: Tom Tom
  1095. Billie Joe Armstrong: Money Money
  1096. Billy Elliot the Musical: ograniczona ograniczona
  1097. Billy Graham Evangelistic Association: wynosił wynosił
  1098. Billy Herrington: Nico Nico
  1099. Billy Murcia: Sera Sera
  1100. Billy Paul: July July
  1101. Bioczujnik: w w
  1102. Biogeografia wysp: zmienność zmienność
  1103. Biostat: ustawy ustawy
  1104. Birdy Nam Nam: Nam Nam
  1105. Birger Ruud: Odnes Odnes
  1106. Birgit Õigemeel: with with
  1107. Bismarck at Canossa (Swinburne): abba abba
  1108. Bitwa koło wyspy Rennell: dał dał
  1109. Bitwa na Morzu Filipińskim: Tawi Tawi
  1110. Bitwa na przełęczy Kasserine: zbyt zbyt • jaka jaka
  1111. Bitwa nad rzeką Fuji: i i
  1112. Bitwa o Czerwone Klify: Cao Cao
  1113. Bitwa o Kretę: nie nie
  1114. Bitwa o Mindanao: Sanga Sanga
  1115. Bitwa o Morotai: Last Last
  1116. Bitwa o Stony Point: żołnierzy żołnierzy
  1117. Bitwa pod Asiago: podczas podczas
  1118. Bitwa pod Ayacucho: w w
  1119. Bitwa pod Bailén: W W
  1120. Bitwa pod Czemulpo: dowódca dowódca
  1121. Bitwa pod Damaszkiem (2012–2014): ostatnich ostatnich
  1122. Bitwa pod Dorohuskiem: i i
  1123. Bitwa pod Drohiczynem (1920): pod pod
  1124. Bitwa pod Gołkowem: skrzydło skrzydło
  1125. Bitwa pod Iłowajśkiem: w w
  1126. Bitwa pod Morannonem: tekście tekście
  1127. Bitwa pod Rathmines: lądowanie lądowanie
  1128. Bitwa pod Rheinfelden: siły siły
  1129. Bitwa pod Siffin: może może
  1130. Bitwa pod Sluys: za za
  1131. Bitwa pod Stołpiszczami: nieprzyjaciel nieprzyjaciel
  1132. Bitwa pod Vellinghausen: nowe nowe
  1133. Bitwa pod Vögelinsegg: w w
  1134. Bitwa pod Wiedniem: Sobieski Sobieski
  1135. Bitwa u przylądka Matapan (1717): południowego południowego
  1136. Biuro Hydrograficzne Marynarki Wojennej: etatu etatu
  1137. Biuro Prezydenta w Tajpej: rocznicy rocznicy
  1138. Biutiful: Cha Cha
  1139. Bizon amerykański: buffalo buffalo
  1140. Biłgoraj: na na
  1141. Bjørn Lynne: of of
  1142. Bla Bla Bla: Bla Bla • BLA BLA
  1143. Blacc Hollywood: o o
  1144. Black Lagoon: Gore Gore
  1145. Blackstar (singel): DURAN DURAN
  1146. Blacon: w w
  1147. Blah Blah Blah (singel): Blah Blah • BLAH BLAH
  1148. Blah Blah Blah: Blah Blah
  1149. Blahzay Blahzay: Blahzay Blahzay • BlahZay BlahZay
  1150. Blanka Isielonis: w w
  1151. Blarney: przemysłu przemysłu
  1152. Blasphemy (album): West West
  1153. Bleona Qereti: bo bo
  1154. Blind Boy Fuller: Yas Yas
  1155. Blind Lemon Jefferson: Yo Yo
  1156. Blinding Lights: E E
  1157. Bliss: albumu albumu
  1158. Bliżyn (gmina): w w
  1159. Block B: Where Where
  1160. Blog 27: La La
  1161. Blok wyborczy Teraz: Genko Genko
  1162. Blondfire: Tender Tender
  1163. Blood Brothers: o o
  1164. Blue Cheer: Bye Bye
  1165. Blueberry Boat: Paw Paw
  1166. Blues Explosion: Go Go
  1167. Blues chicagowski: swoje swoje
  1168. Blues o starych sąsiadach: pierwszych pierwszych
  1169. Blup Blup: Blup Blup
  1170. Bluźnierstwo: według według
  1171. Bo Bo Gyi: Bo Bo
  1172. Bo Hopkins: Wild Wild
  1173. Board of European Students of Technology: wydarzeń wydarzeń
  1174. Bob Gunton: New New
  1175. Bob Hunter: Lee Lee
  1176. Bobby Hatfield: Lost Lost
  1177. Bobby Lashley: none none
  1178. Bocianske sedlo: grzbiecie grzbiecie
  1179. Bociany: w w
  1180. Bocznianka szarawa: czasami czasami
  1181. Bodawpaya: Maung Maung
  1182. Bodzio: mają mają
  1183. Boediono: w w
  1184. Boeing 737: Boeing Boeing
  1185. Boeing 747-8: Boeing Boeing
  1186. Bogdan Dombrowski: biura biura
  1187. Bogdanki (województwo podlaskie): Powszechnego Powszechnego
  1188. Bogusław Liberadzki: mandat mandat • w w
  1189. Bohuslavice (powiat Opawa): w w
  1190. Bokeem Woodbine: w w
  1191. Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan: piru piru
  1192. Boldogasszony Anyánk: a a • f f
  1193. Bolesław Konieczniak: w w
  1194. Bolesław Nieczuja-Ostrowski: w w
  1195. Bolesław Olszamowski: i i
  1196. Bollywood/Hollywood: Chin Chin • Sona Sona
  1197. Bombay To Bangkok: Same Same • Dheere Dheere
  1198. Bomun-ho: Fun Fun
  1199. Bonawentura Maciej Pawlicki: i i
  1200. Bondary: w w
  1201. Bones (raper): Go Go
  1202. Booboo Stewart: Boo Boo
  1203. Booker Ervin: Mingus Mingus
  1204. Boom Bang-a-Bang: Tiddle Tiddle
  1205. Boom Boom (singel Emmy): boom boom
  1206. Boom Boom Boom: Boom Boom
  1207. Boom Boom Pow: Boom Boom
  1208. Boom, Boom, Boom, Boom!!: Boom Boom
  1209. Boomer Banks: Marco Marco
  1210. Boonoo Boonoo Falls: Boonoo Boonoo
  1211. Bootlegi Elvisa Presleya: Sweet Sweet • See See • Green Green • Hail Hail • Hot Hot • Happy Happy • Girls Girls • Dirty Dirty • Hey Hey • C C • Long Long • Cindy Cindy • Tin Tin
  1212. Booty Luv: Dance Dance
  1213. Bop Bop Baby: Bop Bop
  1214. Bora-Bora: Bora Bora
  1215. Boracza (potok): w w
  1216. Borelioza: kleszczy kleszczy
  1217. Borgiowie: śmierci śmierci
  1218. Boris Rauschenbach: w w
  1219. Borki: w w
  1220. Boro Boro: Boro Boro
  1221. Borovice (Sládek): abba abba
  1222. Borowiak kanadyjski: w w
  1223. Borówno (jezioro w województwie wielkopolskim): obszaru obszaru
  1224. Boscy bliźniacy: postaci postaci
  1225. Bosfor: nazwa nazwa
  1226. Boska TV: Biblia Biblia
  1227. Botik Piotra Wielkiego: wznieść wznieść
  1228. Botswana na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012: Oteng Oteng
  1229. Bounce Back: utwór utwór
  1230. Box Car Racer: Go Go
  1231. Boys (Summertime Love): Boys Boys
  1232. Boys (film): Ale Ale • Boom Boom • Maro Maro
  1233. Boys Noize: Oi Oi
  1234. Bożena Klimczak: Katedry Katedry
  1235. Bożena Kociołkowska: i i
  1236. Bożena Pestka: sztafecie sztafecie
  1237. Brachypelus minor: w w
  1238. Bracia krwi (film 2007): Zheng Zheng
  1239. Bractwo Bang Bang: Bang Bang
  1240. Bractwo czerwonej opaski: Really Really
  1241. Brad Mehldau: Yam Yam
  1242. Brad Roberts: Mmm Mmm
  1243. Bradlo (Pogórze Myjawskie): powstały powstały
  1244. Brahmarszi: Sri Sri
  1245. Brain Drain: Dee Dee
  1246. Brandenburg (jednostka wojskowa): byli byli
  1247. Brańsk: Szkół Szkół
  1248. Bressay: została została
  1249. Brian Chase: No No • Yeah Yeah
  1250. Brian Lopes: Bling Bling
  1251. Brian Transeau: Dance Dance
  1252. Brian Wilson: popularności popularności
  1253. Bridge Base Online: w w
  1254. Bridgwater and Taunton Canal: rzeki rzeki
  1255. Bridgwater: bierze bierze
  1256. Bright Stream: MOVIE MOVIE
  1257. Brightest Blue (album Ellie Goulding): Late Late
  1258. Brionna Jones: w w
  1259. Brit Awards 2014: La La
  1260. British Comedy Awards 1998: edycja edycja
  1261. Britney Jean: La La
  1262. Britney Spears: Fantasy Fantasy
  1263. Brock Lesnar: none none
  1264. Brody (powiat starachowicki): siedzibą siedzibą
  1265. Broken (singel): Tico Tico
  1266. Bronisław Gorgol: w w
  1267. Bronisław Kabat: strzelił strzelił
  1268. Bronisław Szmidt: w w
  1269. Bronisława Kowalska (polityk): Wydziale Wydziale
  1270. Brooklyn 9-9: Nine Nine
  1271. Brooklyn Museum: największy największy
  1272. Brother Louie ’98: Cheri Cheri
  1273. Brother Where You Bound: Cha Cha
  1274. Browar Leżajsk: gul gul
  1275. Browar Moczybroda: O O
  1276. Browsk: Powszechnego Powszechnego
  1277. Brożec (województwo opolskie): I I
  1278. Bruce Dern: Ton Ton
  1279. Bruce Dickinson: Bruce Bruce
  1280. Bruce Simpson: zawodów zawodów
  1281. Bruno Hofstätter: miejsce miejsce
  1282. Brunon Sikorski: w w
  1283. Bryan Mantia: Gnar Gnar
  1284. Brynica (powiat opolski): nr nr
  1285. Brzezinki Stare: Portal Portal
  1286. Brzydula Betty (ścieżka dźwiękowa): Get Get
  1287. Brzózki: w w
  1288. Buchtowanie: w w
  1289. Buck the World: Buck Buck
  1290. Buckcherry: Buckcherry Buckcherry
  1291. Buczynowy Karb: około około
  1292. Buddyzm tybetański: tho tho
  1293. Buddyzm w Chinach – kalendarium: jing jing
  1294. Budiwelnyk Krzywy Róg: w w
  1295. Budweiser Bier: nazwa nazwa
  1296. Budynek Sądu Rejonowego w Ełku: Ełk Ełk
  1297. Budynek dawnego szpitala górniczego w Sławkowie: w w
  1298. Budynek przy ul. Ignacego Daszyńskiego 17 w Sanoku: przełomie przełomie
  1299. Budynek szpitalny przy ul. Stanisława Konarskiego w Sanoku: zaś zaś
  1300. Budynek łazienek Teodozji Majewskiej: w w
  1301. Budziska (województwo pomorskie): w w
  1302. Buena Vista Social Club: Chan Chan
  1303. Buenos Ares: La La
  1304. Buffalo (ujednoznacznienie): buffalo buffalo
  1305. Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo: buffalo buffalo • bison bison • wydrze wydrze • gore gore • sayang sayang • Fliegen Fliegen • kosoju kosoju • had had
  1306. Buffalo: buffalo buffalo
  1307. Buiikikaesu: Chu Chu • Muni Muni • Purin Purin
  1308. Bukowczyk: przebiega przebiega
  1309. Buln Buln: Buln Buln
  1310. Bulo Bulo: Bulo Bulo
  1311. Bumierang: wieżę wieżę
  1312. Bundesliga niemiecka w piłce ręcznej mężczyzn: otrzymuje otrzymuje
  1313. Bunene Ngaduane: Qwa Qwa
  1314. Bunt w mieszkaniu: nie nie
  1315. Bunya Mountains: Waka Waka
  1316. Buono!: Rottara Rottara
  1317. Burleska (film): zaczęła zaczęła
  1318. Burnout 3: Takedown: to to
  1319. Burnum Burnum: Burnum Burnum
  1320. Bursztynowe drzewo: w w
  1321. Buscot Park: Pryse Pryse
  1322. Bush hid the facts: hhh hhh
  1323. Busztyno: w w
  1324. Butrus Butrus Ghali: Butrus Butrus
  1325. Butterfly (album): So So
  1326. Buza: w w
  1327. Bułgarska Partia Komunistyczna: Komunistyczna Komunistyczna
  1328. Bychów: ośrodkiem ośrodkiem
  1329. Bydgoski Festiwal Muzyczny: Festiwal Festiwal
  1330. Bydgoszcz: zabezpieczenia zabezpieczenia
  1331. Bye Bye Baby: Bye Bye
  1332. Bye Bye Beautiful: Bye Bye
  1333. Bye Bye Blondie: Bye Bye
  1334. Bye Bye Borderline: Bye Bye
  1335. Bye Bye Brasil (film): Bye Bye • bye bye
  1336. Bye Bye Butterfly: Bye Bye
  1337. Bye Bye Man: Bye Bye
  1338. Bye Bye: So So
  1339. Bylica roczna: o o
  1340. Bystrická dolina (Wielka Fatra): doliny doliny
  1341. Bytom – szlakiem tradycji i kultury: budynek budynek
  1342. Bytyń Mały: w w
  1343. Był sobie dzieciak: w w
  1344. Bébé: bye bye
  1345. Béla Bollobás: doktorem doktorem
  1346. Bądzów: w w
  1347. Bęben (muzyka): djembe djembe
  1348. Bęben wielki: Dee Dee
  1349. Będów (przystanek kolejowy): w w
  1350. Błagoj Iwanow: none none
  1351. Bławatniczek: objętych objętych
  1352. Błonie (gmina): w w
  1353. Błotniarka uszata: auricularia auricularia
  1354. Błękitny Nosorożec: Fallen Fallen
  1355. Błękitny anioł: Lola Lola
  1356. B’Day: Jon Jon
  1357. C (język programowania): long long
  1358. C++11: zbioru zbioru • long long
  1359. CB4: Baa Baa
  1360. CBS: Late Late
  1361. CD Projekt: La La
  1362. CDN (wydawnictwo): zbiór zbiór
  1363. CFBDS J005910.83-011401.3: pomiędzy pomiędzy
  1364. CFO European Summit: w w
  1365. CM Punk: none none
  1366. CNE: Hajs Hajs
  1367. COVID-19: Peng Peng • Qian Qian
  1368. COX: Ringo Ringo
  1369. CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Boom Boom
  1370. Cacy Cacy Fleischmaschine: Cacy Cacy
  1371. Cadillac Fleetwood: bardziej bardziej
  1372. Cadillac Series 62: wynosił wynosił
  1373. Cafe Gallery Zakopianka: podaje podaje
  1374. Cain Velasquez: none none
  1375. Cala Cala: Cala Cala
  1376. Calculating Infinity: West West
  1377. Caliban on Ariel (Swinburne): abba abba
  1378. Caligo idomeneus: idomeneus idomeneus
  1379. Call the Shots: No No
  1380. Callet: więcej więcej
  1381. Calling Time: more more • Far Far • So So
  1382. Caloscypha: Louis Louis
  1383. Camal Rəhimov: Round Round
  1384. Cambridge (Nowa Zelandia): Hora Hora
  1385. Campeonato Sul-Matogrossense: A A
  1386. Campfire Songs: Rah Rah
  1387. Can Yaman: ukończył ukończył
  1388. Can You Celebrate?: Love Love
  1389. Can't Hold Us: Jon Jon
  1390. Can't Touch Us Now: Si Si
  1391. Canadian Airlines: at at
  1392. Canberra: Mugga Mugga
  1393. Cancan: Can Can
  1394. Candy Candy: Candy Candy
  1395. Cansei de Ser Sexy: Hot Hot
  1396. Cao Cao: Cao Cao
  1397. Caodong: przekazu przekazu
  1398. Capitol Punishment: none none
  1399. Capra pyrenaica pyrenaica: pyrenaica pyrenaica
  1400. Captain America: Pierwsze starcie: Dum Dum
  1401. Captain Beefheart and His Magic Band: Yo Yo
  1402. Captain Jack Is Back: Soldier Soldier
  1403. Carabus armeniacus: armeniacus armeniacus
  1404. Carabus canaliculatus: canaliculatus canaliculatus
  1405. Carabus chaudoiri mongolorum: chaudoiri chaudoiri
  1406. Carabus chaudoiri: chaudoiri chaudoiri
  1407. Carabus hemprichi: północnego północnego
  1408. Carabus vladimirskyi: vladimirskyi vladimirskyi
  1409. Carabus: glabratus glabratus
  1410. Carassius auratus auratus: auratus auratus
  1411. Carib Hurricane FC: w w
  1412. Carin Jämtin: ministra ministra
  1413. Carl Holsøe: miejscowości miejscowości
  1414. Carl Noon: none none
  1415. Carl Wenig: sceny sceny
  1416. Carla Kihlstedt: Rabbit Rabbit
  1417. Carlo Masi: wydział wydział • Fush Fush
  1418. Carlon Jeffery: Row Row
  1419. Carlos Carrera: krótki krótki
  1420. Carlos Casagrande: LA LA
  1421. Carlos Solis: że że
  1422. Carlton: w w
  1423. Carly Rae Jepsen: Really Really
  1424. Carmelo Anthony: La La
  1425. Carmen Arvale: triumpe triumpe
  1426. Carmen Miranda: Pa Pa
  1427. Carolina Márquez: La La
  1428. Caroline B. Cooney: Rah Rah
  1429. Caroline dos Santos: stylu stylu
  1430. Carrie Bradshaw: odcinek odcinek
  1431. Carrie Preston: w w
  1432. Cartoon Network (Polska): Hi Hi • Mega Mega • Mao Mao
  1433. Case IH: uznanie uznanie
  1434. Cash (film): Naughty Naughty
  1435. Cash Cash: Cash Cash
  1436. Casimiro Florencio Granzow de la Cerda: San San
  1437. Caslon: i i
  1438. Castanea: w w
  1439. Cat Power: Sing Sing
  1440. Catch Me (singel): pozycję pozycję
  1441. Caterina Burgio: x x
  1442. Catfights and Spotlights: review review
  1443. Catherine Boursier: w w
  1444. Catholicon (Jehan Lagadeuc): w w
  1445. Cathussach mac Ailella: w w
  1446. Catinella: Louis Louis
  1447. Cazwell: trasy trasy
  1448. Cecylia Johansdotter: w w
  1449. Cecylia Śniegocka: w w
  1450. Cee Lo Green: Dog Dog
  1451. Celestyn Zbyszewski: i i
  1452. Cell saver: Xue Xue
  1453. Celso Guity: w w
  1454. Cementownia Ożarów: Linia Linia
  1455. Centralny Wydział Spraw Społecznych: zwalczania zwalczania
  1456. Centre Georges Pompidou: Toi Toi
  1457. Centrum (Ełk): Ełk Ełk
  1458. Ceratomegilla alpina: alpina alpina
  1459. Cercle Bamako: K K
  1460. Cerkiew Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Sanoku: w w
  1461. Cerkiew Wołoska we Lwowie: wsparte wsparte
  1462. Cerkiew Świętych Kosmy i Damiana w Jabłonicy Polskiej: o o
  1463. Cerkiew św. Jana Klimaka w Warszawie: cerkiew cerkiew
  1464. Certa: vimba vimba
  1465. Certyfikat ADR: Moin Moin
  1466. Cesarsko-Królewskie Koleje Państwowe: a a • k k
  1467. Cesarstwo Nicejskie: poddanie poddanie
  1468. Cesarze Chin: Wu Wu
  1469. Cesarzowa Ki: Tal Tal
  1470. Cezary Aftowicz: Jarosław Jarosław
  1471. Cezary Gmyz: w w
  1472. Cezary Gurjew: w w
  1473. Cezary Kwieciński: Świstak Świstak • Nug Nug • Dum Dum
  1474. Cha Cha Cha: Cha Cha
  1475. Chabib Nurmagomiedow: none none
  1476. Chabielscy herbu Wieniawa: za za
  1477. Chad Bannon: none none
  1478. Chad Dawson: none none
  1479. Chadli Amri: w w
  1480. Chak de India: Le Le
  1481. Chaka Demus & Pliers: Wine Wine
  1482. Chalkoteka: w w
  1483. Chan Chan: Chan Chan
  1484. Chandler Bing: Chan Chan
  1485. Chandni: Nau Nau
  1486. Change (album Sugababes): Magazine Magazine
  1487. Charistikariat: przeciwników przeciwników
  1488. Charlene Grimaldi: Duran Duran
  1489. Charles Berling: w w
  1490. Charles Binamé: Steven Steven
  1491. Charles Dera: none none
  1492. Charles Dufresne: w w
  1493. Charles Duveyrier: bratem bratem
  1494. Charles Etienne Boniface: w w
  1495. Charles Gabriel Pravaz: w w
  1496. Charles Journet: tytuł tytuł
  1497. Charles Lindbergh: na na
  1498. Charles Mingus: Mingus Mingus
  1499. Charles Willson Peale: w w
  1500. Charles-Louis Joachim de Chastellier-Dumesnil: w w
  1501. Charli XCX: Vroom Vroom
  1502. Charlie Mariano: Mingus Mingus
  1503. Charlie McConalogue: studiował studiował
  1504. Charlie i Lola: Best Best
  1505. Charlie jako markiz: Cruel Cruel
  1506. Chartowo (Poznań): trasie trasie
  1507. Chasing Cars: piosenki piosenki
  1508. Chatouilleuses: przełomie przełomie
  1509. Cheap Tobacco: wiele wiele
  1510. Cheated Hearts: Yeah Yeah
  1511. Cheb Mami: celem celem • Meli Meli
  1512. Check on It: Wamp Wamp
  1513. Cheilymenia: Louis Louis
  1514. Chelo: Cha Cha
  1515. Chely Wright: to to
  1516. Chen Li: x x
  1517. Cher (rezydentura): Shoop Shoop
  1518. Cher: Shoop Shoop
  1519. Cheri Cheri Lady: Cheri Cheri
  1520. Chesty Morgan: Zsa Zsa
  1521. Chevrolet Citation: wyścigów wyścigów
  1522. Chevrolet Silverado: premierę premierę
  1523. Chełmżyńskie Towarzystwo Wioślarskie 1927: związek związek
  1524. Chi Chi LaRue: Chi Chi
  1525. Chi Chi: Big Big
  1526. Chiazm: B B
  1527. Chicago Air & Water Show: Lima Lima
  1528. Chicken Switch: REM REM
  1529. Chickenfoot III: Alright Alright
  1530. Children of God (album): La La
  1531. Chilorhinophis: nach nach
  1532. China Gate: Chamma Chamma
  1533. Chinar (Rosja): PGR PGR
  1534. Chinese Bitch: Dee Dee
  1535. Chino (Kalifornia): w w
  1536. Chino Hills (miasto): w w
  1537. Chirurdzy (seria 4): Yeah Yeah
  1538. Chlebičov: w w
  1539. Chloroacetofenon: w w
  1540. Chloromrówczan etylu: powoduje powoduje
  1541. Chlust: i i
  1542. Chocolate (film): Halka Halka • Bheega Bheega
  1543. Chodorków: połowie połowie
  1544. Choi Hong-man: none none
  1545. Chojnata: głównym głównym
  1546. Chojnowski Park Krajobrazowy: to to
  1547. Chomik europejski: Cricetus Cricetus
  1548. Chomąto: w w
  1549. Chondrodysplazja typu Grebego: w w
  1550. Chori Chori (singel): Chori Chori • CHORI CHORI
  1551. Chori Chori Chupke Chupke: Chori Chori
  1552. Chorwacja Dalmatyńska (księstwo): utracił utracił
  1553. Chorwacja w Konkursie Piosenki Eurowizji: miejsce miejsce
  1554. Chotcza-Józefów: Górna Górna
  1555. Chow chow: chow chow
  1556. Chris Davies: w w
  1557. Chris Isaak: Late Late
  1558. Chris Owens: Theatre Theatre
  1559. Chris Sharma: Dura Dura
  1560. Chris Weidman: none none
  1561. Christa Kepplinger: s s
  1562. Christel Thoresen: w w
  1563. Christian Bakke: x x
  1564. Christian Bekamenga: Bekamenga Bekamenga
  1565. Christian Clavier: w w
  1566. Christian Gottlob Heyne: przyjacielskie przyjacielskie
  1567. Christian Gow: Sprint Sprint
  1568. Christian Ulmen: ganz ganz
  1569. Christian Walz: zatytułowany zatytułowany
  1570. Christina Hendricks: Gabby Gabby
  1571. Christina Koch: minus minus
  1572. Christina Rossetti: abba abba
  1573. Christine Laser: w w
  1574. Christoph Hein: Da Da
  1575. Christopher George: w w
  1576. Christopher Haase: stawał stawał
  1577. Christopher Huber: x x
  1578. Christopher Nolan: warunki warunki
  1579. Christy Mack: Mad Mad
  1580. Chrobotek mączysty: i i
  1581. Chromatica: dla dla
  1582. Chrome Entertainment: Zan Zan
  1583. Chromosome No. 1 syndrome: carnifex carnifex
  1584. Chrysler 300 non-letter series: marką marką
  1585. Chrystus nad Morzem Galilejskim: stronie stronie
  1586. Chrystus w Ogrójcu: koloru koloru
  1587. Chrześcijańska Społeczna Służba Ludowa: w w
  1588. Chubby Checker: w w
  1589. Chucho Valdés: Bele Bele
  1590. Chuck Swindoll: Paw Paw
  1591. Chuckie: Hey Hey
  1592. Chybie Mnich: W W
  1593. Chyžky (szczyt): w w
  1594. Chór Akademicki im. prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie (dawniej Politechniki Szczecińskiej): gulu gulu
  1595. Chór Akademii Morskiej w Szczecinie: Festiwalu Festiwalu
  1596. Chór Wyższej Szkoły Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica w Białymstoku: kategorii kategorii
  1597. Chłopiec ze szpadą: w w
  1598. Cicho sza!: Chup Chup
  1599. Cicindela: co co
  1600. Cieciułów (wieś w województwie opolskim): zespołami zespołami
  1601. Cierlicko: części części
  1602. Ciełuszki: Powszechnego Powszechnego
  1603. Cilla Black: Yeah Yeah
  1604. Cilvaringz: Shouf Shouf
  1605. Cimitero Monumentale di Staglieno: i i
  1606. Cin Cin Amore: Cin Cin
  1607. Cinema (album Nazareth): Salty Salty
  1608. Cinnamon: wersją wersją
  1609. Ciosny: w w
  1610. Ciołek (owady): titanus titanus
  1611. Circle Slide: powtarzają powtarzają
  1612. Circus Circus Las Vegas: Circus Circus
  1613. Circus of Dead Squirrels: Bun Bun
  1614. Citipati: pochodzi pochodzi
  1615. City of Casey: Balla Balla
  1616. Ciężki sprzęt Australian Army: Wagga Wagga
  1617. Ciężkie czasy (album): irie irie
  1618. Clancy Brown: Uka Uka
  1619. Clapton Chronicles: The Best of Eric Clapton: Clapton Clapton
  1620. Clara Alonso: Dance Dance
  1621. Claro Que Si: Cha Cha
  1622. Classic Cher: Shoop Shoop
  1623. Claude Debussy: dans dans
  1624. Claude François: la la
  1625. Claudia Jones: roku roku
  1626. Claudia Llosa: die die
  1627. Claudio Baeza: COLO COLO
  1628. Claus Sluter: portalu portalu
  1629. Clematoclethra: rzędu rzędu
  1630. Cleveland Museum of Art: Art Art
  1631. Clifton Collins Jr.: Gonzalez Gonzalez
  1632. Cloak & Dagger (serial telewizyjny): Choo Choo
  1633. Cloris Leachman: Gam Gam
  1634. Club LA LA: LA LA
  1635. Cmentarz Centralny w Wiedniu: kościołów kościołów
  1636. Cmentarz Katolicki w Ełku: Ełk Ełk
  1637. Cmentarz Komunalny i Wojskowy w Ełku: Ełk Ełk
  1638. Cmentarz ewangelicko-augsburski w Dębniakach: Ari Ari
  1639. Cmentarz ewangelicko-augsburski w Goreniu Dużym: Ari Ari
  1640. Cmentarz ewangelicko-augsburski w Grodztwie: Ari Ari
  1641. Cmentarz ewangelicko-augsburski w Kępie Okrzewskiej: wysiłkiem wysiłkiem
  1642. Cmentarz ewangelicko-augsburski w Świątkowicach: Ari Ari
  1643. Cmentarz parafii św. Stanisława Kostki w Poznaniu: wyniku wyniku
  1644. Cmentarz przy kościele św. Leonarda w Radomiu: stanowili stanowili
  1645. Cmentarz wojenny nr 210 – Łęka Siedlecka: głównie głównie
  1646. Cmentarz wojenny nr 299 – Lipnica Murowana: walkach walkach
  1647. Cmentarz wojenny nr 312 – Stary Wiśnicz: walkach walkach
  1648. Cmentarz wojenny nr 336 – Gierczyce-Czyżyczka: walkach walkach
  1649. Cmentarz wojenny nr 339 – Sobolów: walkach walkach
  1650. Cmentarz wojenny nr 341 – Wola Nieszkowska-Wichras: walkach walkach
  1651. Cmentarz wojenny nr 344 – Tarnawa: walkach walkach
  1652. Cmentarz wojenny nr 366 – Limanowa: groby groby
  1653. Cmentarz św. Rocha w Białymstoku: w w
  1654. Cmentarz żydowski w Bielsku-Białej: pomnik pomnik
  1655. Cmentarz żydowski w Mściwujach: wtedy wtedy
  1656. Cmentarz żydowski w Pniewach: w w
  1657. Cmentarz żydowski w Rychwale: w w
  1658. Cmentarz żydowski w Warszawie (Bródno): wystawy wystawy
  1659. Co za kreskówka!: Dry Dry
  1660. Coal Chamber: Chamber Chamber
  1661. Cobresol Moquegua: Zeballos Zeballos
  1662. Coconut Tree: Nicole Nicole
  1663. Colin Baker: to to • great great
  1664. Colin Forbes: rozpoczął rozpoczął
  1665. Cologno Nord: via via
  1666. Colton (Kalifornia): w w
  1667. Coltrane (album 1957): Coltrane Coltrane
  1668. Coltrane (album 1962): Coltrane Coltrane
  1669. Columb Farrelly: Ton Ton
  1670. Columbo: Bye Bye
  1671. Coma of Souls: w w
  1672. Comicopera: You You
  1673. Commodore Cochran: w w
  1674. Compact Disco: Tom Tom
  1675. Coniew: prowadzi prowadzi
  1676. Connie Carpenter: zdobycie zdobycie
  1677. Conor McGregor: none none
  1678. Conrad Abels: w w
  1679. Constitutio Criminalis Carolina: o o
  1680. Cool Cool Toon: Cool Cool
  1681. Copa Libertadores 2011 - Faza grupowa: Colo Colo
  1682. Copy Cats: Sera Sera
  1683. Cor Cordium (Swinburne): abba abba
  1684. Corina Marti: występowała występowała
  1685. Corinne Dreyfuss: tout tout
  1686. Cormac Ulfada: mu mu
  1687. Cornel Puchianu: Sprint Sprint
  1688. Corona 52: Beta Beta
  1689. Corporate: Lamha Lamha • Peele Peele
  1690. Corpus Evangelicorum: z z
  1691. Corvina veronese: wypuszcza wypuszcza
  1692. Corydoras davidsandsi: uwagi uwagi
  1693. Count Lasher: Cha Cha
  1694. Courchevel: Le Le
  1695. Coś się dzieje: Kuch Kuch
  1696. Craig Ferguson: Late Late
  1697. Cranes: zespół zespół
  1698. Crash Bandicoot 2: Cortex kontratakuje: Aku Aku
  1699. Crash Test Dummies: Mmm Mmm
  1700. Crayon Pop: Bar Bar
  1701. Crazy Horse (zespół muzyczny): My My
  1702. Cristian Karlikowski: none none
  1703. Cro (raper): Vio Vio
  1704. Crotalus molossus molossus: molossus molossus
  1705. Crotalus willardi willardi: willardi willardi
  1706. Cruiserweight Classic: Ho Ho
  1707. Crusader Kings II: Mroczne wieki: rozwoju rozwoju
  1708. Cry Cry Cry: Cry Cry
  1709. Cry Cry: Cry Cry
  1710. Cryptocephalus: hypochaeridis hypochaeridis
  1711. Cubryńska Igła: w w
  1712. Cucurrucucú paloma: Coo Coo
  1713. Cudowronka błękitna: rudolphi rudolphi
  1714. Cudowronka wielka: wank wank • wok wok
  1715. Cuprówka: północny północny
  1716. Curtis Armstrong: Ack Ack
  1717. Curtiss B-2 Condor: odbył odbył
  1718. Cut 4 Me: Bok Bok
  1719. Cute (zespół muzyczny): Bye Bye • Aitai Aitai
  1720. Cyber Sunday (2006): none none
  1721. Cyber Sunday (2007): none none • Kelly Kelly
  1722. Cyber Sunday (2008): none none
  1723. Cyberantropologia: i i
  1724. Cyberiada (opera): w w
  1725. Cyclocorinae: lineatus lineatus
  1726. Cyclocorus: lineatus lineatus
  1727. Cyclura carinata: carinata carinata
  1728. Cyclura rileyi: rileyi rileyi
  1729. Cygańskie Hity: Tabu Tabu
  1730. Cykloparafenyleny: mogły mogły
  1731. Cymbopetalum penduliflorum: w w
  1732. Cyndi Lauper: W W
  1733. Cypraea staphylaea: staphylaea staphylaea
  1734. Cyrk (Dolina Kobylańska): mają mają
  1735. Cyrkowa Góra: prawdopodobnie prawdopodobnie
  1736. Cyryl Terlecki: prowadził prowadził
  1737. Cywydd: forma forma
  1738. Czajków Południowy: dnia dnia
  1739. Czajków Północny: dnia dnia
  1740. Czak Czak: Czak Czak
  1741. Czaplinek: obecnego obecnego
  1742. Czar miłości: mamo mamo
  1743. Czarna Góra: w w
  1744. Czarna Madonna: w w
  1745. Czarna Taraska: w w
  1746. Czarni Radom (piłka nożna): później później
  1747. Czarni Radom: należały należały
  1748. Czarnołozy: wówczas wówczas
  1749. Czarny Potok (dopływ Kryniczanki): grzbietu grzbietu
  1750. Czarny faraon: stanowią stanowią
  1751. Czarodziejki: Goo Goo
  1752. Czarodziejski flet (KV 620): wie wie
  1753. Czarownik (ptak): koi koi
  1754. Czas nadziei: filmu filmu
  1755. Czas zamarły: poeta poeta
  1756. Czechosłowacka Jednostka Przeciwchemiczna: w w
  1757. Czeczotka zwyczajna: flammea flammea
  1758. Czego Mary nie wiedziała: to to
  1759. Czerewki (województwo podlaskie): Powszechnego Powszechnego
  1760. Czernichów (powiat krakowski): Czernichow Czernichow
  1761. Czerwiec 2015: zmarło zmarło
  1762. Czerwiec roczny: w w
  1763. Czerwona Ruta (film): filmu filmu
  1764. Czerwono-Czarni: nagrała nagrała
  1765. Czesław Halski: Nr Nr
  1766. Czesław Józefaciuk: w w
  1767. Czesław Kossobudzki: w w
  1768. Czesław Parczyński: Piechoty Piechoty
  1769. Czesław Sław-Góralik: Piechoty Piechoty
  1770. Czterech jeźdźców Apokalipsy (film 1962): Chi Chi
  1771. Czubacz hełmiasty: dosięgać dosięgać
  1772. Czuwajcie!: xxx xxx
  1773. Czułki: członach członach
  1774. Czwórstyk: Gillian Gillian
  1775. Czymanowo: Parafia Parafia
  1776. Czyreń sosnowy: w w
  1777. Czółenko: czółenka czółenka
  1778. Człowiek Roku tygodnika „Time”: on on
  1779. Człowiek tłumu: Poe Poe
  1780. Człowiek ze złotym pistoletem (film): Wei Wei
  1781. Cécile Monnier: to to
  1782. Céüse: Bah Bah
  1783. Cú Chuarán mac Dúngaile: w w
  1784. D-Bomb: Boom Boom
  1785. D.O.A. (Death of Auto-Tune): Hey Hey
  1786. D.O.N.S.: La La • No No • Ce Ce
  1787. DJ Adamus: Daisy Daisy
  1788. DJ Antoine: Ole Ole • La La
  1789. DJ Cargo: Yeh Yeh
  1790. DJ Decks: none none
  1791. DJ Soina: Doo Doo
  1792. DJ Tatanka: Go Go
  1793. DJ Tonka: Gus Gus
  1794. DQ: la la
  1795. DSP Media: CO CO
  1796. DVBBS: La La
  1797. Da Da Dam: Da Da
  1798. Dachstein (masyw górski): to to
  1799. Dada Life: Fun Fun
  1800. Daddy Yankee: Shaky Shaky
  1801. Daft Punk: Tak Tak
  1802. Dagmara Kowalska: Bera Bera
  1803. Dahomej Francuski: roku roku
  1804. Dai Dai Ntab: Dai Dai
  1805. Daily Planet: chicago chicago
  1806. Daina Taimiņa: Eleven Eleven
  1807. Daisuke Ono: Pichi Pichi
  1808. Daisuke Yamanouchi: kyuu kyuu
  1809. Daj, daj, daj: Gimme Gimme
  1810. Daję nam rok: nadchodzi nadchodzi
  1811. Dalekie: w w
  1812. Daler Mehndi: Ra Ra • Na Na
  1813. Dalkey: Late Late
  1814. Dallas Barr: the the
  1815. Dallas Museum of Art: w w
  1816. Dallmann Seamount: statek statek
  1817. Dama z Szanghaju: Before Before
  1818. Damaged (album Black Flag): Gimmie Gimmie
  1819. Damani Ralph: sezony sezony
  1820. Damaskin: arcybiskup arcybiskup
  1821. Damian Grabowski: none none
  1822. Damian Janikowski: none none
  1823. Damian Kostrzewa: none none
  1824. Damian Mielewczyk: none none
  1825. Damian Stasiak: none none
  1826. Damir Rastić: Sprint Sprint
  1827. Dan Bălan: w w
  1828. Dan Severn: Ultimate Ultimate
  1829. Dan Vadis: Wild Wild
  1830. Dan dan kokoro hikareteku: Dan Dan
  1831. Danae Tycjana (Tetmajer): abba abba
  1832. Dance Dance Dance: Dance Dance • dance dance
  1833. Dance Dance Revolution: Dance Dance
  1834. Dance Love Pop: Love Love
  1835. Dancestacja: Say Say • You You
  1836. Dancing Lasha Tumbai: Gop Gop
  1837. Dancing with the Stars: Ly Ly
  1838. Danger Danger: Vaaraa Vaaraa • Danger Danger
  1839. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys: Na Na
  1840. Dania w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci: Shake Shake
  1841. Daniel Cormier: none none
  1842. Daniel Górak: w w
  1843. Daniel Libeskind: Run Run
  1844. Daniel Neufeld: pełnej pełnej
  1845. Daniel Omielańczuk: none none • w w
  1846. Daniel Rutkowski: none none
  1847. Daniel Simons: matka matka
  1848. Daniel Svensson (muzyk): Tom Tom
  1849. Daniel Torres (zawodnik MMA): none none
  1850. Daniel Woodrell: mieszka mieszka
  1851. Daniela Dessì: w w
  1852. Daniela Hadraszek: w w
  1853. Daniele Verde: klubie klubie
  1854. Danilo II: i i
  1855. Danny Denzongpa: Janam Janam • Manzil Manzil
  1856. Dante Alighieri: Liber Liber
  1857. Dante DeCaro: Hot Hot
  1858. Dantyszek: Herb Herb
  1859. Danuta Gwizdalanka: nr nr
  1860. Danuta Michałowska: w w
  1861. Danza Kuduro: w w
  1862. Dara Bubamara: Opa Opa
  1863. Darajja: doszło doszło
  1864. Darcy Hadfield: Company Company
  1865. Dare Dżambaz: godzin godzin
  1866. Dare Iz a Darkside: Ta Ta
  1867. Daria Obratov: w w
  1868. Daria Zawiałow: Hej Hej
  1869. Darina Mifkova: odznaczona odznaczona
  1870. Dariusz Dusza: la la
  1871. Dariusz Marciniak: z z
  1872. Dariusz Stolarski: działacza działacza
  1873. Dariusz Szpoper: Rosyjskiej Rosyjskiej
  1874. Darja Domraczewa: Sprint Sprint
  1875. Darko Damjanowski: Sprint Sprint
  1876. Darna Zaroori Hai: Sera Sera
  1877. Daron Malakian: Wah Wah
  1878. Darren Till: none none
  1879. Das Leben ist eine Wundertüte: la la
  1880. Das Seelenbrechen: review review
  1881. Dasze: Powszechnego Powszechnego
  1882. Data Encryption Standard: FF FF
  1883. Date with the Night: Yeah Yeah
  1884. Daud: Fun on the Run: Zahreela Zahreela
  1885. Daughters: Hey Hey
  1886. Dave Bautista: none none
  1887. Dave Williams (Gotowe na wszystko): w w
  1888. David Cook: w w
  1889. David Graf: ba ba
  1890. David Griffin: Softly Softly
  1891. David Grubbs: wielu wielu
  1892. David Henríquez: Colo Colo
  1893. David Komatz: Sprint Sprint
  1894. David Kopřiva: w w
  1895. David Nugent: zapłacił zapłacił
  1896. David Olivia: none none
  1897. David Richards (producent muzyczny): Duran Duran
  1898. David Zawada: none none
  1899. Davis-Douglas Cloudster: San San
  1900. Davy Gallon: none none
  1901. Dawda Kairaba Jawara: w w
  1902. Dawid Bornstein (fabrykant): w w
  1903. Dawid Czupryński: Gonić Gonić
  1904. Dawid Korzekwa: Gust Gust • freedom freedom
  1905. Daydream (minialbum): Noha Noha
  1906. Dayton-Wright XPS-1: istniał istniał
  1907. Daćhiri Śerpa: w w
  1908. Dc (informatyka): la la • lb lb
  1909. De Dana Dan: la la
  1910. De Do Do Do, De Da Da Da: Do Do • Da Da
  1911. De La Soul: Ring Ring
  1912. De emendandis eloquentiae vitiis: w w
  1913. Debora Agreiter: w w
  1914. Debrzno: wizytacji wizytacji
  1915. Decapitated: kraje kraje
  1916. Dee Bradley Baker: Puka Puka
  1917. Dee Dee Bridgewater: Dee Dee
  1918. Dee Dee Rainbow: Dee Dee
  1919. Dee Dee Ramone: Dee Dee
  1920. Dee Dee Warwick: Dee Dee
  1921. Deep Blue (album): album album
  1922. Deep Down in Texas: w w
  1923. Deep Shadows and Brilliant Highlights: Six Six
  1924. Deepfake: na na
  1925. Deewana: Ho Ho
  1926. Def Jamaica: Na Na
  1927. Defendyzm: i i
  1928. Dekanat Filipów: Narodzenia Narodzenia
  1929. Dekanat La Santa Cruz (archidiecezja Barranquilla): Castro Castro
  1930. Dekanat Los Doce Apóstoles (archidiecezja Barranquilla): Sanchez Sanchez
  1931. Dekanat Połczyn-Zdrój: Wniebowzięcia Wniebowzięcia
  1932. Dekanat Santa Catalina de Alejandría (archidiecezja Cartagena de Indias): Marrugo Marrugo
  1933. Dekanat kamieński: Narodzenia Narodzenia
  1934. Dekanat nieszawski: sw sw
  1935. Dekanat przasnyski: Narodzenia Narodzenia
  1936. Dekanat tomaszowski (archidiecezja łódzka): Królowej Królowej
  1937. Dekanat świętokrzyski (diecezja sandomierska): Nawiedzenia Nawiedzenia
  1938. Deklinacja w języku niemieckim: die die
  1939. Delta Herculis: je je
  1940. Demetrious Johnson: none none
  1941. Demetriusz Paleolog (syn Andronika II): pomiędzy pomiędzy
  1942. Demi: La La
  1943. Demografia Litwy: spisu spisu
  1944. Demokratyczna Republika Afganistanu: osób osób
  1945. Demos '94: Hallo Hallo
  1946. Deng Deng: Deng Deng
  1947. Denholm Elliott: Zulu Zulu
  1948. Denis Ségui Kragbé: w w
  1949. Denise Guénard: Statistics Statistics
  1950. Denny obóz: Foo Foo
  1951. Denton Daley: none none
  1952. Denys Filimonow: w w
  1953. Deontay Wilder: mistrzowskiego mistrzowskiego
  1954. Deportes Naval: Bio Bio
  1955. Desertshore: w w
  1956. Detektor wychwytu elektronów: w w
  1957. Detektyw Conan (seria gier komputerowych): Trick Trick
  1958. Detektyw Hunter: Dee Dee
  1959. Detroit Express: w w
  1960. Deuxieme Bureau: zadaniem zadaniem
  1961. Dev (piosenkarka): Hey Hey
  1962. Dev.D: Chan Chan
  1963. Dhadkan: Na Na
  1964. Dhany: Dha Dha
  1965. Dharm: Har Har
  1966. Dhurgham Ismail: Four Four
  1967. Diabla Przełączka Wyżnia: pomiędzy pomiędzy
  1968. Diabolical Fullmoon Mysticism: płycie płycie
  1969. Dial "S" for Sonny: w w
  1970. Dialekt: odgrywa odgrywa
  1971. Dicoryphe: system system
  1972. Dicte: pracę pracę
  1973. Dicther Toro: w w
  1974. Dictionary of National Biography: członków członków
  1975. Didzis Gavars: studia studia
  1976. Die Arbeiter von Wien: die die
  1977. Die Brücke: die die
  1978. Die Flippers: La La
  1979. Die for the Government: Go Go
  1980. Diecezja Libmanan: Rojas Rojas
  1981. Diecezja chełmińska: kapłanów kapłanów
  1982. Diecezja kamieniecka: Domini Domini
  1983. Diecezja mostarsko-duvnijska: diecezji diecezji
  1984. Diego Costa: wynosiła wynosiła
  1985. Dienis Bojcow: none none
  1986. Dies irae: d d
  1987. Dieta proteinowa: zalecana zalecana
  1988. Dieter Eckstein: w w
  1989. Dieter Kalka: w w
  1990. Dieter – Der Film: Bizarre Bizarre
  1991. Digesta Justyniana: of of
  1992. Digi Snacks: Ya Ya
  1993. Digital Emotion: Go Go
  1994. Dil Ne Jise Apna Kahaa: Nas Nas
  1995. Diljale: Dhuan Dhuan
  1996. Dillinger & Young Gotti: Cha Cha
  1997. Dimitrios Roussopoulos: Left Left
  1998. Dimorphichnus: ślady ślady
  1999. Dinamo GOHM Baku: w w
  2000. Dino Dvornik: w w
  2001. Dinozaury pierzaste: niewielkie niewielkie
  2002. Diplo: Diplo Diplo
  2003. Dirk Benedict: Walla Walla
  2004. Dirty Picture: Blah Blah
  2005. Dirty Weaponry: wykorzystano wykorzystano
  2006. Disco Dancer: Jimmy Jimmy
  2007. Disco Polo Live: Ne Ne • Yee Yee
  2008. Disco Relax: la la • na na • Cin Cin • Shock Shock • La La • Boom Boom
  2009. Disco: Chirpy Chirpy • Linda Linda
  2010. Discovery Kids: Jay Jay
  2011. Disney Channel Azja: starych starych
  2012. Disney XD (Polska): Gonić Gonić
  2013. Disneymania: Shi Shi
  2014. Distyliopsis: system system
  2015. Distylium: system system
  2016. Dita von Teese: Kiss Kiss • Boom Boom
  2017. Diugoń przybrzeżny: Dugong Dugong
  2018. Divine Comedies: wyróżniony wyróżniony
  2019. Dizzy Up the Girl: Goo Goo
  2020. Django Django: Django Django
  2021. Django Reinhardt: of of
  2022. Dla miłości zrobię wszystko: Rama Rama
  2023. Dmitrij Anuczin (generał): Akademii Akademii
  2024. Dmitrij Kudriaszow: none none
  2025. Dmitrij Małyszko: Sprint Sprint
  2026. Dmitrij Rusinow: Sprint Sprint
  2027. Dmytro Baszłaj: w w
  2028. Dmytro Komarow: w w
  2029. Dmytro Pidhurski: stanowisko stanowisko
  2030. Dmytro Pidruczny: Sprint Sprint
  2031. Dni chwały: Glory Glory
  2032. Dntel: Mistake Mistake
  2033. Do You Believe? Tour: Shoop Shoop
  2034. Dobrosław: w w
  2035. Dobrze, że jesteś (album Zbigniewa Wodeckiego): w w
  2036. Doctor Phosphorus: tym tym
  2037. Dodge D-Series: Junkyard Junkyard
  2038. Dodge Daytona: Turbo Turbo
  2039. Dodge Monaco (1964): razem razem
  2040. Dodge Spirit: Turbo Turbo
  2041. Dog Days Are Over: Moshi Moshi
  2042. Dogmat o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny: nie nie
  2043. Doki Doki Literature Club!: Doki Doki
  2044. Dol Dol Bolaghi: Dol Dol
  2045. Dolina Szklarki: pobliżu pobliżu
  2046. Dolina Wielkiej Równi: w w
  2047. Dolina do Regli: sięga sięga
  2048. Dolní Boříkovice: miasta miasta
  2049. Dolph Ziggler: out out
  2050. Dom Studencki Mrowisko w Opolu: dyrektor dyrektor
  2051. Dom Tańca: tańca tańca
  2052. Dom na wielkim drzewie: Big Big
  2053. Dom narodzin: A A
  2054. Dom snów: Dee Dee
  2055. Dom Żołnierza w Toruniu: wykonane wykonane
  2056. Domenico De Lillo: w w
  2057. Domingo de Chimalpahin: Chimalpahin Chimalpahin
  2058. Dominic Cooper: Late Late
  2059. Dominik Kozłowski: w w
  2060. Dominik Kuryłek: Ple Ple
  2061. Dominik Smyrgała: of of
  2062. Dominik Windisch: Sprint Sprint
  2063. Dominikański Ośrodek Liturgiczny: cykl cykl
  2064. Domino (film 1988): Geretta Geretta
  2065. Domisie: Bubo Bubo
  2066. Don Francks: Wild Wild
  2067. Don Frye: Ultimate Ultimate
  2068. Don Gilmore: Temper Temper
  2069. Don Juan (Byron): o o
  2070. Don McCullin: Olympus Olympus
  2071. Don McLean: Starry Starry
  2072. Don't Say a Word (singel): Tico Tico
  2073. Don't Say a Word: Tico Tico
  2074. Donald Cerrone: none none
  2075. Donald Ramotar: Caria Caria
  2076. Donczanka-CPOR Donieck: klub klub
  2077. Dong Dong: Dong Dong
  2078. Dong Taishan: none none
  2079. Donkey Konga: La La
  2080. Donnacha Dennehy: bardziej bardziej
  2081. Donnie Yen: tiu tiu
  2082. Donny!: Boom Boom
  2083. Donskoje: w w
  2084. Don’t Mess Up My Tempo: La La
  2085. Don’t Stand So Close to Me: Do Do • Da Da
  2086. Dopełniacz saksoński: zarówno zarówno
  2087. Dorian Yates: of of
  2088. Doris Trachsel: w w
  2089. Dorota Chilińska: Toruń Toruń
  2090. Dorota Nowakowska: Dee Dee
  2091. Dorota Tobiszowska: w w
  2092. Dorota Uram: I I
  2093. Dorothea Wierer: Sprint Sprint
  2094. Dorothy Boyle: w w
  2095. Dorotka i Czarnoksiężnik z krainy Oz: Locket Locket
  2096. Dos Aguas: Grau Grau
  2097. Doug Jones (aktor): Bye Bye
  2098. Douglas DC-1: rzędu rzędu
  2099. Douglas SBD Dauntless: amerykańskim amerykańskim
  2100. Doves: Sub Sub
  2101. Dowiązanie twarde: linio linio
  2102. Dowody zbrodni (ścieżka dźwiękowa): Mighty Mighty • Bad Bad • Mmm Mmm
  2103. Dowód rejestracyjny pojazdu: nie nie
  2104. Dox: no no
  2105. Dońska Republika Radziecka: Centralnego Centralnego
  2106. Dr T i kobiety: Dee Dee
  2107. Dr. Luke: La La
  2108. Drachenfelsbahn: Ferdinand Ferdinand
  2109. Drama (kanał telewizyjny): źródłem źródłem
  2110. Drankin' Patnaz: So So
  2111. Dreamcast: Puru Puru
  2112. Dreaming Neon Black: poprzedniego poprzedniego
  2113. Dreaming Out Loud: Billboard Billboard
  2114. Dreams (Sirens): LA LA
  2115. Drenchill: Never Never
  2116. Dressed To Kill Tour: Shoop Shoop
  2117. Drewno transparentne: w w
  2118. Driver: Parallel Lines: Yeah Yeah
  2119. Droga ekspresowa 71 (Izrael): nr nr
  2120. Droga ekspresowa S3 (Polska): w w
  2121. Droga nr 716 (Izrael): zachód zachód
  2122. Droga wojewódzka nr 656: linią linią
  2123. Droga wojewódzka nr 715: stacją stacją
  2124. Droga wojewódzka nr 747: ulic ulic
  2125. Droga wojewódzka nr 968: drogi drogi
  2126. Drona: Oop Oop • Nanhe Nanhe
  2127. Dru Hill: Wild Wild
  2128. Drugi rząd Aleksandra Meksiego: rząd rząd
  2129. Druk cyfrowy: cząstki cząstki
  2130. Druki nowsze: w w
  2131. Drużynowe mistrzostwa Europy w brydżu sportowym: rozgrywana rozgrywana
  2132. Drzewiak szary: Fak Fak
  2133. Drzewica (herb szlachecki): Herb Herb
  2134. Drzewo decyzyjne: za za
  2135. Du riechst so gut: Hallo Hallo
  2136. Dubn: Nucleus Nucleus
  2137. Duch i nas dwóch: Beverly Beverly
  2138. Duilian: Dong Dong
  2139. Duk Da Fuk Down: Tum Tum
  2140. Dum Dum (miasto): Dum Dum
  2141. Dupuy de Lôme (1890): wież wież
  2142. Duran Duran (album): Duran Duran
  2143. Duran Duran: Duran Duran
  2144. Dustin Hawthorne: Hot Hot
  2145. Dustin the Turkey: Late Late
  2146. Duża Synagoga w Łęczycy: w w
  2147. Duże Pe: Bla Bla
  2148. Duże dzieci (film): After After
  2149. Dvar: Hor Hor
  2150. Dwa Teatry: wyreżyserował wyreżyserował
  2151. Dwa głupie psy: Secret Secret
  2152. Dwoisty Żleb (Dolina Rybiego Potoku): części części
  2153. Dwukolorówki Michaelsa: odmiany odmiany
  2154. Dwupierścieniak cesarski: w w
  2155. Dwutlenek węgla w atmosferze Ziemi: wzrost wzrost • zmiany zmiany
  2156. Dwór Artusa w Braniewie: otrzymał otrzymał
  2157. Dwór w Nakle: Nakło Nakło
  2158. Dwór w Podstolicach: w w
  2159. Dwór w Radomierzu: czasów czasów
  2160. Dwór w Roztokach: MVTER MVTER
  2161. Dwór w Strzyżewie: ziem ziem
  2162. Dydule: Powszechnego Powszechnego
  2163. Dynamite (singel Christiny Aguilery): ukazał ukazał
  2164. Dynastia Han: Cao Cao
  2165. Dynastia herodiańska: w w
  2166. Dyplomacja: w w
  2167. Dyskografia 3OH!3: Blah Blah
  2168. Dyskografia 50 Centa: Boom Boom
  2169. Dyskografia Ace Hooda: featuring featuring
  2170. Dyskografia Agnes Carlsson: w w • Love Love
  2171. Dyskografia Aleksa Christensena: La La
  2172. Dyskografia Ani Dąbrowskiej: Bang Bang
  2173. Dyskografia Anny Marii Jopek: Programu Programu
  2174. Dyskografia Anthony’ego B: Pow Pow
  2175. Dyskografia Arasha: Chori Chori • Iran Iran • Goalie Goalie
  2176. Dyskografia Arctic Monkeys: Bang Bang
  2177. Dyskografia Armina van Buurena: Blah Blah
  2178. Dyskografia Avicii: Choo Choo • Dumb Dumb
  2179. Dyskografia Azealii Banks: Big Big
  2180. Dyskografia Blog 27: La La
  2181. Dyskografia Boba Sinclara: Hey Hey
  2182. Dyskografia Briana Maya: Badger Badger
  2183. Dyskografia Buju Bantona: Ragga Ragga
  2184. Dyskografia Charli XCX: Vroom Vroom • Kero Kero
  2185. Dyskografia Chrisa Browna: Cyeah Cyeah
  2186. Dyskografia Davida Guetty: Bye Bye • Boom Boom • Waka Waka
  2187. Dyskografia Eda Sheerana: platynowej platynowej
  2188. Dyskografia Elvisa Presleya: Dirty Dirty • See See • Green Green
  2189. Dyskografia Ewy Farnej: La La
  2190. Dyskografia Flo Ridy: Boom Boom • La La
  2191. Dyskografia G-Unit: Accessed Accessed
  2192. Dyskografia Game’a: Bay Bay
  2193. Dyskografia Girls Aloud: No No
  2194. Dyskografia Green Day: Bowling Bowling • Ha Ha
  2195. Dyskografia Hilary Duff: Tiki Tiki
  2196. Dyskografia Hurricane Chris: Bay Bay
  2197. Dyskografia Jagged Edge: So So
  2198. Dyskografia Jamesa Blunta: Love Love
  2199. Dyskografia Jermaine’a Dupriego: So So
  2200. Dyskografia Katarzyny Nosowskiej: Voo Voo
  2201. Dyskografia Katy Perry: Swish Swish
  2202. Dyskografia Kazika Staszewskiego: Kosmos Kosmos • Voo Voo
  2203. Dyskografia Keshy: Blah Blah
  2204. Dyskografia Kida Cudiego: Boom Boom
  2205. Dyskografia Krzysztofa Krawczyka: Sobótka Sobótka
  2206. Dyskografia Krzysztofa Zalewskiego: Święta Święta
  2207. Dyskografia LL Cool Ja: Hot Hot
  2208. Dyskografia LMFAO: La La
  2209. Dyskografia Lady Gagi: Boys Boys
  2210. Dyskografia Lila Wayne’a: Da Da
  2211. Dyskografia Lil’ Flipa: Gudda Gudda • Tum Tum
  2212. Dyskografia L’Arc-en-Ciel: X X
  2213. Dyskografia Mai Kuraki: La La
  2214. Dyskografia Mario Bischina: Pa Pa
  2215. Dyskografia Nasa: Albums Albums
  2216. Dyskografia Nelly’ego: So So
  2217. Dyskografia O.S.T.R.-a: Ke Ke • w w
  2218. Dyskografia OneRepublic: My My
  2219. Dyskografia Pablopavo: Dym Dym
  2220. Dyskografia Powderfinger: Fifty Fifty
  2221. Dyskografia September: La La
  2222. Dyskografia Shakiry: Waka Waka • La La
  2223. Dyskografia Slade: La La
  2224. Dyskografia Snoop Dogga: Puff Puff
  2225. Dyskografia Stromae’a: GANDHI GANDHI
  2226. Dyskografia Tarji Turunen: Wacken Wacken
  2227. Dyskografia Tedego: Hajs Hajs
  2228. Dyskografia The Beatles: Please Please
  2229. Dyskografia The Police: Do Do • Da Da
  2230. Dyskografia Toma Jonesa: La La
  2231. Dyskografia Whitney Houston: La La
  2232. Dyskografia Wiz Khalify: Khalifa Khalifa
  2233. Dyskografia Yeah Yeah Yeahs: Yeah Yeah
  2234. Dyskografia produkcji Timbalanda: Izzy Izzy • Ching Ching
  2235. Dywizja Bracławsko-Kijowska: całość całość
  2236. Dywizja Wołyńsko-Podolska: całość całość
  2237. Dywizje pancerne (ZSRR): batalion batalion
  2238. Dywizjon Samochodów Pancernych Armii Dońskiej: Armii Armii
  2239. Dział (góra): stronie stronie
  2240. Działko M10: w w
  2241. Dziedziczny książę: tytuł tytuł
  2242. Dziejba leśna: mówić mówić
  2243. Dziel i rządź: w w
  2244. Dziemianówka: Powszechnego Powszechnego
  2245. Dziennik (prasa): za za
  2246. Dzierzba zmienna: schach schach
  2247. Dzierzbowron: tibicen tibicen
  2248. Dziesięciu Murzynków (piosenka): f f • c c • g g • bes bes • a a
  2249. Dziewczyny! Dziewczyny! Dziewczyny!: Girls Girls
  2250. Dzieła Constantina von Economo: und und
  2251. Dzieła Edgara Allana Poego: Poe Poe
  2252. Dzień Jedności Niemiec: der der
  2253. Dzień Zwycięstwa: o o
  2254. Dzika Wolność: Dum Dum
  2255. Dzisiaj tańczę, jutro kocham: Neele Neele
  2256. Dzisiejsza miłość: Thoda Thoda • Aahun Aahun
  2257. Dziuplaki: Cotinga Cotinga
  2258. Dziura pod Smrekiem: W W
  2259. Dziurkowatość liści drzew pestkowych: plamy plamy
  2260. Dziwny Zachód: Wild Wild
  2261. Dziwonia zwyczajna: erythrinus erythrinus
  2262. Dziś, jutro, pojutrze: w w
  2263. Dzmitryj Abaszeu: Sprint Sprint
  2264. Dzwon Mingwan: Hman Hman • Słusznie Słusznie
  2265. Dzwoniec zwyczajny: chloris chloris
  2266. Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku: Jingle Jingle
  2267. Dzüüncharaa: w w
  2268. Déjà Vu (singel Beyoncé Knowles): Jon Jon
  2269. Dąb (Katowice): znajdują znajdują
  2270. Dąb Bartny: w w
  2271. Dąb Kongresowy: drzewo drzewo
  2272. Dąb ostrolistny: ilex ilex
  2273. Dąbrowska Fabryka Obrabiarek Ponar-Defum: w w
  2274. Dąbrówka (Sanok): przełomie przełomie
  2275. Dąbrówka Polska (Sanok): przełomie przełomie
  2276. Dąbrówka Ruska: przełomie przełomie
  2277. Dębno (ujednoznacznienie): w w
  2278. Długi Bród (województwo podlaskie): Powszechnego Powszechnego
  2279. Długopłetwiec oceaniczny: Boing Boing
  2280. Długołęka (województwo łódzkie): otrzymuje otrzymuje
  2281. Długołęka (województwo świętokrzyskie): S S • s s
  2282. Dźi (tytuł): Śri Śri
  2283. Dżaber Sadeghzade: medalista medalista
  2284. Dżem (zespół muzyczny): Dum Dum
  2285. Dżunglotymal saharyjski: fulva fulva
  2286. E-Rotic: la la
  2287. E-folklor: nie nie
  2288. EDX (DJ): Chaa Chaa
  2289. EMW R1/53: wyścigu wyścigu
  2290. Eagle Air: w w
  2291. Eamon Sullivan: Wagga Wagga
  2292. Earl Thomson: na na
  2293. EarthBound: Buzz Buzz
  2294. East Clubbers: More More
  2295. Easy (serial telewizyjny): Cha Cha
  2296. Echepolos (Trojańczyk): co co
  2297. Ecliptica: Tico Tico
  2298. Ed Olczyk: w w
  2299. Ed, Edd i Eddy: w w
  2300. Eddie Blazonczyk: Great Great
  2301. Eddie Cheever III: pole pole
  2302. Eddie Perkins: w w
  2303. Eddy Huntington: Bang Bang
  2304. Ederson (ur. 1993): ligi ligi
  2305. Edgar Allan Poe: Poe Poe
  2306. Edgar Bergen: Ton Ton
  2307. Edgardo Franco: Pan Pan
  2308. Edil Rosenqvist: w w
  2309. Edith Wilson: pierwszą pierwszą
  2310. Edmund Andraszek: Domini Domini
  2311. Edmund Bałuka: w w
  2312. Edmund Forster: w w
  2313. Edmund Rogalski: powstania powstania
  2314. Edmund Tudruj: zgrupowania zgrupowania
  2315. Edson Barboza: none none
  2316. Edward (książę Geldrii): stanęły stanęły
  2317. Edward Adamski (socjalista): w w
  2318. Edward Arnold Chapman: o o
  2319. Edward Dietrich: Armii Armii
  2320. Edward Dzwonkowski: mandat mandat
  2321. Edward James Ford: w w
  2322. Edward Lowassa: w w
  2323. Edward Myśliwiec: w w
  2324. Edward Nowak (inżynier): z z
  2325. Edward Terlecki: Piechoty Piechoty
  2326. Edward Vermilye Huntington: J J
  2327. Edward Yang: Yang Yang
  2328. Edwin (król Anglii): nie nie
  2329. Edwin Abbott Abbott: Abbott Abbott
  2330. Edwin Ozolin: w w
  2331. Edyta Nawrocka: Red Red • Double Double
  2332. Eero Elo: w w
  2333. Eerste divisie (1991/1992): o o
  2334. Efekt gapowicza: nie nie
  2335. Efektywność czasu pracy: wzrostu wzrostu
  2336. Efrat Gosz: ah ah
  2337. Eftekasat: pierwsze pierwsze
  2338. Egipskie hieroglify – określniki i ideogramy: to to • głowie głowie
  2339. Egipt: poprzednika poprzednika
  2340. Egmont Polska: Re Re
  2341. Ego, Opinion, Art & Commerce: Goo Goo
  2342. Eh, Eh (Nothing Else I Can Say): Eh Eh
  2343. Eicca Toppinen: Apocalyptica Apocalyptica
  2344. Eiki Eiki: Eiki Eiki
  2345. Ein Leben für die Zärtlichkeit: la la
  2346. Eine Hand wäscht die Andere: So So
  2347. Einārs Veikša: w w
  2348. Ekspedycja Discovery: przybycie przybycie
  2349. El Corte Inglés: ogłosiła ogłosiła
  2350. El Desdichado: abab abab
  2351. El Triunfo: w w
  2352. Ela Ela (Come Baby): Ela Ela
  2353. Elbrus Tedejew: osiągnięć osiągnięć
  2354. Eleanor Roosevelt: pierwszą pierwszą
  2355. Electric Mud: Super Super
  2356. Elektrownia (województwo lubuskie): spółka spółka
  2357. Elektrownia Dolna Odra: o o
  2358. Element zbrodni: Me Me
  2359. Elena Ferretti: Go Go • Hungry Hungry • Bye Bye • Honey Honey • Japan Japan • Gimme Gimme • Lay Lay • Nori Nori • Macho Macho • Para Para • Knock Knock • Hot Hot • Run Run • Bang Bang • Rock Rock • Boom Boom • Love Love • Goodbye Goodbye • Tonite Tonite • Brown Brown • Cha Cha
  2360. Eleonora Dorota Anhalt-Dessau: von von
  2361. Eleonora Lo Bianco: odznaczona odznaczona
  2362. Eli Kohen (ur. 1972): Uniwersytecie Uniwersytecie
  2363. Elias Fries: stworzył stworzył
  2364. Elif Güneri: and and
  2365. Eline Berings: międzynarodowej międzynarodowej
  2366. Elisa Togut: odznaczona odznaczona
  2367. Elite Ice Hockey League: to to
  2368. Elixir (język programowania): the the
  2369. Elizabeth (album): Murdah Murdah
  2370. Elizabeth Montgomery: odcinkach odcinkach
  2371. Elizeusz García García: Garcia Garcia
  2372. Elk Mountains: Highlands Highlands
  2373. Elkeson: Elkeson Elkeson
  2374. Ella Anderson: Ho Ho
  2375. Ellen Clementine Howarth: W W
  2376. Ellen Greene: Boom Boom
  2377. Ellen Wessinghage: w w
  2378. Ellie Goulding: the the
  2379. Elliminati: Ex Ex
  2380. Elmo's Christmas Countdown: Bert Bert • Ernie Ernie • Rosita Rosita
  2381. Elqui: Valenzuela Valenzuela
  2382. Elsa Guðrún Jónsdóttir: miejscowości miejscowości
  2383. Elsbeth Schragmüller: w w
  2384. Elson Iazegi Beyruth: Colo Colo
  2385. Elvis Presley: Girls Girls
  2386. Elżbieta Skorupska-Raczyńska: nauk nauk
  2387. Elżbieta z Schönau: z z
  2388. Ema Kogure: Pichi Pichi
  2389. Emali: boda boda
  2390. Emazet: Esz Esz
  2391. Embolanthera: system system
  2392. Emil Hegle Svendsen: Sprint Sprint
  2393. Emil Kiszka: na na
  2394. Emil Kowalski: Diga Diga
  2395. Emil Skalny: zasługi zasługi
  2396. Emil Stroński: tekstem tekstem
  2397. Emilia Rydberg: Big Big • Emilia Emilia
  2398. Emilian Ślusarczuk: w w
  2399. Emilio Pericoli: Quando Quando
  2400. Emily Diamond: sztafeta sztafeta
  2401. Emily Donelson: okazji okazji
  2402. Eminem: Trick Trick
  2403. Emma Booth: w w
  2404. Emma McLaughlin: Real Real
  2405. Emma Samms: Dziki Dziki • Wild Wild
  2406. Emmanuelle Seigner: Sing Sing
  2407. Emmelichthys: nitidus nitidus
  2408. Empik Jazz Club: Dee Dee
  2409. Emőke Szőcs: Sprint Sprint
  2410. Enczo Danaiłow: po po
  2411. Endless Story: Rainy Rainy
  2412. Enema of the State: Short Short
  2413. Energetyka słoneczna w Polsce: na na
  2414. Enetimi Joel: walczący walczący
  2415. Engelbert Humperdinck (piosenkarz): Dommage Dommage
  2416. Engine Engine Number Nine: Engine Engine
  2417. English Electric Canberra: a a
  2418. Enrico Ruggeri: programu programu
  2419. Enteroskopia dwubalonowa: On On
  2420. Enyalioides: w w
  2421. Enzymy restrykcyjne: T T • A A
  2422. Eparchia aleksandrowska: w w
  2423. Eparchia kanadyjska (Serbski Kościół Prawosławny): R R
  2424. Eparchia kriżewczyńska: w w
  2425. Epigonizm: i i
  2426. Erazm Ciołek (fotograf): w w
  2427. Erazm Dembowski: stanowisko stanowisko
  2428. Erbach (dopływ Lüderu): płynie płynie
  2429. Erciyes Dağı: Woop Woop
  2430. Eri Kitamura: Pichi Pichi
  2431. Eric Bailly: przeciwko przeciwko
  2432. Eric Balfour: Born Born • pochodzenia pochodzenia
  2433. Eric Burdon: Bee Bee • See See
  2434. Eric Clapton: Clapton Clapton
  2435. Eric Malpass: Long Long
  2436. Eric Prydz: Duran Duran
  2437. Eric Stewart: w w
  2438. Eric Tsang: xiao xiao • Po Po • jiao jiao • ang ang • hua hua
  2439. Erica Mendez: Doki Doki • Puyo Puyo
  2440. Erik Truffaz: Doni Doni
  2441. Erik Åsbrink: doradcą doradcą
  2442. Erin (piosenkarka): w w
  2443. Erkki Latvala: miejsce miejsce
  2444. Erko Jun: none none
  2445. Erling Mortensen: czterokrotnie czterokrotnie
  2446. Ernest II z Saksonii-Altenburga: strefy strefy
  2447. Ernest Jan Karol Mirbach: Mirbach Mirbach
  2448. Ernest Malinowski: archiwum archiwum
  2449. Ernest Marsh Poate: Kappa Kappa
  2450. Ernst Arndt (aktor): die die
  2451. Ernő Jendrassik: Physiol Physiol
  2452. Erol Alkan: De De
  2453. Ertuğrul Ergezen: none none
  2454. Eruption: Fight Fight • Good Good • Party Party
  2455. Erwin Vandenbergh: nagrodę nagrodę
  2456. Erwin von Helmersen: w w
  2457. Eska TV: Dzyń Dzyń
  2458. Eskişehirspor: Es Es • Ki Ki • Eski Eski
  2459. Espen Flått: x x
  2460. Essex (Ontario): Essex Essex
  2461. Est! Est!! Est!!! di Montefiascone: est est
  2462. Estakada Orląt Lwowskich w Katowicach: nr nr
  2463. Esteban Pavez: COLO COLO
  2464. Estonia w Konkursie Piosenki Eurowizji: Deva Deva • La La
  2465. Estoril: króla króla
  2466. Estádio Mário Pessoa: Colo Colo
  2467. Eugenia Anna Wesołowska: konferencję konferencję
  2468. Eugeniusz Bernadotte: Króla Króla
  2469. Eugeniusz Frankowski: I I
  2470. Eugeniusz Lityński: w w
  2471. Eugeniusz Michalak: w w
  2472. Euphoria (album Def Leppard): La La
  2473. Eurasier: chow chow
  2474. Eurocopter X3: w w
  2475. Eurodance: Ba Ba
  2476. Eurodanceweb Award: wygrywa wygrywa
  2477. Europejska Formuła 3 Sezon 2014: wygrywa wygrywa
  2478. Europejska Nagroda Literacka: w w
  2479. Europejski Ranking Innowacyjności: technologie technologie
  2480. Europejski Reaktor Ciśnieniowy: w w
  2481. Europejski System Weryfikacji Autentyczności Leków: a a
  2482. Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1967 – skok o tyczce mężczyzn: finał finał
  2483. Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1967 – skok wzwyż mężczyzn: finał finał
  2484. Eurovision Home Concerts: Na Na
  2485. Eurythmics: pierwsze pierwsze
  2486. Eustigma: system system
  2487. Eva Gabor: Zsa Zsa
  2488. Evan Bates: Chick Chick
  2489. Eve (raperka): Bad Bad
  2490. Eve Torres: Kelly Kelly
  2491. Even Northug: w w
  2492. Every Breath You Take: The Singles: Do Do • Da Da
  2493. Everything Went Black: Gimmie Gimmie
  2494. Evisceration Plague: West West
  2495. Evolution (album Blood on the Dance Floor): wersję wersję
  2496. Ewa Kowalkowska: Ewa Ewa
  2497. Ewa Piątkowska: none none
  2498. Ewa Sonnet: Cry Cry
  2499. Ewelina Marcisz: biegu biegu
  2500. Ewolucja biologiczna: sirtalis sirtalis
  2501. Exaited (polski zespół muzyczny): Daj Daj
  2502. Exbucklandia: system system
  2503. Excel: w w
  2504. Exist trace: Go Go
  2505. Express (singel): Boom Boom
  2506. Eye Contact: Gang Gang
  2507. Ezra Miller: w w
  2508. Ełk: Ełk Ełk
  2509. F(x): Pum Pum
  2510. FC Barcelona B: wiele wiele
  2511. FC Barcelona: nowego nowego
  2512. FC Hermannstadt: doszli doszli
  2513. FIFA 11: Jump Jump
  2514. FIFA 12: Up Up
  2515. FIFA 13: Django Django
  2516. FIGlet: V V • db db
  2517. FS Sestrese Calcio 1919: w w
  2518. FSP Galena: o o
  2519. Fabricio Werdum: none none
  2520. Fabrizio De André: najlepiej najlepiej • w w
  2521. Fabryka Lamp i Brązów: w w
  2522. Face2Face Business Campus: projekt projekt
  2523. Fagatogo: Pago Pago
  2524. Fair Oaks (Mendocino County, Kalifornia): południowy południowy
  2525. Faktura dzieła sztuki: nakładania nakładania
  2526. Falenopsis: C C
  2527. Fallow: Last Last
  2528. Falseta: i i
  2529. Fame MMA: none none
  2530. Famous In Love: La La
  2531. Fan Club: La La
  2532. Fan Zhongyan: dotyczące dotyczące
  2533. Fanboy i Chum Chum: Chum Chum
  2534. Fancy Nancy Clancy: La La • Cha Cha
  2535. Fang Dongke: x x
  2536. Fanny Gai: stylu stylu
  2537. Fantastyczny świat Paula: mini mini
  2538. Fantastyka naukowa: nie nie
  2539. Fantasy Records: w w
  2540. Farah Touchi: stylu stylu
  2541. Farerska Partia Unii: witryna witryna
  2542. Fares Fares: Fares Fares
  2543. Farma wiatrowa West Wind: Wind Wind
  2544. Farum Park: Farum Farum
  2545. Fascination Street: Xu Xu
  2546. Fasciolariidae: o o
  2547. Fasty: Powszechnego Powszechnego
  2548. Fatboy Slim: Dance Dance • Yum Yum
  2549. Faust (dramat Christophera Marlowe’a): nie nie
  2550. Faustyn Grzybowski: w w
  2551. Faustyna Kowalska: Zin Zin
  2552. Fazy rozwoju demograficznego: z z
  2553. Fałszywa supernowa: Impostor Impostor
  2554. Feblik: obejmuje obejmuje
  2555. Fed Cup 2014: strefy strefy
  2556. Federica Buttò: x x
  2557. Feeling B: Hoa Hoa
  2558. Feels: Hey Hey
  2559. Fei-Fei Li: Fei Fei
  2560. Felice Casson: funkcjonariuszy funkcjonariuszy
  2561. Feliks Gniewosz: członkiem członkiem
  2562. Feliks Gromnicki: Rbrechko Rbrechko
  2563. Feliks Kopeć: Krzyża Krzyża
  2564. Feliks Widy-Wirski: W W
  2565. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi: top top
  2566. Fenella Fielding: w w
  2567. Ferdinand Domela Nieuwenhuis: w w
  2568. Ferdynand Herok: w w
  2569. Ferdynand II Habsburg: księcia księcia
  2570. Ferencvárosi TC (piłka nożna): grą grą
  2571. Feretron: Przeworsk Przeworsk
  2572. Ferit Tüzün: w w
  2573. Fernando Lamas: Ton Ton
  2574. Fernando Rodrigues Jr.: none none
  2575. Fernando del Paso: i i
  2576. Ferrari F12berlinetta: zaprezentowany zaprezentowany
  2577. Ferry Corsten: GAMMA GAMMA
  2578. Fest i hela huset: more more
  2579. Festival de Jazz de Montreux: Talk Talk
  2580. Festiwale i przeglądy w Bydgoszczy: Boom Boom
  2581. Fever (album Kylie Minogue): More More
  2582. Fever to Tell: Yeah Yeah
  2583. Fiat Cinquecento: w w
  2584. Fidel Castro: krajem krajem
  2585. Fifth Harmony: Artist Artist
  2586. Filip (książę Edynburga): I I
  2587. Filip Hrgović: none none
  2588. Filip II Macedoński: zapewniali zapewniali
  2589. Filip Myszkowski: Zin Zin
  2590. Filip Pejić: none none
  2591. Filip Wolański (zawodnik MMA): none none
  2592. Filip z przyszłości: Great Great
  2593. Filipek: none none
  2594. Filipp Rudkin: w w
  2595. Film samurajski: Miyamoto Miyamoto
  2596. Filmografia Elvisa Presleya: Girls Girls
  2597. Filmografia Gary’ego Coopera: Wide Wide
  2598. Filmografia Judy Garland: stanu stanu
  2599. Filmografia Louisa de Funèsa: bla bla
  2600. Filmografia Mammootty'ego: Kandukondain Kandukondain
  2601. Filmografia Mohanlala: Akkare Akkare • Doore Doore
  2602. Filmografia Zwariowanych melodii (filmy i odcinki specjalne): Diddle Diddle
  2603. Filozofia języka: to to
  2604. Finansowanie partii politycznych w Polsce: w w
  2605. Fineasz i Ferb: Fretka kontra Wszechświat: Super Super
  2606. Fineasz i Ferb: Like Like
  2607. Finley (zespół muzyczny): Goo Goo
  2608. Finn Bálor: Dirty Dirty
  2609. Finroyal: to to
  2610. Fiodor Jemieljanienko: none none
  2611. Fiodor Simaszow: medalista medalista
  2612. Fiodor Trepow: F F
  2613. Fiona McIntosh: Bye Bye
  2614. Fire Force: En En
  2615. Firebeatz: Zunga Zunga
  2616. Firefox: Firefox Firefox
  2617. First Hull Trains: A A
  2618. Fishdick: nie nie
  2619. Fisz: bla bla
  2620. Fiu fiu…: Fiu Fiu
  2621. Five Live Yardbirds: Boom Boom
  2622. Fizycy: możliwy możliwy
  2623. Flag in the Ground: Tico Tico
  2624. Flaga Norwegii: o o
  2625. Flaga Syberii: na na
  2626. Flaga Toronto: i i
  2627. Flavia Lanzuisi: x x
  2628. Fleksja w języku łacińskim: i i
  2629. Flet indiański: w w
  2630. Flickering Flame: The Solo Years Vol. 1: P P
  2631. Fliegermarsch: drum drum
  2632. Flogging Molly: serialu serialu
  2633. Flokulacja: w w
  2634. Florence and the Machine: Gang Gang
  2635. Florent Claude: Sprint Sprint
  2636. Florian David Fitz: ganz ganz
  2637. Fluencja (fizyka): o o
  2638. Foals: Big Big
  2639. Foidonośne monzogabro: foidonośne foidonośne
  2640. Folkowy Fonogram Roku: Fonogram Fonogram
  2641. Foot Loose & Fancy Free Tour: Convention Convention
  2642. For Algernon Charles Swinburne (wiersz Thomasa W.H. Croslanda): abba abba
  2643. For Life: Late Late
  2644. For You (album Seleny Gomez): Bom Bom
  2645. For the Feast of Giordano Bruno (Swinburne): abba abba
  2646. Force Motors: Tempo Tempo
  2647. Ford Falcon Ute: I I
  2648. Ford Pilot: model model
  2649. Ford Torino: powstało powstało
  2650. Formacja Irati: występująca występująca
  2651. Formuła 2 - Bahrain 2017: strona strona
  2652. Formuła 2 - Bahrain 2018: strona strona
  2653. Formuła 2 - Bahrain 2019: strona strona
  2654. Formuła 2 - Baku 2018: strona strona
  2655. Formuła 2 - Baku 2019: strona strona
  2656. Formuła 2 - Barcelona 2017: strona strona
  2657. Formuła 2 - Barcelona 2018: strona strona
  2658. Formuła 2 - Barcelona 2019: strona strona
  2659. Formuła 2 - Barcelona 2020: strona strona
  2660. Formuła 2 - Hungaroring 2018: strona strona
  2661. Formuła 2 - Hungaroring 2019: strona strona
  2662. Formuła 2 - Hungaroring 2020: strona strona
  2663. Formuła 2 - Monaco 2017: strona strona
  2664. Formuła 2 - Monaco 2018: strona strona
  2665. Formuła 2 - Monaco 2019: strona strona
  2666. Formuła 2 - Monza 2018: strona strona
  2667. Formuła 2 - Monza 2019: strona strona
  2668. Formuła 2 - Paul Ricard 2018: strona strona
  2669. Formuła 2 - Paul Ricard 2019: strona strona
  2670. Formuła 2 - Red Bull Ring 2018: strona strona
  2671. Formuła 2 - Red Bull Ring 2019: strona strona
  2672. Formuła 2 - Red Bull Ring 2020: strona strona
  2673. Formuła 2 - Red Bull Ring runda 2 2020: strona strona
  2674. Formuła 2 - Silverstone 2018: strona strona
  2675. Formuła 2 - Silverstone 2019: strona strona
  2676. Formuła 2 - Silverstone 2020: strona strona
  2677. Formuła 2 - Silverstone runda 2 2020: strona strona
  2678. Formuła 2 - Sochi 2018: strona strona
  2679. Formuła 2 - Sochi 2019: strona strona
  2680. Formuła 2 - Spa-Francorchamps 2018: strona strona
  2681. Formuła 2 - Spa-Francorchamps 2019: strona strona
  2682. Formuła 2 - Spa-Francorchamps 2020: strona strona
  2683. Formuła 2 - Yas Marina 2019: strona strona
  2684. Formuła Renault 3.5 Sezon 2015: wygrywa wygrywa
  2685. Fornit: zespół zespół
  2686. Forth: DUP DUP
  2687. Fortuna Magdeburg: FF FF
  2688. Fotergilla: system system
  2689. Francesca Cuzzoni: zapłatę zapłatę
  2690. Francesca Piccinini: odznaczona odznaczona
  2691. Francesco Bontempi: Da Da • Ce Ce
  2692. Francesco Maria Tarugi: Tarugia Tarugia
  2693. Francesco Sforza di Santa Fiora: Sforzy Sforzy
  2694. Francesco Tarnassi: w w
  2695. Francileudo dos Santos: odpadła odpadła
  2696. Francis Burdett: o o
  2697. Francis Ngannou: none none
  2698. Francis Saltus Saltus: Saltus Saltus
  2699. Franciszek Bartoszak: pochowany pochowany
  2700. Franciszek Hoszard: ich ich
  2701. Franciszek III Burbon Sewilski: de de
  2702. Franciszek Kałuża: pochowane pochowane
  2703. Franciszek Kowalewski: reprezentował reprezentował
  2704. Franciszek Kozub: podjął podjął • w w
  2705. Franciszek Majchrowicz: członkiem członkiem
  2706. Franciszek Meraviglia-Crivelli: oficerów oficerów
  2707. Franciszek Orłowski: British British
  2708. Franciszek Otto (książę Lüneburga): synem synem
  2709. Franciszek Przystał: W W
  2710. Franciszek Witecki: synem synem
  2711. Francoaceae: czasem czasem
  2712. Frank Andrews: kariery kariery
  2713. Frank Evans: w w
  2714. Frank Furedi: Mau Mau
  2715. Frank Lautenberg: stosunkiem stosunkiem
  2716. Frank Linke-Crawford: i i
  2717. Frank Lopez: Chi Chi
  2718. Frank Martin: na na
  2719. Frank Sinatra: około około
  2720. Frank Welker: Tooki Tooki
  2721. Frank Wörndl: wynikiem wynikiem
  2722. Frankenstein Conquers the World: szpitala szpitala
  2723. Frankenstein Drag Queens From Planet 13: Late Late
  2724. Franklin i przyjaciele: Lost Lost
  2725. Franklin i skarb jeziora: Fun Fun
  2726. Frantic (singel): tick tick
  2727. František Černý (historyk teatru): Czeskiej Czeskiej
  2728. František Řezáč: medalista medalista
  2729. Franz Xaver Zippe: z z
  2730. Franziska Hildebrand: Sprint Sprint
  2731. François Norbert Blanchet: Walla Walla
  2732. François de Créquy: w w
  2733. Frazeologia lotnicza: ułatwienia ułatwienia
  2734. Fred Pentland: razem razem
  2735. Freddie Foxxx: bad bad
  2736. Freddy Mayola: w w
  2737. Fregetta: des des
  2738. Fremri-Námur: w w
  2739. Fresh Cream: Time Time
  2740. Fresh Fruit for Rotting Vegetables: Chi Chi
  2741. Friedrich Bogislav von Tauentzien: w w
  2742. Friedrich Sigismund Leuckart: der der
  2743. Fritz Leiber (aktor): zyskał zyskał
  2744. From the Choirgirl Hotel: e e
  2745. Frycz Olszewski: charakter charakter
  2746. Fryderyk (książę duński): Króla Króla
  2747. Fryderyka Cohensius: tytuł tytuł
  2748. Fryderyki 2003: HAJS HAJS
  2749. Fstab: swap swap
  2750. Fu Bo: x x
  2751. Fu Shou: Cao Cao
  2752. Fuad Jakubowski: ministra ministra
  2753. FuckTede/Glam Rap: la la
  2754. Fuego (piosenkarz): Cuando Cuando • Ma Ma
  2755. Fuji TV: Doki Doki
  2756. Full Moon o sagashite: Cute Cute
  2757. Fundacja Ekologia i Sztuka: praw praw
  2758. Fundacja SCP: na na
  2759. Fundacja im. Heinricha Bölla: eckert eckert
  2760. Funkcja anonimowa: True True
  2761. Funkcja ludyczna języka: buffalo buffalo
  2762. Funky Man: Dee Dee
  2763. Funny How Sweet Co-Co Can Be: Chop Chop • Funny Funny • Tom Tom
  2764. Futurama: Nowy Nowy • Nowego Nowego
  2765. Félix Ruiz: spadku spadku
  2766. G-Unit Records: Kidd Kidd
  2767. G1 Climax: Bam Bam
  2768. GFriend: Go Go
  2769. GG (komunikator internetowy): Gadu Gadu
  2770. GRRR!: Doo Doo
  2771. GSCF: organizację organizację
  2772. Gabba Gabba Hey: gabba gabba
  2773. Gabinet gadów: Montgomery Montgomery
  2774. Gabriel Chmura: w w
  2775. Gabriel Lenkiewicz-Ipohorski: gdzie gdzie
  2776. Gabriela Koukalová: Sprint Sprint
  2777. Gabriele Possanner: szkołę szkołę
  2778. Gabrielle Garcia: none none
  2779. Gabry Ponte: Cha Cha
  2780. Gadu Gadu (album): Gadu Gadu
  2781. Gaetano Bedini: tra tra
  2782. Gail Kim: Kelly Kelly
  2783. Gaiszcze (rejon szczuczyński): w w
  2784. Gaja Gaj: Gaja Gaja
  2785. Galapagos: budowy budowy
  2786. Galatasaray SK (piłka nożna): la la
  2787. Galena (Alaska): News News
  2788. Galeria Nowych Mistrzów: francuskich francuskich
  2789. Galien: władzę władzę
  2790. Galileo (sonda kosmiczna): Earth Earth
  2791. Galina Wiszniewska (biathlonistka): Sprint Sprint
  2792. Gallileous: Boom Boom
  2793. Galyuu: Ossan Ossan
  2794. Game Theory: Peedi Peedi
  2795. Gamescom 2016: o o
  2796. Gampsocorinae: Gampsocorinae Gampsocorinae
  2797. Gang Albanii: Go Go
  2798. Gang Gang Dance: Gang Gang
  2799. Gara Gara Go!!: Gara Gara
  2800. Garadzkija: trafił trafił
  2801. Garage Anthems: The Very Best of Garage 2000: Tin Tin
  2802. Garbowice: dnia dnia
  2803. Gare de Coarraze - Nay: w w
  2804. Gare de Romanèche-Thorins: w w
  2805. Garnizon Warszawa: Wojskowej Wojskowej
  2806. Garry Mendes Rodrigues: Zero Zero
  2807. Gary Busey: Two Two
  2808. Gary Vaynerchuk: that that
  2809. Gas Gas: Gas Gas
  2810. Gaszerbrum V: Altitude Altitude
  2811. Gateway (minialbum): Jin Jin
  2812. Gatunek 2: naukowcy naukowcy
  2813. Gatunki żółwi objęte ochroną i ograniczeniami w Unii Europejskiej i na świecie: hermanni hermanni
  2814. Gatún: and and
  2815. Gawriił Miasnikow: nazwiskiem nazwiskiem
  2816. Gawroniec: w w
  2817. Gay Byrne: Late Late
  2818. Gać (województwo podkarpackie): Gać Gać
  2819. Gdańsk Kokoszki: Toi Toi
  2820. Gears of War 3: epic epic
  2821. Gedeon Mutanga: Mai Mai
  2822. Gemini (konstruktor): i i
  2823. Gemini 9: lotu lotu
  2824. Genaro Fueyo Castañón: w w
  2825. Genealogia Burbonów: Comte Comte
  2826. General Carleton: Mystery Mystery
  2827. Generalne Gubernatorstwo: mln mln
  2828. Generałowie i admirałowie II Rzeczypospolitej w II wojnie światowej: w w
  2829. Genie in a Bottle: Dance Dance
  2830. Genom: można można
  2831. Geoff Elliott: w w
  2832. Geoffrey Van Orden: w w
  2833. Geografia Demokratycznej Republiki Konga: w w
  2834. Geografia Rumunii: zajmują zajmują
  2835. Geometrodynamika: podwójnej podwójnej
  2836. Georg Solti: Allan Allan
  2837. George Erskine: Mau Mau
  2838. George Martin (admirał): w w
  2839. George McCready Price: Walla Walla
  2840. George Onslow: w w
  2841. George Punnakottil: biskupem biskupem
  2842. George Reisman: takich takich
  2843. George Thomas (generał): nie nie
  2844. Georges Marchais: dał dał
  2845. Georges St-Pierre: none none
  2846. Georgian Bay: Wah Wah
  2847. Gerard Hanna: WAGGA WAGGA • Wagga Wagga
  2848. Gerazym (Dobrosierdow): I I
  2849. Gereza czarna: satanas satanas
  2850. Gerhard von Mutius: w w
  2851. Germanica Wratislaviensia: do do
  2852. Germanizacja w Polsce (1939–1945): w w
  2853. Germán Riesco: przypadła przypadła
  2854. Germán Sánchez (skoczek do wody): Sanchez Sanchez
  2855. Getto radomskie: licznych licznych
  2856. GfK Entertainment: albumów albumów
  2857. Ghidorah – Trójgłowy potwór: popularnych popularnych
  2858. Ghilli: La La
  2859. Ghulam-E-Musthafa: Dum Dum
  2860. Giacomo Lauri-Volpi: stała stała
  2861. Giancarlo Esposito: w w
  2862. Gianni Baget Bozzo: mandat mandat
  2863. Gianni Bella: i i
  2864. Gianni Meccia: cha cha
  2865. Gibraltar: New New
  2866. Gibraltarscy Socjaldemokraci: New New
  2867. Gieorgij Tajłow: w w
  2868. Gigan: w w
  2869. Gigantozaur (serial animowany): mru mru
  2870. Gil Blumstein: w w
  2871. Gilbert Khunwane: none none
  2872. Giles, Giles and Fripp: Giles Giles
  2873. Gilfert: w w
  2874. Gilli Sørensen: ponownie ponownie
  2875. Gillian Lynne: Chitty Chitty
  2876. Gin Gin: Gin Gin
  2877. Gintaras Didžiokas: nią nią
  2878. Giorgia Botta: x x
  2879. Giorgio Gaber: mai mai
  2880. Giorgio Moroder: Yummy Yummy
  2881. Giovanna Garzoni: i i
  2882. Girlfriend (singel Michaela Jacksona): Wah Wah
  2883. Girls Against Boys: Six Six
  2884. Girls Aloud: No No
  2885. Girls und Panzer: Love Love • Rabu Rabu
  2886. Girugamesh: CRAZY CRAZY
  2887. Giudecca: i i
  2888. Giuseppe Psaila: to to
  2889. Give Me Your Soul... Please: Mirror Mirror
  2890. Give Piece of Ass a Chance: Bon Bon
  2891. Gizela Wittelsbach: czasów czasów
  2892. Glam (utwór): Boom Boom • Ti Ti
  2893. Glass Animals: Kaya Kaya • Late Late
  2894. Glassjaw: Kiss Kiss • Bang Bang
  2895. Glenn McMillan: w w
  2896. Glenview (Illinois): w w
  2897. Global RallyCrosss - Monachium 2 2013: wyprzedzając wyprzedzając
  2898. Global TV Go: wybrać wybrać
  2899. Globstery: bad bad
  2900. Glony: G G
  2901. Gloria DeHaven: Ton Ton
  2902. Glory (kick-boxing): pokonał pokonał
  2903. Gloryhammer: Wacken Wacken
  2904. Glyn Allen: rozegrał rozegrał
  2905. Gmina Bogucice: zniesiona zniesiona
  2906. Gmina Dęba: utworzenia utworzenia
  2907. Gmina Hoçisht: Komuna Komuna
  2908. Gmina Miras: Komuna Komuna
  2909. Gmina Progër: Komuna Komuna
  2910. Gmina Ruda Łańcucka: utworzenia utworzenia
  2911. Gmina Skołoszów: utworzenia utworzenia
  2912. Gnomeo i Julia (ścieżka dźwiękowa): Tiki Tiki
  2913. Go Ara: Sol Sol
  2914. Go Go Smear the Poison Ivy: Go Go
  2915. Go West Young Man (album Binga Crosby'ego): The The
  2916. Goats Head Soup: Doo Doo
  2917. Godfrey Bloom: Bongo Bongo
  2918. Godfrey Thoma: T T
  2919. Godzilla kontra Mechagodzilla II: skeczu skeczu
  2920. Godło Afganistanu: odpowiada odpowiada
  2921. Godło Francji: of of
  2922. Godło Kurdystanu: stanowi stanowi
  2923. God’s Money: Gang Gang
  2924. Goin' Home (album Arta Peppera): Mom Mom
  2925. Gold Lion: Yeah Yeah
  2926. Goleniów Śląski: dnia dnia
  2927. Golgota Polska. Artyści polscy Janowi Pawłowi II w hołdzie: obrazy obrazy
  2928. Goliathus goliatus: goliathus goliathus
  2929. Gone Is Gone: are are
  2930. Gong Li: yao yao • gao gao
  2931. Gonzalo Restrepo Restrepo: RESTREPO RESTREPO
  2932. Goo Goo Dolls (album): Goo Goo
  2933. Goo Goo Dolls: Goo Goo
  2934. Goodbye (singel Kristinii DeBarge): Hey Hey
  2935. Goodnight Goodnight: Goodnight Goodnight
  2936. Goooo!: Wyje Wyje
  2937. Goran Reljić: none none
  2938. Gorbusza: gorbuscha gorbuscha
  2939. Gorczycznik: rzadko rzadko
  2940. Goryń Pomorski: w w
  2941. Gorzyk ognisty: fasciicauda fasciicauda
  2942. Gorąca laska: Ling Ling
  2943. Gosei Sentai Dairanger: Da Da
  2944. Gossau (Sankt Gallen): w w
  2945. Got It?: Girls Girls
  2946. Got Me Started Tour: Veo Veo
  2947. Gotham (serial telewizyjny): sezonu sezonu
  2948. Gotowe na wszystko: Va Va
  2949. Gotthard Heinrici: rejonie rejonie
  2950. Gołąb kameruński: paprocie paprocie
  2951. Gościeszyn (województwo wielkopolskie): w w
  2952. Goździeniowiec piękny: w w
  2953. Goździk piaskowy: arenarius arenarius
  2954. Goździolepek mchowy: rodziny rodziny
  2955. Grabarka (gmina Nurzec-Stacja): Powszechnego Powszechnego
  2956. Grabia (rzeka): tu tu
  2957. Grabniak (powiat ostrowski): część część
  2958. Grace Carter (piosenkarka): w w
  2959. Gracjan Bąk: none none
  2960. Graftmann: Please Please
  2961. Gram Parsons: Loud Loud
  2962. Gramatyka języka fińskiego: to to
  2963. Gramatyka języka francuskiego: nous nous • vous vous
  2964. Gramatyka języka szwedzkiego: szwedzkim szwedzkim • działa działa
  2965. Gran Vía: the the
  2966. Grand Prix Brazylii 1996: próba próba
  2967. Grand Prix Brazylii 2019: czasu czasu
  2968. Grand Prix IMŚ na Żużlu 2001: sześciu sześciu
  2969. Grand Prix Norwegii na Żużlu 2004: zastąpił zastąpił
  2970. Grand Terrace: w w
  2971. Grandes cojones: puf puf
  2972. Granice dolna i górna: ciąg ciąg
  2973. Graniczna Placówka Kontrolna Międzylesie: nr nr • w w
  2974. Granit strzeliński: przecinają przecinają
  2975. Granny D: Bee Bee
  2976. Grant Thornton Tower: chicago chicago
  2977. Graveyard: Graveyard Graveyard
  2978. Grażyna Borek: Związku Związku
  2979. Grażyna Kania: mrocznym mrocznym
  2980. Grażyna Smalej: Smalej Smalej
  2981. Grażyna Wolszczak: u u
  2982. Grease (film): Cha Cha
  2983. Great Ocean Road: odbywa odbywa • pierwsze pierwsze
  2984. Greatest & Latest: Dee Dee
  2985. Greatest Hits (album N Sync): Bye Bye
  2986. Greatest Hits (album The Police): Do Do • Da Da
  2987. Greatest Hits Volume One: The Singles: Goo Goo
  2988. Greatest Hits Volume Two: B-sides & Rarities: Goo Goo
  2989. Greatest Hits, Classic Remixes and Music Videos: Hallo Hallo
  2990. Greatest Lovesongs Vol. 666: Six Six
  2991. Green (raper): Zioło Zioło
  2992. Green Building Council: zarówno zarówno
  2993. Green Green: Green Green
  2994. Green Star (wytwórnia płytowa): Bara Bara
  2995. Greenfield (Iowa): Greenfield Greenfield
  2996. Greensleeves Rhythm Album: Bushy Bushy • Bun Bun • Tighty Tighty
  2997. Gregorian: Voyage Voyage
  2998. Greta Svabo Bech: wydała wydała
  2999. Grete Gaim: Sprint Sprint
  3000. Grimsay: ma ma
  3001. Grit & Grind: Whomp Whomp
  3002. Gromada Adamów (powiat piotrkowski): dnia dnia
  3003. Gromada Aleksandria (powiat częstochowski): nr nr
  3004. Gromada Aleksandria (powiat skierniewicki): dnia dnia
  3005. Gromada Aleksandrów (powiat opoczyński): dnia dnia
  3006. Gromada Alojzów: dnia dnia
  3007. Gromada Andrespol: dnia dnia
  3008. Gromada Andruszkowice: dnia dnia
  3009. Gromada Andrzejów (powiat łódzki): dnia dnia
  3010. Gromada Annopole: dnia dnia
  3011. Gromada Antoniew: dnia dnia
  3012. Gromada Babice (powiat głubczycki): dnia dnia
  3013. Gromada Babin (powiat zwoleński): dnia dnia
  3014. Gromada Babki Oleckie: nr nr
  3015. Gromada Babsk: dnia dnia
  3016. Gromada Baby: dnia dnia
  3017. Gromada Balice (powiat buski): dnia dnia
  3018. Gromada Balków: dnia dnia
  3019. Gromada Banie Mazurskie: Nr Nr
  3020. Gromada Barak: dnia dnia
  3021. Gromada Barczew: dnia dnia
  3022. Gromada Bardo (powiat opatowski): dnia dnia
  3023. Gromada Bardo (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  3024. Gromada Bardzice: dnia dnia
  3025. Gromada Bargłów: nr nr
  3026. Gromada Barkowo (powiat człuchowski): niektórych niektórych
  3027. Gromada Barkowo (powiat milicki): dnia dnia
  3028. Gromada Bartniki (powiat milicki): dnia dnia
  3029. Gromada Bartochów: dnia dnia
  3030. Gromada Bartodzieje (powiat radomski): dnia dnia
  3031. Gromada Bartodzieje (powiat zwoleński): dnia dnia
  3032. Gromada Bartodzieje Bankowe: dnia dnia
  3033. Gromada Barycz (powiat łaski): dnia dnia
  3034. Gromada Baćkowice: dnia dnia
  3035. Gromada Bałdrzychów: dnia dnia
  3036. Gromada Bałtów: Nr Nr • dnia dnia
  3037. Gromada Bałucz: dnia dnia
  3038. Gromada Bebelno: dnia dnia
  3039. Gromada Bedlno: dnia dnia
  3040. Gromada Bednary: dnia dnia
  3041. Gromada Bejsce: dnia dnia
  3042. Gromada Besiekiery: dnia dnia
  3043. Gromada Bełchatów (1954–1956): dnia dnia
  3044. Gromada Bełdów: dnia dnia
  3045. Gromada Biała (powiat pajęczański): dnia dnia
  3046. Gromada Biała (powiat wieluński): dnia dnia
  3047. Gromada Biała (powiat złotoryjski): dnia dnia
  3048. Gromada Biała (powiat łódzki): dnia dnia
  3049. Gromada Biała Nyska: dnia dnia
  3050. Gromada Biała Wielka: dnia dnia
  3051. Gromada Białaczów: dnia dnia
  3052. Gromada Białebłota: nr nr
  3053. Gromada Białoborze: dnia dnia
  3054. Gromada Białobrzegi (powiat białobrzeski, 1954–1957): dnia dnia
  3055. Gromada Białobrzegi (powiat lipski): Nr Nr • dnia dnia
  3056. Gromada Białobrzegi (powiat opoczyński): dnia dnia
  3057. Gromada Białogon: dnia dnia
  3058. Gromada Białynin-Krasówka: dnia dnia
  3059. Gromada Bidziny: dnia dnia
  3060. Gromada Biechów: dnia dnia
  3061. Gromada Biedrzychowice (powiat lubański): dnia dnia
  3062. Gromada Biedrzychowice (powiat prudnicki): dnia dnia
  3063. Gromada Biedrzychowice Górne: dnia dnia
  3064. Gromada Biedrzykowice: dnia dnia
  3065. Gromada Bieganów: dnia dnia
  3066. Gromada Bielawki: dnia dnia
  3067. Gromada Bielawy (powiat łowicki): dnia dnia
  3068. Gromada Bielicha: dnia dnia
  3069. Gromada Bieliny (powiat kielecki): Nr Nr • dnia dnia
  3070. Gromada Bieliny (powiat przysuski): dnia dnia
  3071. Gromada Bieliny (powiat rawski): dnia dnia
  3072. Gromada Bieniowice: dnia dnia
  3073. Gromada Bieniądzice: dnia dnia
  3074. Gromada Bierawa: dnia dnia
  3075. Gromada Bierkowice: dnia dnia
  3076. Gromada Bierna: dnia dnia
  3077. Gromada Biernacice: dnia dnia
  3078. Gromada Bieruń Nowy: nr nr
  3079. Gromada Bierwce: dnia dnia
  3080. Gromada Biestrzykowice: dnia dnia
  3081. Gromada Bilcza: dnia dnia
  3082. Gromada Biskupice (powiat częstochowski): nr nr
  3083. Gromada Biskupice (powiat kluczborski): dnia dnia
  3084. Gromada Biskupice (powiat oleski): dnia dnia
  3085. Gromada Biskupice (powiat opatowski): dnia dnia
  3086. Gromada Biskupów: dnia dnia
  3087. Gromada Biłgoraj (1954–1956): Nr Nr
  3088. Gromada Bińków: dnia dnia
  3089. Gromada Blachownia Śląska: dnia dnia
  3090. Gromada Blachownia: nr nr
  3091. Gromada Bobin: dnia dnia
  3092. Gromada Bobolice (powiat koszaliński): niektórych niektórych
  3093. Gromada Bobolice (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  3094. Gromada Bobrek (powiat białobrzeski): dnia dnia
  3095. Gromada Bobrowniki (powiat kozienicki): dnia dnia
  3096. Gromada Bobrowniki (powiat lipnowski): nr nr
  3097. Gromada Bobrowniki (powiat łowicki): dnia dnia
  3098. Gromada Bocheń: dnia dnia
  3099. Gromada Boczki Domaradzkie: dnia dnia
  3100. Gromada Boczki: dnia dnia
  3101. Gromada Bodzanowice: dnia dnia
  3102. Gromada Bodzanów (powiat nyski): dnia dnia
  3103. Gromada Bodzechów: dnia dnia
  3104. Gromada Bodzentyn: Nr Nr • dnia dnia
  3105. Gromada Bodziejowice: dnia dnia
  3106. Gromada Bogacica: dnia dnia
  3107. Gromada Bogdanowice: dnia dnia
  3108. Gromada Bogdanów: dnia dnia
  3109. Gromada Bogoria: dnia dnia
  3110. Gromada Bogucice (powiat pińczowski): dnia dnia
  3111. Gromada Bogumiłowice (powiat pajęczański): dnia dnia
  3112. Gromada Boguszyce (powiat opolski): dnia dnia
  3113. Gromada Boguszyce (powiat rawski): dnia dnia
  3114. Gromada Boleszyn: dnia dnia
  3115. Gromada Bolesławice (powiat bolesławiecki): dnia dnia
  3116. Gromada Bolesławice (powiat świdnicki): dnia dnia
  3117. Gromada Bolesławiec: dnia dnia
  3118. Gromada Bolesławów (powiat bystrzycki): dnia dnia
  3119. Gromada Bolimów: dnia dnia
  3120. Gromada Bolków: dnia dnia
  3121. Gromada Bolmin: dnia dnia
  3122. Gromada Bonowice: dnia dnia
  3123. Gromada Borek Strzeliński: dnia dnia
  3124. Gromada Boria: dnia dnia
  3125. Gromada Borki Wielkie (powiat oleski): dnia dnia
  3126. Gromada Borkowice (powiat kluczborski): dnia dnia
  3127. Gromada Borkowice (powiat przysuski): dnia dnia
  3128. Gromada Borków: dnia dnia • Nr Nr
  3129. Gromada Borowa (powiat brzeziński): dnia dnia
  3130. Gromada Borowa (powiat konecki): dnia dnia
  3131. Gromada Borowa (powiat oleśnicki): dnia dnia
  3132. Gromada Borowe (powiat kłobucki): nr nr
  3133. Gromada Borowno: dnia dnia
  3134. Gromada Borszyn Mały: dnia dnia
  3135. Gromada Boryszów: dnia dnia
  3136. Gromada Borzykowa: dnia dnia
  3137. Gromada Borzymów: dnia dnia
  3138. Gromada Borzęcin (powiat milicki): dnia dnia
  3139. Gromada Borów (powiat strzeliński): dnia dnia
  3140. Gromada Borów (powiat łowicki): dnia dnia
  3141. Gromada Boszczynek: dnia dnia
  3142. Gromada Boże: dnia dnia
  3143. Gromada Bożków: dnia dnia
  3144. Gromada Branice: dnia dnia
  3145. Gromada Braszowice: dnia dnia
  3146. Gromada Bratoszewice: dnia dnia
  3147. Gromada Brochocin: dnia dnia
  3148. Gromada Broczyno: niektórych niektórych
  3149. Gromada Brodnia: dnia dnia
  3150. Gromada Brody (powiat iłżecki): dnia dnia
  3151. Gromada Brodziszów: dnia dnia
  3152. Gromada Bronina: dnia dnia
  3153. Gromada Broniszew Nowy: nr nr
  3154. Gromada Bronowice (powiat brzeziński): dnia dnia
  3155. Gromada Bronowice (powiat puławski): dnia dnia
  3156. Gromada Bronów (powiat opoczyński): dnia dnia
  3157. Gromada Broszki: dnia dnia
  3158. Gromada Brożec (powiat krapkowicki): dnia dnia
  3159. Gromada Brożec (powiat strzeliński): dnia dnia
  3160. Gromada Brudnów (powiat przysuski): dnia dnia
  3161. Gromada Brudzew (powiat turecki): dnia dnia
  3162. Gromada Brudzewice (powiat opoczyński): dnia dnia
  3163. Gromada Brudzice: dnia dnia
  3164. Gromada Brudzowice: nr nr
  3165. Gromada Brudzów Duży: dnia dnia
  3166. Gromada Bruskowo Wielkie: niektórych niektórych
  3167. Gromada Brużyca Wielka: dnia dnia
  3168. Gromada Brynica: dnia dnia
  3169. Gromada Brzeg Dolny (1954): dnia dnia
  3170. Gromada Brzegi: dnia dnia
  3171. Gromada Brzezia Łąka (1954–1961): dnia dnia
  3172. Gromada Brzezie (powiat człuchowski): niektórych niektórych
  3173. Gromada Brzezie (powiat iłżecki): dnia dnia
  3174. Gromada Brzezie (powiat opatowski): dnia dnia
  3175. Gromada Brzezina: dnia dnia
  3176. Gromada Brzezinka (powiat oleśnicki): dnia dnia
  3177. Gromada Brzezinki (powiat kielecki): dnia dnia
  3178. Gromada Brzezinki (powiat zwoleński): dnia dnia
  3179. Gromada Brzeziny (powiat chmielnicki): dnia dnia
  3180. Gromada Brzeziny (powiat kielecki): dnia dnia
  3181. Gromada Brzeście (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  3182. Gromada Brzeście (powiat pińczowski): dnia dnia
  3183. Gromada Brzeźce: dnia dnia
  3184. Gromada Brzeźnica (powiat kozienicki): dnia dnia
  3185. Gromada Brzeźnica (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  3186. Gromada Brzeźnica Nowa: dnia dnia
  3187. Gromada Brzeźnio: dnia dnia
  3188. Gromada Brzeżany: dnia dnia
  3189. Gromada Brzostków: dnia dnia
  3190. Gromada Brzozowa (powiat opatowski): dnia dnia
  3191. Gromada Brzustów: dnia dnia
  3192. Gromada Brzyszów: nr nr
  3193. Gromada Brzóstowa: dnia dnia
  3194. Gromada Brzóza: dnia dnia
  3195. Gromada Brójce (powiat łódzki): dnia dnia
  3196. Gromada Brąszewice: dnia dnia
  3197. Gromada Buczek (powiat łaski): dnia dnia
  3198. Gromada Buczek Wielki: niektórych niektórych
  3199. Gromada Budkowice Stare: dnia dnia
  3200. Gromada Budziszewice: dnia dnia
  3201. Gromada Budziszów Wielki: dnia dnia
  3202. Gromada Budzynek: dnia dnia
  3203. Gromada Budzów (powiat oleski): dnia dnia
  3204. Gromada Budzów (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  3205. Gromada Bugaj: dnia dnia
  3206. Gromada Bujny Szlacheckie: dnia dnia
  3207. Gromada Bukowa Śląska: dnia dnia
  3208. Gromada Bukowice: dnia dnia
  3209. Gromada Bukowie (powiat namysłowski): dnia dnia
  3210. Gromada Bukowie (powiat opatowski): dnia dnia
  3211. Gromada Bukowiec (powiat rawski): dnia dnia
  3212. Gromada Bukowiec II: dnia dnia
  3213. Gromada Bukowiec I: dnia dnia
  3214. Gromada Bukowiec: Bukowiec Bukowiec
  3215. Gromada Bukowina Sycowska: dnia dnia
  3216. Gromada Buków (powiat nyski): dnia dnia
  3217. Gromada Buków (powiat średzki): dnia dnia
  3218. Gromada Bukówek: dnia dnia
  3219. Gromada Burgrabice: dnia dnia
  3220. Gromada Burzenin: dnia dnia
  3221. Gromada Byczyna (powiat kluczborski): dnia dnia
  3222. Gromada Bystrzanowice: nr nr
  3223. Gromada Bystrzyca (powiat lwówecki): dnia dnia
  3224. Gromada Bystrzyca (powiat oławski): dnia dnia
  3225. Gromada Bystrzyca Górna: dnia dnia
  3226. Gromada Byszew Grabowski: dnia dnia
  3227. Gromada Byszew: dnia dnia
  3228. Gromada Byszów: dnia dnia
  3229. Gromada Bąkowa Góra: dnia dnia
  3230. Gromada Bąkowa: Nr Nr • dnia dnia
  3231. Gromada Bąkowice: dnia dnia
  3232. Gromada Bąków Górny: dnia dnia
  3233. Gromada Będków: dnia dnia
  3234. Gromada Będusz: nr nr
  3235. Gromada Błaziny: Nr Nr • dnia dnia
  3236. Gromada Błażejowice: dnia dnia
  3237. Gromada Błażkowa (powiat kamiennogórski): dnia dnia
  3238. Gromada Błogie Szlacheckie: dnia dnia
  3239. Gromada Błonie (powiat sandomierski): dnia dnia
  3240. Gromada Błonie (powiat łęczycki): dnia dnia
  3241. Gromada Błotnica (powiat białobrzeski): dnia dnia
  3242. Gromada Błotnica Strzelecka: dnia dnia
  3243. Gromada Błotnowola: dnia dnia
  3244. Gromada Cerekiew (powiat radomski): dnia dnia
  3245. Gromada Cesarzowice: dnia dnia
  3246. Gromada Chabielice: dnia dnia
  3247. Gromada Charchów Pański: dnia dnia
  3248. Gromada Charłupia Mała: dnia dnia
  3249. Gromada Charłupia Wielka: dnia dnia
  3250. Gromada Chałupki (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  3251. Gromada Chańcza: dnia dnia
  3252. Gromada Chechło (powiat łaski): dnia dnia
  3253. Gromada Chechły (powiat zwoleński): dnia dnia
  3254. Gromada Chełchy: Nr Nr
  3255. Gromada Chełm: nr nr
  3256. Gromada Chełmce (powiat kielecki): dnia dnia
  3257. Gromada Chełmsko Śląskie (1954–1956): dnia dnia
  3258. Gromada Chlebów: dnia dnia
  3259. Gromada Chlewice: dnia dnia
  3260. Gromada Chlewiska: dnia dnia
  3261. Gromada Chlewo: dnia dnia
  3262. Gromada Chmieleń: dnia dnia
  3263. Gromada Chmielno (powiat kartuski): Nr Nr
  3264. Gromada Chmielowice: dnia dnia
  3265. Gromada Chmielów (powiat opatowski): dnia dnia
  3266. Gromada Chobienia: dnia dnia
  3267. Gromada Chobrzany: dnia dnia
  3268. Gromada Chocianowice: dnia dnia
  3269. Gromada Chocianowiec: dnia dnia
  3270. Gromada Chociszew: dnia dnia
  3271. Gromada Chociw: dnia dnia
  3272. Gromada Chodków: dnia dnia
  3273. Gromada Chojne: dnia dnia
  3274. Gromada Chomentów: dnia dnia
  3275. Gromada Chomiąża: dnia dnia
  3276. Gromada Chorki: dnia dnia
  3277. Gromada Choroń: nr nr
  3278. Gromada Chorzenice: dnia dnia
  3279. Gromada Chorzeszów: dnia dnia
  3280. Gromada Chorzew: dnia dnia
  3281. Gromada Chorzyna: dnia dnia
  3282. Gromada Chotcza: Nr Nr • dnia dnia
  3283. Gromada Chotel Czerwony: dnia dnia
  3284. Gromada Chotów: dnia dnia
  3285. Gromada Chroberz: dnia dnia
  3286. Gromada Chronów (powiat szydłowiecki): dnia dnia
  3287. Gromada Chrusty Nowe: dnia dnia
  3288. Gromada Chruszczobród: nr nr
  3289. Gromada Chruślin: dnia dnia
  3290. Gromada Chrzanowice: dnia dnia
  3291. Gromada Chrząstowice: dnia dnia
  3292. Gromada Chrząstowo: niektórych niektórych
  3293. Gromada Chrząstów: dnia dnia
  3294. Gromada Chrząszczewek: dnia dnia
  3295. Gromada Chróścice: dnia dnia
  3296. Gromada Chróścina (powiat grodkowski): dnia dnia
  3297. Gromada Chróścina (powiat opolski): dnia dnia
  3298. Gromada Chudoba: dnia dnia
  3299. Gromada Chwalibogowice: dnia dnia
  3300. Gromada Chwałowice (powiat iłżecki): Nr Nr • dnia dnia
  3301. Gromada Chybice: dnia dnia
  3302. Gromada Chąśno: dnia dnia
  3303. Gromada Ciechanowice: dnia dnia
  3304. Gromada Cieciułów: dnia dnia
  3305. Gromada Cielce: dnia dnia
  3306. Gromada Cielądz: dnia dnia
  3307. Gromada Cielętniki: dnia dnia
  3308. Gromada Ciepielów: dnia dnia
  3309. Gromada Ciepłowody: dnia dnia
  3310. Gromada Cierchy: dnia dnia
  3311. Gromada Ciernie: dnia dnia
  3312. Gromada Cierno Żabieniec: dnia dnia
  3313. Gromada Cieszków: dnia dnia
  3314. Gromada Cieśle (powiat włoszczowski): dnia dnia
  3315. Gromada Cisek: dnia dnia
  3316. Gromada Cisew: dnia dnia
  3317. Gromada Cisowa: dnia dnia
  3318. Gromada Cisownica: nr nr
  3319. Gromada Ciszyca: dnia dnia
  3320. Gromada Cisów: dnia dnia • Nr Nr
  3321. Gromada Ciągowice: nr nr
  3322. Gromada Ciężkowice (powiat radomszczański): dnia dnia
  3323. Gromada Cygany: dnia dnia
  3324. Gromada Cynków: nr nr
  3325. Gromada Czajków (powiat ostrzeszowski): dnia dnia
  3326. Gromada Czajków (powiat staszowski): dnia dnia
  3327. Gromada Czaplinek: niektórych niektórych
  3328. Gromada Czarna (powiat konecki): dnia dnia
  3329. Gromada Czarna (powiat radomski): dnia dnia
  3330. Gromada Czarna Dąbrówka (powiat bytowski): niektórych niektórych
  3331. Gromada Czarnca: dnia dnia
  3332. Gromada Czarne (powiat człuchowski): niektórych niektórych
  3333. Gromada Czarne (powiat jeleniogórski): dnia dnia
  3334. Gromada Czarnocin (powiat kazimierski): dnia dnia
  3335. Gromada Czarnocin (powiat łódzki): dnia dnia
  3336. Gromada Czarnolas: dnia dnia
  3337. Gromada Czarnowąsy: dnia dnia
  3338. Gromada Czarnożyły: dnia dnia
  3339. Gromada Czarny Bór: dnia dnia
  3340. Gromada Czarnów (powiat kielecki): dnia dnia
  3341. Gromada Czarzyzna: dnia dnia
  3342. Gromada Czastary: dnia dnia
  3343. Gromada Czatkowice: dnia dnia
  3344. Gromada Czechy (powiat sieradzki): dnia dnia
  3345. Gromada Czechów (powiat pińczowski): dnia dnia
  3346. Gromada Czekanów (powiat gliwicki): nr nr
  3347. Gromada Czekarzewice: dnia dnia
  3348. Gromada Czepielowice: dnia dnia
  3349. Gromada Czermno (powiat konecki): dnia dnia
  3350. Gromada Czernica (powiat lwówecki): dnia dnia
  3351. Gromada Czerniewice (powiat rawski): dnia dnia
  3352. Gromada Czerników: dnia dnia
  3353. Gromada Czernina: dnia dnia
  3354. Gromada Czerwona Woda: dnia dnia
  3355. Gromada Czerwona: dnia dnia
  3356. Gromada Czerwonka (powiat kutnowski): dnia dnia
  3357. Gromada Czeska Wieś: dnia dnia
  3358. Gromada Czestków: dnia dnia
  3359. Gromada Czeszów: dnia dnia
  3360. Gromada Czyżowice (powiat kazimierski): dnia dnia
  3361. Gromada Czyżów Szlachecki: dnia dnia
  3362. Gromada Cząstków: dnia dnia
  3363. Gromada Człopa: niektórych niektórych
  3364. Gromada Człopy: dnia dnia
  3365. Gromada Człuchów: niektórych niektórych
  3366. Gromada Dalachów: dnia dnia
  3367. Gromada Daleszyce: dnia dnia • Nr Nr
  3368. Gromada Dalików: dnia dnia
  3369. Gromada Dalków: dnia dnia
  3370. Gromada Dankowice (powiat strzeliński): dnia dnia
  3371. Gromada Daromin: dnia dnia
  3372. Gromada Daszyna: dnia dnia
  3373. Gromada Dańków (powiat skierniewicki): dnia dnia
  3374. Gromada Debrzno: niektórych niektórych
  3375. Gromada Deszno: dnia dnia
  3376. Gromada Dmenin: dnia dnia
  3377. Gromada Dmosin: dnia dnia
  3378. Gromada Dobieszowice: nr nr
  3379. Gromada Dobieszyn: dnia dnia
  3380. Gromada Dobieszów: dnia dnia
  3381. Gromada Dobiesławice: dnia dnia
  3382. Gromada Dobra (powiat brzeziński): dnia dnia
  3383. Gromada Dobra (powiat krapkowicki): dnia dnia
  3384. Gromada Dobra (powiat oleśnicki): dnia dnia
  3385. Gromada Dobra (powiat turecki): dnia dnia
  3386. Gromada Dobrenice: dnia dnia
  3387. Gromada Dobrocice: dnia dnia
  3388. Gromada Dobromierz (powiat jaworski): dnia dnia
  3389. Gromada Dobromierz (powiat włoszczowski): dnia dnia
  3390. Gromada Dobroszyce: dnia dnia
  3391. Gromada Dobroszów: dnia dnia
  3392. Gromada Dobroń: dnia dnia
  3393. Gromada Dobryszyce: dnia dnia
  3394. Gromada Dobrzelin: dnia dnia
  3395. Gromada Dobrzeń Wielki: dnia dnia
  3396. Gromada Dobrów: dnia dnia
  3397. Gromada Dolina Czernicka: dnia dnia
  3398. Gromada Domanice (powiat świdnicki): dnia dnia
  3399. Gromada Domaniew: dnia dnia
  3400. Gromada Domaniewice: dnia dnia
  3401. Gromada Domaniów (powiat oławski): dnia dnia
  3402. Gromada Domaniów (powiat radomski): dnia dnia
  3403. Gromada Domanowice: dnia dnia
  3404. Gromada Domaradz (powiat opolski): dnia dnia
  3405. Gromada Domaszków: dnia dnia
  3406. Gromada Domaszno: dnia dnia
  3407. Gromada Domaszowice: dnia dnia
  3408. Gromada Domecko: dnia dnia
  3409. Gromada Domiechowice: dnia dnia
  3410. Gromada Dominikowice (powiat poddębicki): dnia dnia
  3411. Gromada Donatkowice: dnia dnia
  3412. Gromada Donosy: dnia dnia
  3413. Gromada Drobnice: dnia dnia
  3414. Gromada Drochlin: dnia dnia
  3415. Gromada Drożejowice: dnia dnia
  3416. Gromada Drugnia: dnia dnia
  3417. Gromada Drużbin: dnia dnia
  3418. Gromada Drużykowa: dnia dnia
  3419. Gromada Drwalew (powiat poddębicki): dnia dnia
  3420. Gromada Drzazgowa Wola: dnia dnia
  3421. Gromada Drzewica: dnia dnia
  3422. Gromada Drzonowo: niektórych niektórych
  3423. Gromada Dubeninki: Nr Nr
  3424. Gromada Dubidze: dnia dnia
  3425. Gromada Dwikozy: dnia dnia
  3426. Gromada Dworszowice Pakoszowe: dnia dnia
  3427. Gromada Dygowo: niektórych niektórych
  3428. Gromada Dylaki: dnia dnia
  3429. Gromada Dyminy: dnia dnia
  3430. Gromada Dymki: dnia dnia
  3431. Gromada Dytmarów: dnia dnia
  3432. Gromada Dzbanki: dnia dnia
  3433. Gromada Dziadowa Kłoda: dnia dnia
  3434. Gromada Dziadowice: dnia dnia
  3435. Gromada Działoszyn (powiat pajęczański): dnia dnia
  3436. Gromada Działoszyn (powiat zgorzelecki): dnia dnia
  3437. Gromada Dziebałtów: dnia dnia
  3438. Gromada Dziekanowice (powiat kazimierski): dnia dnia
  3439. Gromada Dziergowice: dnia dnia
  3440. Gromada Dzierzkówek: dnia dnia
  3441. Gromada Dzierążnia (powiat kazimierski): dnia dnia
  3442. Gromada Dzierżysław: dnia dnia
  3443. Gromada Dzierżązna: dnia dnia
  3444. Gromada Dzietrzkowice: dnia dnia
  3445. Gromada Dzietrzniki: dnia dnia
  3446. Gromada Dziewkowice: dnia dnia
  3447. Gromada Dziećmorowice: dnia dnia • nr nr
  3448. Gromada Dziwiszów: dnia dnia
  3449. Gromada Dąbrowa (powiat kielecki): dnia dnia
  3450. Gromada Dąbrowa (powiat niemodliński): dnia dnia
  3451. Gromada Dąbrowa (powiat wieluński): dnia dnia
  3452. Gromada Dąbrowa Chełmińska: nr nr
  3453. Gromada Dąbrowa II: dnia dnia
  3454. Gromada Dąbrowa I: dnia dnia
  3455. Gromada Dąbrowa Widawska: dnia dnia
  3456. Gromada Dąbrowa Wielka (powiat sieradzki): dnia dnia
  3457. Gromada Dąbrowa Zielona: dnia dnia
  3458. Gromada Dąbrowica (powiat turecki): dnia dnia
  3459. Gromada Dąbrowice: dnia dnia
  3460. Gromada Dąbrówka (powiat konecki): dnia dnia
  3461. Gromada Dąbrówka Dolna: dnia dnia
  3462. Gromada Dąbrówka Duża: dnia dnia
  3463. Gromada Dąbrówka Kościelna: wsie wsie
  3464. Gromada Dąbrówka Malborska: Nr Nr
  3465. Gromada Dąbrówka Nagórna: dnia dnia
  3466. Gromada Dęba (powiat konecki): dnia dnia
  3467. Gromada Dęba (powiat opoczyński): dnia dnia
  3468. Gromada Dębicze: dnia dnia
  3469. Gromada Dębie: dnia dnia
  3470. Gromada Dębno (powiat kielecki): Nr Nr • dnia dnia
  3471. Gromada Dębno (powiat opatowski): dnia dnia
  3472. Gromada Dębowa Góra: dnia dnia
  3473. Gromada Dębska Wola: dnia dnia
  3474. Gromada Długie (powiat białobrzeski): dnia dnia
  3475. Gromada Długie (powiat kutnowski): dnia dnia
  3476. Gromada Długomiłowice: dnia dnia
  3477. Gromada Długopole Zdrój: dnia dnia
  3478. Gromada Długowola (powiat lipski): dnia dnia
  3479. Gromada Długołęka (powiat oleśnicki): dnia dnia
  3480. Gromada Dłutów: dnia dnia
  3481. Gromada Dłużniewice: dnia dnia
  3482. Gromada Dłużyna Dolna: dnia dnia
  3483. Gromada Emilia: dnia dnia
  3484. Gromada Emilianów (powiat kutnowski): dnia dnia
  3485. Gromada Ełk: Nr Nr
  3486. Gromada Fałków: dnia dnia
  3487. Gromada Florentynów: dnia dnia
  3488. Gromada Fordon: nr nr
  3489. Gromada Frąca: Nr Nr
  3490. Gromada Furmanów: dnia dnia
  3491. Gromada Gabułtów: dnia dnia
  3492. Gromada Gace Słupieckie: dnia dnia
  3493. Gromada Gadka: Nr Nr • dnia dnia
  3494. Gromada Gaj (powiat konecki): dnia dnia
  3495. Gromada Gaj (powiat łęczycki): dnia dnia
  3496. Gromada Gaj Oławski: dnia dnia
  3497. Gromada Gajęcice: dnia dnia
  3498. Gromada Galew: dnia dnia
  3499. Gromada Galewice: dnia dnia
  3500. Gromada Garbatka-Letnisko: dnia dnia
  3501. Gromada Garbowiec: dnia dnia
  3502. Gromada Garbów (powiat sandomierski): dnia dnia
  3503. Gromada Gardna Wielka: niektórych niektórych
  3504. Gromada Garnek: dnia dnia
  3505. Gromada Gaszyn: dnia dnia
  3506. Gromada Gawrony (powiat opoczyński): dnia dnia
  3507. Gromada Gawrony (powiat łęczycki): dnia dnia
  3508. Gromada Gazomia Stara: dnia dnia
  3509. Gromada Gałkowice: dnia dnia
  3510. Gromada Gałków Duży: dnia dnia
  3511. Gromada Gałkówek-Kolonia: dnia dnia
  3512. Gromada Gidle: dnia dnia
  3513. Gromada Giebułtów (powiat lubański): dnia dnia
  3514. Gromada Gielniów: dnia dnia
  3515. Gromada Gierałtowiec: dnia dnia
  3516. Gromada Gierałtów: dnia dnia
  3517. Gromada Gierczyce: dnia dnia
  3518. Gromada Gierczyn: dnia dnia
  3519. Gromada Gierlachów: dnia dnia
  3520. Gromada Gliniany: dnia dnia
  3521. Gromada Gliniec: dnia dnia
  3522. Gromada Glinik (powiat wałbrzyski): dnia dnia
  3523. Gromada Glinnik: dnia dnia
  3524. Gromada Gniechowice: dnia dnia
  3525. Gromada Gniewięcin: dnia dnia
  3526. Gromada Gniewków: dnia dnia
  3527. Gromada Gniewoszów: dnia dnia
  3528. Gromada Gnieździska: dnia dnia
  3529. Gromada Gnojna: dnia dnia
  3530. Gromada Gnojno: dnia dnia
  3531. Gromada Goczałków: dnia dnia
  3532. Gromada Godynice: dnia dnia
  3533. Gromada Godzianów: dnia dnia
  3534. Gromada Godzikowice: dnia dnia
  3535. Gromada Gogolin: dnia dnia
  3536. Gromada Golanka Górna: dnia dnia
  3537. Gromada Goleniowy: dnia dnia
  3538. Gromada Golesze: dnia dnia
  3539. Gromada Goleszów: nr nr
  3540. Gromada Golub-Dobrzyń: sołectwa sołectwa
  3541. Gromada Gomulin: dnia dnia
  3542. Gromada Gomunice: dnia dnia
  3543. Gromada Gorce: dnia dnia
  3544. Gromada Gorczyn: dnia dnia
  3545. Gromada Gortatowice: dnia dnia
  3546. Gromada Goryńska Wola: dnia dnia
  3547. Gromada Gorzakiew: dnia dnia
  3548. Gromada Gorzanów: dnia dnia
  3549. Gromada Gorzeszów: dnia dnia
  3550. Gromada Gorzkowice: dnia dnia
  3551. Gromada Gorzyczany: dnia dnia
  3552. Gromada Gorzędów: dnia dnia
  3553. Gromada Gospodarz: dnia dnia
  3554. Gromada Gostków: dnia dnia
  3555. Gromada Gostomia (powiat prudnicki): dnia dnia
  3556. Gromada Goszcz: dnia dnia
  3557. Gromada Goszczanów: dnia dnia
  3558. Gromada Goszczewice: dnia dnia
  3559. Gromada Goszczyna: dnia dnia
  3560. Gromada Gosławice (powiat opolski): dnia dnia
  3561. Gromada Gosławice (powiat radomszczański): dnia dnia
  3562. Gromada Gosławice (powiat średzki): dnia dnia
  3563. Gromada Gowarczów: dnia dnia
  3564. Gromada Goworowice: dnia dnia
  3565. Gromada Goworów: dnia dnia
  3566. Gromada Gozd: niektórych niektórych
  3567. Gromada Gozdawa: dnia dnia
  3568. Gromada Gołonóg: nr nr
  3569. Gromada Gołuszowice: dnia dnia
  3570. Gromada Gołębiew Stary: dnia dnia
  3571. Gromada Gołębiewek Nowy: dnia dnia
  3572. Gromada Gościno: niektórych niektórych
  3573. Gromada Gościszów: dnia dnia
  3574. Gromada Gościęcin: dnia dnia
  3575. Gromada Goświnowice: dnia dnia
  3576. Gromada Goździków: dnia dnia
  3577. Gromada Goźlice: dnia dnia
  3578. Gromada Grabia: dnia dnia
  3579. Gromada Grabica: dnia dnia
  3580. Gromada Grabin: dnia dnia
  3581. Gromada Grabiszyce Średnie: dnia dnia
  3582. Gromada Grabki: dnia dnia
  3583. Gromada Grabków (powiat iłżecki): dnia dnia
  3584. Gromada Grabków (powiat konecki): dnia dnia
  3585. Gromada Grabowa: dnia dnia
  3586. Gromada Grabowiec (powiat iłżecki): Nr Nr • dnia dnia
  3587. Gromada Grabownica: dnia dnia
  3588. Gromada Grabowno Wielkie: dnia dnia
  3589. Gromada Grabowo (powiat gołdapski): Nr Nr
  3590. Gromada Grabów Nowy: dnia dnia
  3591. Gromada Grabów n/Pilicą: dnia dnia
  3592. Gromada Grabów n/Wisłą: dnia dnia
  3593. Gromada Grabów: dnia dnia
  3594. Gromada Grabówka (powiat sieradzki): dnia dnia
  3595. Gromada Gracze: dnia dnia
  3596. Gromada Granica: dnia dnia
  3597. Gromada Groble (powiat złotoryjski): dnia dnia
  3598. Gromada Groblice: dnia dnia
  3599. Gromada Grobniki: dnia dnia
  3600. Gromada Grocholice (powiat bełchatowski): dnia dnia
  3601. Gromada Grocholice (powiat opatowski): dnia dnia
  3602. Gromada Grodziec (powiat opolski): dnia dnia
  3603. Gromada Grodziszcze: dnia dnia
  3604. Gromada Gromadka: dnia dnia
  3605. Gromada Gronów: dnia dnia
  3606. Gromada Groszowice (powiat opolski): dnia dnia
  3607. Gromada Groszowice (powiat radomski): dnia dnia
  3608. Gromada Grotki: dnia dnia
  3609. Gromada Grudek Stary: dnia dnia
  3610. Gromada Grudynia Wielka (1954–1961): dnia dnia
  3611. Gromada Grudzice: dnia dnia
  3612. Gromada Gruszczyce: dnia dnia
  3613. Gromada Gryżyce: dnia dnia
  3614. Gromada Grzmiąca (powiat białobrzeski): dnia dnia
  3615. Gromada Grzmiąca (powiat wałbrzyski): dnia dnia
  3616. Gromada Grzymałków: dnia dnia
  3617. Gromada Grzymiszew: dnia dnia
  3618. Gromada Grzymkowice: dnia dnia
  3619. Gromada Grójec Wielki: dnia dnia
  3620. Gromada Grądy (powiat grodkowski): dnia dnia
  3621. Gromada Gręboszew: dnia dnia
  3622. Gromada Gwoździany: nr nr
  3623. Gromada Gzowice: dnia dnia
  3624. Gromada Góra Bałdrzychowska: dnia dnia
  3625. Gromada Góra Małgorzaty: dnia dnia
  3626. Gromada Góra Puławska: dnia dnia
  3627. Gromada Góra św. Anny: dnia dnia
  3628. Gromada Górki (powiat opolski): dnia dnia
  3629. Gromada Górki Małe: dnia dnia
  3630. Gromada Górna Wola: dnia dnia
  3631. Gromada Górne Maliki: Nr Nr
  3632. Gromada Górne: Nr Nr
  3633. Gromada Górniki: dnia dnia
  3634. Gromada Górno (powiat kielecki): dnia dnia
  3635. Gromada Góry Mokre: dnia dnia
  3636. Gromada Góry Wysokie: dnia dnia
  3637. Gromada Góry: dnia dnia
  3638. Gromada Górzyn (powiat wołowski): dnia dnia
  3639. Gromada Gózd (powiat białobrzeski): dnia dnia
  3640. Gromada Gózd (powiat radomski): dnia dnia
  3641. Gromada Gózd Zaszosie: dnia dnia • Nr Nr
  3642. Gromada Gądkowice: dnia dnia
  3643. Gromada Gąsawy Rządowe: dnia dnia
  3644. Gromada Gąski (powiat olecki): nr nr
  3645. Gromada Gębice (powiat strzeliński): dnia dnia
  3646. Gromada Gęsice: dnia dnia
  3647. Gromada Głazów: dnia dnia
  3648. Gromada Głowaczów: dnia dnia
  3649. Gromada Głuchów (powiat kazimierski): dnia dnia
  3650. Gromada Głuchów (powiat skierniewicki): dnia dnia
  3651. Gromada Głuszyca Górna: dnia dnia
  3652. Gromada Głuszyca: dnia dnia
  3653. Gromada Głuszyna: dnia dnia
  3654. Gromada Głębowice (powiat wołowski): dnia dnia
  3655. Gromada Henryków (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  3656. Gromada Holendry Piotrkowskie: dnia dnia
  3657. Gromada Hołudza: dnia dnia
  3658. Gromada Hucisko (powiat konecki): dnia dnia
  3659. Gromada Huta (powiat kielecki): Nr Nr • dnia dnia
  3660. Gromada Huta (powiat pajęczański): dnia dnia
  3661. Gromada Huta (powiat szydłowiecki): dnia dnia
  3662. Gromada Huta Drewniana: dnia dnia
  3663. Gromada Hutki: nr nr
  3664. Gromada Idzików: dnia dnia
  3665. Gromada Imielno: dnia dnia
  3666. Gromada Inowłódz: dnia dnia
  3667. Gromada Irządze: dnia dnia
  3668. Gromada Iwaniska: dnia dnia
  3669. Gromada Izbicko: dnia dnia
  3670. Gromada Jabłonowo (powiat wałecki): niektórych niektórych
  3671. Gromada Jacentów: dnia dnia
  3672. Gromada Jagodzin: dnia dnia
  3673. Gromada Jakimowice: dnia dnia • Nr Nr
  3674. Gromada Jaksonów: dnia dnia
  3675. Gromada Jakubice: dnia dnia
  3676. Gromada Jakubowice (powiat kazimierski): dnia dnia
  3677. Gromada Jakubowice (powiat kluczborski): dnia dnia
  3678. Gromada Jakubowice (powiat namysłowski): dnia dnia
  3679. Gromada Jakubowice (powiat sandomierski): dnia dnia
  3680. Gromada Jamno (powiat łowicki): dnia dnia
  3681. Gromada Janik: dnia dnia
  3682. Gromada Janików: dnia dnia
  3683. Gromada Janiszewice (powiat sieradzki): dnia dnia
  3684. Gromada Janiszpol: dnia dnia
  3685. Gromada Janisławice: dnia dnia
  3686. Gromada Jankowo: nr nr
  3687. Gromada Janków (powiat brzeziński): dnia dnia
  3688. Gromada Janków (powiat łęczycki): dnia dnia
  3689. Gromada Janowice (powiat opatowski): dnia dnia
  3690. Gromada Janowice Wielkie II: dnia dnia
  3691. Gromada Janowice Wielkie I: dnia dnia
  3692. Gromada Janowiec (powiat puławski): dnia dnia
  3693. Gromada Januszkowice (powiat kozielski): dnia dnia
  3694. Gromada Januszkowice (powiat oleśnicki): dnia dnia
  3695. Gromada Januszno: dnia dnia
  3696. Gromada Janów (powiat bełchatowski): dnia dnia
  3697. Gromada Janów (powiat częstochowski): nr nr
  3698. Gromada Jarosty: dnia dnia
  3699. Gromada Jaroszów: dnia dnia
  3700. Gromada Jarosławice: dnia dnia
  3701. Gromada Jasienica Dolna: dnia dnia
  3702. Gromada Jasieniec Iłżecki: Nr Nr • dnia dnia
  3703. Gromada Jasieniec Solecki: Nr Nr • dnia dnia
  3704. Gromada Jasiona: dnia dnia
  3705. Gromada Jasionna: dnia dnia
  3706. Gromada Jasionówka: nr nr
  3707. Gromada Jastrząb (powiat szydłowiecki): dnia dnia
  3708. Gromada Jastrzębia (powiat radomski, 1954–1959): dnia dnia
  3709. Gromada Jastrzębiec: dnia dnia
  3710. Gromada Jaszkowa Górna: dnia dnia
  3711. Gromada Jaszowice: dnia dnia
  3712. Gromada Jaworznia (1954–1961): dnia dnia
  3713. Gromada Jaworzno: dnia dnia
  3714. Gromada Jaworzyna Śląska (1954): dnia dnia
  3715. Gromada Jawór: Nr Nr • dnia dnia
  3716. Gromada Jazowa: Nr Nr
  3717. Gromada Jaźwina: dnia dnia
  3718. Gromada Jedlina Zdrój: dnia dnia
  3719. Gromada Jedlińsk: dnia dnia
  3720. Gromada Jedlnia Letnisko: dnia dnia
  3721. Gromada Jedlno Poduchowne: dnia dnia
  3722. Gromada Jegłownik: Nr Nr
  3723. Gromada Jelcz: dnia dnia
  3724. Gromada Jeleniów: dnia dnia
  3725. Gromada Jelnia: dnia dnia
  3726. Gromada Jemielnica: dnia dnia
  3727. Gromada Jemielno: dnia dnia
  3728. Gromada Jeruzal (powiat skierniewicki): dnia dnia
  3729. Gromada Jerzmanowo: dnia dnia
  3730. Gromada Jeziorsko: dnia dnia
  3731. Gromada Jełowa: dnia dnia
  3732. Gromada Jeżew: dnia dnia
  3733. Gromada Jeżów Sudecki: dnia dnia
  3734. Gromada Jeżów: dnia dnia
  3735. Gromada Jodłowice: dnia dnia
  3736. Gromada Jordanów Śląski: dnia dnia
  3737. Gromada Jugów: dnia dnia
  3738. Gromada Julianów (powiat opatowski): dnia dnia
  3739. Gromada Julianów (powiat rawski): dnia dnia
  3740. Gromada Jurkowice (powiat opatowski): dnia dnia
  3741. Gromada Jurkowice (powiat staszowski): dnia dnia
  3742. Gromada Jęczniki Wielkie: niektórych niektórych
  3743. Gromada Jędrzejowice: dnia dnia
  3744. Gromada Jędrzejów (powiat grodkowski): dnia dnia
  3745. Gromada Jędrzychów (powiat lubiński): dnia dnia
  3746. Gromada Kaczki Średnie: dnia dnia
  3747. Gromada Kaczorów: dnia dnia
  3748. Gromada Kadzidłowa: dnia dnia
  3749. Gromada Kadłub Wolny: dnia dnia
  3750. Gromada Kadłub: dnia dnia
  3751. Gromada Kajetanów: dnia dnia • Nr Nr
  3752. Gromada Kaleń: dnia dnia
  3753. Gromada Kalinko: dnia dnia
  3754. Gromada Kalinowice Dolne: dnia dnia
  3755. Gromada Kalinowo (powiat ełcki): Nr Nr
  3756. Gromada Kalinów: dnia dnia
  3757. Gromada Kalinówka Kościelna: nr nr
  3758. Gromada Kalisz Pomorski: niektórych niektórych
  3759. Gromada Kalonka: dnia dnia
  3760. Gromada Kamienica (powiat nyski): dnia dnia
  3761. Gromada Kamieniec Wrocławski: dnia dnia
  3762. Gromada Kamieniec Ząbkowicki (1954–1957): dnia dnia
  3763. Gromada Kamienna (1954–1959): dnia dnia
  3764. Gromada Kamienna Wola: dnia dnia
  3765. Gromada Kamiennik: dnia dnia
  3766. Gromada Kamień (powiat bełchatowski): dnia dnia
  3767. Gromada Kamień (powiat kaliski): Nr Nr
  3768. Gromada Kamień (powiat opoczyński): dnia dnia
  3769. Gromada Kamień Górowski: dnia dnia
  3770. Gromada Kamień Śląski: dnia dnia
  3771. Gromada Kamieńsk: dnia dnia
  3772. Gromada Kamion (powiat skierniewicki): dnia dnia
  3773. Gromada Kamionaczyk: dnia dnia
  3774. Gromada Kamyk: nr nr
  3775. Gromada Kapałów: dnia dnia
  3776. Gromada Karczyce: dnia dnia
  3777. Gromada Kargów: dnia dnia
  3778. Gromada Karlikowo: Nr Nr
  3779. Gromada Karolina: dnia dnia
  3780. Gromada Karpacz: dnia dnia
  3781. Gromada Karpniki: dnia dnia
  3782. Gromada Karsznice: dnia dnia
  3783. Gromada Karwice: dnia dnia
  3784. Gromada Karwów: dnia dnia
  3785. Gromada Karłowice: dnia dnia
  3786. Gromada Kaszewice: dnia dnia
  3787. Gromada Kaszewy Kościelne: dnia dnia
  3788. Gromada Kaszów: dnia dnia
  3789. Gromada Katarzynów: dnia dnia
  3790. Gromada Kawenczyn Nowy: dnia dnia
  3791. Gromada Kawice: dnia dnia
  3792. Gromada Kawęczyn (powiat turecki): dnia dnia
  3793. Gromada Kazanów (powiat konecki): dnia dnia
  3794. Gromada Kazanów (powiat zwoleński): dnia dnia
  3795. Gromada Kazimierz (powiat będziński): nr nr
  3796. Gromada Kazimierz (powiat głubczycki): dnia dnia
  3797. Gromada Kazimierz (powiat łódzki): dnia dnia
  3798. Gromada Kazimierza Wielka (powiat pińczowski): dnia dnia
  3799. Gromada Kazimierzowo: Nr Nr
  3800. Gromada Kałków (powiat iłżecki): dnia dnia
  3801. Gromada Kałków (powiat nyski): dnia dnia
  3802. Gromada Kałęczyny: Nr Nr
  3803. Gromada Kielcza: dnia dnia
  3804. Gromada Kiernozia: dnia dnia
  3805. Gromada Kierpień: dnia dnia
  3806. Gromada Kieszek: dnia dnia
  3807. Gromada Kietlice: dnia dnia
  3808. Gromada Kietlin: dnia dnia
  3809. Gromada Kiełczygłów: dnia dnia
  3810. Gromada Kiełczów: dnia dnia
  3811. Gromada Kije (powiat pińczowski): dnia dnia
  3812. Gromada Kijów: dnia dnia
  3813. Gromada Kików: dnia dnia
  3814. Gromada Kleczanów: dnia dnia
  3815. Gromada Kleszczów: dnia dnia
  3816. Gromada Kliczków Mały: dnia dnia
  3817. Gromada Klimontów (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  3818. Gromada Klimontów (powiat sandomierski): dnia dnia
  3819. Gromada Klisino: dnia dnia
  3820. Gromada Kliszów: dnia dnia
  3821. Gromada Klonowa: dnia dnia
  3822. Gromada Kluczbork: wsie wsie
  3823. Gromada Kluczewo (powiat szczecinecki): niektórych niektórych
  3824. Gromada Kluczewsko: dnia dnia
  3825. Gromada Kluki (powiat bełchatowski): dnia dnia
  3826. Gromada Klwatka: dnia dnia
  3827. Gromada Klwów: dnia dnia
  3828. Gromada Kobiele Wielkie: dnia dnia
  3829. Gromada Kobierzyce: dnia dnia
  3830. Gromada Kobylany (powiat opatowski): dnia dnia
  3831. Gromada Kobylnica (powiat słupski): niektórych niektórych
  3832. Gromada Kobylniki (powiat kazimierski): dnia dnia
  3833. Gromada Kocierzew: dnia dnia
  3834. Gromada Kociszew (powiat łaski): dnia dnia
  3835. Gromada Kodrań: dnia dnia
  3836. Gromada Kodrąb: dnia dnia
  3837. Gromada Kokoszkowy: Nr Nr
  3838. Gromada Kolnica: dnia dnia
  3839. Gromada Kolnowice: dnia dnia
  3840. Gromada Kolonia Mokre: dnia dnia
  3841. Gromada Kolonia Pęcławska: dnia dnia
  3842. Gromada Kolonowskie: dnia dnia
  3843. Gromada Kolumna-Las: dnia dnia
  3844. Gromada Komorniki (powiat krapkowicki): dnia dnia
  3845. Gromada Komorniki (powiat lubiński): dnia dnia
  3846. Gromada Komorniki (powiat piotrkowski): dnia dnia
  3847. Gromada Komorniki (powiat wieluński): dnia dnia
  3848. Gromada Komorniki (powiat włoszczowski): dnia dnia
  3849. Gromada Komorowo (powiat ostrowski): wsie wsie
  3850. Gromada Komorzno: dnia dnia
  3851. Gromada Komorów (powiat buski): dnia dnia
  3852. Gromada Komorów (powiat rawski): dnia dnia
  3853. Gromada Kompina: dnia dnia
  3854. Gromada Komprachcice: dnia dnia
  3855. Gromada Konary (powiat średzki): dnia dnia
  3856. Gromada Kondratowice: dnia dnia
  3857. Gromada Koniecmosty: dnia dnia
  3858. Gromada Koniecpol Stary: dnia dnia
  3859. Gromada Konieczno: dnia dnia
  3860. Gromada Koniemłoty: dnia dnia
  3861. Gromada Konopiska: nr nr
  3862. Gromada Konopnica (powiat wieluński): dnia dnia
  3863. Gromada Konradów: dnia dnia
  3864. Gromada Konradówka: dnia dnia
  3865. Gromada Konstantynów (powiat pajęczański): dnia dnia
  3866. Gromada Kopaniec: dnia dnia
  3867. Gromada Kopernia: dnia dnia
  3868. Gromada Kopice: dnia dnia
  3869. Gromada Koprzywnica: dnia dnia
  3870. Gromada Korabiewice: dnia dnia
  3871. Gromada Korczew (powiat sieradzki): dnia dnia
  3872. Gromada Korczyn Stary: dnia dnia
  3873. Gromada Korfantów: dnia dnia
  3874. Gromada Kornacice: dnia dnia
  3875. Gromada Korytnica (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  3876. Gromada Korzecko: dnia dnia
  3877. Gromada Korzenno: dnia dnia
  3878. Gromada Korzeńsko: dnia dnia
  3879. Gromada Koskowice: dnia dnia
  3880. Gromada Kossów: dnia dnia
  3881. Gromada Kostki: dnia dnia
  3882. Gromada Kostomłoty: dnia dnia
  3883. Gromada Kostrzyca: dnia dnia
  3884. Gromada Kostrzyna: nr nr
  3885. Gromada Kostrzyń: dnia dnia
  3886. Gromada Kostów: dnia dnia
  3887. Gromada Koszyce: dnia dnia
  3888. Gromada Kosów Lacki: przyłączono przyłączono
  3889. Gromada Kotki: dnia dnia
  3890. Gromada Kotlarnia: dnia dnia
  3891. Gromada Kotlice (powiat chmielnicki): dnia dnia
  3892. Gromada Kotuszów: dnia dnia
  3893. Gromada Kowal: nr nr
  3894. Gromada Kowala (powiat radomski): dnia dnia
  3895. Gromada Kowale (powiat trzebnicki): dnia dnia
  3896. Gromada Kowale (powiat wieluński): dnia dnia
  3897. Gromada Kowale Pańskie: dnia dnia
  3898. Gromada Kowalowice: dnia dnia
  3899. Gromada Kowiesy: dnia dnia
  3900. Gromada Kozenin: dnia dnia
  3901. Gromada Kozia Wola: dnia dnia
  3902. Gromada Kozubów: dnia dnia
  3903. Gromada Kozłowice: dnia dnia
  3904. Gromada Kozłowiec: dnia dnia
  3905. Gromada Kozłów (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  3906. Gromada Kołacin: dnia dnia
  3907. Gromada Kołaczkowice: dnia dnia
  3908. Gromada Kołbaskowo: o o
  3909. Gromada Kościelec (powiat proszowicki): dnia dnia
  3910. Gromada Kościeliska: dnia dnia
  3911. Gromada Kościelniki Średnie: dnia dnia
  3912. Gromada Koźle: dnia dnia
  3913. Gromada Koźmin (powiat turecki): dnia dnia
  3914. Gromada Krajenka: niektórych niektórych
  3915. Gromada Krajno: Nr Nr • dnia dnia
  3916. Gromada Krasiejów: dnia dnia
  3917. Gromada Krasna: dnia dnia
  3918. Gromada Krasne Pole: dnia dnia
  3919. Gromada Krasocin: dnia dnia
  3920. Gromada Krasowice: dnia dnia
  3921. Gromada Kraszewice (powiat ostrzeszowski): dnia dnia
  3922. Gromada Kraszewice (powiat radomszczański): dnia dnia
  3923. Gromada Kraszków: dnia dnia
  3924. Gromada Kraszowice: dnia dnia
  3925. Gromada Kraśnica: dnia dnia
  3926. Gromada Kraśnik Dolny: dnia dnia
  3927. Gromada Krobanówek: dnia dnia
  3928. Gromada Kroczyce: nr nr
  3929. Gromada Krokocice: dnia dnia
  3930. Gromada Kromołów: nr nr
  3931. Gromada Krosnowice: dnia dnia
  3932. Gromada Krotoszyce: dnia dnia
  3933. Gromada Krośnica: dnia dnia
  3934. Gromada Krośnice: dnia dnia
  3935. Gromada Krośniewice: dnia dnia
  3936. Gromada Kruki: dnia dnia
  3937. Gromada Krupski Młyn: dnia dnia
  3938. Gromada Kruszowice: dnia dnia
  3939. Gromada Kruszyna (powiat radomszczański): dnia dnia
  3940. Gromada Kruszyna (powiat słupski): niektórych niektórych
  3941. Gromada Kruszów: dnia dnia
  3942. Gromada Krwony: dnia dnia
  3943. Gromada Kryniczno: dnia dnia
  3944. Gromada Krzcin: dnia dnia
  3945. Gromada Krzcięcice: dnia dnia
  3946. Gromada Krzczonów (powiat kazimierski): dnia dnia
  3947. Gromada Krzeczyn Wielki: dnia dnia
  3948. Gromada Krzeczów (powiat pajęczański): dnia dnia
  3949. Gromada Krzelków: dnia dnia
  3950. Gromada Krzelów: dnia dnia
  3951. Gromada Krzemienica (powiat rawski): dnia dnia
  3952. Gromada Krzemieniewice: dnia dnia
  3953. Gromada Krzeszów (powiat kamiennogórski): dnia dnia
  3954. Gromada Krzydlina Wielka: dnia dnia
  3955. Gromada Krzykosy (powiat kwidzyński): Nr Nr
  3956. Gromada Krzywa (powiat złotoryjski): dnia dnia
  3957. Gromada Krzywiczyny: dnia dnia
  3958. Gromada Krzywina: dnia dnia
  3959. Gromada Krzywizna: dnia dnia
  3960. Gromada Krzyworzeka: dnia dnia
  3961. Gromada Krzyżanowice (powiat iłżecki): dnia dnia
  3962. Gromada Krzyżanowice (powiat pińczowski): dnia dnia
  3963. Gromada Krzyżanów: dnia dnia
  3964. Gromada Krzyżanówka: dnia dnia
  3965. Gromada Krzętów: dnia dnia
  3966. Gromada Królowa Wola: dnia dnia
  3967. Gromada Krępa (powiat łowicki): dnia dnia
  3968. Gromada Krępa Kościelna: dnia dnia
  3969. Gromada Krępna: dnia dnia
  3970. Gromada Ksawerów: dnia dnia
  3971. Gromada Książnice (powiat kazimierski): dnia dnia
  3972. Gromada Księginice (powiat lubiński): dnia dnia
  3973. Gromada Księginice (powiat średzki): dnia dnia
  3974. Gromada Księginice Małe: dnia dnia
  3975. Gromada Kuciny: dnia dnia
  3976. Gromada Kuczki: dnia dnia
  3977. Gromada Kuczków (powiat włoszczowski): dnia dnia
  3978. Gromada Kujakowice Górne: dnia dnia
  3979. Gromada Kuleje: nr nr
  3980. Gromada Kunice (powiat legnicki): dnia dnia
  3981. Gromada Kuniów: dnia dnia
  3982. Gromada Kunów: dnia dnia
  3983. Gromada Kup: dnia dnia
  3984. Gromada Kurabka: dnia dnia
  3985. Gromada Kuropatnik: dnia dnia
  3986. Gromada Kurowice (powiat łódzki): dnia dnia
  3987. Gromada Kurozwęki: dnia dnia
  3988. Gromada Kurzelów: dnia dnia
  3989. Gromada Kurzeszyn: dnia dnia
  3990. Gromada Kutno (1954–1956): dnia dnia
  3991. Gromada Kuznocin: dnia dnia
  3992. Gromada Kuźniaki: dnia dnia
  3993. Gromada Kuźnica Czeszycka: dnia dnia
  3994. Gromada Kuźnica Grabowska: dnia dnia
  3995. Gromada Kuźnica Grodziska: dnia dnia
  3996. Gromada Kuźnica Stara: nr nr
  3997. Gromada Kuźnica Zagrzebska: dnia dnia
  3998. Gromada Kuźnice Świdnickie: dnia dnia
  3999. Gromada Kuźniczysko: dnia dnia
  4000. Gromada Kwasów: dnia dnia
  4001. Gromada Kwiatkowice: dnia dnia
  4002. Gromada Kwieciszowice: dnia dnia
  4003. Gromada Kącik: dnia dnia
  4004. Gromada Kąty Wrocławskie: dnia dnia
  4005. Gromada Kębłów: dnia dnia
  4006. Gromada Kłocko: dnia dnia
  4007. Gromada Kłodnica: dnia dnia
  4008. Gromada Kłodobok: dnia dnia
  4009. Gromada Kłomnice: dnia dnia
  4010. Gromada Kłonów: dnia dnia
  4011. Gromada Kłopoczyn: dnia dnia
  4012. Gromada Kłucko: dnia dnia
  4013. Gromada Landzmierz: dnia dnia
  4014. Gromada Laskowice (powiat oleski): dnia dnia
  4015. Gromada Laskowice Oławskie: dnia dnia
  4016. Gromada Lasocin (powiat opatowski): dnia dnia
  4017. Gromada Lasocin (powiat łowicki): dnia dnia
  4018. Gromada Lasowice Małe: dnia dnia
  4019. Gromada Lasowice Wielkie (powiat oleski): dnia dnia
  4020. Gromada Ldzań: dnia dnia
  4021. Gromada Legnickie Pole: dnia dnia
  4022. Gromada Lekowo: niektórych niektórych
  4023. Gromada Lelów: dnia dnia
  4024. Gromada Lesiów: dnia dnia
  4025. Gromada Leszczyniec: dnia dnia
  4026. Gromada Lewin Brzeski: dnia dnia
  4027. Gromada Lewin Kłodzki: dnia dnia
  4028. Gromada Lewin: dnia dnia
  4029. Gromada Leśmierz: dnia dnia
  4030. Gromada Leśna (powiat kielecki): dnia dnia
  4031. Gromada Leśna (powiat lubański, 1954): dnia dnia
  4032. Gromada Leśna (powiat lubański, 1954–1972): dnia dnia
  4033. Gromada Leśna Jania: Nr Nr
  4034. Gromada Leżnica Mała: dnia dnia
  4035. Gromada Lgota Górna: nr nr
  4036. Gromada Lgota Wielka: dnia dnia
  4037. Gromada Libiszów: dnia dnia
  4038. Gromada Ligota (powiat trzebnicki): dnia dnia
  4039. Gromada Ligota Bialska: dnia dnia
  4040. Gromada Ligota Dolna (powiat kluczborski): dnia dnia
  4041. Gromada Ligota Dolna (powiat strzelecki): dnia dnia
  4042. Gromada Ligota Książęca (powiat namysłowski): dnia dnia
  4043. Gromada Ligota Polska: dnia dnia
  4044. Gromada Ligota Prószkowska: dnia dnia
  4045. Gromada Ligota Turawska: dnia dnia
  4046. Gromada Ligota Wielka (powiat grodkowski): dnia dnia
  4047. Gromada Ligota Wielka (powiat oleśnicki): dnia dnia
  4048. Gromada Ligota Zamecka: dnia dnia
  4049. Gromada Linów: dnia dnia
  4050. Gromada Lipa (powiat jaworski): dnia dnia
  4051. Gromada Lipa (powiat konecki): dnia dnia
  4052. Gromada Lipa Miklas: dnia dnia
  4053. Gromada Lipce: dnia dnia
  4054. Gromada Lipie (powiat kłobucki): nr nr
  4055. Gromada Lipiny (powiat brzeziński): dnia dnia
  4056. Gromada Lipka (powiat sycowski): dnia dnia
  4057. Gromada Lipka (powiat złotowski): niektórych niektórych
  4058. Gromada Lipnik (powiat pajęczański): dnia dnia
  4059. Gromada Lipnik (powiat sandomierski): dnia dnia
  4060. Gromada Lipno (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  4061. Gromada Lipowa (powiat grodkowski): dnia dnia
  4062. Gromada Lipsko (powiat lipski, 1954–1957): Nr Nr • dnia dnia
  4063. Gromada Lipówka: dnia dnia
  4064. Gromada Lisięcice: dnia dnia
  4065. Gromada Lisowola: dnia dnia
  4066. Gromada Lorenki: dnia dnia
  4067. Gromada Lotyń: niektórych niektórych
  4068. Gromada Lubania: dnia dnia
  4069. Gromada Lubartów: siedziby siedziby
  4070. Gromada Lubcza (powiat pińczowski): dnia dnia
  4071. Gromada Lubianków: dnia dnia
  4072. Gromada Lubiec: dnia dnia
  4073. Gromada Lubiechowa: dnia dnia
  4074. Gromada Lubienia: Nr Nr • dnia dnia
  4075. Gromada Lubiesz: niektórych niektórych
  4076. Gromada Lubień (powiat piotrkowski): dnia dnia
  4077. Gromada Lubiąż: dnia dnia
  4078. Gromada Lubochnia: dnia dnia
  4079. Gromada Lubocz: dnia dnia
  4080. Gromada Lubojna: nr nr
  4081. Gromada Lubola: dnia dnia
  4082. Gromada Lubomin (powiat wałbrzyski): dnia dnia
  4083. Gromada Luboszyce (powiat górowski): dnia dnia
  4084. Gromada Luboszyce (powiat opolski): dnia dnia
  4085. Gromada Lubrza (powiat prudnicki): dnia dnia
  4086. Gromada Lubsza (powiat brzeski): dnia dnia
  4087. Gromada Ludwikowice Kłodzkie: dnia dnia
  4088. Gromada Ludwików: dnia dnia
  4089. Gromada Ludynia: dnia dnia
  4090. Gromada Lutomia: dnia dnia
  4091. Gromada Lutomiersk: dnia dnia
  4092. Gromada Lututów: dnia dnia
  4093. Gromada Lutynia: dnia dnia
  4094. Gromada Lądek Zdrój: dnia dnia
  4095. Gromada Machory: dnia dnia
  4096. Gromada Maciejowa: dnia dnia
  4097. Gromada Maciejowice (powiat grodkowski): dnia dnia
  4098. Gromada Maciowakrze: dnia dnia
  4099. Gromada Maczki: nr nr
  4100. Gromada Magnuszów: dnia dnia
  4101. Gromada Majdów: dnia dnia
  4102. Gromada Majków: Nr Nr • dnia dnia
  4103. Gromada Makoszyn: dnia dnia
  4104. Gromada Maków (powiat radomski): dnia dnia
  4105. Gromada Maków (powiat skierniewicki): dnia dnia
  4106. Gromada Malanów: dnia dnia
  4107. Gromada Malczyce (1954): dnia dnia
  4108. Gromada Maleszowa: dnia dnia
  4109. Gromada Malina: dnia dnia
  4110. Gromada Malnie: dnia dnia
  4111. Gromada Maluszyn: dnia dnia
  4112. Gromada Marcinkowice (powiat oławski): dnia dnia
  4113. Gromada Marcinków: dnia dnia
  4114. Gromada Marcinowice (powiat świdnicki): dnia dnia
  4115. Gromada Marciszów (powiat kamiennogórski): dnia dnia
  4116. Gromada Mariampol: dnia dnia
  4117. Gromada Marianów (powiat opatowski): dnia dnia
  4118. Gromada Markowice (powiat myszkowski): nr nr
  4119. Gromada Mary: Nr Nr
  4120. Gromada Marynki: dnia dnia
  4121. Gromada Marzenin (powiat łaski): dnia dnia
  4122. Gromada Mastki: dnia dnia
  4123. Gromada Masłowice (powiat radomszczański): dnia dnia
  4124. Gromada Masłońskie: nr nr
  4125. Gromada Masłów: dnia dnia
  4126. Gromada Matiaszów: dnia dnia
  4127. Gromada Mazew: dnia dnia
  4128. Gromada Mazowszany: dnia dnia
  4129. Gromada Mała Słońca: Nr Nr
  4130. Gromada Małkowice: dnia dnia
  4131. Gromada Małogoszcz: dnia dnia
  4132. Gromada Małowice: dnia dnia
  4133. Gromada Małuszów: dnia dnia
  4134. Gromada Małyszyn: dnia dnia
  4135. Gromada Mechnica: dnia dnia
  4136. Gromada Meszno: dnia dnia
  4137. Gromada Michałowice (powiat grójecki): dnia dnia
  4138. Gromada Michałowice (powiat kazimierski): dnia dnia
  4139. Gromada Michałów (powiat iłżecki): Nr Nr • dnia dnia
  4140. Gromada Michałów (powiat pińczowski): dnia dnia
  4141. Gromada Michelin: nr nr
  4142. Gromada Michowice: dnia dnia
  4143. Gromada Miechucino: Nr Nr
  4144. Gromada Mieczyn: dnia dnia
  4145. Gromada Miedniewice (powiat skierniewicki): dnia dnia
  4146. Gromada Miedziana Góra: dnia dnia
  4147. Gromada Miedzierza: dnia dnia
  4148. Gromada Miedzna Drewniana: dnia dnia
  4149. Gromada Miedźno: nr nr
  4150. Gromada Miejska Dąbrowa: dnia dnia
  4151. Gromada Mielcuchy: dnia dnia
  4152. Gromada Mieleszyn (powiat wieruszowski): dnia dnia
  4153. Gromada Mielęcin (powiat wałecki): niektórych niektórych
  4154. Gromada Mierczyce: dnia dnia
  4155. Gromada Mieroszów: dnia dnia
  4156. Gromada Mierzawa: dnia dnia
  4157. Gromada Mierzwin: dnia dnia
  4158. Gromada Mierzyce: dnia dnia
  4159. Gromada Mierzyn: dnia dnia
  4160. Gromada Mierzączka Duża: dnia dnia
  4161. Gromada Mierzęcice: nr nr
  4162. Gromada Mietków: dnia dnia
  4163. Gromada Mikorowo: niektórych niektórych
  4164. Gromada Mikstal: dnia dnia
  4165. Gromada Milejewo: Nr Nr
  4166. Gromada Milejów (powiat piotrkowski): dnia dnia
  4167. Gromada Milęcice: dnia dnia
  4168. Gromada Miniszew: dnia dnia
  4169. Gromada Minkowice Oławskie: dnia dnia
  4170. Gromada Minkowskie: dnia dnia
  4171. Gromada Miotek: nr nr
  4172. Gromada Mirosławice: dnia dnia
  4173. Gromada Mirosławiec: niektórych niektórych
  4174. Gromada Mirzec: Nr Nr • dnia dnia
  4175. Gromada Mirów: dnia dnia
  4176. Gromada Miszkowice: dnia dnia
  4177. Gromada Miąsowa: dnia dnia
  4178. Gromada Międzybórz (powiat sycowski): dnia dnia
  4179. Gromada Międzylesie (powiat turecki): dnia dnia
  4180. Gromada Międzylesie (powiat włoszczowski): dnia dnia
  4181. Gromada Międzylesie-Południe: dnia dnia
  4182. Gromada Międzylesie-Północ: dnia dnia
  4183. Gromada Miękinia: dnia dnia
  4184. Gromada Miłkowice: dnia dnia
  4185. Gromada Miłkowska Karczma: dnia dnia
  4186. Gromada Miłków (powiat jeleniogórski): dnia dnia
  4187. Gromada Miłków (powiat opatowski): dnia dnia
  4188. Gromada Miłocice (powiat oleśnicki): dnia dnia
  4189. Gromada Miłonice: dnia dnia
  4190. Gromada Miłoradzice: dnia dnia
  4191. Gromada Miłoszowice: dnia dnia
  4192. Gromada Mnich (powiat kutnowski): dnia dnia
  4193. Gromada Mnichowice: dnia dnia
  4194. Gromada Mnin: dnia dnia
  4195. Gromada Mniszek: dnia dnia
  4196. Gromada Mniszków: dnia dnia
  4197. Gromada Mniszów (powiat kozienicki): dnia dnia
  4198. Gromada Mniów: dnia dnia
  4199. Gromada Moczydlnica Klasztorna: dnia dnia
  4200. Gromada Modliborzyce (powiat opatowski): dnia dnia
  4201. Gromada Modliszewice: dnia dnia
  4202. Gromada Modrzejowice: dnia dnia
  4203. Gromada Modzerowo: nr nr
  4204. Gromada Mojęcice: dnia dnia
  4205. Gromada Mokowo: Kościół Kościół
  4206. Gromada Mokra Prawa: dnia dnia
  4207. Gromada Mokra: nr nr
  4208. Gromada Mokrsko: dnia dnia
  4209. Gromada Mokrzko: dnia dnia
  4210. Gromada Mokrzyszów: włączono włączono
  4211. Gromada Momina: dnia dnia
  4212. Gromada Monice: dnia dnia
  4213. Gromada Morawica (powiat kielecki): dnia dnia
  4214. Gromada Mosiny: niektórych niektórych
  4215. Gromada Moskorzew: dnia dnia
  4216. Gromada Mostki (powiat staszowski): dnia dnia
  4217. Gromada Moszczanka (powiat prudnicki): dnia dnia
  4218. Gromada Moszczenica (powiat piotrkowski): dnia dnia
  4219. Gromada Motkowice: dnia dnia
  4220. Gromada Mołdzie: Nr Nr
  4221. Gromada Mościsko: dnia dnia
  4222. Gromada Mrocza: Nr Nr
  4223. Gromada Mroczkowice: dnia dnia
  4224. Gromada Mrozów: dnia dnia
  4225. Gromada Mstyczów: dnia dnia
  4226. Gromada Mstów: nr nr
  4227. Gromada Murów: dnia dnia
  4228. Gromada Mykanów: nr nr
  4229. Gromada Mystkowice: dnia dnia
  4230. Gromada Mysłakowice: dnia dnia
  4231. Gromada Mysłaków: dnia dnia
  4232. Gromada Mąchocice: dnia dnia
  4233. Gromada Mąkolice: dnia dnia
  4234. Gromada Mąkolno (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  4235. Gromada Mąkosy: dnia dnia
  4236. Gromada Mąkoszyce (powiat brzeski): dnia dnia
  4237. Gromada Męcinka: dnia dnia
  4238. Gromada Męczenice: dnia dnia
  4239. Gromada Młodocin: dnia dnia
  4240. Gromada Młodynie: dnia dnia
  4241. Gromada Młodzawy: dnia dnia
  4242. Gromada Młogoszyn: dnia dnia
  4243. Gromada Młoty: dnia dnia
  4244. Gromada Młynisko: dnia dnia
  4245. Gromada Mściwojów: dnia dnia
  4246. Gromada Naczęsławice: dnia dnia
  4247. Gromada Nadolice Wielkie: dnia dnia
  4248. Gromada Nadolna: dnia dnia
  4249. Gromada Nagłowice: dnia dnia
  4250. Gromada Nakonowo: nr nr
  4251. Gromada Nakło (powiat włoszczowski): dnia dnia
  4252. Gromada Napęków: dnia dnia • Nr Nr
  4253. Gromada Naramice: dnia dnia
  4254. Gromada Narok: dnia dnia
  4255. Gromada Naropna: dnia dnia
  4256. Gromada Nasale: dnia dnia
  4257. Gromada Nasiedle: dnia dnia
  4258. Gromada Natalia: dnia dnia
  4259. Gromada Nawarzyce: dnia dnia
  4260. Gromada Nawodzice: dnia dnia
  4261. Gromada Nawojów Łużycki: dnia dnia
  4262. Gromada Nieborów: dnia dnia
  4263. Gromada Niechcice: dnia dnia
  4264. Gromada Niechmirów: dnia dnia
  4265. Gromada Niedarczów: dnia dnia
  4266. Gromada Niedziałki: dnia dnia
  4267. Gromada Niedzieliska (powiat łowicki): dnia dnia
  4268. Gromada Niedźwiada (powiat łowicki): dnia dnia
  4269. Gromada Niedźwice: dnia dnia
  4270. Gromada Niedźwiednik: dnia dnia
  4271. Gromada Niedźwiedzice: dnia dnia
  4272. Gromada Niedźwiedź (powiat staszowski): dnia dnia
  4273. Gromada Niedźwiedź (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  4274. Gromada Niegowa: nr nr
  4275. Gromada Niegowonice: nr nr
  4276. Gromada Niekłań: dnia dnia
  4277. Gromada Niemojew: dnia dnia
  4278. Gromada Niemstów (powiat lubiński): dnia dnia
  4279. Gromada Niemysłów: dnia dnia
  4280. Gromada Nieskurzów: dnia dnia
  4281. Gromada Niesułków: dnia dnia
  4282. Gromada Nieszków: dnia dnia
  4283. Gromada Nietulisko: dnia dnia
  4284. Gromada Niewachlów: dnia dnia
  4285. Gromada Niewiadów: dnia dnia
  4286. Gromada Niewiesz: dnia dnia
  4287. Gromada Nieznamierowice: dnia dnia
  4288. Gromada Nieznanowice: dnia dnia
  4289. Gromada Nieświń: dnia dnia
  4290. Gromada Ninków: dnia dnia
  4291. Gromada Niwna: dnia dnia
  4292. Gromada Niwnica: dnia dnia
  4293. Gromada Niwnice: dnia dnia
  4294. Gromada Niwnik: dnia dnia
  4295. Gromada Niziny: dnia dnia
  4296. Gromada Nosalewice: dnia dnia
  4297. Gromada Nowa Cerekwia: dnia dnia
  4298. Gromada Nowa Wieś (powiat kutnowski): dnia dnia
  4299. Gromada Nowa Wieś (powiat sztumski): Nr Nr
  4300. Gromada Nowa Wieś Ełcka: Nr Nr
  4301. Gromada Nowa Wieś Grodziska: dnia dnia
  4302. Gromada Nowa Wieś Żarecka: nr nr
  4303. Gromada Nowaki: dnia dnia
  4304. Gromada Nowe (powiat kutnowski): dnia dnia
  4305. Gromada Nowosolna: dnia dnia
  4306. Gromada Nowy Korczyn: dnia dnia
  4307. Gromada Nowy Kościół: dnia dnia
  4308. Gromada Nowy Las: dnia dnia
  4309. Gromada Nowy Świętów: dnia dnia
  4310. Gromada Obice: dnia dnia
  4311. Gromada Obiechów: dnia dnia
  4312. Gromada Oblekoń: dnia dnia
  4313. Gromada Oblęgorek: dnia dnia
  4314. Gromada Oborniki Śląskie: dnia dnia
  4315. Gromada Obrazów: dnia dnia
  4316. Gromada Ochle: dnia dnia
  4317. Gromada Ochotnica Dolna: nosił nosił
  4318. Gromada Ochotnica Górna: nosił nosił
  4319. Gromada Ochędzyn: dnia dnia
  4320. Gromada Ociesęki: dnia dnia
  4321. Gromada Odechów: dnia dnia
  4322. Gromada Odolin: dnia dnia
  4323. Gromada Odrowąż (powiat konecki): dnia dnia
  4324. Gromada Odrzywół: dnia dnia
  4325. Gromada Ogonowice: dnia dnia
  4326. Gromada Okonek: niektórych niektórych
  4327. Gromada Okołowice: dnia dnia
  4328. Gromada Okradzionów: nr nr
  4329. Gromada Okrzeszyn: dnia dnia
  4330. Gromada Oksa: dnia dnia
  4331. Gromada Okup Wielki: dnia dnia
  4332. Gromada Okół: Nr Nr • dnia dnia
  4333. Gromada Olbierzowice: dnia dnia
  4334. Gromada Oldrzyszowice: dnia dnia
  4335. Gromada Olechów: dnia dnia
  4336. Gromada Oleszna: dnia dnia
  4337. Gromada Oleszno: dnia dnia
  4338. Gromada Olewin: dnia dnia
  4339. Gromada Oleśnica (powiat buski): dnia dnia
  4340. Gromada Oleśnica Mała: dnia dnia
  4341. Gromada Oleśniczka: dnia dnia
  4342. Gromada Olganów: dnia dnia
  4343. Gromada Olsza: dnia dnia
  4344. Gromada Olszanka (powiat brzeski): dnia dnia
  4345. Gromada Olszowa (powiat brzeziński): dnia dnia
  4346. Gromada Olsztyn: nr nr
  4347. Gromada Olszyna II: dnia dnia
  4348. Gromada Olszyna I: dnia dnia
  4349. Gromada Olszynka: dnia dnia
  4350. Gromada Opatkowice: dnia dnia
  4351. Gromada Opatowiec: dnia dnia
  4352. Gromada Opolno Zdrój: dnia dnia
  4353. Gromada Oporów: dnia dnia
  4354. Gromada Orońsko: dnia dnia
  4355. Gromada Orzechów: dnia dnia
  4356. Gromada Orzeszków: dnia dnia
  4357. Gromada Osiecznica (powiat bolesławiecki): dnia dnia
  4358. Gromada Osieczno: dnia dnia
  4359. Gromada Osiek (powiat oławski): dnia dnia
  4360. Gromada Osiek (powiat staszowski): dnia dnia
  4361. Gromada Osiek (powiat wieruszowski): dnia dnia
  4362. Gromada Osiek (powiat łowicki): dnia dnia
  4363. Gromada Osiek (powiat średzki): dnia dnia
  4364. Gromada Osiek Łużycki: dnia dnia
  4365. Gromada Osjaków: dnia dnia
  4366. Gromada Osolin: dnia dnia
  4367. Gromada Ossa: dnia dnia
  4368. Gromada Ossolin: dnia dnia
  4369. Gromada Ossowice: dnia dnia
  4370. Gromada Ostałówek: dnia dnia
  4371. Gromada Ostojów: dnia dnia
  4372. Gromada Ostroszowice: dnia dnia
  4373. Gromada Ostrowce: dnia dnia
  4374. Gromada Ostrownica: dnia dnia
  4375. Gromada Ostrowy (powiat częstochowski): nr nr
  4376. Gromada Ostrowy (powiat kutnowski): dnia dnia
  4377. Gromada Ostrowy Górnicze: nr nr
  4378. Gromada Ostrowy nad Okszą: nr nr
  4379. Gromada Ostrożanka: Nr Nr • dnia dnia
  4380. Gromada Ostrów (powiat sieradzki): dnia dnia
  4381. Gromada Ostrówek (powiat wieluński): dnia dnia
  4382. Gromada Ostrówek (powiat wieruszowski): dnia dnia
  4383. Gromada Ostróżnica: dnia dnia
  4384. Gromada Ostrężna: dnia dnia
  4385. Gromada Oszkowice (1954–1961): dnia dnia
  4386. Gromada Osówka (powiat lipnowski): nr nr
  4387. Gromada Osówka (powiat lipski): dnia dnia
  4388. Gromada Otmęt: dnia dnia
  4389. Gromada Owczary: dnia dnia
  4390. Gromada Owieczki: dnia dnia
  4391. Gromada Ozimek (1954): dnia dnia
  4392. Gromada Ołdrzychowice Kłodzkie: dnia dnia
  4393. Gromada Ołdrzychów: dnia dnia
  4394. Gromada Ośno (powiat oławski): dnia dnia
  4395. Gromada Ożary: dnia dnia
  4396. Gromada Ożarów (powiat opatowski): dnia dnia
  4397. Gromada Ożarów (powiat wieluński): dnia dnia
  4398. Gromada Pacanów: dnia dnia
  4399. Gromada Pacierzów: dnia dnia
  4400. Gromada Paciorkowa Wola: dnia dnia
  4401. Gromada Pajęczno: dnia dnia
  4402. Gromada Pakosław (powiat iłżecki): Nr Nr • dnia dnia
  4403. Gromada Pakosławice: dnia dnia
  4404. Gromada Panki: nr nr
  4405. Gromada Paprotnia (powiat łaski): dnia dnia
  4406. Gromada Paradyż: dnia dnia
  4407. Gromada Parchów: dnia dnia
  4408. Gromada Parcice: dnia dnia
  4409. Gromada Parowa: dnia dnia
  4410. Gromada Parszów: Nr Nr • dnia dnia
  4411. Gromada Parznice: dnia dnia
  4412. Gromada Parzniewice: dnia dnia
  4413. Gromada Parzno: dnia dnia
  4414. Gromada Parzyce: dnia dnia
  4415. Gromada Parzymiechy: nr nr
  4416. Gromada Parzęczew: dnia dnia
  4417. Gromada Pasiecznik: dnia dnia
  4418. Gromada Pastuchów: dnia dnia
  4419. Gromada Paszowice: dnia dnia
  4420. Gromada Pasztowa Wola: Nr Nr • dnia dnia
  4421. Gromada Pawlikowice: dnia dnia
  4422. Gromada Pawłowice (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  4423. Gromada Pawłowice (powiat lipski): dnia dnia
  4424. Gromada Pawłowice (powiat trzebnicki): dnia dnia
  4425. Gromada Pawłowiczki: dnia dnia
  4426. Gromada Pawłów (powiat iłżecki): dnia dnia
  4427. Gromada Pawłów (powiat szydłowiecki): dnia dnia
  4428. Gromada Pawłów Nowy: miejscowość miejscowość
  4429. Gromada Pawłów Trzebnicki: dnia dnia
  4430. Gromada Pcin: dnia dnia
  4431. Gromada Petrykozy (powiat opoczyński): dnia dnia
  4432. Gromada Petrykozy (powiat łaski): dnia dnia
  4433. Gromada Pełczyska: dnia dnia
  4434. Gromada Piasek Wielki: dnia dnia
  4435. Gromada Piaski (powiat radomszczański): dnia dnia
  4436. Gromada Piaski (powiat łęczycki): dnia dnia
  4437. Gromada Pichlice: dnia dnia
  4438. Gromada Pichorowice: dnia dnia
  4439. Gromada Piechowice II: dnia dnia
  4440. Gromada Piechowice I: dnia dnia
  4441. Gromada Pieczonogi (powiat buski): dnia dnia
  4442. Gromada Pieczyska: dnia dnia
  4443. Gromada Piekary (powiat oławski): dnia dnia
  4444. Gromada Piekary (powiat turecki): dnia dnia
  4445. Gromada Piekoszów: dnia dnia
  4446. Gromada Pielgrzymka (powiat złotoryjski): dnia dnia
  4447. Gromada Pierstnica: dnia dnia
  4448. Gromada Pierzchnia: dnia dnia
  4449. Gromada Pierzchnica: dnia dnia
  4450. Gromada Pieszyce (1954): dnia dnia
  4451. Gromada Pieszyce (1954–1972): dnia dnia
  4452. Gromada Pietrówka: dnia dnia
  4453. Gromada Pieńsk (1954): dnia dnia
  4454. Gromada Pieńsk (1954–1972): dnia dnia
  4455. Gromada Pilaszków: dnia dnia
  4456. Gromada Pilchowice (powiat lwówecki): dnia dnia
  4457. Gromada Pilczyca: dnia dnia • Nr Nr
  4458. Gromada Pilszcz: dnia dnia
  4459. Gromada Pionki (1954): dnia dnia
  4460. Gromada Piotrkosice: dnia dnia
  4461. Gromada Piotrkowice (powiat buski): dnia dnia
  4462. Gromada Piotrkowice (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  4463. Gromada Piotrkowice (powiat kazimierski): dnia dnia
  4464. Gromada Piotrkowice (powiat trzebnicki): dnia dnia
  4465. Gromada Piotrkowiczki: dnia dnia
  4466. Gromada Piotrowice (powiat jaworski): dnia dnia
  4467. Gromada Pisanica: Nr Nr
  4468. Gromada Pisarzowice (powiat brzeski): dnia dnia
  4469. Gromada Pisarzowice (powiat kamiennogórski): dnia dnia
  4470. Gromada Pisarzowice (powiat lubański): dnia dnia
  4471. Gromada Piskorzyna: dnia dnia
  4472. Gromada Piskorzów: dnia dnia
  4473. Gromada Piórków: dnia dnia
  4474. Gromada Piątek: dnia dnia
  4475. Gromada Piątkowice: dnia dnia
  4476. Gromada Piława Dolna: dnia dnia
  4477. Gromada Piława Górna: dnia dnia
  4478. Gromada Plecka Dąbrowa: dnia dnia
  4479. Gromada Pliskowola: dnia dnia
  4480. Gromada Plucice: dnia dnia
  4481. Gromada Pluszkiejmy: Nr Nr
  4482. Gromada Pniewo (powiat kutnowski): dnia dnia
  4483. Gromada Pobiedna (powiat lubański): dnia dnia
  4484. Gromada Pobiedna (powiat rawski): dnia dnia
  4485. Gromada Pobiel: dnia dnia
  4486. Gromada Poczesna: nr nr
  4487. Gromada Podchojny: dnia dnia
  4488. Gromada Podczachy: dnia dnia
  4489. Gromada Podgórzyn (powiat jeleniogórski): dnia dnia
  4490. Gromada Podklasztorze: dnia dnia
  4491. Gromada Podkonice Duże: dnia dnia
  4492. Gromada Podlesie (powiat włoszczowski): dnia dnia
  4493. Gromada Podszkodzie: dnia dnia
  4494. Gromada Podule: dnia dnia
  4495. Gromada Podzamcze (powiat wieruszowski): dnia dnia
  4496. Gromada Pogalewo Wielkie: dnia dnia
  4497. Gromada Pogorzel (powiat gołdapski): Nr Nr
  4498. Gromada Pogroszyn: dnia dnia
  4499. Gromada Pogórze: dnia dnia
  4500. Gromada Pokój: dnia dnia
  4501. Gromada Polany (powiat radomski): dnia dnia
  4502. Gromada Polanów: niektórych niektórych
  4503. Gromada Polichno: dnia dnia
  4504. Gromada Policzna (powiat zwoleński): dnia dnia
  4505. Gromada Polkowice: dnia dnia
  4506. Gromada Polska Cerekiew: dnia dnia
  4507. Gromada Polska Nowa Wieś: dnia dnia
  4508. Gromada Pomiany: nr nr
  4509. Gromada Pomocne: dnia dnia
  4510. Gromada Pomyków (powiat konecki): dnia dnia
  4511. Gromada Poniatów (powiat piotrkowski): dnia dnia
  4512. Gromada Poniatów (powiat turecki): dnia dnia
  4513. Gromada Ponikwa: dnia dnia
  4514. Gromada Popielawy: dnia dnia
  4515. Gromada Popielewo: niektórych niektórych
  4516. Gromada Popielów: dnia dnia
  4517. Gromada Popowice: dnia dnia
  4518. Gromada Popów (powiat kłobucki): nr nr
  4519. Gromada Popów (powiat łowicki): dnia dnia
  4520. Gromada Popów k/Głowna: dnia dnia
  4521. Gromada Porady Górne: dnia dnia
  4522. Gromada Porszewice: dnia dnia
  4523. Gromada Porąbka (powiat będziński): nr nr
  4524. Gromada Poręba I: nr nr
  4525. Gromada Postolin (powiat milicki): dnia dnia
  4526. Gromada Posucice: dnia dnia
  4527. Gromada Potok (powiat sieradzki): dnia dnia
  4528. Gromada Potok (powiat staszowski): dnia dnia
  4529. Gromada Potok Wielki (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  4530. Gromada Potworów: dnia dnia
  4531. Gromada Powidzko: dnia dnia
  4532. Gromada Połaniec: dnia dnia
  4533. Gromada Połczyn-Zdrój: niektórych niektórych
  4534. Gromada Poświętne (powiat kozienicki): dnia dnia • nr nr
  4535. Gromada Poźrzadło Wielkie: niektórych niektórych
  4536. Gromada Pożdżenice: dnia dnia
  4537. Gromada Pradła: nr nr
  4538. Gromada Praga: dnia dnia
  4539. Gromada Prażki: dnia dnia
  4540. Gromada Prendocin: dnia dnia
  4541. Gromada Proboszczewice: dnia dnia
  4542. Gromada Prochowice: dnia dnia
  4543. Gromada Prokowo: Nr Nr
  4544. Gromada Promnik: dnia dnia
  4545. Gromada Proszówka: dnia dnia
  4546. Gromada Prusice: dnia dnia
  4547. Gromada Prusicko: dnia dnia
  4548. Gromada Prusinowice: dnia dnia
  4549. Gromada Pruszków: dnia dnia
  4550. Gromada Prymusowa Wola: dnia dnia
  4551. Gromada Przatów: dnia dnia
  4552. Gromada Przechlewo: niektórych niektórych
  4553. Gromada Przechód (powiat niemodliński): dnia dnia
  4554. Gromada Przeczyce: nr nr
  4555. Gromada Przedborowa: dnia dnia
  4556. Gromada Przededworze: dnia dnia
  4557. Gromada Przedmieście Dalsze: Nr Nr • dnia dnia
  4558. Gromada Przedmoście (powiat wieluński): dnia dnia
  4559. Gromada Przekora: dnia dnia
  4560. Gromada Przemyków: dnia dnia
  4561. Gromada Przepaść: dnia dnia
  4562. Gromada Przerzeczyn-Zdrój: dnia dnia
  4563. Gromada Przerąb: dnia dnia
  4564. Gromada Przeuszyn: dnia dnia
  4565. Gromada Przeworno: dnia dnia
  4566. Gromada Przewóz (powiat kozienicki): dnia dnia
  4567. Gromada Przodkowo: Nr Nr
  4568. Gromada Przyborowice: dnia dnia
  4569. Gromada Przybynów: nr nr
  4570. Gromada Przydroże Małe: dnia dnia
  4571. Gromada Przygłów: dnia dnia
  4572. Gromada Przykona: dnia dnia
  4573. Gromada Przylesie: dnia dnia
  4574. Gromada Przystajń: nr nr
  4575. Gromada Przystałowice: dnia dnia
  4576. Gromada Przysucha (1954–1957): dnia dnia
  4577. Gromada Przytyk: dnia dnia
  4578. Gromada Przywory: dnia dnia
  4579. Gromada Przyzórz: dnia dnia
  4580. Gromada Przyłogi: dnia dnia
  4581. Gromada Przyłęk (powiat zwoleński): dnia dnia
  4582. Gromada Przyłęk (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  4583. Gromada Prząsław: dnia dnia
  4584. Gromada Próchnik: Nr Nr
  4585. Gromada Prószków: dnia dnia
  4586. Gromada Prężynka: dnia dnia
  4587. Gromada Psary (powiat będziński): nr nr
  4588. Gromada Psary (powiat górowski): dnia dnia
  4589. Gromada Psary (powiat kielecki): Nr Nr • dnia dnia
  4590. Gromada Psary (powiat opoczyński): dnia dnia
  4591. Gromada Psary (powiat trzebnicki): dnia dnia
  4592. Gromada Psary (powiat włoszczowski): dnia dnia
  4593. Gromada Psary (powiat łowicki): dnia dnia
  4594. Gromada Pszczonów: dnia dnia
  4595. Gromada Pszenno: dnia dnia
  4596. Gromada Puczniew: dnia dnia
  4597. Gromada Puszcza Mariańska: dnia dnia
  4598. Gromada Półwiosek: dnia dnia
  4599. Gromada Pątnów: dnia dnia
  4600. Gromada Pęcz: dnia dnia
  4601. Gromada Pęczniew: dnia dnia
  4602. Gromada Pęgów: dnia dnia
  4603. Gromada Pętkowice: Nr Nr • dnia dnia
  4604. Gromada Płaczków: dnia dnia
  4605. Gromada Płakowice: dnia dnia
  4606. Gromada Pławna: dnia dnia
  4607. Gromada Pławno (powiat radomszczański): dnia dnia
  4608. Gromada Płoszów: dnia dnia
  4609. Gromada Płucki: dnia dnia
  4610. Gromada Płóczki Górne: dnia dnia
  4611. Gromada Raciborowice Dolne: dnia dnia
  4612. Gromada Raciszyn: dnia dnia
  4613. Gromada Raczkowa: dnia dnia
  4614. Gromada Raczyce (powiat buski): dnia dnia
  4615. Gromada Racławice Śląskie: dnia dnia
  4616. Gromada Racławiczki: dnia dnia
  4617. Gromada Radawie: dnia dnia
  4618. Gromada Radecz: dnia dnia
  4619. Gromada Radkowice (powiat kielecki): dnia dnia
  4620. Gromada Radków: dnia dnia
  4621. Gromada Radlin (powiat kielecki): dnia dnia
  4622. Gromada Radomierowice: dnia dnia
  4623. Gromada Radomyśl n/Sanem: włączono włączono
  4624. Gromada Radostów Średni: dnia dnia
  4625. Gromada Radoszyce: dnia dnia
  4626. Gromada Raducki Folwark: dnia dnia
  4627. Gromada Raducz: dnia dnia
  4628. Gromada Radwanice (powiat wrocławski): dnia dnia
  4629. Gromada Radzanów (powiat białobrzeski): dnia dnia
  4630. Gromada Radzice: dnia dnia
  4631. Gromada Radziechów: dnia dnia
  4632. Gromada Radziwiłłów: dnia dnia
  4633. Gromada Radziądz: dnia dnia
  4634. Gromada Radłów (powiat oleski): dnia dnia
  4635. Gromada Rajec Szlachecki: dnia dnia
  4636. Gromada Rajkowy: Nr Nr
  4637. Gromada Rakoszyn: dnia dnia
  4638. Gromada Rakowice Wielkie: dnia dnia
  4639. Gromada Raków (powiat głubczycki): dnia dnia
  4640. Gromada Raków (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  4641. Gromada Raków (powiat opatowski): dnia dnia
  4642. Gromada Raków (powiat piotrkowski): dnia dnia
  4643. Gromada Rakłowice: dnia dnia
  4644. Gromada Ralewice: dnia dnia
  4645. Gromada Raszków (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  4646. Gromada Raszowa (powiat kozielski): dnia dnia
  4647. Gromada Raszowa (powiat opolski): dnia dnia
  4648. Gromada Rataje (powiat oleśnicki): dnia dnia
  4649. Gromada Rataje Słupskie: dnia dnia
  4650. Gromada Ratno Dolne: dnia dnia
  4651. Gromada Rdutów: dnia dnia
  4652. Gromada Redzeń Stary: dnia dnia
  4653. Gromada Regnów: dnia dnia
  4654. Gromada Rembieszów: dnia dnia
  4655. Gromada Rembów: dnia dnia
  4656. Gromada Restarzew Cmentarny: dnia dnia
  4657. Gromada Reńska Wieś (powiat kozielski): dnia dnia
  4658. Gromada Reńska Wieś (powiat nyski): dnia dnia
  4659. Gromada Robuń: niektórych niektórych
  4660. Gromada Rogale: Nr Nr
  4661. Gromada Rogi (powiat niemodliński): dnia dnia
  4662. Gromada Rogienice: dnia dnia
  4663. Gromada Rogoźnik: nr nr
  4664. Gromada Rogów (powiat brzeziński): dnia dnia
  4665. Gromada Rogów (powiat konecki): dnia dnia
  4666. Gromada Rogów (powiat szydłowiecki): dnia dnia
  4667. Gromada Rogów Opolski: dnia dnia
  4668. Gromada Rogów Sobócki: dnia dnia
  4669. Gromada Rokiciny: dnia dnia
  4670. Gromada Rokitki: dnia dnia
  4671. Gromada Rokitnica (powiat złotoryjski): dnia dnia
  4672. Gromada Rokitno (powiat włoszczowski): dnia dnia
  4673. Gromada Rokitno Szlacheckie: nr nr
  4674. Gromada Rosocha: dnia dnia
  4675. Gromada Rosochackie: nr nr
  4676. Gromada Rosochata: dnia dnia
  4677. Gromada Rossoszyca: dnia dnia
  4678. Gromada Roszkowice: dnia dnia
  4679. Gromada Roszowice: dnia dnia
  4680. Gromada Rozkochów: dnia dnia
  4681. Gromada Rozmierz: dnia dnia
  4682. Gromada Rozniszew: dnia dnia
  4683. Gromada Rozprza: dnia dnia
  4684. Gromada Roztocznik: dnia dnia
  4685. Gromada Roztoka (powiat jaworski): dnia dnia
  4686. Gromada Rozumice: dnia dnia
  4687. Gromada Rozwady: dnia dnia
  4688. Gromada Rożenek: dnia dnia
  4689. Gromada Rożnica: dnia dnia
  4690. Gromada Rożniątów: dnia dnia
  4691. Gromada Ruda (powiat wieluński): dnia dnia
  4692. Gromada Ruda Kościelna: dnia dnia
  4693. Gromada Ruda Maleniecka: dnia dnia
  4694. Gromada Ruda Strawczyńska: dnia dnia
  4695. Gromada Ruda Wielka: dnia dnia
  4696. Gromada Ruda-Bugaj: dnia dnia
  4697. Gromada Rudawa (powiat wołowski): dnia dnia
  4698. Gromada Rudki (powiat kielecki): Nr Nr • dnia dnia
  4699. Gromada Rudki (powiat zwoleński): dnia dnia
  4700. Gromada Rudna (powiat lubiński): dnia dnia
  4701. Gromada Rudna Wielka (powiat górowski): dnia dnia
  4702. Gromada Rudnica: dnia dnia
  4703. Gromada Rudniki (powiat częstochowski): nr nr
  4704. Gromada Rudniki (powiat wieluński): dnia dnia
  4705. Gromada Rudniki (powiat zawierciański): nr nr
  4706. Gromada Rudno (powiat tczewski): Nr Nr
  4707. Gromada Rudziczka: dnia dnia
  4708. Gromada Ruja: dnia dnia
  4709. Gromada Rusiec: dnia dnia
  4710. Gromada Rusinów (powiat przysuski): dnia dnia
  4711. Gromada Ruski Bród: dnia dnia
  4712. Gromada Ruszcza: dnia dnia
  4713. Gromada Ruszczyn: dnia dnia
  4714. Gromada Ruszenice: dnia dnia
  4715. Gromada Ruszki: dnia dnia
  4716. Gromada Ruszów (powiat zgorzelecki): dnia dnia
  4717. Gromada Rybnica: dnia dnia
  4718. Gromada Ryczywół (powiat kozienicki): dnia dnia
  4719. Gromada Rykoszyn: dnia dnia
  4720. Gromada Rynarcice: dnia dnia
  4721. Gromada Rytwiany: dnia dnia
  4722. Gromada Rzechta: dnia dnia
  4723. Gromada Rzeczenica: niektórych niektórych
  4724. Gromada Rzeczniów: dnia dnia
  4725. Gromada Rzeczyca (powiat rawski): dnia dnia
  4726. Gromada Rzeczyca Długa: włączono włączono
  4727. Gromada Rzejowice: dnia dnia
  4728. Gromada Rzepin (powiat iłżecki): Nr Nr • dnia dnia
  4729. Gromada Rzerzęczyca: dnia dnia
  4730. Gromada Rzeszotary (powiat legnicki): dnia dnia
  4731. Gromada Rzgów (powiat łódzki): dnia dnia
  4732. Gromada Rzuców: dnia dnia
  4733. Gromada Rząśnia: dnia dnia
  4734. Gromada Rząśnik (powiat złotoryjski): dnia dnia
  4735. Gromada Rzędziwojowice: dnia dnia
  4736. Gromada Różanka (powiat bystrzycki): dnia dnia
  4737. Gromada Różyca: dnia dnia
  4738. Gromada Różyce Żmijowe: dnia dnia
  4739. Gromada Różyniec: dnia dnia
  4740. Gromada Rąbień: dnia dnia
  4741. Gromada Rębielice Królewskie: nr nr
  4742. Gromada Rębiszów: dnia dnia
  4743. Gromada Ręczno: dnia dnia
  4744. Gromada Ręczyn: dnia dnia
  4745. Gromada Rękoraj: dnia dnia
  4746. Gromada Ręków: dnia dnia
  4747. Gromada Sacin: dnia dnia
  4748. Gromada Sadkowice (powiat lipski): dnia dnia
  4749. Gromada Sadkowice (powiat rawski): dnia dnia
  4750. Gromada Sadlno (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  4751. Gromada Sadowie: dnia dnia
  4752. Gromada Sady Górne: dnia dnia
  4753. Gromada Sady: dnia dnia
  4754. Gromada Sadykierz: dnia dnia
  4755. Gromada Saków: dnia dnia
  4756. Gromada Samborzec: dnia dnia
  4757. Gromada Samsonów: dnia dnia • Nr Nr
  4758. Gromada Sarbice: dnia dnia
  4759. Gromada Sarby: dnia dnia
  4760. Gromada Sarnia Zwola: dnia dnia
  4761. Gromada Sarnów (powiat będziński): nr nr
  4762. Gromada Sarnów (powiat zwoleński): dnia dnia
  4763. Gromada Sarnówek: dnia dnia
  4764. Gromada Schodnia Stara: dnia dnia
  4765. Gromada Secemin: dnia dnia
  4766. Gromada Serbinów: dnia dnia
  4767. Gromada Seredzice: Nr Nr • dnia dnia
  4768. Gromada Sianowo: Nr Nr
  4769. Gromada Sichów: dnia dnia
  4770. Gromada Siciny: dnia dnia
  4771. Gromada Sidzina (powiat grodkowski): dnia dnia
  4772. Gromada Siechnice (1954–1961): dnia dnia
  4773. Gromada Sieciechów: dnia dnia
  4774. Gromada Siedlce (powiat łaski): dnia dnia
  4775. Gromada Siedlec (powiat częstochowski): nr nr
  4776. Gromada Siedlec (powiat trzebnicki): dnia dnia
  4777. Gromada Siedlec (powiat łęczycki): dnia dnia
  4778. Gromada Siedlątków: dnia dnia
  4779. Gromada Siedlęcin: dnia dnia
  4780. Gromada Siekierczyn: dnia dnia
  4781. Gromada Sielec (powiat staszowski): dnia dnia
  4782. Gromada Siemianów (powiat kutnowski): dnia dnia
  4783. Gromada Siemianów (powiat strzeliński): dnia dnia
  4784. Gromada Siemkowice: dnia dnia
  4785. Gromada Siemonia: nr nr
  4786. Gromada Sieniawka: dnia dnia
  4787. Gromada Sienice: dnia dnia
  4788. Gromada Sienno (powiat lipski): dnia dnia
  4789. Gromada Sieradzice: dnia dnia
  4790. Gromada Sierakowice Prawe: dnia dnia
  4791. Gromada Sieraków (powiat lubliniecki): nr nr
  4792. Gromada Sieroniowice: dnia dnia
  4793. Gromada Sierpowo: niektórych niektórych
  4794. Gromada Sierpów: dnia dnia
  4795. Gromada Siestrzechowice: dnia dnia
  4796. Gromada Siesławice: dnia dnia
  4797. Gromada Sikucin: dnia dnia
  4798. Gromada Silnica: dnia dnia
  4799. Gromada Silniczka: dnia dnia
  4800. Gromada Siomki: dnia dnia
  4801. Gromada Siucice: dnia dnia
  4802. Gromada Skaratki: dnia dnia
  4803. Gromada Skarbiszowice: dnia dnia
  4804. Gromada Skarszyn: dnia dnia
  4805. Gromada Skarżyn: dnia dnia
  4806. Gromada Skarżysko Kościelne: dnia dnia
  4807. Gromada Skarżysko Książęce: dnia dnia
  4808. Gromada Skałągi: dnia dnia
  4809. Gromada Skocze: Nr Nr
  4810. Gromada Skokowa: dnia dnia
  4811. Gromada Skomack Wielki: Nr Nr
  4812. Gromada Skomlin: dnia dnia
  4813. Gromada Skorogoszcz: dnia dnia
  4814. Gromada Skoroszyce: dnia dnia
  4815. Gromada Skoszewy Stare: dnia dnia
  4816. Gromada Skotniki (powiat buski): dnia dnia
  4817. Gromada Skotniki (powiat konecki): dnia dnia
  4818. Gromada Skotniki (powiat sandomierski): dnia dnia
  4819. Gromada Skrobaczów: dnia dnia
  4820. Gromada Skronina: dnia dnia
  4821. Gromada Skroniów: dnia dnia
  4822. Gromada Skrzelczyce: dnia dnia
  4823. Gromada Skrzydlów: dnia dnia
  4824. Gromada Skrzynno (powiat przysuski): dnia dnia
  4825. Gromada Skrzynno (powiat wieluński): dnia dnia
  4826. Gromada Skrzyńsko: dnia dnia
  4827. Gromada Skórkowice: dnia dnia
  4828. Gromada Smarchowice Wielkie: dnia dnia
  4829. Gromada Smardy Dolne: dnia dnia
  4830. Gromada Smardzew: dnia dnia
  4831. Gromada Smardzewice: dnia dnia
  4832. Gromada Smaszew: dnia dnia
  4833. Gromada Smerdyna: dnia dnia
  4834. Gromada Smogorzów (powiat buski): dnia dnia
  4835. Gromada Smogorzów (powiat przysuski): dnia dnia
  4836. Gromada Smolec: dnia dnia
  4837. Gromada Smołdzino: niektórych niektórych
  4838. Gromada Smulsko: dnia dnia
  4839. Gromada Smyków: dnia dnia
  4840. Gromada Smólnik (1954–1961): nr nr
  4841. Gromada Snochowice: dnia dnia
  4842. Gromada Snowidza: dnia dnia
  4843. Gromada Sobaków: dnia dnia
  4844. Gromada Sobieszów: dnia dnia
  4845. Gromada Sobień: dnia dnia
  4846. Gromada Sobków: dnia dnia
  4847. Gromada Soborzyce: dnia dnia
  4848. Gromada Sobota (powiat lwówecki): dnia dnia
  4849. Gromada Sobota (powiat łowicki): dnia dnia
  4850. Gromada Sobótka (powiat opatowski): dnia dnia
  4851. Gromada Sobótka (powiat łęczycki): dnia dnia
  4852. Gromada Sokola Góra: dnia dnia
  4853. Gromada Sokola: dnia dnia
  4854. Gromada Sokolina: dnia dnia
  4855. Gromada Sokolniki (powiat myszkowski): dnia dnia
  4856. Gromada Sokolniki (powiat wieruszowski): dnia dnia
  4857. Gromada Sokolniki (powiat łęczycki): dnia dnia
  4858. Gromada Sokołowice: dnia dnia
  4859. Gromada Sokołowsko: dnia dnia
  4860. Gromada Sokołów (powiat sieradzki): dnia dnia
  4861. Gromada Sokółki (powiat olecki): wsie wsie
  4862. Gromada Solca Wielka: dnia dnia
  4863. Gromada Solec (powiat buski): dnia dnia
  4864. Gromada Solec (powiat lipski): dnia dnia
  4865. Gromada Solec Kujawski: nr nr
  4866. Gromada Solec Stary: dnia dnia
  4867. Gromada Solniki Wielkie: dnia dnia
  4868. Gromada Sorbin: dnia dnia
  4869. Gromada Sosnówka (powiat jeleniogórski): dnia dnia
  4870. Gromada Srocko: dnia dnia
  4871. Gromada Sromutka: dnia dnia
  4872. Gromada Stachlew: dnia dnia
  4873. Gromada Staniszcze Wielkie (1954–1957): dnia dnia
  4874. Gromada Staniszcze Wielkie (1969–1972): dnia dnia
  4875. Gromada Stanisławice: dnia dnia
  4876. Gromada Stanisławów (powiat kłobucki): nr nr
  4877. Gromada Stanowice: dnia dnia
  4878. Gromada Stara Bystrzyca: dnia dnia
  4879. Gromada Stara Góra: dnia dnia
  4880. Gromada Stara Jamka: dnia dnia
  4881. Gromada Stara Kamienica: dnia dnia
  4882. Gromada Stara Kraśnica: dnia dnia
  4883. Gromada Stara Wieś (powiat kozienicki): dnia dnia
  4884. Gromada Stara Wieś (powiat rawski): dnia dnia
  4885. Gromada Stara Łomnica: dnia dnia
  4886. Gromada Starcza: nr nr
  4887. Gromada Stare Bogaczowice: dnia dnia
  4888. Gromada Stare Gronowo: niektórych niektórych
  4889. Gromada Stare Juchy: Nr Nr
  4890. Gromada Stare Polaszki: Nr Nr
  4891. Gromada Stare Siołkowice: dnia dnia
  4892. Gromada Starościn (powiat namysłowski): dnia dnia
  4893. Gromada Stary Grodków: dnia dnia
  4894. Gromada Stary Henryków: dnia dnia
  4895. Gromada Stary Targ: Nr Nr
  4896. Gromada Stary Waliszów: dnia dnia
  4897. Gromada Stary Wiązów: dnia dnia
  4898. Gromada Stary Wołów: dnia dnia
  4899. Gromada Starzyno (powiat pucki): Nr Nr
  4900. Gromada Starzyny: dnia dnia
  4901. Gromada Staw Kunowski: dnia dnia
  4902. Gromada Stawiany: dnia dnia
  4903. Gromada Stawiec: dnia dnia
  4904. Gromada Stawowice: dnia dnia
  4905. Gromada Stefanków: dnia dnia
  4906. Gromada Sternalice: dnia dnia
  4907. Gromada Stobiec: dnia dnia
  4908. Gromada Stobiecko Miejskie: dnia dnia
  4909. Gromada Stobnica: dnia dnia
  4910. Gromada Stobrawa: dnia dnia
  4911. Gromada Stodoły: dnia dnia
  4912. Gromada Stolec (powiat sieradzki): dnia dnia
  4913. Gromada Stolec (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  4914. Gromada Stopnica (1954–1961): dnia dnia
  4915. Gromada Stoszowice: dnia dnia
  4916. Gromada Strachocice: dnia dnia
  4917. Gromada Strachocin: dnia dnia
  4918. Gromada Stradlice: dnia dnia
  4919. Gromada Stradomia Wierzchnia: dnia dnia
  4920. Gromada Straszowa Wola: dnia dnia
  4921. Gromada Straszów: dnia dnia
  4922. Gromada Strojec: dnia dnia
  4923. Gromada Stromiec Podlesie: dnia dnia
  4924. Gromada Stromiec: dnia dnia
  4925. Gromada Stronie Śląskie: dnia dnia
  4926. Gromada Strożyska: dnia dnia
  4927. Gromada Strużki: dnia dnia
  4928. Gromada Strykowice: dnia dnia
  4929. Gromada Strzałków (powiat radomszczański): dnia dnia
  4930. Gromada Strzeblów: dnia dnia
  4931. Gromada Strzegocin (powiat kutnowski): dnia dnia
  4932. Gromada Strzegomek: dnia dnia
  4933. Gromada Strzegów (powiat grodkowski): dnia dnia
  4934. Gromada Strzelce (powiat kutnowski): dnia dnia
  4935. Gromada Strzelce (powiat namysłowski): dnia dnia
  4936. Gromada Strzelce (powiat świdnicki): dnia dnia
  4937. Gromada Strzeleczki: dnia dnia
  4938. Gromada Strzelinko: niektórych niektórych
  4939. Gromada Strzemieszyce Wielkie: nr nr
  4940. Gromada Strzeszkowice: dnia dnia
  4941. Gromada Strzyboga: dnia dnia
  4942. Gromada Stróża (powiat pajęczański): dnia dnia
  4943. Gromada Studzianna: dnia dnia
  4944. Gromada Styków: Nr Nr • dnia dnia
  4945. Gromada Stąporków Nowy: dnia dnia
  4946. Gromada Stępów: dnia dnia
  4947. Gromada Stęszów: dnia dnia
  4948. Gromada Subkowy: Nr Nr
  4949. Gromada Sucha (powiat białobrzeski): dnia dnia
  4950. Gromada Sucha (powiat zwoleński): dnia dnia
  4951. Gromada Sucha Psina: dnia dnia
  4952. Gromada Suchacz: Nr Nr
  4953. Gromada Suchcice (powiat bełchatowski): dnia dnia
  4954. Gromada Suchedniów: dnia dnia
  4955. Gromada Suchowola (powiat chmielnicki): dnia dnia
  4956. Gromada Suchowola (powiat staszowski): dnia dnia
  4957. Gromada Sudół: dnia dnia
  4958. Gromada Suków: dnia dnia
  4959. Gromada Sulejów (powiat lipski): dnia dnia
  4960. Gromada Sulgostów: dnia dnia
  4961. Gromada Sulików (powiat lubański): dnia dnia
  4962. Gromada Sulików (powiat zawierciański): nr nr
  4963. Gromada Sulisławice (powiat sandomierski): dnia dnia
  4964. Gromada Sulmierzyce: dnia dnia
  4965. Gromada Suskowola: dnia dnia
  4966. Gromada Sułów (powiat milicki): dnia dnia
  4967. Gromada Swędów: dnia dnia
  4968. Gromada Sycyna: dnia dnia
  4969. Gromada Syców: dnia dnia
  4970. Gromada Szadkowice: dnia dnia
  4971. Gromada Szalejów Górny: dnia dnia
  4972. Gromada Szaniec: dnia dnia
  4973. Gromada Szarbków: dnia dnia
  4974. Gromada Szałas: dnia dnia • Nr Nr
  4975. Gromada Szczawienko: dnia dnia • nr nr
  4976. Gromada Szczaworyż: dnia dnia
  4977. Gromada Szczecinek: niektórych niektórych
  4978. Gromada Szczecinki: nr nr
  4979. Gromada Szczecno: dnia dnia • Nr Nr
  4980. Gromada Szczeglice: dnia dnia
  4981. Gromada Szczepanów (powiat średzki): dnia dnia
  4982. Gromada Szczercowska Wieś: dnia dnia
  4983. Gromada Szczerców: dnia dnia
  4984. Gromada Szczytna: dnia dnia
  4985. Gromada Szczyty (powiat białobrzeski): dnia dnia
  4986. Gromada Szczyty (powiat pajęczański): dnia dnia
  4987. Gromada Szewce (powiat trzebnicki): dnia dnia
  4988. Gromada Szewna: dnia dnia
  4989. Gromada Szklarska Poręba: dnia dnia
  4990. Gromada Szklary Górne: dnia dnia
  4991. Gromada Szklary: dnia dnia
  4992. Gromada Szropy: Nr Nr
  4993. Gromada Sztum-Przedzamcze: Nr Nr
  4994. Gromada Szumsko: dnia dnia
  4995. Gromada Szwecja: niektórych niektórych
  4996. Gromada Szybowice: dnia dnia
  4997. Gromada Szydłowice: dnia dnia
  4998. Gromada Szydłów (powiat piotrkowski): dnia dnia
  4999. Gromada Szydłów (powiat staszowski): dnia dnia
  5000. Gromada Szydłów (powiat łódzki): dnia dnia
  5001. Gromada Szymanów (powiat lipski): dnia dnia
  5002. Gromada Szymonków: dnia dnia
  5003. Gromada Szynczyce: dnia dnia
  5004. Gromada Szynkielów: dnia dnia
  5005. Gromada Sójki: dnia dnia
  5006. Gromada Sączów: nr nr
  5007. Gromada Sąpolno: niektórych niektórych
  5008. Gromada Sędowice: dnia dnia
  5009. Gromada Sędziejowice (powiat buski): dnia dnia
  5010. Gromada Sędziejowice (powiat łaski): dnia dnia
  5011. Gromada Sędziszów: dnia dnia
  5012. Gromada Sędzisław: dnia dnia
  5013. Gromada Sławice: dnia dnia
  5014. Gromada Sławięcice: dnia dnia
  5015. Gromada Sławno (powiat opoczyński): dnia dnia
  5016. Gromada Sławno (powiat radomski): dnia dnia
  5017. Gromada Sławno (powiat sławieński): niektórych niektórych
  5018. Gromada Sławoszowice: dnia dnia
  5019. Gromada Słodków (powiat turecki): dnia dnia
  5020. Gromada Słomków Mokry: dnia dnia
  5021. Gromada Słomków: dnia dnia
  5022. Gromada Słomów Kościelny: dnia dnia
  5023. Gromada Słupcza: dnia dnia
  5024. Gromada Słupia (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  5025. Gromada Słupia (powiat konecki): dnia dnia • Nr Nr
  5026. Gromada Słupia (powiat skierniewicki): dnia dnia
  5027. Gromada Słupia Nadbrzeżna: dnia dnia
  5028. Gromada Słupia Nowa: Nr Nr • dnia dnia
  5029. Gromada Słupia Stara: dnia dnia
  5030. Gromada Słupica: dnia dnia
  5031. Gromada Słupiec (powiat noworudzki): dnia dnia
  5032. Gromada Słupsk: niektórych niektórych
  5033. Gromada Taczów Wielki: dnia dnia
  5034. Gromada Taczów: dnia dnia
  5035. Gromada Tarczek: dnia dnia
  5036. Gromada Tarnawa (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  5037. Gromada Tarnowa (powiat turecki): dnia dnia
  5038. Gromada Tarnowska Wola (powiat rawski): dnia dnia
  5039. Gromada Tarnów Grodkowski: dnia dnia
  5040. Gromada Tarnów Opolski: dnia dnia
  5041. Gromada Tarłów: Nr Nr • dnia dnia
  5042. Gromada Tczów: dnia dnia
  5043. Gromada Teklin: dnia dnia
  5044. Gromada Teklinów: dnia dnia
  5045. Gromada Tempoczów: dnia dnia
  5046. Gromada Teodozjów: dnia dnia
  5047. Gromada Tokary (powiat turecki): dnia dnia
  5048. Gromada Tomaszów Górny: dnia dnia
  5049. Gromada Topola (powiat kazimierski): dnia dnia
  5050. Gromada Topola (powiat ząbkowicki): dnia dnia
  5051. Gromada Topola Katowa: dnia dnia
  5052. Gromada Topola Królewska: dnia dnia
  5053. Gromada Topolice: dnia dnia
  5054. Gromada Toporzysko (powiat toruński): nr nr
  5055. Gromada Truskolasy: nr nr
  5056. Gromada Trzcianka (powiat łowicki): dnia dnia
  5057. Gromada Trzcianki: dnia dnia
  5058. Gromada Trzciniec: dnia dnia
  5059. Gromada Trzebiatkowo: niektórych niektórych
  5060. Gromada Trzebicko: dnia dnia
  5061. Gromada Trzebieszowice: dnia dnia
  5062. Gromada Trzebień (powiat bolesławiecki): dnia dnia
  5063. Gromada Trzebień (powiat kozienicki): dnia dnia
  5064. Gromada Trzebina: dnia dnia
  5065. Gromada Trzebnica: dnia dnia
  5066. Gromada Trzeboszowice: dnia dnia
  5067. Gromada Trzemcha: dnia dnia
  5068. Gromada Trzepnica: dnia dnia
  5069. Gromada Trójca: dnia dnia
  5070. Gromada Trębaczew: dnia dnia
  5071. Gromada Trębowiec: dnia dnia
  5072. Gromada Tuchomie: niektórych niektórych
  5073. Gromada Tuczna Baba: nr nr
  5074. Gromada Tuczno (powiat wałecki): niektórych niektórych
  5075. Gromada Tuczępy (powiat staszowski): dnia dnia
  5076. Gromada Tuliszków: dnia dnia
  5077. Gromada Tumlin: dnia dnia
  5078. Gromada Tur (powiat pińczowski): dnia dnia
  5079. Gromada Tur (powiat poddębicki): dnia dnia
  5080. Gromada Turawa: dnia dnia
  5081. Gromada Turowice: dnia dnia
  5082. Gromada Tursko Wielkie: dnia dnia
  5083. Gromada Turów (powiat częstochowski): nr nr
  5084. Gromada Turów (powiat wieluński): dnia dnia
  5085. Gromada Tuszyn (powiat dzierżoniowski): dnia dnia
  5086. Gromada Tułowice: dnia dnia
  5087. Gromada Twarda: dnia dnia
  5088. Gromada Twardawa: dnia dnia
  5089. Gromada Twardocice: dnia dnia
  5090. Gromada Twardogóra: dnia dnia
  5091. Gromada Tymienica: dnia dnia
  5092. Gromada Tymowa (powiat wołowski): dnia dnia
  5093. Gromada Tyniec Legnicki: dnia dnia
  5094. Gromada Tyniec Mały: dnia dnia
  5095. Gromada Tyniec nad Ślęzą: dnia dnia
  5096. Gromada Ubocze: dnia dnia
  5097. Gromada Uciechów: dnia dnia
  5098. Gromada Ucieszków: dnia dnia
  5099. Gromada Udanin: dnia dnia
  5100. Gromada Ujazd (powiat brzeziński): dnia dnia
  5101. Gromada Ujazd (powiat opatowski): dnia dnia
  5102. Gromada Ujazd Górny: dnia dnia
  5103. Gromada Ujejsce: nr nr
  5104. Gromada Ulesie: dnia dnia
  5105. Gromada Uniegoszcz: dnia dnia
  5106. Gromada Unikowice: dnia dnia
  5107. Gromada Uników: dnia dnia
  5108. Gromada Unisław Śląski: dnia dnia
  5109. Gromada Uraz: dnia dnia
  5110. Gromada Ursynów: dnia dnia
  5111. Gromada Urzejowice: Park Park
  5112. Gromada Ustków: dnia dnia
  5113. Gromada Ustronie: dnia dnia
  5114. Gromada Uszyce: dnia dnia
  5115. Gromada Wabienice: dnia dnia
  5116. Gromada Wadlew: dnia dnia
  5117. Gromada Walce: dnia dnia
  5118. Gromada Walentynów (powiat lipski): Nr Nr • dnia dnia
  5119. Gromada Walewice: dnia dnia
  5120. Gromada Walichnowy: dnia dnia
  5121. Gromada Walim: dnia dnia
  5122. Gromada Waliszew: dnia dnia
  5123. Gromada Warmątowice: dnia dnia
  5124. Gromada Warta Bolesławiecka: dnia dnia
  5125. Gromada Warzyn: dnia dnia
  5126. Gromada Wałcz: niektórych niektórych
  5127. Gromada Wałdowo (powiat miastecki): niektórych niektórych
  5128. Gromada Wałsnów: dnia dnia
  5129. Gromada Waśniów: dnia dnia
  5130. Gromada Wiaderno: dnia dnia
  5131. Gromada Wiczlino: Nr Nr
  5132. Gromada Widawa (powiat wrocławski): dnia dnia
  5133. Gromada Widawa (powiat łaski): dnia dnia
  5134. Gromada Wielgie (powiat lipski): dnia dnia
  5135. Gromada Wielgie (powiat wieluński): dnia dnia
  5136. Gromada Wielgomłyny: dnia dnia
  5137. Gromada Wielgus: dnia dnia
  5138. Gromada Wielka Wieś (powiat iłżecki): Nr Nr • dnia dnia
  5139. Gromada Wielka Wieś (powiat sieradzki): dnia dnia
  5140. Gromada Wielka Wieś (powiat łaski): dnia dnia
  5141. Gromada Wielka Wola: dnia dnia
  5142. Gromada Wieniawa: dnia dnia
  5143. Gromada Wierzbica (powiat szydłowiecki): dnia dnia
  5144. Gromada Wierzbica Górna: dnia dnia
  5145. Gromada Wierzbie: dnia dnia
  5146. Gromada Wierzbięcice: dnia dnia
  5147. Gromada Wierzbno (powiat oławski): dnia dnia
  5148. Gromada Wierzbowa: dnia dnia
  5149. Gromada Wierzch: dnia dnia
  5150. Gromada Wierzchlas: dnia dnia
  5151. Gromada Wierzchosławice (powiat jaworski): dnia dnia
  5152. Gromada Wierzchy (powiat brzeziński): dnia dnia
  5153. Gromada Wierzchy (powiat kluczborski): dnia dnia
  5154. Gromada Wierzchy (powiat poddębicki): dnia dnia
  5155. Gromada Wiewiec: dnia dnia
  5156. Gromada Wiewiórczyn: dnia dnia
  5157. Gromada Wilamów: dnia dnia
  5158. Gromada Wilczkowice (powiat konecki): dnia dnia
  5159. Gromada Wilczkowice (powiat kozienicki): dnia dnia
  5160. Gromada Wilczkowice (powiat łęczycki): dnia dnia
  5161. Gromada Wilczków (powiat poddębicki): dnia dnia
  5162. Gromada Wilczków (powiat średzki): dnia dnia
  5163. Gromada Wilczyca: dnia dnia
  5164. Gromada Wilczyce: dnia dnia
  5165. Gromada Wilkanów: dnia dnia
  5166. Gromada Wilkowa: dnia dnia
  5167. Gromada Wilkowice (powiat leszczyński): Nr Nr
  5168. Gromada Wilkowice (powiat rawski): dnia dnia
  5169. Gromada Wilkowiecko: nr nr
  5170. Gromada Wilkszyn: dnia dnia
  5171. Gromada Wilków (powiat namysłowski): dnia dnia
  5172. Gromada Wilków (powiat złotoryjski): dnia dnia
  5173. Gromada Wilków Wielki: dnia dnia
  5174. Gromada Winna Góra: dnia dnia
  5175. Gromada Wir: dnia dnia
  5176. Gromada Wiry (powiat świdnicki): dnia dnia
  5177. Gromada Wiskitno: dnia dnia
  5178. Gromada Wistka: dnia dnia
  5179. Gromada Wisznia Mała: dnia dnia
  5180. Gromada Witaszyn: dnia dnia
  5181. Gromada Witkowice (powiat radomszczański): dnia dnia
  5182. Gromada Witków (powiat kamiennogórski): dnia dnia
  5183. Gromada Witków (powiat świdnicki): dnia dnia
  5184. Gromada Witonia: dnia dnia
  5185. Gromada Witoszyce: dnia dnia
  5186. Gromada Witoszów Dolny (1954–1961): dnia dnia
  5187. Gromada Witosław: Nr Nr
  5188. Gromada Witów (powiat łęczycki): dnia dnia
  5189. Gromada Wiązownica (powiat staszowski): dnia dnia
  5190. Gromada Większyce: dnia dnia
  5191. Gromada Wińsko: dnia dnia
  5192. Gromada Wiślica: dnia dnia
  5193. Gromada Wiśniowa (powiat staszowski): dnia dnia
  5194. Gromada Wiśniowa Góra: dnia dnia
  5195. Gromada Wodzierady: dnia dnia
  5196. Gromada Wodzin: dnia dnia
  5197. Gromada Wodzisław: dnia dnia
  5198. Gromada Wojbórz: dnia dnia
  5199. Gromada Wojciechowice (powiat kłodzki): dnia dnia
  5200. Gromada Wojciechowice (powiat opatowski): dnia dnia
  5201. Gromada Wojciechów (powiat oleski): dnia dnia
  5202. Gromada Wojcieszyce: dnia dnia
  5203. Gromada Wojcieszów: dnia dnia
  5204. Gromada Wola Blakowa: dnia dnia
  5205. Gromada Wola Będkowska: dnia dnia
  5206. Gromada Wola Chojnata: dnia dnia
  5207. Gromada Wola Cyrusowa: dnia dnia
  5208. Gromada Wola Gołębiowska: dnia dnia
  5209. Gromada Wola Jachowa: dnia dnia
  5210. Gromada Wola Klasztorna: dnia dnia
  5211. Gromada Wola Kleszczowa: dnia dnia
  5212. Gromada Wola Krzysztoporska: dnia dnia
  5213. Gromada Wola Lipieniecka: dnia dnia
  5214. Gromada Wola Malkowska: dnia dnia
  5215. Gromada Wola Niedźwiedzia: dnia dnia
  5216. Gromada Wola Pękoszewska: dnia dnia
  5217. Gromada Wola Rudlicka: dnia dnia
  5218. Gromada Wola Solecka: Nr Nr • dnia dnia
  5219. Gromada Wola Szydłowiecka: dnia dnia
  5220. Gromada Wola Teserowa: dnia dnia
  5221. Gromada Wola Wiązowa: dnia dnia
  5222. Gromada Wola Załężna: dnia dnia
  5223. Gromada Wola Łokotowa: dnia dnia
  5224. Gromada Wolanów: dnia dnia
  5225. Gromada Wolbórz: dnia dnia
  5226. Gromada Wolibórz: dnia dnia
  5227. Gromada Wolica (powiat kielecki): dnia dnia
  5228. Gromada Wolica (powiat pińczowski): dnia dnia
  5229. Gromada Woszczele: Nr Nr
  5230. Gromada Wołów: dnia dnia
  5231. Gromada Woźniki (powiat piotrkowski): dnia dnia
  5232. Gromada Woźniki (powiat sieradzki): dnia dnia
  5233. Gromada Wronin: dnia dnia
  5234. Gromada Wronowy: wsie wsie
  5235. Gromada Wrzeszczewice: dnia dnia
  5236. Gromada Wrzeszczów: dnia dnia
  5237. Gromada Wrzeście: niektórych niektórych
  5238. Gromada Wrześnica: niektórych niektórych
  5239. Gromada Wrzos: dnia dnia
  5240. Gromada Wrzosowo (powiat kołobrzeski): niektórych niektórych
  5241. Gromada Wrząca: niektórych niektórych
  5242. Gromada Wróblew (powiat sieradzki): dnia dnia
  5243. Gromada Wróblew (powiat wieluński): dnia dnia
  5244. Gromada Wróblin: dnia dnia
  5245. Gromada Wręczyca Wielka: nr nr
  5246. Gromada Wsola: dnia dnia
  5247. Gromada Wszachów: dnia dnia
  5248. Gromada Wtelno: nr nr
  5249. Gromada Wyczechy: niektórych niektórych
  5250. Gromada Wygiełdów: dnia dnia
  5251. Gromada Wygiełzów: dnia dnia
  5252. Gromada Wygnanów: dnia dnia
  5253. Gromada Wygoda Kozińska: dnia dnia
  5254. Gromada Wykroty: dnia dnia
  5255. Gromada Wypychów: dnia dnia
  5256. Gromada Wysiadłów: dnia dnia
  5257. Gromada Wysoka (powiat głubczycki): dnia dnia
  5258. Gromada Wysoka (powiat oleski): dnia dnia
  5259. Gromada Wysoka (powiat szydłowiecki): dnia dnia
  5260. Gromada Wysoka (powiat zawierciański): nr nr
  5261. Gromada Wysokie (powiat ełcki): Nr Nr
  5262. Gromada Wysokie Koło: dnia dnia
  5263. Gromada Wysokienice: dnia dnia
  5264. Gromada Wyszanów: dnia dnia
  5265. Gromada Wyszyna: dnia dnia
  5266. Gromada Wzdół Rządowy: dnia dnia
  5267. Gromada Wójcice: dnia dnia
  5268. Gromada Wójcin (powiat opoczyński): dnia dnia
  5269. Gromada Wójcin (powiat wieruszowski): dnia dnia
  5270. Gromada Wójcza: dnia dnia
  5271. Gromada Wójtowa Wieś: dnia dnia
  5272. Gromada Wólka (powiat iłżecki): Nr Nr • dnia dnia • oddziały oddziały
  5273. Gromada Wólka (powiat konecki): dnia dnia
  5274. Gromada Wólka Klwatecka: dnia dnia
  5275. Gromada Wólka Lesiewska: dnia dnia
  5276. Gromada Wólka Lipowa: dnia dnia
  5277. Gromada Wólka Prusicka: dnia dnia
  5278. Gromada Wólka Tyrzyńska: dnia dnia
  5279. Gromada Wąchock: Nr Nr • dnia dnia
  5280. Gromada Wądroże Wielkie: dnia dnia
  5281. Gromada Wągroda: dnia dnia
  5282. Gromada Wągłczew: dnia dnia
  5283. Gromada Wąsice: dnia dnia
  5284. Gromada Wąsosz (powiat górowski): dnia dnia
  5285. Gromada Wąsosz Górny: nr nr
  5286. Gromada Węchadłów: dnia dnia
  5287. Gromada Węgleszyn: dnia dnia
  5288. Gromada Węglewice (powiat wieruszowski): dnia dnia
  5289. Gromada Węglewice (powiat łęczycki): dnia dnia
  5290. Gromada Węgliniec: dnia dnia
  5291. Gromada Węglowice: nr nr
  5292. Gromada Węgry (powiat opolski): dnia dnia
  5293. Gromada Węgry (powiat wrocławski): dnia dnia
  5294. Gromada Węgrzynowice: dnia dnia
  5295. Gromada Węgrzynów: dnia dnia
  5296. Gromada Węgrów: dnia dnia
  5297. Gromada Władysławów: dnia dnia
  5298. Gromada Włochy: dnia dnia
  5299. Gromada Włocin: dnia dnia
  5300. Gromada Włodary: dnia dnia
  5301. Gromada Włodowice (powiat noworudzki): dnia dnia
  5302. Gromada Włodowice (powiat zawierciański): nr nr
  5303. Gromada Włodzice Wielkie: dnia dnia
  5304. Gromada Włodzienin: dnia dnia
  5305. Gromada Włosień: dnia dnia
  5306. Gromada Włostów: dnia dnia
  5307. Gromada Włoszczowice: dnia dnia
  5308. Gromada Włynice: dnia dnia
  5309. Gromada Zaborowice (powiat górowski): dnia dnia
  5310. Gromada Zaborowice (powiat konecki): dnia dnia
  5311. Gromada Zaborów (powiat brzeziński): dnia dnia
  5312. Gromada Zaborów (powiat wołowski): dnia dnia
  5313. Gromada Zabrzeg: nr nr
  5314. Gromada Zadzim: dnia dnia
  5315. Gromada Zagaj: dnia dnia
  5316. Gromada Zagajew: dnia dnia
  5317. Gromada Zagnańsk: dnia dnia • Nr Nr
  5318. Gromada Zagość: dnia dnia
  5319. Gromada Zagrodno: dnia dnia
  5320. Gromada Zagrody (powiat kielecki): dnia dnia
  5321. Gromada Zagórze (powiat będziński): nr nr
  5322. Gromada Zagórze (powiat kielecki): dnia dnia
  5323. Gromada Zagórze (powiat radomszczański): dnia dnia
  5324. Gromada Zagórze Śląskie: dnia dnia
  5325. Gromada Zajezierze (powiat kozienicki): dnia dnia
  5326. Gromada Zajączki: nr nr
  5327. Gromada Zajączków: dnia dnia
  5328. Gromada Zakrzew (powiat radomski): dnia dnia
  5329. Gromada Zakrzów (powiat kozielski): dnia dnia
  5330. Gromada Zakrzówek (powiat radomszczański): dnia dnia
  5331. Gromada Zakulin: dnia dnia
  5332. Gromada Zalesie Śląskie: dnia dnia
  5333. Gromada Zalipie Dolne: dnia dnia
  5334. Gromada Zamoście: dnia dnia
  5335. Gromada Zapolice: dnia dnia
  5336. Gromada Zarzecze (powiat puławski): dnia dnia
  5337. Gromada Zarzyca: dnia dnia
  5338. Gromada Zaręba: dnia dnia
  5339. Gromada Zatonie: dnia dnia
  5340. Gromada Zawada (powiat brzeziński): dnia dnia
  5341. Gromada Zawada (powiat myszkowski): nr nr
  5342. Gromada Zawada (powiat radomszczański): dnia dnia
  5343. Gromada Zawada (powiat sycowski): dnia dnia
  5344. Gromada Zawada (powiat zwoleński): dnia dnia
  5345. Gromada Zawady (powiat radomski): dnia dnia
  5346. Gromada Zawady (powiat łowicki): dnia dnia
  5347. Gromada Zawadzkie (1954): dnia dnia
  5348. Gromada Zawidów II: dnia dnia
  5349. Gromada Zawidów I: dnia dnia
  5350. Gromada Zawonia: dnia dnia
  5351. Gromada Załusin: dnia dnia
  5352. Gromada Załęcze Małe: dnia dnia
  5353. Gromada Zbelutka: dnia dnia
  5354. Gromada Zborów: dnia dnia
  5355. Gromada Zborówek: dnia dnia
  5356. Gromada Zbylutów: dnia dnia
  5357. Gromada Zbytowa: dnia dnia
  5358. Gromada Zduny (powiat łowicki): dnia dnia
  5359. Gromada Zdziechowice (powiat oleski): dnia dnia
  5360. Gromada Zdziechów: dnia dnia
  5361. Gromada Zdzieszowice: dnia dnia
  5362. Gromada Zdów: nr nr
  5363. Gromada Zebrzydowa: dnia dnia
  5364. Gromada Zelów (1954): dnia dnia
  5365. Gromada Zgórze: dnia dnia
  5366. Gromada Zielenice: dnia dnia
  5367. Gromada Zielina: dnia dnia
  5368. Gromada Zielonki (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  5369. Gromada Ziemięcin: dnia dnia
  5370. Gromada Zimna Woda: dnia dnia
  5371. Gromada Zimna Wódka: dnia dnia
  5372. Gromada Zięblice: dnia dnia
  5373. Gromada Zmudzona: dnia dnia
  5374. Gromada Zofiówka (powiat łódzki): dnia dnia
  5375. Gromada Zrecze: dnia dnia
  5376. Gromada Zrębice: nr nr
  5377. Gromada Zubrzyce: dnia dnia
  5378. Gromada Zwanowice: dnia dnia
  5379. Gromada Zwierzyniec III: nr nr
  5380. Gromada Zwola (powiat opatowski): dnia dnia
  5381. Gromada Zwrócona: dnia dnia
  5382. Gromada Zygry: dnia dnia
  5383. Gromada Ząbkowice: nr nr
  5384. Gromada Zębowice: dnia dnia
  5385. Gromada Złaków Kościelny: dnia dnia
  5386. Gromada Złota Woda: dnia dnia
  5387. Gromada Złota: dnia dnia
  5388. Gromada Złotniki (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  5389. Gromada Złotniki Lubańskie: dnia dnia
  5390. Gromada Złotogłowice: dnia dnia
  5391. Gromada Złotoryja: dnia dnia
  5392. Gromada Ćmielów (1954): dnia dnia
  5393. Gromada Ćmińsk: dnia dnia
  5394. Gromada Łachów: dnia dnia
  5395. Gromada Ładawy: dnia dnia
  5396. Gromada Ładzice: dnia dnia
  5397. Gromada Łagiewniki (powiat dzierżoniowski): dnia dnia
  5398. Gromada Łagiewniki (powiat wieluński): dnia dnia
  5399. Gromada Łagów (powiat opatowski): dnia dnia
  5400. Gromada Łagów (powiat zgorzelecki): dnia dnia
  5401. Gromada Łagów (powiat zwoleński): dnia dnia
  5402. Gromada Łambinowice: dnia dnia
  5403. Gromada Łanięta: dnia dnia
  5404. Gromada Łany: dnia dnia
  5405. Gromada Łapczyna Wola: dnia dnia
  5406. Gromada Łaskowice: dnia dnia
  5407. Gromada Ławeczko: dnia dnia
  5408. Gromada Ławica: dnia dnia
  5409. Gromada Ławszowa: dnia dnia
  5410. Gromada Łazisko: dnia dnia
  5411. Gromada Łaznów: dnia dnia
  5412. Gromada Łazy (powiat zawierciański): nr nr
  5413. Gromada Łaźniki: dnia dnia
  5414. Gromada Łebno: miejscowości miejscowości
  5415. Gromada Łobodno: nr nr
  5416. Gromada Łobzowo: niektórych niektórych
  5417. Gromada Łojowice: dnia dnia
  5418. Gromada Łomnica (powiat jeleniogórski): dnia dnia
  5419. Gromada Łomnica (powiat oleski): dnia dnia
  5420. Gromada Łoniów: dnia dnia
  5421. Gromada Łopienno: Nr Nr
  5422. Gromada Łopuszno: dnia dnia
  5423. Gromada Łosień (powiat będziński): nr nr
  5424. Gromada Łosień (powiat kielecki): dnia dnia
  5425. Gromada Łosiów: dnia dnia
  5426. Gromada Łowkowice: dnia dnia
  5427. Gromada Łozina: nr nr
  5428. Gromada Łubniany: dnia dnia
  5429. Gromada Łubnice (powiat buski): dnia dnia
  5430. Gromada Łubnice (powiat wieruszowski): dnia dnia
  5431. Gromada Łuczyna: dnia dnia
  5432. Gromada Ługi-Radły: nr nr
  5433. Gromada Łukawa: dnia dnia
  5434. Gromada Łukowa (powiat jędrzejowski): dnia dnia
  5435. Gromada Łukowice Brzeskie: dnia dnia
  5436. Gromada Łupki: dnia dnia
  5437. Gromada Łysaków: dnia dnia
  5438. Gromada Łysiny: dnia dnia
  5439. Gromada Łyszkowice: dnia dnia
  5440. Gromada Łączany: dnia dnia
  5441. Gromada Łączna: dnia dnia
  5442. Gromada Łącznik: dnia dnia
  5443. Gromada Łąkie (powiat złotowski): niektórych niektórych
  5444. Gromada Łęczno (powiat piotrkowski): dnia dnia
  5445. Gromada Łęg: dnia dnia
  5446. Gromada Łękawa: dnia dnia
  5447. Gromada Łękawica Stara: dnia dnia
  5448. Gromada Łęki Szlacheckie: dnia dnia
  5449. Gromada Łękińsko: dnia dnia
  5450. Gromada Łężce (powiat kozielski): dnia dnia
  5451. Gromada Łężyce: dnia dnia
  5452. Gromada Ściborzyce Małe: dnia dnia
  5453. Gromada Ścinawa Nyska: dnia dnia
  5454. Gromada Ścinawa: dnia dnia
  5455. Gromada Ścinawka Dolna: dnia dnia
  5456. Gromada Ścinawka Górna: dnia dnia
  5457. Gromada Ścinawka Średnia: dnia dnia
  5458. Gromada Ścięgny: dnia dnia
  5459. Gromada Śladków Górny: dnia dnia
  5460. Gromada Śladków: dnia dnia
  5461. Gromada Śleszyn: dnia dnia
  5462. Gromada Ślubów: dnia dnia
  5463. Gromada Ślęzany: dnia dnia
  5464. Gromada Śmiardowo Krajeńskie: niektórych niektórych
  5465. Gromada Śmiłów: dnia dnia
  5466. Gromada Świdnica Polska: dnia dnia
  5467. Gromada Świdwin: niektórych niektórych
  5468. Gromada Świerczów: dnia dnia
  5469. Gromada Świerki: dnia dnia
  5470. Gromada Świerklaniec: nr nr
  5471. Gromada Świerzawa (1954–1956): dnia dnia
  5472. Gromada Świerzawa (1954–1972): dnia dnia
  5473. Gromada Świerże Górne: dnia dnia
  5474. Gromada Świesielice: Nr Nr • dnia dnia
  5475. Gromada Świniary (powiat buski): dnia dnia
  5476. Gromada Świniary (powiat sandomierski): dnia dnia
  5477. Gromada Świnice Warckie: dnia dnia
  5478. Gromada Świątkowice: dnia dnia
  5479. Gromada Świątniki (powiat sandomierski): dnia dnia
  5480. Gromada Święciechowa: Nr Nr
  5481. Gromada Święta Katarzyna (powiat kielecki): Nr Nr • dnia dnia
  5482. Gromada Święta Katarzyna (powiat wrocławski): dnia dnia
  5483. Gromada Święte (powiat średzki): dnia dnia
  5484. Gromada Świślina: Nr Nr • dnia dnia
  5485. Gromada Żabice: dnia dnia
  5486. Gromada Żabin (powiat gołdapski): Nr Nr
  5487. Gromada Żabno (powiat miastecki): niektórych niektórych
  5488. Gromada Żabno (powiat starogardzki): Nr Nr
  5489. Gromada Żarczyce: dnia dnia
  5490. Gromada Żarki (powiat zgorzelecki): dnia dnia
  5491. Gromada Żarnów: dnia dnia
  5492. Gromada Żarów (1954): dnia dnia
  5493. Gromada Żarów (1954–1972): dnia dnia
  5494. Gromada Żdżarki: dnia dnia
  5495. Gromada Żdżary (powiat rawski): dnia dnia
  5496. Gromada Żdżary (powiat wieruszowski): dnia dnia
  5497. Gromada Żelazków: Nr Nr
  5498. Gromada Żelazna: dnia dnia
  5499. Gromada Żelazno: dnia dnia
  5500. Gromada Żelechlinek: dnia dnia
  5501. Gromada Żelisławice (powiat włoszczowski): dnia dnia
  5502. Gromada Żerechowa: dnia dnia
  5503. Gromada Żerniki Wrocławskie: dnia dnia
  5504. Gromada Żeronie: dnia dnia
  5505. Gromada Żmigródek: dnia dnia
  5506. Gromada Żuchlów: dnia dnia
  5507. Gromada Żukowo (powiat kartuski): Nr Nr
  5508. Gromada Żuków (powiat przysuski): dnia dnia
  5509. Gromada Żuraw (powiat częstochowski): nr nr
  5510. Gromada Żuraw (powiat sieradzki): dnia dnia
  5511. Gromada Żużela: dnia dnia
  5512. Gromada Żydowo (powiat sławieński): niektórych niektórych
  5513. Gromada Żyglin: nr nr
  5514. Gromada Żytniów: dnia dnia
  5515. Gromada Żytno: dnia dnia
  5516. Gromada Żytowice: dnia dnia
  5517. Gromada Żywocice: dnia dnia
  5518. Gromada Żórawina: dnia dnia
  5519. Gromada Żółkiewka (powiat świdnicki): dnia dnia
  5520. Gromada Żędowice: dnia dnia
  5521. Gromada Żłobizna: dnia dnia
  5522. Groove Collective: People People
  5523. Group Avalon: Pata Pata
  5524. Grube jointy 2: karani za nic: Esz Esz
  5525. Grubodziób zwyczajny: ci ci
  5526. Grubosz: być być
  5527. Grupa Bojowa SS Ney: w w
  5528. Grupa Operacyjna Pasławskiego: i i
  5529. Grupa Studentów Pokolenia 88: Ko Ko
  5530. Grupa operacyjna: nazwy nazwy
  5531. Grupa pierwotna: cech cech
  5532. Grupa: w w
  5533. Grupy szwadronów kawalerii Korpusu Ochrony Pogranicza: dowództwie dowództwie
  5534. Grzbietoród amerykański: pipa pipa
  5535. Grzechotnik górski: molossus molossus
  5536. Grzegorz Akyndyn: PG PG
  5537. Grzegorz Bril: Sprint Sprint
  5538. Grzegorz Buczek: członek członek
  5539. Grzegorz Fentross: w w
  5540. Grzegorz Gronkiewicz: w w
  5541. Grzegorz Guzik: Sprint Sprint
  5542. Grzegorz Jakubowski: none none
  5543. Grzegorz Małecki (aktor): mrocznym mrocznym
  5544. Grzegorz Szulakowski: none none
  5545. Grzegorz Trędowski: none none
  5546. Grzybowce: Powszechnego Powszechnego
  5547. Grąbków: to to
  5548. Grądy (województwo małopolskie): Stanów Stanów
  5549. Guan Yu: Cao Cao
  5550. Gubernatorzy Alaski: automatycznie automatycznie
  5551. Guided by Voices: w w
  5552. Guildford Flames: to to
  5553. Guillaume-François Le Trosne: pojęciem pojęciem
  5554. Guitar Spectrum of Music: Lobo Lobo
  5555. Gula owadów: of of
  5556. Gunde Jhallumandi: M M
  5557. Guo Nüwang: Cao Cao
  5558. Guru Guru: Guru Guru
  5559. Gus Gus vs. T-World: Gus Gus
  5560. Gustaaf Wappers: w w
  5561. Gustav Neumann: spędził spędził
  5562. Gustaw Bauerfeind: i i
  5563. Gustaw VI Adolf: Króla Króla
  5564. Gustaw V: Króla Króla
  5565. Gutalax: TOI TOI
  5566. Guti: i i
  5567. Gutterflower: Goo Goo
  5568. Gwara kurpiowska: a a
  5569. Gwardia wareska: w w
  5570. Gwiazda hiperprędkościowa: Zhang Zhang
  5571. Gwiazda: Starry Starry
  5572. Gwiazdoblok: celu celu
  5573. Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. (album Shakin’ Dudiego): la la
  5574. Gwiazdy polskiej muzyki lat 80. (album Voo Voo): Wu Wu • Voo Voo
  5575. Gwiezdne wojny (gra fabularna): filmowej filmowej
  5576. Gwiezdne wojny: część I – Mroczne widmo: Jar Jar
  5577. Gwiezdny Niszczyciel: wiele wiele
  5578. Gwint: Wiedźmińska gra karciana: doszło doszło
  5579. Gwoździany: Verzeichnis Verzeichnis
  5580. Gyiophis: Ko Ko
  5581. Gymnospermium: szyjką szyjką
  5582. Győző Veres: rekordów rekordów
  5583. Gérard Collomb: studia studia
  5584. Gérson da Silva: stanu stanu
  5585. Góra Sokola: w w
  5586. Górka (powiat lubartowski): dolinie dolinie
  5587. Górki (powiat ostrołęcki): włączona włączona
  5588. Górna Macedonia: określił określił
  5589. Górnik Wałbrzych (piłka nożna): którym którym
  5590. Gülyschan Nachbajewa: złote złote
  5591. Gęś (województwo lubelskie): w w
  5592. Għargħur: Triq Triq
  5593. Głupek o poranku: Bling Bling
  5594. Główny łańcuch Alp: i i
  5595. Gōshō Aoyama: little little
  5596. HD 217107 b: pozwoliła pozwoliła • planeta planeta
  5597. HIM: Six Six
  5598. HMAS Heros: w w
  5599. HMAS Kara Kara: Kara Kara
  5600. HMAS Uralba: sztucznej sztucznej
  5601. HMS Sealion (1934): w w
  5602. HMS Victorious (1939): o o
  5603. HOIC: Boing Boing
  5604. HRVY: La La
  5605. HST (raper): Hajs Hajs
  5606. Haakon (książę Norwegii): Orderu Orderu
  5607. Habakuk (zespół muzyczny): Voo Voo
  5608. Haberbusch i Schiele: źródłem źródłem
  5609. Habroscelimorpha dorsalis dorsalis: dorsalis dorsalis
  5610. Hacienda: Circus Circus
  5611. Hadar Cars: i i
  5612. Hadżi Mohammad Czamkani: Europa Europa
  5613. Hagen Kleinert: in in
  5614. Hail to the Thief: no no
  5615. Haiti – wyspa przeklęta: Ton Ton
  5616. Hajdar Hajdar: Hajdar Hajdar
  5617. Hala Krzyżowa: krzyża krzyża
  5618. Hala Malorka: w w
  5619. Hala Uszczawne: w w
  5620. Hala Widowiskowo-Sportowa w Jastrzębiu-Zdroju: w w
  5621. Hala na Małej Raczy: prowadząca prowadząca
  5622. Halestorm: Halestorm Halestorm
  5623. Half Hour of Power: Gone Gone
  5624. Half Japanese: Go Go
  5625. Halina Buczkowska: Komitetu Komitetu
  5626. Halina Holas-Idziakowa: tytuł tytuł
  5627. Halina Krzyżanowska: w w
  5628. Halina Satkiewicz: Who Who
  5629. Halina Thylwe: powieści powieści
  5630. Halo Halo Dzieci Europy: Halo Halo
  5631. Halo Hans!: Hi Hi
  5632. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2019 – sztafeta 4 × 400 m mężczyzn: obronili obronili
  5633. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2021: a a
  5634. Halowe rekordy Szwecji w lekkoatletyce: N N
  5635. Hammershus: zaczął zaczął
  5636. Hammersmith Apollo: D D • Z Z
  5637. Han Xiandi: Cao Cao
  5638. Hanc tibi nimbiferam quondam pie sceptriger odam: rodzaju rodzaju
  5639. Handle System: zostaną zostaną
  5640. Hank Mobley: Jay Jay
  5641. Hanna Godlewska-Majkowska: w w
  5642. Hannah Montana (seria 2): Bye Bye
  5643. Hannah Montana (seria 3): Knock Knock
  5644. Hannah Montana (seria 4): Nay Nay
  5645. Hannah New: Late Late
  5646. Hannes Alfvén: Royal Royal
  5647. Hanoch Levin: w w
  5648. Hans Kotter (ur. 1966): nagrodę nagrodę
  5649. Hans-Dieter Kessler: roku roku
  5650. Hans-Jürgen Rückborn: w w
  5651. Haplogrupa R1a1 (Y-DNA): sapiens sapiens
  5652. Happy, Texas: Wayne Wayne
  5653. Harald Eide: x x
  5654. Hard (singel): Boom Boom
  5655. Hard-Ons: Crazy Crazy
  5656. Hardcore punk: Mighty Mighty
  5657. Harlequin F.C.: nazwę nazwę
  5658. Harleston (Norfolk): w w
  5659. Harmon Harmon: Harmon Harmon
  5660. Harold Snoad: Big Big
  5661. Harpo Marx: grupę grupę
  5662. Harriet A. Hall: Big Big
  5663. Harry Benham: Frou Frou
  5664. Harry Charles Luke: o o
  5665. Harry Gregson-Williams: Harry Harry
  5666. Harumachi Soleil: MERRY MERRY
  5667. Hasan Hasan Ahmad Muhammad: Hasan Hasan
  5668. Haskell: TreeOfMath TreeOfMath
  5669. Hassan Hassan: Hassan Hassan
  5670. Hasselt: mieści mieści
  5671. Hatef Moeil: none none
  5672. Hater: Burn Burn
  5673. Hatsune Miku: Nico Nico
  5674. Haubica górska 3,7-calowa: w w
  5675. Haupia: Kau Kau
  5676. Havana (singel): Trap Trap
  5677. Havana Brown: Da Da
  5678. Have a Nice Day (album Roxette): Long Long
  5679. Hawajka czarnolica: the the
  5680. Hawajka płomienna: Rothschild Rothschild
  5681. Hawajka złotogłowa: Rothschild Rothschild
  5682. Hayao Miyazaki: roku roku
  5683. Hazowyk-Churtowyna Komarno: klub klub
  5684. He He Erxian: He He
  5685. Heads Will Roll: Yeah Yeah
  5686. Heart of a Champion: Tum Tum
  5687. Hearts of Iron II: Review Review
  5688. Heere Heeresma: hip hip
  5689. Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach: w w
  5690. Heidemarie Wycisk: w w
  5691. Heiltsuk: Bella Bella
  5692. Heinrich Sahm: w w
  5693. Heinz Büker: na na
  5694. Heinz Erbstößer: w w
  5695. Heinz Riesenhuber: Dr Dr
  5696. Helen Mack Chang: przełomową przełomową
  5697. Helena Rzadkowska: w w
  5698. Helena Vondráčková: Ha Ha
  5699. Helena Wiewiórska: męża męża
  5700. Helenówek: w w
  5701. Hellboy (ujednoznacznienie): filmu filmu
  5702. Helle Helle: Helle Helle
  5703. Hello (film): Bang Bang
  5704. Hellyeah: Hellyeah Hellyeah
  5705. Helmut Otto: tytuł tytuł
  5706. Henckel-Gaschin von Donnersmarck: prawo prawo
  5707. Hendrik Lorentz: J J
  5708. Henio Dzióbek: Piri Piri • Late Late
  5709. Henley: w w
  5710. Henri Bernstein: w w
  5711. Henrique Valmir da Conceição: w w
  5712. Henry Cejudo: none none
  5713. Henry Lee: Kitchee Kitchee
  5714. Henry Morton Stanley: go go
  5715. Henry Simmons: syn syn
  5716. Henryk (książę Brunszwiku-Dannenbergu): synem synem
  5717. Henryk (książę Szlezwika): zawartych zawartych
  5718. Henryk Chmiel (fotograf): fotografia fotografia
  5719. Henryk Frymarkiewicz: w w
  5720. Henryk IV Lancaster: nie nie
  5721. Henryk Kolischer: i i
  5722. Henryk Madurowicz: dowódcy dowódcy
  5723. Henryk Małkowski: i i
  5724. Henryk Narewski (społecznik): Orderem Orderem
  5725. Henryk Palka: w w
  5726. Henryk Rogoziński: admin admin
  5727. Henryk Rother-Sacewicz: uzyskał uzyskał
  5728. Henryk Skrzypiński: w w
  5729. Henryk Sytner: w w
  5730. Henryk Wolny: Polski Polski
  5731. Henryk de Kwiatkowski: i i
  5732. Hep Stars: Long Long
  5733. Herb Górzna: NR NR
  5734. Herb Kurgana: sztandar sztandar
  5735. Herb Samoa: w w
  5736. Herb Tirany: w w
  5737. Herb Zwolenia (powiat zwoleński): i i
  5738. Herb obwodu kamczackiego: trzema trzema
  5739. Herb obwodu orenburskiego: związanej związanej
  5740. Herbert (album): Wu Wu
  5741. Herbert Grönemeyer: Muss Muss
  5742. Here Is Gone: Goo Goo
  5743. Here We Go Again Tour: Need Need • Shoop Shoop
  5744. Hermaphroditus (Swinburne): abba abba
  5745. Hermonaks: che che
  5746. Herschell Gordon Lewis: Gore Gore
  5747. Hesketh Hesketh-Prichard: Hesketh Hesketh
  5748. Hesperia (Kalifornia): w w
  5749. Hessy Levinsons Taft: to to
  5750. Hestvatn: w w
  5751. Hex (komputer): MELON MELON
  5752. Hey Boy (Get Your Ass Up): La La
  5753. Hey Luv (Anything): Na Na
  5754. Hi Diddle Diddle: Diddle Diddle
  5755. Hi Hi (singel Puffy AmiYumi): Hi Hi
  5756. Hi Hi Puffy AmiYumi (album): Hi Hi
  5757. Hi Hi Puffy AmiYumi: Kaznapped!: Hi Hi
  5758. Hi Hi Puffy AmiYumi: The Genie and the Amp: Hi Hi
  5759. Hi Hi Puffy AmiYumi: Hi Hi
  5760. Hi-5: Boom Boom
  5761. Hibernian F.C.: Glory Glory
  5762. Hiei (1912): torpedami torpedami
  5763. Hienadzij Walukiewicz: w w
  5764. Hieronim Bosch: Baden Baden
  5765. Hieroteusz (Garyfallos): metropolita metropolita
  5766. Higher: La La
  5767. Highland (Kalifornia): w w
  5768. Higurashi no naku koro ni: serie serie
  5769. Hilary Duff: Tiki Tiki
  5770. Hilary Ewert-Krzemieniewski: na na
  5771. Himesh Reshammiya: Milenge Milenge
  5772. Hinduizm w Polsce: w w
  5773. Hipersześcian: Końca Końca • końca końca
  5774. Hipertrofia: na na
  5775. Hipopotam nilowy: głodnym głodnym
  5776. Hiroki Takahashi: Nyan Nyan
  5777. Hirshhorn Museum and Sculpture Garden: w w
  5778. Historia Czarnych Radom: później później
  5779. Historia Ełku: Ełk Ełk
  5780. Historia Gibraltaru: New New
  5781. Historia Gniezna: Tysiąclecia Tysiąclecia
  5782. Historia Gostynia: Franza Franza
  5783. Historia Kostaryki: Rodrigo Rodrigo
  5784. Historia Polski (1572–1697): Sobieski Sobieski
  5785. Historia Turowa Zgorzelec: Śląsk Śląsk
  5786. Historia WWE: firmę firmę
  5787. Historia anime: Go Go
  5788. Historia gier komputerowych (trzecia generacja): Wai Wai
  5789. Historia kobiet w Polsce: w w
  5790. Historia lewicy we Francji: doszło doszło • wspierała wspierała
  5791. Historia polskiego performance: Pam Pam
  5792. Historia reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet: w w
  5793. Historia wrestlingu: korzystne korzystne
  5794. Hitomi Kuroki: So So
  5795. Hittmanic Verses: La La
  5796. Hoacyn: and and
  5797. Hof: w w
  5798. Hokej na trawie na Igrzyskach Panamerykańskich 2011: w w
  5799. Hold Me Up: Goo Goo
  5800. Hold!: Tonight Tonight
  5801. Hollister Co.: Cold Cold
  5802. Holy Cow Casino and Brewery: Red Red
  5803. Home Taping Is Killing Music: Wow Wow
  5804. Home: Goo Goo
  5805. Homorytmia: głosów głosów
  5806. Honey (singel): So So
  5807. Honeymoon Travels Pvt. Ltd.: Vaari Vaari • Albela Albela • Halke Halke
  5808. Hong Kong Phooey: Choo Choo
  5809. Honor ponad wszystko: co co
  5810. Honorata Martin: czyta czyta
  5811. Honoriusz I Grimaldi: de de
  5812. Honoré Mercier: na na
  5813. Hoodoo: nie nie
  5814. Hop Around: Dee Dee
  5815. Hope (Arkansas): w w
  5816. Hopmann (krater księżycowy): ściany ściany
  5817. Horn (przylądek): na na
  5818. Horse Rotorvator: and and
  5819. Hortensja ogrodowa: Hydrangea Hydrangea
  5820. Hosilot Farchor: w w
  5821. Hot Hot Heat: Hot Hot
  5822. Hot Hot Hot/Mirrors: Hot Hot
  5823. Hot hatch: Focus Focus
  5824. Hote Hote Pyar Ho Gaya: Hote Hote
  5825. Hotel Copernicus w Krakowie: niej niej
  5826. Hottentottenstottertrottelmutterbeutelrattenlattengitterkofferattentäter: buffalo buffalo
  5827. Hou Hsiao-hsien: liu liu
  5828. How I Got Over: Peedi Peedi
  5829. Howard William Kennard: w w
  5830. Howlin’ Wolf: Super Super
  5831. Hozier: had had
  5832. Hrabia Egmont: baronet baronet
  5833. Hrabia Olaf: Montgomery Montgomery
  5834. Hrabstwo Baw Baw: Baw Baw • Buln Buln
  5835. Hrabstwo Walla Walla: Walla Walla
  5836. Hradec Králové-Slezské Předměstí: Hradec Hradec
  5837. Hu Tu Tu: Jago Jago
  5838. Hua Tuo: Cao Cao
  5839. Huascar: Quis Quis
  5840. Huasco: Valenzuela Valenzuela
  5841. Hubara saharyjska: undulata undulata
  5842. Hufiec ZHP Warszawa Ursus-Włochy: podczas podczas
  5843. Hum Aapke Dil Mein Rehte Hain: w w
  5844. Humbert Krasiński: w w
  5845. Humbertia madagascariensis: Endra Endra
  5846. Humraaz: a a
  5847. Hungama: Hungama Hungama • Pari Pari
  5848. Hungry Like the Wolf: Duran Duran
  5849. Hurmak olchowiec: alni alni
  5850. Hurt Me: Sera Sera
  5851. Husajn Abd Allah: Ahmad Ahmad
  5852. Husaki: Powszechnego Powszechnego
  5853. Hush Hush: Hush Hush
  5854. Husky (zespół muzyczny): Iskrzy Iskrzy
  5855. Huta Silesia: związanych związanych
  5856. Hwang Mi-ri: Say Say
  5857. Hybrydyzacja northern: G G
  5858. Hydrobudowa: w w
  5859. Hydrografia Śródziemia: łącząc łącząc
  5860. Hymn Bangladeszu: hay hay
  5861. Hymn Bophuthatswany: a a
  5862. Hymn Nepalu: jaya jaya
  5863. Hymn Rwandy: nous nous
  5864. Hymn Sri Lanki: Namo Namo
  5865. Hymn Wietnamu Południowego: khó khó
  5866. Hyper Crush: La La
  5867. Hyper Music/Feeling Good: Please Please
  5868. Hypodon: of of
  5869. Héctor Adomaitis: Colo Colo
  5870. Héctor Herrera (lekkoatleta): w w
  5871. Hüseyin Beşok: pozycji pozycji
  5872. Hłuboczek Wielki: zginął zginął
  5873. I Am Kloot: Please Please
  5874. I Am the Dance Commander + I Command You to Dance: The Remix Album: Blah Blah • Skeet Skeet
  5875. I Am... Sasha Fierce: Boom Boom
  5876. I Am... World Tour: No No
  5877. I Am... Yours: An Intimate Performance at Wynn Las Vegas: Hey Hey
  5878. I Believe (Give a Little Bit): long long
  5879. I Hate Freaks Like You: Dee Dee
  5880. I Liceum Ogólnokształcące im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie: szkoła szkoła
  5881. I Look to You: Boom Boom
  5882. I Need You Now: Love Love
  5883. I Państwowe Liceum i Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika we Lwowie: Kubali Kubali
  5884. I Really Like You: Really Really
  5885. I Shall Be Free No. 10: mu mu
  5886. I Stay in Love: na na
  5887. I Wanna Go: I I
  5888. I Won’t Let You Go: Bam Bam
  5889. I liga argentyńska w piłce nożnej (1933): Pedro Pedro
  5890. I liga argentyńska w piłce nożnej (1989/1990): Cruz Cruz
  5891. I liga argentyńska w piłce nożnej (1991/1992): Cruz Cruz
  5892. I liga brazylijska w piłce nożnej (2010): SaoPaulo SaoPaulo
  5893. I liga brazylijska w piłce nożnej (2011): SaoPaulo SaoPaulo
  5894. I'm in Miami Bitch: La La
  5895. I-168: ton ton
  5896. I.O.I: Very Very
  5897. IBM 5100: w w
  5898. ICP-81: przednich przednich
  5899. ICarly: Nug Nug
  5900. IHF Super Globe 2014: przegrani przegrani
  5901. II liga polska w hokeju na lodzie (1977/1978): Stali Stali
  5902. II wojna światowa w Afryce: Buq Buq
  5903. III Szczep Harcerski „Słowianie” im. Zawiszy Czarnego: o o
  5904. III liga polska w piłce nożnej (grupa III): III III
  5905. III/5 dywizjon myśliwski: godzinę godzinę
  5906. III/6 dywizjon myśliwski: w w
  5907. ILY (znak): Nico Nico
  5908. ISO 639-3: w w
  5909. ITunes Originals – The Flaming Lips: Yeah Yeah
  5910. ITunes Originals – Yeah Yeah Yeahs: Yeah Yeah
  5911. ITunes Originals: Yeah Yeah
  5912. IV Lwowski Batalion Etapowy: przemianowany przemianowany
  5913. IV Rada Rzeczypospolitej Polskiej: pełnienia pełnienia
  5914. IV liga polska w piłce nożnej (1997/1998): Sokołów Sokołów
  5915. IV liga polska w piłce nożnej (1998/1999): Sokołów Sokołów
  5916. IWGP Tag Team Championship: Team Team • Bam Bam
  5917. Ian O’Doherty: Late Late
  5918. Ian Proctor: sporym sporym
  5919. Ibrahim Tall: w w
  5920. Ibrahima Sory Souare: w w
  5921. Ice Cream Cake: Cha Cha
  5922. Identify: Stop Stop
  5923. Idgiaites: w w
  5924. Ieva Lagūna: festiwalu festiwalu
  5925. If I Believe: La La
  5926. If Love Was a Crime: WIN WIN
  5927. Ignacy Giedgowd: z z
  5928. Ignacy Jasionowski: w w
  5929. Ignacy Kapica Milewski: już już
  5930. Ignacy Krasicki (ziemianin): herbu herbu
  5931. Ignacy Pac: z z
  5932. Ignacy Zieliński (zm. 1835): członek członek
  5933. Igor Lichnovsky: Colo Colo
  5934. Igrzyska Azjatyckie 2014: na na
  5935. Igrzyska Azji Południowo-Wschodniej 2019: otworzył otworzył
  5936. Igrzyska Luzofonii 2006: na na
  5937. Ihor Petraszko: minister minister
  5938. Ikarus 280: to to
  5939. Ikue Ōtani: Tony Tony
  5940. Il Popolo romano: wkrótce wkrótce
  5941. Ildefons Houwalt: w w
  5942. Ildikó Enyedi: the the
  5943. Ilhéu Bom Bom: Bom Bom
  5944. Ilira: hyper hyper
  5945. Ilkka Villi: k k • l l
  5946. Illusion Soft: Chiku Chiku
  5947. Ilunga Makabu: none none
  5948. Imielin-Jazd: Imielin Imielin
  5949. Imogen Heap: Frou Frou
  5950. Imogene Coca: Yum Yum
  5951. Impact World Tag Team Championship: tag tag
  5952. Impaled Nazarene: Norz Norz
  5953. Impaled Northern Moonforest: Very Very
  5954. Imperial Blaze: Ching Ching
  5955. Imprezy kulturalne w Krakowie: Com Com
  5956. In Stereo: Bu Bu
  5957. In the Lonely Hour: La La
  5958. In the Minds of Evil: West West
  5959. Incydent (film 2009): Xiu Xiu
  5960. Ind (geologia): mln mln
  5961. Indian Heaven: w w
  5962. Indonezja na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1992: Ling Ling
  5963. Indonezja: miały miały
  5964. Industriada: w w
  5965. Indyjski Kongres Narodowy: wobec wobec
  5966. Indyk domowy: gallopavo gallopavo
  5967. Indykowate: gallopavo gallopavo
  5968. Indywidualne Mistrzostwa Rosji na Żużlu 2008: Saławat Saławat
  5969. Indywidualne Mistrzostwa Rosji na Żużlu 2010: Saławat Saławat
  5970. Inez Bjørg David: ganz ganz
  5971. Infernus (album Hate Eternal): West West
  5972. Infidels: Toms Toms • Choo Choo • Cold Cold
  5973. Inflacja importowana: w w
  5974. Informatyk: zawód zawód
  5975. Ingrid Stöckl: w w
  5976. Inhibitory konwertazy angiotensyny: Xue Xue
  5977. Iniemamocni: Jack Jack
  5978. Initng: w w
  5979. Inkwizycja rzymska w Księstwie Mediolanu: nie nie
  5980. Inkwizycja: spalono spalono
  5981. Inkwizytorzy Lombardii i Marchii Genueńskiej: dominikanów dominikanów
  5982. Inner Circle: La La
  5983. Innocence: Goo Goo
  5984. Innocenzo Ciocchi del Monte: komisja komisja
  5985. Inny świat (wspomnienia): w w
  5986. Insan: Rain Rain
  5987. Inskrypcje z Bir El-Qutt: C C
  5988. Inspektor Gadżet (serial animowany 1983): Coo Coo
  5989. Install: user user
  5990. Instinct (serial telewizyjny): Bye Bye
  5991. Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego Polskiej Akademii Nauk: Pracownia Pracownia
  5992. Instytut Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej: w w
  5993. Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce: Państwowych Państwowych
  5994. Instytut Książki: wybitnym wybitnym
  5995. Instytut Kultury Polskiej w Londynie: Instytut Instytut
  5996. Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. Mirosława Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk: w w
  5997. Instytut Nafty i Gazu: Zakład Zakład
  5998. Instytut Urologiczny Vattikuti: nerki nerki
  5999. Inteligentny projekt: nie nie • inteligentny inteligentny
  6000. Intensive Care: Sin Sin
  6001. Inteqam: The Perfect Game: Aayee Aayee
  6002. Internet Communications Engine: i i
  6003. Internet Maker: Internet Internet
  6004. Invisible Sun: Do Do • Da Da
  6005. Inwazja Mocy: hali hali
  6006. Iran Malfitano: Mac Mac
  6007. Iran Pro League: zespoły zespoły
  6008. Ire Works: West West
  6009. Irena Opdyke: w w
  6010. Irena Telesz-Burczyk: Ga Ga
  6011. Irena z Larisy: Koj Koj
  6012. Ireneusz (Steenberg): Matki Matki
  6013. Ireneusz Bruski: Ga Ga
  6014. Ireneusz Dudek: la la
  6015. Iris (singel): Goo Goo
  6016. Irlandia w Konkursie Piosenki Eurowizji: Late Late
  6017. Irm Hermann: Da Da
  6018. Iron Maiden: MAIDEN MAIDEN
  6019. Iryna Kryuko: Sprint Sprint
  6020. Is Is: Yeah Yeah
  6021. Isabella Stewart Gardner: w w
  6022. Isaäc da Costa: i i
  6023. Isdera Imperator 108i: lampy lampy
  6024. Ishikari (zatoka): Shakotan Shakotan
  6025. Ishikari: w w
  6026. Ishq Vishk: Love Love
  6027. Isidro Barrio Barrio: Barrio Barrio
  6028. Ismaił Naurdijew: none none
  6029. Israel Adesanya: none none
  6030. Istok (gmina Narew): Powszechnego Powszechnego
  6031. It's Blitz!: Yeah Yeah
  6032. It's a Cool Cool Christmas: Cool Cool
  6033. It's a Man's World (album Cher): brytyjskiego brytyjskiego
  6034. Italia i Germania: i i
  6035. Item number: Mehbooba Mehbooba
  6036. It’s My Life (album Talk Talk): Talk Talk • Dum Dum
  6037. It’s a Long Way to Tipperary: Long Long
  6038. Ivan Binar: kolem kolem
  6039. Ivan Erslan: none none
  6040. Ivan Moody: Motograter Motograter
  6041. Ivett Gyöngyösi: Tom Tom
  6042. Iván García (lekkoatleta): w w
  6043. Iwan Błażewicz: Dywizji Dywizji
  6044. Iwan Garanin: medalista medalista
  6045. Iwan Milew: lata lata
  6046. Iwan Popaszenko: wielu wielu
  6047. Iwan Praszko: w w
  6048. Iwan Sołtan: sejm sejm
  6049. Iwi Adamu: La La
  6050. Iwona Godula: w w
  6051. Iwona Rulewicz: Dee Dee
  6052. Izaak Laskarys: sobą sobą
  6053. Izabela Czartoryska: trofea trofea
  6054. Izabela Nowak: in in
  6055. Izmajłowskaja: poziomie poziomie
  6056. Izuagbe Ugonoh: none none
  6057. Izydor Borowski: w w
  6058. Izzy Stradlin & the Ju Ju Hounds: Ju Ju
  6059. Izzy Stradlin: Ju Ju
  6060. Iłowa: the the
  6061. I’m Awake Now: Goo Goo
  6062. I’m Going to Tell You a Secret: zawiera zawiera
  6063. J. Evan Bonifant: Tum Tum
  6064. J.B.O.: Bums Bums
  6065. J.D. Chakravarthi: Money Money
  6066. J.E. Heartbreak: So So
  6067. J.J. Cale: J J
  6068. JB Bartlett: razem razem
  6069. JXTA: strona strona
  6070. Jaak Panksepp: W W
  6071. Jaba (królowa): w w
  6072. Jabłuszko (piosenka): Leningrad Leningrad
  6073. Jace Norman: Ho Ho
  6074. Jacek Adam Lipiński: w w
  6075. Jacek Czyż: Chrum Chrum
  6076. Jacek Giezek: naukowy naukowy
  6077. Jacek Imiela: ordynatorem ordynatorem
  6078. Jacek Jędrzejak: Dżej Dżej
  6079. Jacek Michalski: Zin Zin
  6080. Jacek Pelc: Lutra Lutra
  6081. Jacek Płuciennik: w w
  6082. Jacek Sztuka: sztuka sztuka
  6083. Jacek Wiśniewski (obrońca): none none
  6084. Jacek Wszoła: x x
  6085. Jacek Zdrzałek: w w
  6086. Jacewicze: Powszechnego Powszechnego
  6087. Jack Gregory: w w
  6088. Jack Griffo: Beep Beep
  6089. Jack Warner: Tin Tin
  6090. Jack Whitehall: i i
  6091. Jackson Katz: and and
  6092. Jacob Markström: barwach barwach
  6093. Jacob Matschenz: ganz ganz
  6094. Jacob Miller: Jah Jah
  6095. Jacqueline Boyer: Moi Moi
  6096. Jacqueline Bracamontes: dzieci dzieci
  6097. Jacqueline White: kariera kariera
  6098. Jacques Balmat: w w
  6099. Jad Binjamin: Tora Tora
  6100. Jad Fair: Coo Coo
  6101. Jadwiga Dąbrowska (filolog): de de
  6102. Jadwiga Korniłowiczowa: w w
  6103. Jadwiga Kuryluk: samego samego
  6104. Jadwiga Markowska: wygasł wygasł
  6105. Jagodówka (ptak): bonensis bonensis
  6106. Jaguar Mark VII: silnika silnika
  6107. Jah Jah Children: Jah Jah
  6108. Jahja Muhammad Abu Tabich: w w
  6109. Jailhouse Rock Man in Concert: Hail Hail
  6110. Jaime Villegas: w w
  6111. Jair Picerni: W W
  6112. Jak ogień i płomienie: w w
  6113. Jake Carter: Late Late
  6114. Jake Goldsbie: Two Two
  6115. Jaki Byard: Mingus Mingus
  6116. Jakob Andreä: w w
  6117. Jakob Buchband: Zarządu Zarządu
  6118. Jakobus (przeor kłodzki): o o
  6119. Jakość energii elektrycznej: w w
  6120. Jakub Burzyński: Far Far
  6121. Jakub Honigsman: w w
  6122. Jakub Polák: ruchu ruchu
  6123. Jakub Pączek: strona strona
  6124. Jakub Stalica: przewodniczącym przewodniczącym
  6125. Jakub Wiech: Pitu Pitu
  6126. Jameela Jamil: Twenty Twenty
  6127. James Bolabiu: Match Match
  6128. James Brown (aktor): Tin Tin
  6129. James Corden: Late Late
  6130. James Dunlop: Boora Boora
  6131. James Edward Quigley: nowe nowe
  6132. James Farentino: w w
  6133. James Gammon: Wild Wild • Pom Pom
  6134. James Hersey: w w
  6135. James Hinchcliffe: Sierra Sierra
  6136. James Martinez (zapaśnik): i i
  6137. James Porter: rodzinę rodzinę
  6138. James Root: wah wah
  6139. James Stewart: w w
  6140. James Wilby: nagrodą nagrodą
  6141. James while John had had had had had had had had had had had a better effect on the teacher: had had
  6142. Jamie Chung: Go Go
  6143. Jamie Denbo: Late Late
  6144. Jan Aleksandrowicz-Krasko: Kawa Kawa
  6145. Jan Almond: School School
  6146. Jan Antoni Rogowicz: i i
  6147. Jan Białocerkiewicz: na na
  6148. Jan Biedroń: i i
  6149. Jan Budziński: o o
  6150. Jan Butler (pułkownik): w w
  6151. Jan Błachowicz: none none
  6152. Jan Cajmer: pik pik
  6153. Jan Chłosta: Ga Ga
  6154. Jan Darnowski (samorządowiec): mandat mandat
  6155. Jan Drapała: w w
  6156. Jan Dziaduski: momentu momentu
  6157. Jan Eugenik: w w
  6158. Jan Franciszek Żmudziński: dyrektora dyrektora
  6159. Jan Frączek: w w
  6160. Jan Gutt: nie nie
  6161. Jan Głogowski (lekarz): um um
  6162. Jan Halada: zastępca zastępca
  6163. Jan Harnek: pism pism
  6164. Jan Henryk Rosen: von von
  6165. Jan III Sobieski: Sobieski Sobieski
  6166. Jan Jakub Wawrzyniak: drużynowych drużynowych
  6167. Jan Jankowski (działacz): w w
  6168. Jan Kazimierz Denhoff: Sobieski Sobieski
  6169. Jan Kochanowski: a a • ef ef
  6170. Jan Krzysztof Ludwicki: i i
  6171. Jan Kulaszewicz: w w
  6172. Jan Lazaropulos: napisał napisał
  6173. Jan Lippert: nie nie
  6174. Jan Maciej Kosina: mieszkania mieszkania
  6175. Jan Maruszewski: w w
  6176. Jan Matejko: Sobieski Sobieski
  6177. Jan Mazur (paulin): Paulinów Paulinów
  6178. Jan Mrocheń: napadu napadu
  6179. Jan Niedenthal: studia studia
  6180. Jan Offenberg: i i
  6181. Jan Olejniczak (filmowiec): ukończył ukończył
  6182. Jan Onoszko: Domini Domini
  6183. Jan Paszkiewicz (hokeista): wszystkich wszystkich • w w
  6184. Jan Piotr Stępień: w w
  6185. Jan Przanowski (prawnik): w w
  6186. Jan Rataj: odbył odbył • w w
  6187. Jan Rosner: Ośrodka Ośrodka
  6188. Jan Rudomina (wojski): Paniey Paniey
  6189. Jan Rusnok: Z Z
  6190. Jan Sawczak-Knihinicki: w w
  6191. Jan Smeterlin: to to
  6192. Jan Sobieski pod Wiedniem: Sobieski Sobieski
  6193. Jan Sołek: Krzyżem Krzyżem
  6194. Jan Sońta: z z
  6195. Jan Stadnicki (działacz niepodległościowy): zginął zginął
  6196. Jan Stokłosa: zamówienie zamówienie
  6197. Jan Szadkowski: odznaczony odznaczony
  6198. Jan Szelubski: w w
  6199. Jan Szymanowski (generał): w w
  6200. Jan Tajchman: sw sw
  6201. Jan Tkaczyk: I I
  6202. Jan Trznadel: z z
  6203. Jan Warenycia: w w
  6204. Jan Wierusz-Kowalski: Parafii Parafii
  6205. Jan Wyrowiński: mandat mandat
  6206. Jan Władysław Graefe: w w
  6207. Jan Zaleski (filolog): w w
  6208. Jan Zawisza (inżynier): w w
  6209. Jan Załuska: Piechoty Piechoty
  6210. Jan Łaski (prymas): dominum dominum
  6211. Jan Łańcucki: i i
  6212. Jan Świtalski (krótkofalowiec): w w
  6213. Jana Marinowa: i i
  6214. Janina Abramowska: Polskiej Polskiej
  6215. Janina Jarzynówna-Sobczak: zdała zdała
  6216. Janne Da Arc: Live Live
  6217. Janornis: rodzajowa rodzajowa
  6218. Janowice (powiat ostrowiecki): w w
  6219. Janusz Bedyński: w w
  6220. Janusz Byliński: rolnictwa rolnictwa
  6221. Janusz Henryk Pobóg-Gurski: w w
  6222. Janusz Hryniewicz (muzyk): Tico Tico
  6223. Janusz Kozłowski: w w
  6224. Janusz Kurbiel: tuż tuż
  6225. Janusz Małłek: w w
  6226. Janusz Rybak: w w
  6227. Janusz Szukszta: w w
  6228. Japan Credit Bureau: xxxx xxxx
  6229. Japan Record Awards: Kome Kome
  6230. Japoński opór po wojnie: Last Last
  6231. Jaqueline Mourão: Sprint Sprint
  6232. Jar Jar Binks: Jar Jar
  6233. Jarkowice: na na
  6234. Jarosław Brejza: uwolnienia uwolnienia
  6235. Jarosław Piątek: J J
  6236. Jarosław Poliszuk: w w
  6237. Jarosław Regulski: Voo Voo
  6238. Jarosław Sokołowski (samorządowiec): licencję licencję
  6239. Jarosław Witkowski: w w
  6240. Jarosławiec (powiat średzki): pomiędzy pomiędzy
  6241. Jarrett Hurd: Jo Jo
  6242. Jarząbkowa Bramka: stronie stronie
  6243. Jarząbkowy Kocioł: części części
  6244. Jasiek i Tyćki: Cha Cha
  6245. Jasieńczyk (herb szlachecki): to to
  6246. Jaskier lodnikowy: w w
  6247. Jaskinia Błotna (Wyżyna Olkuska): mogą mogą
  6248. Jaskinia Gaudynowska: wciąż wciąż
  6249. Jaskinia Psia (Wyżyna Częstochowska): u u
  6250. Jaskinia na Miłaszówce: w w
  6251. Jaskinia nad Źródłem Piąta: zbocza zbocza
  6252. Jaskinia pod Wantą: pochodzi pochodzi
  6253. Jaskinia z Dolomitami: w w
  6254. Jasmine Tookes: ponownie ponownie
  6255. Jason David Frank: none none
  6256. Jason Freese: Mighty Mighty
  6257. Jason Jordan: to to
  6258. Jasper van ’t Hof: Pili Pili
  6259. Jasta: Jasta Jasta
  6260. Jauhienij Karalok: World World
  6261. Jauhienij Kazimirczyk: rozpoczął rozpoczął
  6262. Java (singel): Java Java
  6263. Javi Jiménez: w w
  6264. Javier Ruibal: różnych różnych
  6265. Jay Jay Odrzutowiec: Jay Jay
  6266. Jay-Jay Johanson: Jay Jay
  6267. Jay-Z: La La
  6268. Jayaram Jayalalitha: Veeri Veeri
  6269. Jayden Jaymes: Jon Jon
  6270. Jazda na suwak: pojazdy pojazdy
  6271. Jaź: idus idus
  6272. Jean Dika Dika: Dika Dika
  6273. Jean Lomami: w w
  6274. Jean Tiberghien: sprincie sprincie
  6275. Jean Van Hamme: wspólnie wspólnie
  6276. Jean-Bernard Raimond: w w • stanowiska stanowiska
  6277. Jean-Jacques Honorat: zamachu zamachu
  6278. Jean-Marc Savelli: w w
  6279. Jeanette Ottesen: mine mine
  6280. Jed (album): Goo Goo
  6281. Jed Allan: czas czas
  6282. Jednoliścienne: Iris Iris
  6283. Jednostka 19: Ice Ice
  6284. Jednostki przeciwlotnicze Wojska Polskiego: wojsk wojsk
  6285. Jedność (filozofia): takim takim
  6286. Jeep Grand Cherokee: układ układ
  6287. Jeep Wrangler: ma ma
  6288. Jeffrey Ntuka: Boy Boy
  6289. Jekatierina Jurłowa-Percht: Sprint Sprint
  6290. Jekatierina Woroncowa: sprincie sprincie
  6291. Jelena Sinczukowa: w w
  6292. Jelna (rejon szczuczyński): i i
  6293. Jelno (obwód witebski): w w
  6294. Jelonkowate: cervus cervus
  6295. Jencarlos Canela: Boom Boom
  6296. Jenna Burkert: Colorado Colorado
  6297. Jennifer Beals: Yum Yum
  6298. Jennifer Mourgues: x x
  6299. Jens Rosing: nous nous
  6300. Jeorjos Efrem: w w
  6301. Jeremiah (komiks): wydania wydania
  6302. Jeremy Irons: Humbert Humbert • Valentin Valentin
  6303. Jermaine Dupri: So So
  6304. Jermell Charlo: w w
  6305. Jerry Cantrell: Wah Wah
  6306. Jerzy (Jaroszewski): cerkiew cerkiew
  6307. Jerzy Bielunas: Wu Wu
  6308. Jerzy Bokłażec: w w
  6309. Jerzy Bruszkowski: w w
  6310. Jerzy Brzozowski (iberysta): Członek Członek
  6311. Jerzy Dobrzycki (historyk nauki): nr nr
  6312. Jerzy Franek: w w
  6313. Jerzy Garpiel: w w
  6314. Jerzy Harasymowicz: a a
  6315. Jerzy Kanasiewicz: Nam Nam
  6316. Jerzy Koch: wędrowne wędrowne
  6317. Jerzy Konorski: Historia Historia
  6318. Jerzy Kopania: tytuł tytuł
  6319. Jerzy Kosiński (modelarz): zawody zawody
  6320. Jerzy Kryński: Polskiej Polskiej
  6321. Jerzy Michał Kamiński: w w
  6322. Jerzy Migdał: Prawa Prawa
  6323. Jerzy Nowosielski: cerkiew cerkiew
  6324. Jerzy Płonka: Algebra Algebra
  6325. Jerzy Rusecki: i i
  6326. Jerzy Russyan: Polski Polski
  6327. Jerzy Rzedowski: w w
  6328. Jerzy Sfrantzes: w w
  6329. Jerzy Surdykowski: zakazem zakazem
  6330. Jerzy Tarnawski (historyk): nauczycieli nauczycieli
  6331. Jerzy Wilde: w w
  6332. Jerzy Wolszczan: Wydziału Wydziału
  6333. Jerzy Zalewski: rozmawia rozmawia
  6334. Jerzy Zaremba (brydżysta): Polski Polski
  6335. Jerzy Zbigniew Pająk: w w
  6336. Jerzy Żaba: w w
  6337. Jerzy Żuławski: wierszy wierszy
  6338. Jess Glynne: Jin Jin
  6339. Jesse Leach: Releases Releases
  6340. Jessi: Ching Ching
  6341. Jessica Rossi: rekordy rekordy
  6342. Jessie Carbonneaux: x x
  6343. Jesteś szalona: wersję wersję
  6344. Jeszcze Polska: Kosmos Kosmos
  6345. Jet Li: jiao jiao • ba ba
  6346. Jewgienij Baszkirow: w w
  6347. Jewgienij Gołubiew: studiował studiował
  6348. Jewgienij Gruszko: GPU GPU
  6349. Jewgienij Nabokow: zawodnikiem zawodnikiem
  6350. Jewgienij Tiszczenko: Jewgienij Jewgienij
  6351. Jewhen Chytrow: none none
  6352. Jezioro Bodeńskie (powieść): to to
  6353. Jezioro Chude: w w
  6354. Jezioro Wydmińskie: głównie głównie
  6355. Jeździectwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 – ujeżdżenie drużynowo: w w
  6356. Jeździectwo na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2019: w w
  6357. Jeżatka azjatycka: w w
  6358. Jhankaar Beats: Ruk Ruk
  6359. Ji Soo: First First
  6360. Ji yung saam bo: Pom Pom
  6361. Jiah Khan: w w
  6362. Jianzhi Sengcan: Hsin Hsin
  6363. Jibbs feat. Jibbs: Big Big
  6364. Jiizas: di Buk We Luuk Rait bout Im: riili riili
  6365. Jim Carrey: Yuk Yuk
  6366. Jim Dunlop Crybaby: Wah Wah
  6367. Jim Jim: Jim Jim
  6368. Jimi Manuwa: none none
  6369. Jimi Tenor: Kabu Kabu
  6370. Jimmy Eat World: bardziej bardziej
  6371. Jinja: celu celu
  6372. Jiriri Kiteru: Natsu Natsu
  6373. Jiří Holý: Czeskiej Czeskiej
  6374. Jiří Procházka (zawodnik MMA): none none
  6375. Jo Jo White: Jo Jo
  6376. Joachim Tarnowski: w w
  6377. Joakim Sæther: x x
  6378. Joan Blondell: Ton Ton
  6379. Joan Fontaine: Dee Dee
  6380. Joan Van Ark: Dee Dee
  6381. Joana Benedek: pocas pocas
  6382. Joane Somarriba: w w
  6383. Joanis Arzumanidis: none none
  6384. Joanna Cassidy: Jo Jo
  6385. Joanna Jędrzejczyk: none none
  6386. Joanna Moore: Wild Wild
  6387. Joanna Wizmur: Kapa Kapa
  6388. Joanne Calderwood: none none
  6389. Joao Rojas: zadebiutował zadebiutował
  6390. Joe Dallesandro: w w
  6391. Joe Keery: Cool Cool
  6392. Joe Vogler: w w
  6393. Joe Williams: zaczął zaczął
  6394. Joey Ramone: Dee Dee
  6395. Joey Tribbiani: w w
  6396. Johan Säfsten: x x
  6397. Johan Theorin: w w
  6398. Johan Wagenaar: w w
  6399. Johan de Ávila: zawodnikiem zawodnikiem
  6400. Johann Albrecht Siegwitz: Muzeum Muzeum
  6401. Johann Ferdinand Koulhaas: stali stali
  6402. Johann Gropper: von von
  6403. Johann Reinhold von Trautvetter: uczyniony uczyniony
  6404. Johann Watterich: końcem końcem
  6405. Johann Zierenberg: przypada przypada
  6406. Johanna Kern: Gazeta Gazeta
  6407. Johannes Bredl: punktował punktował
  6408. Johannes Georg Bednorz: Doktorem Doktorem
  6409. Johannes Kopp: to to
  6410. Johannes Risch: epitafium epitafium
  6411. Johannes Thingnes Bø: Sprint Sprint
  6412. Johannes Vincke: i i
  6413. Johannisborg: szerokie szerokie
  6414. John Blow: w w
  6415. John Booth (ur. 1954): zespołu zespołu
  6416. John Harding: Betting Betting
  6417. John Herrington: Colorado Colorado
  6418. John Humphrey Noyes: i i
  6419. John Lone: w w
  6420. John Medeski: Go Go
  6421. John Pennel: rekord rekord
  6422. John Robert Roach: w w
  6423. John S. Llewellyn: Beep Beep
  6424. John Sherwood: w w
  6425. John Taylor (muzyk): Duran Duran
  6426. John Toland: w w
  6427. John Tong Hon: w w
  6428. John Wayne Parr: w w
  6429. John Wolley: by by
  6430. John, Georgie i cała reszta: Dee Dee
  6431. John-Paul Lavoisier: w w
  6432. Johnnie To: jia jia
  6433. Johnny Cecotto Jr.: małej małej
  6434. Johnny Depp: Bon Bon
  6435. Johnny Marr: The The
  6436. Johnny Ramone: Dee Dee
  6437. Johnny Rzeznik: Goo Goo
  6438. Johnny Test: Bling Bling
  6439. Johnny Thunders: Sera Sera
  6440. Johny Hendricks: none none
  6441. Joilton Santos: none none
  6442. Jojo Mayer: Naciągi Naciągi
  6443. Joka: Baku Baku
  6444. Jolanta Marcolla: never never
  6445. Jolka Jolka: Jolka Jolka • la la
  6446. Jolán Kleiber-Kontsek: w w
  6447. Jon Dette: Tom Tom
  6448. Jon Jones: none none
  6449. Jon Schmidt: Long Long
  6450. Jon Stewart: Kitty Kitty
  6451. Jonas Brothers: Late Late
  6452. Jonasz Gogol: w w
  6453. Jonathan Browning: w w
  6454. Jonathan Goldsmith: Wild Wild
  6455. Jonathan Levitt: w w
  6456. Jonathan Romero: none none
  6457. Jonathan Wainwright: Walla Walla
  6458. Jongmen: none none
  6459. Jorg Verhoeven: w w
  6460. Jorge Arce: Husseinem Husseinem
  6461. Jorge Masvidal: none none
  6462. Jorge Wilstermann: Sipe Sipe
  6463. Joris van Lankveld: x x
  6464. Jose Zepeda: none none
  6465. Josef Fuchs: medalista medalista
  6466. Josef Haslinger: Phi Phi
  6467. Josef Herzum: w w
  6468. Josef Scheill: akademickie akademickie
  6469. Josefine Frida Pettersen: Rai Rai
  6470. Joseph Bologne, Chevalier de Saint-Georges: i i
  6471. Joseph Campanella: Wild Wild
  6472. Joseph Conrad: na na
  6473. Joseph Parker: none none
  6474. Joseph Priestley: i i
  6475. Josh Klinghoffer: Neon Neon
  6476. Josh McEachran: nagrodę nagrodę
  6477. Josie i Kociaki: No No
  6478. Josip Aladrović: minister minister
  6479. Joslyn Art Museum: nabył nabył
  6480. José Albino Silva Peneda: mandat mandat
  6481. José Aldo: none none
  6482. José Carlos Mariátegui: sytuacji sytuacji
  6483. José Cura: w w
  6484. José Figueres Ferrer: zadała zadała
  6485. José Manuel Rey: goli goli
  6486. Jotai Jotai: Jotai Jotai
  6487. Jovita Jankelaitytė: TRANS TRANS
  6488. Joy (zespół muzyczny): Gimme Gimme
  6489. Jozafat Hutorowicz: tytuł tytuł
  6490. João Bosco: Ai Ai
  6491. João Pedro: Geraldino Geraldino
  6492. Jsem jaká jsem (best of...): ha ha
  6493. Juan Lucho: go go
  6494. Juan Magán: Shuri Shuri
  6495. Juan Manuel Villa: kadrze kadrze
  6496. Juana Azurduy: podczas podczas
  6497. Jubzang Jubzang: Jubzang Jubzang
  6498. Judas Priest: nowym nowym
  6499. Judgment Day (2001): none none
  6500. Judgment Day (2006): none none
  6501. Judgment Day (2007): none none
  6502. Judgment Day (2008): none none
  6503. Judgment Day (2009): none none
  6504. Judy Landers: Yum Yum • Dee Dee
  6505. Judy Oakes: w w
  6506. Juhi Chawla: Deewangi Deewangi
  6507. Jukka Nevalainen: Tom Tom
  6508. Julia Cohen: parze parze
  6509. Julia Marcell: z z
  6510. Julia Trembecka: Gonić Gonić
  6511. Julia Varady: Cio Cio
  6512. Julian Cybulski: ulicy ulicy
  6513. Julian Dadlez: w w
  6514. Julian Gazda: rezerwowym rezerwowym
  6515. Julian Roszkowski: w w
  6516. Julian Szychowski: założycieli założycieli
  6517. Julian Unszlicht: w w
  6518. Julie Mehretu: etiopskim etiopskim
  6519. Julien Watrin: razem razem
  6520. Juliette: Kiss Kiss
  6521. Julija Karbowska: w w
  6522. Julio Alberto Barroso: COLO COLO
  6523. Juliopol (województwo lubelskie): w w
  6524. Julita Kożuszek-Borsuk: Geb Geb
  6525. Julius Rietz: roku roku
  6526. Juliusz Bakoń: w w
  6527. Juliusz Prachtel-Morawiański: w w
  6528. Julián Grimaldos Grimaldos: Grimaldos Grimaldos
  6529. Jun Fukuyama: Pichi Pichi • za za
  6530. Jung Chan-sung: none none
  6531. Junior Senior: My My • Get Get
  6532. Junior dos Santos: none none
  6533. Junkers Ju 87: THE THE
  6534. Junko Minagawa: Pichi Pichi
  6535. Jurajski Rowerowy Szlak Orlich Gniazd: i i
  6536. Jurij Bucajew: MWD MWD
  6537. Jurij Prochorenko: i i
  6538. Jurij Skobow: medalista medalista
  6539. Jurij Szewel: w w
  6540. Jurij Wowk: w w
  6541. Juris Eisaks: w w
  6542. Jurkowo: w w
  6543. Just Dance 2014: Bog Bog
  6544. Just a Dream: Rucka Rucka
  6545. Justified and Stripped Tour: Dance Dance
  6546. Justin Bieber: So So
  6547. Justyfikacjonizm: to to
  6548. Justyn Mackiewicz: w w • NA NA
  6549. Justyna Adamczyk (malarka): Woof Woof
  6550. Justyna Kowalczyk: pierwszej pierwszej
  6551. Justyna Święs: Voo Voo
  6552. János Irinyi: HIPO HIPO
  6553. Jérôme Le Banner: none none
  6554. Józef Aparicio Sanz i 232 towarzyszy: Vegas Vegas • López López • Rivera Rivera • Rodicio Rodicio • Sastre Sastre
  6555. Józef Baum: także także
  6556. Józef Biel: I I
  6557. Józef Bohdan Rogoyski: w w
  6558. Józef Bonawentura Załuski: Anna Anna
  6559. Józef Budzik: wykonano wykonano
  6560. Józef Bujak: w w
  6561. Józef Czech (drukarz): naukowego naukowego
  6562. Józef Doliński: rodzinie rodzinie
  6563. Józef Dubiński (oficer): NA NA
  6564. Józef Herbut: studia studia
  6565. Józef Iwanicki: w w
  6566. Józef Kasperski: na na
  6567. Józef Knosała: ponownie ponownie
  6568. Józef Ko Seong-un: w w
  6569. Józef Kręgielski: w w
  6570. Józef Kubica (polityk): w w
  6571. Józef Kwiatek: organizacji organizacji
  6572. Józef Lehr: w w
  6573. Józef Maciej Nałęcz: z z
  6574. Józef Masny: w w
  6575. Józef Niski: w w
  6576. Józef Nycz: NA NA
  6577. Józef Popowski (publicysta): nawiązał nawiązał • po po
  6578. Józef Przybyła: nie nie
  6579. Józef Rusiecki: Szkole Szkole
  6580. Józef Rymut: poligon poligon
  6581. Józef Rębski: Wojsk Wojsk
  6582. Józef Sawczuk: rodzinie rodzinie
  6583. Józef Szamborski: w w
  6584. Józef Szymon Turski: podpisał podpisał
  6585. Józef Tokarzewski: na na
  6586. Józef Trzebuchowski: województw województw
  6587. Józef Trần Văn Tuấn: w w
  6588. Józef Tuliszkowski: w w
  6589. Józef Wojnar (trener): i i
  6590. Józef Wojnarowski: w w
  6591. Jørn Krogsgaard: w w
  6592. Jürgen Roth: die die
  6593. Język heiltsuk: Bella Bella
  6594. Język istrorumuński: si si
  6595. Język kitsai: Kai Kai
  6596. Język oirata: Nazarudin Nazarudin
  6597. Języki indoaryjskie: i i
  6598. KP Chemik Police: obejmuje obejmuje
  6599. KRC Gent: na na
  6600. Kabaret Ani Mru-Mru: Mru Mru
  6601. Kabhi Kabhie: Kabhi Kabhi
  6602. Kabuscorp SC: Mpele Mpele
  6603. Kacper Formela: umownym umownym
  6604. Kafr Misr: osada osada
  6605. Kagney Linn Karter: Jon Jon
  6606. Kai Schumann: sehr sehr
  6607. Kaisa Mäkäräinen: Sprint Sprint
  6608. Kaito: Pichi Pichi
  6609. Kajęcin: utrwalone utrwalone
  6610. Kakegurui: Szał hazardu: autorstwa autorstwa
  6611. Kaktusowate: Syn Syn
  6612. Kalendarium Baszowic: okresu okresu
  6613. Kalendarium Nowej Słupi: Starej Starej
  6614. Kalendarium drugiego rządu Donalda Tuska: w w • zastępcy zastępcy
  6615. Kalendarium historii Ełku: Ełk Ełk
  6616. Kalendarium historii Gołdapi: Kościół Kościół
  6617. Kalendarium historii Kenii: Mau Mau
  6618. Kalendarium historii Somalii: północne północne
  6619. Kalendarium historii Włocławka od 1989 roku: imprez imprez
  6620. Kalendarium historii radia: RCA RCA
  6621. Kalendarium pierwszego rządu Donalda Tuska: stanowisko stanowisko
  6622. Kalendarium pontyfikatu Franciszka (2013): o o
  6623. Kalendarium wojska polskiego 1648–1699: Sobieski Sobieski
  6624. Kalev Ermits: Sprint Sprint
  6625. Kalevi Kosunen: w w
  6626. Kaliber 44: Baku Baku
  6627. Kalina Izabela Zioła: całą całą
  6628. Kalinów (Piława Górna): dnia dnia
  6629. Kalinów: w w
  6630. Kalisto (wrestler): Lucha Lucha
  6631. Kalkulator Windows: FFFF FFFF
  6632. Kalyug: dhadak dhadak
  6633. Kamaru Usman: none none
  6634. Kamba: Mau Mau
  6635. Kamen Rider Ryuki: nie nie
  6636. Kami (piosenkarka): o o
  6637. Kamichama Karin: doki doki
  6638. Kamienica Pieniążków w Przeworsku: Przeworsk Przeworsk
  6639. Kamienica Pretoriusa w Przeworsku: Przeworsk Przeworsk
  6640. Kamienica Sasinowska w Krakowie: pierwszego pierwszego
  6641. Kamienica przy ul. Józefa Jainty 14 w Bytomiu: w w
  6642. Kamienica przy ul. Kazimierza Wielkiego 6 w Sanoku: w w
  6643. Kamienica przy ul. Wojciecha Korfantego 31 w Bytomiu: O O
  6644. Kamienica przy ulicy Wita Stwosza 56 we Wrocławiu: zachowały zachowały
  6645. Kamieniołom Ostrusza: i i
  6646. Kamieniszki (rejon ignaliński): na na
  6647. Kamienny Dom w Braniewie: pierwsze pierwsze
  6648. Kamieńczyce (województwo świętokrzyskie): stronie stronie
  6649. Kamil Oniszczuk: none none
  6650. Kamil Szeremeta: none none
  6651. Kamil Szymuszowski: none none
  6652. Kamil Toliński: ukończył ukończył
  6653. Kamil Łebkowski: none none
  6654. Kamila Porczyk: none none
  6655. Kampania w Holenderskich Indiach Wschodnich: walkę walkę
  6656. Kamusznik zwyczajny: ki ki
  6657. Kana Ueda: Pichi Pichi
  6658. Kananafou Theological Seminary College Sports Field: Pago Pago
  6659. Kandydaci na szaleńców: Strange Strange
  6660. Kaniuki (województwo podlaskie): Powszechnego Powszechnego
  6661. Kanzen Na Hiruma: kabaddi kabaddi
  6662. Kapalikowie: w w
  6663. Kapitan Grotman i Aniołkolatki: Dee Dee
  6664. Kapitał edukacyjny: to to
  6665. Kaplica Różańcowa w Czernichowie: Czernichow Czernichow
  6666. Kaplica w Dolinie Rzeki Wałszy: o o
  6667. Kaplica św. Jana Chrzciciela w Jerzmanowicach: Jerzmanowice Jerzmanowice
  6668. Kappa Herculis: co co
  6669. Kappahl: sieci sieci
  6670. Kara śmierci w Stanach Zjednoczonych: Sing Sing
  6671. Karabin MAS 49: C C
  6672. Karabin Winchester M1866: w w
  6673. Karapet Parizjan: startami startami
  6674. Karasu: Yu Yu
  6675. Karat (zespół): tytuł tytuł
  6676. Karczowiska Górne: trasie trasie
  6677. Kareeb: Chori Chori
  6678. Kareem Rush: turnieju turnieju
  6679. Karen Carpenter: music music
  6680. Karen O: Yeah Yeah
  6681. Karen Sharpe: Wild Wild
  6682. Karim Ghajji: none none
  6683. Karim Ghellab: portów portów
  6684. Karim Kamanzi: w w
  6685. Karim Martusewicz: Voo Voo
  6686. Karim Mayfield: none none
  6687. Karina Nose: Shaberedomo Shaberedomo
  6688. Karisma Kapoor: Deewangi Deewangi
  6689. Karjala Cup 2016: Cup Cup
  6690. Karjala Cup 2017: Cup Cup
  6691. Karl Nordström: w w
  6692. Karl Schrott: w w
  6693. Karl von Osten-Sacken: w w
  6694. Karlo Ressler: uzyskał uzyskał
  6695. Karmel Sastre Sastre: Sastre Sastre
  6696. Karol Bedorf: none none
  6697. Karol Bernadotte: Króla Króla
  6698. Karol Celiński: none none
  6699. Karol Dombrovski: Sprint Sprint
  6700. Karol Ginter: w w
  6701. Karol Kasperlik: des des
  6702. Karol Niezabytowski: syn syn
  6703. Karol Petelenz: czym czym
  6704. Karol Pospieszalski: Wu Wu
  6705. Karol Przanowski: i i
  6706. Karol Schayer: w w
  6707. Karol Turno: wstąpił wstąpił
  6708. Karolina Kowalkiewicz: none none
  6709. Karolina Owczarz: none none
  6710. Karolina Pitoń: Sprint Sprint
  6711. Karolina Stachoń-Weit: w w
  6712. Karoline Käfer: sztafecie sztafecie
  6713. Karpacki Pułk Artylerii: i i
  6714. Karte des Westlichen Russlands: w w
  6715. Karynus (cesarz): śmiercią śmiercią
  6716. Karłosuseł znakowany: regiony regiony
  6717. Kasumi (singel): to to
  6718. Kat DeLuna: Push Push
  6719. Katarzyna (Jefimowska): w w
  6720. Katarzyna Gójska: O O
  6721. Katarzyna Kozyra: nie nie
  6722. Katarzyna Woroncowa-Daszkowa: troje troje
  6723. Kataster nieruchomości: nie nie
  6724. Katastrofa lotu Crossair 3597: Serrano Serrano
  6725. Katastrofa lotu UTair 120: w w
  6726. Katastrofa lotu United Airlines 93: Cee Cee
  6727. Kate Hudson: Dee Dee
  6728. Kate Voegele: w w
  6729. Katedra Najświętszej Marii Panny w Strasburgu: Strasbourg Strasbourg
  6730. Katedra Najświętszej Marii Panny we Fryburgu Bryzgowijskim: C C
  6731. Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Puli: w w
  6732. Katedra w Chioggii: w w • kamieni kamieni
  6733. Katedra Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Szawlach: kaplice kaplice
  6734. Katedra św. Marcina i Mikołaja w Bydgoszczy: wykonał wykonał
  6735. Katedra św. Patryka w Dublinie: którzy którzy
  6736. Kategoria e Parë (1932): drużyna drużyna
  6737. Kategoria e Parë (1933): drużyna drużyna
  6738. Kategoria e Parë (1934): drużyna drużyna
  6739. Kategoria e Parë (1936): drużyna drużyna
  6740. Kategoria e Parë (1937): drużyna drużyna
  6741. Katherine Kelly: BYE BYE
  6742. Katherine Reutter: w w
  6743. Kathleen Antonelli: J J
  6744. Katie Holmes: wiele wiele
  6745. Katrin Apel: w w
  6746. Kawanishi E7K: mógł mógł
  6747. Kawanishi H8K: postanowiła postanowiła
  6748. Kawasaki ER-6n: dolnej dolnej
  6749. Kawasaki Ki-56: samolot samolot
  6750. Kawasaki Super Meet 2011: Kawasaki Kawasaki
  6751. Kawasaki Super Meet 2012: Kawasaki Kawasaki
  6752. Kawałek Kulki: Disco Disco
  6753. Kay Kay Menon: Kay Kay
  6754. Kaz James: czołowe czołowe
  6755. Kaze no La La La: La La • ra ra
  6756. Kazimiernikejszyn: Bum Bum
  6757. Kazimierz Bielawski: marszałek marszałek
  6758. Kazimierz Chojnacki (pilot): w w
  6759. Kazimierz Chłapowski (1832-1916): w w
  6760. Kazimierz Dobrowolski (socjalista): uczestniczył uczestniczył
  6761. Kazimierz Gurgul: w w
  6762. Kazimierz Jonkisz: Tom Tom
  6763. Kazimierz Kopczyński: osiągnięć osiągnięć
  6764. Kazimierz Mniszek-Tchorznicki: i i
  6765. Kazimierz Oczoś: Komitetu Komitetu
  6766. Kazimierz Olech: wieku wieku
  6767. Kazimierz Papara: armii armii
  6768. Kazimierz Przerwa-Tetmajer: Krywaniu Krywaniu
  6769. Kazimierz Serwa: NA NA
  6770. Kazimierz Stafiej: w w
  6771. Kazimierz Wojciechowski (fizyk): w w
  6772. Kazimierz Żuliński: w w
  6773. Kazuki Yao: Go Go
  6774. Kałmucy: to to
  6775. Kańczuga: Kańczuga Kańczuga
  6776. Ke Ke Ke: Ke Ke
  6777. Kean: wyznaje wyznaje
  6778. Kedi - sekretne życie kotów: z z
  6779. Keeps Gettin' Better: New New • Cheeky Cheeky
  6780. Keihan: linii linii
  6781. Keith Andrews: kapitanem kapitanem
  6782. Keith Emerson: bokiem bokiem • Emerson Emerson
  6783. Keith Michell: aktora aktora
  6784. Keith Richards: Jo Jo
  6785. Keith Thurman: none none
  6786. Kelela: Bok Bok
  6787. Kell Brook: Jo Jo
  6788. Kelly Hu: Lai Lai
  6789. Kelly Kelly: Kelly Kelly
  6790. Kelly Tripucka: stacji stacji
  6791. Kema Jack: zadebiutował zadebiutował
  6792. Kemkemia: Kem Kem
  6793. Ken Friar: pozostał pozostał
  6794. Ken Laszlo: Hey Hey
  6795. Ken Murray: Ton Ton
  6796. Kendra Wilkinson: Late Late
  6797. Kenema Town Field: o o
  6798. Kenneth Hall: G G
  6799. Kenneth Jones: w w
  6800. Kenneth Karlsen: przeciwko przeciwko
  6801. Kenshi Yonezu: jedynie jedynie • Nico Nico
  6802. Kepler-90: i i
  6803. Kermin Guardia: w w
  6804. Kerrang! Awards: Na Na
  6805. Ketan Mehta: w w
  6806. Kevin Carter: Bang Bang
  6807. Kevin Hitchcock: as as
  6808. Kevin Randleman: none none
  6809. Kevin Rosenberg: x x
  6810. Keystone Studios: had had
  6811. Khal Nayak: Saath Saath
  6812. Khan Chittenden: w w
  6813. Khubsoorat: SUN SUN
  6814. Ki Ki: KI KI • Ki Ki
  6815. Ki-Aikido: Shin Shin
  6816. Kicia Rożek: Sleep Sleep
  6817. Kid Ink: La La • Bom Bom
  6818. Kid Rock: Rock Rock
  6819. Kiedy ją spotkałem: Nagada Nagada
  6820. Kielisznik zaroślowy: sepium sepium
  6821. Kieszonkowy dziadek: Ciach Ciach
  6822. Kigeli V: w w
  6823. Kilka historii na ten sam temat: na na
  6824. Kill the Child: La La
  6825. Killswitch Engage: materiale materiale • Releases Releases
  6826. Kim Jong-hyun (piosenkarz): Bling Bling
  6827. Kim Jung Gi: Funny Funny
  6828. Kim Kolwiek: Seniorem Seniorem • Seniora Seniora
  6829. Kimbo Slice: none none
  6830. Kimeryd: Gonzalez Gonzalez
  6831. Kimya Dawson: Knock Knock • Happy Happy
  6832. Kinazy aktywowane mitogenami: kinase kinase
  6833. King Coleman: Boo Boo
  6834. King Kong kontra Godzilla: Gorilla Gorilla
  6835. King of Mask Singer: Jingle Jingle
  6836. Kinga Araya: Galerie Galerie
  6837. Kings Of The City: Bla Bla
  6838. Kings of Crunk: Na Na
  6839. Kira Kosarin: Ho Ho
  6840. Kirowśke (rejon kirowski): Kirovske Kirovske
  6841. Kirrwiller: danych danych
  6842. Kirył Hatawiec: w w
  6843. Kiss (singel Mai Kuraki): La La
  6844. Kiss Kiss Bang Bang: Kiss Kiss
  6845. Kiss Kiss Kill Kill: Kiss Kiss • Kill Kill
  6846. Kiss with a Fist: Moshi Moshi
  6847. Kiyomi Asai: Pichi Pichi
  6848. Kizo: none none
  6849. Klaas: Attack Attack
  6850. Klancyk: w w
  6851. Klarnetnik blady: lanaiensis lanaiensis
  6852. Klasyfikacja dwukropkowa: Ess Ess
  6853. Klasztor dominikanów w Tarnobrzegu: Wniebowzięcia Wniebowzięcia
  6854. Klatrat dwutlenku węgla: Chem Chem
  6855. Klaudia Pulchra: w w
  6856. Klaus Flouride: Cha Cha
  6857. Klavže (zapory wodne): roku roku
  6858. Kleber Koike Erbst: none none
  6859. Klemens Großimlinghaus: w w
  6860. Kleszcze: w w
  6861. Klimkówka (województwo podkarpackie): g g
  6862. Klinika (squat): w w
  6863. Klinika Burzyńskiego: M M • Boing Boing
  6864. Klub 100 goli w ekstraklasie: meczu meczu
  6865. Klub Sportowy 3 Batalionu Saperów Wileńskich (wioślarstwo): w w
  6866. Klubbheads: Say Say • Da Da
  6867. Ko Mai Phai: Phi Phi
  6868. Ko Phi Phi Don: Phi Phi
  6869. Ko Phi Phi Lee: Phi Phi
  6870. Ko Phi Phi: Phi Phi
  6871. Ko Yung: Phi Phi
  6872. Kobe Bryant: meczu meczu • miały miały
  6873. Koblów: wynosi wynosi
  6874. Kocheril Raman Narayanan: Tint Tint
  6875. Kocia ferajna (film): Choo Choo
  6876. Kocinka (województwo łódzkie): w w
  6877. Kocioł kolmarski: ataku ataku
  6878. Kociołek: w w
  6879. Kod 128: spacja spacja • A A • B B • C C • D D • E E • F F • G G • H H • I I • J J • K K • L L • M M • N N • O O • P P • Q Q • R R • S S • T T • U U • V V • W W • X X • Y Y • Z Z • SHIFT SHIFT • Stop Stop
  6880. Kod DX: Dekoder Dekoder
  6881. Kodeks Grolier: to to
  6882. Kodeks Ur-Nammu: Kodeks Kodeks
  6883. Kodeks postępowania cywilnego: o o
  6884. Koharu Kusumi: Hapi Hapi
  6885. Koi... Mil Gaya: Haila Haila • Jadoo Jadoo
  6886. Kolaboracja II: dograno dograno
  6887. Kolegium Trójcy Świętej w Cambridge: dopiero dopiero
  6888. Koleje Wielkopolskie: O O
  6889. Koleje Śląskie: O O
  6890. Kolejka górska: Circus Circus
  6891. Kolonia Czernie: włączona włączona
  6892. Kolonia Jemieliste: włączona włączona
  6893. Kolzam Regiovan: trasie trasie
  6894. Komarów: w w
  6895. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1948: skoki skoki
  6896. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1952: skoki skoki
  6897. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1956: skoki skoki
  6898. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1960: skoki skoki
  6899. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1964: skoki skoki
  6900. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1968: skoki skoki
  6901. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1972: skoki skoki
  6902. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1976: skoki skoki
  6903. Kombinacja norweska na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1980: skoki skoki
  6904. Komenda Rejonu Uzupełnień Bydgoszcz Powiat: powiaty powiaty
  6905. Komenda Rejonu Uzupełnień Gniezno: obejmował obejmował
  6906. Komenda Rejonu Uzupełnień Rzeszów: obejmował obejmował
  6907. Komenda Rejonu Uzupełnień Równe: obejmował obejmował
  6908. Komenda Rejonu Uzupełnień Sarny: obejmował obejmował
  6909. Komenda Rejonu Uzupełnień Szamotuły: obejmował obejmował
  6910. Komenda Rejonu Uzupełnień Łask: komendanta komendanta
  6911. Komiksy Romano Scarpy: Bip Bip
  6912. Komiksy W.I.T.C.H.: w w • łącznie łącznie
  6913. Kominek: na na
  6914. Komisariat Straży Celnej „Komańcza”: stanowisko stanowisko
  6915. Komisja Nazw Miejscowości i Obiektów Fizjograficznych: mniejszości mniejszości
  6916. Komnata Turecka: w w
  6917. Kompania Koszta: dowódca dowódca
  6918. Kompania Thorina: R R
  6919. Kompensacja ekspozycji: w w
  6920. Komunikacja miejska w Rybniku: linii linii
  6921. Komunikacja miejska w Tarnowie: wszystkie wszystkie
  6922. Komunistyczna Partia Holandii: zginęło zginęło
  6923. Komórki Purkiniego: w w
  6924. Koncert (album Voo Voo): Voo Voo
  6925. Koncert Live Earth w Londynie: Sera Sera
  6926. Koncert w Trójce (album Voo Voo): Voo Voo
  6927. Koncert w Łodzi: Voo Voo
  6928. Konferencja Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, Paryż 2015: w w
  6929. Konflikt plemienny w Sudanie: tereny tereny
  6930. Konflikt w Casamance: żołnierzy żołnierzy
  6931. Konflikt w prowincji Kiwu: Mai Mai
  6932. Konflikt wewnętrzny w Sudanie Południowym: Yau Yau
  6933. Kongregacja ds. Biskupów i Zakonników: parte parte
  6934. Koniec Sankt Petersburga: wskazuje wskazuje
  6935. Koniec lepki: T T • A A
  6936. Konik polny i świerszcz: abba abba
  6937. Konklawe 1644: dni dni
  6938. Konkurs Piosenki Eurowizji 2009: Kiss Kiss
  6939. Konkurs Piosenki Eurowizji 2014: Twin Twin
  6940. Konkurs Piosenki Eurowizji 2016: Love Love
  6941. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018: Music Music
  6942. Konkurs Piosenki Eurowizji 2019: Na Na
  6943. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2016: la la
  6944. Konrad Czajkowski: w w
  6945. Konrad Smoleński: ist ist
  6946. Konstal 105NG: w w
  6947. Konstantin Balmont: poezji poezji
  6948. Konstantin Sawicki: pomocnik pomocnik
  6949. Konstantīns Gluhovs: none none
  6950. Konstrukcje wsporcze: linii linii
  6951. Konwencja Rzeki Oranje: pomiędzy pomiędzy
  6952. Konwencja o prawach osób niepełnosprawnych: praw praw
  6953. Konwój Nebi Daniel: konwoju konwoju
  6954. Kopalnia Węgla Kamiennego Julia: stała stała
  6955. Kopanica (Piława Górna): dnia dnia
  6956. Kopaniny: w w
  6957. Kopciuszek (opera): Za Za
  6958. Kopczysko: nr nr
  6959. Kopnięcie frontalne: zasady zasady
  6960. Kora (wokalistka): Ola Ola
  6961. Koralczyk maurytyjski: Baf Baf
  6962. Korale (biżuteria): mogą mogą
  6963. Korczew (województwo mazowieckie): z z
  6964. Korea Południowa na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich 1948: zawodników zawodników
  6965. Korn: Korn Korn
  6966. Kornel Zapadka: none none
  6967. Koro Sensei Quest: BYE BYE • Bye Bye
  6968. Korpusówka: wojsk wojsk
  6969. Korupcja: karze karze
  6970. Korzenie i kultura: baj baj
  6971. Korzennik: w w
  6972. Koszatniczka pospolita: and and
  6973. Koszele (województwo podlaskie): Powszechnego Powszechnego
  6974. Koszyce Małe: i i
  6975. Koszykówka na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2011: Ali Ali
  6976. Kot Prot na wszystko odpowie w lot: Bump Bump
  6977. Koteria Petersburska: w w
  6978. Kotik karłowaty: pusillus pusillus
  6979. Kotowate: tigris tigris
  6980. Kotły (województwo podlaskie): Powszechnego Powszechnego
  6981. Kowalik karoliński: qui qui • kri kri
  6982. Kowboj z Szanghaju: Pei Pei
  6983. Kowboje z Krowigrodu: Wild Wild
  6984. Koza złotawa: aurata aurata
  6985. Kozakowice: w w
  6986. Kozłów Biskupi: we we
  6987. Kołatka (powiat drawski): w w
  6988. Kołowa Grań: północny północny
  6989. Kościół Bożego Ciała w Głogowie: w w
  6990. Kościół Chrystusa Króla Wszechświata w Krzemieniewie: w w
  6991. Kościół Marii Panny w Dreźnie: stały stały
  6992. Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej w Koniewie: pochodzi pochodzi
  6993. Kościół Matki Bożej Śnieżnej w Przeworsku: Przeworsk Przeworsk
  6994. Kościół Najświętszego Salwatora w Krakowie: dnia dnia
  6995. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamiennej Górze: i i
  6996. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie (ul. Garncarska): dnia dnia
  6997. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie (ul. Warszawska): dnia dnia
  6998. Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Olsztynie: dnia dnia
  6999. Kościół Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w Krakowie: dnia dnia
  7000. Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Borzęcinie: w w
  7001. Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Skawinie: Skawina Skawina
  7002. Kościół Nawrócenia św. Pawła w Krakowie: dnia dnia
  7003. Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Busku-Zdroju: IMG IMG
  7004. Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Krakowie (ul. Rakowicka): dnia dnia
  7005. Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Szczecinie Dąbiu: dnia dnia
  7006. Kościół Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Krakowie (ul. Smoleńsk): dnia dnia
  7007. Kościół Nostra Signora della Consolazione w Genui: w w
  7008. Kościół Opieki św. Józefa w Krakowie: dnia dnia
  7009. Kościół San Cassiano w Wenecji: w w
  7010. Kościół San Giovanni Evangelista w Wenecji: parafii parafii
  7011. Kościół San Moisè: di di
  7012. Kościół San Nicola da Tolentino w Wenecji: w w
  7013. Kościół San Pietro Martire di Murano: w w
  7014. Kościół San Sebastiano w Wenecji: ponownie ponownie • w w
  7015. Kościół San Teodoro w Pawii: w w
  7016. Kościół San Vidal: w w
  7017. Kościół Santa Maria del Carmine w Pawii: bokach bokach
  7018. Kościół Santa Maria di Castello w Genui: w w
  7019. Kościół Starokatolicki Mariawitów w RP: nie nie
  7020. Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Podolińcu: w w
  7021. Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gręboszowie: dnia dnia
  7022. Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krakowie (Bielany): dnia dnia
  7023. Kościół Zmartwychwstania Pańskiego w Katowicach: Ducha Ducha
  7024. Kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Krakowie: dnia dnia
  7025. Kościół bł. Jakuba Strzemię w Horyńcu-Zdroju: nie nie
  7026. Kościół im. ks. Marcina Lutra w Chorzowie: w w
  7027. Kościół katolicki w Stanach Zjednoczonych: Visitor Visitor
  7028. Kościół Świętego Gereona w Kolonii: w w
  7029. Kościół Świętego Krzyża w Rzeszowie: ku ku
  7030. Kościół Świętej Trójcy w Krakowie (ul. Krakowska): dnia dnia
  7031. Kościół Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie: Skawina Skawina
  7032. Kościół św. Anny w Elblągu: niższe niższe
  7033. Kościół św. Antoniego we Wrocławiu-Karłowicach: we we
  7034. Kościół św. Benedykta w Krakowie: dnia dnia
  7035. Kościół św. Cyriaka w Gernrode: wynosi wynosi
  7036. Kościół św. Ducha w Brodnicy: w w
  7037. Kościół św. Ducha w Brzezinach: i i
  7038. Kościół św. Franciszka Salezego w Krakowie: dnia dnia
  7039. Kościół św. Franciszka z Asyżu w Nysie: domu domu
  7040. Kościół św. Gotarda w Poznaniu: ISSN ISSN
  7041. Kościół św. Grzegorza Wielkiego w Krakowie: dnia dnia
  7042. Kościół św. Hieronima Chorwatów w Rzymie: znajduje znajduje
  7043. Kościół św. Ignacego w Rzymie: Ignacego Ignacego
  7044. Kościół św. Jana Chrzciciela w Ornecie: w w
  7045. Kościół św. Jana Chrzciciela w Przechodzie: miejscowość miejscowość
  7046. Kościół św. Jana Chrzciciela w Przyłęku Szlacheckim: proboszcz proboszcz
  7047. Kościół św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej w Bartoszycach: pomnika pomnika
  7048. Kościół św. Jerzego na Velabrum: papieża papieża
  7049. Kościół św. Jerzego w Jarocinie: jest jest
  7050. Kościół św. Jerzego w Kamienicy: prac prac
  7051. Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej i św. Małgorzaty w Krakowie: dnia dnia
  7052. Kościół św. Klemensa w Borowie Polskim: dnia dnia
  7053. Kościół św. Leona w Gołdapi: Kościół Kościół
  7054. Kościół św. Marcina w Brunszwiku: Chrystusa Chrystusa
  7055. Kościół św. Marcina w Porębie Dzierżnej: z z
  7056. Kościół św. Marcina w Zwierniku: w w
  7057. Kościół św. Marii Magdaleny w Konkolnikach: razy razy
  7058. Kościół św. Michała Archanioła w Kańczudze: Kańczuga Kańczuga
  7059. Kościół św. Michała Archanioła w Lublinie (farny): w w
  7060. Kościół św. Michała Archanioła w Nowej Soli: w w
  7061. Kościół św. Michała Archanioła w Raciborowicach Górnych: i i
  7062. Kościół św. Mikołaja w Liptowskim Mikułaszu: projektu projektu
  7063. Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Myszkowie: dawnej dawnej
  7064. Kościół św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Rzymie: byli byli
  7065. Kościół św. Szczepana w Krakowie: dnia dnia
  7066. Kościół św. Trójcy i św. Floriana w Zawierciu: ponownie ponownie
  7067. Kościół św. Trójcy w Czernichowie: Czernichow Czernichow
  7068. Kościół św. Wawrzyńca w Zacharzowicach: wieży wieży
  7069. Kościół św. Wincentego i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krakowie: dnia dnia
  7070. Kościół św. Wincentego à Paulo w Krakowie: dnia dnia
  7071. Kośmin (Piława Górna): dnia dnia
  7072. Koźle-Rogi: dnia dnia
  7073. Kraina Booga Booga: Booga Booga
  7074. Kraina Elfów (serial animowany): pulcherina pulcherina
  7075. Krajowe rekordy w długości skoku narciarskiego kobiet: w w
  7076. Krajów (województwo dolnośląskie): w w
  7077. Krakowiacy i Górale: da da
  7078. Kramy i jatki drewniane w Krakowie: stronie stronie
  7079. Krantiveer: K K
  7080. Kras 52: stanowią stanowią
  7081. Krasiejów: głosów głosów
  7082. Krasiński: ordynat ordynat
  7083. Krasna: w w
  7084. Krasnokwiat białokwiatowy: i i
  7085. Kreacjonizm młodej Ziemi: w w • L L • A A
  7086. Kreda (skała): w w
  7087. Kredonia: Yadda Yadda
  7088. Kremnický štít: w w
  7089. Kresy Wschodnie: Stowarzyszenie Stowarzyszenie
  7090. Krewella: Cash Cash
  7091. Krešimir Crnković: Sprint Sprint
  7092. Krista Allen: Boom Boom
  7093. Kristaq Rama: o o
  7094. Kristałł Elektrostal: rozegrał rozegrał
  7095. Kristian Ellingsen: x x
  7096. Kristinia DeBarge: Hey Hey
  7097. Kristoffer Hegge: x x
  7098. Krokodyl różańcowy: Lay Lay
  7099. Kromołów (wieś): o o
  7100. Kroniki Pradawnego Mroku: przez przez
  7101. Kroniki Xiaolin: Wild Wild
  7102. Kroniki birmańskie: Maung Maung
  7103. Kropla Beskidu: w w
  7104. Krucjata w Egipcie (opera): córce córce
  7105. Kruszyniany: Powszechnego Powszechnego
  7106. Krwawy deszcz: Jo Jo
  7107. Krystian Torka: w w
  7108. Krystian Zimerman: z z
  7109. Krystju Wapcarow: po po
  7110. Krystyn Matwijowski: w w
  7111. Krystyn Zieliński: i i
  7112. Krystyna Guzik: Sprint Sprint
  7113. Krytyczny racjonalizm: to to
  7114. Krytyka językowa: zarówno zarówno
  7115. Krywiatycze: Powszechnego Powszechnego
  7116. Kryzys polityczny w Egipcie (2012–2014): oskarżeni oskarżeni
  7117. Krzak dzikiej róży w ciemnych smreczynach: abba abba
  7118. Krzczonów (województwo lubelskie): w w
  7119. Krzemionki (ujednoznacznienie): przystanek przystanek
  7120. Krzysztof (książę Lüneburga-Harburga): synów synów
  7121. Krzysztof Bednarczyk: transmitowanych transmitowanych
  7122. Krzysztof Bąk (piłkarz): w w
  7123. Krzysztof Deszczyński: BLA BLA
  7124. Krzysztof Gawronkiewicz: Zin Zin
  7125. Krzysztof Głowacki (bokser): none none
  7126. Krzysztof Jassem: Polski Polski
  7127. Krzysztof Jotko: none none
  7128. Krzysztof Kononowicz: Puk Puk
  7129. Krzysztof Kosela: none none
  7130. Krzysztof Kubryński: pl pl
  7131. Krzysztof Kułak: none none
  7132. Krzysztof Lasocki (brydżysta): Polski Polski
  7133. Krzysztof Marczewski (lekarz): zatytułowanej zatytułowanej
  7134. Krzysztof Maruszewski: w w
  7135. Krzysztof Mądel: r r
  7136. Krzysztof Najman: Mech Mech
  7137. Krzysztof Pietraszkiewicz: członek członek
  7138. Krzysztof Pływaczyk: Sprint Sprint
  7139. Krzysztof Skiba: Dżej Dżej
  7140. Krzysztof Soszyński: none none
  7141. Krzysztof Szubert: za za
  7142. Krzysztof Włodarczyk (bokser): none none
  7143. Krzysztof Zalewski (piosenkarz): Święta Święta
  7144. Krzysztof Zawadzki: w w
  7145. Krzysztof Zimnoch: none none
  7146. Krzysztof Żegański: stronie stronie
  7147. Krzyż i sztylet (film): Mau Mau
  7148. Krzyżanka (strumień): ISSN ISSN
  7149. Król Ghidora: Ling Ling
  7150. Król Lear: na na
  7151. Król Roger (opera): w w
  7152. Królestwo Polskie (1917–1918): Spraw Spraw
  7153. Królik Rykoszet i Upuszczacz-Smok: Ping Ping
  7154. Królowie i królowe: Naj Naj • Mini Mini • Bum Bum • Gili Gili • Chlip Chlip
  7155. Królówka (ptak): coronatus coronatus
  7156. Krówka Mu Mu: Mu Mu
  7157. Krążowniki lekkie typu Tenryū: Gili Gili
  7158. Kręci mnie vinyl: Doo Doo
  7159. Księga Mozilli: thousand thousand
  7160. Księga Urantii: na na
  7161. Księstwo Apulii i Kalabrii: i i
  7162. Księża Góra (Karkonosze): pl pl
  7163. Księżniczka dolara: la la
  7164. Księżyc 44: ziemskich ziemskich
  7165. Kuba Guzik: Top Top
  7166. Kuba Knap: Esz Esz
  7167. Kubohutia czarnoogonowa: z z
  7168. Kuch Khatti Kuch Meethi: Kuch Kuch
  7169. Kuchenne rewolucje: Paroles Paroles
  7170. Kuchnia baskijska: Pil Pil
  7171. Kuchnia grecka: to to
  7172. Kuchnia rosyjska: eperlanus eperlanus • Czak Czak
  7173. Kujakowice Górne: koszt koszt
  7174. Kujira: Nyan Nyan
  7175. Kukawik namorzynowy: gawk gawk
  7176. Kukum Field: zbudował zbudował
  7177. Kukułka wschodnia: w w
  7178. Kulasze: w w
  7179. Kult (zespół muzyczny): Kosmos Kosmos
  7180. Kultura pamięci: Hans Hans
  7181. Kultura puchowska: ziemiach ziemiach
  7182. Kurmene: stronie stronie
  7183. Kursy Wołyńskiej Szkoły Podchorążych Rezerwy Artylerii: z z
  7184. Kurt Nilsen: Push Push
  7185. Kurt Obitz: i i
  7186. Kurt Schwaen: poznał poznał
  7187. Kuru Kuru Kururin: Kuru Kuru
  7188. Kush & Orange Juice: Frou Frou
  7189. Kuskus plamisty: maculatus maculatus
  7190. Kutaisi: W W
  7191. Kuu Kuu Harajuku: Kuu Kuu
  7192. Kuźnica Katowska: około około
  7193. Kvelertak: Kvelertak Kvelertak
  7194. Kwartalnik Historii Kultury Materialnej: historii historii
  7195. Kwaśny Wierch: w w
  7196. Kwiryn (imię): w w
  7197. Kyary Pamyu Pamyu: Pamyu Pamyu • Moshi Moshi • Ring Ring • Kira Kira
  7198. Kyokushin: ware ware
  7199. Kyun...! Ho Gaya Na: Dheere Dheere
  7200. Kyōji Horiguchi: none none
  7201. Kyōka Suzuki: Kira Kira
  7202. Kąpieliska w Krakowie: Com Com
  7203. Kąty (powiat staszowski): s s
  7204. Kędzierzynka: w w
  7205. Kłudno (gmina Wieniawa): nagrodę nagrodę
  7206. Kōsei Tanaka: none none
  7207. L-Pro: none none
  7208. LA do Vegas: uczy uczy
  7209. LAMOST-HVS1: Zheng Zheng
  7210. LCD Soundsystem: Bye Bye
  7211. LG Spirit: Spirit Spirit
  7212. LI Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu: La La
  7213. LOL (album Blog 27): La La
  7214. LP Trójka: Noah Noah
  7215. LZ 1: w w
  7216. LZ 2: w w
  7217. La Fortuna: stacją stacją
  7218. La Fouine: Bafana Bafana
  7219. La La La (Never Give It Up): la la
  7220. La La La (singel LMFAO): La La
  7221. La La La: La La
  7222. La La Land (film): La La • la la
  7223. La MaMa Experimental Theatre Club: Stephen Stephen
  7224. La Poma (departament): w w
  7225. La, la, la: La La • la la
  7226. Laboratorium Dextera: Mee Mee • Dee Dee • Lee Lee • Remote Remote
  7227. Lacka Brama w Kijowie: des des
  7228. Lacrima: FACE FACE
  7229. Lactoris fernandeziana: o o
  7230. Lady M.: La La
  7231. Lady Pank: Besta Besta
  7232. Laganosuchus: Kem Kem
  7233. Lago Sirio: znane znane
  7234. Lake Malawi: Na Na
  7235. Lakownica brązowoczarna: i i
  7236. Lamar (herb szlachecki): uzyskał uzyskał
  7237. Lamb of God: album album
  7238. Lament utrapionej Matki Korony Polskiej: już już • iuż iuż
  7239. Lampa o emisji wtórnej: kierują kierują
  7240. Lana Del Rey: Kill Kill
  7241. Lancia Ypsilon: poduszki poduszki
  7242. Landkreis Debica: liczył liczył
  7243. Landscape Arch: niektórych niektórych
  7244. Lang Lang (Australia): Lang Lang
  7245. Lang Lang: Lang Lang
  7246. Laodika (siostra-żona Mitrytadesa IV): i i
  7247. Laramie (rzeka): północny północny
  7248. Lari Lu: Ha Ha
  7249. Larry Jones: w w
  7250. Larry Wolff: Stanford Stanford
  7251. Lars Helge Birkeland: Sprint Sprint
  7252. Lars Mæhle: w w
  7253. Lars Ulrich: Tom Tom
  7254. Lars-Erik Larsson (kompozytor): ruch ruch • gatunki gatunki
  7255. Last Drop Falls: Tico Tico
  7256. Lasówka rudogardła: siip siip
  7257. LatAm Tour 2013: Hot Hot
  7258. Latający Potwór Spaghetti: Boing Boing
  7259. Latarnie umarłych w Krakowie: w w
  7260. Late Night with Jimmy Fallon: Late Late
  7261. Late of the Pier: Moshi Moshi
  7262. Latimeriidae: w w
  7263. Latitergum: w w
  7264. Laudio (stacja kolejowa): stała stała
  7265. Laura Dahlmeier: Sprint Sprint
  7266. Laure Soulié: Sprint Sprint
  7267. Laureaci Nagrody Ig Nobla (1992): metody metody
  7268. Laureaci Nagrody Ig Nobla: Going Going
  7269. Laureaci i finaliści The Man Booker Prize for Fiction: Ha Ha • Long Long
  7270. Laureano Eleuterio Gómez Castro: wówczas wówczas
  7271. Laurence Fishburne: Glu Glu
  7272. Lauriane Mary: stylu stylu
  7273. Lawrence Michael Levine: Off Off
  7274. Layang Layang Aerospace: Layang Layang
  7275. Layla El: Kelly Kelly
  7276. Laysa Laysa: w w
  7277. Lazy Eye: Goo Goo
  7278. Le Houga: Le Le
  7279. Lean management: nowe nowe
  7280. Lech Poznań w sezonie 2009/2010: meczach meczach
  7281. Led Zeppelin: Hey Hey
  7282. Lee Bergere: Wild Wild
  7283. Lee Cattermole: go go
  7284. Lee Chae-yeon: Look Look
  7285. Lee Chun-soo: Profil Profil
  7286. Lee Dong-wook (aktor): Hey Hey
  7287. Lee Hyori: Sang Sang
  7288. Lee J. Cobb: byli byli
  7289. Lee McDermott: Lee Lee
  7290. Leeds City F.C.: Mighty Mighty
  7291. Legalna blondynka (musical): Nu Nu
  7292. Legenda: Wojna Smoków: w w
  7293. Legg Mason: w w
  7294. Legia Warszawa (futsal): Win Win
  7295. Legion Ukraińskich Strzelców Siczowych: szybko szybko
  7296. Lego Star Wars: Kroniki Yody: Jar Jar
  7297. Lego Star Wars: Opowieści droidów: Jar Jar
  7298. Leicester: Yeah Yeah
  7299. Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1912 – bieg na 800 m mężczyzn: bieg bieg • rekord rekord
  7300. Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1928 – maraton mężczyzn: podczas podczas
  7301. Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – dziesięciobój mężczyzn: cyklu cyklu
  7302. Lekkoatletyka na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 – siedmiobój kobiet: cyklu cyklu
  7303. Lekkoatletyka na Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych 2019 – skok o tyczce mężczyzn: w w
  7304. Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń: Montgomery Montgomery
  7305. Lennon (album): Lennon Lennon • Well Well
  7306. Lennon/McCartney: Please Please
  7307. Lenny Bruce: Go Go
  7308. Lenore: Poe Poe
  7309. Leo Fall: sobie sobie
  7310. Leon Ałaszejew: w w
  7311. Leon Barucki: Nr Nr
  7312. Leon Bobicki: w w
  7313. Leon Jankowski (oficer): lokatą lokatą
  7314. Leon Karasiński: której której
  7315. Leon Kazubski: w w
  7316. Leon Lemoch: w w
  7317. Leon XIII: Apostolicae Apostolicae
  7318. Leonard-Helie Pompadour: planował planował
  7319. Leoncjusz Scholastyk: w w
  7320. Leonidas Kliszewicz: przewodniczącego przewodniczącego
  7321. Leopold Lewicki: uprawiał uprawiał
  7322. Leopold Mielecki: Ziemi Ziemi
  7323. Leopold Sacher-Masoch (ojciec): w w
  7324. Leopold Stanisław Kronenberg: przyjął przyjął
  7325. Leopold Toruń: sierpnia sierpnia
  7326. Leptynia attenuata attenuata: attenuata attenuata
  7327. Lerek: Esz Esz
  7328. Les préliminaires: GANDHI GANDHI
  7329. Lesko: wojska wojska
  7330. Lester Estelle Jr.: Go Go
  7331. Leszczków (przedsiębiorstwo): i i
  7332. Leszek Skrla: DUX DUX
  7333. Let Love In (album Goo Goo Dolls): Goo Goo
  7334. Let Love In: Goo Goo
  7335. Let Them Eat Jellybeans: Ha Ha
  7336. Letnie Igrzyska Olimpijskie 1984: na na
  7337. Letztes aus der Da Da eR: Da Da
  7338. Leviathan (album): West West
  7339. Leviathan (kolejka górska): w w
  7340. Lew Elbert: powrócił powrócił
  7341. Lewis Gibson (łyżwiarz figurowy): Diga Diga
  7342. Leśnica rdzawa: i i
  7343. Leśny Borek: położona położona
  7344. Leżajsk (piwo): gul gul
  7345. Leżajsk: mieszkańców mieszkańców
  7346. Li Bai: w w
  7347. Li Bing: w w
  7348. Li Hanxiao: x x
  7349. Li Xinyi: x x
  7350. Li Zhanshu: Komitetu Komitetu
  7351. Lia van Leer: nagroda nagroda
  7352. Liam McGeary: none none
  7353. Lian Ross: La La • Loco Loco • Gimme Gimme • Boom Boom • Jay Jay • Tu Tu
  7354. Liber Liber: Liber Liber
  7355. Licencja wolnego oprogramowania: muszą muszą
  7356. Liczba: long long
  7357. Lidia Nartowska: w w
  7358. Liechtenstein na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2016: w w
  7359. Liechtensteińska Służba Ojczyźnie: połączyła połączyła
  7360. Lienz (stacja kolejowa): w w
  7361. Life in 1472: So So
  7362. Life is Good: Hey Hey
  7363. Life saving reel: siebie siebie
  7364. Liga Europy UEFA (2013/2014)/Faza kwalifikacyjna: drużyn drużyn
  7365. Liga Mistrzów ETTU: edycji edycji
  7366. Liga Polska (1887–1893): w w
  7367. Liga Profesional de Baloncesto: the the
  7368. Ligeja (nowela): Poe Poe
  7369. Lightweight Helmet: i i
  7370. Ligota Woźnicka: w w
  7371. Lil Jon: So So
  7372. Lilah Fear: Diga Diga
  7373. Lilian Jackson Braun: Yum Yum
  7374. Liliogłów zielony: Cochoa Cochoa
  7375. Linda Clifford: Long Long
  7376. Lindsay Cooper: who who
  7377. Ling tosite sigure: MOSHI MOSHI
  7378. Linia Masona-Dixona: rzeki rzeki
  7379. Linia kolejowa Valga – Pieczory: kolejowa kolejowa
  7380. Linia kolejowa nr 18: na na
  7381. Linia kolejowa nr 341: linia linia
  7382. Linn Berggren: Mercy Mercy
  7383. Lipce (województwo dolnośląskie): dnia dnia
  7384. Lipiec 2017: pokonał pokonał
  7385. Liquid Mind: Good Good
  7386. Lis i gęsi: x x
  7387. Lisaki: w w
  7388. Lisette Oropesa: toi toi
  7389. Lisie Jamy (Dolina Brzoskwinki): skał skał
  7390. Lismore: w w
  7391. Lisowo (województwo podlaskie): a a
  7392. Lista NBA All-Stars: Jo Jo
  7393. Lista Sindarów i Moriquendich: R R
  7394. Lista artefaktów Śródziemia: R R
  7395. Lista artystów z największą liczbą sprzedanych wydawnictw muzycznych w Japonii: tysięcy tysięcy • Kome Kome • Kyon Kyon • Princess Princess • Cha Cha
  7396. Lista baretek odznaczeń (Ameryka Północna i Środkowa): Merit Merit
  7397. Lista baretek odznaczeń (Azja): Order Order
  7398. Lista cesarzy dynastii Han: cesarz cesarz
  7399. Lista dzieł Ludwiga van Beethovena: Oj Oj
  7400. Lista egipskich hieroglifów: głowie głowie • z z
  7401. Lista filmów Marvel Cinematic Universe: Dum Dum
  7402. Lista gal pay-per-view federacji WWE: Bam Bam
  7403. Lista gatunków z rodzaju wilczomlecz: cactus cactus
  7404. Lista gier wydanych na konsolę Famicom: Uki Uki • Dora Dora • Wan Wan • Pon Pon
  7405. Lista gier z serii Dance Dance Revolution: Dance Dance
  7406. Lista hrabstw w stanie Waszyngton: Walla Walla
  7407. Lista kobiet szefów państw i rządów: of of
  7408. Lista koncertów Alice in Chains: Bam Bam
  7409. Lista koncertów Madonny: Hey Hey
  7410. Lista koncertów w Tauron Arenie Kraków: Sweet Sweet
  7411. Lista krasnoludów Śródziemia: pomijano pomijano
  7412. Lista kreskówek z Kaczorem Daffym: Looney Looney
  7413. Lista leków podstawowych Światowej Organizacji Zdrowia: dawkach dawkach
  7414. Lista liderów sezonu regularnego NBA w asystach: średniej średniej
  7415. Lista mistrzów Cage Warriors: z z
  7416. Lista nagród i nominacji Miley Cyrus: Najlepszy Najlepszy
  7417. Lista najlepiej sprzedających się singli: Zager Zager • Shoop Shoop
  7418. Lista największych państw w historii: połączenia połączenia
  7419. Lista najwyższych budynków w Akronie: Akron Akron
  7420. Lista najwyższych budynków w Brisbane: One One
  7421. Lista najwyższych budynków w Las Vegas: NY NY
  7422. Lista obsady w serialach Marvel Cinematic Universe: Choo Choo
  7423. Lista odcinków Pound Puppies: Psia paczka: Ruff Ruff • Yo Yo
  7424. Lista odcinków programu Szansa na sukces: la la • Wu Wu • na na
  7425. Lista odcinków serialu 90210: Not Not • Bye Bye
  7426. Lista odcinków serialu Agenci NCIS: Nowy Orlean: Mirror Mirror
  7427. Lista odcinków serialu Austin i Ally: Złotego Złotego • Mar Mar
  7428. Lista odcinków serialu Bitten: Tili Tili
  7429. Lista odcinków serialu Breaking Bad: Season Season
  7430. Lista odcinków serialu CSI: Kryminalne zagadki Miami: Going Going
  7431. Lista odcinków serialu Cień anioła: Blah Blah
  7432. Lista odcinków serialu Clarence: Bye Bye • przesadnie przesadnie
  7433. Lista odcinków serialu Community: Advanced Advanced
  7434. Lista odcinków serialu Dawno, dawno temu: co co
  7435. Lista odcinków serialu Detektyw Monk: Very Very
  7436. Lista odcinków serialu Dobre miejsce: Dance Dance
  7437. Lista odcinków serialu Dorastająca nadzieja: Maw Maw
  7438. Lista odcinków serialu Dwie spłukane dziewczyny: Kitty Kitty • Cake Cake
  7439. Lista odcinków serialu Dziewczyna poznaje świat: mnie mnie
  7440. Lista odcinków serialu Elementary: Bang Bang
  7441. Lista odcinków serialu Flash (2014): Kiss Kiss
  7442. Lista odcinków serialu Gotowe na wszystko: to to • Va Va
  7443. Lista odcinków serialu Hannah Montana: Bye Bye • Knock Knock
  7444. Lista odcinków serialu Hell on Wheels: Mei Mei
  7445. Lista odcinków serialu Homeland: Rebel Rebel
  7446. Lista odcinków serialu Hoży doktorzy: Nah Nah • na na
  7447. Lista odcinków serialu Imperium: Cold Cold
  7448. Lista odcinków serialu Jak poznałem waszą matkę: Tick Tick
  7449. Lista odcinków serialu Jessie (2011): Bye Bye
  7450. Lista odcinków serialu Kamuflaż: Tytuł Tytuł
  7451. Lista odcinków serialu Kości: Gordona Gordona
  7452. Lista odcinków serialu Mamuśka: Pop Pop
  7453. Lista odcinków serialu Melrose Place: Bye Bye • Hunka Hunka
  7454. Lista odcinków serialu Miasteczko Twin Peaks: Bang Bang
  7455. Lista odcinków serialu Millerowie: Louise Louise
  7456. Lista odcinków serialu Nie ma to jak hotel: Mad Mad
  7457. Lista odcinków serialu Orange Is the New Black: Bora Bora
  7458. Lista odcinków serialu Powodzenia, Charlie!: Bye Bye
  7459. Lista odcinków serialu Pępek świata (2009): Final Final
  7460. Lista odcinków serialu Ray Donovan: Rattus Rattus
  7461. Lista odcinków serialu Rockefeller Plaza 30: Do Do
  7462. Lista odcinków serialu Sabrina, nastoletnia czarownica: Mad Mad • Pom Pom
  7463. Lista odcinków serialu Sex&Drugs&Rock&Roll: Bang Bang
  7464. Lista odcinków serialu Simpsonowie: Bye Bye • Hunka Hunka • Goo Goo
  7465. Lista odcinków serialu Skandal: Kiss Kiss
  7466. Lista odcinków serialu Sposób użycia: Free Free
  7467. Lista odcinków serialu Star Trek: Seria oryginalna: zostaje zostaje
  7468. Lista odcinków serialu Synowie Anarchii: One One
  7469. Lista odcinków serialu Szczury laboratoryjne: Mar Mar
  7470. Lista odcinków serialu Sędzia Anna Maria Wesołowska (od 2009): nie nie • została została • i i
  7471. Lista odcinków serialu Taniec rządzi: Merry Merry • Oui Oui
  7472. Lista odcinków serialu Teoria wielkiego podrywu: The The
  7473. Lista odcinków serialu Weronika Mars: Cheatty Cheatty
  7474. Lista odcinków serialu Współczesna rodzina: Winner Winner
  7475. Lista odcinków serialu Wyposażony: Bang Bang
  7476. Lista odcinków serialu anime Bobobo-bo Bo-bobo: dododo dododo
  7477. Lista odcinków serialu anime Czarodziejka z Księżyca: Cere Cere • Palla Palla
  7478. Lista odcinków serialu anime Digimon Frontier: Hunka Hunka • Ice Ice
  7479. Lista odcinków serialu anime Doraemon (2005): Okashina Okashina • Maa Maa • Peko Peko • Den Den • Chiisana Chiisana
  7480. Lista odcinków serialu anime Dragon Ball Z: Buu Buu
  7481. Lista odcinków serialu anime Król szamanów: nyan nyan
  7482. Lista odcinków serialu anime Pokémon: Bye Bye
  7483. Lista odcinków serialu anime Tokyo Mew Mew: Mew Mew
  7484. Lista odcinków serialu animowanego Akwalans: Bea Bea
  7485. Lista odcinków serialu animowanego Ben 10: Obca potęga: Echo Echo
  7486. Lista odcinków serialu animowanego Gwiezdne wojny: Wojny klonów (2008): Jar Jar
  7487. Lista odcinków serialu animowanego Klub Winx: Pretty Pretty
  7488. Lista okrętów patrolowych United States Navy: anulowano anulowano
  7489. Lista okrętów pomocniczych United States Navy: H H
  7490. Lista okrętów Śródziemia: statek statek
  7491. Lista orków Śródziemia: R R
  7492. Lista posiadaczek WWE Divas Championship: Kelly Kelly
  7493. Lista postaci cyklu Felix, Net i Nika: Golem Golem
  7494. Lista postaci cyklu Opowieści z Narnii: to to
  7495. Lista postaci drugoplanowych filmu Człowiek z blizną: Chi Chi
  7496. Lista postaci drugoplanowych serialu Dawno, dawno temu: upolować upolować • imię imię
  7497. Lista postaci gościnnych serialu Dawno, dawno temu: to to
  7498. Lista postaci głównych serialu Dawno, dawno temu: spotkał spotkał
  7499. Lista postaci przedstawionych w filmach Marvel Cinematic Universe: jego jego • się się
  7500. Lista postaci serialu Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster: Goo Goo
  7501. Lista postaci serialu Ed, Edd i Eddy: la la
  7502. Lista postaci serialu Xiaolin – pojedynek mistrzów: Mala Mala
  7503. Lista postaci serialu Życie na fali: robię robię
  7504. Lista postaci serii Dragon Ball: Pai Pai
  7505. Lista postaci serii Fullmetal Alchemist: w w
  7506. Lista postaci serii One Piece: Tony Tony
  7507. Lista pozycji seksualnych: Sex Sex
  7508. Lista rekordów i osiągnięć na Spotify: Taki Taki
  7509. Lista ruchów w wrestlingu: skacze skacze
  7510. Lista serii wydawanych w Shūkan Shōnen Jump: Lamp Lamp
  7511. Lista ssaków Niemiec: hispida hispida
  7512. Lista statków typu Liberty według numeru kadłuba (1-150): w w
  7513. Lista tabletów marki Sony: x x
  7514. Lista uczestników Tour de France 2013: w w
  7515. Lista utworów Alice in Chains: Slayer Slayer
  7516. Lista utworów Madonny: J J
  7517. Lista wulkanów Peru: Sara Sara
  7518. Lista zabytków w Safi (Malta): Triq Triq
  7519. Lista zabytków w Victorii (Gozo): St St
  7520. Lista zamachów terrorystycznych w 2008: wyniku wyniku
  7521. Lista zamachów terrorystycznych w 2010: bomby bomby
  7522. Lista zamachów terrorystycznych w 2013: osoby osoby
  7523. Lista zawodowych mistrzów świata wagi junior lekkiej w boksie: Johna Johna
  7524. Lista światowego dziedzictwa UNESCO w Peru: Chan Chan
  7525. Listopad 2013: sile sile
  7526. Listopad 2015: Ali Ali
  7527. Liszki (Białoruś): na na
  7528. Litanie maryjne: Maryi Maryi
  7529. Litefoot: w w
  7530. Literatura bizantyńska epoki Laskarysów i Paleologów (1204–1453): pomiędzy pomiędzy
  7531. Literatura słoweńska: short short
  7532. Little Mix: Chi Chi • new new
  7533. Little Tony: Zum Zum
  7534. Liu Yifei: Shi Shi • Su Su
  7535. Live (album Blind Guardian): Mirror Mirror
  7536. Live 1963: Tres Tres
  7537. Live Aid: Duran Duran
  7538. Live Cream: Time Time
  7539. Live Rust: Hey Hey • My My
  7540. Live Underground In Łódź: w w
  7541. Live at Last Tour: Dee Dee
  7542. Live at the Bonnaroo Music Festival: Be Be
  7543. Live in Australia (album Chrisa Isaaka): Bad Bad
  7544. Live in Buffalo: July 4th 2004: Goo Goo
  7545. Live in Germany 1981: Si Si
  7546. Live! (album The Police): Do Do • Da Da
  7547. Livia Renata Souza: none none
  7548. Living Proof: The Farewell Tour: Shoop Shoop
  7549. Liwierij Darkszewicz: S S
  7550. Liziyuan: Station Station
  7551. Lizzy Greene: Ho Ho
  7552. Liściarki: cunicularia cunicularia
  7553. Liść, dzieło Niggle’a: R R
  7554. Ljubelj (przełęcz): wysokimi wysokimi
  7555. Ln (Unix): test test
  7556. Lo-Fi-Fnk: Moshi Moshi • Dance Dance
  7557. Locarno (stacja kolejowa): pociągi pociągi
  7558. Loka (zespół muzyczny): laf laf
  7559. Lola Cars: model model
  7560. Lola Marsh: kontrakt kontrakt
  7561. Lolita (film 1997): Humberta Humberta
  7562. Lolita: Humberta Humberta • Humbert Humbert
  7563. Lollapalooza: Mighty Mighty
  7564. Loma Linda (Kalifornia): w w
  7565. Lombard (zespół muzyczny): Patrz Patrz
  7566. Lomi lomi nui: Lomi Lomi
  7567. London 1986: Talk Talk
  7568. Long Way Down (singel): Goo Goo
  7569. Long Way Down: Goo Goo
  7570. Loni Anderson: Dee Dee
  7571. Look Look Look: Look Look
  7572. Looksfilm: Noa Noa
  7573. Looney Tunes: Maluchy w pieluchach: Mine Mine
  7574. Loose Ends: w w
  7575. Lord Infamous: Bloody Bloody • wydał wydał
  7576. Lord of the Lost: w w
  7577. Loreen: awansowała awansowała
  7578. Loropetalum: system system
  7579. Los Santos de la Humosa: López López
  7580. Lost Anthology: Hip Hip
  7581. Lot nad Wiedniem: i i
  7582. Lotnictwo ludowego Wojska Polskiego: wzorem wzorem
  7583. Lotnisko Gliwice-Trynek: nadając nadając • pozostało pozostało
  7584. Lotnisko Zemun Polje: Aerodrom Aerodrom
  7585. Lotniskowce eskortowe typu Casablanca: on on
  7586. Lou Hoover: pierwsza pierwsza
  7587. Lou!: z z
  7588. Louis Juchault de Lamoricière: dowódcą dowódcą
  7589. Louis Lewandowski: w w
  7590. Louise Carton: młodzieżowców młodzieżowców
  7591. Louise Imogen Guiney: Louise Louise
  7592. Louise Nevelson: dopiero dopiero
  7593. Love Hurts Tour: Shoop Shoop
  7594. Love Love Love (singel): Love Love
  7595. Love Love Love: Love Love
  7596. Love Sen-C Music: Tam Tam
  7597. Love, Love, Love - The Very BesT.Love: Love Love
  7598. Love, Love, Love: Love Love
  7599. Loxodon macrorhinus: danych danych
  7600. Loïs Habert: w w
  7601. Ls (Unix): fred fred
  7602. Lu Lu i cudowny kwiat: Lu Lu
  7603. Lubków: w w
  7604. Lubotyń (województwo wielkopolskie): in in
  7605. Luca Hänni: Bella Bella
  7606. Luca Lanotte: Choo Choo • Girls Girls
  7607. Lucifer Rising: Mirror Mirror
  7608. Lucio Cesario: Aussie Aussie
  7609. Lucjusz Licyniusz Krassus: w w
  7610. Lucy Liu: Pei Pei
  7611. Lucyna Szczepańska: w w
  7612. Ludacris: Lova Lova
  7613. Ludomir Mączka: pierwszą pierwszą
  7614. Ludvík Svoboda: w w
  7615. Ludwig Büchner: und und
  7616. Ludwig Müller (inżynier wojskowy): w w
  7617. Ludwig Stieda: der der
  7618. Ludwik (książę Luksemburga): Narcisa Narcisa
  7619. Ludwik Figlus: na na
  7620. Ludwik Natanson (fizyk): w w
  7621. Ludwik Romaniak: plenum plenum
  7622. Ludwik Simon: teatrów teatrów
  7623. Ludwik Zembrzuski: w w
  7624. Ludwik Ławniczak: prezes prezes
  7625. Ludwika (księżniczka belgijska): Prince Prince
  7626. Ludzie sztosy: Bą Bą
  7627. Ludzkość (film): może może
  7628. Luděk Mikloško: as as
  7629. Luigi Fortis: to to
  7630. Luigi Groto: Liber Liber
  7631. Luis Carlos Quintanilha: zadebiutował zadebiutował
  7632. Luis Ortiz: w w
  7633. Luka (krystalografia): sieci sieci
  7634. Luke Campbell (bokser): w w
  7635. Luke Perry: Ray Ray
  7636. Lunazyna: DDD DDD • in in
  7637. Lungs: Moshi Moshi
  7638. Lutnia renesansowa: uważana uważana
  7639. Lutraki-Aji Teodori: komunikacji komunikacji
  7640. Luty 2008: producent producent
  7641. Luís Henrique Pereira dos Santos: zadebiutował zadebiutował
  7642. Lwy ognia: Jah Jah
  7643. Lycoming O-320: Osprey Osprey
  7644. Lynette Scavo: firmę firmę • to to
  7645. Lyoto Machida: none none
  7646. Lzzy Hale: Halestorm Halestorm
  7647. Lánc, lánc, eszterlánc: e e
  7648. László Deme: Uniwersytecie Uniwersytecie
  7649. Lê Trung Trung: Trung Trung
  7650. L’Aquila (stacja kolejowa): znaczenie znaczenie
  7651. M Countdown: Pum Pum
  7652. M142 HIMARS: jest jest
  7653. M31 ULX-1: pierwsze pierwsze
  7654. M7 Priest: ładunkiem ładunkiem
  7655. MFK Rožňava: w w
  7656. MFO: pierwszych pierwszych
  7657. MRZ: A A
  7658. MTV Video Music Awards 2013: Jon Jon
  7659. MTV2 Headbangers Ball Volume 2: Six Six
  7660. MaNga +: Rap Rap
  7661. Maachis: Pani Pani
  7662. Machan: rozwiąże rozwiąże
  7663. Machane Jisra’el: budowla budowla
  7664. Machine (EP): Yeah Yeah
  7665. Maciej Brzeziński: eskadry eskadry
  7666. Maciej Cieślak: Chopin Chopin
  7667. Maciej Górski (zawodnik MMA): none none
  7668. Maciej Januszko: Voo Voo
  7669. Maciej Jasiński (scenarzysta komiksów): Zin Zin
  7670. Maciej Jewtuszko: none none
  7671. Maciej Linke: none none
  7672. Maciej Maleńczuk: Voo Voo
  7673. Maciej Pisarek: Film Film
  7674. Maciej Wysocki: Gonić Gonić
  7675. Maciej Wąsik: w w
  7676. Maciej Zakrocki: w w
  7677. Maciej Świtoński: Dża Dża
  7678. Macnelly Torres: Colo Colo
  7679. Macromia amphigena: amphigena amphigena
  7680. Macx Davies: Sprint Sprint
  7681. Made in Hong Kong (And in Various Other Places): Bye Bye
  7682. Made in the Shade: Doo Doo
  7683. Madhouse (studio): Nyan Nyan
  7684. Madison Chock: Chick Chick
  7685. Madison Rayne: Joe Joe
  7686. Madness: Si Si • Heavy Heavy
  7687. Madonna (album): Tom Tom
  7688. Madonna z Krużlowej: cech cech
  7689. Maelé: na na
  7690. Mafia II: Stomp Stomp
  7691. Mafia Mike: projekt projekt
  7692. Magazine (zespół muzyczny): You You
  7693. Magda Turowska: ta ta
  7694. Magdalena Gwizdoń: Sprint Sprint
  7695. Magdalena Jarecka: none none
  7696. Magdalena Kobiela: Magdalena Magdalena
  7697. Maggie Cheung: xiao xiao
  7698. Magiczna karuzela: dzieci dzieci
  7699. Magiczny fortepian: Lang Lang
  7700. Magid Magid: Magid Magid
  7701. Magik (film): Udi Udi
  7702. Magnetic (album): Goo Goo
  7703. Magnetochemia: one one
  7704. Magnolia wielkokwiatowa: kwiaty kwiaty
  7705. Magnolia wirginijska: Magnolia Magnolia
  7706. Magnoliowate: Magnolia Magnolia
  7707. Magomied Abdusałamow: none none
  7708. Maha Bandula: Cho Cho
  7709. Maha Yazawin Kyaw: Maung Maung
  7710. Mahonri Young: w w
  7711. Mahō-shōjo: Pichi Pichi
  7712. Mai Kuraki Best 151A -Love & Hope-: HAPPY HAPPY
  7713. Mai Kuraki: La La
  7714. Mai Mai: Mai Mai
  7715. Mai fu: Peng Peng
  7716. Maine Pyaar Kyun Kiya?: Dil Dil
  7717. Maine Pyar Kiya: Ja Ja
  7718. Mainframe Entertainment: Boom Boom
  7719. Maitland (Australia Południowa): drogi drogi
  7720. Majida El Roumi: w w
  7721. Majka (serial telewizyjny): Yeah Yeah
  7722. Majorat-Zaródcze: z z
  7723. Makhmud Muradov: none none
  7724. Maksim Braun: Sprint Sprint
  7725. Maksim Cwietkow: Sprint Sprint
  7726. Maksymilian Bruno Sierakowski: w w
  7727. Maksymilian Żelkowski: kursie kursie
  7728. Makwan Amirkhani: none none
  7729. Malaria: Kar Kar
  7730. Malarrifsviti: wynosiła wynosiła
  7731. Malarz szkła: w w
  7732. Malayappan Chinnappa: biskupem biskupem
  7733. Malga Kubiak: neo neo
  7734. Malin Åkerman: Bang Bang
  7735. Malinke: mln mln
  7736. Malmsbury: Dja Dja
  7737. Malnia: dnia dnia
  7738. Malta Festival Poznań: Usta Usta • Voo Voo
  7739. Mamadou Diouf: Voo Voo • OOV OOV
  7740. Mamadou Keïta: mis mis
  7741. Mamady Keita: Tam Tam
  7742. Mamed Chalidow: none none
  7743. Manami Konishi: Futari Futari
  7744. Manchester City F.C.: First First
  7745. Mandala (album): Taco Taco
  7746. Mandinga: Mac Mac
  7747. Manewr krokodyla: pas pas
  7748. Mania (serial animowany): MIG MIG
  7749. Manic Nirvana: S S
  7750. Manly Palmer Hall: celu celu
  7751. Mansour Barnaoui: none none
  7752. Mantra Hare Kryszna: Kryszna Kryszna • Rama Rama
  7753. Manu Sánchez: w w
  7754. Manuka (miód): zawartości zawartości
  7755. Manzoor Hussain Atif: w w
  7756. Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca: Mao Mao • mao mao
  7757. Map of the Soul: 7: Late Late
  7758. Mapa w orientacji południowej: kierunek kierunek
  7759. Mapeciątka (serial animowany 2018): myju myju
  7760. Maps (singel Yeah Yeah Yeahs): Yeah Yeah
  7761. Maps: Yeah Yeah
  7762. Maraapunisaurus: C C
  7763. Marat Gafurow: none none
  7764. Marc Diakiese: none none
  7765. Marcel Pauker: w w
  7766. Marceli I: przedstawiany przedstawiany
  7767. Marcello Bravo: go go
  7768. Marcello Mastroianni: come come
  7769. Marcelo Djian: stanu stanu
  7770. Marcia Reale: squillano squillano
  7771. Marcin Bandel: none none
  7772. Marcin Bugajski: mandat mandat
  7773. Marcin Celiński: towarzyszące towarzyszące
  7774. Marcin Gall: nie nie
  7775. Marcin Held: none none
  7776. Marcin Hycnar: mrocznym mrocznym
  7777. Marcin Kacprzak: za za
  7778. Marcin Knakfus: w w
  7779. Marcin Leśniewski: Polski Polski
  7780. Marcin Marczak: none none
  7781. Marcin Najman: none none
  7782. Marcin Naruszczka: none none
  7783. Marcin Prachnio: none none
  7784. Marcin Rekowski: none none
  7785. Marcin Różalski: none none
  7786. Marcin Tybura: none none
  7787. Marcin Tyrol: ekranie ekranie
  7788. Marcin Wrzosek: none none
  7789. Marcin Wójcik (zawodnik MMA): none none
  7790. Marcin Zabrocki: Pu Pu
  7791. Marcin Zawicki: Bang Bang
  7792. Marcin Zieliński: NA NA
  7793. Marcin Zontek: none none
  7794. Marcin Łazarski: Zam Zam
  7795. Marco Padalino: rozegrał rozegrał
  7796. Marco Ruas: Ultimate Ultimate
  7797. Marcus Scheie: x x
  7798. Marek Barbasiewicz: Senior Senior
  7799. Marek Dolecki: admin admin
  7800. Marek Dukaczewski: O O
  7801. Marek Dyżewski: w w
  7802. Marek Matyja: none none
  7803. Marek Piwowski: Fe Fe
  7804. Marek Skrobecki: TAK TAK
  7805. Marek Szlezer: firm firm
  7806. Marek Wajsblum: otrzymał otrzymał
  7807. Marek Walesiak: w w
  7808. Marek Zaidlewicz: and and
  7809. Marek Zgaiński: naj naj
  7810. Margherita Chavarria: x x
  7811. Margherita Costa: x x
  7812. Marginulatus: w w
  7813. Margolcia i Miś zapraszają dziś: Baś Baś
  7814. Mari Eder: Sprint Sprint
  7815. Maria (singel Blondie): Blah Blah
  7816. Maria Anna de Mailly: W W
  7817. Maria Bieńkowska: zasługi zasługi
  7818. Maria Friedman: w w
  7819. Maria Gładyszowa: w w
  7820. Maria Hanowerska (1776–1857): księcia księcia
  7821. Maria Konopnicka: Przeworsk Przeworsk
  7822. Maria Kurzawa: pełniącej pełniącej
  7823. Maria Kuszowa: dyrektora dyrektora
  7824. Maria Magdalena de’ Pazzi: w w
  7825. Maria Matsuka: komitetu komitetu
  7826. Maria Minerva: Not Not
  7827. Maria Olaru: w w
  7828. Maria Palester: w w
  7829. Maria Sadzewiczowa: w w
  7830. Maria Saloni-Sadowska: Maria Maria
  7831. Maria Serrano Serrano: Serrano Serrano
  7832. Maria Skoczek: geograficznych geograficznych
  7833. Maria Staafgård: N N
  7834. Maria Stęślicka: w w
  7835. Maria Teresa (wielka księżna Luksemburga): Narcisa Narcisa
  7836. Maria Teresa de Soubiran: Bożej Bożej
  7837. Maria Wnęk: dziejach dziejach
  7838. Maria Yamamoto: Nyan Nyan • Pichi Pichi • Meow Meow
  7839. Mariah Carey: So So • Sweet Sweet
  7840. Marian Allan Weiss: szpitala szpitala
  7841. Marian Bugajski: w w
  7842. Marian Chwalibóg: w w
  7843. Marian Chęciński: w w
  7844. Marian Czarnek: i i
  7845. Marian Duś: Katolickiego Katolickiego
  7846. Marian Guzek: w w
  7847. Marian Hanusiewicz: nr nr
  7848. Marian Janusz: prorektorem prorektorem
  7849. Marian Jerzy Majewski: w w
  7850. Marian Kamieński: współodkrywcą współodkrywcą
  7851. Marian Kosiba: nr nr
  7852. Marian Kozłowski (podoficer): w w
  7853. Marian Markowski: zatrudniony zatrudniony
  7854. Marian Orczykowski: wybudował wybudował
  7855. Marian Paszkiewicz: NA NA
  7856. Marian Pawlak: Zakładu Zakładu
  7857. Marian Radzik: la la
  7858. Marian Rapacki (trener): Ga Ga
  7859. Marian Stefanowski: roku roku
  7860. Marian Szczerek: tytuł tytuł
  7861. Marian Ziółkowski: none none
  7862. Mariawityzm: nie nie
  7863. Marie Dorin Habert: Bye Bye • Sprint Sprint
  7864. Marielle Berger-Sabbatel: w w
  7865. Marif Pirajew: none none
  7866. Marifé de Triana: cielo cielo
  7867. Marija Kaznačenko: Sprint Sprint
  7868. Marija Wełczewa: w w
  7869. Marijan Antolović: zadebiutował zadebiutował
  7870. Marimba: nyunga nyunga
  7871. Marin Mersenne: ponownie ponownie
  7872. Marina Pankowa: Marina Marina
  7873. Marina Romanko: w w
  7874. Marino Marini (piosenkarz): cha cha
  7875. Mario Casati: w w
  7876. Mario Duplantier: Tom Tom
  7877. Mario Grech: w w
  7878. Mario Monge: wywalczył wywalczył
  7879. Marion Phillips: ilustrowany ilustrowany
  7880. Marisa Del Frate: cha cha
  7881. Mariusz Błaszczak: ministra ministra
  7882. Mariusz Czajka: Pon Pon
  7883. Mariusz Czerkawski: dla dla
  7884. Mariusz Krzemiński: Senior Senior
  7885. Mariusz Kułakowski: aukcja aukcja
  7886. Mariusz Niewiadomski: samego samego
  7887. Mariusz Pudzianowski: none none
  7888. Mariusz Wach: none none
  7889. Mariusz Wilczyński: Voo Voo
  7890. Mariza: Tournee Tournee
  7891. Marjorie Lajoie: Bla Bla • Cha Cha
  7892. Mark Cejtlin: punktów punktów
  7893. Mark Hollis (muzyk): Talk Talk
  7894. Mark LoMonaco: Buh Buh
  7895. Mark Madsen (zapaśnik): none none
  7896. Mark Medlock: La La
  7897. Mark Zuckerberg: w w
  7898. Marko Livaja: barwach barwach
  7899. Marlon Knauer: Fragen Fragen
  7900. Marolambo: w w
  7901. Marta Gałuszewska: Kush Kush • KUSH KUSH
  7902. Marta Krajewska: opowiadanie opowiadanie
  7903. Marta Pihan-Kulesza: wynik wynik
  7904. Marte Olsbu Røiseland: Sprint Sprint
  7905. Martha Jones: poznaje poznaje
  7906. Marthin Nielsen: none none
  7907. Martin Fourcade: Sprint Sprint
  7908. Martin Gore: MG MG
  7909. Martin Murray: pas pas
  7910. Martin Nguyen: none none
  7911. Martin Rowlands: dotarł dotarł
  7912. Martin i Osa Johnson: w w
  7913. Martin-Busch-Hütte: straży straży
  7914. Martwa natura: wazon z różami: roses roses
  7915. Martyn Ford: none none
  7916. Martín Posse: w w
  7917. Martín Rodríguez (ur. 1994): COLO COLO
  7918. Marvel Now!: Secret Secret
  7919. Marvin Marvin: Marvin Marvin
  7920. Mary Cartwright: J J
  7921. Mary Elizabeth McGlynn: Shayla Shayla
  7922. Mary Lambert: Tom Tom
  7923. Mary Shelley: II II
  7924. Marymont-Kaskada: w w
  7925. Marzena Zbrojewska: w w
  7926. Masahiro: Pichi Pichi
  7927. Masakra Whitmana: Walla Walla
  7928. Masakra w Postoloprtach: w w
  7929. Masami Nagasawa: Sou Sou
  7930. Masbate (prowincja): w w
  7931. Masibulele Makepula: none none
  7932. Masters Snooker 2010: spotkania spotkania
  7933. Mastodonty (Tetmajer): abba abba
  7934. Masłów Pierwszy: nr nr
  7935. Mateus Verdelho: w w
  7936. Mateusz Gamrot: none none
  7937. Mateusz Janik: Sprint Sprint
  7938. Mateusz Legierski: none none
  7939. Mateusz Masternak: none none
  7940. Mateusz Nagórski: La La
  7941. Mateusz Pospieszalski: Voo Voo
  7942. Mateusz Rębecki: none none
  7943. Mathias Jung: w w
  7944. Mathieu Lorentz: stylu stylu
  7945. Mathilde Myhrvold: sprincie sprincie
  7946. Mathilde Thuillez: x x
  7947. Mathías Vidangossy: Colo Colo
  7948. Matka i dziecko: Cha Cha
  7949. Matków: na na
  7950. Matrubhoomi: A Nation Without Women: Very Very
  7951. Mats Eide: x x
  7952. Mats Nyberg (ur. 4 maja 1958): w w
  7953. Matt Bachand: Black Black
  7954. Matt Elliott (muzyk): Poo Poo
  7955. Matt Pokora: la la
  7956. Matteo Markus Bok: Besos Besos
  7957. Matthew Ashman: Wow Wow
  7958. Matthew Taylor (ur. listopad 1981): w w
  7959. Matthäus Merian: Lucas Lucas
  7960. Mattia Galiani: w w
  7961. Matudaea: system system
  7962. Matwiej Jelisiejew: Sprint Sprint
  7963. Matyldzin (województwo mazowieckie): Portal Portal
  7964. Maud Olofsson: ministra ministra
  7965. Maung Aye: Mya Mya
  7966. Maung Maung: Maung Maung
  7967. Maurycy Kraiński: za za
  7968. Maurycy Turkowski: w w
  7969. Maurício Rua: none none
  7970. Mausam: RUKE RUKE
  7971. Mauzoleum Lenina: i i
  7972. Maw sit sit: sit sit
  7973. Max Böhm: w w
  7974. Max Cortés: Klic Klic
  7975. Max Fricke: Kurri Kurri
  7976. Max Mandelstamm: w w
  7977. Max Vasmer: w w
  7978. Max Weber: traktowania traktowania
  7979. Maxi Jazz: Tam Tam
  7980. Maxim Mehmet: ganz ganz
  7981. Maximilian Lienher: OPA OPA
  7982. Maximum the Hormone: rei rei • ma ma
  7983. Maya Angelou: Ann Ann
  7984. Maya Rudolph: Way Way
  7985. Mayookha Johny: pierwszą pierwszą
  7986. Mayra Andrade: Storia Storia
  7987. Mayumi Asano: Pichi Pichi
  7988. Maywood (zespół muzyczny): Hey Hey
  7989. Mazhar-Fuat-Özkan: Peki Peki
  7990. Mazovia (przedsiębiorstwo): w w
  7991. Mazurek (ptak): montanus montanus
  7992. Maćkowice: oddział oddział • wsi wsi
  7993. Małachów (województwo świętokrzyskie): posiadała posiadała
  7994. Małe Wu Wu śpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego: Wu Wu
  7995. Małe Wu Wu: Wu Wu
  7996. Małe czarodziejki: Ga Ga
  7997. Małe zoo Lucy: Tic Tic
  7998. Małgorzata Dąbrowska: I I
  7999. Małgorzata Szumacher: in in
  8000. Małgorzata Wolska: w w
  8001. Małolat: O O
  8002. Małolaty ninja na wojennej ścieżce: Tum Tum
  8003. Małopłytkowość: A A
  8004. Małżeństwo w III Rzeszy: nie nie
  8005. Maślanka wiązkowa: wzrost wzrost
  8006. McDonnell Doodlebug: in in
  8007. McLaren MP4/6: Honda Honda
  8008. Mech-X4: Harris Harris
  8009. Mechagodzilla: W W • skeczu skeczu
  8010. Medal Rumforda: J J
  8011. Medal im. Prof. Andrzeja Waksmundzkiego: napis napis
  8012. Medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa”: Medal Medal
  8013. Medal „Za obronę Kijowa”: Medal Medal
  8014. Medal „Za wyzwolenie Warszawy”: Medal Medal
  8015. Medard Czauderna: w w
  8016. Meet in the middle: af af • ad ad
  8017. Mefistotedes: ex ex
  8018. Meg Myers: Heart Heart
  8019. Megamasso: Chu Chu
  8020. Mehmet Kaplan: ukończył ukończył
  8021. Mei Lanfang: Komitetu Komitetu
  8022. Mejk: la la • Halo Halo
  8023. Mejyrżan Szermachanbet: medalista medalista
  8024. Mela (film): Chori Chori
  8025. Mela i smoki: Pom Pom
  8026. Melanie C: Yeh Yeh
  8027. Melanie Thornton: Oooh Oooh
  8028. Melanitta: nigra nigra
  8029. Melissa Joan Hart: Dee Dee
  8030. Melkus RS 1000: La La
  8031. Melodifestivalen 2009: Love Love
  8032. Melvyn Douglas: Go Go
  8033. Memoriał Alfreda Smoczyka 1982: za za
  8034. Memphis Monroe: w w
  8035. Mentol: i i
  8036. Mera: w w
  8037. Mercator Medical: Spółka Spółka
  8038. Mercedes-Benz klasy C: modelu modelu
  8039. Mercury Cougar: w w
  8040. Mercy (singel Shawna Mendesa): Late Late
  8041. Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch: Pichi Pichi
  8042. Mermaids (ścieżka dźwiękowa): Shoop Shoop
  8043. Mero: w w
  8044. Merry Christmas (album Mariah Carey): So So
  8045. Mesonychidae: pojawiły pojawiły
  8046. Message in a Box: The Complete Recordings: Do Do • Da Da
  8047. Metformina: M M
  8048. Metoda Shettlesa: D D
  8049. Metoda wyczerpywania: J J
  8050. Metropolia La Serena: Donoso Donoso
  8051. Metropolia Monachium i Freising: katolickiego katolickiego
  8052. Metzengerstein: Poe Poe
  8053. Mgebrow-Benz: podwozie podwozie
  8054. Mgła (serial telewizyjny): of of
  8055. Mian Mian: La La
  8056. Miasta Australii: Kurri Kurri
  8057. Mica McNeill: miejsce miejsce
  8058. Micah Hyde: rozegrał rozegrał
  8059. Michael Clarke Duncan: Late Late
  8060. Michael Cox: wydawnictwie wydawnictwie
  8061. Michael Davies: w w
  8062. Michael Fox (1921–1996): Wild Wild
  8063. Michael Franti: Boo Boo
  8064. Michael Grant (bokser): none none
  8065. Michael John Smith: w w
  8066. Michael Kiske: Kiske Kiske
  8067. Michael Morpurgo: Wide Wide
  8068. Michael Page (zawodnik MMA): none none
  8069. Michael Shine: w w
  8070. Michael Szwarc: w w
  8071. Michael Walchhofer: wystartował wystartował
  8072. Michael Winner: Ton Ton
  8073. Michael von der Heide: Bye Bye
  8074. Michaił Biernadski: none none
  8075. Michal Krčmář: Sprint Sprint
  8076. Michal Suchánek: Tele Tele
  8077. Michalina Sosna: La La
  8078. Michał Andryszak: none none
  8079. Michał Bobrowski (zawodnik MMA): none none
  8080. Michał Borowski (1897–1968): w w
  8081. Michał Borysiekiewicz: w w
  8082. Michał Bryndal: Voo Voo
  8083. Michał Cieślak (bokser): none none
  8084. Michał Czarnocki (inżynier): herbu herbu
  8085. Michał Fijałka (zawodnik MMA): none none
  8086. Michał Gajownik: w w
  8087. Michał Giercuszkiewicz: Dum Dum
  8088. Michał Grajek: w w
  8089. Michał Huza: w w
  8090. Michał Issajewicz: w w
  8091. Michał Kita: none none
  8092. Michał Konopiński: kwaterze kwaterze
  8093. Michał Leśniak (bokser): none none
  8094. Michał Maria Świtalski: kompanią kompanią
  8095. Michał Materla: turnieju turnieju • none none
  8096. Michał Mączewski: za za
  8097. Michał Nodzeński: przeniesiony przeniesiony
  8098. Michał Oleksiejczuk: none none
  8099. Michał Pasternak: none none
  8100. Michał Remón Salvador: Lópezem Lópezem • Lopez Lopez • López López
  8101. Michał Rosnowski: studia studia
  8102. Michał Syrowatka: none none
  8103. Michel Andrieux: dwukrotnie dwukrotnie
  8104. Michel Teló: ai ai
  8105. Michela Salvato: x x
  8106. Michelle Taggart: w w
  8107. Michelle Yeoh: ji ji
  8108. Mick Foley: przeciwko przeciwko
  8109. Micro Maniacs: Maw Maw
  8110. Micruroides euryxanthus euryxanthus: euryxanthus euryxanthus
  8111. Middle of the Road: Chirpy Chirpy
  8112. Midnight Café: Wild Wild
  8113. Mieczysław Chudzik (1908–1989): zasługi zasługi
  8114. Mieczysław Dukiet: rodzina rodzina • w w
  8115. Mieczysław Ettinger: N N
  8116. Mieczysław Kuczyński: w w
  8117. Mieczysław Morański: Jar Jar
  8118. Mieczysław Wieliczko (fotograf): fotografia fotografia
  8119. Mieczysław Wyszkowski: a a
  8120. Mieczysław Zajączkowski: piechoty piechoty
  8121. Miedziany Bastion: części części
  8122. Miejski Park Solidarności w Ełku: Ełk Ełk
  8123. Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu: II II
  8124. Miesha Tate: none none
  8125. Miffy: ku ku
  8126. Mighty Morphin Alien Rangers: Go Go
  8127. Mighty Morphin Power Rangers: Go Go
  8128. Migracja ludności: powinny powinny
  8129. Migration: Jay Jay
  8130. Miguel Caló: el el
  8131. Miguel Martinez (kolarz): zdobywca zdobywca
  8132. Miguel Piñero: Sing Sing
  8133. Miguel de Unamuno: Ribas Ribas
  8134. Mikael Tillström: mecze mecze
  8135. Mike Baker: Nasty Nasty
  8136. Mike Candys: Taki Taki
  8137. Mike Dallas Jr.: none none
  8138. Mike Delfino: w w • Va Va
  8139. Mike Grundy: none none
  8140. Mike Matheny: przełamując przełamując
  8141. Mike Modano: w w
  8142. Mike Phillips (muzyk): mah mah
  8143. Mike Pondsmith: and and
  8144. Mike Sorber: nie nie
  8145. Miki i raźni rajdowcy: Wiki Wiki
  8146. Mikis Theodorakis: i i
  8147. Mikkel Kessler: Danilo Danilo
  8148. Mikko Lehtonen (ur. 1994): W W
  8149. Mikko Sirén: Apocalyptica Apocalyptica
  8150. Mikołaj (komita): Koj Koj
  8151. Mikołaj Gryfita: rodu rodu
  8152. Mikołaj Krupka: w w
  8153. Mikołaj Skrzetuski: nie nie
  8154. Mikołaj Szydłowiecki (młodszy): zyskał zyskał
  8155. Mikołajewo: w w
  8156. Mikromaszyna: maszyny maszyny
  8157. Mikrozarządzanie: Ping Ping
  8158. Mikulice (województwo podkarpackie): Park Park
  8159. Mikulicze (Polska): Powszechnego Powszechnego
  8160. Mikłasze: Powszechnego Powszechnego
  8161. Mila Kunis: Late Late
  8162. Milanko Petrović: Sprint Sprint
  8163. Milczenie w buddyzmie: na na
  8164. Milena Suszyńska: mrocznym mrocznym
  8165. Milena Vicenová: stanowisko stanowisko
  8166. Milena Wójtowicz: nr nr
  8167. Miles Franklin: Bool Bool • Gyang Gyang
  8168. Miley Cyrus: bla bla
  8169. Mili (film): Sooni Sooni
  8170. Milicja Ludowa PPS: w w
  8171. MilkyWay: Tan Tan
  8172. Millaa Millaa: Millaa Millaa
  8173. Millie Brady: Miu Miu
  8174. Million Reasons: Late Late
  8175. Milton Berle: Ton Ton
  8176. Milton Dube: T T
  8177. Milán Gabor Szabó: Sprint Sprint
  8178. Mindaugas Veržbickas: none none
  8179. Mindenki valakié: az az
  8180. Mindfunk: w w
  8181. Minerva Anguissola: w w
  8182. Mingajny: z z
  8183. Mingyinyo: w w
  8184. Mini Lotto: to to
  8185. MiniMax (audycja): Boo Boo
  8186. MiniMini Kołysanki 2: Mini Mini
  8187. MiniMini Kołysanki: Mini Mini
  8188. MiniMini+: Raa Raa
  8189. Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej: Ośrodek Ośrodek
  8190. Miniszew (Kozanki Podleśne): w w • dnia dnia
  8191. Minkówka: Powszechnego Powszechnego
  8192. Minori Matsushima: Bun Bun
  8193. Minóg grecki: w w
  8194. Mio Mio mate: MIO MIO
  8195. Mio Suemasa: sukces sukces
  8196. Miodowe lata: Cezary Cezary
  8197. Mir (osiedle typu miejskiego): Mir Mir
  8198. Miriam Neureuther: Sprint Sprint
  8199. Mirko Filipović: none none
  8200. Miroslav Fryčer: francuskiego francuskiego
  8201. Miroslav Hlinka: w w
  8202. Miroslav Noga: a a
  8203. Miroslav Sikora: mistrzostw mistrzostw
  8204. Mirosław Czyżykiewicz: w w
  8205. Mirosława Narkiewicz: na na
  8206. Mirotic (singel): pozycję pozycję
  8207. Mirrors (singel Natalii Kills): Cherry Cherry • Rosen Rosen
  8208. Miscellanea Curiosa Medico-Physica: Academiae Academiae
  8209. Misja Stambuł: Mission Mission
  8210. Miss Earth 2003: Ying Ying
  8211. Miss Earth 2008: Yin Yin
  8212. Miss Earth 2009: Shan Shan
  8213. Miss Saigon: Jon Jon
  8214. Miss World 1977: Lim Lim
  8215. Missa Johnouchi: La La
  8216. Missouri Fox Trotter: Guide Guide
  8217. Mister X: Bang Bang
  8218. Mistrzostwa Afryki w Lekkoatletyce 2010: as as
  8219. Mistrzostwa Afryki w Lekkoatletyce 2018: Asaba Asaba
  8220. Mistrzostwa Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w Piłce Siatkowej Kobiet 2017: w w
  8221. Mistrzostwa Bułgarii w piłce nożnej mężczyzn: pyrwenstwo pyrwenstwo
  8222. Mistrzostwa Europy U-19 w Piłce Nożnej 2017: AB AB
  8223. Mistrzostwa Europy w Koszykówce Mężczyzn 2011: Perez Perez
  8224. Mistrzostwa Europ