Wikipedysta:Pibwl


Wikipedysta:Pibwl w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pibwl to wikipedysta.

Wikipedystę Pibwla wita matusz (wiem, że trochę późno).Witam! :-)

W zasadzie matusz ujął istotę. Można jeszcze dodać, że "PIBWL" to fikcyjny byt zbiorowy, reprezentowany przez moją skromną osobę.

Interesuję się przeważnie militariami i historią. A ponieważ przede wszystkim bronią pancerną, więc na razie edytuję głównie hasła związane z ...okrętami. Poza tym interesuję się tym, czym wykształcony człowiek o kierunku humanistycznym interesować się powinien (i nie chodzi mi tylko o rock progresywny :-) Ponadto, popieram deklarację Matusza.

Update: po ponad 10 latach na Wiki stwierdzam, że interesuję się też kolejami, samochodami, techniką, co jakiś czas innymi tematami, a ogólnie wypełnianiem luk w wiedzy internetowej ;-)


Ponieważ mamy już rok Pański 2005 2006 2007 2009 2010 któryśtam, to mogę się "pochwalić", że jestem na Wiki od września 2003, a od 2004 administratorem - obecnie "na pół etatu", z uwagi na chroniczny brak czasu na przyjemności. W zasadzie nick Pibwl (czyt. Pe-i-Be-Wu-El) wybrałem trochę bez sensu - ale skoro już tak daleko zaszliśmy, to nie ma sensu go zmieniać na coś łatwiejszego do wymówienia...

Pibwl
Witam w gronie Wikipedystów,
cieszę się, że dołączył do nas ekspert od broni pancernej. Trochę tego już jest, ale nadal jesteśmy w "lesie" z tą tematyką.
--Kpjas 22:42, 22 paź 2003 (CEST)


Dalsze uwagi proszę umieszczać na stronie dyskusji


wkład, bibliografia

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Pibwl" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy