Wikipedysta:Pietras1988/Archiwum3


Wikipedysta:Pietras1988/Archiwum3 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikipedysta:Pietras1988 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Lublin | edytuj kod

nie wiem czy zdjęcia wystarczą, by zbudować hasła o dzielnicach Lublina... po prostu poza Wieniawą, Czwartkiem i Majdankiem, no i może Miasteczkiem Akademickim (opisanym w haśle UMCS) lubelskie dzielnice niczym nie wyróżniają spośród miliona innych w całej Polsce, a samo ich wymienianie w Wikipedii to tylko podbijanie liczby haseł; przecież kościół w Zemborzycach nie jest niczym wyjątkowym (nie ma zabytkowej barokowej stylistyki, czy fresków sprzed 500 lat), a klub sportowy niczym nie wyróżnia się spośród setek tysięcy podobnych klubów w różnych miejscowościach, także dzielnicach miast, a jeśli mamy piszać o Zamborzycach Kościelnych, Zemborzycach Dolnych, Zemborzycach Wojciechowskich, to napiszmy też o Konopnicy, Stasinie Polnym, Prawiednikach, Krężnicy Jarej itd., ale czy jest sens... nie sądzę, by w encyklopedii nawet tak specyficznej jak Wikipedia; chociaż jak chcesz to próbuj, ale boję się, że te hasła będą skazane na porażkę w SdU lub będą sztucznie zaśmiecać Wikipedię - ale w zależności od ich kształtu mogę się do nich przekonać, ale nie jestem w stanie przekonać siebie, by je napisać. Ariok 17:21, 26 sie 2005 (CEST)


Daj znać, jak bedziesz chciał znowu blokadę. Oczywiście, hasło o PSB prędzej czy później powinno się pojawić, nie mam nic przeciwko, żebyś Ty je zaczął. Berasategui 23:12, 27 sie 2005 (CEST)

helionica... | edytuj kod

coż, jak widzę z poprzednich wypowiedzi u Ciebie na stronie dyskusji, lubisz akademickie dyskusje, a mi się, prawdę mówiąc, nie chce prowadzić takowej odnośnie helioniki... jeśli uważasz, że my w wikipedii powinniśmy rozważać sprawy wszelkich mirrorów i forków wikipedii, to wolno Ci, ale zważ, że mało kogo, poza Tobą to będzie obchodzić... i generalnie, nie jest to żaden argument w dyskusji nad wyrzuceniem/pozostawieniem artykułu w wikipedii... pozdrawiam, Blueshade 10:45, 29 sie 2005 (CEST)

Szablon:Puchar Polski w piłce nożnej | edytuj kod

Na czas głosowania przywróciłem poprzednią wersję szablonu. Twoja wersja oraz kilka innych propozycji wyglądu znajduje się tutaj. Pozdrawiam --Viol8or 23:42, 29 sie 2005 (CEST)

Bez reklamy | edytuj kod

Wikipedia nie służy do reklamy: włączając w to autoreklamę wikipedystów. A.J. 10:45, 30 sie 2005 (CEST) (PS. A poza tym przy takim Expercie właściwie każdy inny trol wysiada...)

Między wiki | edytuj kod

Nie zamieniaj międzywiki z unicode na asci. Po to jest UTF-8 by z niego kożystać. Np. he:טרול (פורומים) w Trolling. A_Bach - ΣΦ 10:48, 30 sie 2005 (CEST)


Co robi konkretnie ten IPek? -PioM Dyskusja 17:22, 30 sie 2005 (CEST)

ban | edytuj kod

  1. proszę bardziej formalnie do mnie pisać.
  2. proszę wskazać, gdzie banują za protestowanie przeciw obrażaniu własnej osoby i gdzie takowyż zakaz jest Kwiecień 12:19, 31 sie 2005 (CEST)

Międzylesie | edytuj kod

I tak właśnie zrobiłem. Najpierw przeniosłem zawartość, a potem zrobiłem disambla. Najpierw zobacz, później pisz. Franio 12:38, 31 sie 2005 (CEST)

III Rzesza czy Trzecia Rzesza? | edytuj kod

Chciałbym ujednolicić Wikipedię, aby w artykułach pojawiała się tylko jedna wersja - ta najbardziej popularna. Oczywiście drugiej wersji całkowicie nie skasuję, bo będzie od niej przekierowanie do pierwszej. Tak więc osoby wpisujące w wyszukiwarce tę nieużywaną na Wikipedii wersję i tak trafią gdzie powinni. Chodzi o to, by w artykułach polskiej Wikipedii funkcjonowała jedna wersja, albo "Trzecia Rzesza", albo "III Rzesza". Topory i Zuber są za "III Rzesza" a Ty? Wiktoryn 16:46, 31 sie 2005 (CEST)

Jak dobrze pamiętam, Wulfstan jest za "Trzecia Rzesza". Wiktoryn 17:30, 31 sie 2005 (CEST)

To nie jest wyjaśnienie | edytuj kod

To był nic nie wyjaśniający amatorski bełkot, a nie hasło encyklopedyczne. Nie ma o czym dyskutować. Selena talk 16:58, 1 wrz 2005 (CEST)

Podpis | edytuj kod

Bardzo grzecznie chciałbym zasugerować jednak abyś trochę zmienił Twój podpis, słowo "troll" może wzbudzać pewne kontrowersje i negatywne reakcje, a tego naprawdę warto unikać. Roo72 Dyskusja 14:31, 4 wrz 2005 (CEST)

Życzę miłejlektury:


Ja chciałem jeszcze dodać: z tego co wiem, aby się tak podpisywać w taki sposób szablonu nie trzeba mieć, wystarczy pogrzebać w opcjach... Pozdrawiam, --Googl 15:56, 4 wrz 2005 (CEST)

Muszę stanąć w obronie pokrzywdzonych przez Ciebie osób. Niestety, przywłaszczyłeś sobie zaszczytne miano WikiTrolla, które należy się bardziej zasłużonym na tym polu od Ciebie (np Datrio). W związku z tym upraszam o trochę skromności i przyjęcie mniej szumnej nazwy, np. WikiTrollWannabe albo Podtrollownik czy Młodszy Troll Sztabowy. --matusz d 18:51, 4 wrz 2005 (CEST)

Podpis jest prowokacyjny. Jeżeli ma odzwierciedlać Twoje zamiary dotyczące Wikipedii to należy Cię od razu zablokować. Jeżeli ma być tylko wygłupem to niepotrzebnie może wzbudzać kontrowersje. Zresztą żartujemy sobie tu czasami ale bardziej stosownie i sensownie. mzopw 18:54, 4 wrz 2005 (CEST)

To nie powód do dumy, a podpis w tym brzmieniu jest niemądrą prowokacją. mzopw 19:05, 4 wrz 2005 (CEST)

Eliminacje MŚ 2006 | edytuj kod

Zmieniłem i przeniosłem Twój artykuł Kwalifikacje do MŚ 2006, żeby zachować konsekwencję przy dokumentowaniu kolejnych mistrzostw. Oddzielne artykuły dla poszczególnych stref eliminacyjnych są potrzebne, gdyż wszystkie tabelki w jednym artykule z czasem rozrosną się do niebotycznych rozmiarów. Proponowane rozwiązanie możesz zobaczyć na przykładzie MŚ 1998 oraz w innych wersjach językowych Wikipedii (przykładowo dla strefy UEFA: en, es, he, pt).

Poza tym mam jeszcze jedną uwagę - w tabelkach i spotkaniach umieszczaj linki do piłkarskiej reprezentacji danego kraju, a nie do państwa.

Zapraszam do pomocy w edytowaniu kolejnych artykułów - linki w artykule głównym: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2006. --Viol8or 21:48, 4 wrz 2005 (CEST)

W tym momencie Selena dała mi nieuzasadnionego bana na 24h.


Najwyraźniej masz kłopoty z oceną sytuacji. Selena talk 07:16, 7 wrz 2005 (CEST)

szablon proces | edytuj kod

Ten szablon jest niepotrzebny tak jak niepotrzebny jest żaden szablon dotyczący sprawy jednostkowej. Wystarczy jedno zdanie napisane na stronie dyskusji zablokowanego konta. Oczywiście nie takie jak umieściłeś w szablonie, bo te jest bezsensowne. Nie ma żadnego prawa Wikipedii i jeżli te konto jest zablokowane to w związku z wandalizmem lub wojnami edycyjnymi, a nie za żadne zastraszanie. mzopw 17:08, 8 wrz 2005 (CEST)

Tobie nie jest potrzebny. Nie Ty blokujesz, nie Ty uzasadniasz dlaczego to robisz. Blokujący podaje uzasadnienie dokonując blokady. mzopw 17:25, 8 wrz 2005 (CEST)

Obiad | edytuj kod

Cześć, to hasło wcale nie musi być kasowane, tylko trzeba je dopracować. Porównaj, proszę, ze śniadaniem. Paweł ze Szczecina 15:26, 9 wrz 2005 (CEST)


Zechciej wziąć pod uwagę, że społeczność Wikipedii nie życzy sobie widzieć słów typu "debilstwo" w opisach zmian artykułów, ani też w jakiejkolwiek przestrzeni nazw. Używając takich określeń wystawiasz przede wszystkim świadectwo sobie, ale niestety także całemu projektowi, o którego rozwój tak się rzekomo troszczysz. Selena talk 10:43, 10 wrz 2005 (CEST)

IRC | edytuj kod

Po pierwsze, ban nałożyłem na prośbę innego użytkownika.
Po drugie, już został zdjęty.
Po trzecie, sam mam na ciebie ignore'a więc pretensje miej do innych na kanale, którzy nie lubią twojego zachowania, a nie do mnie - ja już sobie z tym radzę.
Po czwarte, nie przeklinam, więc mnie nikt nie musi kopać.

Dariusz Siedlecki 12:11, 10 wrz 2005 (CEST)

Nie strasz nowych | edytuj kod

A niby na czym to straszenie miałoby polegać?

Dopóki nowy user, nie robi pierwszej edycji, to nie pisz powitania - bzdura. A może Ty nie witasz się z nikim, dopóki ten ktoś się nie odezwie? A w WikiRPG się nie bawię, więc nie wiem, o co Ci chodzi. Pozdrawiam, Ponton msg 14:48, 10 wrz 2005 (CEST).

wirtualne panstwa i waluty | edytuj kod

Ja uwazam to za tylko glupie, a nie az debilne, co nie zmienia faktu, ze gluwnym wyznacnzikiem powinno byc czy idiotyczne jest haslo, a nie czy jest taki opisywany obiekt. A jesli opis nie jest glupi, to powinien zostac. Dlaczego? Ano dlatego, ze dla przykladu tfurczosc "ich troje" tez jest glupia, a jednak zespol zaistnial i jakos tam sie odbil w swiadomosci ludzi. //Wilk 16:24, 10 wrz 2005 (CEST)

WikiRPG | edytuj kod

Hejka! W WikiRPG do Hali Slaw punkty dopisuje WikiMistrz, a nie wykonawca questu. Pozdrawiam meteor2017kontakt 21:12, 10 wrz 2005 (CEST)

Wielki Mistrz
dziękuje za cierpliwe zebranie gminnych plotek po PL-karczmach,
stawia piwo w Wiki-karczmie
i zaprasza do kontynuowania pracy w karczmach FR :-)

astronomiczne zdjęcie dnia | edytuj kod

Cześć, zmodernizowałem nieco system wyróżniania zdjęć w wikiportalu astronomicznym, jeśli chcesz, możesz pomóc uzupełniać - Portal:Astronomia/Zdjęcie dnia pozdrawiam --Polarianin 13:26, 17 wrz 2005 (CEST)

Polskie zamki | edytuj kod

Już jest kategoria kategoria:Zamki w Polsce Roo72 Dyskusja 10:29, 18 wrz 2005 (CEST)

Mnie nie jest łatwo obrazić, a już szczególnie w taki sposób, co najwyżej mnie rozbawił na sekundę. Roo72 Dyskusja 10:33, 18 wrz 2005 (CEST)

Witam! | edytuj kod

Witam i dziękuję za powitanie. Wprawdzie nie jestem już takim nowym Wikipedystą (tylko trochę mało aktywnym), ale miło jak ktoś otworzy do ciebie gębe ;-) Dla usprawiedliwienia się: ostatnio pocę się na Wikiżródłach. Pozdrawiam Kubaro 21:05, 19 wrz 2005 (CEST)

Mikronacje | edytuj kod

"Mikronacja internetowa" to pleonazm. To tak BTW. Oczywiście masz jakieś argumenty na poparcie swojej tezy, więc czekam na ich przedstawienie. Mr00fk0i4t 08:46, 21 wrz 2005 (CEST)

tabelka | edytuj kod

Można wiedzieć co decyduje o takim a nie innym posegregowaniu w tabelce dzielnic Gdańska? Teraz jest zupełnie bez sensu. Sławek 22:55, 22 wrz 2005 (CEST)

To, że tabelka pochodzi z it już napisałeś. Fakt, że coś gdzieś występuje nie jest podstawą do twierdzenia, że jest dobre. Uważam, że hasło Gdańsk ma ladnie wyglądać i treść powinna mieć jakiś sens. Tabelka gdzie na 1 miejscu pojawia się Osowa (nie mam nic przeciwko Osowej sam jestem mieszakńcem Osowej) jest wg zupełnie bez sensu. Nie rozumiem również co ma IRC do treści hasła i układu tabelki. Jeżeli uznałeś że warto umieścić dzielnice (które na marginesie już były w tym haśle, ale w celu ograniczenia wielkości zostały przeniesione do oddzielnego hasła) to trzeba to zrobić z sensem.
Dla mnie w tym momencie jest:
1. groch z kapustą 2. zupełny brak sensu w tabelce Sławek 15:09, 23 wrz 2005 (CEST)

Miejscowości w Polsce mające minimum 1000 mieszkańców | edytuj kod

Witaj. Nie będę Cię nazywał idiotą, ale inteligentny to Ty nie jesteś ze względów:

1. Nie dałeś szablonu SdU do lista rzek (dałeś go dokładnie o 21:49) 2. Do SdU zgłosiłeś dokładnie 17:57

Nie rozumiem dlaczego Stepa 22:05, 23 wrz 2005 (CEST)

Witam. Ja nie obraziłem się, ale dalej jestem ciekaw dlaczego zamieściłeś mojego arta na SdU ? Pozdro. Stepa 21:23, 24 wrz 2005 (CEST)

Nie chodzi mi o to w jakim czasie i o jakim czasie zamieściłeś, ale o to dlaczego, oprócz oczywiście tych argumentów, które są na SdU. Stepa 21:46, 24 wrz 2005 (CEST)

pytanko | edytuj kod

czy można, tworząc artykuły, wykorzystać obrazki użyte np. w angielskiej wiki ? --gregul 12:53, 24 wrz 2005 (CEST)

dziękuję za powitanie Alfabet 14:37, 25 wrz 2005 (CEST) | edytuj kod

Grafika Piper CUB | edytuj kod

Spoko. Już podpisałem fotkę. To są moje początki na Wiki. I trochę trudno się połapać. Hans Kloss dyskusja 01:44, 27 wrz 2005 (CEST)

Powitanie | edytuj kod

witam!

<---Wikipedysta:MarioX--->

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Pietras1988/Archiwum3" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy