Wikipedysta:Snoopall/brudnopis


Wikipedysta:Snoopall/brudnopis w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Biografia | edytuj kod

Jego matka ma korzenie polskie, tak jak ojciec. Jednak częste zmiany miejsc zamieszkania (Goes, Amsterdam, Düseldorf, Londyn , Malme),sprawiły ,że jest obywatelem Świata i otwartą osobą potrafiącą z każdym nawiązać kontakt.

W wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na keyboardzie, która przerodziła się w naukę gry na fortepianie,akordeonie i śpiewu w szkole muzycznej. W wieku 15 lat zaczął miksować swoje pierwsze winyle, a pracę DJ-a rozpoczął w wieku lat 18. W latach 20002002 pracował dla paryskiego Klubu Jalouse Club. Jest współzałożycielem wytwórni M&J Records. W 2011 wydał swój pierwszy album studyjny Essentials , i następnie w 2012 ukazała się płyta The beats by Mac Demetrius a w 2011 Sexy Ladies. W 2011 roku powstał jego szósty singiel w karierze "That's Life II ". Mac Demetrius wystąpił w reklamie brendu alkoholowegoMetaxa firmy SAATEN-UNIONiMartinifirmyBACARDI-MARTINI i Desperados oraz reklamówceTV TVN będącej zapowiedzią ProgramuTop Model. Jego singiel "Just Stand Up! /The beats by Mac Demetrius" pojawił się w reklamie międzynarodowego Projektu UFO 2011 i UFO 2012.

W 2009 roku Mac Demetrius nagrał singel do "Rock the Boat ", "Excitement". We wrześniu 2010 roku firmaSCHWARZKOPF i ELITE MODEL LOOK zaprosiły Mac Demetriusa by zagrał w na finałowej gali GALA SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2010 i wystąpił z Nickiem Sincklerem do utworu NO MORE DRAMA. W 2010 Mac Demetrius został wybrany przez Fitness Generation Magazine jako "Najlepszy DJ roku 2010 promujący nowy styl wśród DJ-ów" i ukazał się na okładce lipcowego numeru 2010 Fitness Generation Magazine w towarzystwie polskiej gwiazdy fitness kobiet Marty Gut.

Od października 2011 Mac Demetrius ma swoją własną linię odzieży BBMCBeat By Mac Demetrius. Autorem kolkcji przeznaczonych dla ludzi kochających muzykę jest żona Mac Demetriusa, Joanna Krawczykowska.

W 2012 ukazał się nowy krążek zatytułowany Glamour is back, na którym pojawiły się gwiazdy muzyki Pop Music- m.in. Madona w utworach "We The Party!", "I Love New York " oraz "Japan Queen", Kelly Rowland – ("Lookin' At You"), Justin Timberlake.

http://www.macdemetrius.com/

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Snoopall/brudnopis" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy