Wikipedysta:Starscream


Wikipedysta:Starscream w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Za wkład wniesiony do Wikipedii i za obronę zasad uczciwości na wiki
Piotr967Spis treści

Ogólnie | edytuj kod

Racjonalista, pacyfista, hedonista, indywidualista, materialista, liberał.

  • Nic na świecie nie jest tak straszne jak ból fizyczny. W obliczu bólu nie ma bohaterów, w obliczu bólu nie ma bohaterów - powtarzał w myślach, tarzając się po posadce i bezradnie tuląc do siebie rwące lewe ramię - fragment Roku 1984.

Nazwa użytkownika jest imieniem mojej ukochanej postaci z Transformerów: Generacji I. Ja i ten robocik jesteśmy identyczni.

Moje oblicza | edytuj kod

Zainteresowania | edytuj kod

Przez pierwsze kilka miesięcy edytowałem głównie strony związane z weksylologią i Stanami Podzielonymi - szczególnie geografia. W mniejszym stopniu historia. Dziś najchętniej aktorów.

Jako słuchowiec, często edytuję też artykuły o polskich aktorach dubbingowych. Jestem fanem:

Wkład w Wikipedię | edytuj kod

Nie przyjmuję Deklaracji Matusza, ponieważ jest upokarzająca. Stawia osoby zasłużone na tym samym szczeblu, co o niebo mniej pracowitych. Poza tym jest niepraktyczna, bo nie wiadomo w czym, określony Wikipedysta może nam pomóc. Jedni piszą więcej, inni mniej... Zdecydowanie wolę deklarację Andrzeja 19.

Swojej pierwszej edycji, jako zarejestrowany, dokonałem w artykule lobotomia 18 marca 2006 roku w rocznicę śmierci Iwana Gróźnego. Pierwszym hasłem, mojego autorstwa, była Flaga stanowa Nevady, napisany tego samego dnia.

Nie widzę sensu wymienienia wszystkich artykułów napisanych... Powoduje to, z czasem, bałagan. Listy, tego typu, jest praktyczniejsza.

Wybrane ulubione hasła własnego autorstwa | edytuj kod

Kategorie, które stworzyłem i edytowałem w znacznym stopniu | edytuj kod

Kategorie, które stworzyłem, lecz słabo lub wcale nie edytowałem | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Starscream" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy