Wikipedysta:Steifer


Wikipedysta:Steifer w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witam i pozdrawiam wszystkich Wikipedystów!

Jestem tu od 8 września 2006. Nazywam się Tomasz Steifer, rocznik 1955, urodzony w Warszawie, ale od 1990 mieszkam w Szadółkach (niedawno wsi pod Gdańskiem, teraz niestety już dzielnicy Gdańska). Jestem plastykiem po warszawskiej ASP, ale po drodze zdążyłem jeszcze zrobić dyplom z bibliotekoznawstwa na wydz.historycznym UW. Jestem heraldykiem i genealogiem[1] amatorem, członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Heraldycznego, członkiem założycielem i wiceprzewodniczącym Polskiej Wspólnoty Heraldycznej, Associate Fellow IAAH. Interesuje się zazwyczaj niezbyt głęboko, acz szeroko historią, militariami, naukami pomocniczymi historii, sztuką, literaturą fantasy, s-f, religioznawstwem, biblistyką, rodziną, moimi kotami[2], i pewnie jeszcze kilkoma tematami i osobami.

Jednak najbardziej kompetentny czuję sie (poza swoim zawodem) w heraldyce i genealogii , stąd większość moich artykułów, i uzupełnień już istniejących tyczy się tych dziedzin.

O ile dobrze zrozumiałem Zasady Wikipedii to nie ma przeciwskazań abym zaprosił Państwa do moich galerii :)

  1. R1a1a
  2. Od 14 maja 2012 1 kotem maleństwa na youtube

Martwa natura z Ciocią Izą Tarcza antyrakietowa Od Poznaniaka1975 za wspaniałe edycje z dziedziny heraldyki Ja, Mathiasrex, przyznaję Ci Złotą Gwiazdę Krzyża Legii Honorowej Wiki za niezwykle udane odwzorowanie graficzne heraldyki napoleońskiej Od Galileo01 za znaczący wkład w rozwój hasła William Szekspir

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Steifer" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy