Wikipedysta:Superborsuk


Wikipedysta:Superborsuk w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Urodziłem się w roku 1978 i jestem okularnikiem. Uzyskałem tytuł magistra inżyniera w specjalności automatyka. Nabyłem przy tym wiedzę dotyczącą programowania oraz robotyki mobilnej. Przez trzy lata byłem uczestnikiem studiów doktoranckich dotyczących robotyki mobilnej na Politechnice Warszawskiej. Pracowałem przez 6 miesięcy w dziale logistycznym dużej warszawskiej firmy. Dwa miesiące uczestniczyłem w projektowaniu silnika gry komputerowej od strony zastosowań sztucznej inteligencji. Równocześnie zajmowałem się tłumaczeniami tekstów technicznych z języka angielskiego na polski. Obecnie pracuję jako programista w firmie dostarczającej elektronikę użytkową w dziale smartfonów.

Potrafię biegle tłumaczyć artykuły z angielskiej Wikipedii na język polski. Z pisaniem radzę sobie trochę gorzej, a w mowie posiadam tylko podstawowe umiejętności komunikacyjne. Mieszkam w pobliżu Warszawy i nie lubię podróżować daleko od tego miasta. Interesuję się zagadnieniami sztucznej inteligencji, robotami autonomicznymi oraz fizyką kwantową. Moje hobby to oglądanie dobrych filmów, gry komputerowe, oraz tworzenie polskiej Wikipedii. Moja ulubiona muzyka to rock, metal i trance. Mój ulubiony system operacyjny to Linux, a Wikipedię edytuję przez Firefoxa.

Zawsze interesowałem się naukami ścisłymi i udało mi się zdobyć szeroką oraz interdyscyplinarną wiedzę głównie dotyczą technologii, fizyki oraz informatyki. Potrafię w jednym artykule łączyć wiedzę z różnych dyscyplin.

Do Wikipedii przyłączyłem się w czerwcu roku 2003 i wykonałem od tego czasu ok. 7500 edycji. Większa część mojej uwagi poświęcona jest naukom przyrodniczym, technologii oraz artykułom łamiącym neutralny punkt widzenia. Zawsze szukam wspólnego punktu łączącego obie strony kontrowersji. Czasami łamię tę zasadę w szczególnych przypadkach.

Superborsuk →Ω← 13:17, 2 sty 2012 (CET)

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Superborsuk" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy