Wikipedysta:Tar Lócesilion


Wikipedysta:Tar Lócesilion w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

[Wikimedia Polska] Pełnię funkcję wiceprezesa zarządu Stowarzyszenia Wikimedia Polska i przewodniczącego prezydium KOED. Więcej o tym, co robię w zarządzie.
Kontakt do mnie w sprawach związanych ze Stowarzyszeniem: szymon.grabarczukwikimedia.pl.

[Wikimedia Foundation] Współpracowałem z Wikimedia Foundation przy ustalaniu strategii Wikimedia 2030, a obecnie – pomagam przy zmianach interfejsu. Moim fundacyjnym kontem jest SGrabarczuk (WMF). Nie jestem pracownikiem Wikimedia Foundation. Niniejsze konto służy mi do wolontariackiego edytowania.

[Normalne edytowanie] Jestem wikipedystą od 2010 roku. Pracowałem nad architekturą informacji na metastronach. Po dwóch latach stworzyłem centralną nawigację. Edytowałem najpierw artykuły o Tolkienie, potem trochę o prawie, później skupiłem się na tematyce lubelskiej, a obecnie – z uwagi na to, że przesiadłem się na zarządzanie Wikimediami – edytuję znacznie mniej.

[Prywatnie / Dodatkowe informacje] Mój nick pochodzi z quenya i wymawia się /tar lo:ke'siliɔn/ (≈ tar lo-ke-sil-ion). Wymyśliłem go, żeby był do niczyjego niepodobny. Moim typem osobowości jest ENTP.

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Tar Lócesilion" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy