Wikipedysta:Tokar1991


Wikipedysta:Tokar1991 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witam. Mam na imię Sławek i przyszedłem na ten świat 2 lipca 1991 roku w Wieluniu. Od tamtej chwili miałem już kilka osiągnięć:

  • nauczyłem się chodzić
  • nauczyłem się mówić
  • nauczyłem się pisać
  • nauczyłem się czytać
  • nauczyłem się liczyć

Myślę, że po dodaniu do tego kilka mniej ogólnych umiejętności, uzyskałem w sobie całkiem niezłą mieszankę humanistyczno-informatyczną. Szczególnie (pośród tej drugiej części mieszanki) interesują mnie alternatywy wśród najpotrzebniejszego oprogramowania: przeglądarek, komunikatorów czy też systemów operacyjnych - i z tego typu artykułami zamierzam się mierzyć. Ponadto podczas wakacji myślę o przyswojeniu sobie w jakiejś części Pascala, ale co z tego wyjdzie - zobaczymy. Co do aspektu humanistycznego, to myślę o poprawie artykułu o Wieluniu. Jednak w tej chwili największym moim priorytetem jest przetłumaczenie z angielskiego na polski artykułu o unihokeju (i póki co idzie mi to całkiem nieźle), oraz wplecenie w niego własnych informacji.

9.06.2007 Zdecydowałem się na udział w projekcie polityka. Mam nadzieję, że uda mi się przetłumaczyć kilka krótszych artykułów z angielskiej wiki ;)


Priorytet:

Robota na późniejszy okres:

Zrobione:


Kontakt:


Wieluń - to jest moje miejsce!
Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Tokar1991" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy