Wikipedysta:Viatoro


Wikipedysta:Viatoro w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Konto na Wikipedii założyłem 16 listopada 2007 r., kiedy zobaczyłem wandalizm w haśle o Śnieżynce. Następnie długo nic nie edytowałem, aż w wakacje w 2008 r. zainteresowałem się ponownie tworzeniem Wikipedii. Zgłosiłem się po przewodnika i przygarnął mnie Zwiadowca21. Od tego momentu aktywnie działam w Wikipedii (o ile czas mi na to pozwala).

Od urodzenia mieszkam w Świdnicy, a aktualnie pracuję w branży budowlanej. Skończyłem Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy, gdzie uczyłem się w klasie o profilu matematyczno-fizycznym, następnie studiowałem na Politechnice Wrocławskiej. W moim kręgu zainteresowań jest historia Śląska, szczególnie księstwa świdnicko-jaworskiego, beletrystyka, gry komputerowe, e-sport, w pewnym stopniu informatyka i niektóre zagadnienia z różnych dziedzin (zgłębiam wszystko, co mnie tylko zainteresuje, dlatego też trafiłem na Wikipedię ;) ). Z każdym dniem trafiam na coraz więcej haseł, które powinienem opisać lub poprawić, a przez wrodzony perfekcjonizm nie potrafię żadnego z nich, uznać za w pełni skończone. Zaglądam także do Kategorii skupiającej hasła bez linków i staram się aktywnie zmniejszać ilość znajdujących się tam haseł.

Operuję kontem bota VBot.

Spis treści

W trakcie pisania

Do zrobienia

Żeby nie zapomnieć

Odznaczenia

Za duże umiejętności posługiwania się wyszukiwarkami od Herr Krissa. Za czas poświęcony na bezkonfliktowe administrowanie Wikipedią od Klondka. Za ciężką pracę przy wdrażaniu VisualEditora i pozostały wkład w Wikipedię od ptjackylla.
Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Viatoro" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy