Wikipedysta:Ytabak


Wikipedysta:Ytabak w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Wydawnictwa | edytuj kod

Askanasowcy | edytuj kod

Drzewo genealogiczne przedstawicieli Warszawskiej Akademickiej Szkoły Kardiologii wywodzącej się od prof. Zdzisława Askanasa

Wersja 1 | edytuj kod

Mariusz Stopczyk

Leszek CeremużyńskiMirosław Dłużniewski (wypromowani przezeń doktorzy, którzy uzyskali samodzielność naukową: Marek Kuch, Wojciech Braksator), Andrzej Budaj, Piotr Kułakowski (wypromowany przezeń doktor, który uzyskał samodzielność naukową: Sebastian Stec), Tomasz Jaxa-Chamiec, Bronisław Bednarz

Tadeusz KraskaZygmunt Sadowski (wypromowani przezeń doktorzy, którzy uzyskali samodzielność naukową: Hanna Szwed <jej doktoranci, którzy uzyskali habilitację: Mariusz Pytkowski, Maciej Sterliński, Rafał Dąbrowski, Michał Lewandowski>, Tomasz Pasierski), Ryszard Jacek Żochowski (wypromowany przezeń doktor, który uzyskał samodzielność naukową: Marek Kochmański), Jerzy Korewicki (wypromowani przezeń doktorzy, którzy uzyskali samodzielność naukową: Tomasz Zieliński <jego doktorant, który uzyskał habilitację: Tomasz Rywik>, Przemysław Leszek), Danuta Liszewska-Pfejfer, Grzegorz Opolski (wypromowani przezeń doktorzy, którzy uzyskali samodzielność naukową: Krzysztof Jerzy Filipiak <jego doktoranci, którzy uzyskali habilitację: Filip M. Szymański, Agnieszka Kapłon-Cieślicka, Maciej Czerniuk>, Beata Wożakowska-Kapłon, Jacek Imiela, Dariusz Kosior, Marcin Grabowski, Zenon Huczek, Janusz Kochman, Tomasz Mazurek)

Stanisław Rudnicki

Jerzy KuchWojciech Łada, Zbigniew Ruciński, Kazimierz Wrześniewski, Artur Mamcarz

Stefan RywikGrażyna Broda

Wersja 2 | edytuj kod

Wybrane utworzone artykuły | edytuj kod

Nauczyciele akademiccy wydziałów prawa

Od Jadwiga Potrzeszcz (19 VIII) do Krzysztof Prokop (18 III)

B | edytuj kod

G | edytuj kod

K | edytuj kod

L | edytuj kod

Ł | edytuj kod

O | edytuj kod

P | edytuj kod

R | edytuj kod

S | edytuj kod

T | edytuj kod

W | edytuj kod

Z | edytuj kod

Specjalności | edytuj kod

Doktryny polityczne i prawne: Maciej Marszał Historia prawa: Grażyna Bałtruszajtys | Andrzej Dziadzio | Ludwik Łysiak | Marek Maciejewski | Marian Mikołajczyk | Andrzej Zakrzewski

Prawo administracyjne: Jan Boć | Ernest Knosala | Zbigniew Łabno | Stanisław Malarski | Wojciech Muszalski | Karol Sobczak | Grażyna Szpor

Prawo cywilne, handlowe i prawo międzynarodowe prywatne: Maria-Anna de Abgaro Zachariasiewicz | Jan Błeszyński | Adam Brzozowski | Grzegorz Domański | Karol Gandor | Mieczysław Goettel | Grzegorz Jędrejek | Stanisława Kalus | Kazimierz Kruczalak | Teresa Kurowska | Aleksander Lipiński | Krystian Markiewicz | Ryszard Mikosz | Michał Staszków | Jerzy Ignatowicz | Wojciech Kowalski | Leszek Ogiegło | Mateusz Pilich | Jerzy Poczobut | Wojciech Popiołek | Andrzej Szewc | Antoni Witosz | Sylwester Wójcik

Prawo karne i kryminalistyka: Andrzej Bulsiewicz | Leon Chełmicki-Tyszkiewicz | Teresa Dukiet-Nagórska | Stanisław Frankowski | Piotr Girdwoyń | Kazimierz Marszał | Krzysztof Wiak | Tadeusz Widła | Kazimierz Zgryzek

Prawo konstytucyjne: Stanisław Bożyk | Andrzej Bryk | Monika Florczak-Wątor | Ewa Gdulewicz | Mariusz Jabłoński | Zdzisław Kędzia | Maria Kruk-Jarosz | Jacek Lang | Dorota Lis-Staranowicz | Anna Łabno | Piotr Mikuli | Aleksander Patrzałek | Ryszard Piotrowski | Andrzej Pułło | Anna Rakowska-Trela | Marcin Wiącek

Prawo międzynarodowe publiczne, Prawo europejskie: Paweł Czubik | Tomasz Tadeusz Koncewicz | Przemysław Polański | Renata Szafarz

Prawo pracy: Ludwik Florek | Józef Iwulski | Maria Teresa Romer

Prawo praw człowieka: Ireneusz Cezary Kamiński

Prawo rzymskie: Jakub Urbanik

Prawo wyznaniowe: Krzysztof Orzeszyna | Anna Tunia

Teoria prawa: Tomasz Langer | Leszek Leszczyński | Marcin Matczak | Józef Nowacki | Kazimierz Opałek | Tomasz Stawecki | Zygmunt Tobor | Jerzy Zajadło

Prawo kanoniczne Joachim Roman Bar | Wiesław Bar | Janusz Gręźlikowski | Henryk Karbownik | Marian Myrcha | Marek Saj | Ignacy Subera | Marian Żurowski

Pozostałe: András Baka | Tomasz Biliński | Wiesław Błuś | Maciej Bobrowicz | Bogdan de Barbaro | Generalny Dziekanat Wojska Polskiego | Paweł Filleborn | Leo Hochberg | Urszula Jakubowska | Hanna Jarosz-Jałowiecka | Wiesław Jasiński (prawnik) | Agnieszka Kaczmarska | Eugeniusz Kameduła | Jan Kisza | Andrzej Kojder | Wiktor Krasin | Lech Kosiak | Dariusz Kozerawski | Kazimierz Kujda | Bartłomiej Misiewicz | Omega (seria wydawnicza) | Polska Fundacja Narodowa | Prawo i Życie | Rodzina 500 plus | Sąd Konstytucyjny (Turcja) | Sąd Najwyższy Zjednoczonego Królestwa | Krystyna Skarżyńska | Stowarzyszenie Sędziów „Themis” | Andrzej Szweda-Lewandowski | Wojciech Śleszyński | Maciej Trojan | Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie | Anna Wołowska | Wydawnictwo Prawnicze | Wydział Historyczny Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku | Wydział Prawa Uniwersytetu SWPS w Warszawie | Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce | Sławomir Jacek Żurek

Od Wiesława Bara do Leona Chełmickiego-Tyszkiewicza.

W kolejności utworzenia (od najnowszego do najstarszego) | edytuj kod

  1. Maria Szczepaniec pr UKSW
  2. Agnieszka Skóra pr UG, UMK, UWM
  3. Joanna Lemańska pr UJ
  4. Marek Dobrowolski (prawnik) pr KUL
  5. Tadeusz Pfützner arch PŚl, WST Kce
  6. Czesław Kłak pr UR
  7. Roman Kubicki filoz UAM
  8. Wojciech Gonet pr, ekon PW
  9. Jadwiga Potrzeszcz pr KUL
  10. Prawo i Więź
  11. Filip Ciepły pr KUL Stalowa Wola
  12. Izabela Lewandowska-Malec pr UJ
  13. Aneta Michalska-Warias pr UMCS
  14. Antoni Bojańczyk pr UW
  15. Piotr Zakrzewski (prawnik) pr KUL
  16. Andrzej Kuczumow KUL Stalowa Wola
  17. Kryzys wokół Sądu Najwyższego w Polsce
  18. Leszek Ćwikła pr KUL
  19. Ustawa o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz o zmianie niektórych ustaw
  20. Marian Kazimierz Klamut lek UM Lublin
  21. Marcin Michał Wiszowaty pr UG
  22. Małgorzata Sacha rel UJ
  23. Bronisław Rudowicz ek UG
  24. Kinga Zielińska (językoznawca) fil UW
  25. Andrzej Grabowski (prawnik) pr UJ
  26. Ewa Juszko-Pałubska adw
  27. Cmentarz katolicki w Sopocie
  28. Cmentarz komunalny w Sopocie
  29. Mirosław Krzysztofiak ek UG
  30. Gershon Zohar amb PI
  31. Brett Kavanaugh sędzia USA
  32. Kumi Naidoo AI
  33. Stosunki izraelsko-polskie
  34. January Zubrzycki lek UJ
  35. Artur Przybysławski filoz UJ
  36. Centrum Marszałkowska w Warszawie
  37. Michał Jarema lek PUM
  38. Sylwester Kowalik lek PUM
  39. Wenancjusz Domagała lek PUM
  40. Ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu
  41. Rafał Adamus pr UO
  42. Erwin Mozolewski lek PUM
  43. Seweryn Wiechowski lek PUM
  44. John T. Pawlikowski teol USA
  45. Zdzisław Kegel pr UWr
  46. Grzegorz Żmij pr UŚl
  47. Dorota Zienkiewicz pr UŚl
  48. Antoni Feluś pr UŚl
  49. Marek Zdebel pr UŚl
  50. Jarosław Zagrodnik pr UŚl
  51. Anna Wierzbica pr UŚl
  52. Sławomir Tkacz pr UŚl
  53. Helena Szewczyk pr UŚl
  54. Mirosław Pawełczyk pr UŚl
  55. Joanna Nowakowska-Małusecka pr UŚl
  56. Bogdan Lesiński pr UAM
  57. Jan Jończyk pr UWr
  58. Kamil Antonów pr UO
  59. Jarosław Fazan filol UJ
  60. Tomasz Sikora (religioznawca) rel UJ
  61. Łukasz Trzciński (profesor nauk humanistycznych) rel UJ
  62. Urszula Somorowska geogr UW, WSEiZ
  63. Tomasz Falkowski geol SGGW, WSEiZ
  64. Stanisław Żakowicz ochr śr SGGW, WSEiZ
  65. Barbara Ważyńska chem UTH Radom, WSEiz
  66. Jan Pawlica (filozof) filoz UJ
  67. Mariusz Wasiak transport PW, WSEiZ
  68. Tadeusz Siwiec ochr śr SGGW, WSEiZ
  69. Ryszard Oleszczuk ochr śr SGGW, WSEiZ
  70. Eugeniusz Koda geotech SGGW, WSEiZ
  71. Izdebski
  72. Waldemar Mieczysław Izdebski ekon SGGW, WSEiZ
  73. Grażyna Wasiak ochr śr WSEiZ
  74. Marzena Górecka germ KUL
  75. Piotr Tyszko lek WUM, WSEiZ
  76. Romuald Niparko teol UAM
  77. Jacek Widło pr KUL
  78. Zbigniew Piniński arch PB
  79. Wanda Wyrobkowa-Pawłowska sprawiedliwa
  80. Krzysztof Kowalik (ur. 1959) teol KUL
  81. Marian Wołkowski-Wolski hist szt UPJPII
  82. Wojciech Organiściak pr UŚl
  83. Bolesław Boczek pr UJ
  84. Piotr Tomaszewski (biochemik) biochem WUM, WSEiZ
  85. Roman Sławeta mikrobiol WSEiZ
  86. Zenon Rychter budow PB
  87. Radosław Kimsza teol WA PB
  88. Małgorzata Dolistowska hist arch WA PB
  89. Dorota Łobos-Kotowska pr UŚl
  90. Marek Leśniak (prawnik) pr UŚl
  91. Irena Celej biol AWF Gd, AWF Wwa, US, WSEiZ
  92. Maciej Michalik lek UWM
  93. Ryszard Żuber (ekonomista) ekon PW, WSEiZ
  94. Nagroda Literacka im. Marka Nowakowskiego
  95. Tadeusz Sałaciński bud masz PW, WSEiZ
  96. Marek Gromiec ochr śr PW, WSEiZ
  97. Wojciech Chmielewski (pisarz)
  98. Krzysztof Jakubowski (ur. 1958) rzeźb WA PB
  99. Janusz Debis art mal WA PB, ASP Wwa
  100. Walerij Morozow arch PB
  101. Janusz Włodarczyk arch PB
  102. Jerzy Uścinowicz arch PB
  103. Wołodymyr Durmanow arch PB
  104. Witold Kurowski pr UŚl
  105. Zbigniew Kwiatkowski (prawnik) pr UO
  106. Stanisław Leszek Stadniczeńko pr UO
  107. Dariusz Szostek pr UO
  108. Wydział Lekarski Uniwersytetu Poznańskiego
  109. Wydział Lekarski Uniwersytetu Łódzkiego
  110. Ewa Górska ekon PW, WSEiZ
  111. Michał Krzywicki (duchowny) teol WSD Białystok
  112. Jerzy Aleksandrowicz (psychiatra) lek UJ
  113. Krzysztof Prokop pr UwB
  114. Krzysztof Łabuzek lek ŚlUM
  115. Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie
  116. Jadwiga Szczykowska-Załęska rzeźb WA PB
  117. Tadeusz Syczewski teol WPPKiA KUL
  118. Tomasz Kukawski arch PB
  119. Andrzej Wierciński (prawnik) pr UAM, SWPS
  120. Andrzej Dworakowski graf WA PB
  121. Danuta Czępińska-Kamińska glebozn SGGW, WSEiZ
  122. Marek Urban ekon SGGW
  123. Piotr Uziębło pr UG
  124. Józef Herbut filozof WT KUL, WT UO
  125. Radosław Koper pr UŚl
  126. Roman Barlik elektron PW
  127. Instytut Solidarności i Męstwa
  128. Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
  129. Rafał Ziembiński arch ASP Kr, PB
  130. Dionizy Biało metalurg PW, WSEiZ
  131. Eugeniusz Ratajczyk inż PW, WSEiZ
  132. Jan Pachecka biochem PW, WSEiZ
  133. Krzysztof Mech rel UJ
  134. Dominika Motak rel UJ
  135. Tadeusz Obrębski ekon PW, WSEiZ
  136. Bohdan Macukow elektr PW, WSEiZ
  137. Wojciech Klyta pr UŚl
  138. Stanisław Cinal rel UJ
  139. Elżbieta Przybył-Sadowska rel UJ
  140. Janina Jezierska arch PB
  141. Ewa Bulska chem UW, WSEiZ
  142. Michał Kania (prawnik) pr UŚl
  143. Halina Grzymała-Moszczyńska rel UJ
  144. Halina Łapińska arch PB
  145. Zdzisław Trzaska elektrotech PW, WSEiZ
  146. Kazimierz Nowak (prawnik) pr UŚl
  147. Rafał Miłaszewski ekon UKSW, WSEiZ
  148. Tadeusz Margul rel UJ
  149. Zdzisław Pelczarski arch PB
  150. Grażyna Dąbrowska-Milewska arch PB
  151. Tomasz Żołnierkiewicz art mal ASP Wwa
  152. Elżbieta Skorupska-Raczyńska filolog AJP GW, WT US
  153. Janusz Gudowski ekon PW, WSEiZ
  154. Zbrodnia w Lesie Siekierzyńskim
  155. Marcin Janik pr UŚl
  156. Jarosław Mariusz Lipniak teol PWT Wr
  157. Bogusław Heczko art mal
  158. Jarosław Szewczyk arch PB
  159. Czesław Goss inż WAT, WSEiZ
  160. Grzegorz Pecka dyrygent WT KUL
  161. Stopnie w zakresie sztuki w Polsce
  162. Zdzisław Ciećko chem UWM, WSEiZ
  163. Ewa Przeszło pr UŚl
  164. Bartosz Czarnecki arch PB
  165. Ryszard Siegoczyński fiz PW, WSEiZ
  166. Bartosz Cichocki wicemin SZ
  167. Rafał Kochański graf ASP Wwa, WSEiZ
  168. Wiesław Kraiński teol UMK
  169. Paweł Dobak geol UW, WSEiZ
  170. Sławomir Żółtek pr UW
  171. Aleksander Asanowicz arch PB
  172. Hanna Żakowska ochr śr WSEiZ
  173. Anna Stawarska-Rippel pr UŚl
  174. Grzegorz Wierczyński pr UG
  175. Olga Sitarz pr UŚl
  176. Lucjan Śnieżek inż WAT, WSEiZ
  177. Michał Patkaniowski pr UJ
  178. Elżbieta Ryńska arch PW, WSEiZ
  179. Emilia Janeczko leśn SGGW, WSEiZ
  180. Iwona Grabarek ergon PW, WSEiZ
  181. Tadeusz Nowak (prawnik) pr UAM, US
  182. Zbigniew Szawarski filoz UW
  183. Ewa Rott-Pietrzyk pr UŚl
  184. Krzysztof Grajewski pr UG
  185. Błażej Ostoja Lniski malarz ASP Wwa, WSEiZ
  186. Andrzej Wyszyński arch UTH Radom, WSEiZ
  187. Jerzy Solon ochr śr PAN, WSEiZ
  188. Tadeusz Wołoszyn teol PWT Wwa
  189. Stefan Wrona arch PW
  190. Hanna Michalak arch PW
  191. Jan Słyk arch PW
  192. Stanisław Gontarczyk arch ASP Wwa, WSEiZ
  193. Dariusz Gawin (profesor nauk technicznych) arch PŁ
  194. Piotr Radziewicz pr PAN, PW
  195. Włodzimierz Bartczak plast ASP Wwa, WSEiZ
  196. Zbigniew Myczkowski arch PK, WSEiZ
  197. Andrzej A. Napiórkowski teol UPJPII
  198. Henryk Zimny biol SGGW, WSEiZ
  199. Joanna Jagoda pr UŚl
  200. Monika Jagielska pr UŚl
  201. Wojciech Wybieralski plast ASPWwa, WSEiZ
  202. Ludmiła Żylińska biol UM Łódź
  203. Stanisław Olejnik (duchowny) teol ATK
  204. Witold Surowiecki plast ASP Wwa, WSEiZ
  205. Roman Murawski (duchowny) teol ATK
  206. Wojciech Małolepszy plast ASP Wwa, WSEiZ
  207. Przemysław Krajewski (profesor sztuk plastycznych) arch ASP Wwa, WSEiZ
  208. Lech Koliński arch ASP Wwa, WSEiZ
  209. Edward Warchoł hist WT UKSW, WT UWM
  210. Magdalena Pyter pr KUL
  211. Marek Żmudziński teol UWM
  212. Jacek Pawlik teol UWM
  213. Piotr Duksa teol UWM
  214. Cyprian Rogowski teol UWM
  215. Łukasz Stettner mat PAN
  216. Mazowiecka Wyższa Szkoła Humanistyczno-Pedagogiczna w Łowiczu
  217. Władysław Zaczyński ped MWSHP
  218. Lucjan Kasprzak plast ASP Wwa, WSEiZ
  219. Stanisław Haręzga teol KUL
  220. Maria Nietyksza hist UW
  221. Józef Łupiński hist WT UKSW
  222. Wojciech Bielecki socj UM Łódź
  223. Jan Górski (duchowny) teol UŚl
  224. Grzegorz Ignatowski teol UŚl
  225. Sergiusz Michalski hist szt UW
  226. Andrzej Bissenik arch PB, ASP Wwa, WSEiZ
  227. Marek Witkowski (profesor nauk technicznych) inż PW, WSEiZ
  228. Edward Szymański (profesor nauk technicznych) inż PW, WSEiZ
  229. Jan Aleksander Rozbicki agron SGGW, PB, WSEiZ
  230. Magdalena Rigamonti dzienn
  231. Janusz Pala agrotech AWF Wwa, WSEiZ
  232. Józef Mosiej ochr śr SGGW, WSEiZ
  233. Magdalena Habdas pr UŚl
  234. Jan Ziembiński pr UMCS
  235. Feliks Siemieński pr UAM
  236. Małgorzata Masternak-Kubiak pr UWr
  237. Anna Młynarska-Sobaczewska pr UŁ
  238. Katarzyna Grzybczyk pr UŚl
  239. Maciej Gdula socj UW
  240. Jacek Górecki pr UŚl rpr
  241. Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
  242. Marian Zając teol KUL
  243. Michał Woś pr Min Spr
  244. Wiesław Pływaczewski pr UWM
  245. Michał Bitner pr UW
  246. Mariusz Fras pr UŚl
  247. Dariusz Makiłła pr UMK
  248. Bernadetta Fuchs pr UŚl
  249. Adam Jedliński pr UG
  250. Norbert Jerzak teol PWT Wr
  251. Jerzy Sychut dział NSZZ "S"
  252. Piotr Kleczkowski inż AGH
  253. Roland Prejs teol KUL
  254. Katarzyna Laskowska (profesor nauk prawnych) pr UwB
  255. Grzegorz Dobrowolski pr UŚl
  256. Michał Bożek pr UŚl
  257. Krzysztof Burczak kanon KUL
  258. Sławomir Godek pr UKSW
  259. Jacek Barcik pr UŚl
  260. Przegląd Prawa Publicznego
  261. Anna Tarwacka pr UKSW
  262. Dariusz Borek kanon UKSW
  263. Maciej Karwowski ped UWr, APS Grzegorz
  264. Halina Ludorowska germ UMCS
  265. Wojciech Marks inż PAN, WSEiZ
  266. Piotr Pinior pr UŚl
  267. Ryszard Kowalczyk (profesor nauk technicznych) inż PB, WSEiZ
  268. Antoni Nadbrzeżny teol KUL
  269. Paweł Chmielnicki pr UJK
  270. Magdalena Błaszczyk pr UW
  271. Karol Podgórski (prawnik) pr UŚl
  272. Witold Werner arch PW, WSEiZ
  273. Adam Szafrański pr UW
  274. Andrzej Torbus pr UŚl rpr
  275. Zygmunt Szparkowski (architekt) arch PW, WSEiZ
  276. Grzegorz Łaszczyca pr UŚl rpr
  277. Jadwiga Roguska arch PW, WSEiZ
  278. Dariusz Chemperek filol UMCS
  279. Zgoda (film)
  280. Jan Misiak inż WAT, WSEiZ
  281. Mieczysław Kochanowski arch PG, WSEiZ
  282. Marian Wolicki teol KUL Stalowa W, PWT Wr
  283. Andrzej Matan pr UŚl
  284. Marcela Świątkowska filol UJ
  285. Andrzej Marian Świątkowski pr UJ, Ignatianum
  286. Arkadiusz Sobczyk pr UJ, rpr
  287. Paweł Lewandowski socj UKSW
  288. Woj­ciech Zu­ba­la malarz ASP Wwa
  289. Mirosław Józef Szymański ped UPKEN Kr
  290. Anna Fidelus ped UKSW
  291. Krzysztof Krzemiński teol UMK
  292. Wojciech Braksator lek WUM
  293. Monika Guszkowska psych AWF Wwa
  294. Krzysztof Wójtowicz pr UWr
  295. Marian Pastuszko kanon ATK
  296. Stanisław Pomorski pr PAN, adw
  297. Arkadiusz Nowak (prawnik) pr UŚl
  298. Tadeusz Bojarski pr UMCS
  299. Marek Stokłosa kanon UKSW
  300. Teresa Bińczycka-Majewska pr UŁ
  301. Jan Grabowski (prawnik) pr UŚl
  302. Konrad Nowacki pr UWr
  303. Stanisław Ferdynand Pasternak kanon ATK
  304. Tadeusz Pawluk kanon ATK
  305. Jan Malarczyk pr UMCS
  306. Ryszard Laskowski biol UJ
  307. Adam Wiliński pr UJ, UMCS
  308. Galeria Północna
  309. Tadeusz Taras pr UMCS
  310. Krystyna Sawicka pr UWr
  311. Instytut Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego
  312. Grzegorz Barth teol KUL
  313. Henryk Goik pr UŚl
  314. René Laurentin teol fr
  315. Henryk Reniger pr UMCS
  316. Maciej Jabłoński (muzykolog) muzykolog UAM
  317. Eligiusz Drgas pr UMK
  318. Edward Sztafrowski kanon ATK
  319. Wiesław Bar kanon KUL
  320. Marian Żurowski kanon ATK
  321. Joachim Roman Bar kanon ATK
  322. Marian Myrcha kanon ATK
  323. Kazimierz Kruczalak pr UG
  324. Maria-Anna de Abgaro Zachariasiewicz pr UŚl
  325. Przemysław Polański pr ALK Wwa
  326. Polska Fundacja Narodowa
  327. Krzysztof Orzeszyna pr KUL
  328. Wiktor Krasin dysydent ZSRR
  329. Ludwik Łysiak pr UJ
  330. Generalny Dziekanat Wojska Polskiego
  331. Ignacy Subera kanon ATK
  332. Marek Saj kanon UKSW
  333. Janusz Gręźlikowski kanon UKSW
  334. Henryk Karbownik kanon ATK, KUL
  335. Stanisława Kalus pr UŚl
  336. Wojciech Muszalski pr UW
  337. Monika Florczak-Wątor pr UJ
  338. Leon Chełmicki-Tyszkiewicz pr UŚl
  339. Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Warszawskiego
  340. Wydział Weterynaryjny Uniwersytetu Warszawskiego
  341. Wydział Lekarski Uniwersytetu Warszawskiego
  342. Krajowa Rada Radców Prawnych
  343. Tomasz Tadeusz Koncewicz pr UG
  344. Jacek Zaremba lek IPiN
  345. Zenon Klatka rpr
  346. Bożena Szewczul kanon UKSW
  347. Andrzej Herbet pr KUL
  348. Wolność zgromadzeń
  349. Maciej Potz politol UŁ
  350. Wydział Lekarski w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
  351. Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
  352. Andrzej Szlęzak (prawnik) pr UAM, SWPS
  353. Ewa Skrzydło-Tefelska pr UMCS, ALK Wwa rpr
  354. Bogudar Kordasiewicz pr PAN rpr
  355. Monika Całkiewicz pr UW, ALK rpr
  356. Andrzej Tarnawski adw, rpr, opoz w PRL
  357. Komisja do spraw reprywatyzacji nieruchomości warszawskich
  358. Rafał Blicharz pr UŚl
  359. Mariusz Jagielski pr UŚl
  360. Jan Galster pr UMK
  361. Józef Litwin pr UŁ
  362. Mieczysław Pater hist UWr
  363. Barbara Zientarska opoz PRL
  364. Aleksander Gubrynowicz pr UW
  365. Szymon Pawelec pr UW adw
  366. Paweł Waszkiewicz pr UW
  367. Marta Litwińska-Werner pr UW rpr
  368. Rafał Kowalczyk ekol PAN
  369. Dominika Opalska pr UW
  370. Kodeks Etyki Radcy Prawnego
  371. Łukasz Gasiński pr UW rpr
  372. Agnieszka Grzelak (prawnik) pr ALK Wwa
  373. Piotr Skonieczny kanon UPJPII rpr
  374. Artur Nowacki pr UW rpr
  375. Beata Kozłowska-Chyła pr UW rpr
  376. Dawid Sześciło pr UW
  377. Katarzyna Zalasińska pr UW
  378. Paweł Wojciechowski (prawnik) pr UW
  379. Dorota Dzienisiuk pr UW
  380. Sławomir Lewandowski (prawnik) pr UW
  381. Władysław Teofil Kulesza pr UW
  382. Tatiana Chauvin pr UW
  383. Konrad Osajda pr UW rpr
  384. Monika Dąbrowska pr UW
  385. Beata Janiszewska pr UW
  386. Jacek Wierciński pr UW rpr
  387. Michał Romanowski pr UW rpr, adw
  388. Marcin Krajewski (prawnik) pr UW rpr
  389. Rafał Stankiewicz pr UW rpr
  390. Małgorzata Król-Bogomilska pr UW
  391. Elżbieta Holewińska-Łapińska pr UW
  392. Monika Latos-Miłkowska pr UW
  393. Piotr Przybysz pr UW
  394. Maria Boratyńska pr UW
  395. Przemysław Konieczniak pr UW
  396. Ludwik Kaszowski geomorf UJ
  397. Elżbieta Kornberger-Sokołowska pr UW
  398. Robert Grzeszczak (prawnik) pr UW
  399. Stefan Sawicki (prawnik) pr UW
  400. Wojciech Machała pr UW rpr
  401. Zbigniew Banaszczyk pr UW adw
  402. Paweł Wajda pr UW
  403. Anna Zawidzka-Łojek pr UW
  404. Eugeniusz Piontek pr UW adw, rpr
  405. Marcin Łysko pr UwB
  406. Anna Gołębiowska kanon PW
  407. Andrzej Władysław Wiśniewski pr UW
  408. Lidia Zacharko pr UŚl rpr
  409. Andrzej Wach (prawnik) pr UW rpr
  410. Marcin Dyl pr UW
  411. Arkadiusz Domaszk kanon UKSW
  412. Zuzanna Benincasa pr UW
  413. Adam Opalski (prawnik) pr UW rpr
  414. Andrzej Grzegorz Harla pr UW rpr
  415. Karol Weitz pr UW sędzia SN
  416. Magdalena Szczepańska (prawnik) pr UW
  417. Małgorzata Korzycka-Iwanow pr UW
  418. Krystyna Szczepanowska-Kozłowska pr UW rpr
  419. Irena Poniatowska muzykol UW
  420. Józef Ścibor teol KUL
  421. Maria Rogacka-Rzewnicka pr UW rpr
  422. Maria Magdalena Kenig-Witkowska pr UW
  423. Katarzyna Myszona-Kostrzewa pr UW
  424. Aleksander Chłopecki pr UW rpr
  425. Andrzej Rembieliński pr UW
  426. Maciej Kaliński pr UMK
  427. Tomasz Kruszewski (prawnik) pr UW
  428. Małgorzata Czuryk pr UWM
  429. Jerzy Rajski pr UW
  430. Wojciech Kocot pr UW rpr
  431. Inetta Jędrasik-Jankowska pr UW
  432. Iwan Triepicyn pr UW
  433. Andrzej Malinowski (prawnik) pr UW
  434. Urszula Nowicka kanon UKSW
  435. Helena Pietrzak pr, kanon WPK UKSW
  436. Zdzisław Galicki pr UW
  437. Adam Sulikowski pr UWr, UO
  438. Aleksandra Wiktorowska pr UW
  439. Mirosław Nesterowicz pr UMK
  440. Andrzej Adamski (prawnik) pr UMK
  441. Paweł Czechowski pr UW
  442. Jerzy Kowalski (prawnik) pr UW
  443. Jacek Jagielski (prawnik) pr UW
  444. Wacław Goronowski pr UW
  445. Michał Rynkowski pr UWr
  446. Jerzy Supernat pr UWr
  447. Janusz Strzępka pr UŚl
  448. Arkadiusz Radwan pr KAAFM Kr
  449. Michał Płachta pr UG
  450. Wojciech Brzozowski (prawnik) pr UW
  451. Stanisław Matysik pr UG
  452. Marek Bielecki (prawnik) pr kanon WZ KUL Tom Lub, WZ KUL Stal W
  453. Donald Steyer pr UG
  454. Władysław Siedlecki pr UAM, UMK, UJ
  455. Mieczysław Sawczuk pr UMCS
  456. Marian Weralski pr UW
  457. Hanna Litwińczuk pr UW
  458. Marek Zieliński (prawnik) pr UŚl
  459. Kazimierz Pek teol KUL
  460. Łukasz Pisarczyk pr UW
  461. Włodzimierz Anioł politol UW
  462. Referendum w Turcji w 2017 roku
  463. Zofia Duniewska pr UŁ
  464. Zbigniew Janczewski kanon UKSW
  465. Tadeusz J. Żuchowski hist szt UAM
  466. Zdzisław Jarosz pr UW
  467. Jacek Falski pr PAN
  468. Agnieszka Góra-Błaszczykowska pr UO, UWM, SWPS
  469. Fritz Bauer kontra państwo
  470. Magdalena Sitek pr US, UWM
  471. Józef Pastuszka teol, fil UW, KUL
  472. Barbara Mikołajczyk pr UŚl
  473. Michał Lenartowicz (naukowiec) socj AWF Wwa
  474. Olga Johann samorząd, opoz PRL
  475. Jolanta Choińska-Mika hist UW
  476. Andrzej Mastalerz (naukowiec) sport AWF Wwa
  477. Julian Żebrowski grafik
  478. Aleksy Wakar ekon SGH
  479. Krajowa Izba Radców Prawnych
  480. Andrzej Zięba (prawnik) prawnik, polit WSMiP UJ
  481. Frankowicze
  482. Rafał Kubicki policjant
  483. Kazimierz Wenta ped US
  484. Jacek Giezek pr UWr adw
  485. Mateusz Pilich pr UW adw
  486. Piotr Girdwoyń pr UW
  487. Andrzej Szweda-Lewandowski biol Min Środ
  488. Grzegorz Jędrejek pr KUL, UKSW
  489. Maciej Bobrowicz rpr
  490. Rodzina 500 plus
  491. Grzegorz Domański pr UW rpr
  492. Mieczysław Goettel pr UwB, WSPol Szczytno
  493. Sławomir Jacek Żurek filol KUL
  494. Hanna Jarosz-Jałowiecka dzienn
  495. Aleksander Lipiński pr UŚl
  496. Jerzy Poczobut pr UW rpr
  497. Bartłomiej Misiewicz
  498. Wiesław Jasiński (prawnik) pr Min Fin
  499. Anna Rakowska-Trela pr UŁ adw
  500. Teresa Kurowska pr UŚl
  501. Anna Wołowska Sprawiedliwa
  502. Grażyna Szpor pr UKSW, UE Kce
  503. Sąd Najwyższy Zjednoczonego Królestwa
  504. Andrzej Szewc pr UŚl
  505. Jan Boć pr UWr
  506. Agnieszka Kaczmarska szef Kanc Sejmu
  507. Krystyna Skarżyńska psych SWPS, PAN
  508. Aleksander Patrzałek pr UWr
  509. Kazimierz Kujda ekon
  510. Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie
  511. Jacek Lang (prawnik) pr UW
  512. Marcin Wiącek pr UW
  513. Andrzej Kojder pr UW
  514. Maciej Trojan psych UW
  515. András Baka sędzia węg
  516. Tadeusz Widła pr UŚl
  517. Eugeniusz Kameduła ped UAM
  518. Tomasz Biliński bio UR, AR Ln
  519. Andrzej Bulsiewicz pr UMK, UwB
  520. Lech Kosiak opoz PRL
  521. Dariusz Kozerawski wojsk AON, WSPol, AHimAG Pułtusk
  522. Bogdan de Barbaro psych UJ
  523. Paweł Filleborn kultur
  524. Leszek Ogiegło pr UŚl
  525. Urszula Jakubowska psych PAN
  526. Jan Kisza rol UWM
  527. Renata Szafarz pr PAN
  528. Andrzej Bittel wicem Min Infra
  529. Ireneusz Cezary Kamiński pr PAN
  530. Stowarzyszenie Sędziów „Themis”
  531. Jakub Urbanik pr UW
  532. Józef Iwulski sędzia SN
  533. Wiesław Błuś sędzia SN
  534. Sylwester Wójcik pr UJ
  535. Marian Mikołajczyk (prawnik) pr UŚl
  536. Tomasz Stawecki pr UW
  537. Krystian Markiewicz pr UŚl
  538. Maria Teresa Romer sędzia SN
  539. Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce
  540. Mirosław Fazan literatur UŚl
  541. Stanisław Frankowski (prawnik) pr UW
  542. Teresa Dukiet-Nagórska pr UŚl
  543. Dorota Lis-Staranowicz pr UWM
  544. Mariusz Jabłoński pr UŚl
  545. Krystyna Karczewska lek ŚlUM
  546. Stanisław Bożyk pr UwB
  547. Ernest Knosala pr UŚl
  548. Arkadiusz Adamczyk politolog UJK Kielce
  549. Paweł Czubik pr UE Kr
  550. Maciej Marszał pr UWr
  551. Andrzej Dziadzio pr UJ
  552. Grzegorz Podżorny politolog Rada Mediów Nar
  553. Karol Sobczak pr WZ UW, SGH
  554. Alojzy Targ AK
  555. Maciej Chorowski inż PWr
  556. Maciej Tanaś ped APS Wwa
  557. Elżbieta Feret pr UR
  558. Wojciech Łukowski politol UW
  559. Sąd Konstytucyjny (Turcja)
  560. Ryszard Mikosz pr UŚl
  561. Janusz Kotański hist amb Watyk
  562. Marcin Matczak pr UW rpr
  563. Dominik Rozkrut ekon prezes GUS
  564. Roman Cieślak psych SWPS
  565. Jakub Kowalski rozróżn
  566. Jakub Kowalski (polityk) szef Kanc Sejmu
  567. Jerzy Krępeć Sprawiedliwy
  568. Irena Krępeć Sprawiedliwa
  569. Agnieszka Legucka politolog AON
  570. Krzysztof Wiak pr KUL
  571. Alfred Ledwig twórca film anim
  572. Piotr Paszkiewicz hist szt PAN
  573. Nagroda im. Jacka Maziarskiego
  574. Łukasz Święcicki psych IPiN Wwa
  575. Jerzy Kaniewski ped UWr
  576. Gdzie twój dom, Telemachu?
  577. Zofia Morecka ekon UW
  578. Dworek Prezydenta RP w Ciechocinku
  579. Rezydencja Prezydenta RP na Mierzei Helskiej
  580. Willa Pod Kogutkiem w Radości
  581. Wydział Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
  582. Alfred Wierzbicki filoz KUL
  583. Wydział Filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
  584. Wojciech Popiołek pr UŚl
  585. Merrick Garland sędzia SN USA
  586. Lech Celewicz chem UAM
  587. Krzysztof Drzewicki pr UG
  588. Anna Łabno pr UŚl
  589. Gianni Buquicchio Komisja Wenecka
  590. Daniel Obajtek wójt Pcimia
  591. Sebastian Chwałek pr wicem PiS
  592. Marek Trela prez Stadniny Janów Podl
  593. Stadnina Koni Janów Podlaski
  594. Gertruda Uścińska pr, polit UW, prezes ZUS
  595. Ewa Siedlecka dziennkarka
  596. Piotr Mikuli pr UJ
  597. Zbigniew Solawa arch ASP Kr
  598. Anna Maria Anders córka gen Andersa
  599. Komitet Nauk Pedagogicznych PAN
  600. Paweł Laidler pr, polit UJ
  601. Zbigniew Łabno pr, UE Kr
  602. Roman Osica dziennikarz, muzyk
  603. Wydawnictwo Łódzkie
  604. Wydawnictwo Pojezierze
  605. Wydawnictwo Morskie
  606. Michał Warciński pr UW
  607. Wydawnictwo Lubelskie
  608. Lech Niekrasz dzienn i pisarz
  609. Wydawnictwo Harcerskie Horyzonty
  610. Marek Czeszkiewicz pr, adw, czł TS
  611. Biblioteka Pisarzy Czeskich i Słowackich
  612. Wydawnictwo Śląsk
  613. Z medalionem
  614. Marek Ruszczyc pisarz i dzienn
  615. Biblioteka Szarej Lilijki
  616. Ryszard Piotrowski pr UW
  617. Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej
  618. Nagroda Literacka i Historyczna Identitas
  619. Książka Historyczna Roku
  620. Instytut Historii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
  621. Wydział Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II
  622. Komitet Nauk Ekonomicznych PAN
  623. Tomasz Cimoszewicz poseł PO
  624. Komitet Nauk Historycznych Polskiej Akademii Nauk
  625. Komitet Nauk Politycznych PAN
  626. Kazimierz Opałek pr UJ
  627. John Rink muzyk
  628. Tomasz Langer pr UG
  629. Andrzej Pułło pr UG
  630. Narodowa Rada Rozwoju
  631. Jerzy Zajadło pr UG
  632. Kazimierz Zgryzek pr UŚl
  633. Józef Nowacki rozróżn
  634. Józef Nowacki (prawnik) pr UŚl
  635. Zygmunt Tobor pr UŚl
  636. Leo Hochberg sędzia, rpr
  637. Prawo i Życie
  638. Wydawnictwo Prawnicze
  639. Anna Tunia pr KUL
  640. Leszek Leszczyński (prawnik) pr UMCS, adw
  641. Ewa Gdulewicz pr UMCS
  642. Antoni Witosz pr UŚl
  643. Grażyna Bałtruszajtys pr UW
  644. Kazimierz Marszał pr UŚl
  645. Omega (seria wydawnicza)
  646. Maria Kruk-Jarosz pr PAN
  647. Wydział Prawa Uniwersytetu SWPS w Warszawie
  648. Karol Gandor pr UŚl
  649. Wydział Historyczny Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
  650. Marek Maciejewski pr UWr
  651. Stanisław Malarski pr UO
  652. Wojciech Śleszyński politolog UwB
  653. Ludwik Florek pr UW
  654. Michał Staszków pr UŚl
  655. Wojciech Kowalski (prawnik) pr UŚl
  656. Andrzej Bryk pr UJ
  657. Jan Błeszyński pr UW, WPK UKSW
  658. Jerzy Ignatowicz pr UMCS
  659. Adam Brzozowski (prawnik) pr UW
  660. Andrzej Zakrzewski (prawnik) pr UW
  661. Zdzisław Kędzia pr UAM

Przydatne szablony | edytuj kod

{{ek}}

potrzebne źródło

Na podstawie artykułu: "Wikipedysta:Ytabak" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy