Wikiprojekt:Skoki narciarskie/Tygodnie/luty 2012


Wikiprojekt:Skoki narciarskie/Tygodnie/luty 2012 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikiprojekt:Skoki narciarskie‎ | Tygodnie Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Poprawa jakości haseł o skokach narciarskich/luty 2012 – miesięczna akcja w ramach projektu: Poprawa jakości haseł o skokach narciarskich, mająca na celu poprawę haseł, które nie są związane z akcjami tematycznymi.

W lutym 2012 odbyła się także akcja: Dwa Tygodnie Skoków Narciarskich na ZIO (11-24.02.2012).

Spis treści

Co zrobić po poprawieniu hasła? | edytuj kod

W przeciwieństwie do innych, podobnych inicjatyw, nie wypisujemy poprawionych haseł w trakcie trwania akcji. Jest to strata czasu - lepiej poświęcić go na poprawę kolejnego hasła. :-)

Do strony dyskusji wstawiamy natomiast szablon: {{Wikiprojekt:Skoki narciarskie/wer|data|nick|luty 2012}}, co da efekt:

W miejscu słowa "data" należy wpisać datę po zakończeniu poprawy/weryfikacji artykułu, a zamiast słowa "nick" należy wpisać swoją nazwę użytkownika.

Po zakończeniu akcji nastąpi zliczenie poprawionych artykułów (poprzez sprawdzenie, gdzie szablon został użyty), a osoba, która przyczyni się do poprawienia największej ilości haseł, zostanie wyróżniona¹ specjalnym odznaczeniem (grafika obok) oraz zostanie wpisana na listę osób zasłużonych.

Klasyfikacja najbardziej aktywnych użytkowników zostanie sporządzona nie tylko na podstawie liczby poprawionych artykułów, ale także na podstawie liczby dopisanych bajtów. "Nabijanie" liczby bajtów (np. poprzez szereg niepotrzebnych spacji) powoduje dyskwalifikację i klasyfikację na ostatnim miejscu.

¹Nie dotyczy koordynatora projektu, który nie może zostać wyróżniony.

Podsumowanie akcji | edytuj kod

Poniżej znajduje się lista haseł, które do tej pory zostały poprawione w ramach akcji (kolejność alfabetyczna).

Użytkownicy | edytuj kod

Statystyka po włączeniu akcji tematycznych | edytuj kod

Na podstawie artykułu: "Wikiprojekt:Skoki narciarskie/Tygodnie/luty 2012" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy