Wikiprojekt:Transport szynowy/ipkw


Wikiprojekt:Transport szynowy/ipkw w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikiprojekt:Transport szynowy Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
  • @Pawel Niemczuk E tam "kolejny", na ponad 90% dobrze znany banita, a wręcz Twój "klient" :) Patrz wniosek -> [1]. Szkoda gardła na tego typu elaboraty -> [2] (próbowano już z zerowym skutkiem przez kilkanaście lat), wystarczy załatwić powyższy wniosek i po problemie. --Alan ffm (dyskusja) 12:27, 9 cze 2021 (CEST)


Lista artykułów utworzonych od 1.01.2012 do ... (delikwent wciąż działa) przez tzw.IP-ka kolejowego wandala

Osoby sprawdzające (weryfikujące) poprawność merytoryczną lub językową, poprawiające którykolwiek z artykułów z poniższej listy są proszone o zaznaczenie tego w odpowiednim miejscu tabelki. Chodzi o uniknięcie dwu- czy więcejkrotnego sprawdzania jednego i tego samego artykułu.

W kolumnie status proszę wpisać np. sprawdzony, częściowo poprawiony, poprawnioy, wymaga niewielkich / znacznych poprawek, usunięty itd. - żeby było wiadomo, jak się rzeczy z danym artykułem mają. W kolumnie Przez proszę wpisać nazwę użytkownika, który się sprawą zajmował.

Wkrótce dodam też analogiczną listę artykułów stworzonych przez IP-ka w roku 2011.

Lista została już uzupełniona o "dzieła" z końcówki roku 2010 i roku 2011 dokonywanych z zakresu IP Netii. Wygląda na to, że to wszystko. A jeśli coś umknęło, to pojedyncze artykuły. Uffff. Pawel Niemczuk (dyskusja) 16:53, 26 lut 2012 (CET)

W kwestii technicznej: może dodając numer IP, linkować od razu do wkładu? Pibwl ←« 21:19, 1 maj 2012 (CEST)

A gdyby ktoś był ewentualnie zainteresowany rozbudową któregoś z poniższych usuniętych artykułów, proszę o informację w celu jego odtworzenia. --Alan ffm (dyskusja) 14:51, 26 gru 2012 (CET)

Na podstawie artykułu: "Wikiprojekt:Transport szynowy/ipkw" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy