Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Kalendarz akcji


Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Kalendarz akcji w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


Kalendarz tygodni tematycznych Na tej stronie znajdziesz terminarz tygodni tematycznych na bieżący rok. Możesz także zobaczyć akcje ze wcześniejszych lat wybierając odpowiednią zakładkę powyżej. Nowe tygodnie tematyczne

Jeśli Twoim zdaniem istnieje potrzeba zorganizowania nowego tygodnia dotyczącego konkretnego państwa, regionu lub zagadnienia przejdź na stronę propozycji i zgłoś swój pomysł. Twoja propozycja zostanie dopisana do aktualnie trwającego głosowania lub do głosowania związanego z miesiącem, na który zaproponujesz nowy tydzień tematyczny.

Aktualnie trwa głosowanie mające na celu wyłonienie tygodni tematycznych na luty 2022. Jak projektować kalendarz? Zalecana się, aby przy ustalaniu kalendarza TT zachowana była minimum czterodniowa przerwa pomiędzy następującymi po sobie akcjami. Służyć ma to zwiększeniu efektywności tygodni, a organizatorom dać większą swobodę w przygotowaniu akcji. Mile widziane propozycje, które dotyczą ważnych, okrągłych rocznic oraz aktualnych wydarzeń. Zaleca się, aby nie zgłaszać nowych propozycji tygodni rok przed zakończeniem miesiąca, na który byłby on planowany. Zaleca się także, aby tygodnie dotyczące krajów Europy Środkowej i Wschodniej nie odbywały się wiosną, by nie kolidowały z CEE Spring. Kalendarz tworzony jest w oparciu o szablon {{Kalendarz tygodni tematycznych}}.

Kalendarz akcji na rok 2021 | edytuj kod


Kalendarz akcji na rok 2022 | edytuj kod


Uwagi | edytuj kod

  1. Daty podane w tabeli poniżej są datami według których de iure zaczyna się dany tydzień. De facto każdy z tygodni rozpoczyna się parę dni wcześniej poprzez utworzenie jego strony w celu uprzedniego przygotowania akcji. Dodaj do obserwowanych stronę kalendarza lub stronę propozycji tygodnia, który Cię interesuje aby nie przegapić momentu jego rozpoczęcia.
  2. Daty podane w tabeli poniżej są datami według których de iure zaczyna się dany tydzień. De facto każdy z tygodni rozpoczyna się parę dni wcześniej poprzez utworzenie jego strony w celu uprzedniego przygotowania akcji. Dodaj do obserwowanych stronę kalendarza lub stronę propozycji tygodnia, który Cię interesuje aby nie przegapić momentu jego rozpoczęcia.
Tygodnie tematyczneZakończoneW trakcie

Irlandzki III

Przyszłe
Na podstawie artykułu: "Wikiprojekt:Tygodnie tematyczne/Kalendarz akcji" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy