dyskusja wikipedysty:filharmonialomza


Dyskusja wikipedysty:Filharmonialomza w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Beau (dyskusja) 17:41, 27 lis 2009 (CET)

Jan Miłosz Zarzyckiedytuj kod

Witaj! Beau.bot wykrył w zawartości dodanej przez Ciebie strony Jan Miłosz Zarzycki spore fragmenty będące kopią http://www.orkiestrakameralna.lomza.pl/index.php?Itemid=26&id=2&option=com_content&task=view, w związku z tym została ona oznaczona jako naruszająca prawa autorskie. Wikipedia nie może zawierać tekstów objętych prawami autorskimi sprzecznymi z jej licencją. Jeśli stan prawy tego tekstu nie zostanie wyjaśniony, to zostanie on w najbliższym czasie usunięty.

W celu rozwiązania zaistniałej sytuacji zapoznaj się z możliwymi rozwiązaniami:

  • Jeśli tekst znajduje się w domenie publicznej lub na licencji kompatybilnej z Wikipedią – wyjaśnij to na stronie dyskusji oraz podaj link potwierdzający licencję skopiowanego tekstu. Sprawdź na jakiej licencji przechowywane są teksty w Wikipedii.
  • Jeśli posiadasz prawa autorskie do skopiowanego tekstu lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z licencją Wikipedii – zapoznaj się ze stroną Zamieszczanie haseł i grafik wcześniej opublikowanych.
  • Skopiowany tekst wykorzystaj jako źródło do napisania własnego tekstu – miej jednak na uwadze, że nieznaczne przeredagowanie tekstu nadal narusza prawo autorskie, patrz Hasła nieznacznie przeredagowane.
  • Skopiowany tekst jest niewielkim fragmentem całości utworu – oznacz taki fragment jako cytat za pomocą przypisu lub odpowiedniego szablonu.
  • Upewnij się, czy w historii strony nie ma wersji nienaruszającej prawa autorskiego. Jeżeli jest, to przywróć ją.
  • Usuń tekst naruszający prawa autorskie, o ile nie spowoduje to utraty sensu tematu strony.


Pamiętaj, że kopiowanie cudzych tekstów jest naruszeniem praw autorskich i może wiązać z pociągnięciem Ciebie do odpowiedzialności prawnej!


Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie przez robota Beau.bot, którego opiekunem jest Beau.
Jeśli robot popełnił błąd, przepraszamy! Koniecznie skontaktuj się z jego opiekunem – kliknij tu, by zostawić wiadomość.
Beau.bot (dyskusja) 17:41, 27 lis 2009 (CET)

Zezwolenieedytuj kod

Witaj. Beau chwilowo nie edytuje, więc odpowiem Ci w jego imieniu.

Jeżeli zezwalasz na użycie treści, to powinieneś przesłać zezwolenie mailem na OTRS. Dokładna procedura opisana jest TU. Zwróć uwagę na warunki licencji, na której udzielasz pozwolenia, bo tracisz władzę nad tekstem i nie możesz się wycofać. Ciacho5 (dyskusja) 19:28, 28 lis 2009 (CET)

File:Filharmonialomza.jpgedytuj kod

W pliku File:Filharmonialomza.jpg nie podałeś licencji. Jeśli tego nie zrobisz fotografia będzie usunięta. Zobacz: commons:Commons:Pierwsze kroki/Wybieranie licencji. Zwiadowca21 12:44, 4 gru 2009 (CET)

Na podstawie artykułu: "dyskusja wikipedysty:filharmonialomza" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy