Dyskusja wikipedysty:Agnaton


Dyskusja wikipedysty:Agnaton w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Valarowie.pngedytuj kod

Czy wiesz, że możesz zmienić plik Valarowie.png i zaproponować jego poprawioną wersję bez rozpoczynania nowego głosowania? Ja na Twoim miejscu tak bym zrobił. Masz niecałe 3 tygodnie do przekonania kilku wikipedystów, że ta ilustracja jest na medal. Bardzo mocno kibicuję, żeby udało Ci się „zmedalizować” coś tolkienowskiego :) Tar Lócesilion|queta! 19:54, 3 sie 2013 (CEST)

Wiem, wiem, taki też mam zamiar. Jak tylko będę mógł to wprowadzę poprawki i dodam nową wersję :) Agnaton (dyskusja) 19:44, 4 sie 2013 (CEST) Kiedy rozmawiamy, odpowiadamy na stronie dyskusji wikipedysty, który do nas napisał. Podrzucam też przydatne linki. Poczytaj sobie proszę i nie usuwaj cudzych wpisów ze swojej strony dyskusji. Kiedy się rozrośnie, możesz ją archiwizować. Jeżeli chodzi o komunikację, to tu jest jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku, który pojawia się nad polem edycji. Po zapisaniu pokaże się Twój nick z linkiem do twojej strony użytkownika i strony dyskusji oraz dokładna data. Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek. Aby szybko dostać odpowiedź na nurtujące Cię problemy związane z działaniem w Wikipedii, możesz też zadać pytanie na stronie dla nowicjuszy, zapytać któregoś z aktywnych administratorów. Możesz też zgłosić się po przewodnika. A poza tym śmiało edytuj strony! Nie zapomnij też skonfigurować preferencji własnego konta. Polecamy szczególnie przetestowanie gadżetów zrobionych z myślą o ułatwieniu edytowania stron. Tar Lócesilion|queta! 20:39, 9 sie 2013 (CEST)

Wielka wędrówka elfówedytuj kod

Nie wiem, czy ta grafa jest odpowiednia. Musiałem się dobrze zastanowić, nie tyle by zrozumieć, o co chodzi, bo znam się na tolkienie, o tyle, jaką logiką się kierowałeś, tworząc to. Uzgodniłeś to z Tarem? Bo on się na pewno lepiej zna niż ja. Prywaciarz101 ¡Buenos Tardes! 14:49, 12 gru 2015 (CET)

Odp: Podgląd svgedytuj kod

Witam, niestety nie jestem specjalistą od svg, jest u nas takich kilku, ale nie pamiętam akurat kto, możesz poszukać ich po medalowych mapach itp. Jedna rzecz jednak mnie zastanowiła, mianowicie rozmiar Twojego pliku SVG 471 kB - to sporo za bardzo dużo na tak prostą grafikę, może tu leży problem. Chrumps 13:18, 15 gru 2015 (CET)


Odp:Plemiona Elfów

Cześć. Chciałbym pomóc, ale nie jestem zorientowany w meandrach tworzenia wektorowej grafiki; obrabiając pewne grafiki do commonsa używam mniej złożonego oprogramowania :-) Może w en.wiki Ci pomogą. | Przy okazji, jak odpowiadamy komuś na wiki, to robimy to na ich stronach dyskusji – wtedy rozmówca (poprzez pomarańczowy prostokącik u góry strony) natychmiast wie o nowej wiadomości ;-) Pozdrawiam --Pit rock (dyskusja) 13:22, 15 gru 2015 (CET)

Odp:Plemiona Elfówedytuj kod

Odp:Plemiona Elfów

Cześć. No tak zauważyłem, że nie policzyło. Nie wiem jak tam działają mechanizmy głosowania, ale może jeszcze nie zostało zaktualizowane (np. przez bota) lub po prostu z liczbą niewiele ponad 100 edycji na commonsie nie mam póki co prawa głosu :-( Nie wiem. Poczekajmy zobaczymy :-) Pozdrawiam --Pit rock (dyskusja) 18:28, 16 gru 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Agnaton" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy