Dyskusja wikipedysty:Damian Sapis


Dyskusja wikipedysty:IP Man w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Damian Sapis) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum: część 1, część 2

Spis treści

EKiedytuj kod

Cześć! Wstawiając {{ek}} proszę nie kasuj zawartości strony. Ułatwia to adminom robotę i sprawdzenie czy jeszcze czegoś na ek-owanej stronie, poza szablonem, nie było. Pozdrawiam, :) ptjackyll (zostaw wiadomość) 14:43, 9 paź 2017 (CEST)

Mroczna wieżaedytuj kod

"Wiatr przez..." został wydany pod takim tytułem, a nie "Mroczna Wieża..." poza tym to ósma książka nie siódma. To nie żadne formatowanie tylko tytuły polskich wydań. Pozdrawiam Mithoron (pedo mellon) 15:54, 12 paź 2017 (CEST)

Odp:norobiłem bałaganuedytuj kod

Odp:norobiłem bałaganu

Częściowo naprawił już Mithoron, a ja chyba dokończyłem dzieła. Zobacz czy wygląda tak jak chciałeś. Pozdrawiam, :) ptjackyll (zostaw wiadomość) 19:48, 12 paź 2017 (CEST)

Kategoria:Artykuły kinematograficzne bez ocenyedytuj kod

IOIOI2 22:52, 28 cze 2018 (CEST)

Wycofanieedytuj kod

Gdzie tu był wandalizm? Thraen (dyskusja) 15:23, 27 mar 2019 (CET)

  • Nie o to chodzi jak ma wyglądać tylko już Ci zwracano uwagę na nadużywanie procedury wycofania. Nie wolno wycofywać edycji nie będących wandalizmami, jeśli się z czymś nie zgadzasz możesz anulować oczywiście podając wyjaśnienie w opisie edycji, pozdrawiam Thraen (dyskusja) 15:30, 27 mar 2019 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Damian Sapis" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy