Dyskusja wikipedysty:Ferowial


Dyskusja wikipedysty:Ferowial w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Olos88 (dyskusja) 19:20, 17 lut 2013 (CET)

Spis treści

Odblokowanieedytuj kod

Jak na razie staram się niewiele edytować. Jeżeli chcesz, poproś o pomoc innych administratorów. Proszę też, abyś nie zdrabniał mojego imienia. Tar Lócesilion|queta! 22:16, 17 lut 2013 (CET)

Odp:Szablon:Stacja radiowa infoboxedytuj kod

Odp:Szablon:Stacja radiowa infobox

Nie do końca rozumiem pytanie. Usuwam Twoje edycje? Wiem tylko o tym, że anulowałam wprowadzenie przez Ciebie do "Stacja radiowa infobox" parametru facebook_id. Jeśli o to chodzi, to w infoboksach zamieszczamy tylko najważniejsze informacje. Miejscem na dodatkowe linki zewnętrze jest sekcja "linki zewnętrzne" artykułu, przy czym obecnie część wikipedystów nawet z tego miejsca usuwa linki do profilów na portalach społecznościowych (w myśl zasady mówiącej, że Wikipedia nie jest zbiorem linków zewnętrznych oraz w myśl tego, że strony www muszą uzupełniać hasło Wikipedii o wartościowe merytorycznie i dotychczas brakujące informacje). SpiderMum (dyskusja) 21:37, 20 lut 2013 (CET)

Nie należy. Takie coś szybko z infoboksu wyleci. Radzę wczytać się ze zrozumieniem w zasady obowiązujące na Wikipedii SpiderMum (dyskusja) 21:52, 20 lut 2013 (CET) Podane wyżej linki do WP:CWNJ i WP:LZ w zupełności wystarczą. Poza tym, jak już wyżej napisałam, infoboks ma w przejrzysty sposób prezentować najważniejsze informacje. Jeśli nadal będziesz uważał, że w infobokach powinna znajdować się kolekcja linków zewn. prowadzących do portali społecznościowych, to może skonsultuj swoją wizję z wikiprojektem Infoboksy. 22:11, 20 lut 2013 (CET)

Phoenix Systemsedytuj kod

Emptywords (dyskusja) 00:02, 22 lut 2013 (CET)

Wytyki osobisteedytuj kod

Pproszę Cię powstrzymaj się przed osobistymi wycieczkami w kierunku jakiejkolwiek osoby. Tutaj takich praktyk nie stosujemy. Stanko (dyskusja) 08:16, 23 lut 2013 (CET)

Wybacz ale to moja prywatna sprawa. Stanko (dyskusja) 08:31, 23 lut 2013 (CET)

Ataki na osobęedytuj kod

Na Wikipedii nie tolerujemy żadnych uwag dotyczących autorów.

Piszemy tylko artykuły i dyskutujemy o treści artykułów.

Proszę traktować to jako ostrzeżenie.

StoK (dyskusja) 09:06, 23 lut 2013 (CET)

Naprawdę proszę o uspokojenie się i przestrzeganie etykiety. Wyzywanie innych użytkowników jest niedopuszczalne. Mpn (dyskusja) 09:35, 23 lut 2013 (CET)

Te, w których nazywasz użytkownika pustakiem. Radzę, by ich więcej nie było. I radzę używać bardziej stonowanego słownictwa. Mpn (dyskusja) 09:39, 23 lut 2013 (CET) Masz ostatnią szansę. Nie będziemy dłużej tolerować Twojego zachowania. Mpn (dyskusja) 09:40, 23 lut 2013 (CET) Atakować nie, ale blokować obrażających innych mogą. Mpn (dyskusja) 09:43, 23 lut 2013 (CET)

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich czy ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz, że blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii.

re: Uperzejmośćedytuj kod

Jakie pytanie? Niestety będziesz mi je musiał wskazać bo w mojej dyskusji o nic wcześniej nie pytałeś. Pozdrawiam, Plushy (dyskusja) 11:48, 23 lut 2013 (CET)

SLR Krzemionkiedytuj kod

Masur juhu? 16:59, 20 wrz 2013 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Ferowial" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy