Dyskusja:Szwecja w Konkursie Piosenki Eurowizji


Dyskusja:Szwecja w Konkursie Piosenki Eurowizji w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Warsztat PANDAedytuj kod

Dostrzeżone błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki językowe
  1. Artykuł językowo niestety leży. Niektórych akapitów nie zrozumiałem. To wymaga znacznej poprawy, bo są tu takie kwiatki: Po zakończeniu głosowania zespół otrzymał 24 punkty, które mimo 15% tego, co można było wówczas zdobyć, wygrał festiwal (można się tylko domyślić o co chodzi), Co więcej, pojawiły się głosy, że Szwecja bał się ponownie wygrać i organizować kolejnego festiwalu, Ostatecznie przystał na śpiewanie w języku narodowym, ale przez całe zapomniał tekstu, no i przede wszystkim wielokrotne błędne użycie wyrazu tegorocznego (tutaj sugeruje że mówimy o 2013 roku!!!). Moja rada - przeczytaj cały artykuł z pięć razy i popraw przed zgłoszeniem. frees (dyskusja) 23:03, 6 kwi 2013 (CEST)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
  1. Przydałby się link do oficjalnej strony konkursu w Linkach zewnętrznych, kropki w opisach grafik. Błędy i braki w przypisach. --Basshuntersw (dyskusja) 23:35, 5 kwi 2013 (CEST)
Z dyskusji, w dwóch przypisach jest błąd z wyświetlaniem tytułu, brakuje pola opublikowany oraz autor i data (artykułu), jednak dwa ostatnie pola oczywiście to w miarę możliwości.--Basshuntersw (dyskusja) 15:28, 6 kwi 2013 (CEST)

Kolejny artykuł dotyczący kraju uczestniczącego w Konkursie Piosenki Eurowizji. Mam nadzieję, że pomożecie mi doprowadzić go do perfekcji :)Serecki (dyskusja) 18:33, 5 cze 2013 (CEST)

Kropki na końcu zdania w grafikach do usunięcia. Widzę, że jest sekcja bibliografia, czy to konieczne? Po co kolory w tabelach? W tych ostatnich nie ma legendy. W sekcji Uczestnictwo między tabelą a tekstem jest trochę pustego miejsca. Tabele ponownie za szerokie i brak wyśrodkowań przy liczbach.--Basshuntersw (dyskusja) 19:27, 5 cze 2013 (CEST) Widzę, że Eurowizja rośnie w siłę. A co do artykułu nadal wiele fragmentów a nawet całe sekcje są bez przypisów bibliograficznychYusek (dyskusja) 10:14, 6 cze 2013 (CEST) Rośnie w siłę, aaa co - jak szaleć, to na całego :) O których sekcjach mówisz? Niektóre mają jedno źródło na końcu, ponieważ dawanie jedynego źródła zdanie po zdaniu jest bez sensu. Kolory w tabelach wyróżniają najlepsze 3 utwory oraz te, które były najgorsze - po samych wynikach nie zawsze to widać. Pustego miejsca nie widzę. Tabele zwężyłem i wyrónałem liczby. Kropki usunięte. Serecki (dyskusja) 16:22, 6 cze 2013 (CEST) Bibliografii również nie ma. W zasadzie to każda część niebędąca wstępem lub podsumowaniem powinna kończyć się przypisem (co oczywiście nie oznacza, że artykuł powinien mieć przypis co zdanie)Yusek (dyskusja) 17:46, 6 cze 2013 (CEST) Bibliografii nie ma, ponieważ wszystkie źródła są w Internecie. Chodzi o brak przypisów w "Faworycie OGAE" i innych? Serecki (dyskusja) 18:33, 6 cze 2013 (CEST) W bibliografii też używamy stron internetowych, ale gdy wszystko jest w tekście bibliografia jest zbędna.--Basshuntersw (dyskusja) 19:21, 6 cze 2013 (CEST) Gratulacje solidny artykuł. Do poprawy jest pisownia angielskich tytułów piosenek. Może przydałoby się zrobić kilka haseł "okolicznych" np. Thomas G:son, wydaje się, że ostatnia tabela dot. Congatulations jest niepotrzebna. Kpjas φ 10:26, 14 lip 2013 (CEST) jeszcze jedna uwaga - może warto poprosić kogoś znającego b. dobrze szwedzki o sprawdzenie pisowni tytułów Kpjas φ 21:07, 15 lip 2013 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja:Szwecja w Konkursie Piosenki Eurowizji" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy