Dyskusja wikipedystki:Cathy Richards


Dyskusja wikipedystki:Cathy Richards w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

deklaracja breivikaedytuj kod

czemu anulujesz zmiany o deklaracji breivika? przecież to jest tylko strona dyskusji :o

Jollaedytuj kod

Eknąłbym, z tym, że hasło było po kilkakroć przenoszone do brudnopisu, przez Elfa i przeze mnie. Jeśli można, ponownie zgłoszę na DNU, Bacus15 • dyskusja 20:25, 16 lip 2012 (CEST)

  • Choć z drugiej strony, widzę, że Adamt dzisiaj usuwał, eknę. Nie ma sensu multypikować dyskusji, Bacus15 • dyskusja 20:30, 16 lip 2012 (CEST)

Lista państw świata według liczby użytkowników Internetuedytuj kod

zobacz,ja początku nie rozumiem.000 to bzdura.Pozdrawiam serdecznie.--J.Dygas (dyskusja) 21:08, 21 lip 2012 (CEST)

78.85.12.191edytuj kod

Mi się wydaje że to specjalnie wanbalizuje.Zablokuj,proszę.--J.Dygas (dyskusja) 21:25, 28 lip 2012 (CEST)

Wikipedysta:Variontelecomedytuj kod

Możesz coś z nim zrobić?Ten nik jest reklamą,musi zmienić.Pozdrawiam.--J.Dygas (dyskusja) 18:13, 4 sie 2012 (CEST)

Marian Szwededytuj kod

Tam nadal brakuje linków i kontekstu. Ja nie znam się na Kedywie, żeby poprawić. Xx236 (dyskusja) 08:34, 8 sie 2012 (CEST)

Prośba...edytuj kod

Witam! Czy mogłabym poprosić o utworzenie strony dziecięcej grupy muzycznej "Rupaki"? Mnóstwo danych oraz zdjęć jest w internecie. Proszę o odpowiedź. E-mail : tinka9883@gmail.com

Ad:Podłoże_VLedytuj kod

Ad:Podłoże_VL

Witam. Czy nie sądzisz, że lepiej tekst konstruować tak żeby używać nazw pod którymi jest umieszczony dany artykuł (tzn jeśli poprawiać przekierowania to wraz z tekstem wyświetlanym)? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 22:23, 1 wrz 2012 (CEST)

Szybowiecedytuj kod

Dzieki za poprawki. Praca w toku :-). Czy mozna prosić o wskazówki co do stylu (merytoryczne, przypisy itp, jezyk wlasnie uzupelniam). Wciaz tego "nie czuje"... Szafranpl (dyskusja) 23:47, 1 wrz 2012 (CEST)

Wykonalem troche poprawek, pytanie czy to mozna juz "puscic"? Bede to dalej powoli szlifowal (m.in. precyzowanie zrodel). Jezeli nie prosilbym o wskazanie najgorszych miejsc... W konkretnych sprawach: koszt uprawiania szybownictwa jest mysle wazny dla czytelnika, to jest fakt, to co napisalem jest tez (nie moje) w en:wiki, moge usunac ale wolalbym dostac jakas sugestie jak to umiescic (ze koszt "dla szarego czlowieka" zostal staly mimo drastycznego wzrostu cen nowych maszyn) w "prawidlowy" sposob. Pisanie o paradoksach - moge to przeniesc do (przyszlego) artykulu o aerodynamice szybowcow - prosilbym tylko o potwierdzenie ze ten przypis jest nie na miejscu, wg mnie on wyjasnia potencjalne pytania. Szafranpl (dyskusja) 06:08, 2 wrz 2012 (CEST)

Dzieki za poprawki. Osobno, rzeczywiscie ton jest za bardzo subiektywny (pomaga przeczytanie wlasnego tekstu po chwili przerwy :-) ), postaram sie troche zmienic. Szafranpl (dyskusja) 08:57, 3 wrz 2012 (CEST)

Ponowna prośba o przejrzenie i uwagi, dzieki. Uzupelnilem źródla.Szafranpl (dyskusja) 21:08, 5 wrz 2012 (CEST)

Dzięki. Tekst będzie sprawdzany merytorycznie (prosilem, potwierdzili) przez poważnych ludzi z branży, zależalo mi żeby mogli zobaczyć aktualną wersję. Bedzie pewnie jeśzcze sporo zmian i poprawek, ale glówny rys już jest... Szafranpl (dyskusja) 22:23, 5 wrz 2012 (CEST)

Mistrzostwa Świata w Szybownictwie 2012edytuj kod

Czy można prosić o uwagi do tego artykulu i ew. zatwierdzenie zmian? Powody jw. Dzieki. Szafranpl (dyskusja) 09:07, 6 wrz 2012 (CEST)

Dzięki za przejrzenie, przepraszam za zostawienie literówek, dzięki za poprawki. Rozumiem że POV juz nie jest problemem. Jeżeli można prosić o jakąś wskazówkę (jedna, żebym +- zrozumial) co "nie jest encyklopedyczne" - pomoże mi to poprawić w tym kierunku calość. Jak pisalem w kilku dyskusjach - to byly bardzo istotne zawody w sensie konfrontacji konstrukcji, uważam że warto o tym pisać, z samych suchych danych niespecjalista się nie zorientuje. Podobnie jak np. HMS_Dreadnought_(1906) - samo pisanie o wynikach, parametrach itp. dla niespecjalisty nie da zrozumienia dlaczego i jak ta konstrukcja byla istotna w historii budowy okrętów - dlatego w tamtym (o pancerniku) artykule jest dużo "beletrystyki". Podobnie kwestia różnic środków ekip - zawodnicy z Pd. Afryki mają wlasną fabrykę lotniczą, podobnie Niemcy, Amerykanie z wlasnej kieszeni opracowali (kolosalne koszty) konstrukcję szybowca specjalnie na takie zawody. I świetnie, gratulacje dla nich, ale polska ekipa też jakoś daje sobie radę, i to jakoś warto przekazać. Szafranpl (dyskusja) 10:13, 7 wrz 2012 (CEST)

Podziękowania za korekty w silniku wodzikowymedytuj kod

Jak w temacie. Dziękuję Pozdr. Tomasz O. (dyskusja) 14:52, 9 wrz 2012 (CEST)

Używanie zdjęć z innych wersji językowych (nie Commons)edytuj kod

Jaka jest zasada uzywania takich zdjęć? Co robić jezeli np en ma unikalne zdjęcie, uzywa w Wikipedii, ale nie przenosi do Commons bo "wyjaśnia sprawy copyright"? Czy mozna uzywać jako "zewnętrzne zdjęcie"? Czy mozna uzyć inline? To apropos 35,5_cm_Haubitze_M1 - dzieki za poprawki BTW... Szafranpl (dyskusja) 17:50, 12 wrz 2012 (CEST)

Afera alkoholowa w Czechachedytuj kod

Mam do ciebie prośbę jakbyś miała czas czy mogłaś być ten artykuł o tej aferze napisać na wikinews bardzo proszę bo mój artykuł został usunięty a ja się zastanawiam czy artykuł z wikipedii można przenieść do wikinews bo wstawiłaś szablom że ten artykuł powinni znaleźć się w wikinews więc czy można było go przenieść z wikipedii na wikinews 77.115.194.40 (dyskusja) 07:27, 15 wrz 2012 (CEST).

Co do artykułu Juliusz Tarnowskiedytuj kod

Szanowna Pani!

  1. O ile mi wiadomo przypisami można opatrywać treść merytoryczną, ale żeby źródła? Niestety nie wiem o co Pani chodzi, przez co trudno mi będzie to wymaganie spełnić! Ponieważ opierałem się głównie na Dwaj Juliusze Lucjana Siemieńskiego, np. [1] czy życzy Pani sobie przypisu do każdej informacji w treści merytorycznej, mimo że zdecydowanie przeważałyby numery stron tej samej publikacji. Co do strzeżenia miejsc przepraw na Wiśle przez wojska rosyjskie (carskie) to opierałem się miedzy innymi na Powstanie Styczniowez roku 1972 profesora Stefana Kieniewicza, a także Dokumenty Wydziału Wojny Rządu Narodowego 1863-1864 pod redakcją S. Kieniewicz i I. Miller, Polska Akademia Nauk. Instytut Historii, druk Ossolineum, 1973; uważam jednak iż takie rozważania powinny zostać przeprowadzone w artykule dotyczącym Bitwy pod Komorowem, gdyż dotyczą oddziału drugiego, a Juliusz wchodził w skład pierwszego. W sumie widziałem w Wikipedii wiele artykułów o gorszych źródłach których latami nikt nie rusza, a wprowadzony przeze mnie nie ostał się nawet 24 godzin, bo był jak wnioskuje z usunięcia na tyle fatalny, że Pani zdaniem żadne żądanie poprawek bez usuwania by nie pomogło!
  1. Żądanie poprawy stylu i języka oraz usunięcia nieencyklopedycznych informacji jest na tyle ogólne, że umożliwia powtórne usunięcie z tego samego powodu czy pod tym samym pretekstem. Tyle razy prosiłem żeby wskazywać mi konkretne błędy, bo to ułatwia ich usuwanie!

M.Tarnowski (dyskusja) 14:23, 19 wrz 2012 (CEST)

Prośba o zabranie głosu w dyskusji nt. transkrypcji języka koreańskiego...edytuj kod

Kłaniam się! Chciałabym zwrócić się do Ciebie z uprzejmą prośbą o przeczytanie i ewentualne zajęcie stanowiska w dyskusji dotyczącej transkrypcji koreańskich nazw na polskiej Wikipedii. Potrzebujemy (ja i mający nieco odmienne od mojego zdanie Aotearoa) większej liczby opinii w rozpatrywanej kwestii, by – na to liczę – wypracować konsensus, lub – w ostateczności – doprowadzić do poddania kwestii pod osąd Społeczności w głosowaniu. Moje postulaty i argumenty, a także polemika innych użytkowników zostały zawarte przede wszystkim tutaj (pisałam tam jeszcze pod starym nickiem NorthKoreaPL), w dyskusji z lipca br., a także tutaj – w najnowszej dyskusji na ten temat, która zmotywowała mnie do podjęcia próby ustaleń w omawianej kwestii przy udziale większej liczby Użytkowników. Właśnie w tej nowej dyskusji prosiłabym o ewentualne wypowiedzi. Proszę o zajęcie stanowiska Ciebie, bo widziałam, że często zabierasz głos w dyskusjach dotyczących nazewnictwa na polskiej Wikipedii. Będę bardzo wdzięczna za odzew na mój apel. Pozdrawiam serdecznie! Coreana (dyskusja) 16:15, 1 paź 2012 (CEST)

Edycja w Dyskusja:Pedofiliaedytuj kod

Cześć! Dokonałaś edycji w linku prowadzącym do archiwum strony. Wyznaję ze wstydem, że, mimo że już jestem 5 lat w plwiki, to niektórych mechanizmów nie znam. Czy przypadkiem nie włączyłaś automatycznej archiwizacji dyskusji? Jeśli tak, to prosiłbym o wyłączenie, bo niektóre wątki na pewno będą kontynuowane. Pozdrawiam. Belfer00 (dyskusja) 18:49, 1 paź 2012 (CEST)

Bonnie i Clydeedytuj kod

To jest artykuł o amerykańskich przestępcach, które dokonało kilku zabójstw i kradzieży. Na podstawie historii przestępców powstał film pt. Bonnie i Clyde (film). Artykuł jest bez źródeł czy mogę prosić o pomoc 77.115.195.241 (dyskusja) 19:39, 1 paź 2012 (CEST).

Barka turystycznaedytuj kod

Nieprawdą jest jakoby inno języczne Wikipedie nie mogły być źródłem. Natomiast prawdą jest, że polsko języczna wikipedia nie może być źródłem sama dla siebie. W polskiej Wikipedii jest wiele artykułów które pochodzą z innych Wikipedii - są tłumaczeniem lub streszczeniem. Pozdrawiam Paweł Drozd --Drozdp (dyskusja) 20:45, 31 paź 2012 (CET)

Kim Dzong Iledytuj kod

To jest tak,jakby król panował,wiem kult wodza.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 23:32, 9 lis 2012 (CET)

Ad:Trafny_wybóredytuj kod

Ad:Trafny_wybór

Hej. Moim zdaniem artykuł w tej formie był zupełnie ency jako skromny stub i nie spełniał zasad ekowania - wystarczyło po prostu dodać kategorię. W dodatku znalezienie źródeł do poprawienia tego to chwilka z wyszukiwarką - utwór jest na tyle głośny, że nie ma z tym problemu, a hasło w wiki zdecydowanie powinno być. Pozdrawiam Magalia (dyskusja) 19:45, 14 lis 2012 (CET)

Dodanie kategorii (prośba o pomoc)edytuj kod

Jestem początkującym i mam prośbę o podpowiedź. W jaki sposób mogę dodać podkategorię ("Święci w heraldyce") w kategorii ("Heraldyka")?

Dodanie kategorii (jeszcze jedno pytanie)edytuj kod

Dziękuję za drugą odpowiedź :-))
W temacie Tlumačov (powiat Zlin) pod grafiką z herbem jest napis "herb gminy", ale nie jest on linkiem do oddzielnego artykułu. Jak mogę to zmienić?

Dideba zec'it' kurtxeulsedytuj kod

188.147.2.236 (dyskusja) 15:41, 16 lis 2012 (CET)

Operacja Tractableedytuj kod

Cześć. Byłbym wdzięczny, gdybyś sprawdziła powyższy artykuł pod względem językowym. Jest to główny, a w zasadzie jedyny zarzut jaki postawiono mu w głosowaniu na DA. Chciałbym go zgłosić ponownie. Pozdrawiam. Harum do not use 13:14, 30 lis 2012 (CET)

Administratoredytuj kod

Przepraszam że spytam,nie byłaś czasami administratorką?Mi sie wydaje że tak,co sie stało?--J.Dygas (dyskusja) 21:22, 2 gru 2012 (CET)

Nie wiem,dlaczego,ale zawsze jesteś dla mnie potencjalną administratorką.Hmmm,może zgłoszę cię.Przemyślę.--J.Dygas (dyskusja) 21:37, 2 gru 2012 (CET)

Święty Arkadiusz męczennik Afrykański i Arkadiusz z Bourgesedytuj kod

Ja tych haseł nie napisałem, jednak mimo wszystko poprawiłem te hasła zobacz i chciałem czy mogłaś byś dodać linki do artykułów źródła dodałem ten sposób 95.41.137.201 (dyskusja) 16:09, 4 gru 2012 (CET)

Wiara (imię)edytuj kod

Dzięki za pozytywny wkład do artykułu. A czy czujesz się na siłach aby zweryfikować transkrypcję pozostałych wersji językowych imienia pisanych cyrylicą? Pozdrawiam, Marij (dyskusja) 16:59, 12 gru 2012 (CET)

Pytanie o poprawne tłumaczenieedytuj kod

Witaj! Przed chwilą spostrzegłem Twoją edycję w haśle Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. Ponieważ polski jest Twoim językiem ojczystym, mam do Ciebie zapytanie. O ile wiem, angielskie słowo „Association” tłumaczy się na polski jako „stowarzyszenie”, zarówno jak rosyjskie słowo «общество» w wypadku, gdy chodzi o organizację, zrzeszenie, a nie skojarzenie (faktów lub myśli). Towarzystwo zaś będzie po angielsku „Society” (=общество po rosyjsku), a nie „Association”. Czy powinniśmy zmienić nazwę hasła na „Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne”? Na mur wiesz, bo jesteś Polką. A ja nie jestem Polakiem, dlatego też wątpię. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt, króre wy, katolicy, będziecie obchodzili jutro. --Solus ipse Inc. (dyskusja) 11:03, 24 gru 2012 (CET)

Nowosielscy h. Ślepowronedytuj kod

Jak myślisz też do brudnopisu autorowi? Też zrobiony jak ten poprzedni. Grzegorznadolski (dyskusja) 18:12, 27 gru 2012 (CET)

Geografia (Ptolemeusz)edytuj kod

Witaj! Przyznaję, że zachodzę w głowę dlaczego dołączyłaś tekst źródłowy do samego hasła, skoro to element bibliografii. Pozdrawiam Bosyantek (dyskusja) 15:06, 7 sty 2013 (CET)

Umieszczenie tekstu źródłowego na końcu bibliografii to kolejne nieporozumienie. Źródło, a takim jest tekst Geografii w artykule o Geografii powinno znajdować się przed literaturą, która się do niego odnosi. Pozdrawiam Bosyantek (dyskusja) 17:23, 7 sty 2013 (CET)

Kategoria:Francuskie filmy z 2001edytuj kod

Widziłem, żeś pokazała pieniek adminom i topór podała by zgładzili mojąż kategorię i owszem nic nie mogę rzec złego o tym Twoim czynie boś słusznie poczyniła wszak kategoria pustą zaiste jest/była. A wiesz może dlaczegóż taką się stała? Zawsze takie kategorie tworzę pod utworzone hasła o filmach. Nie rozumiem dlaczego ta kotegoria jest pusta? Powinien być w niej chociaż jeden film. Jak toż się stało? Pozdrawiam. Grzegorznadolski (dyskusja) 22:06, 17 sty 2013 (CET)

No i nie ma jej. Moje serce krwawi, dotknęło mnie to do żywego. Uczczę jej pamięć minutą bez edycji. :-( Grzegorznadolski (dyskusja) 22:17, 17 sty 2013 (CET) Ale i tak Cię lubię :-) Grzegorznadolski (dyskusja) 23:58, 17 sty 2013 (CET)

Szablon:PKPedytuj kod

Hej, zerkniesz Dyskusja wikiprojektu:Transport szynowy#Szablon:PKP? Therud (dyskusja) 15:50, 19 sty 2013 (CET)

Kolej folwarcznaedytuj kod

Cześć. Wydaje mi się, że kat. Transport kolejowy jest tu na miejscu. To hasło winno być jakoś podkategoryzowane z kolejnictwem. Pzdr. MOs810 (dyskusja) 21:34, 2 lut 2013 (CET)

Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2013:03:31:Tatiana Thumbtzenedytuj kod

Pomyślałem, że pewnie byłabyś zainteresowana...;-)

Półelfedytuj kod

Hej. Po co integrować, skoro np. w DnD półelfy to zupełnie co innego, niż Tolkienowskie peredhel? Tar Lócesilion|queta! 21:38, 13 cze 2013 (CEST)

Zdjęcia statkuedytuj kod

Cześć Cathy! Jutro przypływa po raz pierwszy do Gdyni największy na świecie statek-kontenerowiec Mærsk Mc-Kinney Møller. Czy miałabyś możliwości zrobić zdjęcia i wstawić na Commons? Hortensja (dyskusja) 17:48, 20 sie 2013 (CEST)

Zaproszenie do wikiprojektu | edytuj kod

Pytankoedytuj kod

Witam. Dlaczego Muammar a nie Mu’ammar? Khan Tengri (dyskusja) 00:10, 2 wrz 2013 (CEST)

helpedytuj kod

Hello Dear, Can you help of making a stub for this article in your language. https://en.wikipedia.org/wiki/Abdullah_Ayasrah Thank you very much :)

Dziękiedytuj kod

Witaj! Przeczytałem na Twojej stronie, że lubisz szampana. W takim razie chciałbym Cię poczęstować za poprawkę mej ortografii i w ogóle za pomoc. Już wielokrotnie mi pomagałaś. Dziękuję i pozdrawiam,--Solus ipse Inc. (dyskusja) 18:17, 19 paź 2013 (CEST)

REVERTsedytuj kod

ONE PAGE NOT CONFIRMED: http://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/85.13.149.73

Gwiazdkaedytuj kod

|

Podziękowania za poprawę haseł wychodzących z Poczekalni. Pablo000 (dyskusja) 18:43, 19 lis 2013 (CET)

Witaj. Doceniając Twój wkład w w poprawianie pozostawianych po dyskusjach w Poczekalni haseł mam zaszczyt przyznać Ci gwiazdkę. Nie czynię tego często. Z wyrazami szacunku --Pablo000 (dyskusja) 18:43, 19 lis 2013 (CET)


odpedytuj kod

Ale tu nie można wpisać licencja = cytat, tak jak na Ossusie... -XQV-

Pływanie na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 1912 - 400 m stylem klasycznym mężczyznedytuj kod

Cześć. Szkoda Twojej roboty. W nocy bot usunąłby te przekierowania :) Szcześliwego Nowego Roku :) Mmm5 (dyskusja) 23:34, 31 gru 2013 (CET)

Prośbaedytuj kod

Wyjaśnij mi proszę. Jaki jest sens Twoich edycji.--Pisum (dyskusja) 14:24, 21 sty 2014 (CET)

Nie będziemy chyba zaczynać awantury. Zakładając dobrą wolę przypuszczałem, że robisz coś co ma poprawić Wikipedię. Dlatego proszę o wyjaśnienie.--Pisum (dyskusja) 14:30, 21 sty 2014 (CET) Napisz. Dlaczego. Może ja nie dostrzegam czegoś co Ty widzisz? :)--Pisum (dyskusja) 14:33, 21 sty 2014 (CET)

Moja deyskusjaedytuj kod

Czy mogłabyś na parę dni zabezpieczyć moją stronę edyskusji,i stronę Napoleon Bonaparte .Za dużo wybryków I-Peków.Dziękuję serdecznie.--J.Dygas (dyskusja) 23:57, 23 sty 2014 (CET)

Fotka Krzysztofa Dudyedytuj kod

Witam,

widziałem że edytowałaś dodane przeze mnie hasło Krzysztof Duda. Czy moglabys dodać tam jeszcze jego zdjęcie?

Oto link do pobrania:

http://www.sendspace.com/file/wugn9b

Copyrighty są oczywiscie zachowane i mozna fotkę używac na powszechnych zasadach Wiki.

Pozdro, Przem

Prawo nowoczesnych technologiiedytuj kod

Witaj! :) Dzięki za posprzątanie po mnie odwołań do kategorii, którą usunąłem. Niestety rano musiałem nagle i niespodziewanie odejść od komputera i nie zdążyłem tego zrobić. Dobrze, że trzymałaś rękę na pulsie i dokończyłaś to, z czym ja się nie wyrobiłem. Pozdrawiam, :) ptjackyll (zostaw wiadomość) 19:13, 25 lut 2014 (CET)

QuteMoledytuj kod

Do zerknięcia w wolnej chwili... Pozdrawiam AB (dyskusja) 23:07, 29 mar 2014 (CET)

Papieżeedytuj kod

Proszę o natychmiastowe zaprzestanie wprowadzania błędnego nazewnictwa papieży, które jest niezgodne ze źródłami. Pozdrawiam, ptjackyll (zostaw wiadomość) 13:59, 27 kwi 2014 (CEST)

A barnstar for you!edytuj kod

Wikipedia:Artykuły o muzyceedytuj kod

Cześć! Z historii ww. strony wynika, że w tej edycji wstawiłaś do niej szablon {{Zalecenie edycyjne}}. Mogłabyś mi w związku z tym podać linka do dyskusji względnie głosowania, w którym to zalecenie zostało przyjęte? Pozdrawiam --Teukros (dyskusja) 14:33, 22 cze 2014 (CEST)

Dyskusja:Karel Čurda#Raconedytuj kod

Zaglądnij. --Wojciech Słota (dyskusja) 01:29, 24 cze 2014 (CEST)

Ad:Kategoria:Ciążaedytuj kod

Ad:Kategoria:Ciąża

Dlaczego {{Commonscat|Pregnancy}} w polu "grupuje="? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 01:46, 2 lip 2014 (CEST)

Odp:Kategoria:Ciążaedytuj kod

Odp:Kategoria:Ciąża

Wydaje mi się że to zły pomysł. W związku z tym zadałem pytanie w kawiarence: [2] Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 14:32, 2 lip 2014 (CEST)

Ryszard Maciejkianiecedytuj kod

Witam. Sprawa Koniuchów załatwiona na podstawie danych z Głównej Komisji Wyborczej Litwy. Pozdr. Warschauer (dyskusja) 14:07, 4 lip 2014 (CEST)

Kategoryzacjaedytuj kod

Dziękuję za włączenie się do rekategoryzowania po nagrodach/laureatach. Gdybyś zauważyła jakieś nieścisłości pod tą tabelą, to będę niezmiernie wdzięczny. Czasami lepiej coś ustawić optymalnie na początku, aby nie powracać kilka razy do tych samych problemów. Z ukłonami, Sławek Borewicz (dyskusja) 00:33, 13 lip 2014 (CEST)

Kazimierz Schreiberedytuj kod

Dzień dobry, przeczytałam Pani wpis o Kazimierzu Schraiberze. Jest tam wspomniany mój pradziadek Teofil Schreiber. Bardzo mnie interesuje jego postać, czy mogłaby Pani napisać w jakich źródłach moglabym szukać wzmianki o jego udziale w Powstaniu Wielkopolskim? Mój adres mailowy: partnerzy@op.pl Pozdrawiam Małgorzata Michalak

Wiktryk z Rouenedytuj kod

Widzę, że robisz porządki w kategoriach dotyczących świętych. To dobrze. :-) Jednak anulowałam właśnie Twoją zmianę kategorii w haśle o Wiktrycjuszu z Rouen wraz z wycofaniem wprowadzonej przez inną wikipedystkę kategorii "francuscy święci" ponieważ trudno uznać za francuskiego świętego kogoś,kto żył na przełomie IV i V wieku naszej ery. Pozdrawiam --Mkw98 (dyskusja) 20:58, 15 lip 2014 (CEST)

To samo dotyczy Trofima z Arles. --Mkw98 (dyskusja) 21:07, 15 lip 2014 (CEST)

Budynek Dyrekcji Kolei Państwowych w Warszawieedytuj kod

Dlaczego żądasz źródła, jeżeli było ?! Pozdrawiam, --MZM (dyskusja) 21:40, 15 lip 2014 (CEST)

Strabologiaedytuj kod

Dzień dobry. Zgadzam się, że byłoby dobrze, gdyby artykuł rozwinął jakiś specjalista, ale… Hasło ratowałam przed usunięciem dołączając te pozycje, do których miałam dostęp. Wiem, że nie są ani najnowsze, ani najlepsze z możliwych, jednak nie rozumiem uznania ich za „nierzetelne”? Byłabym wdzięczna za wyjaśnienie. Pozdrawiam --Joanna (dyskusja) 08:09, 16 lip 2014 (CEST)

Witajedytuj kod

Zwracam się z prośbą. Mogłabyś dokładnie przejrzeć zmiany w dekanacie Zachód I Wrocław w parafiach? Zmiany były w czerwcu,ale nikt jeszcze tego nie przejrzał

Wiatr123 22:08, 1 sie 2014 (CEST)

Ad:Kategoria:User_popiera_wersje_zweryfikowaneedytuj kod

Ad:Kategoria:User_popiera_wersje_zweryfikowane

Dlaczego tam nie może być k:deklaracje wikipedystów? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 22:23, 8 sie 2014 (CEST)

Wikipedysta:Robertkarpiakpl/Josefina Vilaseca Alsinaedytuj kod

Cześć mogłaś byś mi pomóc zwracałem się o pomoc w sprawie tego artykułu w kawiarence i do paru osób ten artykuł napisałem w brudnopisie na podstawie włoskiego źródła santiebeati dokonując tłumaczenia na język polski sam nie dam rady bez czyjejś pomocy, a potem odznaczyć mój artykuł jako przejrzany proszę mi pomóc nie chce nikogo prosić o pomoc, ale nie jestem tak dobrym wikipedystą jak inni czy mogłaś byś poprawić styl biografii o tej służebnicy bożej? bardzo proszę Robertkarpiakpl (dyskusja) 04:04, 10 sie 2014 (CEST)

Franc-tireuredytuj kod

Jeśli poprawiasz art to może warto go od razu przejrzeć ? :) Pzdr, 89.68.151.197 (dyskusja) 21:21, 28 sie 2014 (CEST)

Pedofilia a Wykorzystywanie seksualne dzieciedytuj kod

Mam wątpliwości co do tych Twoich edycji: [3] i [4]. "Pedofilia", to termin seksuologiczny i odnosi się do osób zaburzonych, nie do dzieci. IMHO najlepiej byłoby utworzyć kategorię "Wykorzystywanie seksualne dzieci", tam dać artykuły z obecnej "Pedofilia" i ją dać do "Dziecko". W tych artykułach idzie o wykorzystywanie, nie o schorzenie. Co o tym sądzisz? Pozdrawiam. Belfer00 (dyskusja) 19:45, 2 wrz 2014 (CEST)

Dzięki. Rok temu dość mocno rozbudowałem art "Pedofilia" i stwierdziłem, że wiele źródeł wskazuje na błędność stosowania tego terminu jako synonimu "Wykorzystywania". Ja teraz mam spore trudności z edytowaniem przez tryb https, którego niestety nie daje się wyłączyć. Edytuję spoza domu. Może niedługo poprawię tę kategoryzację. Pozdrawiam. Belfer00 (dyskusja) 19:37, 3 wrz 2014 (CEST)

Szablon:PSBedytuj kod

Witaj,

Na stronie dyskusji Paelius napisałem prośbę o udoskonalenie szablonu cytowania PSB w związku z projektem iPSB wydaje mi się, że zasadna byłaby możliwość linkowania do biogramów za pomocą szablonu. Nie wiem do kogo zwracać się z tą prośbą. Może pomożesz? --Ebabaj (dyskusja) 16:37, 9 paź 2014 (CEST)

Dziennikarka Jelena Nikołajewaedytuj kod

Witaj. Dzięki wielkie za Twoje poprawki w tym haśle. Przepraszam, mogłabyś oznaczyć hasło jako przejrzane? Przecież wszystko jest w porządku, tak? Już 15 zmian oczekują na przejrzenie, a ja, chociaż zrobiłem wszystko zgodnie z regułami plwiki, nie posiadam uprawnień redaktora. Przejrzej artykulik o tej ślicznej kobitce, a? Dziękuję z góry i pozdrawiam. --Sałoom alejkum (dyskusja) 18:40, 9 paź 2014 (CEST)

Dziękuję bardzo! Celebrytka mi sama pozwoliła, że dodam tu jej zdjęcie. Pozdrawiam. --Sałoom alejkum (dyskusja) 19:16, 9 paź 2014 (CEST)

cześć.edytuj kod

O co tu chodzi? [5] pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 20:39, 26 paź 2014 (CET)

Elektedytuj kod

Ponieważ poprawiałaś ww. artykuł i deklarujesz się specjalistką od ortografii itp., więc proszę o pomoc w poprawieniu:

Elekt – osoba, co do której po wyborach przoduje się sprawowanie danego urzędu (...)

https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Elekt&oldid=30185961

może jednak przewiduje się albo coś podobnego? pzdr -- C12 (dyskusja) 09:35, 30 paź 2014 (CET)

Cathy Richardsedytuj kod

Pls, i want to make my page's blanc, cause ciacho5 something does not apply to the rules of science. As many page's here there are only filled up with hypothesis. Not full work's approved by associations. You cannot stop me from keep my page's well stored. On same time you allow to filling the section's of this portal without background made by authour within some statement's. So as for me there mostly hypothesis here. And if the codex here not allow to put into not visible archive ended discussion and made my page's well stored you should contact some devOp to change the policy of this web page.

Katarzyna Skrzyńskaedytuj kod

Dobry wieczór


Proszę o merytoryczne uzasadnienie tej edycji.

pozdrawiam Paweł Rhode (dyskusja) 19:43, 16 lis 2014 (CET)

Mailedytuj kod

Hej, zerkniesz na maila? Ostatnio skrobnąłem Ci cuś ;-) Pzdr! tufor (dyskusja) 23:45, 5 gru 2014 (CET)

Członkowie władz powstańczychedytuj kod

Kategoria jest potrzebna, bo np. w czasie powstania styczniowego byli członkowie ekspozytur terenowych władz powstania, którzy nie byli członkami rządu. Mathiasrex (dyskusja) 15:42, 11 gru 2014 (CET)

Robinson Crusoe (wyspa)edytuj kod

Hej, częściowo przywróciłem poprzednia edycje bo był duplikat parametru | galeria_commons =. Szablony nie pozwalają ma kilkukrotną deklaracje parametrów o tej samej nazwie. Więcej info tutaj. --ThePolish 19:24, 18 gru 2014 (CET)

Chelsea Manningedytuj kod

Hej, widzę ze ostatnio edytowałeś to hasło więc to własnie do Ciebie się zwracam. 22 grudnia anulowałem edycje IPka z 11 grudnia, zwróciłem nawet uwagę na te ciągle wycofywania edycji. Myślałem ze jest to po prostu (trwający od kilku miesięcy) wygłup-wandalizm IPka. Wczoraj dostałem e-maila przez Wikipedię od pewnego użytkownika który poprosił mnie o uzasadnienie mojej edycji. Dopiero wczoraj, podczas czytania e-maila, zdałem sobie sprawę ze nie jest to prosty wandalizm ale jest to długa i skomplikowana sprawa. Na obecna chwilę wycofałem oznaczenie jako przejrzane ostatnich dwóch edycji. Co ty na to? Pozdrawiam. --The Polish (query) 19:34, 26 sty 2015 (CET)

Kierując się źródłami, przywróciłem wersje IPka. Pozdrawiam. --The Polish (query) 19:54, 26 sty 2015 (CET)

Roussosedytuj kod

Skąd wzięło się "Artemios Wenduris Rusos" w artykule Demis Roussos? Nie widzę, by był to zapis fonetyczny. Ponadto w żadnej innej wersji Wiki nie znalazłem czegoś takiego. Proszę o wyjaśnienie. Nie widzę też sensu wzajemnego wycofywania edycji. Pozdrawiam, Pzwolinski (dyskusja) 19:41, 26 sty 2015 (CET)

Wikipedia:Poczekalnia/kwestie techniczne/2015:01:28:Szablon:Walki Portugalczyków z Calicutemedytuj kod

Hej, czy mógłbyś uzasadnić? --The Polish (query) 17:34, 30 sty 2015 (CET)

Dzięki, tego nie zauważyłem. Pozdrawiam. --The Polish (query) 17:43, 30 sty 2015 (CET)

Marynianaedytuj kod

Pewnie dobrze, że wykluczyłaś Marynianę z kategorii "Cesarzowe rzymskie" wobec przytoczonych w biogramie konkretnych faktów. Mimo wszystko poczułem się niewyraźnie widząc, że figurują wśród nich Konstantynowa Minerwina (która nigdy cesarzową - a może nawet i żoną - nie była) czy Cezarowa Kalpurnia, kiedy mowy jeszcze nie było o cesarstwie (no, może w marzeniach Julka C.). Poza tym jak to pogodzić z "autorytatywnym" Krawczukiem, u którego w "Poczcie" ta pani jednak cesarzuje? :)) Z sympatią pozdrawiam - Cyborian (dyskusja) 10:28, 2 lut 2015 (CET)

Adam Zdrójkowski - ostatnie edycjeedytuj kod

Witam, mam pytanie - dlaczego moje ostatnie modyfikacje w w/w artykule zostają odrzucone, choć zgodnie z zaleceniami podałem źródła, na których bazuję. Wszystko jest tam do zweryfikowania. W tym temacie niestety nie istnieją żadne publikacje, można bazować jedynie na wiedzy czerpanej z Internetu oraz źródeł własnych.

Pozdrawiam - 62.21.2.85 (dyskusja) 16:29, 8 lut 2015 (CET) Jakub

KAedytuj kod

Hej Pozwoliłem sobie zgłosić twoją kandydaturę do KA.--Adamt rzeknij słowo 11:27, 1 mar 2015 (CET)

Ad:Abd_ar-Rahman_(konwertyta)edytuj kod

Ad:Abd_ar-Rahman_(konwertyta)

Cześć, nie umieszczamy flag w infoboxie ? Pytam bo nie znam zalecenia. Doctore→∞ 22:06, 9 mar 2015 (CET)

Kacper Karlińskiedytuj kod

Witam. Odnośnie do szablonu w art., w jaki spoób żródła są nierzetelne? Nie rozumniem podważania przypisów, postać ewidentnie znana za obronę Olsztyna. Prośba o sprecyzowanie. Pozdrawiam camdan camdan 17:27, 8 maj 2015 (CET)

Wikipedia:Komitet_Arbitrażowy/Wybór_członków/2015-09/Nominacje#Cathy_Richardsedytuj kod

Cześć, zgłosiłem Twoją kandydaturę do KA. Może tym razem się zgodzisz? Andrzej19@. 20:29, 3 wrz 2015 (CEST)

Ad:Kategoria:Strony_z_błędami_odnośnikówedytuj kod

Ad:Kategoria:Strony_z_błędami_odnośników

Miej proszę na uwadze ze kategoria ta raczej będzie do usunięcia za kilka(naście) dni gdyż jest ona duplikatem Kategoria:Strony z zepsutymi przypisami. Chrumps już poprawił translatewiki:MediaWiki:Cite-tracking-category-cite-error/pl, teraz trzeba tylko poczekać aż kategoria się opróżni. --The Polish (query) 22:38, 23 paź 2015 (CEST)

Kategoria:User Zgoda na kopiowanie do Wikinewsedytuj kod

Właśnie się zorientowałem, że kategoryzacja potrafi wyglądać tak :D Trzeba chyba uporządkować, co może być w kategorii opisującej same sylwetki edytujących (Wikipedyści), a co w tym, co „dotworzyli” będąc wikipedystami, tzn. w kat. Kultura wikipedystów. Nie da się tam wszystkiego dokładnie porozgraniczać, ale może spróbuję. Żeby chociażby nie krzyżowało się niepotrzebnie w nawigacji. Tar Lócesilion (queta) 23:38, 11 lis 2015 (CET)

kategoria:strony z zepsutymi przypisamiedytuj kod

Czy to było zamierzone? ~malarz pl PISZ 21:18, 16 lis 2015 (CET)

Edycja w brudnopisie.edytuj kod

Witaj,

Dlaczego dokonałaś tej edycji: [6]? Czy to jakoś przeszkadzało? Pytam, bo nie rozumiem, wybacz jeśli odpowiedź jest oczywista. --Ebabaj (dyskusja) 22:34, 22 lis 2015 (CET)

Rozumiem, dziękuję. --Ebabaj (dyskusja) 10:01, 23 lis 2015 (CET)

Wieczorowego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmuedytuj kod

I właśnie dlatego bezmyślne kategoryzowanie jest niebezpieczne. WUML to nie uczelnia, chociażby Math nie wiem jak zaklinał rzeczywistość. Wystarczy tego ośmieszania wikipedii. Dodajesz kategorię - na jakiej podstawie? masz źródła?--Kerim44 (dyskusja) 23:46, 26 sty 2016 (CET)

Normanedytuj kod

Hej, usunęłaś te mezzosprany specjalnie, czy może przez jakieś przeoczenie? Tak w zasadzie też jest dobrze - bo chociaż to, czym ona jest, jest szeroko dyskutowane, to sopran dramatyczny wymienia się najczęściej. Widzę też, że Melchior albo Domingo nie mają wpisanych barytonów - ale może powinni, u śpiewaków "na granicy" to może być kwestia wyboru. Zresztą z Ńorman chodzi nie tyle o to, że jest na granicy, ale raczej o to, że jest jednym i drugim jakoś naraz. Laforgue (niam) 19:11, 2 kwi 2016 (CEST)

Kwestionariusz profilu Dyrektora Wykonawczego 2016 dla Wikimedia Foundationedytuj kod

Rada Powiernicza Wikimedia Foundation wyznaczyła komitet, którego zadaniem jest wyszukanie następnego Dyrektora Wykonawczego. Jednym z pierwszych jego zadań jest opracowanie opisu dla tego stanowiska. Dlatego zwracamy się do społeczności Wikimedia z prośbą o udział w tym procesie. Prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie ankiety, byśmy lepiej zrozumieli oczekiwania społeczności i pracowników dotyczące dyrektora wykonawczego Fundacji.

Dziękujemy, Komitet Sterujący ds. Wyszukiwania Dyrektora Wykonawczego Wikimedia Foundation via MediaWiki message delivery (dyskusja) 00:30, 2 cze 2016 (CEST)

Gay-friendlyedytuj kod

Jaki jest powód przeniesienia na angielską formę? Zajrzyj proszę do dyskusji hasła. Stanko (dyskusja) 15:12, 30 cze 2016 (CEST)

Zredukujmy wpływ na środowisko naturalne ruchu Wikimediaedytuj kod

Witaj Cathy Richards, kontaktuję sie z Tobą gdyż na swojej stronie użytkownika wykazałeś zainteresowanie sprawami ochrony środowiska. Chciałbym zaprosić Cię do zapoznania się z projektem Wpływ na środowisko naturalne na Meta, gdzie chcę zebrać wsparcie dla redukcji wpływu ruchu Wikimedia na nasze środowisko naturalne. Moim pierwszym celem jest to by wszystkie serwery Wikimedia korzystały wyłącznie z energii odnawialnej. Może mógłbyś okazać swoje poparcie dla tego projektu? Dziękuję, --Gnom (dyskusja) 11:37, 22 lut 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:08, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:15, 10 cze 2017 (CEST) 

prośbaedytuj kod

Witaj! Widziałem Cię w edycjach Panseksualizm dlatego się zwracam do Ciebie. Mógłbyś czasowo zablokować na jakimś poziomie możliwości edycji tego hasła - mam wrażenie że robi się tam jakaś przepychanka edycyjna. Jacpr (dyskusja) 15:27, 25 wrz 2017 (CEST)

Odp:Odp. Panseksualizmedytuj kod

Odp:Odp. Panseksualizm

Dzięki, wiem. Ale jakos miałem wrażenie (bez sprawdzania) że jesteś Adminem:-) Jacpr (dyskusja) 09:16, 26 wrz 2017 (CEST)

Szablon:Zawodnik sportów walki infoboxedytuj kod

Witaj. Wydaje mi się, że w wikiprojekcie infoboksy ustaliliśmy usunięcie ikon z infoboksu. Eurohunter (dyskusja) 20:48, 3 mar 2018 (CET)

Ad:Śmierć świętego Józefa (obraz Goi)edytuj kod

Ad:Śmierć świętego Józefa (obraz Goi)

Cześć Cathy, co nie tak było z tym commons? Te trzy obrazy tworzą artystyczną całość Tremendo (dyskusja) 21:43, 19 lis 2018 (CET)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Cathy Richards -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 21:50, 23 wrz 2019 (CEST)

Kazimierz Wielkiedytuj kod

Z tą edycją chyba się jednak pospieszyłaś. Porównaj z Kunegunda Kazimierzówna.

Pozdrawiam PawełMM (dyskusja) 07:38, 9 paź 2019 (CEST)

Ożarów (województwo łódzkie)edytuj kod

Witam. Mam prośbę o spojrzenie na w.w stronę na której umieściłaś szablon do dopracowania i poprawienia stylu. Jako że mieszkam w pobliżu starałem się ten artykuł poprawić. Bardzo proszę o jego przejrzenie i uwagi na ten temat. Pozdrawiam. --Qzior (dyskusja) 10:26, 5 gru 2019 (CET)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 08:16, 12 cze 2020 (CEST)

James Barryedytuj kod

Hej, widzę, że zmieniłas kategorię w tym haśle. Ja sama sie zastanwiałam, bo w plwiki mamy o wiele mniejszy wybór niż w enwiki. Nie dodałam jeszcze sekcji z enwiki nt.rozważań nad seksualnością tej postaci, bo sama nie jestem w końcu pewna jak siebie sam przedstawiał/co mówią źródła na temat roli matki w akcji 'studia' itd. Może wiesz coś więcej na ten temat? Czy jednak kat. dodana przeze mnie nie może zostać? Łatwiej, intuicyjniej się potem wyszykuje takie bio. Klarqa (dyskusja) 16:50, 10 sie 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Cathy Richards" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy