Dyskusja wikipedystki:Fiszka


Dyskusja wikipedystki:Fiszka w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Unsuk Chinedytuj kod

Fajne, nie znałem tego człowieka. OK. Przy utworach ma być zwer. jak jest, czy zrew.? Hoa binh (dyskusja) 14:33, 22 sty 2021 (CET)

Chicagowska Orkiestra Symfonicznaedytuj kod

Kłaniam się uniżenie!

W takich sytuacjach warto też tworzyć przekierowanie z oryginalnej nazwy, bo bywa czasem naprawdę sporo linkujących i mimo utworzenia hasła pozostają niestety czerwone linki do czegoś, co już jest. Pozdrawiam serdecznie! Hoa binh (dyskusja) 20:24, 7 lut 2021 (CET)

Szablon:Dyrygenci Filharmonii Nowojorskiejedytuj kod

Dziękuję za przydatny szablon. Postaram się coś zaniebieścić, prawdopodobnie Seidla i Paura zrobię na dniach :) Hoa binh (dyskusja) 07:58, 26 lut 2021 (CET)

Z drobnostką - Gary Karredytuj kod

Nie mam pojęcia, jak nazwać po polsku ten kontraba, ale forma z infoboksu "Karr-Koussevitzky 1611 Amati Bass" jest oczywiście słaba. Może masz pomysł? (To w Zgłośbłąd wyszło). Henryk Tannhäuser (...) 17:17, 2 mar 2021 (CET)

Wykonawcyedytuj kod

Dzień dobry,

W ostatnich dniach uzupełniłem kilka brakujących o haseł o śpiewakach i głównie (śpiewaczkach). Mam nadzieję, że będą do przyjęcia. Z kompozytorami sprawa nie wygląda źle, natomiast z wykonawcami jest słabo (jak widać, nie było takich osobistości jak np. Christa Ludwig). Hoa binh (dyskusja) 15:47, 16 mar 2021 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Fiszka" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy