Dyskusja wikipedystki:Hortensja Bukietowa


Dyskusja wikipedystki:Hortensja Bukietowa w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania


NA CZĘŚCIOWEJ EMERYTURZE


Ten edytor przeszedł na częściową emeryturę.

Archiwum 1 Archiwum 2 Archiwum 3 Archiwum 4 Archiwum 5 Archiwum 6 Archiwum 7 Archiwum 8 Archiwum 9 Archiwum 10 Archiwum 11 Archiwum 12 Archiwum 13 Archiwum 14 Archiwum 15 Archiwum 16 Archiwum 17 Archiwum 18 Archiwum 19

Spis treści

Odp:Prośbaedytuj kod

Odp:Prośba

Pewnie :) Pozdrawiam! Emptywords (dyskusja) 19:41, 4 sie 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Hortensja Bukietowa -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 02:23, 14 wrz 2019 (CEST)

Odp:Prośbaedytuj kod

Odp:Prośba

A dziękuje :) Miłego dnia! Emptywords (dyskusja) 13:38, 17 wrz 2019 (CEST)

Odp. Zaproszenieedytuj kod

Pamiętasz?

Bardzo Ci dziękuję, Droga Hortensjo, za pamięć i wiarę w moją kulinarną wiedzę i w moje siły. Praca przy Twojej (to oczywiste!) kuchni rosyjskiej była bardzo miła, ale nie uczyniła mnie specjalistką w tym zakresie. Masz rację, że dobrej kuchni nie ma bez zapachów, a zapachów bez nosów i tego całego mechanizmu kształtowania nastrojów, apetytu albo odrazy itp. Można opisać coś takiego w encyklopedycznej formie? W ciągu tygodnia??? Próbowałam zacząć poszukiwania węższego tematu zaczynając od łatwo dostępnych źródeł, np. „Kuchnia polska po PRL”? Może to Cię zainteresuje i zechciałabyś coś napisać o tym? Ja z kuchni uciekam. Wołaj, jeżeli potrzebny Ci będzie ktoś do pokrojenia cebulki na drobną kosteczkę albo do ręcznego ukręcenia majonezu (jeszcze chyba umiem?). Pozdrawiam Cię serdecznie--Joanna (dyskusja) 15:44, 17 wrz 2019 (CEST)

Odp:Zaproszenieedytuj kod

Odp:Zaproszenie

Cześć, no-jestem, jestem. Aktywny niby też, ale nadal się po tej praktycznie przymusowej przerwie na nowo tutaj rozkręcam, chociaż wolno jakoś raczej i austriacki tydzień minął mi jakby koło nosa (wiem, że Mozart Niemcem był, a jak już to ewentualnie Salzburczykie... ale i tak ciut szkoda). W sumie to Fin ch’han dal vino i Già la mensa è preparata napisałem dawno. Tylko jak z Rosją znalazłem aż taki związek, to może i z kuchnią też da radę? Dzięki za zaproszenie w każdym razie. Pozdrawiam i trzymam za Ciebie mocno kciuki i myślę, że nawet jeśli mi samemu się nie uda napisać nic, dam jakoś radę wesprzeć pierwszych autorów nowych artykułów (i rozbudowujących oczywiście też) w CzW i tutaj mogę nawet coś obiecać. --Mozarteus (dyskusja) 16:20, 17 wrz 2019 (CEST)

Odp:Zaproszenieedytuj kod

Odp:Zaproszenie

Piszę. Gżdacz (dyskusja) 22:26, 17 wrz 2019 (CEST)

Odp:TT Kulinarnyedytuj kod

Odp:TT Kulinarny

Dziękuję :) Również za ten apetyczny puchar! Pzdr. MOs810 (dyskusja) 12:42, 18 wrz 2019 (CEST)

Odp. TT Kulinarnyedytuj kod

  • Bardzo dziękuję za zgłoszenie :D Nie byłem pewny o jakość treści, więc chciałem poczekać jakiś czas ze zgłoszeniem, ale skoro zauważono w nim potencjał to bardzo, bardzo dziękuję i oczywiście będę do dyspozycji w zakresie poprawek :P Pozdrawiam, Luki4812 (dyskusja) 15:59, 18 wrz 2019 (CEST)
  • W wolnej chwili rzuć proszę okiem też na ten artykuł: [1] Z góry dziękuję :D

Pytanieedytuj kod

Kłaniam się pięknie. Grzebiąc w haśle o pewnym medyku, którego córka zginęła w holenderskim obozie koncentracyjnym [Kamp Westerbork] z zaskoczeniem zauważyłem, że obóz ten mający b. dużo haseł w innych wikach u nas nie istnieje, zresztą hasła o wiosce Westerbork, gdzie ewentualnie mogłaby być sekcja o obozie też nie ma. A że znasz holenderski, to pomyślałem sobie, czy nie mogłabyś napisać krótkiego stuba o tym obiekcie? Jak już się skończy tydzień kulinarny:) Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 19:30, 28 wrz 2019 (CEST).

Bardzo się cieszę i dziękuję Ci --Piotr967 podyskutujmy 18:28, 1 paź 2019 (CEST) hu, hu, hu to żaden stub a pełnokrwiste hasło. Gratulacje i podziękowania wielkie. Od razu doń podlinkowałem w w/w biogramie, przy którym grzebałem. Pozdrowienia --Piotr967 podyskutujmy 15:46, 3 paź 2019 (CEST)

Podziękowanie – Tydzień Artykułu Kulinarnegoedytuj kod

Gratuluję gwiazdek za Tydzień Artykułu Kulinarnego. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 16:33, 29 wrz 2019 (CEST)

Podziękowanie - Czekolada różowa, Koninginnensoepedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:55, 2 paź 2019 (CEST)

Podziękowanie - Boereworsedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:14, 10 paź 2019 (CEST)

Zaproszenie do wikiprojektuedytuj kod

Tomasz Raburski (dyskusja) 23:48, 30 paź 2019 (CET)

  • To nie jest tylko projekt biograficzny (choć tych będzie najwięcej), ale w ogóle wszystkie tematy związane z kobietami. Jesteś autorką wielu świetnych artykułów z historii społecznej i kultury, stylu życia i tematów życia codziennego, które bardzo by tu pasowały. Przede wszystkim chodzi też o możliwość informowania projektu o Czywieszu czy Poczekalni. Zwróć proszę uwagę na brudnopis hasła historia kobiet w Polsce. Wydaje mi się ważnym hasłem, a wymaga współdziałania wielu osób. Ja opracuję pewnie kwestie prawne i socjologiczne. Jeśli będziesz coś mogła dodać, przy okazji innych haseł, to byłoby świetnie. Nie wiem, czy coś jest planowane na 8 marca. Ja tylko technicznie założyłem projekt, bo wydawało się, że wiele osób jest nim zainteresowanych. Tomasz Raburski (dyskusja) 15:48, 31 paź 2019 (CET)

Ad:Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycjeedytuj kod

Ad:Wikiprojekt:Czy wiesz/propozycje

Hej! Nie poprawiamy numeracji w propozycjach CW (klik). Po takiej edycji szablon CW wstawiony w artykule generuje nieistniejące linki i chętni do sprawdzania muszą szukać propozycji ręcznie. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 10:15, 24 lis 2019 (CET)

Podziękowanie - Kalendarz adwentowyedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:51, 1 gru 2019 (CET)

Kobiecośćedytuj kod

Nie mam dostępu do źródła, z którego korzystałaś, ale ten dopisek (1) wydaje się być nieaktualny, a także zaprzeczać temu co napisane jest dalej w artykule. Mianowicie, że są badania wskazujące na to, że kobiecość i męskość to osobne, niezależne od siebie cechy. I jest to źródło bardziej aktualne. Z tego też powodu niezbyt podoba mi się podana definicja „zniewieściałości” w sekcji „U mężczyzn”, ponieważ brak cech męskich to nie to samo co posiadanie cech kobiecych. Do tego wydaje mi się, że nowsza definicja zniewieściałości mówi o wykazywaniu cech kobiecych, a nie o braku męskich, co ma też więcej sensu ze względów etymologicznych. Dodam, że jestem bardzo wdzięczna za ogromny wkład, jaki wniosłaś do tego artykułu. Matinee71 (dyskusja) 20:47, 1 gru 2019 (CET)

Odp:Dzień Wolontariuszaedytuj kod

Odp:Dzień Wolontariusza

Z ciepłem w sercu dziękuję Ci za podziękowanie. Gżdacz (dyskusja) 11:17, 5 gru 2019 (CET)

Odp:Dzień Wolontariuszaedytuj kod

Odp:Dzień Wolontariusza

Bardzo dziękuję za wyróżnienie, miło mi. :) Faktycznie ostatnio jestem dość zagoniony, ale akurat Wikipedia jest dla mnie miejscem odpoczynku i przyjemności, więc przepracowanie z powodu edytowania mi nie grozi. :) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 11:35, 5 gru 2019 (CET)

Podziękowanieedytuj kod

Dziękuję za gwiazdkę. Do kobiety, zwłaszcza z takim nickiem, to trzeba udać się w rewanżu z kwiatami. :) W Dniu Wolontariusza dziękuję za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Gdarin dyskusja 12:01, 5 gru 2019 (CET)


Odp. Dzień wolontariuszaedytuj kod

Kochana Hortensjo,
Dziękuję, że o mnie pomyślałaś czytając ogłoszenie TO (ja bym je przegapiła). Z radością będę patrzeć na ten medal, ale… bardzo proszę, koniecznie uznaj, że należy on do duetu – z Tobą! To Ty jesteś Prawdziwym Wolontariuszem, takim który niesie pomoc wszystkim potrzebującym (umie ich dostrzec w tłumie, rozpoznać ich potrzeby, znaleźć i dostarczyć remedium). Wiem o tym 2010 roku (niedługo będzie dekada!), gdy – wspólnie z Kleib – pomagałyście mi stawiać pierwsze kroki w obcym (wtedy trochę wrogim) środowisku Wikipedii. Bardzo jestem wdzięczna Obu Opiekunkom za radość, którą daje skromne uczestnictwo w tym Wielkim Projekcie--Joanna (dyskusja) 14:06, 5 gru 2019 (CET).

Dziękuję za udział w Miesiącu Wyróżnionego Artykułu!edytuj kod

Brązowy Krukon za sprawdzanie haseł podczas Miesiąca Wyróżnionego Artykułu 2019

Dziękuję za udział w Miesiącu Wyróżnionego Artykułu. Dowiodłaś, że nie jesteś zwykłym mugolem – sprawdziłaś tyle artykułów innych, że wygląda to na czary. A więc należy Ci się odznaka Brązowego Krukona (choć niestety, nie mam pojęcia, gdzie Twój list z Hogwartu!). Dziękuję za całą włożoną w projekt pracę i gratuluję! Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 15:30, 20 gru 2019 (CET)

PS Jeśli chcesz otrzymać odznaki w formie drukowanej, napisz do mnie na natalia.szafran@wikimedia.pl

Miłych świąt Bożego Narodzeniaedytuj kod

Tym razem przesyłam Ci serdeczne życzenia z naturalnymi jodłowymi bombkami. Myślę, że czujesz ten cudny zapach --Joanna (dyskusja) 07:48, 24 gru 2019 (CET)

Czy wiesz – Kobiecośćedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Gdarin dyskusja 10:03, 24 gru 2019 (CET)


Wesołych Świąt!edytuj kod

Wigilijny barszcz, oczywiście z uszkami

Hortensjo, myślę, że Mikołaj doceni Twoją pracę w rozwinięcie tak trudnego hasła i pod choinką zostawi jakiś upominek. :) Życzę Ci spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Gdarin dyskusja 10:16, 24 gru 2019 (CET)

  • Hortensjo: Wesołych, Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku samych sukcesów w życiu i mnóstwa satysfakcji z tworzenia Wikipedii ! Serdecznie życzy --Piotr967 podyskutujmy 16:22, 24 gru 2019 (CET)

Odp:Kobiecośćedytuj kod

Odp:Kobiecość

Wyczuwam gorycz w Twoim głosie i doskonale ją rozumiem. Nie wiem co na to poradzić, więc może słodkie owoce, błękitne niebo i słońce coś pomogą? Gżdacz (dyskusja) 14:22, 7 sty 2020 (CET)

Arbutus andrachne fruits

Podziękowanie - Kobiecośćedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:09, 25 sty 2020 (CET)

nowy artykułedytuj kod

Cześć, widziałem, że razem z Matinee71 utworzyliście stronę dot. wieku zgody w różnych krajach świata. Zatem, mam pytanie powiązane z tym artykułem: czy mogłabyś przetłumaczyć artykuł en:Age of consent reform z enwiki i dodać na plwiki? Artykuł ten pasuje do tematyki waszych edycji i widzę, że się na tym znacie :) Pozdr. Plati dyskusja 10:39, 27 sty 2020 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Hortensja Bukietowa" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy