Dyskusja wikipedystki:Kurtyna


Dyskusja wikipedystki:Kurtyna w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Niby nic, a jednak....

Spis treści

Huta żelaza w Völklingenedytuj kod

Nie dodawałbym tak często linków.Np 2 razy Bach.Pomimo że są czerwone.Popraw to sama.To się nauczysz.Pozdrowienia z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 23:30, 20 cze 2011 (CEST)

Czy wiesz że...edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę,

Kleib (dyskusja) 15:48, 25 cze 2011 (CEST)

Witaj w Wikipedii, wolnej encyklopedii!edytuj kod

Hejka!

Mam zaszczyt powitać Cię w imieniu Komitetu powitalnego Wikipedii ;) Cieszę się, że pozyskaliśmy nowego wikipedystę i mam nadzieję, że edytowanie Wikipedii sprawi także Tobie przyjemność. Na początek zajrzyj do Portalu Pomocy. Zerknij również na Portal wikipedystów oraz przeczytaj jak administrujemy projektem.

Pamiętaj o zasadach!

Tutaj w skrócie przedstawię Ci najważniejsze zasady. Szerzej możesz o nich poczytać tutaj: Wikipedia:Zasady. Pamiętaj, że nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do zablokowania twojego konta. Przeczytaj uważnie :)

 • Neutralny punkt widzenia – pot. NPOV Przedstawiaj bezstronnie wszystkie możliwe punkty widzenia, bez wskazywania słuszności żadnego z nich;
 • Weryfikowalność – pot. WER Każdy Twój wpis do artykułu musi być poparty wiarygodnym źródłem;
 • Czym Wikipedia nie jest – pot. CWNJ Wikipedia to encyklopedia – nie słownik, forum dyskusyjne, miejsce do prezentacji własnych poglądów ani prospekt reklamowy;
 • Prawa autorskie – pot. PA Nie kopiuj tekstów z innych publikacji lub stron internetowych, nie umieszczaj grafik objętych prawami autorskimi;
 • Nie przedstawiamy twórczości własnej – pot. OR Wszystkie wpisy powinny opierać się na cytowaniu źródeł, a nie na własnych przemyśleniach;
Parę słów na zakończenie :)
 • Aby usprawnić pracę innych wikipedystów powinieneś także stosować się do zaleceń edycyjnych. W ten sposób będziesz od razu tworzył właściwie zredagowane artykuły.
 • Jeśli chcesz popróbować jak działa Wiki bez obaw, że coś zepsujesz to rób to śmiało w swoim prywatnym brudnopisie. Znajduje się on tutaj: Wikipedysta:Kurtyna/brudnopis.
 • Podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld). Pamiętaj też: chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji, bowiem wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć.

To ode mnie tyle! W razie jakichkolwiek wątpliwości pytaj śmiało na mojej stronie dyskusji! Kliknij tutaj: [1]
Pozdrawiam, Mateuszek045 napisz 14:52, 25 kwi 2012 (CEST)

thumbedytuj kod

już tłumaczę. Nie było podpisu pod zdjęciem, ładnie się ono komponowało z tekstem, uznałem że lepiej wygląda bez ramki. Ale jeżeli uważasz, że z ramką lepiej to oki :) Pozdrawiam --DuchMarleya (dyskusja) 20:20, 2 maj 2012 (CEST)

Rafał Pomorskiedytuj kod

Witaj! Beau.bot wykrył w zawartości dodanej przez Ciebie strony Rafał Pomorski spore fragmenty będące kopią http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35055,1936373.html, w związku z tym została ona oznaczona jako naruszająca prawa autorskie. Wikipedia nie może zawierać tekstów objętych prawami autorskimi sprzecznymi z jej licencją. Jeśli stan prawny tego tekstu nie zostanie wyjaśniony, to zostanie on w najbliższym czasie usunięty.

W celu rozwiązania zaistniałej sytuacji zapoznaj się z możliwymi rozwiązaniami:

 • Jeśli tekst znajduje się w domenie publicznej lub na licencji kompatybilnej z Wikipedią – wyjaśnij to na stronie dyskusji oraz podaj link potwierdzający licencję skopiowanego tekstu. Sprawdź na jakiej licencji przechowywane są teksty w Wikipedii.
 • Jeśli posiadasz prawa autorskie do skopiowanego tekstu lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z licencją Wikipedii – zapoznaj się ze stroną Pozwolenia na wykorzystanie.
 • Skopiowany tekst wykorzystaj jako źródło do napisania własnego tekstu – miej jednak na uwadze, że nieznaczne przeredagowanie tekstu nadal narusza prawo autorskie, patrz Hasła nieznacznie przeredagowane.
 • Skopiowany tekst jest niewielkim fragmentem całości utworu – oznacz taki fragment jako cytat za pomocą przypisu lub odpowiedniego szablonu.
 • Upewnij się, czy w historii strony nie ma wersji nienaruszającej prawa autorskiego. Jeżeli jest, to przywróć ją.
 • Usuń tekst naruszający prawa autorskie, o ile nie spowoduje to utraty sensu tematu strony.


Pamiętaj, że kopiowanie cudzych tekstów jest naruszeniem praw autorskich i może wiązać z pociągnięciem Ciebie do odpowiedzialności prawnej!


Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie przez robota Beau.bot, którego opiekunem jest Beau.
Jeśli robot popełnił błąd, przepraszamy! Koniecznie skontaktuj się z jego opiekunem – kliknij tu, by zostawić wiadomość.
Beau.bot (dyskusja) 15:27, 24 cze 2012 (CEST)

Liceum Plastyczneedytuj kod

Witaj :) Odnośnie daty powstania - sugerowałem się tekstem w haśle: Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu ... "Od 1 września 1982 roku w myśl zarządzenia Ministra Kultury i Sztuki zmieniono nazwę szkoły na Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych". Rzeczywiście, brakowało tam podania źródła tego stwierdzenia, a ja uwierzyłem, że tak było w rzeczywistości :(

W takim razie popraw datę w haśle Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych- jeśli wiesz, od kiedy takiego typu licea istniały, albo już teraz wykreśl ostatnie zdanie. Dziękuję i pozdrawiam,--Mika58 (dyskusja) 22:15, 24 cze 2012 (CEST)

Zespół Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczyedytuj kod

Plushy (dyskusja) 20:24, 25 cze 2012 (CEST)

 • Jeśli są to proszę tych absolwentów wypisać.Plushy (dyskusja) 21:24, 25 cze 2012 (CEST)
  • Ten absolwent powinien być wypisane w haśle, to miło że mi podajesz link do malarza ale czy napiszesz go każdemu użytkownikowi? W haśle to powinno być widoczne dla każdego. Zasady ency obowiązują, hasło w obecnym stanie ich nie spełnia więc zgłaszam do DNU i najwyżej jak hasło doprowadzone zostanie do porządku to wycofam zgłoszenie. Plushy (dyskusja) 22:28, 25 cze 2012 (CEST)
   • Bardzo mi przykro że uważasz że nadużywam kompetencji ale żadne kompetencje nie są potrzebne by zgłaszać hasła do DNU, to może zrobić każdy użytkownik, ty też. Nie jest moją misją by przeglądać wszystkie hasła dotyczące szkół na Wikipedii, może kiedyś się za to zabiorę ale na pewno nie dlatego że ktoś będzie mnie straszył arbitrażem. Dziękuję za dopisanie absolwenta, zgłoszenie zamykam.Plushy (dyskusja) 23:50, 25 cze 2012 (CEST)

re: Jak to możliwe?edytuj kod

Prawdopodobnie chodzi o czasopismo http://www.worldcat.org/title/stanczyk-dobry-zart-tynfa-wart/oclc/749246078&referer=brief_results Czasopism pod tym tytułem było kilka http://www.worldcat.org/search?q=Sta%C5%84czyk&qt=owc_search#x0%253Ajrnl-format--SPL908455 (dyskusja) 22:00, 29 cze 2012 (CEST)

Krzysztof Solińskiedytuj kod

Dodaj źródło skąd to masz.?--J.Dygas (dyskusja) 10:21, 6 lip 2012 (CEST)

Ok.Mam czas:=)--J.Dygas (dyskusja) 10:30, 6 lip 2012 (CEST)

Kazimierz Lemańczykedytuj kod

Co to ma być?Proszę o źródła.Tak to nie możm zostać.--J.Dygas (dyskusja) 00:05, 7 lip 2012 (CEST)

Kazimierz Lemańczykedytuj kod

Witaj. W nowo utworzonym przez Ciebie haśle nie działają linki zewnętrzne - proszę o poprawę, w przeciwnym razie zostaną usunięte. Proszę również, zgodnie z WP:WER, o uzupełnienie źródeł podanych informacji. Pozdrawiam. Ented (dyskusja) 00:24, 7 lip 2012 (CEST)

Odp:Kazimierz Lemańczykedytuj kod

Odp:Kazimierz Lemańczyk
 • Nie zawsze jestem w formie ;) ale właśnie dlatego dodając LZ robię podgląd i sprawdzam, czy linki prowadzą tam gdzie chciałem. Podgląd to dobra rzecz ;) Sprawa wyjaśniona, pozdrawiam. Ented (dyskusja) 15:02, 7 lip 2012 (CEST)

Ad:Kazimierz_Lemańczykedytuj kod

Ad:Kazimierz_Lemańczyk
 • Witaj. Nie jest Polakiem? A jeżeli nie, to jakiej narodowości? bo imię wskazuje wyraźnie na Polaka. Ented (dyskusja) 20:39, 8 lip 2012 (CEST)

Historia animeedytuj kod

Po pierwsze: tekst nie był tłumaczony przez Google Tlanslator, tylko przeze mnie, ale nigdy nie ukończyłem tłumaczenia ani nie naniosłem ostatecznych szlifów, bo zabrakło mi czasu i weny. Po drugie: tekst za moją zgodą został przeniesiony z mojego brudnopisu, gdzie go tłumaczyłem, pod Historia anime i miał zostać dokończony i poprawiony przez innego użytkownika, ale najwidoczniej ostatecznie nikt się za to nie zabrał. Pottero (ポッテロ) 15:04, 9 lip 2012 (CEST)

Linki w hasłachedytuj kod

Bardzo proszę zapoznaj się z zasadami wstawiania linków wewnętrznych. Nie linkujemy w haśle wielokrotnie do tego samego. Jeden link wystarczy. Pozdrawiam PawełMM (dyskusja) 13:50, 11 lip 2012 (CEST)

Ależ co najmniej jeden link do Kiejdan został. Wielokrotne linkowanie niepotrzebnie obciąża serwer, zaś przy czytaniu hasła chyba jeden odnośnik wystarczy. PawełMM (dyskusja) 13:56, 11 lip 2012 (CEST) Linkowanie jest potrzebne i o tym owa w zasadach. Jednak nie zmienia faktu, że wielokrotne linkowanie nie wnosi żadnej nowej informacji, a jedynie obciąża serwer. PawełMM (dyskusja) 14:07, 11 lip 2012 (CEST) Co do wygody przeglądania długich haseł i linków w nich w pełni się z Tobą zgadzam. Zaś jeśli chodzi o sposób argumentowania Twoich racji niestety nie do końca... Pozdrawiam PawełMM (dyskusja) 11:04, 12 lip 2012 (CEST)

Odp: Dlaczegoedytuj kod

Nie chodzi o stylistykę – obie wersje są przecież dobre – a o to, że wprowadziłaś 1 błąd ortograficzny i 1 błąd interpunkcyjny. Proszę o zachowanie uwagi przy edytowaniu haseł! Pozdrawiam, tsca (dyskusja) 20:40, 9 sie 2012 (CEST)

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty :)

Mechanizm funkcjonowania wersji przejrzanych został opisany na kilku stronach:

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Nie oznacza to, że artykuł musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym. Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale oczywiście warto poprawić np. literówki, jeśli się je zauważy. Mamy szansę poprawienia całej Wikipedii. Wykorzystajmy to.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły, które są przeglądane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej jest zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub posiadasz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który posiada już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. szkicem). Zobacz też jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdego artykułu i szablonu oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. By oznaczyć wersję, należy po prostu kliknąć. Jeżeli chcesz odznaczyć wersję przejrzaną, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”. Jeżeli chcesz najpierw przetestować wersje oznaczone, wejdź na Testową Wiki.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli masz wątpliwości, zadaj pytanie tutaj. Postaramy się szybko odpowiedzieć.

Ten komunikat został wysłany automatycznie przez bota Beau.bot (dyskusja) 12:00, 19 sie 2012 (CEST)

Żyd z pieniążkiemedytuj kod

Witaj. Zmieniłem obraz malarski na malowidło. Natomiast reszta Twoich zastrzeżeń to POV. Dwadzieściajeden (dyskusja) 11:41, 28 sie 2012 (CEST)

dewizaedytuj kod

Na twojej stronie użytkownika widnieje tekst "Naszą dewizą jest: bez pardonu zabobonnikom, fanatykom, nieukom, szaleńcom i tyranom" czy nie sądzisz że brakuje w niej orzeczenia? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 13:42, 2 wrz 2012 (CEST)

Dobra, dobra ?edytuj kod

Witaj,

Przyznam, nie rozumiem sensu Twojego komentarza i dziwnych zarzutów pod moim adresem. Możesz wyjaśnić blizej, o co Ci chodzi? Krzysztof 13 (dyskusja) 22:34, 24 mar 2013 (CET)

Odp:Przepraszam,edytuj kod

Odp:Przepraszam,

Witaj, anulowałem twoją edycję jako niezgodną z zasadami Wikipedii, co też zalinkowałem w opisie zmiany WP:CWNJ#MÓWNICA. Wiki nie jest miejscem do agitacji, propagandy czy wyrażania poglądów. Z pozdrowieniami. Andrzei111 (dyskusja) 09:13, 12 lis 2015 (CET)

Witaj. Ponieważ różnimy się tu w podejściu do tematu, zgłosiłem sprawę na stronie Prośby do administratorów z prośbą o rozstrzygnięcie. pozdrawiam. Andrzei111 (dyskusja) 09:47, 12 lis 2015 (CET)
 • witam. edycja Andrzeja była jak najbardziej słuszna. na Wikipedii nie zajmujemy się moralną oceną działań tylko podajemy fakty. możesz do artykułu oczywiście dodać opinie dotyczące działań bohatera biogramu podając jednak wiarogodne źródła tych opinii. również strony dyskusji haseł na Wikipedii nie służą do wyrażania opinii o bohaterze biogramu tylko dyskusji nad stanem hasła i jego poprawą. jedynym miejscem gdzie można w pewnym stopniu wyrażać swoje opinie jest strona użytkownika, co nie znaczy jednak, że można tam umieścić wszystko lub że nie nastawisz przeciw sobie części wikipedystów. naczelną zasadą jest na Wikipedii jest neutralność o czym warto pamiętać zawsze i wszędzie. pozdrawiam - John Belushi -- komentarz 11:24, 12 lis 2015 (CET)
 • oczywiście, jeśli więc widzisz gdzieś jakieś wpisy naruszające neutralność możesz je skreślić. w skrajnych wypadkach możesz też poprosić o ukrycie wpisu na stronie WP:PdA - John Belushi -- komentarz 11:39, 12 lis 2015 (CET)

Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Kurtyna,

Fundacja Wikimedia pragnie poprosić cię o Twoją opinię w ankiecie na temat doświadczenia związanego z Wikipedia i fundacją. Celem tego badania jest dowiedzieć się w jaki sposób Fundacja wspiera twoją pracę na wiki i jak możemy to zmienić lub poprawić w przyszłości. Twoje przemyślenia będą miały bezpośredni wpływ na obecną i przyszłą pracę Fundacji Wikimedia.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 16:38, 6 wrz 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Kurtyna -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 03:43, 14 wrz 2019 (CEST)

Reminder: Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Kurtyna,

Kilka tygodni temu zapraszaliśmy Cię do wypełnienia ankiety Community Insights. Jest to coroczne badanie społeczności na całym świecie, organizowane przez Wikimedia Foundation. Chcemy dowiedzieć się jak bardzo nasza praca wspiera wiki. We are 10% towards our goal for participation. Jeżeli jeszcze nie wypełniłeś naszej ankiety, możesz pomóc nam osiągnąć nasz cel! Twój głos ma dla nas znaczenie.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 17:10, 20 wrz 2019 (CEST)

Reminder: Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Kurtyna,

Zostało już tylko kilka tygodni na wypełnienie ankiety Community Insights! We are 30% towards our goal for participation. Jeżeli jeszcze nie wypełniłeś naszej ankiety, możesz pomóc nam osiągnąć nasz cel! Dzięki tej ankiecie Wikimedia Foundation uzyska opinie na temat tego, jak dobrze wspiera Twoją pracę na wiki. Wypełnienie zajmie tylko 15-25 minut, a ma bezpośredni wpływ na jakość udzielanego przez nas wsparcia.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 21:49, 3 paź 2019 (CEST)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 18:42, 11 cze 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Kurtyna" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy