Dyskusja wikipedystki:Madinga


Dyskusja wikipedystki:Madinga w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Witaj w Wikipedii. Zachęcam do regularnej aktywności i poprawiania/pisania nowych haseł. Gdybyś czegoś potrzebowała, to z chęcią służę pomocą. Wystarczy, że napiszesz wiadomość do mnie lub do jakiegokolwiek innego wikipedysty (proszę tylko, podpisz się, wstawiając na końcu wiadomości 4 tyldy: ~~~~). Jeśli chcesz sama poznać zasady i zalecenia oraz sposoby edycji Wikipedii zajrzyj do stron pomocy. Dla początkujących ilość informacji tam zawartych może wydawać się przytłaczająca, więc śmiało z problemami zgłaszaj się do mnie lub poproś o pomoc przewodnika. Swobodnie możesz poznawać sposoby edycji Wikipedii korzystając z osobistego brudnopisu. Na początek ważne jest, byś poznała trzy najistotniejsze zasady Wikipedii:

Zauważ, że to encyklopedia, co oznacza, że zamieszczane są tu informacje encyklopedyczne, a nie wszystkie. A teraz śmiało edytuj i nie obawiaj się tego, że Twoje pierwsze edycje będą niedoskonałe. Wszyscy uczyliśmy się na błędach – tutaj bardzo łatwo się je poprawia. :) Na początek polecam wykonanie testu z pomocą samouczka, dzięki któremu poznasz podstawy edytowania Wikipedii. Serdecznie pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 20:43, 22 lip 2010 (CEST)

Zaburzenia afektywne dwubiegunoweedytuj kod

Przy ChAD chorzy często nie są jej świadomi a mimo diagnozy uważają, że są zdrowi, więc dlaczego skasowałaś wpis o tym informujący? Psyche (dyskusja) 22:09, 25 sie 2010 (CEST)


długo zastanawiałam się, czy ten objaw nie kwalifikuje się zarówno do etapu manii jak i depresji, faktycznie nie powinnam go usuwać, zaraz to poprawię.madinga (dyskusja) 22:22, 25 sie 2010 (CEST)

Poprawiłaś nawet na lepiej niż było, nie każdy musi przecież wiedzieć co oznacza brak wglądu :). Jeśli komuś odpisujesz rób to na jego stronie dyskusji, nie u siebie, bo wtedy jeśli on nie zajrzy do Ciebie to nie dostanie odpowiedzi, a jak odpowiesz na jego stronie dyskusji to zobaczy on informacje, że ma nową wiadomość - tak jak Ty przed chwilą :). Link do strony dyskusji znajduje się w podpisie, obok nicku danego Wikipedysty. Pozdrawiam. Psyche (dyskusja) 22:35, 25 sie 2010 (CEST) Nie ma za co, jakbyś miała jakieś pytania - pytaj :). Psyche (dyskusja) 23:02, 25 sie 2010 (CEST)

Potrzebne stronyedytuj kod

Witaj! Nie jestem specjalistą z dziedziny umocnień, ale możliwe, że baszta i wieża obronna to nie to samo. Ale masz rację, często mogą się zdarzać takie przypadki. Ja robię to tak: albo klikam w czerwony link (np. na stronie propozycji tematów i potem wybieram z menu "Linkujące" albo wpisuję na górze w przeglądarce ".../wiki/Specjalna:Linkujące/Wieża obronna" i już. Faktycznie, może przydałyby się linki do linkujących od razu na stronie z propozycjami.  « Saper // @dyskusja »  22:11, 21 lis 2010 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Madinga" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy