Dyskusja wikipedystki:Salicyna


Dyskusja wikipedystki:Salicyna w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

30000 edycji, szanuję :^) SebastianGałecki (dyskusja) 23:16, 24 kwi 2020 (CEST)

@SebastianGałecki Dziękuję, to dopiero początek ;) Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 09:30, 25 kwi 2020 (CEST)

Spis treści

Hasło Konferansjeredytuj kod

Witam serdecznie,

Pod hasłem 'konferansjer' pozwoliłem sobie dodać link do słownika pojęć eventowych, który rozszerza nico pojęcie. Mogę zmodyfikować również samo hasło, jeżeli są takie oczekiwania, bo moim zdaniem nie spełnia ono wszystkich kryteriów dotyczących zawodu. Pod dodanym linkiem znajduje się ustawicznie rozwijany słownik, który jest źródłem wiedzy, a nie reklamy w odróżnieniu do linku, który jest zaakceptowany i znajduje się pod hasłem. Na stronie znajduje się bezpośrednia oferta, w odróżnieniu do tego umieszczonego przeze mnie. Będę wdzięczny za informację, dlaczego jeden link jest mniej reklamowy od drugiego ;-) Tymczasem życzę słonecznego dnia i pozdrawiam.

Szymon

Masz zupełną rację, że tamten link, który pozostał w haśle, był czystą reklamą, przeoczyłam go wcześniej, a teraz też usunęłam. Hasło z pewnością wymaga rozbudowy, ale przede wszystkim uźródłowienia zgodnie z zasadą opisaną tu: Wikipedia:Weryfikowalność. Nie powinno być jednak zbiorem linków zewnętrznych związanych z tematem, linki zewnętrzne służą na Wikipedii zasadniczo jako przypisy do źródeł podawanych w hasłach informacji (jak dodawać przypisy, opisane jest tu: Pomoc:Przypisy). Link dodany przez ciebie usunęłam, bo oprócz tego że prowadził do strony agencji konferansjerskiej, to moim zdaniem nie uźródławiał treści hasła. Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 13:45, 25 kwi 2020 (CEST)

Odp:Ad:Bejcowanie (gastronomia)edytuj kod

Odp:Ad:Bejcowanie (gastronomia)

Widać jeszcze jeden gdzieś stał na parkingu... ;) Pzdr. MOs810 (dyskusja) 18:09, 25 kwi 2020 (CEST)

Dorothy Thompsonedytuj kod

Dzień dobry. Nie wydaje mi się, by ten element tabelki w haśle był jakiś niezbędny, a może rodzić sporo nieporozumień (acz się nie upieram). Wstępny element hasła ("amerykańska dziennikarka") wydaje mi się, że jest traktowany bliżej pojęcia obywatelstwa lub państwa centrum życiowego. Pozdrawiam serdecznie. KristoffZZ (dyskusja) 23:26, 30 kwi 2020 (CEST)

Re: Cleopusedytuj kod

Brak źródeł. Ten czwarty jest z krainy etiopskiej, a tamtejsza fauna nie była rewidowana. Nie byłem w stanie znaleźć jego nazwy w zdigitalizowanej literaturze. P.S. Dzięki za niezliczone poprawki w artach o stawonogach :) Carabus (dyskusja) 12:45, 1 maj 2020 (CEST)

Szlaki turystyczne w polskich Tatrachedytuj kod

Widzę, że dobrałaś się do jednego z moich najstarszych artykułów. Kiedyś będę musiał się nim poważnie zająć, ale na razie rozmiar i forma mnie odstrasza. Dziękuję za tę drobną cegiełkę w procesie doprowadzania go do rozsądnego kształtu. Marcowy Człowiek (dyskusja) 22:17, 1 maj 2020 (CEST)

@Marcowy Człowiek Więcej w nim raczej nie pomogę, bo to nie moja tematyka (mogę jeszcze naprawić martwe linki). Zabrałam się po prostu do odciekawiania Wikipedii, a to hasło znalazło się pomiędzy wieloma innymi z tą frazą (nie ze wszystkich ją usuwam, czasem hasło okazuje się tak ciekawie napisane, że się poddaję, bo wymagałoby znacznego przeredagowania lub odchudzenia). Pozdrawiam, Salicyna (dyskusja) 22:22, 1 maj 2020 (CEST) Spodziewam się, że nie planujesz tam większej przebudowy. Napisałem do Ciebie, bo aż się sam zdziwiłem, że w początkach swojej przygody z Wikipedią używałem tak nieencyklopedycznych sformułowań — a Ty to spostrzegłaś. Marcowy Człowiek (dyskusja) 23:53, 1 maj 2020 (CEST)

Odp:Martwe linki do "Życia zakonnego"edytuj kod

"Życia_zakonnego" Odp:Martwe linki do "Życia zakonnego"

Hej! Dziękuję za uwagę. Zasadniczo masz rację, choć w przypadku newsów/artykułów/pdfów wolę wstawić od razu zarchiwizowaną wersję, aby zmniejszyć ryzyko, że martwica powróci za jakiś czas (np. gdy adres ponownie ulegnie zmianie). Co innego przy aktualizowanych profilach czy stronach głównych. Na marginesie – wszystkie edycje bota są najpierw przygotowywane ręcznie przeze mnie, więc to w pełni świadomy wybór. ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 22:11, 2 maj 2020 (CEST)

Ambasada Mołdawii w Polsce i inneedytuj kod

Jedną z zasad języka polskiego jest nie używanie wyrazu w jednym zdaniu dwukrotnie, np. Polska, Polski, jest to jeden z błędów stylistycznych. Pozdrawiam, --MZM (dyskusja) 10:17, 4 maj 2020 (CEST)

Podaję link do źródła które wymienia jako jeden z błędów stylistycznych np. powtarzanie wyrazów w obrębie zdania > http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/Biuletyn_2004_01_E-gh.pdf --MZM (dyskusja) 11:24, 4 maj 2020 (CEST)

zmianyedytuj kod

Hej Dziękuję za zainteresowanie moją stroną, rzeczywiście przydałaby mi się pomoc aby tę stronę opublikować, ale zmieniłaś mi przypisy które były poprawione zgodnie z zaleceniem innego wikipedysty (poświęciłam na to bardzo dużo czasu. Teraz nie wiem jak do tego wrócić. Czy muszę wszystko robić jeszcze raz?

Hejedytuj kod

Próbowałam, ale nie mogłam znaleźć nigdzie przycisku "Edytuj" bądź "Zapisz" :) Gdybyś była tak uprzejma przywrócić ją ???

Superedytuj kod

Dziękuję bardzo. A czy mogłabyś mi dać wskazówki co zrobić aby strona była widoczna ?

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedystki:Salicyna" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy