Dyskusja wikipedysty:95.51.189.225


Dyskusja wikipedysty:95.51.189.225 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Przedmiotowe linki - to jest linki zewnętrzne spełniają w pełni wikipedyczny wymóg prowadzenia do miejsc w internecie, gdzie można przeczytać dodatkowe informacje - w tym wypadku RECENZJE WW. PUBLIKACJI - Władysław Zajewski ‎ →‎Linki zewnętrzne: NA SZLAKU PIĘKNEGO SŁOWA - ULICA ŚNIEGOWA (http://www.mysl-polska.pl/1212) Trudna droga do niepodległości (https://pisarze.pl/pdf/znad-wilii-4-72_12_29.pdf)- "a nie do katalogu, gdzie można przeczytać, że jest taka książka". 

Spis treści

Linki zewnętrzneedytuj kod

Linki zewnętrzne musza prowadzić do miejsc w internecie, gdzie można przeczytać dodatkowe informacje. A nie do katalogu, gdzie można przeczytać, że jest taka książka. Ciacho5 (dyskusja) 14:20, 26 lis 2019 (CET)

Sokółkaedytuj kod

W sekcji znani wpisujemy zasadniczo tylko linki do biogramów w Wikipedii. Ten malarz artykułu nie ma. Najpierw go porządnie opisz, a później linkuj. Ciacho5 (dyskusja) 19:33, 5 mar 2020 (CET)

Dziedzictwo kulturoweedytuj kod

Hej :) Dzięki za pomoc przy współtworzeniu Wikipedii. Niestety, po raz drugi anulowałem Twoją edycję, ponieważ dokonana przez Ciebie zmiana nie jest zgodna z zasadami wstawiania linków zewnętrznych. Pozdrawiam, RoodyAlien (dyskusja) 10:51, 2 kwi 2020 (CEST)

Ad:Wiktymologiaedytuj kod

Ad:Wiktymologia

Hej! Dzięki za pomoc przy tworzeniu Wikipedii :) Niestety, postanowiłem anulować Twoją edycję, gdyż nie widzę w artykule żadnej informacji, którą możnaby uźródłowić podanym przez Ciebie wspomnieniem. Pozdrawiam, RoodyAlien (dyskusja) 12:18, 4 maj 2020 (CEST)

„Znad Wilii” w artykule o zbrodni ponarskiejedytuj kod

Bardzo proszę o nie wstawianie do bibliografii hasła Zbrodnia w Ponarach pozycji, które nie zostały wykorzystane przy tworzeniu tegoż hasła. Zgodnie z zasadami Wikipedii bibliografia nie jest spisem literatury przedmiotu, lecz zawierać może wyłącznie te pozycje, które rzeczywiście wykorzystano przy pisaniu hasła. Tymczasem w haśle Zbrodnia w Ponarach do artykułów z „Znad Wilii” nie odsyła żaden przypis, nie umieszczono na ich podstawie żadnej nowej informacji, stąd owo czasopismo nie może być tak po prostu wstawione do bibliografii. Liczę na zrozumienie. Z pozdrowieniami.Dreamcatcher25 (dyskusja) 08:35, 18 cze 2020 (CEST)

Dołączam się do prośby o niewstawianie linków, przeważająca z nich dotyczy zdawkowych artykułów nic nie wnoszących do treści i są kasowane. Staramy się linkować tyko do poważnych publikacji, najlepiej naukowych. Natomiast artykuły Znad Wilii są zbyt ogólnikowe. Beno @ 16:40, 24 cze 2020 (CEST)

prawo cytatuedytuj kod

prawo cytatu nie odnosi się do umieszczania tekstu w Wikipedii gdyż zapisując ten tekst "Zapisując zmiany, wyrażasz nieodwołalną zgodę na udostępnianie Twojego wkładu na licencjach CC-BY-SA 3.0 i GFDL oraz na wykorzystanie go w dowolnej formie pod warunkiem podania przynajmniej hiperłącza lub adresu URL do strony, na której powstała treść. Treść ta musi być dostępna na tych zasadach, jeśli nie jest wynikiem Twojej samodzielnej pracy. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania. ". Nie masz prawa zmieniać licencji tekstu, którego nie jesteś autorem. masti <dyskusja> 15:07, 16 lip 2020 (CEST)

Blokadaedytuj kod

Witaj, z powodu nagminnego dodawania informacji charakterze spamu [1], zablokowałem Ci możliwość edycji na jeden dzień. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 10:08, 23 wrz 2020 (CEST)

  • Witaj, kolejny tydzien blokady. Pozdrawiam-- Tokyotown8 (dyskusja) 21:55, 25 wrz 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:95.51.189.225" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy