Dyskusja wikipedysty:99kerob/Archiwum 9


Dyskusja wikipedysty:99kerob/Archiwum 9 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:99kerob Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum 1 (2010 rok)Archiwum 2 (2011 rok)Archiwum 3 (2012 rok + styczeń 2013 roku)Archiwum 4 (2013 rok)Archiwum 5 (2014 rok)Archiwum 6 (2015 rok)Archiwum 7 (2016 rok)Archiwum 8 (2017 rok)

Spis treści

Książkaedytuj kod

Hej. Tak, mam tę książkę. Nie odpisałem od razu, bo byłem na urlopie. Pozdrowienia--Pbk (dyskusja) 13:58, 2 sty 2018 (CET)

Kod tabeledytuj kod

Hej, zauważyłem, że w kilku artykułach (np. Sorin Mitrofan) w tabelkach umieściłeś kolejno linijki:

|-bgcolor=f7f7f7 |-

Pierwsza z nich służy do zmiany koloru tła, druga powoduje, że pierwsza nie działa. Chyba nie było to Twoją intencją? :) Barcival (dyskusja) 21:02, 3 sty 2018 (CET)

Szablon Kosowo na IO 2018edytuj kod

Ok Ale na angielskiej, niemieckiej i francuskiej stronie Kosowo jest, reprezentować go będzie jeden alpejczyk Albin Tahiri. Wiem że to raczej symbol niż poważny występ ale.. jest.Hermod (dyskusja) 22:55, 5 sty 2018 (CET)

Moritzedytuj kod

Też to zauważyłem. Zdaje się, że Niemcy nie mają żadnego odpowiednika WP:Zgłoś błąd, więc napisałem o problemie z zapisem w dyskusji hasła. Może to pomoże. Swoją drogą, z tego co pamiętam o ich kryteriach encyklopedyczności, to ten artykuł ich nie spełnia. Barcival (dyskusja) 21:27, 10 sty 2018 (CET)

Odp:Zabawaedytuj kod

Odp:Zabawa

Hej. Ja zakładałam, że to pierwsza litera nazwy hasła, więc byłoby to imię. A swoją drogą bardzo się cieszę, że bierzesz udział w zabawie :) Pozdrawiam Cię serdecznie Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 11:07, 15 sty 2018 (CET)

Odp:GWedytuj kod

Odp:GW

Zrobione. Wysłałam Ci 10 emaili, każdy tytuł emaila = tytuł artykułu. Jeśli masz więcej linków, to dawaj :) --Fiszka (dyskusja) 18:13, 21 sty 2018 (CET)

Wysłałam --Fiszka (dyskusja) 22:04, 22 sty 2018 (CET)

Transktypcjaedytuj kod

Dmitrij Żuczichin – Дмитрий Жучихин. Farary (dyskusja) 19:50, 23 sty 2018 (CET)

Podziękowanie - Anita Woldedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 04:46, 27 sty 2018 (CET)

Odp:Wikidataedytuj kod

Odp:Wikidata

Technicznie jest do zrobienia jak najbardziej. W praktyce wymagałoby po pierwsze ustalenia jak tę klasyfikację wszechczasów liczyć a po drugie wprowadzenia wszystkich danych. masti <dyskusja> 18:32, 27 sty 2018 (CET)

Klasyfikacja wszech czasów PŚedytuj kod

Mam ją na swoim komputerze w formie arkusza Excela, dla mężczyzn i kobiet, podzieloną na sezony dla każdego zawodnika, w dwóch wersjach punktacji – takiej jak w danym sezonie i tej z przełomu lat 80./90. dla porównania startujących w różnych okresach. Myślałem o stworzeniu artykułu na kształt Lista zdobywców punktów w Formule 1, ale powstrzymywał mnie do tej pory brak pomysłu na proces aktualizacji. Barcival (dyskusja) 11:52, 31 sty 2018 (CET)

Podliczenie punktów w arkuszu kalkulacyjnym funkcjonalnie nie różni się od podliczenia przez bota, może z tą różnicą, że bota jeszcze nie ma ;) Choć z drugiej strony klasyfikacje w Wikidanych mogłyby później przydać się do więcej niż jednego hasła w więcej niż jednej wersji językowej. W sprawie potencjalnie zawartych w liście informacji – ja podliczam punkty pierwszej piętnastki, bo z powodu braków danych nie da się podać pełnych trzydziestek w części zawodów z lat 80., a z drugiej strony było wtedy mnóstwo zawodników, którzy raz czy dwa zajęli miejsca 16-30, a dla których chociażby znalezienie poprawnego zapisu nazwiska będzie niemożliwe. Stąd chcę równać do 15. Głównym problemem będzie tak czy inaczej aktualizacja. Najrozsądniej byłoby po prostu robić to raz do roku, po zakończeniu sezonu. W takiej sytuacji nawet dla człowieka nie wydaje się to zadaniem niewykonalnym :) Barcival (dyskusja) 21:37, 31 sty 2018 (CET)

Willingen 5edytuj kod

Cześć. To rzeczywiście dziwne. Ja byłem przekonany, że jutro startuje ta sama "50" co dzisiaj. Wydaję mi się, że to musi być błąd, a jeśli nie to do poprawy są hasła 5 skoczków, tych którzy wczoraj się nie zakwalifikowali. Pozdrawiam JanPalony40 (dyskusja) 19:12, 3 lut 2018 (CET)

IO'18 - skokiedytuj kod

Cześć. Nie ma problemu, postaram się nie zapomnieć i przy każdej aktualizacji przy okazji dodawać też kategorię i inne informacje. Pozdrawiam JanPalony40 (dyskusja) 19:19, 8 lut 2018 (CET)

Podziękowanie - Elizabeth Swaneyedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:44, 4 mar 2018 (CET)

Podziękowanie - Wilhelm-Robert Groszedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:33, 11 mar 2018 (CET)

Odp:Wykonanie zadańedytuj kod

Odp:Wykonanie zadań
Za udział w Zabawie edycyjnej 2018 i przejście do kolejnego etapu. Hedger z Castleton (dyskusja) 16:40, 21 mar 2018 (CET)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global surveyedytuj kod

Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości. Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.

Weź udział w ankiecie teraz!

Możesz dowiedzieć się więcej na temat tej ankiety na stronie projektu. Zobacz jak Twoje zdanie pomaga Wikimedia Foundation wspierać edytujących takich jak Ty. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności (po angielsku). Odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail poprzez funkcję wysyłania e-maili do użytkownika, do WMF Surveys, aby usunął Cię z listy.

Dziękujemy!

WMF Surveys, 20:21, 29 mar 2018 (CEST)

Niebieskie linkiedytuj kod

Hej! Zaczynam aktualizować tę listę pod kątem sezonu 2017/18, najpierw będę się zajmować przeglądaniem i poprawianiem "swoich" artykułów. Jeśli zaktualizujesz jakieś hasło – albo trafisz na aktualne – to możesz podmienić też sezon na liście na 17/18, może uda się skończyć w sytuacji lepszej niż rok temu :) Barcival (dyskusja) 12:21, 30 mar 2018 (CEST)

Na mojej liście zostało około 25 biografii, w tym dwie "duże", przez długi weekend powinienem sobie z nimi poradzić. Sytuacja wygląda całkiem nieźle (przynajmniej u mężczyzn, bo u kobiet mamy na razie jedną z 17/18 – i mam nadzieję parę takich biogramów, które są aktualne, tylko nikt jeszcze nie sprawdził) :) Barcival (dyskusja) 21:13, 29 kwi 2018 (CEST)

Zaproszenie do MiniWikiProjektuedytuj kod

--Maattik (dyskusja) 22:44, 3 kwi 2018 (CEST)

Podziękowanie - Iginia Boccalandroedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:09, 7 kwi 2018 (CEST)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia surveyedytuj kod

Każda odpowiedź w tej ankiecie może pomóc Wikimedia Foundation ulepszyć Twoje doświadczenia w projektach Wikimedia. Jak dotąd wysłuchaliśmy 29% współautorów projektów Wikimedia. Ankieta jest dostępna w różnych językach i jej wypełnienie może zająć od 20 do 40 minut. Weź udział w ankiecie.

Jeżeli już wypełniłeś tę ankietę, z góry przepraszamy za to przypomnienie. Tę ankietę stworzyliśmy tak, aby nie dało się zidentyfikować użytkowników, którzy ją wypełnili, więc musimy rozesłać to przypomnienie wszystkim. Jeżeli chcesz wypisać się z listy adresatów przypomnień i informacji o kolejnych badaniach, wyślij e-mail do WMF Surveys. Możesz też wysyłać do niego zapytania odnośnie tego badania. Dowiedz się więcej o tej ankiecie na stronie projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności Wikimedia Foundation. Dziękujemy!

WMF Surveys, 03:19, 13 kwi 2018 (CEST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia surveyedytuj kod

Witaj! To jest ostateczne przypomnienie o ankiecie Wikimedia Foundation, która zakończy się 23 kwietnia 2018 (07:00 UTC). Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut. Weź udział w ankiecie teraz.

Jeżeli już wypełniałeś tą ankietę - dziękujemy! Tę ankietę stworzyliśmy tak, aby nie dało się zidentyfikować użytkowników, którzy ją wypełnili, więc musimy rozesłać to przypomnienie wszystkim. Aby wypisać się z przyszłych badań, wyślij e-mail poprzez funkcję wysyłania e-mail do WMF Surveys. Na ten e-mail możesz wysłać również zapytania. Dowiedz się więcej o tej ankiecie na stronie projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu Wikimedia Foundation w sprawie prywatności.

WMF Surveys, 02:28, 20 kwi 2018 (CEST)

Odp:Botowanieedytuj kod

Odp:Botowanie

Hej.

Pierwszą część myślę, że byłbym w stanie zrealizować, choć zapewne półautomatycznie. Mam tylko taką wątpliwość, czy w ogóle tego potrzebujemy. Zrobiłby się mały bałagan – inny format miałby link w bibliografii/linkach zewnętrznych, inny w szczegółowych przypisach (np. link do konkretnego sezonu); ponadto w bibliografii raczej nie powinniśmy pisać "Profil w bazie FIS", tylko zachować zapis oryginalny. Brakuje mi też daty dostępu, jak i IMHO dziwacznie wygląda link zewnętrzny "Profil w bazie", za którym stoi link wewnętrzny FIS.

Do Wikidanych niestety nie mam łatwego dostępu, uprawnienia bota mam tylko w pl.wiki.

Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 15:16, 7 maj 2018 (CEST)

Hej! Zgodzę się z @Szoltys, że pisanie "Profil w bazie FIS" zamiast oryginalnego tytułu byłoby zmianą na gorsze. Ja akurat zresztą zauważyłem ten szablon jakoś krótko po tym jak powstał i świadomie go nie używałem :) Jakby potrafił generować tytuły czy datę dostępu, to pewnie warto by botować, ale takiej techniki to chyba jeszcze nie mamy ;) Barcival (dyskusja) 23:01, 8 maj 2018 (CEST)

Czy wiesz – Stepan Pasicznykedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 03:57, 11 maj 2018 (CEST)

Przemysław Macierzyńskiedytuj kod

Zechcesz spojrzeć? Miał jakieś sukcesy encydające? Nie wstawiałbym do Poczekalni jak poprzednika. Ciacho5 (dyskusja) 17:52, 14 maj 2018 (CEST)

Podziękowanie - Stepan Pasicznykedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:06, 23 maj 2018 (CEST)

Tore Sneliedytuj kod

Hej, pytałem się tylko czy jest ency, a Ty z tego robisz medalowe hasło :). Pozdrawiam serdecznie--Tokyotown8 (dyskusja) 14:26, 26 maj 2018 (CEST)

Eddie Edwardsedytuj kod

Hej, ta edycja [1], właśnie, gdzie mamy tą zasadę? Pozdrawiam serdecznie--Tokyotown8 (dyskusja) 01:42, 30 maj 2018 (CEST)

Odp:Modicedytuj kod

Odp:Modic

Hej! Powiem krótko: teraz nie ma szans, abym znalazł jakieś źródło z informacji odnośnie 214 m, wiadomość o rekordzie podałem z jego konta na Instagramie. Sam pewnie wiesz, jak FIS podchodzi do kwestii rekordów podczas prób przedskoczków przed zawodami, właściwie obchodzi ich oficjalny test skoczni i skoki oficjalne (trening, kwalifikacje, etc.). Zrobiłem częściowy rewert. Pozdrawiam, --Andrzej94 (dyskusja) 23:42, 3 cze 2018 (CEST)

Podziękowanie - Tore Sneliedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 05:59, 12 cze 2018 (CEST)

Odp:Nagrodyedytuj kod

Odp:Nagrody

Hej :) Regulamin tego nie precyzuje, natomiast na pewno, ze względów ksiegowych, trzeba się zmieścić w danym roku kalendarzowym :) Pozdrawiam Cię serdecznie Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 20:44, 13 cze 2018 (CEST)

Urban Zamernikedytuj kod

Witam. Jak to nie reprezentował Słowenii? Cytat z artykułu: "18 czerwca 2005 roku, wraz z grupą słoweńskich skoczków wziął udział w zawodach o Puchar Doskonałego Mleka w Zakopanem. Po skokach na odległość 55,5 i 61,5 metra zajął 8. pozycję w kategorii junior młodszy, będąc najlepszym zawodnikiem spoza Polski". Może nie były to najbardziej znane i prestiżowe zawody, ale jednak startowali tam skoczkowie z różnych krajów, a Zamernik niewątpliwie reprezentował Słowenię. Pozdrawiam. KoverasLupus (dyskusja) 18:29, 29 cze 2018 (CEST)

Podziękowanie - Gazmend Sinaniedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 08:04, 7 lip 2018 (CEST)

Odp:Ad:Dyskusja wikipedysty:Nedopsedytuj kod

Odp:Ad:Dyskusja wikipedysty:Nedops

OK, dzięki za info. :) ptjackyll (zostaw wiadomość) 15:05, 12 lip 2018 (CEST)

Tydzień Artykułu Kanadyjskiego IIIedytuj kod

Gratuluję gwiazdki za Tydzień Artykułu Cypryjskiego II. W imieniu Społeczności dziękuję Ci za udział. Zala (dyskusja) 10:38, 22 lip 2018 (CEST)

Podziękowanie - Gregor Linsigedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:12, 26 lip 2018 (CEST)

Polska na Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2018edytuj kod

Cześć,
powiedz mi proszę, jeżeli chodzi o umieszczenie litery q lub Q w tabelkach to powinno to być w komórce z wynikiem czy z miejscem? Czy jest jakaś zasada czy robi się według uznania? Fafik Napisz coś 11:24, 8 sie 2018 (CEST)

Moim zdaniem ma to znaczenie. Do następnej rundy nie awansuje się z czasem czy wynikiem tylko z miejsca. Dla przykładu: Biegi eliminacyjne na 100 m, których jest zawsze kilka. Wszyscy zawodnicy z biegu 3 osiągnęli lepsze rezultaty niż zwycięzca biegu 2. A wszyscy z biegu 3 nie awansują, natomiast zwycięzca biegu 2 na pewno. Dla czytelnika taka informacja może być błędnie zinterpretowana. Pozdrawiam, Fafik Napisz coś 14:10, 9 sie 2018 (CEST)

WNP i flagaedytuj kod

Cześć. Nie będę, oczywiście, toczył z Tobą wojen edycyjnych.
Skoczkowie WNP występowali pod flagą olimpijską naturalnie jedynie podczas ZIO Albertville 1992, ale podczas zawodów PŚ występowali pod białą flagą z ówczesnym logo FIS >> https://www.youtube.com/watch?v=VVeB4sBvoLE (czas: 19:36; Dionis Wodniew).
Widocznie wszystko zależało od ówczesnych możliwości technicznych w realizacji TV. Pozdrawiam, Mboro (dyskusja) 21:04, 19 sie 2018 (CEST)

Igrzyskaedytuj kod

Hej! Tu piszesz o zmianie zasad kwalifikacji do ostatnich igrzysk. Na czym ona polegała? Pamiętam, że pod koniec sezonu 2016/17 Kazachstan czy Turcja wydawały się mieć realną szansę na wystawienie czwórki, a skończyły z jednym zawodnikiem i zastanawiałem się, skąd ta zmiana się wzięła (bo zdobyte w międzyczasie punkty tego nie tłumaczyły), ale tego, że zmieniły się zasady nie zauważyłem. Barcival (dyskusja) 21:21, 25 sie 2018 (CEST)

Odp:Veli Paloheimoedytuj kod

Odp:Veli Paloheimo

Podziękowanie - Jerry Martin (skoczek narciarski), Gunnar Andersen (1890–1968), Thomas Schwalledytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:58, 22 wrz 2018 (CEST)

Odp:SzwajcariaOdp:Szwajcariaedytuj kod

Odp:Szwajcaria

Hej! No i znowu masz rację. Źródło szwajcarskie podaje, że na trzecim miejscu jest zespół Peiera, Lacroix, itd., ale nie piszą o mieszanym teamie. Poprawiłem też w wikiprojekcie. Z kolei inne źródło przyznało brąz drużynie mieszanej. Pozdrawiam serdecznie, --Andrzej94 (dyskusja) 21:32, 15 paź 2018 (CEST) P.S. Portal skispringen.com oczywiście mówi o mistrzostwach z 2017 roku. --Andrzej94 (dyskusja) 23:17, 15 paź 2018 (CEST)

Siatkarki, Koziorowicz, Wilki Morskieedytuj kod

Hej! Super, że zabrałeś głos na zainteresowane projekty. Hasło o siatkarkach faktycznie wymaga poprawy i to sukcesywnie zrobię. To samo dotyczy się Wilków Morskich, gdzie została dodana sekcja Geneza koszykówki w Szczecinie oraz będą dodane informacje z przypisami, aby była pełna jasność co do tegoż projektu w kontekście Wilki Morskie > Geneza koszykówki w Szczecinie (tak można robić, jest tak konstruowanych wiele haseł i zbytnio nie ma potrzeby utwarzać oddzielnego hasła, choć można). Natomiast co do Koziorowicza, to faktycznie masz rację, choć nie skreślałbym go tak szybko, bo chociażby z Kingami już zagrał i wszystko przed nim. Dlatego może warto poczekać cierpliwie, zamiast dawać hasło z powrotem do brudnopisu? O co bardzo bym Ciebie prosił:) Keres 40 (dyskusja) 16:08, 16 paź 2018 (CEST)

TTedytuj kod

Hej :) Jasne - poproszę Anię, żeby napisała do Ciebie jeszcze raz. Miłego korzystania z nagrody, niech Ci służy :) Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) (dyskusja) 11:33, 8 lis 2018 (CET)

Krajowe rekordy w długości skoku narciarskiego mężczyznedytuj kod

Hej

Czy twoim zdaniem Krajowe rekordy w długości skoku narciarskiego mężczyzn nadaje się na Listę na Medal? PMG (dyskusja) 11:54, 8 lis 2018 (CET)

ok :). A inne powody poza "nie wszystkie linki są niebieskie"? PMG (dyskusja) 19:46, 14 lis 2018 (CET) Skoro nie na Listę na Medal to może na Dobry Artykuł? Dobrej Listy nie mamy.PMG (dyskusja) 19:58, 14 lis 2018 (CET)

Podziękowanie - Decker Dean, Bruce Nevilleedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:51, 17 lis 2018 (CET)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (listopad II)edytuj kod

Cześć, na wiki stowarzyszenia już czeka świeżo przygotowany drugi listopadowy numer biuletynu "Z Życia Stowarzyszenia". Tym razem większość numeru zajęły nasze działania "na zewnątrz": warsztaty, maratony edycyjne i konferencje. Zapraszamy do lektury :) Yarl 20:04, 22 lis 2018 (CET)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (listopad III)edytuj kod

Cześć, zapraszam do lektury kolejnego listopadowego wydania "Z Życia Stowarzyszenia". Co dzisiaj? Między innymi wyniki konkursu Wakacje z Wikipedią, wikipedyści w finale konkursu Popularyzator Nauki czy też przypomnienie o ostatnich chwilach konkursu Wolna Polska-Wolna Wiedza. Zapraszam raz jeszcze, Yarl 09:23, 30 lis 2018 (CET)

Odp. Koreaedytuj kod

Dzięki! Nie wiem tylko, co zrobić z tymi dziwnymi kategoriami u Koreańczyków. Jak rozumiem, u mężczyzn są "liceum", "szkoła wyższa" i "pozostali". Masz jakiś pomysł, co mam tutaj wpisać? I kogo uznajemy za medalistów? :) Barcival (dyskusja) 18:13, 5 gru 2018 (CET)

Nowy numer biuletynu Stowarzyszenia (grudzień I) + biuletyn GLAMedytuj kod

Cześć, nowy miesiąc więc tradycyjnie mamy więcej lektury :) Na początek polecam pierwsze grudniowe wydanie "Z Życia Stowarzyszenia", gdzie jak zwykle zamieściliśmy aktualności z ostatniego miesiąca. Ponadto zapraszam do podsumowania listopada w projektach GLAM. Pozdrawiam, Yarl 09:43, 7 gru 2018 (CET)

Odp:Martwe linkiedytuj kod

Odp:Martwe linki

Hej. Od pewnego czasu zastanawiałem się, jak ugryźć temat martwych linków do IBU. Zatem dziękuję za info, chętnie skorzystam, bot poprawi linki jeszcze tej nocy. :) Gdyby udało Ci się odkryć podobne zależności w innych ich linkach, to śmiało pisz. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 22:56, 13 gru 2018 (CET)

Nowy numer Z Życia Stowarzyszenia!edytuj kod

Dobry wieczór! Już niebawem wiele osób będzie przygotowywało swoje noworoczne postanowienia. Może wśród nich znajdzie się - brać udział w konkursach fotograficznych? Wygląda na to, że to coś, co warto robić, czego dowodem są aż dwa polskie (no, jeden polski i jeden polsko-francuski) sukcesy w międzynarodowym finale Wiki Loves Monuments, największego konkursu fotograficznego świata. W którym my również bierzemy udział, choć pod nazwą WikiWakacje. Ta i inne dobre wiadomości w nowym numerze wieści ze Stowarzyszenia. Czytajcie! Z życzeniami dobrego, rodzinnego czasu w najbliższych dniach. Natalia 19:34, 21 gru 2018 (CET)

Odp:MPedytuj kod

Odp:MP

Zabieram się do poprawy (ograniczę się do nowych terminów i lokalizacji). --Andrzej94 (dyskusja) 20:01, 26 gru 2018 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:99kerob/Archiwum 9" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy