Dyskusja wikipedysty:ABX/2008-luty


Dyskusja wikipedysty:ABX/2008-luty w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:ABX Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Dyskusja: 2007: luty-kwiecień | maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień | 2008: styczeń | luty | marzec | kwiecień | maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień | 2009: styczeń | luty | marzec | kwiecień

Dodaj nowy wątek

Spis treści

Specjalne czywieszeedytuj kod

Witaj serdecznie. Nie odbierz proszę mojej wiadomości jako wymądrzanie się, bo nie mam najmniejszego zamiaru tak właśnie postępować. Wstawiasz często w dyskusji Wikipedystów informacje o specjalnych czywieszach i wielkie Ci brawa za to :) Jednak czasami tabelka. którą wstawiasz kłóci się ze stroną dyskusji, np. tutaj (na moim wąskim ekranie po prostu nachodzi na spis treści). Na prośbę Maire poprawiłem tę sekcję i wygląda teraz tak. To tylko taka drobna techniczna uwaga na przyszłość :) Pozdrowienia pjahr @ 14:02, 2 lut 2008 (CET)

Re: Lista artykułów i prośbaedytuj kod

Cześć, dzięki za ten link. To nie znaczy, że chce się pochwalić czy coś w tym stylu (nie żebym uważała, że tak myślisz ;) po prostu lubię sobie popatrzyć jak wygląda "mój" artykuł po kilku miesiącach. Chociaż uważam, że umieszczanie czegoś takiego na swojej stronie jest po prostu bezsensu. Ogólnie to mam prośbę na angielskiej wiki ostatnio zauważyłam coś takiego (chodzi mi o ten szablon obok). Mógłbyś popatrzyć albo powiedzieć jak to zrobić albo jak Ci się nudzi to coś takiego zrobić. Nie chce na razie prosić o to Beau bo boje się, że w końcu się na minie obrazi ;). Pozdrawiam Hairspray Qeen (dyskusja) 11:49, 5 lut 2008 (CET)

Męska muzykaedytuj kod

Nie ma jeszcze niestety, dotrze do mnie może za tydzień, jak się album podoba? roo72 Dyskusja 09:05, 6 lut 2008 (CET)

Huh, nie wiem czy powiedzieć "LOL" czy ":("... ciekawy który z nas pierwszy tą płytę usłyszy... BTW - będę w Kraju w drugiej połowie czerwca do pierwszej połowy lipca (już na 99.99%) - "kiedyś wina brakowało i ciągle było mało", a "w pierwszej butelce lśni duma i radość z dni"... o Poznań też pewnie zahaczę ale żadnych knajp tam niestety nie znam. roo72 Dyskusja 09:17, 6 lut 2008 (CET)

Re: MCWedytuj kod

Hej ABXie! A do kiedy trzeba te arty poprawić? Ja tę swoją zajawkę zmienię, bo choć układana niezależnie od Ciebie, jest prawie taka sama jak Twoja, ale co można innego wymyślić po tak pobieżnym przeglądaniu. Dzisiaj będę sprawdzać, to na pewno coś ciekawszego wymyślę. Pozdrowionka Łeba «+» 10:29, 6 lut 2008 (CET)

SGedytuj kod

Szczerze mówiąc, to nagromadzenie ikonek portali odrzuca mnie straszliwie. A to zmiany w kierunku moich zaineresowań. Do zrewertowania, oczywiście. Margoz Dyskusja 12:12, 6 lut 2008 (CET)

Albumyedytuj kod

OK, nie ma sprawy, dobra robota :). Yarl read.me 15:12, 6 lut 2008 (CET)

Tytuł na głównej lepiej ukryć CSS niż JS-emedytuj kod

Jak w tytule ;) Ale nie wiem po co... Adam Dziuradysk. 16:33, 6 lut 2008 (CET)

RE: Znacznik 'small'edytuj kod

Okej, skoro tak sądzisz... Zauważ jednak, że po dodaniu znacznika "small" tekst ma taki sam rozmiar jak chociażby nazwa gazety/portalu przy ocenie danego albumu lub linki do kolejnych/poprzednich albumów/singli w częsci "płyta po płycie". Dlatego sądzę, że argument "w trosce o osoby z wadami wzroku" jest trochę nietrafiony, zwłaszcza, że chociażby w Firefoksie naciskając jednocześnie ctrl i + można sobie powiększyć każdy tekst do rozmiarów nawet monstrualnych.

Owszem, informacja jest najważniejsza, ale w polskiej Wikipedii panuje zdecydowanie większy nieporządek niż np. w angielskiej. Myślę tu o różnych infoboxach i szablonach, w których wszystko jest "nawalone", pstrokate lub/i się zlewa. To jest poważniejszy problem, a nie jakiś "small", który poprawia wygląd, gdy do danego krążka wypadałoby przyporządkować więcej gatunków niż tylko jeden.

Pozdrawiam. Mecenas Popkulturalny (dyskusja) 20:33, 6 lut 2008 (CET)

Wiem, że wszystkiego nie da się zmienić [od razu]... niemniej jednak, wydaje mi się, że nieco pominąłeś pierwszy akapit mojej odpowiedzi. Akurat to "small" nie jest takie straszne, zwłaszcza, że... [i tutaj jest dobry moment by przeczytać jeszcze raz moje opowiadanie o identycznej wielkości czcionki w "ocenach" czy "płyta po płycie"]. Jeśli Cię przekonałem to warto byłoby wrócić do poprzedniej wersji [nie chcę wpływać na Twoją decyzję - ale wczytaj się w moje argumenty...], ale jeżeli nie to mówi się trudno. W pozostałych artykułach o płytach t.A.T.u., które ostatnio przeglądałem i robiłem z nimi porządek zastosowałem podobny trik, więc wypadałoby i to zmienić, żeby wszystko z dyskografii było ułożone wg jednego schematu, żeby było porządnie. Ale ja się tego nie podejmę, bo nie wystarczy tutaj tylko cofnąć edycję, trzeba zrobić to ręcznie. Łatwiej byłoby edytować te dwa zmienione przez Ciebie hasła... myślę, że to jest dobre wyjście. Ale to ty tu rządzisz, jesteś adminem ;) Pzdr, Mecenas Popkulturalny (dyskusja) 00:26, 7 lut 2008 (CET)

re: czy wiesz, żeedytuj kod

dzięki, za dodanie artu o Osaka-yo do dzisiejszego "czywiesza", to moje pierwsze osiągnięcie na wiki :)

niestety zdaje mi się, że na stronie głównej jest mały błąd - jest napisane syn Toyotomi’ego Hideyoshi, a Toyotomi jest jego nazwiskiem, (w japońskim na pierwszym miejscu znajduje się nazwisko a potem dopiero imię) więc to chyba powinno wyglądać "Toyotomi Hideyoshi'ego" ale nie jestem całkowicie pewny :/ Istilidion mówisz do mnie?? 23:54, 6 lut 2008 (CET)

czywieszedytuj kod

Autor sugerował źle (wiem, że to nazwiska włoskie, ale zasada jest ta sama) Airwolf {D} 21:59, 7 lut 2008 (CET)

Re:Pani z telewizjiedytuj kod

Witaj! Ha ha, no ładnie :D. Mam nadzieję, że tak jak o wytknięciu tego równie dobrze pamiętałeś o pozdrowieniach od wiernego telewidza ;). Pozdrawiam serdecznie :), Wiktoryn <odpowiedź> 02:32, 11 lut 2008 (CET)

przypisyedytuj kod

Witaj. Wstawiłem tu [1] info i przypis na wzór innych w tym arcie, ale to z jakiegoś powodu nie działa. Wiesz może dlaczego? Pozdrawaim i z góry dziękuję za pomoc. --Piotr967 podyskutujmy 18:36, 11 lut 2008 (CET)

Re: Półpauza w wp_sk.jsedytuj kod

Witam. Wydaje mi się, że pomyliłeś adresata:) Ja się skryptem WP:SK nie opiekuje, robi to BartekChom. pozdrawiam Beau (dyskusja) 19:04, 11 lut 2008 (CET)

diffedytuj kod

nie, nie o to chodzi - Beax 21:10, 11 lut 2008 (CET)

w Wikipedii są podane 2 sprzeczne informacje - co się wtedy dzieje?edytuj kod

"W nocy z 9 na 10 września dywizja miała wykonać natarcie pozorujące na Staszów. Jej oddziały w dotychczasowych ciężkich walkach poniosły duże straty i po odłączeniu się 6 Pułku Strzelców Podhalańskich i 2 Pułku Strzelców Podhalańskich, liczyły zaledwie ok. 3 tys. ludzi i 31 dział. 10 września dywizja została rozbita pod Rytwianami przez niemiecką 5. DPanc. Natomiast 6. psp - bardzo ciężko skrwawiony - zdołał przedrzeć się przez linię okrążenia i po dalszym odwrocie przyłączył się do oddziałów Frontu Północnego za Wisłą, 2. psp przedarł się do własnych wojsk z GO "Śląsk", zbierając po drodze wielu rozbitków z 5. i 6. psp." cytuję za treścią wikiartykułu: 22 Dywizja Piechoty Górskiej, akapitu Kampania 1939, link: http://pl.wikipedia.org/wiki/22_Dywizja_Piechoty_G%C3%B3rskiej

"Tu doszło do kolejnego starcia z oddziałami niemieckimi, po którym dywizja dotarła w okolice Rytwian z zamiarem wykonania natarcia pozorującego na Staszów. Dnia 10 września, Dywizja została rozbita przez niemiecką 5 Dywizję Pancerną. Po przegranej bitwie 2 Pułk Strzelców Podchalańskich przebił się do lasu mokrzańskiego, zbierając po drodze część żołnierzy z 5.Pułu przemyskiego. Tu w lesie sztab jednostki zakwaterował się [[w leśniczówce zwanej "Grzybowska" u gajowego Józefa Jedynaka i tu niebawem Pułk został okrążony przez niemieckie oddziały i zmuszony do kapitulacji. Oficerowie i podoficerowie zostali wzięci do niewoli, żołnierze rozpuszczeni do domów. Niemcy przejęli broń i wyposażenie jednostki.[1]]]- cytuję treść informacji dopisanej ostatnio przeze mnie do wikiartykułu2 Pułk Strzelców Podhalańskich akapit: Kampania 1939 roku, link: http://pl.wikipedia.org/wiki/2_Pu%C5%82k_Strzelc%C3%B3w_Podhala%C5%84skich.

Informacje o ostatnich dniach 2PSP zaczerpnąłem z: [1]:↑ "Powiat Staszowski" Pismo Rady i Zarządu Powiatu Staszowskiego nr 29/ grudzień 2007 ISSN 1641-82-12 str.18 "Historia pewnego sztandaru" Jan Mazanka.

Informacje podane w tych 2 miejscach wzajemnie sobie zaprzeczają.... Nie wiem skąd wiadomości czerpał autor 1ej cytowanej treści , ja pisałem opierając się na tekscie Jana Mazanki, który jest szefem działu promocji Starostwa Stzaszowskiego, redaktorem miesięcznika "Powiat Straszowski" i z tego co czytam w kilku ostatnio pozyskanych numerach tego czasopisma - regionalistą dobrze zorientowanym w lokalnej historii i opierającym się, wydaje mi się, na wyszukiwanych dokumentach i relacjach uczestników zdarzeń lub ich potomkach. Nie znam pochodzenia informacji 1ego autora, więc póki wiarę dałbym panu Mazance. Przy okazji pytanie - w jaki sposób są rozstrzygane w Wikipedii takie przypadki?

z poważaniem

--JoRK (dyskusja) 07:35, 12 lut 2008 (CET)

Co z czywieszemedytuj kod

Hej, co z czywieszem. Dawno nie był aktualizowany. Poprawiłem parę artów z propozycji. Pozdrawiam--Bonio (dyskusja) 17:02, 12 lut 2008 (CET)

Re: Barok rockedytuj kod

no, ale ten baroque nie ma nic wspólnego z polską muzyką przełomu lat 70 i 80. (akurat szukałem w sieci trochę o zespołach z tego okresu - swoją drogą nie wiem czy znasz bloga z nagraniami [2] - sporo rzadkości!). Ciekawy trop znalazłem na cs.wiki: Symfonický rock (symphonic rock) — je charakteristický bohatým „orchestrálním“ zvukem, získaným díky používaní syntetizátorů a melotronov nebo sporadicky orchestrem. Styl je definovaný též alternativním, dnes málo používaným termínem barok rock. Hlavními představiteli jsou: Yes, Genesis, Rick Wakeman, Procol Harum. [3] no ale to też tylko synonim. Spytam Beno, który to hasło napisał. rdrozd (dysk.) 22:31, 12 lut 2008 (CET)

Re: Źródłaedytuj kod

Witam ABX. Jak sam przyznałem nie widziałem tych źródeł, a jedynie wiem, że istnieją, gdzie się znajdują i jaką nazwę noszą. Nie dysponuję jednak takimi szczególami jak numeracja katalogów, kartonów i stron. Stąd archiwalia zostały z mojego przypisu usunięte. Jednak aby uchronić temat przed manipulacjami nadal podaję (już nie jako przypis do konkretnej informacji), że stenogramy znajdują się w archiwum (w przypisie nazwa i adres). Moje obawy o manipulację nie są bezpodstawne. Jeden z userów (i to admin), aby podważyć moje źródła, przywołał źródło POV, manipulując jego treścią (ów admin w efekcie dostał tygodniową blokadę, a ja jego "radosną twórczość" zrewertowałem). Pisząc, że to moje ryzyko mam na myśli, że wskutek mojego loginu, łatwo domyślić się kim jestem, czego w dyskusjach nie ukrywam. Ufając więc wspomnieniom Kożdonia i przywołując jako źródła, archiwalia, które moim zdaniem, informacje przezeń podane potwierdzą, ryzykuję własną reputacją i wiarygodnością. Jednak znając temat na wylot, uważam, że takie ryzyko bez obaw mogę podjąć. Podrawiam--DarekJ (dyskusja) 17:31, 15 lut 2008 (CET)

Kreseczkaedytuj kod

Myślę, że nie jest to podstawowy problem Wikipedii :) Na około 2000 obserwowanych przeze mnie biogramów w większości chyba jest krótsza kreska. Tu pewnie zmieniłem automatycznie, kontrolując edycje IP-eka. CiaPanowi chodziło o default sort, gdzie po skopiowaniu szablonu nie zmieniłem nazwiska. Pozdr. Elfhelm (dyskusja) 17:40, 15 lut 2008 (CET)

  • Kwestia kresek jest istotna we wzorach, w biogramach bez znaczenia. Zwłaszcza, że część jest pisana bez kreski, a z przecinkiem na zasadzie (XXX (ur. 1 stycznia 1999 w Y), polski pisarz), więc podmiana nigdy nie będzie pełna. A do dopracowania pozostaje wiele ważniejszych kwestii (poczynając od upowszechnienia unikania dodatku "r." przy roku). Opis zmian to czysta fikcja (w przypadku wandali) lub strata czasu (w przypadku pozostałych). Elfhelm (dyskusja) 18:06, 15 lut 2008 (CET)
    • Opis zmian to bzdura. Ktoś sprawdza ich prawdziwość? Argument o linkowalności szablonu jest kompletnie nietrafiony. Co pokazuje opis zmian? Ktoś przerabia pół artykułu i pisze "dr. red.", ktoś poprawia dwa przecinki, literówkę i link i ma tracić 2 razy więcej czasu na wypisywanie zmian? Bo przecież gdy poda niepoprawne (albo niepełne), to powinniśmy uszczęśliwić go szablonem {{Testopis}} i będzie 101 link...

A zajmowanie się tym, czy ma być kreska krótka czy długa to doprawdy problem bzdurny, zwłaszcza jak się spojrzy na wiele biogramów, w których ta kwestia to tylko mikroskopijny problem. Pozdr. Elfhelm (dyskusja) 18:37, 15 lut 2008 (CET)

Jak ten czas szybko leci!edytuj kod

Witaj! A mnie się wydawało, że to tylko tydzień minął. Jak ten czas galopuje :-) Pozdrawiam Łeba «+» 18:09, 15 lut 2008 (CET)

Hejedytuj kod

Zauważyłem, że dokonałeś takiej edycji. Wszystko zaczęło się od tego artykułu - 2006 (album Cool Kids of Death) - gdzie dodawana jest kategoria Albumy muzyczne z rokiem wydania do weryfikacji, nie wiem czemu. Przejrzałem całą dokumentację (nomen omen były tam elementy się wykluczające - najlepiej używać dat w nawiasach kwadratowych, a w innym miejscu że jest to niezalecane) ale nic nie znalazłem. Piszę więc do Ciebie, bo chyba jesteś zorientowany w tym szablonie :) Kkaktus 16:09, 16 lut 2008 (CET)

Nowe artykułyedytuj kod

Twój program wyszukujący nowe artykuły sprawdza chyba tylko frazę źrodła i na liście często jest napisane, że źródeł nie ma. Tymczasem są one często ukryte pod nazwą bibliografia lub literatura. Czy można rozszerzyć wyszukiwanie o te słowa? Dodam, że dość podobnie było niegdyś przy wikiprojekcie antyhoax. Pozdrawiam--Bonio (dyskusja) 19:10, 16 lut 2008 (CET)

  • Poznaję kolejną tajemnicę czywiesza. Ciekawe ile jeszcze jest do odkrycia. Pozdrawiam--Bonio (dyskusja) 19:44, 16 lut 2008 (CET)

WPedytuj kod

Witam Mówiłeś, żebym włączył sobie gadżety WP:SK. Nie jestem w tym obcykany :). SK rozumiem jako sprzątanie kodu, a co to WP? Pzdr Glock18 (dyskusja) 14:22, 19 lut 2008 (CET)

  • Aha, czyli WP to znaczy wikiprojekt... Ale się słabo orientuję:)Glock18 (dyskusja) 14:31, 19 lut 2008 (CET)

Ohedytuj kod

Na pewno link jest poprawny? Okładka jest na enwiki oznaczona jako prawdopodobnie chroniona prawem autorskim, a linków zewnętrznych do takich materiałów chyba nie umieszczamy. pozdrawiam Piastu βy język giętki... 15:57, 19 lut 2008 (CET)

Ok, rozumiem. Bywało, że takie usuwałem, bo moim zdaniem to link do materiału naruszającego prawo autorskie, a takich nie powinno na plwiki być (lista negatywna, pkt 1). Wydaje mi się, że mam rację (po co wielka dyskusja o fair use na plwiki - skoro enwiki dopuszcza, to po prostu linkujmy), ale upierać się nie będę. pozdrawiam Piastu βy język giętki... 16:06, 19 lut 2008 (CET)

Dla pewnościedytuj kod

Otrzymałem wpis z prośbą o przywrócenie status quo (?) więc tak zrobię. Bez wnikania w sens merytoryczny. Kkaktus 09:52, 20 lut 2008 (CET)

Dzięki za zwrócenie uwagi. Chyba go jednak nie zgłoszę do eku, bo nie chcę psuć historii wielu artykułów (nie wiadomo jaki będzie efekt dyskusji) gdzie kolejne osoby będą "poprawiać linki". Pozdrawiam, Kkaktus 10:03, 20 lut 2008 (CET)

Toothingedytuj kod

Cześć,

zerknij do edycji tego hasła, wydaje mi się, że "instrukcji toothingu" nie powinno tam być, a nie chcę być posądzony o wojnę edycyjną.

Pozdrawiam Naravnost (dyskusja) 17:28, 20 lut 2008 (CET)

Toothingedytuj kod

Cóż... sam napisałem tą instrukcję, na podstawie własnych doświadczeń.

Czy nie można dodać nic od siebie (oczywiscie w tym przypadku zmieniając jej formę)

Kollanaedytuj kod

Tak, to nawet łatwo napisać. spróbuję niebawem. pzdr--Alexvonf (dyskusja) 13:31, 21 lut 2008 (CET)


teraz widzę, że to nawet ja jestem głównym i pierwszym autorem na de de:Kollane, o czym zapomniałem po 4 już latach--Alexvonf (dyskusja) 13:55, 21 lut 2008 (CET)

Czywiesz...edytuj kod

Spoko. Tylko juz zaczalem wertowac co namieszalem. Pozdrawiam, SPIKE RSVP? 17:14, 21 lut 2008 (CET)

Re:WIkimaniaedytuj kod

A ba no, powinno się świecić :) Jutro mamy spotkanie, mam nadzieję, że przyjdzie kilka osób, [poruszymy i tę kwestię. Dzięki wielkie za zwrócenie uwagi na artykuł i liczę na dalsze słowo podpowiedzi. Albo trzy, jak najdzie wena. Pozdrawiam. Wojciech Pędzich Dyskusja 18:53, 21 lut 2008 (CET)

Kollana IIedytuj kod

dziękuję za pomoc. jutro spróbuję to napisać. Ale przy czym bardziej by trzeba było pomocy, to narodowe podkategorie w kategorii odznaczenia. tam już się zrobił chaotyczny gąszcz, a więc trzeba podzielić na serbskie odznaczenia brytyjskie odznaczenia czarnogórskie odznaczenia itd. - ja, technicznie naiwny, tego nie potrafię zrobić, pozdr --Alexvonf (dyskusja) 22:25, 21 lut 2008 (CET)

Wyróżnienieedytuj kod

Witaj ABXie! Domyślam się, że wyróżnienie w szablonie polega na zmianie koloru tła wokół tabelki, ale niestety na moim ekranie tego nie widać. Po wpisaniu w kodzie lightyellow; zamiast #eee; kremowe tło w podglądzie się pokazuje. Co jest "nie tak" z moim kompem? Pozdrawiam Łeba «+» 11:01, 22 lut 2008 (CET)

O! teraz i u mnie widać, dziękuję Łeba «+» 13:12, 22 lut 2008 (CET)

wolfedytuj kod

z tego samego powodu co ty DingirXul Dyskusja 12:55, 22 lut 2008 (CET)

Kategorieedytuj kod

Z tego co zaobserowałem to czasem jest tak że przez te wyłączone kategorie i includowanie przez szablony robi się niesamowita maniana. Zdaję sobie sprawę z załączania przez szablony kategorii - ale akurat w CWZ to musiałbyś pokazać która to była strona bo jak na razie to widziałem że zmieniłem tylko "WP?" na "Czy wiesz". Acha - jak byś miał jakąś idee to możesz przepiąć te kategorie podłączone na razie do "WP?" do właściwego miejsca.

I co sie powinno robić z tymi stronami SDU ?PMG (dyskusja) 15:46, 25 lut 2008 (CET)

Kategoria:WP?edytuj kod

Kategoria:WP? Pokaż który bo ja skolei w moich edycjach mam że tylko zamieniałem. Pokaż linka. PMG (dyskusja) 15:51, 25 lut 2008 (CET)

Lepiej chyba dodać dziesięć kategorii ekstra ale mieć coś koło 500 stron rozkategoryzowanych :). PMG (dyskusja) 16:00, 25 lut 2008 (CET)

Odp:Echedytuj kod

Odp:Ech

Blblbl :-) Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 00:31, 26 lut 2008 (CET)

Kamieniecedytuj kod

Hej, hej! Już nad tym pracuję. Pozdrawiam Łeba «+» 13:03, 26 lut 2008 (CET)

Sprawdziłam i poprawiłam to co było, ale przydałoby się dodać jeszcze jeden podpunkt "opis zamku". Zrobię to, ale czy to ma być na dziś? Łeba «+» 16:26, 26 lut 2008 (CET) Teraz zauważyłam, że to była sekcja przeniesiona z hasła Odrzykoń. Teraz trzeba chyba tam posprzątać i wstawić main. Czy to można tak po prostu skasować z opisem, że treść została przeniesiona do nowego hasła? Nie chciałabym zostać złapana przez jakiegoś bota za wandalizm :-) Łeba «+» 17:11, 26 lut 2008 (CET) Zobacz w historii, że już była próba skasowania tej treści, ale bot Mathela zrobił rewert po "wandalu", który chciał dobrze. To co? mam to zgłosić do Mathela? Łeba «+» 17:33, 26 lut 2008 (CET)

jasnachmura-pomocyedytuj kod

Witam serdecznie Dzięki wielkie za odebranie syganłu. Mam problem- nie mogę się odnaleść i szukam przykładów gdzie się wstawia informacje o źródle i typie licencji. Przejrzałam strony w pomocy i albo coś mi umknęło albo nie wiem. Znalazłam tylko informację, że trzeba wstawić w odpowiednim miejscu... Właśnie gdzie jest to odpowiednie miejsce? I czy chodzi o ten kod ? Źródło: materiały własne (na licencja GFDL)

Używam własnych materiałów (te same materiały są też umieszone na ofcicjalnej stronie artysty)

z góry dzięki za pomoc, mam nadzieję,że kiedyś sie w tym wszystkim połapię:)

)

--jasnachmura (dyskusja) 18:19, 26 lut 2008 (CET)

Merytoryczne Reedytuj kod

No jasne - druga wersja gotowa. Dzięki za zwrócenie uwagi, "umknęło" mi, że są dwie płcie :) Pozdrawiam, Kkaktus 18:24, 27 lut 2008 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:ABX/2008-luty" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy