Dyskusja wikipedysty:Adik7swiony


Dyskusja wikipedysty:Adik7swiony w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zobacz też inne dyskusje z dni: 29 X 2005 - 2 VI 2007, 15 VII 2007 - 9 VI 2008, 26 VI 2008 - 13 I 2009, 14 I 2009 - 27 VIII 2009, 6 IX 2009 - 12 III 2011, 13 III 2011 - 4 III 2012


Dorzucaj linki do artykułów i owocnej pracy. Odwiedź też Portal:Śląsk.

Spis treści

Katastofaedytuj kod

Adik Mnie potraktowano podobnie ale nie ma co sie obrazac. Musimy uswiadomic im ze takie dzialania wobec userow ze stazem to nonsens i inaczej powinno traktowac sie tresci wprowadzane przez anonimowych userow a inaczej prze Wikipedystow z wieloletnim stazem. Aczkolwiek musimy oczekiwac na dobra wole drugiej strony, jesli administracja tego nie zrozumie to popieram Twoje dzialanie o zaprzestaniu edycji. --Swd (dyskusja) 13:26, 5 mar 2012 (CET)

Odpedytuj kod

 • Z wielkim smutkiem przeczytałem Twoją wiadomość. Doceniam Twój znaczny, bardzo pozytywny wkład w Projekt mimo (zapewne) odmiennego pojmowania encyklopedyczności. Trzymaj się, pozdrawiam serdecznie, Bacus15 • dyskusja 17:33, 5 mar 2012 (CET)
 • No niestety z przykrością czytam Twój wpis, ale wiem o czym mówisz, z kilkoma kwestiami także się nie zgadzam. Ja również dziękuje za współprace, nawet nie wiem o jakich błędach piszesz:) Mam nadzieje, że mimo tej deklaracji nie zerwiesz z wiki na wieki. Szkoda że poczynania niektórych adminów przyczyniają się odchodzenia wartościowych wikipedystów:( No cóż zaglądaj do nas, poprawiaj nas, a może kiedyś znów skusisz się coś napisać:). Jeszcze raz dzięki i gorące pozdrowienia:) Omega933 (dyskusja) 17:35, 5 mar 2012 (CET)
 • Wielka szkoda, że odchodzisz ale rozumiem Ciebie. Od dłuższego czasu na Wikipedii dzieje się źle i kolejni ludzie wykruszają się. Dziękuję również za współpracę. Pozdrawiam Qrzysztof (dyskusja) 17:38, 5 mar 2012 (CET)
 • Przykre :( Co do biurokratyczności w pełni się z Tobą zgadzam! Mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócisz! Kleszczu (dyskusja) 17:51, 5 mar 2012 (CET)
 • rozumiem, ale proszę zastanów się. --Drozdp (dyskusja) 18:09, 5 mar 2012 (CET)
 • Szanuję i rozumiem Twoją decyzję, choć bardzo mi przykro, że takową podjąłeś. Niestety zgadzam się, że niektórzy na siłę starają się pokazać swoją wyższość i forsować własne zasady, zgodnie z którymi różne treści są usuwane... Żałuję, że Wikipedia traci tak wartościowego redaktora, bo niestety bardzo wąskie jest grono osób, które piszą tak dobrze jak Ty. :( Mam nadzieję, że kiedyś zmienisz swoją decyzję i przynajmniej raz na jakiś czas coś napiszesz, bo dzięki Twoim hasłom dowiedziałem się o wielu ciekawych faktach z historii i współczesności naszego miasta i regionu. Pozdrawiam, Szoltys [DIGA] 18:37, 5 mar 2012 (CET)
 • Z przykrością odebrałem Twoją wiadomość. Moja wizja wikipedii też nie jest zbieżna z obecną polityką, pozostaje mieć nadzieję, że w końcu to się zmieni. Rozumiem Twoją decyzję, ale mam nadzieję, że pewnego dnia wrócisz do aktywnego współtworzenia tej idei, kt. nie jest obecnie do konca przez wszystkich rozumiana. Pozdrawiam --Chesterx (dyskusja) 19:03, 5 mar 2012 (CET)
 • Szkoda, że podjąłeś taką decyzję, nie znam też sprawy, które ją spowodowały. Mam nadzieję, że jednak z czasem się znowu pojawisz :) Stanko (dyskusja) 19:23, 5 mar 2012 (CET)
 • Drogi Adiku, dobrze Cię rozumiem, nie zamierzam zatrzymywac Ciebie, sam mam już dosyć s***li-mądrali którzy niszczą owoce cudzej pracy. Do widzenia na Prepedii (www.prepedia.wikia.com).(Ricardo77 (dyskusja) 20:32, 5 mar 2012 (CET))
 • Witaj, mam prośbę abyś mimo wszystko raz jeszcze przemyślał swoją decyzję. Zamiast do widzenia piszę Ci do zobaczenia, gdyż mam nadzieję że wrócisz po krótkiej przerwie. serdelll (dyskusja · edycje) 20:37, 5 mar 2012 (CET)
 • Cześć, chciałbym Cię przekonać, że nie warto podejmować takiej decyzji, czyli definitywnie rezygnować z udziału w projekcie ;) Oczywiście masz prawo do takiej reakcji, ale warto wziąć sobie kilka-kilkanaście dni odpoczynku od edytowania, odciąć się, przemyśleć kilka spraw i nabrać perspektywy. Wikipedia nie jest sprawą najważniejszą, podchodź do niej z dystansem. Mam nadzieję, że zmienisz swoją decyzję. Natomiast, co do poruszonej przez Ciebie kwestii, nasuwają mi się podobne wnioski. Część administratorów moim zdaniem zatraciła gdzieś po drodze główny cel, jakim ma być przede wszystkim rozwój Wikipedii od strony merytorycznej, czyli wzbogacania treści. Mylnie postrzegają swoje powinności, na pierwszym miejscu stawiając sprawę wizerunku administratorów, a niejednokrotnie i własnego "ego". Obecność w projekcie interpretują niekiedy w kategoriach zero-jedynkowych, w kategorii walki, w której nie chcą być stroną przegraną, co postrzegają jako oznakę słabości adminów jako grupy stojącej na straży zasad. Na szczęście nie wszyscy postępują w taki sposób. Rozumiem, że decydującym powodem podjęcia przez Ciebie decyzji o zaprzestaniu edycji była sprawa zamieszania wokół artykułu nt. katastrofy kolejowej. Nie jestem zaznajomiony dokładnie jakie treści wprowadzone przez Ciebie zostały usunięte i dlaczego. Jednak chciałbym zasugerować Ci kontynuowanie pracy nad tym artykułem w kolejnych dniach lub tygodniach, jeśli jesteś zainteresowany tematem. Temat jest oczywiście ency i wart dokładnego opisania, istnieje na pl.wiki już kilka artów na temat katastrof kolejowych, które mają status AnM lub DA. Dlaczego więc nie ten? Może mógłbyś zacząć opisywać temat np. w swoim brudnopisie i tam wprowadzać zmiany w miarę aktualizowania informacji w prasie i pojawiania się nowych wątków. Po pewnym czasie, za kilka/kilkanaście dni, gdy opadnie medialna wrzawa, mógłbyś wprowadzić zmiany do artu kilkoma większymi edycjami. Jest to bardzo dobre rozwiązanie również z tego względu, że obecnie artykuł jest wielokrotnie zmieniany, co utrudnia jego edytowanie. Naprawdę, nie warto rezygnować z projektu z powodu różnicy zdań. Wszyscy wszak mamy prawo mieć jakieś poglądy. Najważniejsze to znaleźć rozwiązanie. Szkoda byłoby zakończyć działanie wikiprojektu Bieżące wydarzenia. Mam nadzieję, że powrócisz jeszcze do edytowania. Pozdr. Sebk. let’s talk 22:13, 5 mar 2012 (CET)
 • SŁUSZNIE: DOŚĆ CHAMSTWA NA WIKIPEDIII (Ricardo77 (dyskusja) 11:02, 6 mar 2012 (CET))
 • przykro mi, że już Cię tu nie będzie, aczkolwiek szanuję Twoją decyzję. Nie wiem co jest bezpośrednią przyczyną Twojej rezygnacji, mam jednak nadzieję, że kiedy emocje opadną, wrócisz tu do nas. Wiem jak czasem potrafią doprowadzić do szału działania innych uczestników projektu. Ja tak odpuściłam sobie pisanie o katastrofach lotniczych (bo 50 ofiar to ency, a 49 już nie), odpuściłam sobie pisanie o muzyce (bo jeden z Wikipedystów uważa ten temat za swoje podwórko), teraz biegam po Londynie i opisuję wszystko co widzę. Jestem pewna, że znalazłbyś setki tematów, które Cię interesują i w słuszność których nikt by nie wątpił. Szkoda tracić Cię tutaj. Pozdrawiam. --Eluveitie (talk) 12:38, 6 mar 2012 (CET)

Odp:Do widzeniaedytuj kod

Odp:Do widzenia

Do zobaczenia w tym czy innym miejscu. Wiesz gdzie mnie znaleźć. Przykuta (dyskusja) 21:56, 5 mar 2012 (CET) Szanuję Twoją decyzję. Do zobaczenia w przyszłości. Gdybyś czegoś potrzebował, to tak jak Przykuta pisał "Wiesz gdzie mnie znaleźć". Pozdrawiam, Karol007dyskusja 01:12, 6 mar 2012 (CET)

Never say goodbyeedytuj kod

Witaj. Myślę, że jak złość Ci przejdzie, zajrzysz do edytowania Wikipedii prędzej niż później :) Tak było ze mną, który nawet byłem blokowany za próby siłowania się z przeciwnościami losu (czytaj: z wikipedystami, którzy mieli odmienne zdanie niż ja) i po Komitetach Arbitrażowych się z tego powodu ciągałem z ludźmi - znowu tu wróciłem i po prostu robię swoje. Gdy skasują mi jedno - 10 innych rzeczy gdzie indziej dodaję w taki sposób, żeby nie można się było do niczego przyczepić...
Inna sprawa, że gdy dojdziesz do przekonania, że szkoda Twojej DARMOWEJ i BEZINTERESOWNEJ działalności (bo przecież nikt tu Ci za nic ani grosza nie płaci, a pakujesz kupę czasu w edytowanie - wykonujesz pracę gdzie indziej płatną, choćby symbolicznie!), to wtedy rzeczywiście, zrezygnujesz z edytowania Wikipedii. Ale wtedy będziesz musiał sobie znaleźć pracę, która wypełni Ci Twoją potrzebę tworzenia tekstów. Dlatego zaproponuj jakiejś pobliskiej redakcji gazety swoje usługi korektorskie, pisz tekst reportażowe, spróbuj dziennikarstwa. Wtedy zobaczysz, na ile Twoja energia znajdzie przełożenie na regularne tworzenie tekstów.
A gdy uznasz, że Cię zmęczy regularne tworzenie materiału dostarczanego do redakcji, opłaconego ale pod presją czasu i na żądanie, to wtedy... wrócisz do darmowej edycji Wikipedii - nie zważając na obecność tu osób, które twoim zdaniem przeszkadzają Ci w pracy - po prostu się przyzwyczaisz do ich obecności i zaczniesz traktować jak brzęczące muchy, które odgonisz rękę raz, one wrócą, ale w tym czasie Ty i tak zrobisz swoją NIEODPŁATNĄ robotę, którą zaplanowałeś w innym miejscu... Więc nie mówię "do widzenia" ale raczej "do szybkiego zobaczenia". Trzymaj się. Waldek Zboralski (dyskusja) 00:56, 6 mar 2012 (CET)

 • Podpinam się pod Waldka bo ujął naszą działalność na Wikipedii doskonale (choć w 100% bym się z tym nie zgodziła ponieważ nie wszyscy wykonują na wiki DARMOWĄ i BEZINTERESOWNĄ działalność, ale to właściwie temat na priv). Poza tym, ja już dużo wcześniej doszłam do tego samego wniosku, że szkoda czasu na Wikipedię bo usuwanie mojej pracy mnie nie bawi. Czasem zaglądam na obserwowane, ale traktuję to już jako rozrywkę, spoglądam z boku i z przymrużeniem oka. Nie angażuję się, przez około 5 miesięcy mam aż 4 edycje. I cieszę się, że nic nie stoi na przeszkodzie, abym mogła zagłosować w wyborach KA ;). Pozdrawiam serdecznie. Ewkaa (dyskusja) 21:30, 6 mar 2012 (CET)

Ps. Jeżeli chodzi o artykuły dotyczące bieżących wydarzeń to najlepiej zajrzeć na Wikinews.

Re: Do widzeniaedytuj kod

Całkowicie Cię rozumiem, z tego samego powodu i ja zaprzestałem edycji Wiki już jakiś czas temu. Pozdrawiam. Marmale (dyskusja) 12:56, 6 mar 2012 (CET)

Ruch Wielkie Hajdukiedytuj kod

ale stronke Ruchu będziesz obserwował!! --Drozdp (dyskusja) 13:18, 6 mar 2012 (CET)

Adam_tedytuj kod

Wycofał się z kandydowania, więc głos zbyteczny. Pozdrawiam. kićor wrzuć jakiś txt! 13:48, 8 mar 2012 (CET)

Re: Do widzeniaedytuj kod

 • Doskonale Cię rozumiem, ale mimo wszystko chciałbym bardzo, żebyś pozostał w projekcie, bo bez ludzi takich jak ty projekt będzie gorszy, a jak wykruszą się ostatni Mohikanie, to będziemy mieli wikipedyczny zamordyzm w czystej postaci. Dlaczego Cię rozumiem? Otóż zdarzało się, że ktoś (jakiś admin - mam takich kilku na cenzurowanym) usunął część artykułu, w którą włożyłem dużo pracy i która to część była poparta źródłem (źródłami). Co więcej, ta sama część (po angielsku - najczęściej artykuły tłumaczę z angielskiego) nie stanowiła żadnego problemu na anglojęzycznej Wikipedii, więc... Jaki stąd wniosek? W polskiej Wiki na stanowiskach adminów jest trochę osób, które nie tyle dbają o rozwój projektu i kierują się rzetelnością, co chcą pokazać swoją ważność i władzę (niedowartościowanie, kompleksy?). Efektem jest kompletny brak szacunku do ludzkiej pracy. Mimo wszystko uważam, że warto zostać w projekcie. Jeśli chciałbyś w przyszłości aplikować na admina to masz mój głos i moje poparcie. I myślę, że to jest odpowiedni kierunek - ludzie tacy jak Ty mogliby zmieniać od wew. polską Wikipedię! Zielonooki (dyskusja) 11:52, 09 mar 2012 (CET)
 • Zgadzam się z Zielonookim i jak najbardziej Cię rozumiem, nawet dlatego, że też od jakiegoś czasu zaprzestałem aktywnej edycji. Twoje argumenty trafiają również i do mnie. W pełni się z Tobą solidaryzuję. Nie daj jednak za wygraną i rób to co lubisz i to co sprawia Ci przyjemność. Pozdrawiam i trzymaj się! Klejas (dyskusja) 10:27, 17 mar 2012 (CET)

Antoni Godziekedytuj kod

Jaceksoci68 (dyskusja) 18:15, 17 mar 2012 (CET)

Dodałam źródło i coś tam dodałam. Zweryfikuj to proszę.Tanja5 (dyskusja) 23:57, 19 mar 2012 (CET)

Odp:Do widzeniaedytuj kod

Odp:Do widzenia

Witam. Przez przypadek trafiłam na Twój wpis na stronie Ewkii. Chcę tylko napisać, że bieżące wydarzenia (np. z Polski) chętniej widziane są na Wikinews aniżeli na Wikipedii. Nie zrażaj się tym i wróć i do nas. Nie wszystko jest zrozumiałe na pierwszy rzut oka, ale jednak ma swój sens po wnikliwszej analizie. . Pozdrawiam serdecznie. :-) Tanja5 (dyskusja) 23:20, 19 mar 2012 (CET)

Antoni Godziekedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Adik7swiony/Antoni Godziek, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim uwzględnić uwagi z Wikipedia:Poczekalnia/biografie/2012:03:17:Antoni Godziek. Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Pozdrawiam, Masur juhu? 08:30, 28 mar 2012 (CEST)

Re: Mapka Świętochłowicedytuj kod

Hej! Dzięki za ten sygnał. Obawiam się, że powodem jest błędne zdefiniowanie współrzędnych krańcowych w szablonie tej mapy. Technicznie umiem to naprawić, ale potrzebuję pomocy osoby dobrze znającej Świętochłowice. Chodzi o to, że trzeba na nowo ustalić współrzędne geograficzne czterech skrajnych punktów na tej mapie - górnego, dolnego, lewego i prawego. Jeżeli byłbyś w stanie to zrobić i podać mi te współrzędne albo np. linki do tych czterech punktów w Google Maps lub OpenStreetMap, mógłbym nanieść te zmiany na szablon i to powinno rozwiązać problem. Pozdrawiam! Powerek38 (dyskusja) 09:00, 2 maj 2012 (CEST)

Dzięki, naniosłem to na szablon, sprawdź proszę poprawność działania. Powerek38 (dyskusja) 23:28, 2 maj 2012 (CEST) Zastosowałem najbardziej drastyczny możliwy wariant, to znaczy wyciąłem z OpenStreetMap mapę Świętochłowic wraz ze współrzędnymi krańcowymi i właściwie zrobiłem ten szablon od nowa. Nowa mapka nie jest tak ładna i czytelna jak poprzednia (jak to z mapkami z OSM), ale na pewno ma dobre współrzędne. Powerek38 (dyskusja) 09:47, 4 maj 2012 (CEST)

Wikipedysta:Adik7swiony/Arthur Goldsteinedytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:00, 16 maj 2012 (CEST)

Ruchedytuj kod

dzięki za zajęcie się Ruchem!! --Drozdp (dyskusja) 13:19, 9 lip 2012 (CEST)

Prośba o źródła w artykule Kolonia Dworcowaedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Kolonia Dworcowa. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Dawid12373 (dyskusja).)

Ulice Chropaczowaedytuj kod

Wojciech Pędzich Dyskusja 10:13, 19 gru 2012 (CET)

Ulice Chropaczowaedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został on przeniesiony do twojego brudnopisu Wikipedysta:Adik7swiony/Ulice Chropaczowa, gdzie możesz nad nim popracować. Należy w nim poprawić:

Po skończeniu użyj zakładki przenieś, aby opublikować go ponownie. Pozdrawiam, Pablo000 dysk 10:40, 21 gru 2012 (CET)

Herb Chropaczowaedytuj kod

Wiem, że rzadko tu wchodzisz ale pojawił się wpis w WP:ZB odnośnie herbu Chropaczowa. Zgłoszenie jest tu: [1], może masz coś na ten temat? Stanko (dyskusja) 14:37, 3 lut 2013 (CET)

Dziękuję za powitanie. Nie jestem "nowym" wikipedystą, choć tutaj akurat się nie udzielam, bo nie mam zbytnio czasu. Nie wiem też, póki co, czy znajdę go na poprawki licznych, jak widzę usterek w tekstach, w tym także - przykro mi to zauważać - powstałych z materiałów, które swego czasu w kilku miejscach publikowałem i które - bez jakiegokolwiek wspomnienia o źródle - umieszczono/wykorzystano w Wikipedii, na dodatek okraszając błędami.

Przy okazji przejrzałem tę dyskusję powyżej - obrażanie się na administratorów i redaktorów Wikipedii nie ma sensu. Ich zadaniem jest dbać o poziom tej wspanialej publikacji

Pozdrawiam

Zwiastun sw (dyskusja) 22:07, 8 lut 2013 (CET)

Odp:Zaedytuj kod

Odp:Za

Dziękuję za głos :) Może jednak skusisz się do powrotu do Wikipedii? Machnij ręką na przeszłość :) Stanko (dyskusja) 10:41, 14 lip 2013 (CEST)

Tydzień Artykułu Francuskiegoedytuj kod

Pat158 (dyskusja) 17:56, 23 paź 2013 (CEST)

Przedmiot przestępstwaedytuj kod

Witaj! Beau.bot wykrył w zawartości dodanej przez Ciebie strony Przedmiot przestępstwa spore fragmenty będące kopią http://www.rzeczoznawca.arslege.pl/1444/materialy-edukacyjne/2226/przestepstwo/, w związku z tym została ona oznaczona jako naruszająca prawa autorskie. Wikipedia nie może zawierać tekstów objętych prawami autorskimi sprzecznymi z jej licencją. Jeśli stan prawny tego tekstu nie zostanie wyjaśniony, to zostanie on w najbliższym czasie usunięty.

W celu rozwiązania zaistniałej sytuacji zapoznaj się z możliwymi rozwiązaniami:

 • Jeśli tekst znajduje się w domenie publicznej lub na licencji kompatybilnej z Wikipedią – wyjaśnij to na stronie dyskusji oraz podaj link potwierdzający licencję skopiowanego tekstu. Sprawdź na jakiej licencji przechowywane są teksty w Wikipedii.
 • Jeśli posiadasz prawa autorskie do skopiowanego tekstu lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z licencją Wikipedii – zapoznaj się ze stroną Pozwolenia na wykorzystanie.
 • Skopiowany tekst wykorzystaj jako źródło do napisania własnego tekstu – miej jednak na uwadze, że nieznaczne przeredagowanie tekstu nadal narusza prawo autorskie, patrz Hasła nieznacznie przeredagowane.
 • Skopiowany tekst jest niewielkim fragmentem całości utworu – oznacz taki fragment jako cytat za pomocą przypisu lub odpowiedniego szablonu.
 • Upewnij się, czy w historii strony nie ma wersji nienaruszającej prawa autorskiego. Jeżeli jest, to przywróć ją.
 • Usuń tekst naruszający prawa autorskie, o ile nie spowoduje to utraty sensu tematu strony.

Pamiętaj, że kopiowanie cudzych tekstów jest naruszeniem praw autorskich i może wiązać z pociągnięciem Ciebie do odpowiedzialności prawnej!


Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie przez robota Beau.bot, którego opiekunem jest Beau.
Jeśli robot popełnił błąd, przepraszamy! Koniecznie skontaktuj się z jego opiekunem – kliknij tu, by zostawić wiadomość.
Beau.bot (dyskusja) 10:47, 9 lis 2013 (CET)

Prośba o źródła w artykule Przedmiot przestępstwaedytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Przedmiot przestępstwa. Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Marek Mazurkiewicz (dyskusja).)

Powrót Batutyedytuj kod

Prośba o źródła w artykule Hrabowe (obwód doniecki)edytuj kod

Dziękujemy za napisanie artykułu Hrabowe (obwód doniecki). Prosimy, dodaj jeszcze w tym artykule źródła, tzn. materiały, w oparciu o które artykuł ten został przez Ciebie napisany. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu artykułu zamieść proszę w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Jeśli w artykule występują treści nieoczywiste czy drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także konkretnych danych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami możesz zadać pytanie na stronie pytań nowicjuszy lub zgłosić się po pomoc do przewodnika. Możesz też spotkać się z wikipedystami podczas cotygodniowych warsztatów w Warszawie.

(To jest automatyczny komunikat. W razie pytań możesz także skontaktować się z wikipedystą Matma Rex (dyskusja).)

Dariusz Kmiecikedytuj kod

WTM (dyskusja) 02:08, 24 paź 2014 (CEST)

Złoty Krzyż Zasługi u Brygidy Frosztęgi-Kmiecikedytuj kod

Kliknąłeś u B.F.K. "przejrzana", a przecież nie w taki sposób w infoboksie wstawiamy odznaczenie (jest specjalny szablon), no i ta osoba jeszcze nie została odznaczona, brakuje uźródłowienia do zaistniałego faktu. Abraham (dyskusja) 10:37, 27 paź 2014 (CET)

Dariusz Kmiecikedytuj kod

To samo co u śp. żony. Abraham (dyskusja) 10:38, 27 paź 2014 (CET)

Dariusz Kmiecikedytuj kod

Hugon Cedzichedytuj kod

Bukaj (dyskusja) 20:47, 15 maj 2015 (CEST)

Weź udział w wyborach!edytuj kod

Hej :) Ważna sprawa: w niedzielę 17 maja zaczęły się wybory do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia. Kandyduje 21 osób, w tym (po raz pierwszy!) jedna z Polski. Te wybory są ważne, bo mogą zmienić, to jak traktowane są społeczności Wikimedia poza USA i Europą Zachodnią i w ogóle wpłynąć na strategię ruchu. Dlatego to ważne, żeby nie zignorować tych wyborów, zachęcam cię serdecznie do oddania głosu. Magalia (dyskusja) (wiadomość dostarczona przez mastibot <dyskusja> 22:24, 22 maj 2015 (CEST))

Szablon:Zamach infoboxedytuj kod

~malarz pl PISZ 13:24, 15 lut 2016 (CET)

Augustyn Mańkaedytuj kod

Dwie szyszki (dyskusja) 03:16, 13 maj 2016 (CEST)

Klasztor św. Benedykta w Nursjiedytuj kod

Proszę wczytać się w źródło. W sierpniu bazylika została uszkodzona po raz pierwszy i do tego wydarzenia jest link. Po zniszczeniu w październiku nie nastąpiła aktualizacja - tj. dodanie źródła o drugim trzęsieniu i całkowitym zniszczeniu bazyliki. --Winnetou14 (dyskusja) 00:33, 7 lis 2016 (CET)

Ad:Silesia.info.pledytuj kod

Ad:Silesia.info.pl

witam, ta sieć portali raczej jest nieencyklopedyczna - 8 044 014 w rankingu Alexa, nowoutworzona i popularności nie widać. nawet dla Polski nie są podawane statystki - John Belushi -- komentarz 13:24, 21 lut 2017 (CET)

ja nie zgłoszę do usunięcia, co najwyżej może zabiorę głos jeśli ktoś się ewentualnie zdecyduje. po prostu na razie strona nie jest popularna, i nie ma sensu umieszczać w encyklopedii - chyba właśnie, że pojawi się ta popularność. może dodaj te info o miejscu w rankingu poszczególnych portali? a może to Ty masz rację. pozdrawiam. - John Belushi -- komentarz 13:38, 21 lut 2017 (CET)

Silesia.info.pledytuj kod

Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 12:24, 21 mar 2017 (CET)

Wikipedysta:Adik7swiony/Otto Przywaraedytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. MalarzBOT (dyskusja) 01:15, 21 wrz 2017 (CEST)

Carla Bartheeledytuj kod

Witaj, czyżbyś użył narzędzia Wikipedii pt. "Czy mam przetłumaczyć tę stronę"??? Zawsze odpowiadaj "Nie!!". Pozdrawiam serdecznie--Tokyotown8 (dyskusja) 01:03, 11 paź 2017 (CEST)

Szablon:Ruch Chorzów składedytuj kod

Mathieu Mars (dyskusja) 14:33, 12 cze 2018 (CEST)

Kościół św. Józefaedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 21:10, 11 wrz 2018 (CEST)

Katastrofy górniczeedytuj kod

Witaj! Chciałbym z Tobą przedyskutować usystematyzowanie nazewnictwa artykułów dot. katastrof górniczych. Otóż nazwa kopalni ČSM, czy im. Zasiadki, mówi przeciętnemu zjadaczowi chleba tyle co nic. Uważam, iż katastrofy, do których doszło poza granicami Polski powinny nosić nazwę miast, w których znajdowała się kopalnia. Te, do których doszło w Polsce, niech zostaną od nazwy kopalni, gdyż użytkownicy będą szukać hasła właśnie od nazwy kopalni. Mają na to wpływ media, które utrwalają nazwy w świadomości odbiorców. W ten sposób, osoby poszukujące informacji będą miały zdecydowanie łatwiej. Jaka jest Twoja opinia? Pzdr. Kobrabones (dyskusja) 20:58, 21 gru 2018 (CET)

Witaj po długim okresie ciszy :) Zgadzam się z Tobą, że nazwa powinna zawierać w sobie miejscowość, gdyż tak jak piszesz nazwa kopalni nic nie mówi. I na przyszłość, za rok czy dwa, ktoś szukając informacji o katastrofie na pewno nie będzie pamiętał nazwy kopalni, tylko miejscowość gdzie się wydarzyła. Najlepszy przykład mamy z obecną katastrofą - ja do teraz mam problem z zapamiętaniem nazwy kopalni, zaś jeżeli chodzi o miasto to od razu się to pamięta. Adik7swiony Pisz do mnie 00:24, 22 gru 2018 (CET) A więć, nie traćmy czasu! biorę się za przekierowania ;) Kobrabones (dyskusja) 01:13, 22 gru 2018 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Wielkopolskiegoedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Pożar w escape roomie w Koszalinieedytuj kod

Ciacho5 (dyskusja) 17:25, 5 sty 2019 (CET)

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Argentyńskiego IIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu z literą Oedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Zaproszenie do udziału w Tygodniu Artykułu Szwedzkiego IIIedytuj kod

Wiadomość została wysłana, gdyż Twój nick znajduje się na specjalnej liście subskrybentów. Aby nie dostawać więcej powiadomień, usuń swoją nazwę użytkownika z listy.

Technika diamentowaedytuj kod

Witaj, byłeś autorem tej strony, która miała, w kontekście źródła którego użyłeś, charakter ściśle reklamowy. Nie ma miejsca na takie działania na Wikipedii. PozdrawiamTokyotown8 (dyskusja) 16:24, 12 lut 2019 (CET)

Genoa CFC / weryfikacja medaluedytuj kod

Cześć, zgłosiłem weryfikację medalu w artykule o Genoi. Z pozdrowieniami, Mitrovitz (dyskusja) 13:37, 6 mar 2019 (CET)

Miasto/Miejscowośćedytuj kod

Hej, wymień choć jednego właściciela miasta Świętochłowice, którego wtedy nie było... W 1945 miasta też jeszcze nie było. Podobnie jak w 1943 r. Fałszujesz historię. Proszę o rzetelne źródło, że w 1945 r. Świętochłowice były miastem. --Swd (dyskusja) 08:07, 20 sie 2019 (CEST)

Ad:Kaplica szpitalna Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicachedytuj kod

Ad:Kaplica szpitalna Najświętszego Serca Pana Jezusa w Świętochłowicach

Hej! Uzupełnisz przypisy do reszty informacji? Zgłosiłbym do Czywiesza. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 20:47, 22 wrz 2019 (CEST)

Hmmm... bezpośrednio od Pani MKZ na spotkaniu w rmach EDD – niestety, ale w takim razie trzeba będzie usunąć wszystkie takie treści. Informacje pozyskiwane bezpośrednio są sprzeczne z WP:WER. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 16:45, 26 wrz 2019 (CEST) Jutro na stronie UM będą wszystkie informacje więc będzie źródło 19:41, 26 wrz 2019 (CEST)Adik7swiony Pisz do mnie – jutro minęło, mamy źródło? ;) Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 11:59, 30 wrz 2019 (CEST)

Wybuch gazu w Szczyrkuedytuj kod

Pit rock (dyskusja) 02:57, 5 gru 2019 (CET)

Strona użytkownikaedytuj kod

Witaj. Proszę o powstrzymanie się od takich edycji. Możesz być niezadowolony z podjętej decyzji, ale nie upoważnia Cię to do wyrażania swych emocji w taki sposób. Kolejna próba przywrócenia obraźliwego wpisu nie będzie tolerowana. Dziękuję. Ented (dyskusja) 18:02, 12 gru 2019 (CET)

Pomnik ku czci poległych nauczycieli w czasie II wojny światowej w Świętochłowicachedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

 • Hasło wymaga uzupełnienia źródeł wszystkich podanych informacji najlepiej w formie przypisów (patrz: WP:WER, Pomoc:Przypisy)

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Mateusz Opasiński (dyskusja) 20:55, 2 lip 2020 (CEST)

Czy wiesz – Pomnik ku czci Powstańców Śląskich w Świętochłowicachedytuj kod

Dziękujemy i prosimy o więcej, Szoltys [Re: ] 01:30, 5 sie 2020 (CEST)

Augustyn Jancikedytuj kod

Czy w podanym przez Ciebie źródle (Ludzie Świętochłowic. Świętochłowicki Słownik Biograficzny) są informacje na temat służby Augustyna Jancika w Straży Celnej (Placówka Straży Celnej „Chropaczów”) i Straży Granicznej oraz odznaczeniach Krzyżem Walecznych i Medalem Niepodległości? --grzes1966 (dyskusja) 21:59, 24 sie 2020 (CEST)

Proszę sprawdzić emailedytuj kod

Witaj, Adik7swiony: Proszę sprawdzić email! Temat: "The Community Insights survey is coming!" Jeśli masz jakieś pytania, wyślij e-mail na adres surveys@wikimedia.org.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, you can read my explanation here.

MediaWiki message delivery (dyskusja) 18:23, 25 wrz 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Adik7swiony" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy