Dyskusja wikipedysty:Andrzei111


Dyskusja wikipedysty:Andrzei111 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Tutaj możesz zostawić wiadomość jako nowy nagłówek (temat).

Spis treści

Ad:Wściekłość (film 2017)edytuj kod

Ad:Wściekłość (film 2017)

Hej. Też bym odmieniła Węgrzynów, ale zarówno czołówka filmu, jak i przywołane przez mnie źródło używają formy Węgrzyn, więc nie wiem, czy wypada nam w to ingerować. W końcu mamy też braci Grimm, braci Wright itp. Ludmiła Pilecka ⇒ dyskusja 21:23, 31 gru 2020 (CET)

Hej, pozwoliłem sobie wycofać (przepraszam, szybki rewert mi się kliknął, za dużo Wikingera...) do wersji przywołanej w źródle. Wojciech Pędzich Dyskusja 21:28, 2 sty 2021 (CET)

Przepraszam bardzoedytuj kod

Wiem, że 2/3 lata temu usunął pan stronę Tomasz Śliwiński, którą ja stworzyłem. Zapomniałem wówczas poprosić o przeniesienie jej do mojego brudnopisu. Czy byłoby to możliwe teraz czy już na to za późno?Temuera (dyskusja) 23:29, 1 sty 2021 (CET)Temuera

Bardzo panu dziękuję.Temuera (dyskusja) 23:45, 1 sty 2021 (CET)Temuera

Ustawa 447edytuj kod

W artykule są nie prawdziwe informacje dotyczące deklaracji Terezińskiej , Zbigniew Kękuś otrzymał pismo z kancelarii prezesa rady ministrów w którym pisze że Polska i inne państwa które uczestniczyły w konferencji w Terezinie nie podpisalo deklaracji Terezińskiej to jest sprawa dość istotna, i lepiej by nie powielać kłamstw w sprawie deklaracji Terezińskiej.W artykule na wikipedii autorzy powołują się na przypisy które nie wykazują wprost by było coś podpisane .Pozdrawiam Musassi320 (dyskusja) 18:08, 2 sty 2021 (CET)

Pytanie dotyczące hasła "Wojciech Cejrowski"edytuj kod

Witam Mam pytanie dotyczące hasła "Wojciech Cejrowski"

1. Czy pan Wojciech Cejrowski wie o istnieniu i treści hasła? 1. Czy treść hasła była przez niego autoryzowana, albo z nim konsultowana? Ewentualnie czy nie pisał jakiegoś protestu w tej sprawie?

Moje pytanie motywowane jest faktem, że nigdy nie mówi publicznie o swoim życiu prywatnym, a w tym haśle jest wiele tego typu szczegółów.

Petrus239

Ad:Rybakowo (wieś)edytuj kod

Ad:Rybakowo (wieś)

Cześć! Widzę, że przenosisz sporo haseł o polskich miejscowościach. Czy możesz mi podpowiedzieć, gdzie mogę zapoznać się z dyskusją, w której uzgodniono przenoszenie haseł? Wiktoryn <odpowiedź> 11:32, 12 sty 2021 (CET)

np 18 Batalion Celnyedytuj kod

Andrzej, jeśli spotkasz takie coś: "Szlemzdrowo" (a to teraz jest "Szemzdrowowo") w artykułach o jednostkach granicznych okresu do 1924 (wszystko przed KOP), to potraktuj to jako literówkę (nawet w źródłe) i popraw na nazwę właściwą. Kultura sztabowa tych oddziałów i dbałość o szcegóły nie była w owym czasie na najwyższym poziomie --Kerim44 (dyskusja) 21:35, 13 sty 2021 (CET)

Chmieledytuj kod

Jest jeszcze wieś Chmiel w lubelskim. Czy to się liczy jako Chmiel I i II to już nie Chmiel? Ciacho5 (dyskusja) 23:19, 13 sty 2021 (CET)

Portret konny Franciszka I (1768–1835)edytuj kod

Cześć. Na podstawie opisu na stronie Ermitażu wynika że data jest częścią nazwy tego obrazu, dlatego utworzyłem ten artykuł pod taką właśnie nazwą. Uważam że poprzednia nazwa była ok. Gungir1983 (dyskusja) 21:00, 14 sty 2021 (CET)

Ad:Anna Górnaedytuj kod

Ad:Anna Górna

Cześć. Zachęcam do albo dodania przypisu, albo do wycofywania nieuźródłowionych informacji, zwłaszcza dotyczących tak poważnej sprawy jak śmierć. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 21:53, 15 sty 2021 (CET)

Radziwiłłowieedytuj kod

"(zgodnie ze standardem tylko władcy w ten sposób)" - zasada ta nie obejmuje niektorych rodow, ktorych repertuar imion jest dosc ubogi. Radziwillom rowniez przypisywalo sie przydomki, aby mozna bylo ich rozroznic. Forma Wojciech I Radziwiłł jest jak najbardziej odpowiednia. Pozdrawiam. marcelmaj (dyskusja) 15:44, 18 sty 2021

Podziękowanie - Peter Hyballaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:13, 19 sty 2021 (CET)

Proszę panaedytuj kod

Czy mógłby pan przesłać zdjęcie Dave'a Legeno z anglojęzycznej wersji Wikipedii do polskiej wersji? Mówię o tym zdjęciu.Temuera (dyskusja) 15:30, 19 sty 2021 (CET)Temuera

Odp:Ad:Szablon:Składy rządów brytyjskichedytuj kod

Odp:Ad:Szablon:Składy rządów brytyjskich

Cześć, no niestety nie czuję się na siłach uporządkowania wszystkich rządów brytyjskich: brak odpowiednich źródeł i to już przekreśla możliwość uporządkowania tego co mamy dzisiaj No i nie czuję się ekspertem od Wielkiej Brytanii (a już na pewno XVIII czy XIX wieku). Osoba, która stworzyła te hasła, od dziesięciu lat już nie edytuje, więc raczej już tych haseł nie poprawi. Ja od ładnych kilku lat zbierałem się, do poprawienia tego trzeciego rządu/gabinetu i chciałem dać ujednolicenia do tych od Churchilla czyli ostatnie 80 lat. Ale potem zobaczyłem ujednolicenie gabinetu Johnsona razem z prezydentami USA! i dlatego uporządkowałem ujednolicenia dochodząc do pierwszego premiera. Z tego co przejrzałem, to hasła gabinet... zawierają skład wyłącznie gabinetu, a nie rządu, więc chociaż tutaj nie ma problemu. Pozdrawiam Witold1977 (dyskusja) 18:50, 19 sty 2021 (CET)

Odpowiedź - Brzezówkaedytuj kod

Witaj, Jaką potrzebę zatem widzisz w zmianie nazwy mojego artykułu z Brzezówka (powiat kolbuszowski) na Brzezówka (Domatków)?. Sorry, ale to co piszesz się nie trzyma kupy. Piszesz mi, że podajemy tylko podstawowe miejscowości, zatem dlaczego nie zmienisz np nazwy z Pietropole na Pietropole (Bojanów) to też przysiółek, czemu nie zmienisz z Osia Góra na Osia Góra (Lipnica), bo to przysiółek wsi Lipnica mówiąc prawdę, a jedynie sołectwo Nowy Dzikowiec (a że Urząd Gminy Dzikowiec ma bałagan to inna inszość, pracuje w tej branży na co dzień to wiem), czemu nie zmienisz z Spie, na Spie (Wilcza Wola)???.Tam już to nie obowiązuje??? Tamte przysiółki są już "podstawowe" w Twoim mniemaniu?... Otóż nie, albo działamy wszędzie jednakowo albo w ogóle. Nazwa Brzezówka (powiat kolbuszowski) nie wprowadza czytelnika w błąd i nie podaje błędnych informacji, a sama przynależność do wsi Domatków jest wymieniona w pierwszym zdaniu tzw szybkich faktów. Nie ma dwuch miejscowości o tej nazwie w powiecie kolbuszowskim, nie widzę przesłanek, aby zmienić starą dobrze znaną (która występuje nawet w encyklopedii papierowej) nazwę Brzezówka (powiat kolbuszowski) na Brzezówka (Domatków), a jeśli chcesz działać w oparciu o jakieś zasady to zmieniaj wszystko, a nie tylko wybrane miejscowości. Powtórzę raz jeszcze nie widzę powodów aby zmieniać nazwę jaką nadałem temu artykułowi lata temu, jaką jest Brzezówka (powiat kolbuszowski), a więc jej nie zmieniamy koniec, kropka.

Pozdrawiam Pr.Krzysztofiak (dyskusja) 00:13, 22 sty 2021 (CET)

Wikipedia:Encyklopedyczność/utwory literackieedytuj kod

Coś mi wybiło, że podziękowałes mi za ta edycję - zerknij proszę na dyskusję, bo ta edycja jest tam dyskutowana, a bardzo by się przydało więcej opini. --Piotr Konieczny aka Prokonsul Piotrus Słucham? 08:39, 22 sty 2021 (CET)

Linkiedytuj kod

Witaj. Przepraszam, postaram się pamiętać. Chociaż w moim wieku... ;) Pierre L'iserois (dyskusja) 19:42, 25 sty 2021 (CET)

Przenoszenie artykułówedytuj kod

Witaj

Moim skromnym zdaniem przesadzasz przenosząc artykuły z wyróżnikiem nazwy. Wyróżnik nazwy jest wewnętrznym dodatkiem i jeżeli nie jest mylący, to jest poprawny. Przenoszenie niszczy linki w bazach danych zewnętrznych np mojej, w OpenStreetMap. Niektóre artykuły o miejscowościach w Polsce miały miały już kilkakrotnie zmieniane wyróżniki nazwy, tylko dlatego, że co jakichś czas ktoś wprowadza swoją modę.

Jeżeli uważasz, że układ wyróżników nazw miejscowości w Polsce jest nieodpowiedni, to zaproponuj układ, opisz to w kawiarence, jeżeli zostanie zaakceptowane, przenoszenie zrobi bot raz i koniec.

StoK (dyskusja) 20:55, 25 sty 2021 (CET)

Z tego co pamiętam, gdzieś około 2010 r. rozszerzenie nazwy miejscowości (wieś), czy (osada) były uznawane za błędne. Pomysł by części miejscowości rozróżniać po miejscowości podstawowej to chyba narodził się tak około 2015 r. Zapewne komuś przyjdzie nowy pomysł i będzie przenosił pod inne wyróżniki i tak w koło Macieju.

Ale głównie to chodzi mi o to by przenosić tylko te artykuły, których rozszerznie nazwy jest mylące i nie ruszać tych nadanych.

StoK (dyskusja) 12:13, 26 sty 2021 (CET)

Spojrzałem na stronę WP:SU i na niej nie ma mowy To zaś, że jak jest jedna miejscowość to winna być jako (wieś), czy (osada), wynika wprost z... a wręcz jest napisane województwo, powiat, gmina. StoK (dyskusja) 12:18, 26 sty 2021 (CET)

Jeszcze moja wątpliwość: W przypadku części miejscowości ujednoznaczniamy nazwą miejscowości a nie powiatu/gminy – tak, ale jeżeli coś klasyfikowane jako np. przysiółek jakiejś wsi jest osobną miejscowością, to na pewno należy przenosić pod taką nazwę, jakby to była dzielnica tej wsi, a nie osobna miejscowość? One funkcjonują jako osobne miejscowości i nikt ich inaczej nie traktuje, a po ostatnich przenosinach mamy już traktowanie ich jak dzielnice, a nie jak osobne miejscowości (zresztą nie wiem, czy coś, co nie jest osobną miejscowością, a jedynie częścią wsi, w ogóle byłoby ency). Pawmak (dyskusja) 14:39, 26 sty 2021 (CET)

Krótko, przenoszenie tylko by zmienić wyróżnik nie usprawnia niczego, a powoduje problemy i dlatego powinno być ograniczone do wyjątkowych przypadków. StoK (dyskusja) 15:14, 26 sty 2021 (CET)

Re: Aleksandra Stromecka - Gontarekedytuj kod

Wybacz, być może powinienem odpisać w innym dziale - jestem tu po prostu nowy

Zgodnie z wymogami "Encyklopedyczności": https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Encyklopedyczno%C5%9B%C4%87

"Temat artykułu powinien być albo znany dla istotnej części społeczeństwa, albo dotyczyć znaczących wytworów lub przejawów ludzkiej kultury materialnej lub duchowej, w tym wiedzy specjalistycznej, wierzeń, sztuki i filozofii."

1. mowa o osobie, która pomimo młodego wieku miała dokonania w dziedzinie psychologii pozytywnej - chociaż najsilniejsze efekty Jej pracy będą widoczne zapewne za jakiś czas z uwagi na postępowość tematu, ale opisywana autorka rozpoczęła pewien proces i projekt - jest prekursorką.

2. twórczość blogerska stawiana jest na równi publicystyce dziennikarskiej, a w przypadku Aleksandry Stromeckiej - Gontarek treści na blogu (teksty, fotografie, filmy) były formą komunikowania ważnych idei, przesłania, angażowania licznej grupy czytelników do zainteresowania ważnymi tematami społecznymi.

3. być może opisywana osoba nie jest bliżej znana wikipedystom, ale wiele osób z Jej otoczenia może potwierdzić skalę i zakres wpływu opracowanych przez Nią treści na życie tysięcy osób.

4. być może blog/twórczość internetowa nie jest jeszcze w pełni równoważna twórczości artystycznej/dziennikarskiej, ale dlatego że większość twórców jeszcze żyje i moim zdaniem za 5-10 lat także na Wikipedii znajdą się nowe artykuły z tej kategorii z odpowiednimi dodatkowymi kategoriami.

Bardzo dobrze przemyślałem sensowność tego artykułu, nie robiłbym Aleksandrze krzywdy wpisem, który nie ma wartościowej zawartości.

Pozdrawiam,

Keywest 1984

re: iDNES.czedytuj kod

To nie jest zapis kapitalikami, tylko częściowo. Mniej więcej tak samo jak iPhone. Ale upierał się nie będę. Jak wrócisz to też trzeba usunąć DISPLAYTITLE. ~malarz pl PISZ 20:20, 27 sty 2021 (CET)

Zmiana w artykule - typografiaedytuj kod

Dobry wieczór.
Przeniósł Pan parę chwil temu moją stronę 'Cause You Are Young do tworu "Cause You Are Young (typografia)". Chciałbym się zapytać co Pan dokładniej zrobił, a także do czego służy ta typografia... nie spotkałem się wcześniej z takową czynnością, stąd moje pytanie.

Prosiłbym o odpowiedź w wolnej chwili.
Pozdrawiam,
Piotr Czerniawski

Piotr Czerniawski (dyskusja) 00:48, 28 sty 2021 (CET)

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi, zabieram się do poprawek.
Pozdrawiam,
Piotr Czerniawski

Piotr Czerniawski (dyskusja) 01:01, 28 sty 2021 (CET)

Ad:Szablon:Aktualnościedytuj kod

Ad:Szablon:Aktualności

Tak tylko wspomnę, że Janet Yellen też jest "pierwsza". Nadzik (dyskusja) 21:15, 28 sty 2021 (CET)

A sekretarz stanu USA ma jednak spory wpływ na wydarzenia na całym świecie – znacznie większe niż "minister" z jakiegoś kraju :) Nedops (dyskusja) 22:21, 28 sty 2021 (CET) Moim zdaniem jest (przecież sekretarz obrony nie gości na SG przez kolor skóry), ale skoro usunąłeś to musiałeś mieć ku temu jakieś ważne powody ;) Pzdr! Nedops (dyskusja) 01:10, 30 sty 2021 (CET)

Nocny Patroledytuj kod

Hej! Mam prośbę, jeśli masz chwilę. Mógłbyś wyprostować sprawę haseł pt. Nocny patrol? Patrol z małej litery jest disambigiem, z dużej kiedyś był określeniem płyty Maanamu, potem ktoś dodał określnik, a hasło stało się redirem do płyty. Teraz jakiś gość wyciął redir i wkleił tam hasło o powieści Łukjanienki. Moim zdaniem i z dużej i z małej powinno być disambigiem, a powieść powinna mieć własne hasło z określnikiem, niestety nie mogę tego zrobić bez uprawnień. Jak uważasz? Pozdr --Zorro2212 (dyskusja) 21:21, 30 sty 2021 (CET)

Pagină nouă David O'Keeffeedytuj kod

Przepraszam pana. Nie rozumiem powodu tej zmiany. Czy mógłbyś mnie oświecić? Jestem nowy. Chcę się uczyć. Dziękuję Ci. Adrianorosibadita2 (dyskusja) 19:30, 4 lut 2021 (CET)

Katherine Waterstonedytuj kod

Proponuję przemyśleć i stosować tylko nazwisko w podpisie foto profilowego. Nie ma to nic wspólnego z brakiem szacunku tylko z faktem, że są infoboksy jak w wersji pl, które mają nagłówek (imię i nazwisko) i potem jeśli potem to powtarzamy w podpisie to wygląda to słabo (moim zdaniem). Jeszcze pół biedy jak opis dłuższy ale często-gęsto jest tylko podpis imię+nazwisko+(data) i wtedy słabizna jest już maks. W tej sprawie pisałem już do swojego Opiekuna bo nasz infoboksy niektóre są może trochę do poprawki wizualnej. --Jgwikid (dyskusja) 17:17, 13 lut 2021 (CET) ps. wiadomo, że jak nazwisko ma jakieś brzmienie dziwaczne to lepiej to ominąć całością*

ja nie zmieniałem nic z powrotem - system pozwolił na 2 jednoczesne edity bo poprawiałem swój błąd tam na dole z sortuj/kategorie

Cofnięcie edycji Tadeusz Morawskiedytuj kod

Źródło: www.ire.pw.edu.pl Pozdrawiam, Andrzej Anwi~plwiki

Turowszczyznaedytuj kod

Witaj. Ogólnie rozumiem, że przeniosłeś z rejonu na państwo... ale będzie znów przeniesione, bo Turowszczyzn na Białorusi jest co najmniej 5. Ale w rejonie dokszyckim jedna. Może czasem warto zapytać czemu zostało użyte takie a nie inne rozszerzenie. Pozdrawiam Pierre L'iserois (dyskusja) 19:38, 18 lut 2021 (CET)

Z Białorusią, Ukrainą czy chociażby Litwą jest ten kłopot, że 90% miejscowości nie mamy opisanych. Nie mówiąc już o tych które po 45 zniknęły z mapy. Ta Turowszczyzna to tak naprawdę Turowszczyzna Wielka, kiedyś była i Mała. Małą zlikwidowano, została Wielka, a następnie tylko Turowszczyzna. A skoro nie mamy opisanych, to i interwiki nie będzie. Ogólnie, żaden kłopot, jeśli trafi opisanie na mnie, przeniosę znów. To przecież jedynie jakaś minuta czasu :). Pozdrawiam. Pierre L'iserois (dyskusja) 19:52, 18 lut 2021 (CET)

Nirmal Purjaedytuj kod

Dobry wieczór, Zauważyłem, że usunąłeś wszystkie szablony "Spacje", które umieściłem w datach pomiędzy dniem i nazwą miesiąca oraz w wysokościach gór pomiędzy liczbą i literą m, jako jednostką miary. Nie jestem pewien, ale niektóre przeglądarki nie wiedzą, że należy trzymać dzień i nazwę miesiąca w jednej linii i efekt jest taki, że dzień zostaje na końcu linii, a nazwa miesiąca pojawia się na początku następnej linii, co moim zdaniem źle wpływa na wygląd artykułu. To samo dotyczy jednostek miary. Co miałeś na celu usuwając szablony "Spacje"? Jestem jeszcze mało doświadczonym redaktorem i ciągle się uczę, a najlepiej uczyć się od specjalistów. Pozdrawiam Szelma W (dyskusja) 21:28, 18 lut 2021 (CET)

Rodzina d’Obyrnedytuj kod

Dzień dobry! Z tej strony KaMGe czyli Kasia, autorka hasła Tytus O'Byrn. Cieszę się, że tak doświadczony Wikipedysta zajmuje się rodziną którą badam od kilku lat. Mam zastrzeżenie tego rodzaju, że nie ma żadnego dowodu na francuskie szlachectwo dla tej rodziny. Są poszlaki. Nie wiadomo czy nie błędne gdyż w latach 60 18w gdy przyznawano indygenaty, wiele osób otrzymywało 'de' automatycznie jakby z przekonania o wysokim urodzeniu (książę de Potiomkin...) Proponowałabym po prostu dodać "według tracycji rodzinnej"... Mam też malutką uwagę co do przypisów, książka Daniela jest w języku angielskim, tak że nie ma tam "i" tylko "and". Ponadto brakuje numeru tomu. Wiem że Pan nie ma czasu ale jeśli ta rodzina pana interesuje, zapraszam do dyskusji mailowej kgmerek@amu.edu.pl Nie poprawie pana sama bo i tak ktos musialby to zatwierdzic a jakby sie pan nie zgodzil to i tak musielibysmy podyskutowac. Pozdrawiam!

Kategoria:Postacie komiksowe z serii Kajko i Kokoszedytuj kod

--Thnnf (dyskusja) 14:49, 21 lut 2021 (CET)

Siksaedytuj kod

Wstawianie czerwonych linków do ujednoznacznień to zła praktyka. Ty twierdzisz, że zespół ency. Ja tego nie wiem, nawet nie wiem, co to PP. A w dziesiątkach innych ujednoznacznień będą wstawiać setki czerwonych linków, bo są inne zespoły i inne osoby o tym samym imieniu i nazwisku. I co wtedy z orzekaniem encyklopedyczności?

Po jaki Covid czerwony link w ujednoznacznieniu? Żeby sobie, kto chce, nie przeszedł do artykułu, którego nie ma? Ciacho5 (dyskusja) 15:26, 23 lut 2021 (CET)

Siksaedytuj kod

Nie stosujemy ujednoznacznień do nie istniejących haseł. Kolejność jest taka : najpierw artykuł, potem ujednoznacznienie. AB (dyskusja) 23:08, 23 lut 2021 (CET) Ok, masz rację, zmieniło się. Co nie znaczy, że nie obstaję przy swoim, aczkolwiek przepraszam. AB (dyskusja) 18:45, 25 lut 2021 (CET)

Siankiedytuj kod

[1] - jeśli przenosisz nazwę kategorii, bacz by nie pozostawały głupoty;). Po Twoich przenosinach formacje graniczne II RP z okręgu Lwowskiego trafiły do III RP:). Faktem jest, ze Macuk dołożył COS do "mojej" kategorii i to w zasadzie było pierwszym błędem, ale ...... trzeba być czujnym;)--Kerim44 (dyskusja) 16:09, 27 lut 2021 (CET)

  • No i porobiło się z tymi Siankami:). Czy sa do ustalenia obiekty graniczne - nie wiem--Kerim44 (dyskusja) 13:52, 28 lut 2021 (CET)

Przepraszam, że znowu zawracam głowęedytuj kod

Ale sugerowałbym usunięcie strony Maciej Strojny bądź przeniesienie jej do brudnopisu osoby, która ją stworzyła. Aktor jednej roli? Nie powiem, że jest to encyklopedyczne.22:13, 27 lut 2021 (CET)Temuera

Beniowa (Polska)edytuj kod

Na wszelki wypadek spytam: Czy sprawdziłeś na dokładnej mapie sprzed 1939, po której stronie Sanu znajdowały się placówki graniczne strzegące granicy polsko-czechosłowackiej, a mające swoją siedzibę w Beniowa? (Sianki - akurat tam były po "ukraińskiej")--Kerim44 (dyskusja) 19:24, 1 mar 2021 (CET)

Tak myślałem, ze nie rozumiesz problemu. Ano taki, ze mówimy o formacjach granicznych II RP. One nie pilnują wschodniej granicy z Ukrainą czy z ZSRR, a południową z Czechosłowacją. Do granicy wschodniej mają ho ho. Zatem, jeśli była np kategoria "sianki" - odnosiła się do całej miejscowości (a w Siankach stacjonowały jednostki ganiczne), a ty stworzyłeś kategorię "Sianki (Polska), czyli to co teraz nie istnieje, a w 1939 było na lewym brzegu rzeki, to MUSIMY wiedzieć w której cześci Sianek był budynek SG w 1939. W przypadku Sianek był po prawej stronie Sanu, czyli artykuł nie pasował do Twojej nowej kategorii "Sianki (Polska)". Ten sam problem dotyczy Bieniowa --Kerim44 (dyskusja) 19:38, 1 mar 2021 (CET) Nie starasz sie zrozumieć.... Koszary straży granicznej nie były wybudowane okrakiem na Sanie. Stworzyłeś też dwa artykuły. Juz ustaliłem dla Sianek - były po dzisiejszej "ukraińskiej" stronie. Zatem nei moga mieć kategorii sianki (Polska)--Kerim44 (dyskusja) 19:46, 1 mar 2021 (CET) i oczywiscie - strony zostały dodane przed Twoją zmianą. Wtedy było wszystko ok--Kerim44 (dyskusja) 19:48, 1 mar 2021 (CET) ok - koszary zbudowane są okrakiem na Sanie;)--Kerim44 (dyskusja) 19:54, 1 mar 2021 (CET)

WOPedytuj kod

brrrr Andrzej - musisz być czujny)). Jesli mówimy o Wojskach Ochrony Pogranicza, to już po 1945 i granica wschodnia (nie tylko południowa), czyli przed Sanem - czyli Sianki (Polska)--Kerim44 (dyskusja) 21:11, 1 mar 2021 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Andrzei111" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy