Dyskusja wikipedysty:Arti P/stare dzieje


Dyskusja wikipedysty:Arti P/stare dzieje w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Arti P Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Hejka!edytuj kod

Wikipedia:Portal wikipedystów

Mam zaszczyt powitać Cię w imieniu Komitetu powitalnego Wikipedii ;)

Fajnie, że udało Ci się dołączyć do projektu. Pozwolisz, że na początek wrzucę na twoją stronę dyskusji kilka przydatnych linków:

  • Jeśli w treści powyższych artykułów nie uzyskałeś odpowiedzi na trapiące Cię problemy, dodaj do swojej strony Szablon:Pomocy poprzez wpisanie {{pomocy|po kresce opis problemu}} na tej stronie, a na pewno zgłosi się ktoś chętny wyjaśnić kłopotliwą dla Ciebie sprawę.
  • Na IRC-u: [1] też zawsze znajdziesz parę osób chętnych do pomocy.

Aby nie zapomnieć o zasadach, wrzuć je najlepiej na swoja stronę użytkownika, w szczególności Wikipedia:Prawa autorskie i Neutralny punkt widzenia.

Dwie ważne kwestie na początek

Jeżeli chcesz popróbować działać w Wiki bez obaw, że coś zepsujesz to przejdź do brudnopisu ogólnego. Możesz też założyć własny – kliknij: Wikipedysta:Arti_P/stare_dzieje/brudnopis.

Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisuj się na jego stronie dyskusji – wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości i będzie mogła ci odpowiedzieć. Jeżeli chcesz mi odpisać możesz to właśnie zrobić na mojej [[Dyskusja wikipedysty:{{{1}}}|stronie dyskusji]]. Na stronach dyskusji podpisujemy się czterema tyldami (~~~~)

Czasami zdarza się, że nie mamy pomysłu na to, co można by jeszcze robić w Wikipedii. Warto wówczas zajrzeć na stronę Kooperacji.

próbujesz wstawić nową nazwę dla artykułu. Jeśli chcesz to zrobić nie musisz usuwać treści z hasła, po czym zakładać nowe i tam to wklejać, tylko hasło z błędną nazwą możesz przenieść po inną nazwę za pomocą zakładki przenieś widniejącą u góry ekranu nad hasłem. Pozdrawiam --Omega933 (dyskusja) 18:37, 25 cze 2009 (CEST) 


zmianaedytuj kod

hej, rzeczy takie jak podpis możesz edytować w ustawieniach, cała reszta jest już zmieniona (ale zostały przekierowania ze starej nazwy). Pundit | mówże 14:43, 27 lip 2010 (CEST)

Ulica Focha w Gdańskuedytuj kod

Zapoznaj sie prosze z kryteriami umieszczania hasel o ulicach. Nie kazda ulica moze byc opisana w Wikipedii. Masur juhu? 18:24, 11 sie 2010 (CEST)

Dungaedytuj kod

Witaj. Jeżeli uzupełniasz infoboks, to nie kasuj szablonu ze strony dyskusji, tylko wstaw tam szablon {{ek}}. Wtedy administrator będzie wiedział, że taką stronę należy już usunąć. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy na stronie dyskusji znajduje się więcej informacji niż sam szablon, wtedy trzeba go tylko ręcznie usunąć, a resztę zostawić. Viatoro (dyskusja) 10:39, 14 sie 2010 (CEST)

CoDedytuj kod

Dlaczego zgłosiłeś art o Call of Duty do eka? Maciekced (dyskusja) 12:41, 18 sie 2010 (CEST)

To, że nie został wydany, nie znaczy, że jest nieency. CoD jest ency, gdyż spełnia to zalecenie "Wikipedia:Encyklopedyczność - gry komputerowe". Koniec koropka Maciekced (dyskusja) 13:13, 18 sie 2010 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Arti P/stare dzieje" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy