Dyskusja wikipedysty:Bandurr


Dyskusja wikipedysty:Brd w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii (Przekierowano z Dyskusja wikipedysty:Bandurr) Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum 01

Spis treści

Blackwateredytuj kod

Witam, tak wyszło że zbierałem dane do artykuły blackwater, którego nie było. Teraz widzę że jest dobrze zrobiony przez ciebie więc wysyłam ci dodatkowe materiały o tej firmie - Blackwater może będziesz chciał zrobić go na medal? Killroyus| Zagadaj  12:15 30 grudnia 2007

  • Dzięki, ale raczej nie skorzystam chyba ze skończę w końcu casspira, ale jeszcze dużo przede mną :P jednak jeślibym go skończył to ci pomogę. Killroyus| Zagadaj  18:59 30 grudnia 2007
   • Po pierwsze używają Mamby czy jej zmodyfikowanej, nowej wersji - Nyala? W tekście jest Mamba i redirect na Nyala, której zresztą umieściłeś zdjęcie. ma podstawie tego en:RG-31, stwierzam że używają nyali nie mamby. Dodałem też grafikę couguar. Później sprawdzę resztę sprawdziłen tylko ten fragment z wyposażeniemKillroyus| Zagadaj  14:21 6 stycznia 2008

zdjęciaedytuj kod

Witam!! A jak można pomniejszyć zdjęcia z wikimedii?? Są tam bardzo duże.

 --Jacek Geremesz (dyskusja) 13:44, 1 sty 2008 (CET) 

Blackwater Worldwideedytuj kod

Robisz błędy ortograficzne. Przeczytaj proszę http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629618 i http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629623. --Derbeth talk 11:48, 6 sty 2008 (CET)

1 Warszawska Brygada Pancernaedytuj kod

Powiedz mi Kolego, jakiej to poprawki dokonałes w tym artykule? Patrze i patrze na podglądzie i...nic nie widze. Skupmy się na zdaniu zaczynającym się od .."gwoli"...ok? Co ona w praktyce spowodowała? Czego nie było a co jet teraz?--keriM_44 (dyskusja) 19:12, 15 lut 2008 (CET)

 • Rzeczywiście założyłem okulary i widzę:). Duża sprawa. Patrząc na poprawki mam jednak zawsze nadzieję,ze ktoś doda coś merytorycznego. Nadzieja...piekne imię:)..... Oczywiście nie umniejszam wkładu w rozwój wikipedii "Literowców". Popełniam dużo literówek. Mozesz mnie "śledzić". Zawsze, niestety, bedzie coś do poprawienia Pozdrawiam --keriM_44 (dyskusja) 19:43, 15 lut 2008 (CET)
  • z tamtego arta został.... tylko kamień :). Coś tam było jednak "na rzeczy" z tymi stratami. Przeczytaj np w [1] ostatnie zdanie w podrozdziale o 1 BPanc. Dowiesz się z niego że brygada straciła 2 razy więcej czołgów niż miała po sformowaniu. Głównym autorem zarówno jednego jak i 2 arta jestem ja. Nie lubię jednak się powtarzać i zaglądac wstecz do "swoich" artów. Straty swiadczą o ciężkich walkach , nieraz o nieudolności, ale...... niekoniecznie o zniszceniu jednostki. Zawsze można je uzupełnić. Na tym polega wojsko...... W miastach (Gdańsku)walczy zazwyczaj piechota. 1 BPanc miała w sobie taki bpzmot bez czołgów. --keriM_44 (dyskusja) 20:20, 15 lut 2008 (CET)

{{Siły zbrojne infobox}}edytuj kod

Naprawione. Potem sie nim jeszcze zajme. SPIKE RSVP? 19:06, 16 lut 2008 (CET)

1 paplotedytuj kod

tak na szybko--keriM_44 (dyskusja) 18:34, 18 lut 2008 (CET)

 • merytorycznie.... zakładam ze fakty są prawdziwe, Narazie jest 1:1 "moje" jedno źródło w szczegółach ciut sie różni... --keriM_44 (dyskusja) 19:05, 18 lut 2008 (CET)

Hasło Psametych IIedytuj kod

Utworzyłem to hasło, ponieważ nikt wcześniej go nie utworzył. Zamieściłem tam informacje które posiadałem na temat tego władcy - dynastia, lata panowania. Zgadzam się z Twoją uwagą, iż lepiej tworzyć bardziej rozbudowane artykuły. Jednak po pierwsze na dzień dzisiejszy nie posiadam więcej informacji dot. tego władcy, po drugie utworzenie tego hasła ułatwiło nawigowanie pomiędzy poprzednim/następnym władcą.

Black Watchedytuj kod

hej, zagapiłem się. Już przeniesione, pozdrawiam serdecznie Filip em 13:06, 15 mar 2008 (CET)

Dragomirnaedytuj kod

Nie mam nic szczególnego do powiedzenia, po prostu przyjemnie jest zobaczyć jak się ktoś dokłada do roboty przeze mnie rozgrzebanej. Pozdrawiam, Rembecki (dyskusja) 19:14, 15 mar 2008 (CET).

Szydłowiec - obrazekedytuj kod

O co chodzi z tym "rozjeżdżaniem"?--Czerwony Towarzysz (dyskusja) 18:34, 25 mar 2008 (CET)

kosiarkaedytuj kod

Moim zdaniem kosiarka to nie część kombajnu .Kombajn posiada listę tnącą.pozdrawiam--Grzeczny (dyskusja) 22:56, 7 maj 2008 (CEST)

"Meczów"edytuj kod

Proszę bardzo:) Sam czasami robie błędy językowe i przez to poprawianie "meczy" sobie odpokutowuje;), a musze przyznać że to dosyć częsty błąd jaki popełniają wikipedyści w hasłach sportowych. Pozdrawiam. Radegast 20:09, 20 maj 2008 (CEST)

Wimbledon F.C.edytuj kod

W wyniku edycji wikipedysty Saszka powstały dwie identyczne strony - A.F.C.Wimbledon i Wimbledon F.C.. Czy wiesz, jak należy to rozwiązać? Jako ostatni edytowałeś portal piłki nożnej, więc piszę do Ciebie. BartekChom (dyskusja) 18:25, 24 maj 2008 (CEST)

Dziękuję. To: "Po trudnych negocjacjach stowarzyszenia niezależnych kibiców AFC Wimbledon i MK Dons, MK zrzekł się wszelkich praw do trofeów oraz do historii Wimbledon F.C. na rzecz AFC Wimbledon." nie powód do zmiany nazwy? BartekChom (dyskusja) 23:05, 24 maj 2008 (CEST)

Abajedytuj kod

Bądź łaskaw nie wstawiać nieprawdziwych powodów do umotywowania EK. TO bardzo utrudnia pracę administratorom.

Treść:

ABAJ-miasto w środkowej części Kazachstanu,w obwodzie karagandzkim,na Pogórzu Kazaskim,w Karagandzkim Zagłębiu Węglowym,na pd.-zach.od Karagandy.46500 mieszkańców[1989r.].Dawniej osiedle Czurubaj-Nura;W 1961r.prawa miejskie i obecna nazwa,na cześć kazaskiego poety i działacza oświatowego Abaja Kunanbajewa[1845-1904].Wydobycie węgla kamiennego i wapienia.Przemysł draewny,fabryka domów.Kragandzka Elektrownia Cieplna. 

...nie jest duplikatem treści:

Abaj (kaz. Абай) - miasto w Kazachstanie, w obwodzie karagandzkim. Przemysł spożywczy, drzewny i materiałów budowlanych. Wydobycie węgla kamiennego i wapienia. Liczba ludności w 2003 roku wynosiła ok. 22 tys. 

To się nadaje do integracji. Prosiłbym, byś to zintegorwał pod hasłem: Abaj (miasto w Kazachstanie), Pozdrawiam, Wulfstan (dyskusja) 11:14, 1 cze 2008 (CEST)

flaga Długołękiedytuj kod

Cześć, chętnie poprawię tą flagę, powiedz tylko co mam poprawić. Pozdrawiam Piter® (dyskutuj) 22:08, 1 cze 2008 (CEST)

Hmm, jak dla mnie to Twoja flaga jest OK, dużo lepsza niż oryginał w linku, który podałeś. Ja bym się nie przyczepił. Odezwij się jeszcze do kogoś z projektu Grafik Wektorowych, może będą mieli inne zdanie. Pzdr, Piter® (dyskutuj) 21:13, 3 cze 2008 (CEST)

jednostki wojska infoedytuj kod

Dzięki za uznanie. To mój zawód, wiec łaski nikomu nie robię że się na tym znam:)). Nie po to Ojczyzna łożyła w moje wykształcenie bym był dyletantem:).

Wracając do infoboxu - ostatkiem sił wstrzymuję się od wybuchu, jeśli widzę go przy jednostkach wojska. Jeśli jest większy lub równy treści artykułu, wtedy eksploduję !!! . Ten sposób podawania wiedzy uważam za właściwy jedynie przy opisie danych taktyczno technicznych (liczbowych) sprzętu wojskowego (czołgi, okręty, samoloty itp). W infoboxach typu jednostka wojskowa autorzy wypisują na ogół tzw. oczywistą oczywistość. Np nazwa jednostki, a dalej nazwa wyróżniająca i patron - to waśnie jest nazwa jednostki. Dlaczego dowódca pierwszy i ostatni a nie np. ten który prowadził jednostkę do boju? Dyslokacja jednostek walczących....niby jest takie pojęcie, ale mało istotne. Dyslokacja czasu pokoju i owszem. Ale to pisze się zazwyczaj na początku arta. Skład wyciągnięty jest zazwyczaj jako podsekcja - dużo lepiej widoczna niz małe literki infoboksu.

Reasumując - nie ma potrzeby "na siłę" zajmować się infoboxami w tematach gdzie ich nie potrzeba. Wystarczy mały wstęp przy arcie o JW. Infoboxy, jakże niezbędne przy artach o sprzęcie i uzbrojeniu, są wręcz śmieszne i szkodliwe w opisach struktur organizacyjnych. --keriM_44 (dyskusja) 22:18, 14 cze 2008 (CEST)

 • Infoboxy robią zazwyczaj nie ci co piszą treści. Stwierdzają w nich że dywizja piechoty to ...rodzaj wojsk - piechota albo ..lądowe:) Co za odkrywczość :)))Rzeczywiście, szpecą nie tylko swoją treścią ale i wyglądem. Rozumiem Twoje checi poprawy brzydactwa. Nie umiem Ci jednak pomóc. --keriM_44 (dyskusja) 22:50, 14 cze 2008 (CEST)
  • hi hi...no co Ty - pisz o jednostkach!!!. Powsadzaj np sekcje "działania zbrojne w wojnie o granice" dla pułków piechoty II RP. było ich ponad 90 a opisanych jest 20 %Prześlę ci materiały (prawie gotowce). Gwarantuje że za miesiąc będziesz ekspertem w dziedzinie "walki polskich pułków piechoty z bolszewikami". Podaj adres e mail a dostarczę próbkę. --keriM_44 (dyskusja) 23:17, 14 cze 2008 (CEST)
   • [2] –Zobacz jaki biedny art. Na dole masz szablon. Przejrzyj pozostałe pułki..... Otwórz pocztę za parę minut i.... decyduj na Tak --keriM_44 (dyskusja) 23:46, 14 cze 2008 (CEST)

Casspiredytuj kod

Witam, chciałbym poprosić o zajęcie jakiegokolwiek stanowiska w głosowaniu Casspir które jest tutaj. Artykuł przeszedłby poprzednie głosowanie gdyby nie małe zastrzeżenie napisane kilkanaście godzin przed końcem, kiedy byłem już offline i nie mogłem tego poprawić. Szczegóły znajdziesz na stronie głosowania.Killroyus| Zagadaj 12:43, 21 cze 2008 (CEST)

 • Uwaga nowe głosowanie, z powodów przepisów może rozpocząć się dopiero po upływie miesiąca od poprzedniego, wiec od 26 czerwca zapraszam do oddawania głosów.


Wikiprojekt (infoboksy)edytuj kod

Ja Cie poprostu zle zrozumialem;) Matek M (dyskusja) 21:40, 2 lip 2008 (CEST)

Poczekalnia SDUedytuj kod

--Sponsor (dyskusja) 10:03, 12 lip 2008 (CEST)

Szablon:Państwoedytuj kod

Witaj,

Mam pytanie, jaki sens ma tworzenie szablonów typu: Szablon:Państwo link BRA1889, w sytuacji, gdy flaga praktycznie nie różni się od jej innych wersji, a w przypadku, gdy wyświetlana jest jako 30 pikselowy obrazek, nie ma najmniejszej różnicy? Szablony państwo powinny być tworzone raczej w przypadku flag, które rzeczywiście różnią się od obecnej wersji (np. RPA, Grecja, Niemcy).

Pozdrawiam, Delta 51 (dyskusja) 10:17, 23 lip 2008 (CEST)

{{Reprezentacja narodowa w piłce nożnej infobox}}edytuj kod

Szablon poprawiony, patrz WP:IB. Yarl 20:14, 25 lip 2008 (CEST)

Zobaczę, co da się zrobić :). Yarl 21:05, 25 lip 2008 (CEST)

re: Szablon:Reprezentacja narodowa w piłce nożnej infoboxedytuj kod

Zrobiłem coś lepszego - nie trzeba teraz wpisywać całego wywołania, jedynie te parametry, które chcesz wypełnić. W związku z tym dodawanie pustych pól do infoboksu stało się zbędne. Matma Rex aka matematyk 23:15, 25 lip 2008 (CEST)

Nie wiem, czy będę mógł, najlepiej zgłoś to na WP:ZDBOT. Matma Rex aka matematyk 23:32, 25 lip 2008 (CEST)

Wikiprojektedytuj kod

Dzięki za zaproszenie :)--Tomekbvb (dyskusja) 09:51, 1 sie 2008 (CEST)

Operacja Samumedytuj kod

Witaj.

Operacja była ściśle tajna, do dziś nie wiadomo (według przypisu na dole), jaki miała kryptonim, a wiadomo co powiedział strażnik i ile razy został pocałowany? Czy przypadkiem te wiadomości nie pochodzą z filmu? Ciacho5 (dyskusja) 11:01, 2 sie 2008 (CEST)


Ankietaedytuj kod

Jakiego piłkarza najbardziej lubisz a jaki jest wg Ciebie najlepszy - podaj 3 od najlepszego do najgorszego. Dzięki --lansinho (dyskusja) 11:49, 6 sie 2008 (CEST)

Re: PUA :)edytuj kod

Dzięki za słowa poparcia, ciepłe przyjęcie oraz miłe słowa, pozdr. serdelllSMS 14:36, 10 sie 2008 (CEST)

substubyedytuj kod

Dzięki za zajęcie się nimi :) Przykuta (dyskusja) 18:56, 10 sie 2008 (CEST)

Mapa Gruzjiedytuj kod

Przetłumaczyłeś mapę Grafika:Georgia, Ossetia, Russia and Abkhazia (pl).svg, jest jednak na niej błąd: powinno być Osetia Płd., a nie Płd. Osetia. Jeśli będziesz mógł to popraw ten błąd. Pozdrawiam. Aotearoa dyskusja 22:33, 10 sie 2008 (CEST)

WP:SKedytuj kod

Witam. Sprzątanie wykonuje się przy okazji edycji artykułu - nie powinno to stanowić celu edycji samego w sobie. Beau (dyskusja) 12:27, 11 sie 2008 (CEST)

Odp:Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyznedytuj kod

Odp:Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn

W takim razie trzeba twórcę szablonu poprosić o dopracowanie szablonu, bowiem była nieścisłość Reprezentacja Polski w piłce nożnej mężczyzn, kiedy mamy reprezentację mężczyzn i kobiet musi być disambigiem. ToAr krzycz! 12:50, 20 sie 2008 (CEST)

Poprawka do strony turedytuj kod

Dopisałem ale ok 20 procent niedorobu na twojej stronie Tur Pawel4575 (dyskusja) 17:56, 13 wrz 2008 (CEST) `

Re:Znakiedytuj kod

Witam. Do stworzenia tego znaku użyłem oficjalnej czcionki drogowej pod nazwą "Drogowskaz". Można ją z Internetu pobrać legalnie, tylko musze sobie przypomnieć adres strony to wtedy podrzucę link ;)

Pozdrawiam, MiKO101 gadajcie ;) 22:10, 13 wrz 2008 (CEST)

Wikipedysta:Bandurr/brudnopis2edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 08:00, 22 wrz 2008 (CEST)

Eldoedytuj kod

Odblokowałem - ale jak będą wandalizmy to zablokuję jeszcze raz. Mam dość sprzątania wandalizmów w hiphopowcach. A co do Eldo - dobrze by było gdybyś znalazł źródła na to że jest/nie jest muzułmaninem jeżeli jesteś w temacie. PMG (dyskusja) 16:52, 8 paź 2008 (CEST)

Wiesz - to nie jest tak że administratorzy blokują edycje takiego hasła bo im się nudzi i nie mają co robić. Co do wpisu -niezłe, ale jedna uwaga. Ochrzczony i przyjął komunię świętą w obrządku katolickim ? :>. Poza tym nie wiem jaka jest pisownia "muzułmanin" czy "Muzułmanin" - ale to już musisz się pytać ludzi znających się na ortografii. Ale ogólnie podoba mi się. PMG (dyskusja) 19:04, 8 paź 2008 (CEST) Powiedzmy że twórczość osoby rapującej A cala przyszłość, jeśli Allah pozwoli, nie jest mi tak zupełnie obojętna. A słuchanie 27 ma jeszcze do 26 stycznia posmak posmak autoironiczny ale i dość mocno porównawczy :). PMG (dyskusja) 23:21, 8 paź 2008 (CEST)

Odp. na wpis dotyczący czcionki do znakówedytuj kod

Witam ponownie. Jak chcesz, to mogę podesłać e-mailem plik czcionki którą wykorzystałem przy robieniu tabliczek do znaków i kilku znaków z kategorii F. Mam nadzieje że podaleś mail przy tworzeniu konta ;) Pozdrawiam, MiKO101 gadajcie ;) 20:55, 9 paź 2008 (CEST)

European Professional Football Leaguesedytuj kod

Cześć! Rozwinąłem trochę art. o EPFL w oparciu o informacje ze strony oficjalnej. Wielkim fanem i znawcą piłki nożnej nie jestem i dlatego proszę, żebyś rzucił na ten artykuł okiem. Jest tam sporo czerwonych linków, a być może wystarczy tylko podać np. polską nazwę ligi, o której jednak mamy artykuł. Mnie by to zajęło sporo czasu, Ty możliwe że zrobiłbyś to znacznie szybciej. Więc jeśli masz chwilkę, polecam to Twojej uwadze. Pozdrawiam :) Mat86 ^^ 21:34, 16 paź 2008 (CEST)

Flaga województwa dolnośląskiegoedytuj kod

Jasne. Będzie za 10'. Pozdrawiam Poznaniak odpowiedz 17:07, 2 lis 2008 (CET)

Zrobione: Grafika:POL województwo dolnośląskie flag 1.svg. Pozdrawiam Poznaniak odpowiedz 17:34, 2 lis 2008 (CET)


eldoedytuj kod

witam, trudno by mi było dokładnie opisać co poprawić, wiec poprawiłem troche w twoim brudnopisie jeśli sie nie zgadzasz zawsze możesz cofnąć, poza tym przypisy umieszczamy przed kropką a nie po, unikaj słów krążek, kawałek, winyl (lepiej jest płyta winylowa lub gramofonowa), w zdaniach jesli nie jest to tytuł utworu zamiast featuring można spokojnie pisać np: gościnnie wystąpił, zamiast ujrzał światło dzienne stosujemy raczej ukazał się lub został wydany, tam gdzie są takie informacje dostępne wpisuj nazwiska raperów (DJ, etc.) np w ten sposób xxx "pseudonim" xxx (gdzie xxx to imie i nazwisko), dzięki temu laikowi łatwiej będzie sie połapać, czasami pojawiają sie w zdania xxx (YYY), gdzie xxx to raper a YYY to nazwa zespołu, też lepiej napisać pełnym zdaniem, ze jest to członek tego i tego zespołu, jak dodajesz przypisy, usuwaj te części kodu ktore zostały nie wykorzystane np id, nazwisko itp. (artykuł dzięki temu mniej "waży"), aha i dodawaj źródła wszędzie gdzie się tylko ta, a odnośnie merytorycznej strony artykułu wypowiedz z filmu dokumentalnego możesz zacytować aby było wiadomo o co chodziło, jeszcze jedno rok publikacji filmu Mówią bloki 2 plus reżyser jak sie znajdzie, no i oczywiście literówki przeglądnij i orty, na chwile obecna tyle przychodzi mi do głowy wszystko czego nie napisałem tutaj zauważysz w poprawkach które naniosłem tutaj masz difa, z treści nic nie usunąłem, tylko troche ja zmodyfikowałem, pozdrawiam DingirXul Dyskusja 21:27, 8 gru 2008 (CET)

re: SWE gmina infoboxedytuj kod

Czy [3] jest nadal aktualne? Jeżeli tak to daj znać. ~malarz pl PISZ 00:23, 28 gru 2008 (CET)

MŚ 2009edytuj kod

Nie wiesz może na ilu arenach są rozgrywane MŚ w piłce ręcznej. Do artykułu została wprowadzona informacja, że na 7 (wcześniej było 6). Możesz to sprawdzić? Pozdrawiam, Bacus15 14:39, 30 sty 2009 (CET)

Dzięki za sprawdzenie. Pozdrawiam, Bacus15 15:21, 30 sty 2009 (CET)

Re:Reprezentacja Zjednoczonych Emiratów Arabskich w piłce ręcznej mężczyznedytuj kod

Witam. Podałem więcej źródeł, bo w pierwszym źródle pisze, że w roku 2008 Emiraty zajęły 8. miejsce (a nie 9.), co nie zgadzało się z moją wersją, więc postanowiłem to sprawdzić i okazało się, że na tej stronie reprezentacja Bahrajnu została umiejscowiona na ostatnim (zamiast na 6. miejscu). Jak później sprawdziłem, Bahrajn protestując przeciwko grze nie fair oraz ustawianiu spotkań nie przystąpił do meczu o 6. miejsce, za co być może na tej stronie napisano, że został zdegradowany na ostatnie miejsce, w każdym bądź razie poszukałem więcej informacji na innych stronach o tym wydarzeniu i wszędzie była mowa tylko o karze finansowej oraz wykluczeniu Bahrajnu z mistrzostw Azji 2010, ale nic o przesunięciu na ostatnie miejsce (co skutkowałoby awansem Emiratów z 9 na 8 pozycję), tak więc uznałem, że trzeba to poprzeć kolejnym źródłem. Co do szablonu to nie lubię go używać, bo jest niedopracowany i po prostu brzydki :P ale pomyślimy. Pzdr Olos88 (dyskusja) 12:16, 31 sty 2009 (CET)

Szablonyedytuj kod

Szacunek za te szablony - są przydatne no i napisałem dzięki nim już parę artykułów :) Pozdrawiam Olos88 (dyskusja) 17:19, 31 sty 2009 (CET)

Július Bielikedytuj kod

Witaj, widzę że to Ty robiłeś ten artykuł. Infobox bardzo różni się od tego na angielskiej Wikipedii, mógłbyś to sprawdzić i ewentualnie coś pozmieniać? Roddick (dyskusja). 20 marca 2009 roku, godz. 20:16.

Wikipedysta:Bandurr/brudnopis3edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 19:28, 11 maj 2009 (CEST)

Szczodreedytuj kod

Jestem gotów przebudzać ta stronę tylko muszę mieć nad nią kontrole to znaczy chce zatwierdzać zmiany na tej stronie. Jestem mieszkańcem tej wioski i więcej wiem o tej miejscowości niz inni wikipedystów. Znalazłem w artykule błedy np. zamiast w szczodrem jest napisane w szczodrym. O zamku w Szczodrem można zrobić osobny artykuł, ponieważ był to jednym z największych zamków na Śląsku, a także dzieło sztuki. Prosze o odpowiedź Sybilenplatz

Szablon Fb competitionedytuj kod

Stworzyłeś jeden z szablonów Fb competition. Od dzisiaj nastąpiła zmiana techniczna podyktowana koniecznością ograniczenia szybko rozrastającej się kategorii. Nie potrzeba już tworzyć szblonów a jedynie dopisujemy kolejne linki do jednego szablonu Szablon:Fb competition. Istnieje także drugi szablon Szablon:Fb sezon w ktorym wpisujemy sezony. Myślę, że łatwo zorientujecie się w jaki sposób korzystać z nowej formy tworzenia linków. Pozdrawiam. --Verwolff + 20:14, 18 maj 2009 (CEST)

Reprezentacja Polskiedytuj kod

Witam. Chciałbym poznać twoje zdanie na temat tego disambiga. Pragnąłbym rozwiązać sytuację, bo nie przepadam za przekierowaniami i paskudnie wyglądającymi linkami na zielono. Oczywiście sam link prowadzący do disambiga jest jeszcze gorszy, dlatego musimy coś wspólnie ustalić. Mamy do wyboru dwie opcje.

 1. Tak jak jest teraz - z zielonym linkiem po każdorazowym wstawieniu szablonu {{Reprezentacja}}. Szablon ten domyślnie kieruje do artykułów [[Reprezentacja "kraju" w piłce nożnej]]. Przeniesienie do Reprezentacji mężczyzn dokonano tylko dla Polski. Aby móc poczynić zmiany w szablonie trzeba byłoby przenieść każdy z artykułów z kategorii Piłkarskie reprezentacje narodowe. Około 300 artykułów.
 2. Zlikwidowanie disambiga i wycofanie artykułu na stare miejsce czyli pod hasło Reprezentacja Polski w piłce nożnej - z linkiem kierującym do reprezentacji kobiet. Taka zmiana wydaję się aktualnie najprostsza, tak więc mam nadzieję, że nie będziesz protestować. Dodatkowo do szablonu Reprezentacja dodałem opcjonalny argument "psk" który można użyć tak aby kierował do artykułów na temat reprezentacji kobiecych w piłce nożnej. Pozdrawiam. --Verwolff + 10:22, 14 cze 2009 (CEST)

Herb woj. dolnośląskiegoedytuj kod

Uchwała w sprawie przyjęcia wzorów herbu i flagi Województwa Dolnośląskiego dopiero upoważnia Zarząd do wystąpienia do Komisji Heraldycznej z wnioskiem o zaopiniowanie insygniów. Uzyskali pozytywną opinię Komisji ale na razie nieoficjalnie. Całą tą procedurę robią jakoś od tyłu. Do ostatecznej zmiany herbu i flagi jeszcze trochę czasu zostało. Pozdrawiam Poznaniak odpowiedz 16:37, 26 lip 2009 (CEST)

Zaproszenieedytuj kod


Olos88 (dyskusja) 02:41, 13 wrz 2009 (CEST)

Wikipedysta:Bandurr/brudnopis3edytuj kod

Witam. Twoja strona brudnopisu została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Podczas pisania artykułu w brudnopisie zamiast: [[Kategoria:XXX]], używaj [[:Kategoria:XXX]] (w przypadku szablonów jest to {{s|xxx}}). Pozwoli to uniknąć sytuacji, kiedy czyjaś strona brudnopisu przebywa w poważnej kategorii Wikipedii. Podczas umieszczania artykułu pod właściwą nazwą należy ten dodatkowy dwukropek po prostu skasować (dotyczy to również linków interwiki). Dziękuję za zrozumienie. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 20:00, 7 mar 2010 (CET)

szablonedytuj kod

Jestes wielki:)... pozwolę sobie jeszce trochę powydziwiać. Czy można zrobić tak, by jasno zielony kolor po lewej stronie szablonu wojsk lądowych zamieniał się w bladostalowy w wojskach lotniczych i blado niebieski w MW?--keriM_44 (dyskusja) 23:22, 14 maj 2010 (CEST)

 • Dzieki. To co zrobiłes jest juz wystarczające. Oczywiscie zawsze moze być lepiej. To wyzwanie dla innych. Ważne by sie nie cofac.--keriM_44 (dyskusja) 07:31, 15 maj 2010 (CEST)

Plik:Znak P-21.svgedytuj kod

Hi! Te linie mogą być też w drugą stronę, w zależności od tego, po której stronie jezdni są namalowane. Czy uważasz, że w takim razie trzeba zrobić drugi plik i obie wersje wstawić do artykułu o znakach drogowych? ~~ Vinne2 [czyt. "winetu"] ! 17:09, 1 cze 2011 (CEST)

Kibic klubu piłkarskiegoedytuj kod

Jeśli jesteś kibicem klubu piłkarskiego dodaj userboks do swojej Wieży Różności. Lista klubów jest tutaj. bogic (dyskusja) 11:02, 8 lis 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Bandurr" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy