Dyskusja wikipedysty:Coka7196/Archiwum/2013-2015


Dyskusja wikipedysty:Coka7196/Archiwum/2013-2015 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii < Dyskusja wikipedysty:Coka7196 Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum:2010201120122013-2015

Spis treści

Kompresja impulsów

Witam. Wydaje mi się, że "wewnątrzimpulsowej" należy jednak pisać razem. Podobne wyrazy są w "Słowniku języka polskiego". Z szacunkiem --Strawa (dyskusja) 14:51, 10 paź 2013 (CEST)Strawa

Chamillionaire

Zajrzyj na stronę dyskusji. Sławek Borewicz (dyskusja) 13:42, 29 sty 2014 (CET)

Zaproszenie

Kategoria:Artyści Epic Records

Hej, usunąłem błędne interwiki które linkowały do głównych przestrzeni innych języków (np. en:List of Epic Records artists). Dodałem interwiki przez Wikidata linkując do przestrzeni kategoria (np. en:Category:Epic Records artists). Pozdrawiam. --ThePolish 02:46, 30 lis 2014 (CET)

Re: Album infobox

Linki zewnętrzne powinny być umieszczane w wyraźnie zaznaczony sposób (patrz WP:LZ). Dotychczasowy sposób umieszczania linków w parametrze okładka tego sposobu nie zapewniał i mógł być mylący (sugerować inną licencję) dla czytelników. 3 lata temu wykonałem operację przeniesienia linków zewnętrznych z infoboksów filmowych i miałem zrobić to wkrótce z muzyką. Tylko to wkrótce zajęło mi trochę czasu. Aktualnie można te linki podawać zgodnie z zapisami WP:LZ na końcu artykułu w odpowiedniej sekcji. ~malarz pl PISZ 23:21, 30 lis 2014 (CET)

Czy wiesz – Sha Money XL

Dziękujemy i prosimy o więcej, Stanko (dyskusja) 11:29, 12 gru 2014 (CET)

7 sekund

Witaj, nie dodawaj kropek w liczbach – nie piszemy w języku angielskim. Interwiki dodawaj na Wikidanych. Basshuntersw (dyskusja) 13:16, 13 gru 2014 (CET)

Hilda Solis

Hej, ostrożnie przy tłumaczeniu szablonów. Nie ma szablonu na Wikipedii który by pozwolił ma kilkukrotną deklaracje parametru o tej samej nazwie. W Twojej edycji dwa razy użyłeś tego samego parametru | autor =. Spróbuje wyjaśnić: parametr | autor = Mufson, Steven jest przesłonięty przez parametr | autor = The Washington Post bo system MediaWiki nie wie jaka waloryzacja jest poprawna. --ThePolish 13:23, 20 gru 2014 (CET)

a nie -

Zauważyłem, że w hasłach używasz "-" (Dywiz) a nie "" (Pauza (znak typograficzny)). Użycie dywizu jest niepoprawne. Służy on do: dzielenia wyrazu, tworzenia wyrazów złożonych o członach równorzędnych znaczeniowo, itd. Możesz zobaczyć w haśle dywiz. Bardzo też dziwnie wyglądają w hasłach o filmach owe "Źródło[1]." w sekcjach Obsada. Skąd taki wzorzec? Przecież można napisać, np.: "W filmie wystąpili:" i wstawić link do źródła przez dwukropkiem. Abraham (dyskusja) 11:56, 4 sty 2015 (CET)

Z tym Źródła... to nie iwem, czy poza Tobą ktoś tak robi. Bardzo to dziwne, no ale może tylko mi się tak wydaje. Nie wiem. Pozdrawiam. Abraham (dyskusja) 12:09, 4 sty 2015 (CET)

Tydzień alpejski

Andrzei111 ma rację i niestety tylko Komisarz Pepe może być zaliczony do Tygodnia alpejskiego, gdyż północne Włochy występują w fabule filmu. Natomiast filmy Kolacja (film), Makaroniarze (Neapol), Kapitan Fracasse (film 1990) (droga do Paryża), Nieuczciwa konkurencja (film) (Rzym), Opowieść o ubogim młodzieńcu, dopóki nie będzie tam informacji o związku filmu z Alpami (nawet i w najszerszym rozumieniu - z północnymi Włochami), nie będzie można liczyć tych artykułów do tygodnia. To nie chodzi o jakość artykułów, ale o to, że już we wstępie akcji piszemy "Dla uniknięcia nieporozumień przy późniejszym podsumowywaniu akcji, zaleca się wybierać tematy związane jednoznacznie z Alpami." Bziękuję Ci za udział w tygodniu. Mam nadzieję, że jeszcze napiszesz w nim dużo artykułów związanych z Alpami. Może spróbuj z filmami z tych kategorii: Piemont (it.), Lombardia (it.), Trydent-Górna Adyga (it.) :) Pozdrawiam, Marycha80 (quaere) 08:19, 13 sty 2015 (CET)

  • Argument Marychy jest od czapy, dlatego też przywróciłem Twoje artykuły. Szanse na książkę musi mieć każdy. Jak "opiekun" nie potrafi sprecyzować kryteria poszczególnego TT to takie usuwanie artykułów w trakcie jego trwania jest nieuzasadnione. Większość artykułów obecnie stworzonych nie dotyczy tematu TT czyli Alp. Opisują zapaśników, rzeki ktorych dorzecza nie obejmują Alp, koleje, rządy i walki krów. Nic to nie ma wspólnego z Alpami ale z państwami alpelskimi już tak. Dlaczego więc nie opisać filmów produkcji jednego z tych państw?. Nie daj się:) --Adamt rzeknij słowo 22:45, 14 sty 2015 (CET)

Kategorie

Dlaczego usuwasz kategorie?--Kerim44 (dyskusja) 21:21, 14 sty 2015 (CET)

  • ok widze, .....była techniczna pomyłka, ale...należało ją poprawic, a nie likwidowac kategorii--Kerim44 (dyskusja) 21:30, 14 sty 2015 (CET)

Redaktor

Cześć, oznaczyłeś te edycje jako wolne od wandalizmu. IMO usuwanie źródeł z artykułu jest wandalizmem. Proszę o więcej dokładności. Einsbor (dyskusja) 12:27, 15 sty 2015 (CET)

Odznaczenie za TAAlp

Odznaczenie za najbardziej aktywny udział w TAAlp w tworzeniu nowych artykułów pow. 2kb − II miejsce (19 artykułów)

Odp:Forum Teologiczne

Odp:Forum Teologiczne

Przeniosłem artykuł do brudnopisu, autor wrzuca go do przestrzeni głównej co chwila, zanim dopracuje błędy. Pozdrawiam --Jórczak (dyskusja) 19:33, 22 sty 2015 (CET)

Odp:Uczestnicy

Odp:Uczestnicy

Cześć. Mam zamiar zabrać się za odświeżenie wikiprojektu filmowego. I liczę na to, że z pomocą kilku wikipedystów uda mi się tego dokonać. Ponieważ jesteś na liście uczestników, proszę prześledź ostatnie zmiany. Z góry dzięki :) Hedger z Castleton (dyskusja) 15:02, 30 sty 2015 (CET)

Richard Boyatzis

Dziękuję za korektę artykułu. Poprawiłam Bibliografię. Za poprawność merytoryczną i jej zgodność - ręczę własnym nazwiskiem:-) Richard Boyatzis, dziękuję za jej przepuszczenie do publikacji. pozdrawiam serdecznie --MS9 MS9 (dyskusja) 20:50, 23 lut 2015 (CET)

Zmiany

Cześć. Jaki sens mają twoje edycje? przecież na jedno wychodzi :). Pozdrawiam! Bándíttos (dyskusja) 13:43, 14 mar 2015 (CET)

Odznaczenia.

Odznaczenie za Tydzień Zachodniego Wybrzeża USA

Witaj. Jako iż zbliża się kolejny tydzień, postanowiłem przejąć obowiązki i rozdać odznaczenia za wykonaną pracę. Dziękuję za aktywność i powodzenia w kolejnym tygodniu tematycznym!

II miejsce (art. powyżej 2kb.) w Tyg. Art. Zachodniego Wybrzeża USA III miejsce (art. powyżej 5kb.) w Tyg. Art. Zachodniego Wybrzeża USA

Bándíttos (dyskusja) 19:38, 22 mar 2015 (CET)

Luda

Nie sądzisz jednak, że zapis "Albumy Ludacrisa" jest poprawny? Jeśli "s" jest wymawiane to piszemy bez apostrofu, jeśli jest nieme, to z apostrofem. Czyli tym przypadku nie powinno być chyba apostrofu i kategorię można przenieść. Pzdr, tufor (dyskusja) 11:47, 28 mar 2015 (CET)

No to ja przeniosłem ;-) BTW widzę, że edytujesz coś o hip-hopie z kraju za oceanem to czy dałoby może radę skrobnąć kilka słów o To Pimp a Butterfly, że się nieśmiało zapytam? ;-) W Stanach robi furorę, szkoda, że nie ma nic o nim u nas ;-) Pzdr ;-) tufor (dyskusja) 12:00, 28 mar 2015 (CET)

Furious 7: Original Motion Picture Soundtrack

Witaj, z artykułu nie wynika encyklopedyczność. Eurohunter (dyskusja) 17:38, 3 kwi 2015 (CEST)

Odp:Aktywni

Odp:Aktywni

Hej, hej. Możesz wypowiedzieć się tutaj: Dyskusja wikiprojektu:Filmy#Czy wiesz? To na razie błaha sprawa, ale będę mieć kolejne, a tak tam strasznie milcząco. Przy okazji - jak jeszcze nie dodałeś do obserowowanych, to Dodaj do obserwowanych wikiprojekt. Następnym razem nie będę musiał ścigać ludzi na priv ;) Hedger z Castleton (dyskusja) 12:56, 13 maj 2015 (CEST)

WP:DNU:ART a WP:DNU:BIO

Witam. Po raz kolejny wrzucasz do WP:DNU:ART zgłoszenia (3 Michały), które powinny trafić do WP:DNU:BIO. Przeniosłem adresy stron i same zgłoszenia do właściwej sekcji. Polecałbym jednak na przyszłość uwagę przy zgłaszaniu kolejnych haseł do usunięcia, tym bardziej, że jesteś zaawansowanym Wikipedystą. Pozdrawiam--Pit rock (dyskusja) 17:15, 21 maj 2015 (CEST)

Ad:Fernando_Torres

Ad:Fernando_Torres

Potrafisz wyjaśnić dlaczego zatwierdzasz edycje wprowadzające oczywiste naruszenie praw autorskich? Zdjęcie Torresa ze znakiem wodnym z Getty Images jest jednym z najbardziej oczywistych form łamania prawa autorskiego. Proszę o większą uwagę w oznaczaniu edycji. Lukasz Lukomski (dyskusja) 18:33, 27 lip 2015 (CEST)

Dyskografia Poor Righteous Teachers

Mógłbyś sprawdzić i ocenić? :) Tashi dyskusja 23:16, 30 lip 2015 (CEST)

Wikipedysta:Alinson17/brudnopis i Wikipedysta:Alinson17/Honorat Gil

Cześć pierwszy artykuł jest o błogosławionym, a drugi karmelitańskim zakonniku i doktorze habilitowanym czy mógłbyś przenieś hasła do przestrzeni głównej?

Opowieść o płaczącym wielbłądzie

Piszesz o młodych, ale z ruwiki wynika, że było jedno młode odrzucone. Białe. Czy jesteś pewny, ze w filmie samica odrzuca więcej niż 1 małe? Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 20:55, 18 paź 2015 (CEST)

Nazwy kategorii

Cześć. Z czego właściwie wynika dodawanie słowa "zespołu" do nazw kategorii? PG (dyskusja) 10:11, 19 lis 2015 (CET)

Ad:Amaze_Entertainment

Ad:Amaze_Entertainment

Czy przeczytałeś co najmniej raz to co oznaczyłeś jako przejrzane? --The Polish (query) 20:28, 4 gru 2015 (CET)

Chyba to nie jest napisane po polsku (Zdumiewać w główny nacisk był licencjonowane gry, W lipcu 2009 roku Fundacja 9abandoned marki Amaze Entertainment itd.). --The Polish (query) 00:29, 5 gru 2015 (CET)

Jacek Bromski - hasło do poprawy

Cześć, potrzebuje pomocy przy poprawieniu hasła Jacek Bromski. To moja pierwsza edycja i mam ogromne problemy przy ogarnięciu tych wszystkich zasad. Chciałem uzupełnić i zaktualizować biogram i zmiany wiszą już w oczekiwaniu dobrych kilka dni. Nie może być tak, że człowiek, który doprowadził do powstania Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na wiki widnieje jako disk dżokej! W biogramie jest też informacja "Od 1992 roku jest członkiem Komitetu Kinematografii", która jest nieprawdziwa - Komitet Kinematografii NIE ISTNIEJE!!! Może na szybko możesz wstawić w tym miejscu zapis: "W latach 90-tych był członkiem Komitetu Kinematografii"? Redaktor Felis domestica zasugerował żeby skontaktować się z kimś z Wikiprojekt:Filmy. Odezwij się proszę do mnie, potrzebuje pomocy: Grzegorz Wojtowicz, 601 274 006, g.wojtowicz@sfp.org.pl --Moowimejker (dyskusja) 21:58, 21 gru 2015 (CET)

Sean P

regan1973 (dyskusja) 11:05, 26 gru 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Coka7196/Archiwum/2013-2015" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy