Dyskusja wikipedysty:Coldpeer


Dyskusja wikipedysty:Coldpeer w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Powitanie :)edytuj kod

- Dzięki za przybycie :) Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze współpracowało. Dodek D 21:35, 27 lut 2007 (CET)

Strona dyskusjiedytuj kod

Witaj. Chciałbym tylko zwrócić uwagę - zasadniczo nie kasujemy stron dyskusji - chyba, że są one pełne inwektyw i wyzwisk. Nie jest to ładnie postrzegane. Wojciech Pędzich Dyskusja 22:01, 27 lut 2007 (CET)

Twoja stronaedytuj kod

Witaj! Jeśli masz kłopoty ze swoją stroną mogę ją czasowo zabezpieczyć ją przed edytowaniem niezalogowanych osób. Daj znać, jeśli chcesz. Pozdrawiam Margoz Dyskusja 15:36, 7 mar 2007 (CET)

  • Na razie na tydzień. Jeśli kłopoty się będą powtarzać - skontaktuj się ze mną lub innym administratorem. A-ha i wpisuj się na stronie dyskusji rozmówcy, a nie swojej. Na Twoją stronę może nikt nie zajrzeć. I unikaj słów uznawanych za obraźliwe - roboty na nie reagują. Margoz Dyskusja 15:44, 7 mar 2007 (CET)

Re: Userbox DEedytuj kod

nie ma sprawy ;) hehe

Semaforyedytuj kod

Hej. Zazwyczaj nie tworzymy redirectów od l.mn. Bardzo rzadko. Zasadniczo tylko dla rzeczy, które przyjeły się wyłaćznie w l.mn. (np. enzymy trawienne i takie tam). Masur juhu? 20:38, 13 lis 2007 (CET)

OSTRedytuj kod

Jesli znajdziesz jakies rzetelne publikacje na ten temat i uzrodlowisz artykul, to oczywiscie bedzie moglo to zostac. Herr Kriss 02:50, 30 cze 2008 (CEST)

Wikipedia jest zbiorem informacji z innych zrodel i nie polega na tym, ze samemu cos sie wymysla. Jesli beda artykuly na ten temat, to bedzie mozna o tym pisac. Jesli cos Ci sie wydaje oczywiste po wysluchaniu piosenek, to wlasnie to jest typowy przyklad WP:OR. Herr Kriss 19:32, 30 cze 2008 (CEST)


Michael Jacksonedytuj kod

Proszę, przestań.
Jeżeli nadal będziesz niszczyć strony, zostanie Ci zablokowany dostęp do ich edycji.

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Coldpeer" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy