Dyskusja wikipedysty:EXine


Dyskusja wikipedysty:EXine w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Witaj w polskiej Wikipedii!edytuj kod

Bardzo cieszymy się, że do nas dołączyłeś/łaś :) Na dobry początek masz tutaj kilka przydatnych linków, które pomogą Ci "odnaleźć się" w środowisku wiki:

Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.

A poza tym śmiało edytuj strony!


Pozdrawiam, Яudi Kontakt 21:33, 13 sty 2008 (CET)

Uwagaedytuj kod

Witam.

Mam małą uwagę do ciebie. Nie witamy nowych użytkowników, którzy nie wykonali żadnych edycji w Wikipedii. Rzuć okiem na Wikipedia:Komitet powitalny Pozdrawia Hulek21 (dyskusja) 19:34, 15 sty 2008 (CET)

widzę, żeedytuj kod

Powiadom jeszcze wszystkich userów, którzy używają tego szablonu o zmianie, bo mogą o niej nie wiedzieć. Przykuta (dyskusja) 17:14, 16 sty 2008 (CET)

{{Witaj3|NickCzłonkaKomitetu}} jednak niezupełnie, bo jak wytniesz s z szablonu po lewej, to zostanie szablonik z dwójką. A nie wszyscy witający kontrolują co się dzieje na stronie komitetu powitalnego lub może im to umknąć, jeśli chwilowo są nieaktywni. Nadal w instrukcji na stronie komitetu jest zresztą taki kod jak powyżej. Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 17:24, 16 sty 2008 (CET)

Jeszcze jest - w tabeli Przykuta (dyskusja) 17:31, 16 sty 2008 (CET)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:EXine" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy