Dyskusja wikipedysty:EmCeHaUser


Dyskusja wikipedysty:EmCeHaUser w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wpisane przez ciebie treści zostały skopiowane ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją, na której udostępniana jest treść Wikipedii (Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0). W związku z tym Twój wkład musieliśmy usunąć. Nie ładuj do Wikipedii treści z naruszeniem praw autorskich osób trzecich, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Zapoznaj się też z pozostałymi obowiązującymi tu zasadami. Dziękuję. A. Bronikowski zostaw wiadomość 15:51, 16 mar 2011 (CET)

Witaj! Twoja edycja nowego artykułu powiodła się, jednak w obecnej postaci nie spełnia on wymagań artykułu encyklopedycznego.
Proszę, przeczytaj, jak stworzyć poprawne nowe hasło oraz zapoznaj się z zasadami encyklopedyczności. Jeżeli chcesz, aby hasło miało swe miejsce w Wikipedii, opisz je szerzej i podaj źródła. A. Bronikowski zostaw wiadomość 15:56, 16 mar 2011 (CET)

Gromada zuchowa "Mirowskie chochliki"edytuj kod

Proszę bardzo nie wrzucaj kolejny raz tego samego, przeklejonego ze strony gromady artykułu. A. Bronikowski zostaw wiadomość 16:20, 16 mar 2011 (CET)

Przykro mi, ale dłużej bawić się nie będziemy. Kolejna próba przywrócenia tego artykułu zakończy się blokadą Twojego konta. Staszek99 (dyskusja) 17:52, 16 mar 2011 (CET)
  • Żałuje ale byłeś już ostrzegany a pomimo to wprowadziłeś hasło, które uznane zostało za nieencyklopedyczne. Zastanawiam się po co? Czy nie szkoda Twoje czasu i trudu, który można spożytkować na naprawdę coś encyklopedycznego co do którego nikt nie będzie miał zastrzeżeń? Przykro mi ale muszę nałożyć kilkugodzinną blokadę.--Tokyotown8 (dyskusja) 01:25, 19 mar 2011 (CET)

Wikipedysta:Mirowskiechochlikiedytuj kod

Witam. Twoja strona użytkownika została usunięta z kategorii, w których znajdować się nie powinna - odwołanie do kategorii zostało zamienione na link. Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie, dlatego nie musisz na nią odpowiadać. Beau.bot (dyskusja) 08:26, 4 kwi 2013 (CEST)

Nazwa użytkownikaedytuj kod

Nazwa twojego konta nie spełnia zasad. Proszę o złożenie wniosku o zmianę nazwy lub założenie nowego konta. W przypadku nie dostosowania się to konto zostanie zablokowane.Plushy (dyskusja) 17:11, 4 kwi 2013 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:EmCeHaUser" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy