Dyskusja wikipedysty:Felis domestica


Dyskusja wikipedysty:Felis domestica w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwa dyskusji: Archiwum 1Archiwum 2Archiwum 3Archiwum 4Archiwum 5Archiwum 6Archiwum 7Archiwum 8Archiwum 9Archiwum 10Archiwum 11Archiwum 12

Spis treści

Zamek w Międzyrzeczuedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 21 lut 2020 (CET)

Dlaczego anulowałeś edycję 09:25, 29 sty 2020 i to już po kwadransie? Przecież w tym czasie nawet nie zdołałbyś zweryfikować tej informacji. Czyżby poprawność polityczna nakazywała Ci cenzurować cudze wpisy, bo coś Ci się skojarzyło? Zaręczam, że Sędziwój Żydowski (herbu Nałęcz, bodaj z czarnkowskich Nałęczów), burgrabia- zdrajca nie był Żydem, a swój przydomek wziął od posiadanej miejscowości Żydowo. Wpis nie był antysemicki, jeśli o to tylko chodzi, a informację o okolicznościach przejęcia Międzyrzecza przez hufce Jana Szalonego przekazują "Roczniki" Jana Długosza. Tamże o karze, jaka Sędziwoja spotkała za wydanie zamku.

Poprawianie przypisów/Wątek w Kawiarenceedytuj kod

Hej, czy chodzi o tego rodzaju poprawianie przypisów, żeby jako strona nie było podane web.archive.org tylko nazwa strony z której został zarchiwizowany artykuł? Czy to ma wyglądać jak np. w artykule tym lub tym? Była Feministka (dyskusja) 23:02, 12 mar 2020 (CET)

Poprawiłam przypisy. Spójrz teraz na ten artykuł, gdyż dalej wisi do usunięcia Była Feministka (dyskusja) 18:09, 15 mar 2020 (CET) Jeszcze raz ja. Wczoraj wieczorem, przeglądając Najstarsze strony w stronach specjalnych natknęłam się na wiele nieuźródłowionych artykułów. Kilka z nich dało się chociaż znaleźć w internecie, inne niezbyt. Zgłosiłam więc kilkanaście artykułów do poczekalni, żeby albo je naprawiono i zostawiono, albo usunięto. Dziś zauważyłam, że wywołało to emocje, użytkownicy zaczęli bronić tych artykułów (mimo że gdyby je utworzono współcześnie, to byłyby usunięte ze względu na brak źródeł i słownikową formę), znowu insynuować coś w stosunku do mnie. Zszokowało mnie to, tym bardziej, że robią to użytkownicy z doświadczeniem. Powiem tak - nie wiem co robić. Czy pisać swoje artykuły, które lądują do poczekalni i zostają usunięte z przestrzeni głównej z zarzutami w rodzaju farmy kontentu, przypominającej charytatywny dom publiczny i używania translatora (choć artykuły te spełniają obecne standardy w Wikipedii, jedynie mam problemy z wstawianiem przypisów), czy zgłaszać artykuły niespełniające tych norm i czytać głosy użytkowników broniących nieuźródłowionych artykułów, którzy mnie atakują? Sytuacja ta mnie prawdopodobnie zmusi do odejścia stąd. Była Feministka (dyskusja) 11:36, 17 mar 2020 (CET)

Ad:Łukasz Porębskiedytuj kod

Uzupełniłem--Adamt rzeknij słowo 15:28, 22 mar 2020 (CET)

PoPEedytuj kod

Wątek założony przed: 6:19, 27 mar 2020 (CET)

Witam. Proszę o zaakceptowanie uźródłowionych edycji w hasłach: Kościół Ewangelicko-Metodystyczny w RP i Klarysew

Strumień Bokaedytuj kod

No, zjawisko same w sobie superency, jako ewenement hydrologiczny:) Może to akwedukt rzymski z tunelem przebijającym tę grań? Wówczas może rzekę przecinać ile razy chce:) --Piotr967 podyskutujmy 21:03, 1 kwi 2020 (CEST)

Podziękowanie - Wen Zhengmingedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 06:51, 4 kwi 2020 (CEST)

  • Ładne. Widziałem, że chyba Guan Tonga chcesz też opisać, co mnie cieszy. Ja dzisiaj trzech japońskich malarzy wrzuciłem, może będą kolejni. Hoa binh (dyskusja) 16:35, 4 kwi 2020 (CEST)
  • Pięknie! I Xia Gui jeszcze będzie! :D Ja lecę dalej z Japończykami. Hoa binh (dyskusja) 09:46, 6 kwi 2020 (CEST)
    • Super, czekam zatem na Xia Guia (i może coś jeszcze?....). Trzech japońskich malarzy niestety mi odpada - do dwóch nie mam na ten moment wystarczających informacji, do trzeciego źródła, które mam, podają niepełne i wzajemnie sprzeczne informacje oraz z błędami rzeczowymi. Niestety, tak bywa. Ale ogólna liczba haseł, które wyszły, chyba jest zadowalająca. Hoa binh (dyskusja) 12:06, 9 kwi 2020 (CEST)

System Gribeauvalaedytuj kod

Witaj. Stworzyłem już artykuł o tym systemie i na razie jest na mojej stronie Wikipedysty. Oto link do niego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Arek1632/System_Gribeauvala. Jest to w dużej mierze tłumaczenie z angielskiej Wikipedii ponieważ uznałem że trzeba ten temat szeroko omówić. Są tam źródła z en wiki ale także znalezione przeze mnie osobiście. Teraz trzeba by tylko znaleźć jakiegoś eksperta od broni żeby merytorycznie sprawdził co ja tam nawypisywałem i czy to się w ogóle do czegokolwiek nadaje :) Pozdrawiam :) PS. Jeśli masz ochotę i czas też mógłbyś zajrzeć :) Arek1632 (dyskusja) 17:57, 14 kwi 2020 (CEST)

Zhonghuaedytuj kod

Widzę, że Xia Gui się opóźnia :) Wrzuciłem dzisiaj dwóch Chińczyków - zerknij, może coś dodasz, bo ciężko mi było ze źródłami. Hoa binh (dyskusja) 14:50, 17 kwi 2020 (CEST)

  • Ps Dopisałem w propozycjach tematów Zhu Quana. Bardzo ciekawa postać, członek dynastii Ming. Może dałbyś radę coś o nim napisać? Nie znalazłem niestety nic. Hoa binh (dyskusja) 19:49, 17 kwi 2020 (CEST)

Ioannis Ketseasedytuj kod

Koleżka w ciągu 15 minut wstawił hasło ponownie do przestrzeni głównej. „Poprawił” na przykład tak, że nazwę angielską zastąpił... grecką, zapisaną alfabetem greckim ([1]). Treść to dalej w dużej mierze bełkot (W biznesie Ketseas był dyrektorem Narodowego Banku Grecji, a także greckim ministrem spraw zagranicznych). Większość haseł, które mu wcześniej poprzenosiłeś do brudnopisu wraz z innymi użytkownikami, znowu widnieje w przestrzeni głównej. Długo jeszcze administracja zamierza się z tym typkiem cackać? Hoa binh (dyskusja) 15:27, 18 kwi 2020 (CEST)

efekty użycia WP:SK w Randomizowane kontrolowane badania kliniczneedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (59519546) wykonanej 2020-04-21 11:31:30 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Randomizowane kontrolowane badania kliniczne zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (NIESPAROWANE NAWIASY OKRĄGŁE) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał opinie o skuteczności cytrusów były zupełnie nieugruntowane w czasach Linda, a cytat z książki Carpentera świadczy o odwrotnej tezie niż mu była przypisana, [[WP:SK]]+[[WP:SK/mSI|mSI]]+[[WP:SK/Bn|Bn]]+[[WP:SK/ToS|ToS]]. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 22 kwi 2020 (CEST)

Blokada Mateusza Gierygiedytuj kod

Cześć!

Zauważyłem, że zablokowałaś użytkownika Mateusz Gieryga (dyskusja edycje), pomimo tego, że od czasu umieszczenia ostrzeżenia przez Tokyotown8, ne wykonał od żadnej edycji. Blokada jest dość krótka, więc nie widzę sensu w jej usuwaniu, niech trwa. Nie neguję również, ze wkład użytkownika jest... mniej niż akceptowalny. Chodzi mi tylko o to, że według mnie blokada została założona zbyt wcześnie, nie złamał on zasad ostrzeżenia nałożonego przez Tokyo. Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 18:58, 24 kwi 2020 (CEST)

Przypisyedytuj kod

Witaj, zrozumiałem swoje błędy. W następnych dniach przejrzę wszystkie artykuły i poprawię zarówno język, ortografię jak i przypisy. Przepraszam za kłopot, rozumiem już skąd wynikały moje błędy, a także jak bardzo są uciążliwe, dziękuję za wyrozumiałość i zwrócenie mi uwagi. Te błędy już się nie powtórzą. Mateusz Gieryga (dyskusja) 18:57, 27 kwi 2020 (CEST)

Psychologiaedytuj kod

Podobno znasz się na psychologii. Zechcesz zobaczyć Wikipedysta:Nikigu90/Psychologia koloru? Czy to ma jakiś potencjał czy to jakieś przyprawianie o byle czym (niby nauka, a Goethe jako ostatnie z nazwisk, jacyś alchemicy i Chińczycy, psychologów nie widzę). Ciacho5 (dyskusja) 18:26, 29 kwi 2020 (CEST)

Sarissoforoiedytuj kod

Fajnie, że już zaleczyłeś tę ranę (i ów dziwoląg nie myli nikogo), ale pozwól, że ku ogólnemu pożytkowi jeszcze to rozwinę, uporządkuję i zilustruję. Pozdrawiam :-) Cyborian (dyskusja) 21:30, 29 kwi 2020 (CEST)

Prośba o opinięedytuj kod

Hej! Po przemyśleniu poprzednich błędów postanowiłem od zera napisać artykuł o Ruchu na rzecz Wyzwolenia Konga(Wikipedysta:Mateusz Gieryga/Ruch na rzecz Wyzwolenia Konga), zechciałbyś na niego zerknąć i ewentualnie dać znać co jest do poprawy? Pozdrawiam, Mateusz Gieryga (dyskusja) 21:25, 1 maj 2020 (CEST)

Kolega Gieryga raz jeszczeedytuj kod

Cześć! Nie kwestionuję Twojej decyzji, jeżeli wszystko co piszesz jest prawdą, to blokada jest zasłużona. Czy mógłbym prosić Cię jednak o użycie undelete i przeniesienie haseł do brudnopisu? Pozdrawiam! Nadzik (dyskusja) 12:03, 4 maj 2020 (CEST)

Mateusz Gierygaedytuj kod

Witaj. Ja również nie neguję zasadności blokady ale czy to nie jest tak, że początkujący Wikipedyści, a Mateusz się do nich zalicza, nie powinni dostać szansy? Naprowadziłem go i pomagam jak mogę żeby jego edycje były lepsze, tłumaczę. Ze mną na początku było podobnie, tzn też się gubiłem i myliłem a jednak jak widzisz robię już dobre edycje akceptowane przez ogół. Z czasem Mateusz też na pewno będzie wartościowym Wikipedystą, który będzie pomagał rozwijać ten nasz jakże potrzebny projekt. Pozdrawiam Arek1632 (dyskusja) 13:29, 4 maj 2020 (CEST)

Bardzo dziękuję za odpowiednie działanie. — Paelius Ϡ 15:12, 4 maj 2020 (CEST)

Podziękowanie - Kutry torpedowe typu Ajaedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów opiekujących się rubryką, Gżdacz (dyskusja) 07:03, 6 maj 2020 (CEST)

Zaproszenie do TTedytuj kod

Arek1632 (dyskusja) 23:03, 10 maj 2020 (CEST)

Mirage 2000edytuj kod

To oczywisty błąd, głupi żart, nie zauważyłem tego. Dzięki. Smat (dyskusja) 12:33, 11 maj 2020 (CEST)

Mógłbyś zerknąć?edytuj kod

Hej, na wstępie dzięki za danie mi kolejnej szansy. Tym razem faktycznie podejdę z pokorą do tego co tu robię. Dlatego też skrupulatnie poprawiam poprzednie artykuły. Czy mógłbyś zerknąć na pierwszy z nich - Wikipedysta:Mateusz Gieryga/Ludowa Republika Konga? Napisałem go jeszcze raz, od zera. Z góry dziękuję i jeszcze raz przepraszam za poprzednie zajścia! Pozdrawiam, Mateusz Gieryga (dyskusja) 01:20, 12 maj 2020 (CEST)

Operacja Valentine - Podziękowanieedytuj kod

Dziękuję za zauważenie błędów w moim artykule Operacja Valentine. Mam nadzieję, że udało mi się je wszystkie poprawić, więc przenoszę stronę z wikipedysty do artykułu. Jeżeli chcesz, możesz zobaczyć, czy nie ma jeszcze jakichś błędów (ponieważ jestem dopiero początkującym wikipedystą) i napisać jeśli ów błędy będą. Jeszcze raz dziękuję, Kulawik.pl (dyskusja) 16:48, 13 maj 2020 (CEST)

Teraz Kulawik.pl jest moim głównym kontem. Przepraszam za całe zamieszanie, ale gdy jeszcze pracowałem jako Bociuno zniechęciłem się do Wiki i odszedłem (później zapominając hasła). Jednak coś mnie ciągnęło do powrotu do Wikipedii i stworzyłem nowe konto. Myślałem też, że jak będę takim "nowicjuszem" to się zapomni o Bociunie i zacznie się nową pracę (co jak widać chyba nie wychodzi). Kulawik.pl (dyskusja) 17:50, 13 maj 2020 (CEST)

efekty użycia WP:SK w Operacja Valentineedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (59774875) wykonanej 2020-05-13 21:58:33 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Operacja Valentine zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (POWTÓRZENIE?) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał po czyszczeniu kodu przejrzyj wykonane zmiany!. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 14 maj 2020 (CEST)

Pytanieedytuj kod

Cześć, mam jeszcze jedno pytanie, zarówno do artykułu Operacja Valentine, jak i do wszystkich innych, które tworzę: kiedy w przypisach należy używać pola archiwum?? Kulawik.pl (dyskusja) 16:42, 14 maj 2020 (CEST)

Odp:Nowa Mariannaedytuj kod

Odp:Nowa Marianna

Zdaje się że to standard ale czy było kiedyś dyskutowane aby zrobienie przekierowania wkładać do kategorii zostawione? Wydaje mi się że logicznie byłby w usunięte. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 23:54, 21 maj 2020 (CEST)

Agnes Randolphedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 23 maj 2020 (CET)

Uprzejmie proszę o sprawdzenie w miarę możliwości mojego artykułu Agnes Randolph, czy nadaje się do publikacji, jeśli nie, co trzeba poprawić.

RCTedytuj kod

Zastanów się, bardzo proszę, i zrób porządek w przypisach, jeżeli nie zmienisz zdania. Pozdrawiam--Joanna (dyskusja) 19:56, 23 maj 2020 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Felis domestica" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy