Dyskusja wikipedysty:Felis domestica


Dyskusja wikipedysty:Felis domestica w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwa dyskusji: Archiwum 1Archiwum 2Archiwum 3Archiwum 4Archiwum 5Archiwum 6Archiwum 7Archiwum 8Archiwum 9Archiwum 10Archiwum 11Archiwum 12

Spis treści

Blokada ale nie hasłaedytuj kod

Hej, czy mógłbyś przytoczyć jakieś fragmenty moich wypowiedzi które uznałeś za trolling?

Wiesz, wziąłem sobie do serca wszystkie wasze uwagi, Twoje ostrzeżenie zbagatelizowałem bo było arbitralne. Równie dobrze mógł byś powiedzieć, że dostanę bana jeżeli ludzi będzie irytować moja osoba. Nie mam na celu nikogo tu irytować, ale tak czasami bywa że ludzie się nie lubią, z różnych powodów - nie mam takich mocy sprawczych aby wszystkim dogodzić. Nie uważam też że trolling jest wtedy gdy ktoś się denerwuje czy irytuje, chociaż wikipedyjna definicja jest tak szeroka że chyba to obejmuje. Trolling byłby wtedy, gdybym wstawiał jakieś źródła niedostępne za darmo, popierał nimi jakieś własne wynurzenia i zmuszał innych do zakupu tych książek w celu zweryfikowania że te źródła moich wynurzeń nie zawierają. Trolling to bardzo szkodliwa i bardzo uciążliwa złośliwość.

Wydaje mi się że od czasu całej tej afery ze znacznikami starałem się bardzo szybko dostosowywać do panujących tu zasad. Tuż przed banem moim najistotniejszym błędem było założenie, że najpierw powinienem coś przedyskutować, a później edytować. Nie uważam aby tego typu pomyłki były powodem do banowania kogoś, szczególnie że staram się sprostać waszym wymaganiom które dotykają mnie od zaledwie 3 tygodni. Wcześniej nie zapoznawałem się z waszymi regulaminami - kultura i zdrowy rozsądek wystarczał aby nie zwracać na siebie waszej uwagi.

Było by mi bardzo miło gdyby wasza uwaga nie skupiała się tak intensywnie na mojej osobie, chciałem o to poprosić w kawiarence ale to chyba nie jest dobry pomysł robić takie publiczne afery - jeżeli możesz, to poproś inne osoby zaangażowane w mój wątek, na jakimś bardziej intymnym kanale komunikacji aby obluzowały mi tę pętlę na szyi, bo ja naprawdę nie mam złych zamiarów.

SomeRandomSigns (dyskusja) 05:29, 12 kwi 2019 (CEST)

Czy mógłbyś mi odpisać? Bardzo proszę. SomeRandomSigns (dyskusja) 20:34, 19 kwi 2019 (CEST)

Przepraszam za bycie nachalnym. Ponownie bardzo proszę o odpowiedź - chciałbym zrozumieć dlaczego moje błędy były aż tak poważne. SomeRandomSigns (dyskusja) 19:14, 22 kwi 2019 (CEST)

Przypominam się, minęło bardzo dużo czasu i jak dotąd nie otrzymałem od Ciebie odpowiedzi. Chciałbym zrozumieć. Pozdrawiam SomeRandomSigns (dyskusja) 17:04, 11 cze 2019 (CEST)

Odp:2 (Gat Ou Hoi)edytuj kod

Odp:2 (Gat Ou Hoi)

To co? Pomożesz mi w wolnym czasie uporządkować te zapisy? Póki nie ma zaleceń do nazewnictwa geograficznego w Hongkongu, przyjąłbym po prostu kantoński jako wiodący. Najważniejsze, by artykuł pod tym względem był spójny. Torrosbak (dyskusja) 19:33, 17 kwi 2019 (CEST)

Gorna Rekaedytuj kod

Usunąłem tam fragment wprowadzony twoją edycją. Nie mam bladego pojęcia czy zrobiłem dobrze. Jakby co to popraw. ~malarz pl PISZ 09:44, 24 kwi 2019 (CEST)

Witaj.edytuj kod

Chcę Cię poprosić o poinformowanie mnie, czy oznaczenie tych -> https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja_wikipedysty:Elfhelm#Wczoraj_ci%C4%99_o_co%C5%9B_prosi%C5%82em edcji na szaro było zasadne. Proszę Cię o to jako zwykły użytkownik Wiki, bo jesteś członkiem Komitetu Arbitrażowego. Pozdrawiam, Qba0202 (dyskusja) 11:34, 18 maj 2019 (CEST)

Józef Kazimierz Piotr Łubieńskiedytuj kod

Wątek założony przed: 6:16, 11 lip 2019 (CET)

Witaj,


Józef Kazimierz Łubieński(szpieg, ma stronę w Wikipedii od 2009 r) i Józef Kazimierz Piotr Łubieński (kapitan wojsk napoleońskich) to dwie różne osoby. Pomyłkowo - w 2015 r - anonimowy wikipedysta utożsamił kapitana wojsk napoleońskich ze szpiegiem, co jest pomówieniem kapitana wojsk napoleońskich o szpiegostwo. Dlatego wprowadziłem zmiany na istniejącej stronie Józefa Kazimierza Łubieńskiego (szpiega)[czekają na przejrzenie przez redaktora] oraz próbowałem utworzyć nową stronę dla Józefa Kazimierza Piotra Łubieńskiego(kapitana wojsk napoleońskich), by wskazać w Wikipedii, że są to dwie różne osoby. Przedtem sprawę gruntownie zbadałem. I naprawiam krzywdę łatwo uczynioną w Wikipedii w 2015 r kapitanowi wojsk napoleońskich i trwającą do tej pory. Nie jestem wikipedystą i nie potrafię wprowadzić zmian profesjonalnie. Dziękuję za wskazówki, rady i pomoc :). Wojlal

Symfiledytuj kod

Masz jeszcze tę Encyklopedię biologiczną? To kolejne hasło, które wylądowało na mojej liście zgłoszeń do poczekalni. Sławek Borewicz, → odbiór 18:59, 12 lip 2019 (CEST)

Bardzo dziękuję. Sławek Borewicz, → odbiór 16:08, 15 lip 2019 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Felis domestica" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy