Dyskusja wikipedysty:Gawlikrafal


Dyskusja wikipedysty:Gawlikrafal w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Wikipedia:Propozycje do Dobrych Artykułów/Lednica 2000edytuj kod

hej :) Twoje zgłoszenie byłem zmuszony niestety wykasować. Nie spełniasz jako zgłaszający kryterium stażowego zapisanego w regulaminie głosowań (czy jak wolisz, dyskusji) DA. Pozwół, ze zacytuję: "Zgłosić artykuł do nominacji może każdy zalogowany użytkownik, edytujący co najmniej od miesiąca i mający na swym koncie minimum 100 nieusuniętych edycji w przestrzeni głównej". Pozdrawiam. Stefaniak (dyskusja) 14:52, 19 maj 2009 (CEST)

nie ma sprawy. Też przecież kiedyś zaczynałem ;). Pozdrawiam. Stefaniak (dyskusja) 16:46, 19 maj 2009 (CEST)

Portal:Chrześcijaństwoedytuj kod

zwróciłem się już do jednego z userów redagujących stronę główną, żeby wrzucił na stronę główną Twój portal do rubryki portale. Skontaktuję się z zaznajomionym userem działającym w branży chrześcijańskiej na wiki w Twojej sprawie. On Cię powinien pokierować dokładnie co i jak i odpowie na jakiekolwiek pytania (user ten przy okazji jest adminem). Pzdr. Stefaniak (dyskusja) 21:00, 24 maj 2009 (CEST)

Dodałem info o Twoim portalu na stronach: WP:Portale i WP:TO. Stefaniak (dyskusja) 21:11, 24 maj 2009 (CEST)

Projekt zaprasza Twórcę Portalu!edytuj kod

Paterm >Odpisz< 11:37, 25 maj 2009 (CEST)

Spokojnie! Rozglądaj się wszędzie i nie bój się robić błędów. Pozdrawiam serdecznie! Paterm >Odpisz< 13:16, 25 maj 2009 (CEST)

Cmentarz katolickiedytuj kod

Lajsikonik Dyskusja 17:58, 25 maj 2009 (CEST)

  • art Cmentarz katolicki został przeniesiony do Twojego brudnopisu--Adamt rzeknij słowo 18:06, 28 maj 2009 (CEST)

Czy wiesz, że ...edytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Staszek99 (dyskusja) 23:07, 7 cze 2009 (CEST)

Cała przyjemność po mojej stronie, pozdrawiam serdecznie Staszek99 (dyskusja) 12:10, 8 cze 2009 (CEST)

Ad:Dyskusja wikipedysty:Adamtedytuj kod

Witaj. Tylko skąd mam ja i inni widzieć ze jesteś autorem tego artykułu? na tej stronie znajduja sie wytyczne [1] jak postepowac w takiej sytuacji Ze strony parafii prosze wysłac do Wikipedia:OTRS zgode na publikacje treści ze strony Parafii i udostepnienie jej na odpowiedniej licencji GFDL, --Adamt rzeknij słowo 16:06, 8 cze 2009 (CEST)

Aktywnośc w Wikiprojekcie Informatykaedytuj kod

Cześć!

Piszę do Ciebie bo na stronie Wikiprojektu Informatyka zadeklarowałeś chęć pomocy w tematach związanych projektem. Obecenie staram się rozruszać Projekt tak, aby przyniósł coś pożytecznego. Pierwszym etapem tego zadania jest usunięcie z listy członków osób, które straciły zapał do pracy i nie chcą już pomagać Projektowi. Chciałbym abyś w dyskusji projektu ponownie zadeklarował swoją chęć udziału w projekcie, przejrzał tabelkę uczestników oraz uaktualnił kolumnę "Jak mogę pomóc". Jeżeli w ciągu dwóch tygodni nie odpowiesz na tą wiadomość na stronie dyskusji Wikiprojektu, usunę Cię z listy członków. Pozdrawiam, Matek M (dyskusja) 16:07, 14 cze 2009 (CEST)

Fallacy of compositionedytuj kod

Jakieś akademickie źródło? Czy nie ma polskiej lub łacińskiej nazwy?Xx236 (dyskusja) 15:05, 24 lip 2009 (CEST)

pochopne usunięcie, hasło jest na swoim miejscu, nie zapoznałem się z tematem - mój błąd, przepraszam. Zapraszam do rozbudowy hasła. maikking dyskusja 10:45, 5 sie 2009 (CEST)

Michał Sobkowski dyskusja 20:36, 17 sie 2009 (CEST)

Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Tomaszowie Lubelskimedytuj kod

Witaj! Beau.bot wykrył w zawartości dodanej przez Ciebie strony Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Tomaszowie Lubelskim spore fragmenty będące kopią http://parafia-serca.pl/historia.php, w związku z tym została ona oznaczona jako naruszająca prawa autorskie. Wikipedia nie może zawierać tekstów objętych prawami autorskimi sprzecznymi z jej licencją. Jeśli stan prawy tego tekstu nie zostanie wyjaśniony, to zostanie on w najbliższym czasie usunięty.

W celu rozwiązania zaistniałej sytuacji zapoznaj się z możliwymi rozwiązaniami:

  • Jeśli tekst znajduje się w domenie publicznej lub na licencji kompatybilnej z Wikipedią – wyjaśnij to na stronie dyskusji oraz podaj link potwierdzający licencję skopiowanego tekstu. Sprawdź na jakiej licencji przechowywane są teksty w Wikipedii.
  • Jeśli posiadasz prawa autorskie do skopiowanego tekstu lub posiadasz zgodę na publikację zgodną z licencją Wikipedii – zapoznaj się ze stroną Zamieszczanie haseł i grafik wcześniej opublikowanych.
  • Skopiowany tekst wykorzystaj jako źródło do napisania własnego tekstu – miej jednak na uwadze, że nieznaczne przeredagowanie tekstu nadal narusza prawo autorskie, patrz Hasła nieznacznie przeredagowane.
  • Skopiowany tekst jest niewielkim fragmentem całości utworu – oznacz taki fragment jako cytat za pomocą przypisu lub odpowiedniego szablonu.
  • Upewnij się, czy w historii strony nie ma wersji nienaruszającej prawa autorskiego. Jeżeli jest, to przywróć ją.
  • Usuń tekst naruszający prawa autorskie, o ile nie spowoduje to utraty sensu tematu strony.


Pamiętaj, że kopiowanie cudzych tekstów jest naruszeniem praw autorskich i może wiązać z pociągnięciem Ciebie do odpowiedzialności prawnej!


Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie przez robota Beau.bot, którego opiekunem jest Beau.
Jeśli robot popełnił błąd, przepraszamy! Koniecznie skontaktuj się z jego opiekunem – kliknij tu, by zostawić wiadomość.
Beau.bot (dyskusja) 12:26, 25 sie 2009 (CEST)

Wpisane przez Ciebie treści zostały skopiowane ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją, na której udostępniana jest treść Wikipedii (Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0). W związku z tym Twój wkład musieliśmy usunąć. Nie edytuj Wikipedii z naruszeniem praw autorskich („NPA”) osób trzecich, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne.

Jeżeli posiadasz prawa autorskie do tej treści lub masz zgodę na jej publikację w Wikipedii, to powiadom mnie na mojej stronie dyskusji i zastosuj procedurę opisaną tutaj. W przeciwnym razie możesz wysłać do posiadacza tych praw prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego twórczości (możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj). Skopiowane teksty można zamieścić w Wikipedii dopiero po uzyskaniu takiej zgody.

Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie cudzej twórczości, przeredaguj tekst własnymi słowami. Zobacz przy tym jak unikać podejrzeń o NPA. Dziękuję. Trivelt (dyskusja) 14:09, 25 sie 2009 (CEST)

Born Again Christiansedytuj kod

Spotkałem się po raz pierwszy z tym odłamem(?) chrześcijaństwa i nie wiem jakiej polskiej nazwy używa się w naszym kraju. W związku z tym ciężko mi znaleźć jakieś informacje po polsku. Angielska strona na wikipedii nie ma tłumaczenia.

Nawróceni chrześcijanie. Ale czy to jest ruch? Zobaczę... Gawlikrafal (dyskusja) 21:13, 26 maj 2010 (CEST)

Portal:Anglikanizmedytuj kod

Hoa binh (dyskusja) 14:08, 19 sty 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Gawlikrafal" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy