Dyskusja wikipedysty:IP Man


Dyskusja wikipedysty:IP Man w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum: część 1, część 2

Spis treści

EKiedytuj kod

Cześć! Wstawiając {{ek}} proszę nie kasuj zawartości strony. Ułatwia to adminom robotę i sprawdzenie czy jeszcze czegoś na ek-owanej stronie, poza szablonem, nie było. Pozdrawiam, :) ptjackyll (zostaw wiadomość) 14:43, 9 paź 2017 (CEST)

Mroczna wieżaedytuj kod

"Wiatr przez..." został wydany pod takim tytułem, a nie "Mroczna Wieża..." poza tym to ósma książka nie siódma. To nie żadne formatowanie tylko tytuły polskich wydań. Pozdrawiam Mithoron (pedo mellon) 15:54, 12 paź 2017 (CEST)

Odp:norobiłem bałaganuedytuj kod

Odp:norobiłem bałaganu

Częściowo naprawił już Mithoron, a ja chyba dokończyłem dzieła. Zobacz czy wygląda tak jak chciałeś. Pozdrawiam, :) ptjackyll (zostaw wiadomość) 19:48, 12 paź 2017 (CEST)

Kategoria:Artykuły kinematograficzne bez ocenyedytuj kod

IOIOI2 22:52, 28 cze 2018 (CEST)

Wycofanieedytuj kod

Gdzie tu był wandalizm? Thraen (dyskusja) 15:23, 27 mar 2019 (CET)

  • Nie o to chodzi jak ma wyglądać tylko już Ci zwracano uwagę na nadużywanie procedury wycofania. Nie wolno wycofywać edycji nie będących wandalizmami, jeśli się z czymś nie zgadzasz możesz anulować oczywiście podając wyjaśnienie w opisie edycji, pozdrawiam Thraen (dyskusja) 15:30, 27 mar 2019 (CET)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry IP Man -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 12:52, 24 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:IP Man" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy