Dyskusja wikipedysty:Imerr


Dyskusja wikipedysty:Imerr w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Wstawianie podpisu

Jeszcze jedna ważna sprawa. Na stronach dyskusji, głosowaniach itp. podpisujemy się poprzez wpisanie ~~~~ (czterech tyld) – można w tym celu użyć odpowiedniego przycisku na pasku edycji (patrz ilustracja obok). Po zapisaniu strony pokaże się Twój nick z linkiem i datą.

Jeżeli masz z czymś jakieś problemy lub pytania, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.

A poza tym śmiało edytuj strony!

Wojciech Pędzich Dyskusja 00:02, 4 maja 2007 (CEST)


Spis treści

Freddie Mercuryedytuj kod

Jeśli sugerować się userboxem w Twoim profilu, deklarujesz się jako Wikipedysta dbający o ortografię. Tymczasem przywróciłeś chyba wszystkie błędy (co prawda głównie interpunkcyjne, ale w sumie to ta sama działka), jakie poprawiłam dziś w artykule Freddie Mercury... I teraz jeszcze bezczelnie prosisz o poprawki. ;P Nevermore 20:52, 4 maja 2007 (CEST)

Tak, to moja wina. Po prostu pomiędzy tymi edycjami sam edytowałem artykuł i pozmieniałem na raz tyle rzeczy, że potem już nie naniosłem Twoich poprawek. Dalej siedzę nad tym artykułem, więc pewnie do tego jeszcze wrócę.--Imerros 21:13, 4 maja 2007 (CEST)

Imerr?edytuj kod

Ten Imerr? Ten, co go znam i on powinien kojarzyć mnie, czy jakiś inny imerr? :) Bo jak inny to przepraszam, a jak ten sam, to witam. Airwolf {D} 23:04, 4 maja 2007 (CEST)

Ten sam :) Witam pana administratora :P --Imerros 23:08, 4 maja 2007 (CEST) A ja dorzucę uwagę techniczna - odpowiadając na czyjeś wiadomości, napisz na jego stronie dyskusji. Możliwe, że Airwolf tu zajrzy, ale możliwe, ze nie. I podpisz się czterema tyldami (zostaną zamienione na Twojego nicka i czas nadejścia wiadomości). Pozdrawiam. Wojciech Pędzich Dyskusja 23:09, 4 maja 2007 (CEST) Sehr gut, a ponieważ W. Pędzich to też admin, masz w razie czego do kogo się zwrócić :) Airwolf {D} 23:25, 4 maja 2007 (CEST)

Dyskusja:Freddie Mercuryedytuj kod

Nie wolno kasować stron dyskusji artykułów. 87.207.143.212 16:12, 15 maja 2007 (CEST).

Odpedytuj kod

Jak widzę, już sobie poradziłeś. Na przypisach to ja się nie znam, a co do tłumaczenia...

  1. Czuję się w tych kwestiach winny bardziej, niż to można wyrazić - na przykład, gdy jesteśmy za kulisami i gasną światła i zaczyna się ryk tłumu, nie działa to na mnie w taki sposób jak na Freddiego Mercury'ego, który wydawał się kochać i rozkoszować się miłością i uwielbieniem tłumu.
  2. Moja prywatność zawsze była bardzo ważna dla mnie i słynę z braku wywiadów ze mną. Proszę zrozumieć, iż ta polityka będzie kontynuowana.

Airwolf {D} 17:02, 15 maja 2007 (CEST)

freddieedytuj kod

Witaj, jeżeli bardzo nalegasz to oczywiście, rzeczywiście widzę że najnowsza historia tego artykułu to głownie Twoja praca, ale może mógłbyś poczekać do końca głosowania, nie wwątpię że masz jakąś wizje na ten artykuł, ale to głosowanie, a właściwie dyskusja może przynieść wiele fajnych pomysłów, jeśli nie medal już teraz? Wikipedysta Akerman 17:21, 15 maja 2007 (CEST)

freddieedytuj kod

Widzę, że ktoś zdążył usunąć szablon przede mną, ale oczywiście ok, i tak bym to na Twoja prośbę zrobił, jesli miałbyś jakieś merytoryczne pytania to chętnie posłużę Ci pomocą przy artykule, i proszę, żebys po zakończeniu tej głównej części pracy, dał mi znać, wypromowałem tu już artykuł o gitarze B. Maya, mam wielu wiki znajomych, którzy szybciutko, zagłosują i będzie medal, już drugi związany z queen. Wikipedysta Akerman 22:54, 15 maja 2007 (CEST)

Barcaedytuj kod

Witaj, więc znalazłeś na Wiki kogoś, kto się Barceloną interesuje :) Medaliści MŚ - ktoś jeszcze jest?, o Barcelonie Dragons nie napisałem nic, ale jak na pewnej stronie o FCB będzie dokończony artykuł to też o tym sporo napiszę, tak samo o innych sekcjach (likwidacje, powstania, zrzeszenia), w zawodnikach sprzedanych zedytuję zaraz. A to "w każdej dyscyplinie..." nie jest napisane przeze mnie, i jeszcze będę nad tym pracował. Jeszcze herby - nie ma ich na Wiki, są na Barcapedii - dość zaskakujące. Tylko problem w tym, że nie wiem jak to wrzucić na Wikipedię. Jeszcze czerwone linki - nato często zwracają uwagę inni wikipedyści przy glosowaniach nt. art na medal, nie wiem czy się wyrobię z tymi linkami. Może znasz kogoś, kto ma wolny czas (nie musi byc zarejestrowany na wiki rzecz jasna), kto by zrobił artykuly z sekcji "Znani piłkarze", "Trenerzy". Z prezydentami już nie ma tyle pracy. Bojan Krkić... 1/2 Hiszpana,k 1/2 Serba, więc nie wiem :).PS: Freddi będzie miał medal :) i Ty też :) Pozdrawiam, Plati 20:17, 16 maja 2007 (CEST)

Już poprawione. Teraz pracuję nad meczami z polskimi klubami. :) Plati 16:22, 18 maj 2007 (CEST)

W tym temacie jest trochę za mało, ale fajnie, że jest opisane. Info biorę z dodatku Przegladu Sportowego "Wielkie Kluby Europy", tylko, że z wersji PDF, i trzeba to przepisywać, więc trochę schodzi. Tutaj jest to zrodlo :) Plati

Zaproszenie do odnowionego Wikiprojektu Polityka | edytuj kod

Witaj!

Zapraszam serdecznie do udziału w Wikiprojekcie Polityka. Chcemy wspólnie rozbudowywać polityczne strony Wikipedii i ulepszać artykuły dotyczące szeroko rozumianej polityki i stosunków międzynarodowych. Zachęcam do współpracy! Pozdrawiam, Powerek38 (dyskusja) 17:18, 29 maja 2007 (CEST)

Dziękiedytuj kod

Teraz lepiej? :) Laudrup się tam przemknął jako półfinalista Euro '84. W sumie mam dylemat, co z nim zrobić, bo z formalnego punktu widzenia to właśnie jest brązowy medal (3. miejsce ex aequo z Portugalią. Airwolf {D} 13:01, 2 cze 2007 (CEST)

A z tymi z Ameryki Południowej wcale nie będzie ciężko, bo wbrew pozorom nie było ich aż tak wielu. Airwolf {D} 13:02, 2 cze 2007 (CEST)

Odpowiedźedytuj kod

Ale to nie jest pytanie do mnie, zapytaj Szczepana, dlaczego tak zrobił. Airwolf {D} 20:11, 4 cze 2007 (CEST)

re:Pytanieedytuj kod

Głosowanie dotyczy wielu podobnych haseł. Dla przejrzystości zebrano je na podstronie, gdzie głosowaniu poddany jest każdy element, pozdrawiam --Szczepan talk 20:30, 4 cze 2007 (CEST)

Re:Szablon Queenedytuj kod

Hm... ok, wstawi się... Wczoraj po prostu nie spojrzałem, dokąd te linki prowadzą i wolałem je wyrzucić. Mój błąd. Jeśli chodzi o Deacy Amp... Nie kojarzę nikogo, ale mogę się rozejrzeć... a może uda mi się samemu coś z tym zrobić. Rechta [dyskusja] 13:44, 7 cze 2007 (CEST)

A może Enjoy będzie się orientował. Rechta [dyskusja] 13:58, 7 cze 2007 (CEST)

Re: Deacy Ampedytuj kod

Witam. Niestety nie dam rady Tobie pomóc. Nie mam, praktycznie, żadnego pojęcia na temat spraw związanych z gitarami :-/

Re: Szablony FC Barcelonaedytuj kod

Dobrze, zgadzam się, ale można dodać jeszcze mecze finałowe w europejskich pucharach (wzmianka o tym w sukcesach klubu), jak również może wartałoby w tym szablonie umieścić "FC Barcelona na Commons", ale z tym nie jestem pewien. Tylko te szablony co utworzyłeś to raczej do góry nie pójdą tylko na dół strony :) I jeszcze jedna sprawa: Jak masz jakieś pomysły na rozbudowanie artykułu to mógłbyś trochę poedytować też, ponieważ mnie pomysły się raczej skończyły :) Plati Pogadaj z Platim 17:52, 14 cze 2007 (CEST)

listaedytuj kod

Sorry nie zauważyłem... Ale o które mniej ważne sekcje Ci/Panu chodzi, bo za bardzo nie skumałem. Jak o hokej na wrotkach albo futsal to będę aktualizował chyba że nie będę miał dostępu do neta.. A będę w przyszłym sezonie mógł zrobić oddzielny artykuł o wynikach chociaż sekcji piłki nożnej? Proszę o odpowiedź. Thx. --Sponsor 15:15, 15 cze 2007 (CEST)

FC Barcelonieedytuj kod

Wcześniej było odmieniane, to Airwolf napisał że się nie odmienia. Chyba dobrze napisał w FC Barcelonie - w FC Barcelona w propozycjach na medal/FC Barcelona. Także już nie wiem.Plati Pogadaj z Platim 13:12, 16 cze 2007 (CEST)

Odpowiedz sobie na pytanie, gdzie grał wcześniej Maciej Żurawski. W Wiśle... Krakowie? Czy jednak w Wiśle Kraków? Airwolf {D} 21:34, 16 cze 2007 (CEST)

Nickedytuj kod

Nie. Jeżeli konto o danej nazwie zostało założone, nie ma możliwości, by inny wikipedysta przejął tego nicka. Airwolf {D} 22:17, 19 cze 2007 (CEST)

Kadra FCBedytuj kod

Dlaczego piszesz w haśle o kadrze na sezon 2007/08, skoro okno transferowe jest wciąż zamknięte i kadra nie miała jeszcze czasu się zmienić? Airwolf {D} 18:39, 22 cze 2007 (CEST)

FC Barca Bedytuj kod

Rozumiem, że jesteś zaangażowany w budowę hasła FC Barcelona, ale wynik tego głosowania: Wikipedia:Głosowania/Encyklopedyczność rezerw klubów piłkarskich jest jednoznaczny. Trzeba przenieść zawartość do macierzy, a ten artykuł usunąć i wstawić redir do głównego. Radegast89 18:25, 23 cze 2007 (CEST)

Jakbyś nie zauważył to tam są wymienione m.in. drugie zespoły polskich klubów. Głosowanie dotyczyło wszytskich rezerw zespołów nie zależenie od ligi. Radegast89 18:28, 23 cze 2007 (CEST) Dobra ... panowie na IRC konstruktywnie przekonali mnie, że może zostać, choć dla mnie artykuły o rezerwach są nieency. Pozdrawiam. Radegast89 18:39, 23 cze 2007 (CEST) Real Madryt Castilla jest osobnym hasłem. Plati Pogadaj z Platim 19:35, 23 cze 2007 (CEST)

Wikipedysta:Plati/Panel ekspertówedytuj kod

Zapraszam do głosowania na temat rozpoczęcia mojej działalności w dziale piłka nożna. Z góry dziękuję. Plati Pogadaj z Platim 19:35, 23 cze 2007 (CEST)

  • Cześć, to jeszcze raz ja. Napisz mi, co można jeszcze dodać ulepszyć do artykułu FC Barcelona, to chętnie zrobię. Historię zakleiłem, o fundacjach napisałem. Są trenerzy, prezesi, stroje, sponsorzy. Chciałbym zapytać, czy nie znalazłbyś wolnej chwili i przeczytać ten artykuł i poprawić lub napisać co trzeba poprawić na mojej stronie dyskusji?
Witaj :) Dzięki, że mi zwracasz uwagę na takie rzeczy, bo przy okazji poprawiam i aktualizuję. Co do socios, chodzi o pewne POV w tym zdaniu "Posiada miliony cules". Zastanawiam się na powrocie tego zdania, lecz nieco zmodyfikowanego, tak ,aby było wszystko clear.

Teraz kibice: Które sekcje/zdania są przepisane z Barcapedii, bo chyba nie kojarzę :) Zrodla są tym razem sprawdzone, ale ciągle pracujemy nad tym. Z inicjatywy Laporty powstal mecz i mam zrodlo. Oczywiscie, mozesz ciągle mi pisać co źle, będziemy pracować, aby ten art był lepszy od Realu Madryt.. Pozdrawiam, Plati Panel dyskusyjny 19:44, 3 lip 2007 (CEST)

Właśnie ściagam szablon wEdycji, ponieważ jak wspomniałeś wcześniej blokuje niejako dostęp do edycji innym użytkownikom. Źródło o Laporcie mam na dysku i znajduje się w tej aplikacji (trzeba najpierw pobrać na dysk twardy torrent z programu, np: uTorrent), ściaga się z jakies 40 minut. Pozdrawiam, i liczę, iż przyłączysz się do edycji tego artykułu. Plati Panel dyskusyjny 11:12, 4 lip 2007 (CEST)

wejdz prosze tutaj: [1] :)

Bohemian Rhapsodyedytuj kod

Fragment utworu wykorzystano w filmie Świat Wayne'a. :) Pozdrawiam Lajsikonik Dyskusja 21:05, 7 lip 2007 (CEST)

Wojciech Olejniczakedytuj kod

Witam! Jak sprawdziłem w historii edycji artykułu o Wojciechu Olejniczaku swego czasu dopisałeś do jego biografii informację [2] o tym, że Olejniczak jest kibicem Widzewa. W związku z tym mam dwie sprawy. Nie będę się rozwodził za bardzo - oto mój głos w dyskusji. Jak znajdziesz chwilkę to może odniesiesz się do tego głosu. Ale oczywiście nie ma pośpiechu;) Pozdrawiam, Kimodin 21:34, 9 sie 2007 (CEST)

Tenisedytuj kod

Witaj! ;) Jestem Anne Marie i zajmuję się na Wikipedii tenisem. Chciałabym zaprosić Cię do przejrzenia wikiprojektu tenisowego. Jeśli jesteś zainteresowany edycją artykułów, to z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie ;) I oczywiście zachęcam do udziału w dyskusjach. Pozdrawiam, Anne Marie ;) (dyskusja) 18:49, 30 gru 2007 (CET)

FCBedytuj kod

Aż boję się patrzeć... Airwolf {D} 22:17, 16 sty 2008 (CET)

Przeczytałem. Już wiem, że jutro będę przeciw. W sumie byłbym dziś, ale skoro Platiemu zależy, żebym nie głosował już teraz, to nie zagłosuję. Airwolf {D} 08:29, 17 sty 2008 (CET)

WikiProjet Żużeledytuj kod

Zaproszenie do WikiProjektu Żużeledytuj kod

Witaj serdecznie!

Chciałbym uprzejmie zaprosić Cię do uczestnictwa w WikiProjekcie Żużel:

Pozdrawiam, czegos (dyskusja)

user:Imerredytuj kod

Witaj, zlozyles wniosek o przejecie nazwy, ale nie zostawiles odpowiedniej informacji ({{Przejmowanie - przeniesione}}) na stronie dyskusji tego uzytkownika. Pamietaj, ze 14 dni liczone jest od powiadomienia danego usera o checi przejecia nazwy, pozdrawiam --Szczepan talk 02:18, 16 lut 2008 (CET)

Ech. oczywiscie masz racje, moj blad, szablon {{Przejmowanie - informacja}} --Szczepan talk 11:40, 16 lut 2008 (CET)

FC Barcelonaedytuj kod

Możesz też zacząć robić to hasło. Ja już się nie mieszam. Pozdrawiam Plati dyskusja 17:43, 25 lut 2008 (CET)

Ronaldinhoedytuj kod

No właśnie, cofnięty napastnik czy wysunięty pomocnik? On zdaje się przez większą część kariery był nominalnie pomocnikiem. Szwedzki (dyskusja) 19:29, 26 lut 2008 (CET)

Bojanedytuj kod

Normalka. Airwolf {D} 22:48, 1 mar 2008 (CET)

Nie ma. Możesz hasło pokazać komuś albo zgłosić je i na bieżąco poprawiać błędy. Istnieje/Istniała WP:KWA, ale to nie są hasła tego kalibru. Airwolf {D} 16:00, 24 mar 2008 (CET)

ipedytuj kod

Zrobione, dzieki- jak sie nie odezwie przez maila i bedzie kontynuowal dam dluzszego. Pozdrawiam... Vuvar1 Dyskusja 20:12, 18 mar 2008 (CET)

Blokadaedytuj kod

Po konsultacji zostałeś zablokowany na okres czterech godzin za prowadzenie wojen edycyjnych prawdopodobnie motywowanych względami osobistymi. W przyszłości zalecam udanie się najpierw do dyskusji hasła lub do administratora/mediatora. Airwolf {D} 13:29, 25 mar 2008 (CET)


Bohemian Rhapsodyedytuj kod

Witaj, chciałem ci zasugerowac zgłoszenie artykułu do DA, wymaga jednak kilku poprawek, hasło nie moze miec tylu czerwonych linków, nalezy tez poprawic ewentualnie styl i literówki jesli takie sie znajda, hasło wyglada porzadnie sa źródła etc, zapraszam tez do udziału w Wikiprojekt:Muzyka i muzykologia/Lepsze artykuły, wspomniałem równiez tam co nalezało by poprawic, pozdrawiam DingirXul Dyskusja 01:52, 28 mar 2008 (CET)

aha sekcje ciekawostki trzeba zintegorac z czescia główna DingirXul Dyskusja 01:53, 28 mar 2008 (CET)

Stoiczkowedytuj kod

Ech, dodałem sobie to głosowanie do Obserwowanych na wszelki wypadek. Tak, chodzi mi o Stoichkova (który, na marginesie, na realmadrid.pl ostatnio pojawił się w tej pisowni w 2004 roku, później było już tylko dobrze :) ). Airwolf {D} 21:22, 31 mar 2008 (CEST)

Freddie Mercury‎edytuj kod

Witaj, chyba nie ma co się sprzeczać o tą orientację tylko wyjaśnić, że jest to kwestia sporna. Według jednych źródeł był bi, innych gay, a jeszcze inne (np. na ang. wiki) mówią, że skrywał swoją orientację seksualną. Pozdr. --Plywak dysk. 21:32, 1 kwi 2008 (CEST)

To co napisałeś może klasyfikowac go jako biseksualistę – w biseksualiźmie mogą wystepowac okresy większego i mniejszego zainteresowania określoną płcią. Uważaj proszę aby nie wiązać jego rozwiązłego stylu życia z orientacją seksualną. Orientacja seksualna nie determinuje tego czy ktos jest monogamiczny czy nie. A Freddie to fakt w róznych okresach życia do monogamicznych nie należał....

Im as gay as a daffodil, dear' Freddie Mercury, 1974

I remember back in an interview where I said, 'I play on the bisexual thing.' Of course I play on it. It's simply a matter of wherever my mood takes me. If people ask me if I'm gay, I tell them it's up to them to find out. Freddie Mercury (Rock, 1976)

While in many respects he was overtly queer his whole career, (“I am as gay as a daffodil, dear” being one of his most famous quotes), his sexual orientation seemed to pass over the heads of scrutinizing audiences and pundits (both gay and straight) for decades. Robert Urban http://www.raggedblade.com/reviews/000329.html

Na pewno cytat Mary byłby silnym źródłem o orientacji. Może masz? na pewno aktualna wersję stwierdzającą, że był biseksualny przydałoby się przeredagować ze źródłami, że to niejednoznaczne. Pozdrawiam! --Plywak dysk. 22:21, 1 kwi 2008 (CEST)

Re:Ronaldinhoedytuj kod

A w Barcelonie to gdzie niby gra? Na ataku rzadko, bo to miejsce jest dla Henriego i Eto'o. Gra też na ofensywnej pomocy. Jak mi nie wierzysz to zobacz sobie w innych źródłach, np. tu, lub tu. PS11Dyskusja 16:42, 9 kwi 2008 (CEST)

W haśle o FC Barcelonie dokładnie pisze, że Ronaldinho to pomocnik a Messi gra na pozycji napastnika. [3]PS11Dyskusja 16:48, 9 kwi 2008 (CEST)

Michał Kamińskiedytuj kod

Faktycznie, M. Kamiński jest w PiS. Napisze, że Draba i Kamiński są z Kancelarii Prezydenta.

Co do zakładki Partie polityczne, to chyba we wszystkich programach publ. gdzie są podani goście takie zakładki istnieją, moge jedynie zmienić przynależność partyjną na SLD albo SDPL.

Pozdrawiam Nicolauskas

Koteckaedytuj kod

"Nie chodzi o przegląd prasy, ale o informacje o dziennikarce o której jest chyba teraz najgłośniej." - no to jest właśnie przegląd prasy. Zadaniem encyklopedii nie jest opisywanie tego co jest najgłośniejsze w danej chwili, ale to co jest ważne, istotne i ponadczasowe. Różnica pomiędzy njusem, a encyklopedią to mniej więcej rok - jeżeli za rok dane kwestie będą istotne to wtedy warto je opisać, do tego czasu pozostają plotką. roo72 Dyskusja 13:42, 26 kwi 2008 (CEST)

szablonedytuj kod

O ile mi wiadomo, nie istnieją ustalenia, które uniemożliwiałyby powstanie takiego szablonu, wydaje mi się, że możesz go spokojnie dodawać do haseł. Airwolf {D} 19:45, 19 maj 2008 (CEST)

Pozwolenieedytuj kod

Przyklad maila i gdzie nalezy to wyslac jest pod commons:Commons:Email templates. Jak juz wysla, to zapytaj sie wpedzicha o numer biletu OTRS, ktory bedziesz wstawial jako parametr w commons:Template:PermissionOTRS. Herr Kriss 00:06, 20 maj 2008 (CEST)

Guardiolaedytuj kod

Poza upałem i rozkojarzeniem (?) nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Głupim i ślepym, Kimodin (dyskusja) 15:39, 31 maj 2008 (CEST)

Ad:Dyskusja wikipedysty:Adamtedytuj kod

Witaj Oczywiście że jeżeli będziesz miał źródła i treść zostanie poprawiona możesz wstawic artykuł do przestrzeni głównej. zastanów się nad stworzeniem artykułu zbiorczego o róznych zwodach To było by dośc ciekawe. Artykuł masz w brudnopisie Pozdrawiam --Adamt rzeknij słowo 19:53, 17 lut 2009 (CET)

Bojan Krkićedytuj kod

Krkić został został zgłoszony do odebrania DA. PS Discussion 23:08, 20 mar 2010 (CET)

FC Barcelona Cedytuj kod

Nedops (dyskusja) 13:06, 8 kwi 2010 (CEST)

FC Barcelona Cedytuj kod

Lukasz Lukomski (dyskusja) 18:44, 14 kwi 2014 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Imerr" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy