Dyskusja wikipedysty:Jamder


Dyskusja wikipedysty:Jamder w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Nie wolno przesyłać skopiowanych z Internetu grafik których nie jesteś autorem.

Spis treści

Grafikiedytuj kod

Przysyłasz grafiki do których nie masz prawa autorskich i w dodatku wklejasz szablon self podszywając się po autora. nie rób tak więcej! JRS dyskusja 17:28, 4 mar 2007 (CET)

Singleedytuj kod

Zapoznaj się proszę z [1]. Roo72 Dyskusja 10:47, 13 mar 2007 (CET)

Pytanie i prośba;)edytuj kod

Hej! Z jakiego źródła i z jakich list wziąłeś informacje o pozycjach singli Gosi Anrzejewicz?
Z góry dziękuję za informację! Z poważaniem --Pawelooss Dyskusja 17:23, 4 maja 2007 (CEST) Pozdro4u;)

Ponawiam powyższą proźbę. Jest ona dla mnie bardzo ważna! Z poważaniem --Pawelooss Wyślij esa! 20:37, 22 maja 2007 (CEST) Widzę, że zajmujesz się pozycjami wielu singli i płyt różnych wykonawców na listach przebojów. Czy mógłbyś (mogłabyś) mi chociaż powiedzieć gdzie mógłbym znaleźć takie informacje o singlach i płytach Verby? Bardzo proszę o opdowiedź! Z góry dziękuję! pzdr;) --Pawelooss Wyślij esa! 16:00, 29 cze 2007 (CEST)

Kasowanieedytuj kod

Witaj usuwanie treści dyskusji jest nie mile widziane na Wikipedii. Proszę nie kasuj uwag, próśb czy pochwał z tej strony Z powazaniem --Adamt rzeknij słowo 14:03, 8 maja 2007 (CEST)

N.B.edytuj kod

Używaj proszę przycisku "Pokaż podgląd" przed zapisaniem strony. Pozwoli ci on wyświetlić wprowadzone zmiany, przed zapisaniem. A zapisując co chwilę różniące się tylko np. jednym przecinkiem wersje strony zaśmiecasz serwery Wikipedii. Nad tekstem hasła najlepiej pracuj we własnym brudnopisie, a dopiero potem stwórz hasło. I koniecznie wypełniaj pole "Opis zmian", co pozwoli innym Wikipedystom, zaglądając do zakładki "Historia i autorzy" ocenić co zmieniało się w haśle. Arek1979 15:24, 11 maja 2007 (CEST).

W ciągu trzech minut zrobiłeś siedem wersji hasła, czego mógłbyś uniknąć po prostu uzywając Pokaż podgląd. Zechciej zacząć rozważniej edytować Wikipedię. Arek1979 15:26, 11 maja 2007 (CEST).

Rihannaedytuj kod

Witaj. Gdy rozbudowujesz jakieś hasło nie kasuj poprzedniej zawartości (infoboxów, tabel itp.). Pozdrawiam --Xett Dyskusja 20:44, 7 cze 2007 (CEST)

Sarah Connor - tzw. nowa wersjaedytuj kod

Witaj. Przeredaguj jeszcze nowy biogram tej piosenkarki, zanim dodasz go ponownie. To co dodałeś to nie był encyklopedyczny biogram, ale tekst zapatrzonego w nią fana. Na prywatne opinie Utwór okazał się totalnym sukcesem, Pomysł został przyjęty z dystansem itd. nie ma miejsca w encyklopedii. Pisząc biogram pamiętaj o podaniu źródeł. Szereg faktów jest trudny do ustalenia, np. skąd wiadomo, że Kampania promocyjna "Soulicious" nie jest rozbudowana. Ogranicza się ona do krótkich wystąpień telewizyjnych i radiowych oraz udzielania wywiadów - ostatnio również do prestiżowego magazynu "Vanity Fair". - to jest twoje zdanie, czy stanowisko firmy? Jeśli firmy to wtedy - potrzebne źródło, jeśli nie, to do usunięcia, bo to twoja prywatna opinia. Poza tym nie pisz ostatnio bo za chwilę takie określenie nie będzie już aktualne. Arek1979 13:01, 18 cze 2007 (CEST).

Shut up and driveedytuj kod

Hej, nie tworzymy na Wikipedii przekierowań z błędnymi nazwami. Powyższy tytuł ma małe litery w nazwie, więc jest zbędny i błędny. LukKot 11:41, 7 lip 2007 (CEST)

Te Busquéedytuj kod

Czemu usunąłeś treść tego hasła? Galileo01 Dyskusja 15:28, 7 lip 2007 (CEST)

Ms. Kellyedytuj kod

W imieniu zespołu wikipedystów redagujących rubrykę, Roo72 Dyskusja 14:33, 14 lip 2007 (CEST)

Dyskografia Nelly Furtadoedytuj kod

Witam. Mógłbyś dać odnośnik strony, z której masz dane o liczbie sprzedanych płyt? Byłbym bardzo wdzięczny, bo sam robie podobny artykuł (Dyskografia Good Charlotte). Kiszka111111 14:54, 13 wrz 2007 (CEST)

singleedytuj kod

Single numer jeden w roku 2006 (Polska) - mowi tytuł, a list ajest od sierpnia. Dziwne. Pozdrawiam Montek 15:19, 18 wrz 2007 (CEST)

hehe. no to mi wytłumaczyłeś Montek 17:10, 18 wrz 2007 (CEST)

{{Singel infobox}}edytuj kod

Witaj! zauważyłem że w edytowanych przez Ciebie artykułach zamiast standardowego infoboxu singli umieszczona jest tabelka. W celu ujednolicenia wyglądu artykułów postarajmy się zbudować te artykuły standardowo. Postaram się wyłapać te artykuły i powstawiam do nich szablon {{bez infoboksu}} co pozwoli na wypłynięcie tych artykułów w Twojej liście artykułów obserwowanych. Będę bardzo wdzięczny jeśli poświęcisz wówczas chwilę na ustandaryzowanie ich. Jeżeli potrzebujesz jakieś dodatkowe informacje, zapraszam do mojej dyskusji, chętnie pomogę wskazówkami. Pozdrawiam, ABX - (O mnie dyskutuj) 18:06, 15 paź 2007 (CEST)

O ile mi wiadomo informacje takie są już dodane do infoboxu o albumie, wydaje mi się że część jest też dodana do infoboksu singlowego ale może nie wszystkie. Proszę Ciebie o zrobienie listy wszystkich funkcji które Ci brakują i spróbujemy je dodać. W tej chwili artykuły stworzone przez Ciebie są szczególnie "uciążliwie" ze względu na to że nie korzystają z wielu usprawnień zaimplementowanych w infoboksie takich jak automatyczne linkowanie do kategorii "200X w muzyce" zamiast "200X" (dla wszystkich pól opisanych jako rok) czy automatyczne dodawanie kategorii wydania singla zamiast wstawiania go ręcznie. Swoje propozycje możesz od razu zgłaszać do Dyskusja Wikiprojektu:Muzyka i muzykologia. Pozdrawiam i z góry dziękuję, ABX - (O mnie dyskutuj) 19:32, 15 paź 2007 (CEST) Witaj, zajrzyj do dyskusji. Yarl read.me 18:49, 16 paź 2007 (CEST) Acha, i zapraszam do wikiprojektu :). Yarl read.me 18:50, 16 paź 2007 (CEST) Gotowe, w razie błędów pisz. Yarl read.me 16:56, 17 paź 2007 (CEST)

Blackout‎edytuj kod

Proszę, nie przenoś stron kopiując jedynie ich treść, bo to narusza prawa autorskie osób, które wcześniej tworzyły ten artykuł (cała historia edycji wraz z listą autorów zostaje na przekierowaniu lub zostaje usunięta!). Następnym razem skorzystaj z przycisku Przenieś, a gdy nie będzie to możliwe (istnieje jakieś przekierowanie), to zwróć się do administratora z prośbą o usunięcie takiego przekierowania. Beau (dyskusja) 21:02, 22 paź 2007 (CEST)

Gimme Moreedytuj kod

Nie zmieniaj hasła "Gimme more", bo listy przebojów tylko kopiujesz z enwiki, i kasujesz źródła. Poprzednia wersja była bardziej czytelna! Źródła muszą zostać.

Przywracam poprzednią wersję!

Kategorieedytuj kod

Przeczytaj proszę Wikipedia:Kategorie oraz Wikipedia:Kategoryzacja. Dotyczy to kat. Albumy Nicole Scherzinger (którą skasowałem w trybie ek) jak i błędnej kategorii w artykule Her Name Is Nicole. Pozdrawiam A_Bach - ΣΦ 00:37, 2 sty 2008 (CET)

Workedytuj kod

Proszę, nie przenoś stron kopiując jedynie ich treść, bo to narusza prawa autorskie osób, które wcześniej tworzyły ten artykuł (cała historia edycji wraz z listą autorów zostaje na przekierowaniu lub zostaje usunięta!). Następnym razem skorzystaj z przycisku Przenieś, a gdy nie będzie to możliwe (istnieje jakieś przekierowanie), to zwróć się do administratora z prośbą o usunięcie takiego przekierowania. Beau (dyskusja) 15:20, 6 sty 2008 (CET)

anulowanieedytuj kod

Proszę, podaj powód. Pozdrawiam, ABX - (O mnie dyskutuj) 15:54, 11 kwi 2008 (CEST)

Jaki błąd, i jakimi innymi jeśli między innymi? ABX - (O mnie dyskutuj) 16:01, 11 kwi 2008 (CEST) Ok, przywróciłem zmiany bez zmieniania tabelek. Przy okazji proszę o stosowanie terminu "Lista utworów" a nie "Tracklista" bo to był zasadniczy powód mojej edycji. Pozdrawiam, ABX - (O mnie dyskutuj) 16:06, 11 kwi 2008 (CEST)

Son of a Preacher Manedytuj kod

Wojna edycyjnaedytuj kod

Dlaczego ciągle Przekierowujesz Rehab (singel Rihanny) do strony Jej albumu "Good Girl Gone Bad"? Nie rozpętuj też Wojny edycyjnej. Miraf (dyskusja) 19:19, 21 lis 2008 (CET)

redaktoredytuj kod

Witaj w gronie wikipedystów z uprawnieniami redaktora!edytuj kod

Wraz z wprowadzeniem do Wikipedii wersji przejrzanych wszystkie edycje dokonywane przez początkujących i niezalogowanych użytkowników muszą zostać oznaczone jako przejrzane przez wikipedystę z uprawnieniami redaktora – takiego jak Ty

W skrócie: jako przejrzany oznacza się artykuł wolny od wandalizmów. Oznacza to, że artykuł nie musi zostać sprawdzony pod kątem merytorycznym (jednak przy zmianach nasuwających poważne wątpliwości co do ich rzetelności zalecana jest ostrożność w zatwierdzaniu). Celem wersji przejrzanych jest jedynie wychwycenie oczywistych nieprawidłowości, ale warto poprawić drobne uchybienia (np. literówki), jeśli się je zauważy.

Przycisk oznaczania

Pamiętaj, aby szczególnie uważnie przeglądać artykuły zatwierdzane po raz pierwszy (tzn. w prawym górnym rogu widnieje komunikat: „ Brak wersji przejrzanej”). Najlepiej zacząć od stron, które sam utworzyłeś lub masz w obserwowanych (kliknij, by zobaczyć pełną listę stron, które obserwujesz).

Sprawdzenie artykułu, który ma już wersję przejrzaną, polega najczęściej na porównaniu z nią ostatnio wprowadzonych zmian (tzw. diff). Zobacz też, jak patrolujemy ostatnie zmiany.

Jak oznaczać artykuły?

Na końcu każdej strony z włączonym mechanizmem wersji przejrzanych oraz na stronie porównywania wersji znajdują się przyciski „Brak wandalizmu – oznacz jako przejrzaną”. Aby oznaczyć wersję, należy kliknąć lub użyć skrótu klawiszowego Alt+⇧ Shift+S. Jeżeli chcesz usunąć zatwierdzenie, musisz kliknąć „Wycofaj oznaczenie jako przejrzana”.

Cofanie zmian

Wraz z uprawnieniami redaktora uzyskałeś także możliwość szybszego cofania zmian. Oznacza to, że w przypadku ewidentnych wandalizmów możesz użyć przycisku „cofnij” (zamiast „anuluj edycję”), którego naciśnięcie powoduje natychmiastowe wycofanie edycji, bez konieczności wypełniania opisu zmian.

Jeżeli chcesz przedyskutować jakieś kwestie związane z oznaczaniem, które nie zostały przedstawione na stronie Wikipedia:Wersje przejrzane, załóż wątek w kawiarence. maikking dyskusja 19:15, 10 sty 2009 (CET)

In the End (singel Kat DeLuny)edytuj kod

Parametr wykonawca podajemy w mianowniku a dopełniacz dopisujemy do naszej magicznej listy :) Pozdrawiam.Plushy (dyskusja) 14:16, 26 cze 2009 (CEST)

Single numer jeden w roku 2006 (Polska)edytuj kod

DX Dyskusja 15:08, 26 kwi 2010 (CEST)

Single numer jeden w roku 2007 (Polska)edytuj kod

DX Dyskusja 15:08, 26 kwi 2010 (CEST)

Single numer jeden w roku 2008 (Polska)edytuj kod

DX Dyskusja 15:08, 26 kwi 2010 (CEST)

Single numer jeden w roku 2009 (Polska)edytuj kod

DX Dyskusja 15:08, 26 kwi 2010 (CEST)

Single numer jeden w roku 2010 (Polska)edytuj kod

DX Dyskusja 15:08, 26 kwi 2010 (CEST)

Ad:Taio_Cruzedytuj kod

Ad:Taio_Cruz

Hej. Na Wikipedia:Prośby do administratorów#Taio Cruz(polska wersja) jest dyskusja w której dobrze by było żebyś się wypowiedział. Pamiętaj proszę żeby nie gryźć nowych. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 13:57, 19 lis 2011 (CET)

Single numer jeden w roku 2015 (Polska)edytuj kod

Witaj, dodawaj linki do encyklopedycznych pojęć. Eurohunter (dyskusja) 19:52, 8 cze 2015 (CEST)

Albumy numer jeden w roku 2016 (Polska)edytuj kod

Witaj. Było dobrze, nie zmieniaj tego. Eurohunter (dyskusja) 12:11, 30 sty 2016 (CET)

Właśnie próbuję dostosować artykuł do standardów Wikipedii i uzupełnić to czego brakuje, zacząłem od 2016. Eurohunter (dyskusja) 16:23, 30 sty 2016 (CET)

AirPlay – Topedytuj kod

Witaj. W przypisach używaj dokładnie tego samego formatu daty przy dacie co przy dacie dostępu. Eurohunter (dyskusja) 22:53, 28 mar 2016 (CEST)

Sarah Connoredytuj kod

Hej. Imię Sarah w języku polskim jest nieodmienne [2] [3]. Zatem hasło o dyskografii Sarah Connor powinno być pod nazwą Dyskografia Sarah Connor. Pzdr. Elfhelm (dyskusja) 00:40, 9 maj 2016 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:13, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:22, 10 cze 2017 (CEST) 
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Jamder" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy