Dyskusja wikipedysty:Jason mp


Dyskusja wikipedysty:Jason mp w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Dodaj nową wiadomość

Archiwumedytuj kod

Dyskusje w tym roku 2010edytuj kod

Drużynowe Mistrzostwa Świata na Żużlu 1973edytuj kod

Witaj!

Doceniam Twoją dotychczasową pracę włożoną w napisanie hasła Drużynowe Mistrzostwa Świata na Żużlu 1973. Proszę Cię, dodaj jeszcze w tym haśle źródła, tzn. materiały, w oparciu o które hasło to zostało przez Ciebie napisane. Pewnie masz je jeszcze pod ręką. Od dłuższego czasu staramy się, aby wszystkie treści w Wikipedii były weryfikowalne (wiarygodne). Stąd właśnie wymóg dodawania źródeł. Źródła wykorzystane przez Ciebie przy pisaniu hasła proszę zamieść w sekcji (rozdziale) Bibliografia (zobacz: Wikipedia:Bibliografia). Dla pełności informacji napiszę jeszcze, że o ile w haśle występują tezy kontrowersyjne, dyskusyjne lub drażliwe, należy przy nich wstawić dokładny przypis. Dotyczy to także danych liczbowych, np. odnoszących się do liczby mieszkańców danego miasta itp. W przypadku źródeł papierowych należy podać również numer strony. W razie jakichkolwiek problemów z tymi czynnościami napisz do mnie wiadomość, a z chęcią Ci pomogę. Pozdrawiam, H. Batuta (dyskusja) 18:56, 6 lut 2010 (CET)

Tak już lepiej. H. Batuta (dyskusja) 10:17, 8 lut 2010 (CET)

DMŚ - do roboty do uzupelnieniaedytuj kod

Cześć, jesteś pewien, że tak ma wyglądać tytuł tego hasła? :) Pozdrawiam serdecznie--Tokyotown8 (dyskusja) 11:20, 10 lut 2010 (CET)

DMŚ - do roboty do uzupelnieniaedytuj kod

Siema
Doceniam twój wkład i przyznaję, że napisałeś bardzo dobry artykuł, ale do niedokończonych edycji służy brudnopis i sądzę, że właśnie tam powinien jeszcze być Twój artykuł. Ten tytuł i apel na początku jest dosyć nie na miejscu :p Pozdrawiam --Hunaghe (dyskusja) 16:42, 10 lut 2010 (CET)

A ja jeszcze dodam, że istnieje prostsza metoda oznaczania haseł, które są w trakcie tworzenia: {{WEdycji}}. Miłego dnia, Galileo01 Dyskusja 04:22, 11 lut 2010 (CET)

DMŚ - do roboty do uzupelnieniaedytuj kod

Witaj! Przeniosłem Twoje hasło pod Twoją nazwę użytkownika Wikipedysta:Jason mp/DMŚ - do roboty do uzupelnienia. Tytuł z pewnością nie jest odpowiedni dla tego hasła i sam wskazałeś, że hasło jest niekompletne. Dopracuj hasło i dopiero wtedy przenieś je pod odpowiedni tytuł w głównej przestrzeni. LeinaD dyskusja 16:23, 11 lut 2010 (CET)

Loramedytuj kod

Ja tam nic nie dodałem. Mój bot jedynie przelinkował szablon, który został przeniesiony pod inną nazwę. Należy go pewnie usunąć, ale ja nie jestem "w branży", więc niestety nie jestem w stanie tego robić. ~malarz pl PISZ 22:26, 15 lut 2010 (CET)

Szablonyedytuj kod

Cześć. Nie wiem, czy robisz to celowo, czy z niewiedzy, ale tworzenie szablonów, z czerwonymi linkami działa na naszą szkodę. Dlaczego Ano dlatego, że teraz do Bobby Schwartza linkuje ponad 100 artykułów, z których (strzelam) 90% to linki z szablonów. Napisanie o nim artykułu jest teraz o wiele trudniejsze, bo dzięki temu, że mamy całkiem niezłe strony ze szczegółowymi wynikami, było to nawet przyjemnością. Wiem, bo o dziesiątkach żużlowców artykuły już napisałem i całe szczęście, że nastąpiło to zanim zacząłeś tworzyć szablony. Tak więc przemyśl proszę swoje działanie, bo właśnie straciłeś całkiem płodnego twórcę biografii żużlowców (a do napisania zostało jeszcze wiele, wiele biografii). Pozdrawiam, pjahr @ 19:17, 19 lut 2010 (CET)

DMŚedytuj kod

Kolesiu?? Chyba coś ci się pomyliło! Dlaczego zmieniłem wygląd szablonu? Bo tworzył nieczytelną i niefunkcjonalną papkę. Teraz jest podział dekadami w dwóch rozwijanych listach. Wygląda jak powinien. Jeśli możesz to pisz do mnie po polsku, nie zamierzam wiecej czytac takiego bełkotu. --frees (dyskusja) 00:07, 7 mar 2010 (CET)

Wikiwarsztaty w Gnieźnieedytuj kod

Hej. W GWSHM "Milenium" ma być spotkanie z uczniami liceów i gimnazjów. Zapraszają nas do poprowadzenia warsztatów o Wikimediach. Dałbyś radę - 14 kwietnia (środa) 10.00-13.00. Jeszcze do paru wikipedystów z Gniezna o tym piszę. Tutaj zgłoszony wakat: chapter:Wykłady. Gdybyś mógł, daj znać. Może ktoś z okolicy? Przykuta (dyskusja) 13:43, 15 mar 2010 (CET)

WEdycjiedytuj kod

Nie trzeba stawiać tego szablonu do brudnopisu. Jest to całkowicie zbędne. Pozdrawiam. Ananas96 Dyskusja 15:30, 17 mar 2010 (CET)

Rep. Polski na żużluedytuj kod

  • Zerknij na moment, oceń i podpowiedz coś na temat tego art., jaki infobox wstawić w reprezentację szablon:klub żużlowy zdałby się - jak myślisz Morcius (dyskusja) 18:21, 2 kwi 2010 (CEST)
    • Wielkie dzięki za odpowiedź :) Morcius (dyskusja) 07:16, 3 kwi 2010 (CEST)
        • Witam ! To jeszcze raz ja zerknij na reprezentację ewentualnie popraw :) Już ją zapisałem Morcius (dyskusja) 17:28, 3 kwi 2010 (CEST)

Żużlowe rep. narodowe na żużluedytuj kod

Czesc ! Nie wydaje ci się że ta kategoria to "masło maślane", może lepiej gdyby ją przenieść pod Żużlowe reprezentacje narodowe i tyle ? Pozdr. Morcius (dyskusja) 07:28, 7 kwi 2010 (CEST)

Zbigniew Lechedytuj kod

Przenoszenie przez przeklejenie treści hasła stanowi naruszenie licencji. W historii nowego hasła widniejesz wówczas wyłącznie Ty, co wygląda, jakbyś przypisywał sobie jego autorstwo, a wkład poprzednich autorów znika. Naruszasz w ten sposób prawa autorskie. Odrębną kwestią jest brak potrzeby przenoszenia w chwili obecnej, skoro wszystkie linkujące do Zbigniew Lech prowadzą do polityka (wystarczy ew. disambigR w haśle, chyba że przenoszący poprawi wszystkie linkujące niezwłocznie po przeniesieniu). Pozdrawiam, Elfhelm (dyskusja) 17:48, 13 kwi 2010 (CEST)

Łańcuch herbowyedytuj kod

A co myślisz o zmianie nazwy na kojarząca się ze sportem żużlowym. Turniej żużlowy o łańcuch .. lub Łańcuch...(turniej żużlowy). W tej chwili budzi zdziwienie, że opisujemy tak drobne (?) regalia(?) Ciacho5 (dyskusja) 09:28, 1 sie 2010 (CEST)

Szablon:Żużel MPPK mistrzowieedytuj kod

Cześć. Pozwoliłem sobie poprawić link w nagłówku, pomysł z tworzeniem artykułu Lista mistrzów Polski w kategorii par na żużlu uważam za zbędne mnożenie bytów, skoro mistrzowie i medaliści wymienieni są w Mistrzostwa Polski par klubowych na żużlu. Pozdrawiam, pjahr @ 14:28, 25 sie 2010 (CEST)

Troy Batcheloredytuj kod

Witam! Usunąłeś z hasła ww zawodnika szablon skłądu Unii Leszno na rok 2010. Troy nie podpisał jeszcze nowego kontraktu z innym klubem, nadal jest związany z Unią, postulowałbym o pozostawienie teg oszablonu póki nie rozwiąże się jego sytuacja. Chyba że ominęła mnie jakaś informacja. Poxzdrawiam serdecznie! Arkadiusz84 (dyskusja)

Źródłaedytuj kod

Cześć. Mógłbyś bardziej uważać, swoją modyfikacją (moim zdaniem całkowicie zbędną) usunąłeś z artykułu link do źródeł. pjahr @ 12:52, 17 gru 2010 (CET)

Re: Klasyfikacja medalowa indywidualnych mistrzostw Anglii na żużluedytuj kod

Moje uszanowanie. Jedną z zasad Wiki jest weryfikowalność treści (WP:WER) - rozumiem, że sam stworzyłeś zestawienie ale musiałeś mieć jakieś dane, które Ci w tym pomogły i które powinieneś umieścić w haśle w sekcji "przypisy" albo "źródła". Pozdrawiam Kleszczu (dyskusja) 10:25, 21 gru 2010 (CET)

DNUedytuj kod

99kerob (dyskusja) 12:42, 26 gru 2010 (CET)

Marcin Knapedytuj kod

Dlaczego uważasz, że jest encyklopedyczny? Ani to nic nie zmieni, ani gazety dłużej niż tydzień o nim nie będą pisać (ani nie pisały). Ciacho5 (dyskusja) 19:30, 24 sty 2011 (CET)

Marcin Knapedytuj kod

Masur juhu? 20:27, 2 lut 2011 (CET)

Czerwone linkiedytuj kod

Widzę, że dość dużo zajmujesz się na Wiki żużlem, więc może pomożesz z czerwonymi linkami z tego hasła? Zamierzam całość za jakiś czas zgłosić do LnM, a tam nie powinno być czerwonych linków. Poza tym braki w medalistach żużlowych MŚ są dla naszej Wiki nieco wstydliwe. Z góry dzięki za pomoc. 99kerob (dyskusja) 16:15, 8 maj 2011 (CEST)

Klasyfikacja medalowa indywidualnych mistrzostw świata na żużluedytuj kod

99kerob (dyskusja) 18:17, 21 maj 2011 (CEST)

na żużlu (na lodzie)edytuj kod

Dla mnie ta nazwa jest dziwaczna. Xx236 (dyskusja) 10:27, 2 gru 2011 (CET)

Benji Comptonedytuj kod

pjahr @ 16:44, 12 lip 2013 (CEST)

Eliminacje do Grand Prix IMŚ na żużluedytuj kod

pjahr @ 14:02, 22 paź 2013 (CEST)

Szablon:Lejonen Gislaved składedytuj kod

Qvaxy (dyskusja) 12:33, 5 cze 2014 (CEST)

Szablon:Valsarna Hagfors składedytuj kod

Qvaxy (dyskusja) 12:37, 5 cze 2014 (CEST)

Szablon:Vargarna Norrköping składedytuj kod

Qvaxy (dyskusja) 12:37, 5 cze 2014 (CEST)

Kluby NBAedytuj kod

Hej! Fajnie, że dodajesz wyniki klubów w poszczególnych sezonach, mam tylko dwie małe prośby. Po pierwsze, proszę o podanie źródeł do tych bilansów, a po drugie w naszej wersji utarło się by lata sezonów podawać z ukośnikiem a nie dywizem/półpauzą (czyli np. sezon 2013/14, a nie 2013-14). Pozdrawiam, tufor (dyskusja) 11:46, 8 paź 2014 (CEST)

Zerknij na zmiany jakie poczyniłem w haśle Dallas Mavericks (klik klik), w opisie edycji chyba wszystko wyjaśniłem, gdybyś miał pytania to śmiało pisz ;-) Źródło się znalazło – Basketball-Reference.com. I podobnie jak niżej pisał @Cynko, też widziałbym to na dole strony. Dodatkowo można byłoby dodać opcję zwijania i rozwijania tabelki. Ale ogółem bardzo dobra robota, tak trzymać ;-) Żeby nie dublować się (nie wiem co dalej zamierzasz) to ja biorę na klatę aktualizację składów wszystkich drużyn NBA ;-) Powinno być gotowe w przyszły wtorek, max. środę (bo weekend zajęty ;/). Gdybyś miał jakieś kolejne plany lub pomysły to możesz się podzielić ;) Pozdrawiam, tufor (dyskusja) 13:44, 10 paź 2014 (CEST)

Poszczególne sezony klubów NBAedytuj kod

Witam. Fajnie, że się tym zająłeś, niewątpliwie bardzo ważna informacja, ale chyba lepiej będzie umieszczać tę tabelkę na końcu artykułu. Popatrz jak to wygląda w Los Angeles Clippers, sekcja "Historia", wielka dziura i potem tabelka, troszkę nieestetycznie. Pozdrawiam Cynko (dyskusja) 21:55, 8 paź 2014 (CEST)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:13, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:23, 10 cze 2017 (CEST) 

Uczestnicy Grand Prix na żużluedytuj kod

Cześć,

Mam prośbę o informacje w jaki sposób uzyskiwałeś liczbę punktów poszczególnych zawodników w tym artykule - https://pl.wikipedia.org/wiki/Uczestnicy_Grand_Prix_na_%C5%BCu%C5%BClu ? Dla pierwszego Adamsa jest bardzo duży rozjazd, nie wiem czy przyjmowałeś punkty tak jak podczas meczu 3,2,1,0 czy jakoś inaczej? Bo jestem pewny, że nie są to punkty zdobyte do klasyfikacji GP.

Pozdrawiam, Paweł

Ad:Ivan Maugeredytuj kod

Ad:Ivan Mauger

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na fakt, że Wikipedia dba o swoją wiarygodność. Obowiązuje zasada weryfikowalności, która brzmi w skrócie: Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej….

Niestety informacje zamieszczone przez Ciebie w artykule Ivan Mauger nie spełniają tych kryteriów. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie.

Na razie wycofałem Twoją edycję. Jest ona dostępna w historii edycji artykułu, a także pod linkiem na górze tej sekcji. Możesz więc ją łatwo przywrócić, ale musi temu towarzyszyć podanie źródła (najlepiej w formie przypisu). Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 08:29, 16 kwi 2018 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Jason mp -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 12:52, 28 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Jason mp" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy