Dyskusja wikipedysty:Jestcool


Dyskusja wikipedysty:Jestcool w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

  • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
  • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
  • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
  • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Olos88 (dyskusja) 22:16, 24 wrz 2009 (CEST)

Spis treści

Norbert Mikaedytuj kod

Witam. Jeśli dysponuje Pan sprostowaniem (lub namiarem na nie) chętnie zamieszczę. Pozdr. Warschauer (dyskusja) 13:23, 24 wrz 2009 (CEST)

Przedstawiam trzy źródła potwierdzające informację o kierowaniu tym ruchem przez pana Mikę: [1] [2] [3], cytat z pierwszego z nich: "(...)Norbert Mika: "Szanujemy hierarchię kościelną, osobę Matki najświętszej i wszystkie sakramenty... kochamy nasz Kościół i chcemy w nim trwać."- napisał.(...)". Sugerujecie że ta wypowiedź została spreparowana? Btw skąd te nagłe rzucenie się na to hasło? Proszę o podstawy do stwierdzenia, że ta informacja jest nieprawdziwa, nie chcemy nikogo krzywdzić nieprawdziwymi informacjami, ale na razie mam zdanie trzech nowych użytkowników nie popartych żadnymi faktami mogącymi potwierdzić ich tezę przeciwko trzem wiarygodnym źródłom. Polecam również lekturę zasad Wikipedii, a w szczególności strony Wikipedia:Weryfikowalność i akapitu Weryfikowalność, nie prawda absolutna. Pozdrawiam. Olos88 (dyskusja) 22:16, 24 wrz 2009 (CEST)


Dziękuję za odpowiedź. Jednak nieprawdziwość tej informacji polega na tym, iż z Ruchem Odnowy w Duchu Św. p. Norbert Mika był związany i owszem ale przed 6 bodajże lat. Z tego co wiem, to ta Odnowa została rozwiązana właśnie 6 lat temu. Moim zdaniem należałoby sprawdzić czy nadal jest związany z tą Odnową, której zresztą nie ma od 6-ciu lat. Istniejąca wypowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości, że wspomniany Pan Norbert Mika kieruje nią nadal. To jest nieprawdziwa informacja.

Również dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście, grupa ta już nie istnieje, znalazłem źródło i poprawiłem w artykule :) Olos88 (dyskusja) 12:28, 25 wrz 2009 (CEST) P.S. Nie odpisujemy na własnej stronie dyskusji. Mnie odpisać możesz klikając na napis Dyskusja przy moim nicku. Pamiętaj by się podpisywać, używając czterech tyld (~~~~). Nową sekcję rozpoczynasz klikając + na samej górze ekranu. Olos88 (dyskusja) 12:28, 25 wrz 2009 (CEST)

Norbert Mikaedytuj kod

Jestcool (dyskusja) 22:39, 3 paź 2009 (CEST) Uzupełniłem informację o działalności opozycyjnej, społecznej i osiągnięciach naukowych.

Zaproszenie do Wikiprojektu Racibórzedytuj kod


Olos88 (dyskusja) 23:11, 3 paź 2009 (CEST)

Zaproszenie do Wikiprojektu Racibórzedytuj kod

Jestcool (dyskusja) 23:53, 3 paź 2009 (CEST) Dzięki za zaproszenie do projektu. Bardzo chętnie się przyłączę. Jednak jestem początkujący w Wiki i może mi to iść dość ciężko na początku. Ale wchodzę w to. Czy możesz mi udzielić kilku rad na początek? Pierwsze wskazówki już od Ciebie otrzymałem i były bardzo pomocne.

Nie ma sprawy, pierwsza wskazówka jest taka, żeby odpowiadać mi na mojej stronie dyskusji ;) A tak poza tym, to co chciałbyś wiedzieć? Olos88 (dyskusja) 00:08, 4 paź 2009 (CEST)

Plik:Jescool.jpegedytuj kod


Ładujesz do Wikipedii grafiki, których licencji nie podałeś/aś, lub których licencja jest niezgodna z naszą polityką. Takie grafiki są usuwane.

Wszystkie załadowane do Wikipedii grafiki muszą mieć określonego autora oraz licencję. Jeśli jesteś autorem (twórcą) grafiki, napisz to wyraźnie.

W Wikipedii używamy wyłącznie grafik na wolnych licencjach. Oznacza to, że nie można tu dowolnie kopiować grafik znalezionych w Internecie. W szczególności nie używamy grafik "fair use", czyli np. okładek płyt.

Ponadto, jeśli uważasz, że Twoje grafiki przydadzą się również w innych serwisach Wiki, np. Wikinews, Wikibooks lub w obcojęzycznych Wikipediach, rozważ załadowanie ich do repozytorium Commons (ważne: grafik nadal będzie można używać na polskiej Wikipedii w dokładnie ten sam sposób co grafik lokalnych).

Jeśli masz pytania, zwróć się do jednego z administratorów Wikipedii. Prosimy o uzupełnienie opisu załadowanych przez Ciebie grafik.

Licencję podaje się przez wstawienie jednego z szablonów podanych na stronie opisy licencji grafiki. Przykładowo, jeśli jesteś autorem/autorką danej grafiki, i zgadzasz się, by była ona dowolnie używana pod warunkiem podania autorstwa, wpisz "Autor: Imię i nazwisko lub ksywka {{CC-self}}". Opis licencji uzupełnisz klikając zakładkę edytuj na stronie danej grafiki.

Jeśli jednak licencja nie zostanie uzupełniona ten plik zostanie skasowany. --Masur juhu? 10:44, 7 paź 2009 (CEST)

  • ps. swoja droga czy ty wykonales zdjecie tego konia, czy tylko dodales efekty graficzne? Masur juhu? 11:18, 7 paź 2009 (CEST)

Jestcool (dyskusja) 11:40, 7 paź 2009 (CEST) Tak, ja robiłem zdjęcie tego konia i dodałem efekt graficzny. Szanuję prawa autorskie i nie publikuję nie swoich zdjęć. Dzięki za informację. Oczywiście uzupełnię potrzebne dane.

Re:Wikiprojekt Racibórzedytuj kod

Hej. Sorki, że późno odpisuję, ale mam teraz ciężko z dostępem do neta. Jeśli chodzi o współpracę w ramach projektu, to nie ma określonych zasad funkcjonowania w nim (cytat: Zachęcamy każdego, kto mógłby wnieść coś w artykułach związanych z Raciborzem do uczestnictwa w Wikiprojekcie), stąd też jeżeli nie jest obca Tobie tematyka naszego miasta (domyślam się, że stąd pochodzisz ;)) i na Wikipedii zajmiesz się również hasłami z nim związanymi, to zachęcam do wpisania się do tabeli :) Forma aktywności jest zależna od samego zaangażowania Wikipedysty, np. z czterech dotychczasowych uczestników dwóch (ja i ToAr) działa naprawdę aktywnie na jego rzecz (piszemy nowe hasła, redagujemy stronę portalu i Wikiprojektu, patrolujemy i uzupełniamy istniejące już hasła itp.), co nie znaczy, że dwaj pozostali nie są w nim mile widziani, wręcz przeciwnie, doceniam każdy pozytywny wkład i cieszę się, że mamy również Swd i Istilidiona w naszym Projekcie. Jest z pewnością wiele do zrobienia, od (przede wszystkim) dopracowywania obecnych haseł, przez pisanie nowych, po pracę w przestrzeni Wikiprojektu czy Portalu (z aktualnościami na Portalu zalegam już od maja :P, warto też aktualizować Artykuł miesiąca i Grafikę miesiąca). Olos88 (dyskusja) 22:40, 8 paź 2009 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Jestcool" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy