Dyskusja wikipedysty:Jozin1991


Dyskusja wikipedysty:Jozin1991 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Spis treści

Dyskusja:Rafał Maszkowskiedytuj kod

Stanowczo pomyliłeś encyklopedie z forum dyskusyjnym. Wikipedia to nie prasówka, ani pole walk, to jest projekt, w którym pisze się encyklopedię. Strona dyskusji służy do merytorycznej wymiany zdań na temat konkretnych problemów. LeinaD dyskusja 15:02, 25 cze 2009 (CEST)

Primo, ciężko mówić o faktach, kiedy jedna strona sprzecza drugiej. Sposób pisania informacji musi opierać się o zasady WP:NPOV i WP:WER. Secundo, Wikipedia to nie miejsce publikowania informacji wszelakich. Piszę się o rzeczach istotnych z punktu widzenia historii, a nie o których głośno w mediach w danym momencie. LeinaD dyskusja 15:12, 25 cze 2009 (CEST)

Daruj sobie epitety pod moim adresem, jeśli chcesz się z kimś poprzedrzeźniać to odsyłam na forum Frondy, Onetu, whatever... Wikipedia to nie miejsce publikacji sprostowań, stanowczo mylisz stronniczą Fronde z neutralną encyklopedią. EOT LeinaD dyskusja 15:25, 25 cze 2009 (CEST)

Kazimierz Hajdaedytuj kod

Nie można dodawać zdjęć ze strony Sejmu, nie ma do tego aktualnej licencji. Elfhelm (dyskusja) 18:28, 2 lip 2009 (CEST)

SD/DKPedytuj kod

Hej. Spokojnie :) Niech zmienią najpier oficjalnie, a nie w medialnych newsach. Nawet w tvn24 czas przyszły. Elfhelm (dyskusja) 11:49, 3 lip 2009 (CEST)

Jerzy Robert Nowakedytuj kod

Witaj!

Zaprzestań proszę dokonywania POVowych edycji w tym haśle, Bacus15 • dyskusja 21:11, 8 lip 2009 (CEST)

  • Zgapa.pl to nie zrodlo, poniewaz serwis ten to mirror Wikipedii (sama nazwa na to wskazuje). Prosze nie dodwaj informacji nie opartych o zrodla lub nie wystepujacych w rzetelnych zrodlach. Masur juhu? 09:41, 9 sie 2009 (CEST)

JRNedytuj kod

Zapoznaj się z WP:NPOV i WP:WER. Dokładnie, mając na względzie, że ponowne naruszanie tych zasad będzie skutkowało standardowymi konsekwencjami. Elfhelm (dyskusja) 21:16, 8 lip 2009 (CEST)

Dać czas na uźródłowienie, jak nie będzie refów za 2-3 miesiące wyrzucić. Elfhelm (dyskusja) 21:24, 8 lip 2009 (CEST) Jeśli to będzie w zgodzie z NPOV, to pewnie kontrowersji nie wzbudzi. Aczkolwiek doradzałbym daleko posuniętą ostrożność. Elfhelm (dyskusja) 21:31, 8 lip 2009 (CEST) Radziłbym wstrzymać się z edytowaniem tego hasła. Zwłaszcza, jeżeli zarzut manipulowania datą jest zasadny (nie chce mi się patrzeć w historię edycji). Elfhelm (dyskusja) 21:38, 8 lip 2009 (CEST) Brak dyskusji w dyskusji artykułu, manipulowanie szablonami dat i ich usuwanie potem. Myślę, że czas na ochłonięcie dobrze zrobi. Elfhelm (dyskusja) 21:46, 8 lip 2009 (CEST)

Kategoryzacjaedytuj kod

Witaj

Zapoznaj się proszę z Wikipedia:Kategoryzacja. Kategoria:Radio Maryja ma kategorię nadrzędną "Radia katolickie w Polsce", zatem dodanie jej do artykułu jest błędem. Podobnie, do Poznań nie dodamy kategorii "Województwo wielkopolskie", "Polska", "Europa" ani "Ziemia" - zasadą ogólną jest niedodawanie kategorii nadrzędnych.

Pozdrawiam Lajsikonik Dyskusja 15:46, 27 lip 2009 (CEST)

Józef Życińskiedytuj kod

Przejrzyj historię dyskusji tego artykułu i przestań robić z Wikipedii prasówki. Co do oskarżeń o współpracę - nie piszemy o każdym rzuconym na kogoś wątpliwym oskarżeniu. Z chwilą pojawienia się pierwszych przypuszczeń na temat współpracy z SB, abp. Życiński zwrócił się z prośbą do IPN o zbadanie dokumentów na swój temat i publikację wyników tych badań w biuletynie instytutu. IPN w oficjalnym komunikacie na swojej stronie internetowej stwierdził, że nie natrafiono na dokumenty, które mogłyby obciążać arcybiskupa. W związku z tym przypis w powszechnie krytykowanej przez historyków publikacji czy blog księdza historyka-amatora to nie są poważne źródła. Nie wypisujemy o każdym oskarżeniu bez dowodów rzuconym przez Isakowicza-Zaleskiego czy innych lustratorów na blogach czy własnych stronach internetowych. Co do Twoich edycji - dodawanie całej sekcji związanej z prasowymi doniesieniami z opisem drobne merytoryczne jest niedopuszczalne. Byłeś już też upominany w związku z Twoimi mało neutralnymi edycjami, więc ostrzegam, że kolejne tego typu wpisy wiązać się będą z blokadą na edytowanie Wikipedii, tak jak się to kończyło w przypadku Twoich wcześniejszych kont. Bukaj Dyskusja 17:03, 29 lip 2009 (CEST)

Jerzy R Nowakedytuj kod

Za ponowne dodawanie informacji nie popartych zrodlem [1] (i dodatkowo "ukrywanie" ich za refem z innego zrodla, ktore nic nie wspomina o tych wydarzeniach), mimo wielkokrotnych upomnien i zwracania uwagi, blokuje twoje konto. Wykorzystaj ten czas na zapoznanie sie z zasadami: WP:OR, WP:POV oraz WP:WER

Z powodu Twoich szkodliwych edycji zostałeś pozbawiony możliwości edytowania Wikipedii. Jeśli chcesz konstruktywnie rozwijać Wikipedię, to zapraszamy ponownie po upływie czasu blokady. Zauważ jednak, że wandalizowanie (w tym kasowanie zawartości stron), nagminne dodawanie nieencyklopedycznych oraz bezsensownych wpisów, spamu, naruszanie neutralnego punktu widzenia, łamanie praw autorskich czy ataki osobiste nie są tolerowane i mogą prowadzić do ponownej blokady.

Jeśli uważasz, że blokada jest pomyłką albo została nałożona niesłusznie, skontaktuj się z administratorami poza stronami Wikipedii (kanałem prywatnym, np. e-mail, komunikator internetowy) lub zgłoś to na kanale IRC Wikipedii.Masur juhu? 09:46, 9 sie 2009 (CEST)

Ostrzeżenieedytuj kod

Ostrzegam, że Twoje tendencyjne edycje w haśle o JRN mogą w bliskiej przyszłości być przyczyną dłuższej blokady. Od długiego czasu, próbujesz tak zmieniać małymi krokami treść tego hasła, by ewidentnie zmniejszyć jego współpracę z reżimem i aparatem komunistycznym i stworzyć z niego - wbrew podstawowym faktom - opozycjonistę i niepodległościowca. Jeśli dalej będziesz naginał rzeczywistość, to spotka Cię pozbawienie możliwości edycji. Potraktuj to jako ostatnie ostrzeżenie. Wulfstan (dyskusja) 21:26, 26 sie 2009 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Jozin1991" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy