Dyskusja wikipedysty:Kamil Filip Ulryk


Dyskusja wikipedysty:Kamil Filip Ulryk w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania Dodaj nową wiadomość
 • Wikipedia nie przedstawia w artykułach informacji, które nie zostały opublikowane w rzetelnych źródłach. Artykuły nie mogą zawierać nowych interpretacji przedstawiających wnioski, które nie zostały wyraźnie sformułowane w źródłach. Czytaj więcej…
 • Czytelnicy muszą mieć możliwość potwierdzenia informacji przedstawionych w artykułach. Informacje wprowadzane do Wikipedii powinny mieć wskazane wiarygodne źródła, z których pochodzą. Obowiązek wskazania źródeł spoczywa na dodającym informację. Czytaj więcej…
 • Artykuły Wikipedii powinny przedstawiać informacje bez uprzedzeń i stronniczości, uwzględniając wszystkie istotne poglądy opublikowane w wiarygodnych źródłach. Poglądy powinny być opisywane neutralnie, bez zajmowania wobec nich stanowiska. Czytaj więcej…
 • Przeczytaj też encyklopedyczność – aby mieć pewność, że artykuły nie będą usuwane.

Maikking dyskusja 13:51, 26 sie 2007 (CEST)

Spis treści

re:Ósemka (wspinaczka)edytuj kod

Link usunąłem, ponieważ prowadzi do czegoś w rodzaju spisu treści, a nie do konkretnej sprawy - użytkownik musi mieć podane informacje niejako "na tacy". Gdyby prowadził w konkretne miejsce, nie miałbym nic przeciwko, o ile byłby przy tym zgodny z zasadami wstawiania linków zewnętrznych. Pozdrawiam, Maikking dyskusja 13:51, 26 sie 2007 (CEST)

stubedytuj kod

Przeczytaj WP:SS. ~malarz pl PISZ 12:11, 9 wrz 2007 (CEST)

Wikipedia:Patroleedytuj kod

Cześć! Dzięki za zgłoszenie, jednak użytkownik, którego wskazałeś ma zmienny adres IP, zablokować się go nie da. pozdrawiam Beau (dyskusja) 12:45, 25 wrz 2007 (CEST)

Obrazkiedytuj kod

Prosiłeś żeby podawać Ci artykuły o zwiazkach chemicznych w których nie ma obrazków :) ~Kwas 1-N-naftyloftalamowy --Klara 21:21, 29 wrz 2007 (CEST)

Zrobione Kamil Filip Ulryk 23:18, 29 wrz 2007 (CEST)

Biedny, niezilustrowany jest jeszcze Kwas cyjanowy :) Klara 12:15, 7 paź 2007 (CEST)

 • Chciałam wersję graficzną do infoboxu, który jeszcze dziś powstanie. Moim zdaniem wygląda brzydko bez obrazka na górze, a ten z en.wiki jest po prostu smutny. Klara 19:43, 7 paź 2007 (CEST)
 • Dzięki! Klara 21:05, 7 paź 2007 (CEST)

Alkohol cetylowy również bez ładnego obrazka (znalazłam tylko trójwymiarowe kuleczki z enwiki, ale to nie zastąpi porządnego wrozu szkieletowego) Klara 21:39, 15 paź 2007 (CEST)

Ekstremumedytuj kod

Skoro artykuł jest świetny i przydatny, to czemu głosujesz przeciw? ;-) Olaf @ 16:25, 9 paź 2007 (CEST)

Wikiprojekt:Sortowanie stubów/Propozycje/Wspinaczka stubedytuj kod

Witaj!

Dobrze zredagowałeś uzasadnienie. Myślę, że mogę Cię poprosić o zredagowanie WP:TAKSTUB. Ale, proszę, w telegraficznym skrócie. Pozdr. --Starscream 14:05, 24 paź 2007 (CEST)

Głosowanieedytuj kod

Skreśliłem Twój głos, ponieważ nie spełniasz wymagań głosowania. Aby spełnić te wymagania trzeba być Wikipedystą od 3 miesięcy i mieć co najmniej 500 edycji (bez delated). Ty zaś masz 324 edycje wraz z delated. Kkaktus 14:28, 25 lis 2007 (CET)

Dan Osmanedytuj kod

Cześć, czy zechciałbyś zweryfikować podpis pod rysunkiem - 5.14 solo - w jakiej skali? Kuszi 21:10, 30 lis 2007 (CET).

re:Dan Osmanedytuj kod

Witaj. Na Wikipedii nie są akceptowane linki do stron łamiących prawa autorskie. Porównaj dwa pierwsze punkty Listy negatywnej tych zasad. Youtube jest niewątpliwie serwisem który permanentnie łamie prawa autorskie i linki do niego są usuwane. W tym konkretnym przypadku też nie wiadomo kto jest autorem filmów i czy wyraził zgodę na umieszczenie ich na Youtube. Pozdrawiam Bukaj Dyskusja 17:37, 10 gru 2007 (CET)

Wikiprojekt:Sortowanie stubów/Propozycje/Mitologia rzymska stubedytuj kod

Nastepnym razem powstrzymaj sie od takich komentarzy --Szczepan talk 03:31, 11 sty 2008 (CET)

Świadome macierzyństwoedytuj kod

Niepotrzebne Twoje uwagi bo przecież wszystko poprawiłem - jeśli są konkretne uwagi zawsze można poprawić. Tu nie chodzi o błędy tylko o wyeliminowanie samego hasła. Zacząłem pisać hasło nieświadome macierzyństwo - też nieodpowiadało i skasowali po 3 minutach. Nie wiem kogo można w tym haśle POVować same fakty a dodatkowe materiały i odnosniki są w hasłach odnosnikach - zgodnie z zasadą WIKi do WIKI nie potrzeba robić specjalnych odnośników. Aktualnych materiałów nie ma gdzyż teraz nie stosuje się świadomego macierzyństwa. Mam nadzieję że mnie poprzesz, trochę racjonalizmu nie zaszkodzi. Pozdrawiam --Aung (dyskusja) 11:42, 17 sty 2008 (CET)

 • Cieszę się, bo już podejrzewałem że tu są sami nawiedzeni.

--Aung (dyskusja) 11:58, 17 sty 2008 (CET)

Odp:png<->svgedytuj kod

Odp:png<->svg

Polecam zapoznać się z projektem grafik wektorowych Mario58 -- Skrobnij zdanko 14:12, 18 sty 2008 (CET)

Odp:Grafikiedytuj kod

Odp:Grafiki

Niestety nie ma żadnych szablonów ani nic w tym stylu, trzeba tam po prostu samemu od podstaw rysować. Mi na początku z różnymi wzorami schodziło 1, 2 lub więcej dni, bo obliczałem kąty, kombinowałem żeby było wszystko w miarę idealnie! :-) Rozumiem zatem wszystko. możesz korzystać np. z moich grafik, rozkładając na części obecne wzory i składając nowe, nowe elementy trzeba od postaw robić, czcionkę wszędzie chyba 24 Arial używałem zatem z nowymi elementami nie powinno być kłopotu a długość wiązań w absolutnie wszystkich związkach przeze mnie rysowanych jest taka jak w pierścieniach aromatycznych. Pozdrawiam Karol007dyskusja 21:00, 9 lut 2008 (CET) PS. Na Wikibooks jest podręcznik inkscape:-)

Mudaedytuj kod

Przepraszam za kłopot w takim razie. Nie dostrzegłem tego - będę bardziej uważał. Pozdrawiam najserdeczniej i jeszcze raz przepraszam. Kkaktus 22:15, 11 lut 2008 (CET)

@hasło Magis (katolicki ruch młodzieżowy)edytuj kod

Witam! Jak w temacie - dzięki, bo dzięki takiej pomocy łatwiej przebrnąć przez "gąszcz Wiki". Co prawda w międzyczasie też przygotowywałem coś i nie wszystko z zaproponowanego przez Kolegę potem uwzględniłem, bo też i gubię się jeszcze w tych edycjach itd - ale myślę, że przynajmniej część wykorzystałem. Teraz, to już to zapisałem, jak potrafiłem, bo dodałem jeszcze kilka szczegółów, linków zewnętrznych, mam nadzieję, że wystarczy. Dzięki, pozdrawiam! Trzeba się przyzwyczaić do podpisu, czasem jeszcze zapominam, przepraszam za kłopot, podzraawiam BlaP (dyskusja) 17:23, 17 lut 2008 (CET)

Pomurnikedytuj kod

Fajnie, że hasło Ci się spodobało:-) Ode mnie jeszcze na drogę w góry: Organizmy oddziaływały, oddziałują i będą oddziaływać na siebie. Jest tylko sprawa stopnia presji i priorytetów, tu: hobby przed lęgami, czy odwrotnie. Ten wybór mamy tylko my człowieki;-) I przed nim stoję również za każdym razem, gdy chodzę za pomurnikami czy innym drobiem. Pozdrawiam, Domski2 (dyskusja) 17:47, 21 lut 2008 (CET)

Wikiprojekt:Kategoryzacja/Chemiaedytuj kod

W kategorii chemia jest sporo artykułów, które mogłyby znaleźć się pod węższymi kategoriami. Podobnie podkategorie można byłoby uporządkować. Wstępnie przedstawiłem kilka propozycji, ale nie jestem chemikiem, więc do chemików się zwracam :) W każdej kategorii artykułów przybywa, czasami ktoś doda nie wiedząc gdzie zamieścić, więc warto czasami zajrzeć i uporządkować. Dodałem już link w wikiprojekcie Przykuta (dyskusja) 12:18, 21 mar 2008 (CET)

Wikipedia:SDU/Miasta partnerskie w Polsceedytuj kod

Zapomniałeś się podpisać. Picus viridis Odpowiedz zoilowi 10:46, 27 mar 2008 (CET)

Fibroinaedytuj kod

Witaj, chciełem cię pochwalić za grafiki, które wstawiasz. Ostatnio bardzo dobrze, że wstawiłeś takową do fibroiny, ale mam uwagę co do niej. Po pierwsze zakradł się tam błąd bowiem brakuje końca hydroksylowego (-OH), po lewej stronie, a po drugie to przydała by się konwersja do formatu SVG lub przynajmniej do PNG. Ale ogólnie brawo za pomysł i wikiilustrację, pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, Stepa @dyskusja.pl 17:40, 30 mar 2008 (CEST)

Polish translationedytuj kod

Thank you for your translation. I add it in my tool. Escaladix 21:20, 2 kwi 2008 (CEST)

Ledytuj kod

 • W jaki sposób można wycofać artykuł? Ciągle coś dodają i wycinają. Dzisiaj znowu coś dodano Zbigniew Wąsiel, to nie jest Ok. Przecież to tylko artykulik, nie wie skąd tyle złości Pozdrawiam , nie podpisuje bo mam problem z tym.
  • proszę o likwidacje artykułu, z góry dziękuje.

DDSedytuj kod

W kwestii "dróg dla smakoszy" - odpisałem na priva (mail). Nie chcę publicznie dyskredytować wartości referencji do książek P.H., niemniej w tym przypadku były one błędne. Tescobar (dyskusja) 01:22, 24 kwi 2008 (CEST)

Podpisedytuj kod

Podpisujemy się tak jaki mamy nick, dlatego na stronie Wikipedia:Komitet powitalny/członkowie zmieniłem tutaj Twój podpis z Kamil Filip Ulryk na DarthLarwa. Jeśli chcesz się podpisywać Kamil Filip Ulryk to zmień nick. :)

Zwiadowca21 17:01, 9 lip 2008 (CEST)

infoboxyedytuj kod

Witam, w związku z tym, że wstawiasz infoboksy do związków chemicznych chciałbym Cię prosić o kilka szczegółów. Żeby było łatwiej czytać to je poniżej wypunktuję:

 1. Kropki w liczbach dziesiętnych wstawiamy wyłącznie w temperaturach, żeby parser mógł to zrozumieć i przeliczyć na stopnie Kelwina, poza tym stosujemy przecinki, tak jak się w naszym kraju utarło. Zatem po każdym kopiowaniu z anglojęzycznych źródeł trzeba kropkę zamienić na przecinek.
 2. Do infoboksu da się w bardzo łatwy sposób więcej danych wstawić. Procedura jest prosta:
 • Wyszukujemy numer CAS (najprościej na enWiki lub deWiki)
 • Jeśli w obcojęzycznych wersjach (de lub en) nie ma podanego numeru PubChem, to wklejamy numer CAS tutaj: http://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/ i wybieramy odpowiedni związek, bo czasem różne izomery się pojawiają.
 • Pobieramy stamtąd dane: numer związku w bazie, masę molową, SMILES lub jeśli jest to lepiej "canonical SMILES"
 • Można tez tłumaczyć nazwę systematyczną lub inne nazwy
 • Na samym końcu stony są linki do innych baz gdzie można znaleźć więcej informacji i nas w pierwszym rzędzie interesują linki do Sigma-Aldrich np. [1] wybieramy stamtąd odpowiedni produkt (czysty związek o największym możliwym stężeniu) i pobieramy sobie temperatury (przykładowo, zakres: 20-30°C wpisujemy do infoboxu jako "25" i w niestandardowych "±5°"; numer RTECS, zwroty bezpieczeństwa i co tylko się tam użytecznego znajdzie:-)
 • Koniecznie sprawdzamy czy wstawione właściwości tyczą się warunków standardowych (jeśli nie są podane w Sigma to przyjmujemy je za takie) i zgodnie z naszym paskiem na dole infoboxu (który pojawia się tylko gdy mamy podaną jakąś liczbową właściwość) nie podajemy tych warunków.
 • Przy wpisywaniu gęstości do infoboxu koniecznie podajemy jego stan skupienia w podanej gęstości, jeśli nie ma go w źródłach to na podstawie temp. topnienia określamy stan skupienia. Jeśli nie mamy gęstości to podajemy stan skupienia w wyglądzie.
 • Na końcu robimy przypisy, wszędzie tam gdzie to możliwe, poza wzorem, masą molową (bo tam nie trzeba a poza tym jednostkę uzupełnia tam szablon i zapis z przypisem nie wygląda dobrze), linkujemy też SMILES i numer CAS tutaj: http://www.nlm.nih.gov/mesh/2006/MBrowser.html (wybieramy opcję: "CAS Registry/EC Number (RN)"), jeśli nie ma to trudno:)

Cała procedura może trwać nawet ponad 30 minut, no niestety, ale można też szablon sobie zrobić do przypisu Sigma-Aldrich jak to ja sobie zrobiłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Karol007/%C5%9Aci%C4%85gawka#.C5.9Aci.C4.85gawka_z_bibliografii a tytuł strony kopiować ze źródła strony w html [w przeglądarce (firefox) klikamy widok => źródło strony i tam szukamy tagów <title><title/> i kopiujemy zawartość, można tez skorzystać z funkcji szukaj] tedy nie trzeba za każdym razem od początku wypełniać szablonu cytowania strony i szybciej idzie:-)

Czasem też można się pokusić o wyszukanie jeszcze innych danych lub podwójnych źródeł, żeby dane były maksymalnie obiektywne, ale opisany przed chwilą ciąg czynności jest podstawą do zdobycia wiarygodnych danych w możliwie najkrótszym czasie. W razie jakichkolwiek pytań, pytaj śmiało. Serdecznie pozdrawiam i życzę owocnej pracy Karol007dyskusja 15:04, 16 wrz 2008 (CEST)

PS. W czasie pisania powyższej wiadomości edytowałem etanolan sodu, a oto rezultat: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Etanolan_sodu&diff=14104064&oldid=14102643 - podzieliłem też na sekcje artykuł. Karol007dyskusja 15:06, 16 wrz 2008 (CEST)

Nie da się wpisywać refów do temperatur ponieważ jak budowałem ten infoboks zrobiłem automatyczne przeliczanie stopni Celsjusza na kelwiny i funkcja parsera która to robi wymaga wyłącznie parametru liczbowego. Ale w temperaturach podajemy refy przy parametrach warunków niestandardowych. A mówiąc, ze wstawiamy wszędzie gdzie się da, to właśnie miałem to na myśli, że bezpośrednio przy temperaturze się nie da tylko trzeba w parametrze niżej wpisywać, podobnie tam gdzie infoboks sam jednostke dopisuje tak jak we wspomnianej masie cząsteczkowej a także gęstości, momencie dipolowym. Przykład jest tutaj: Adamantan. Pozdrawiam Karol007dyskusja 21:07, 16 wrz 2008 (CEST)

Brak infoboksuedytuj kod

Witaj! To dobrze że wyłapujesz braki i wstawiasz odpowiedni szablon. Zauważ jednak że szablon ten nazywa się "Bez infoboksu" a nie "Bez infoboxu" oraz że przyjęło się że wstawiamy go na stronę dyskusji artykułów ponieważ jest to szablon techniczny a nie merytoryczny. Owszem, w wielu artykułach jest on nadal, ale to tylko dlatego że jeszcze nie wszędzie został on przeniesiony. Pozdrawiam serdecznie, pracuj spokojnie i wytrwale dalej :) ABX - (O mnie dyskutuj) 15:05, 16 wrz 2008 (CEST)

Uwagaedytuj kod

Bądź ostrożniejszy - przesuwasz cudzy podpis pod inny komentarz. Z tego co pamiętam to nie jest pierwszy taki Twój przypadek, dlatego proszę o większą ostrożność przy własnych wpisach. Pozdrawiam! louve 15:49, 16 wrz 2008 (CEST)

Zapis Hillaedytuj kod

Cześć, nie wprowadzaj proszę do artykułów wzorów soli w zapisie Hilla (jak to zrobiłeś tu). Zapis ten jest dobry jedynie do spisów wzorów wg liczby atomów, w normalnych sytuacjach należy stosować standardowe wzory sumaryczne. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 12:00, 18 wrz 2008 (CEST)

materiały wybuchoweedytuj kod

Witam, co sądzisz o budowie infoboksu z tej tabelki którą mamy m.in. w nitrocelulozie? Widziałbym to w ten sposób, że zrobilibyśmy rozszerzenie do infoboksu związek chemiczny i istniałaby tam jako zwinięta sekcja, podobnie jak w tej chwili właściwości. Co ty na to? Karol007dyskusja 10:41, 19 wrz 2008 (CEST)

Saugatuck (ujednoznacznienie)edytuj kod

Az się zastanawiam, jak na to trafiłeś... Brak hasła bez nawiasu, z nawiasem jest, niesamowicie wręcz bezsensowne. Jedyna opcja w tym momencie dla mnie - przetłumaczyć ministuba... maikking dyskusja 18:45, 26 paź 2008 (CET)

Lotnictwoedytuj kod

Hej. Prawie rok temu uznałes ten temat za wązny i podstawowy na stronie zalązka miesiąca. Pewnie przyszłoby czekac na jakieś tam efekty rozwoju tego stuba, ale całkowicie przerobiłem tę inicjatywę, podobnie jak miedyś tłumaczenie miesiąca. Widzę, że niektóre stuby już są rozwijane. Pomożesz przy tym stubie - chodzi o znalezienie osób, które mogłyby pomóc, ale i też np. potłumaczyć. Na en wiki na pewno jest więcej, na fr wiki bardzo dużo. Przykuta (dyskusja) 20:30, 1 gru 2008 (CET)

Zaproszenieedytuj kod

Stepa @dyskusja.pl 22:59, 19 gru 2008 (CET)

Głosowanieedytuj kod

polskie znaki utrudniaja edycje na komputerach ktore ich nie obsluguja Hmm - nie uważasz że to już nie problem ustaleń ani głosowania ani wikipedii tylko użytkownika ? Patrząc z tego punktu widzenia należałoby zupełnie pozbyć się polfontów bo utrudniaja edycje na komputerach ktore ich nie obsluguja. Nawet w Usenecie odeszło się od takiego pojmowania problemu. PMG (dyskusja) 13:18, 23 gru 2008 (CET)

Zaproszenie do wikiprojektu Wspinaczkaedytuj kod

Zapraszam do współtworzenia wikiprojektu Wspinaczka.

W tym również do edycji strony głównej wikiprojektu, dyskusji, i oczywiście dopisania się do listy wikipedystów w projekcie. Jeśli uważasz, że warto wciągnąć do niego innych wikipedystów, którzy nie dostali jeszcze zaproszenia, to skopiuj powyższe i wyślij im na stronę dyskusji (być może usuwając część dotyczącą samej edycji strony głównej wikiprojektu). Pozdrawiam - Tescobar/dyskusja 10:47, 6 sty 2009 (CET)

Ad:Historia edycji „Kordyt”edytuj kod

Ad:Historia edycji „Kordyt”

Witam. Świadomość, że proch ma właściwości wybuchowe to wiedza przecież powszechna, a dodatkowo na dole strony jest kategoria: Materiały wybuchowe. Proch i tak nie jest produkowany, dlatego też tym bardziej zbędny wydaje mi się taki szablon, jak uważasz?

Pozdrawiam.--Adi (discuss) 06:09, 6 mar 2009 (CET)

Głos w KA (L.P.)edytuj kod

Zapoznałem się z Twoim głosem neutralnym pod kandydaturą Ludmiły Pileckiej. Oczywiście masz prawo głosować, jak Ci w duszy gra, natomiast chciałbym zauważyć, że reguły i kompetencje KA nie wynikają z widzimisia kandydatów, ale reguł przyjętych przez społeczność wikipedystów w chwili ustanawiania KA. Zacytuję pierwsze zdanie ze strony KA: Zadaniem Komitetu Arbitrażowego jest rozwiązywanie w sposób wiążący i ostateczny konfliktów personalnych między wikipedystami. Środki zastosowane przez Komitet mogą być różnego rodzaju, łącznie ze zbanowaniem użytkownika na określony czas lub na stałe. Właśnie gdyby ktoś twierdził, że nie zgadza się na tak szeroki zakres kompetnecji, to możnaby spokojnie głosować przeciwko lub przynajmniej wstrzymać się od głosu, gdyż oznaczałoby to, że pozostaje niespójny w swych poglądach ze stanowiskiem, które stworzyła społeczność wikipedystów. A zatem jeśli nie mieści się to w Twojej wizji KA, to rozpocznij dyskusję na temat zmian (oczywiście po wyborach, nie podczas), zorganizuj jakąś propozycję reformy... a nie głosuj na temat kandydatów, oceniając ich negatywnie, gdy tylko li deklarują gotowość do realizacji celów, które zostały przegłosowane, jako kompetnecje KA. Pozdrawiam i dobrej niedzieli życzę. Wulfstan (dyskusja) 14:12, 8 mar 2009 (CET)

Widzę, jak zagłosowałeś, ale odnoszę się do argumentacji. Jeśli w tym przypadku głosujesz wstrzymująco, ze względu na "inną wizję KA" niż jest to określone w kompetencjach KA, to powinieneś tak samo zagłosować wstrzymująco przy każdym kandydacie - każdy z nich, jak mniemam (może poza kuriozalnym oświadczeniem A19), zgadza się na to, do czego kandyduje. Wulfstan (dyskusja) 15:40, 8 mar 2009 (CET)

Re: d.. biskupaedytuj kod

To już drugie problematyczne hasło w jednym czasie, więc na razie wyłączyłem filtr dla Poczekalni. Filtr nie potrafi rozpoznawać w opisie zmian tytułu sekcji i raczej nie da się tego umożliwić... LeinaD dyskusja 14:07, 12 lip 2009 (CEST)

Aldehydedytuj kod

Hej - nic tam nie było, ale skopiowałem i tu Ci wrzuciłem. Przenieś potem do hasła i tyle :) Lukasz Lukomski (dyskusja) 01:47, 1 wrz 2009 (CEST)

Przepraszamedytuj kod

W związku z moja wypowiedzią w w tym głosowaniu, chciałbym Ciebie przeprosić, jeżeli poczułeś się urażony. Nie było to moim zamiarem i faktycznie "pojechałem" zbyt ostro. Było to spowodowane przekroczeniem pewnego progu wytrzymałości, w związku z czym zrobiłem sobie miesięczną przerwę i stąd tak późne przeprosiny. Mam nadzieję, że nie poczytasz mojej wypowiedzi tamże za złe. :) maikking dyskusja 18:24, 24 wrz 2009 (CEST)

Brydż sportowyedytuj kod

(Jesteś członkiem grupy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:User_sport_brydż . Dlatego chciałbym przekazać kilka informacji.)

Artykuł Brydż sportowy jest aktualnie na etapie Przygotowania Artykułu do Nominacji do Dobrego Artykułu. Myślę, że uda się ten artykuł doprowadzić do medalu.

Zakładam, że na etapie warsztatów artykuł będzie do około 2010-10-05. Później mam go zamiar zgłosić do medalu.

Mam dwie prośby.

W okresie warsztatów bardzo uprzejmie proszę o wszelkiego rodzaju uwagi co do treści i formy artykułu. Oczywiście jak najbardziej są wskazane samodzielne uzupełnienia, ale uwagi (w PANDA ) na pewno przeczytam i postaram się uwzględnić. Na tym etapie staram sie o pomoc wikipedystów-brydżystów, administratorów i członków PZBS. Od wielu osób otrzymuję różne wskazówki.

Później, gdy artykuł już będzie w okresie nominacji, uprzejmie proszę o pozytywne głosowanie, co pozwoli, aby artykuł Brydż sportowy (jako pierwszy o brydżu) wszedł do grupy artykułów na medal.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Jsitarz (dyskusja) 10:00, 20 wrz 2010 (CEST)

Znad wysokich wiślanych brzegówedytuj kod

Wikipedysta:Kamil Filip Ulryk/babel - pozwoliłem sobie poprawić disambig w twojej babelce. Pozdrowienia dla Poniatówkowicza. A. Bronikowski zostaw wiadomość 22:51, 26 lis 2010 (CET)

Lista medali zdobytych przez polskich brydżystówedytuj kod

Informuję,iż zgłosiłem do listy na medal hasło Lista medali zdobytych przez polskich brydżystów.

Zapraszam do dyskusji.

Jsitarz (dyskusja) 10:37, 7 mar 2012 (CET)

 • Mam prośbę: Aktualnie trwa głosowanie. Na razie głosów jest 0. Czy mógłbym Cię prosić o przeglądnięcie artykułu i zagłosowanie. (Wolałbym aby to było wcześniej niż później, abym mógł ewentualnie poprawić uwagi.)
  Jsitarz (dyskusja) 15:43, 19 mar 2012 (CET)

Ad:Wydział_Chemiczny_Politechniki_Warszawskiejedytuj kod

Ad:Wydział_Chemiczny_Politechniki_Warszawskiej

Cześć, edytor wizualny ma błąd i kaszani edycje z polskimi literami. W tym haśle wyszło Ci tak: [2]. Posprawdzaj proszę też inne swoje edycje. Pozdrawiam, Michał Sobkowski dyskusja 14:09, 18 wrz 2013 (CEST)

Oprócz pliterek brakowało chyba jakichś fragmentów tekstu, więc całość anulowałem. Przy przywracaniu pamiętaj proszę o podaniu źródeł. Michał Sobkowski dyskusja 14:27, 18 wrz 2013 (CEST)
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kamil Filip Ulryk" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy