Dyskusja wikipedysty:Kelvin


Dyskusja wikipedysty:Kelvin w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwum2006–2010 • 2011–2013 • 2014–2015 • 2016–2018 •

Kliknij, jeśli chcesz wpisać nową wiadomość.

Spis treści

Ignatówka (obwód wołyński)edytuj kod

Pozdrawiam. Magen (dyskusja) 23:45, 7 sty 2019 (CET)

efekty użycia WP:SK w Jan Rodowiczedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (55527815) wykonanej 2019-01-07 07:57:56 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Jan Rodowicz zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (POWTÓRZENIE?) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał lit., [[WP:Narzędzia/disFixer|poprawa przek.]], [[WP:SK]]+[[WP:SK/ToS|ToS]]+[[WP:SK/mSK|mSK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]]. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:08, 8 sty 2019 (CET)

Leszek Saganedytuj kod

Sentymenty wracają. Najpierw wszystkiego dobrego na 2019 Kelvin. Pracuję obecnie nad hasłem Leszek Sagan. Mam pewne problemy z linkami interwiki. Jak to ogarnąć, jak zredagować by było ok? Pomagałeś odnośnie tego w temacie Ród Levych z Pomorza. Byłbym bardzo wdzięczny Jakbyś pomógł co do tych kwestii oraz ewentualnego zerknięcia na inne sekcje hasła rzeczonego i ewentualną korektę, w tym prawidłowe z redagowanie przypisów. Mam w razie czego dobre namiary do tegoż neurochirurga:), ale lepiej odpukać:). Pozdrawiam. Keres 40 (dyskusja) 18:42, 12 sty 2019 (CET)

efekty użycia WP:SK w István Tiszaedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (56135633) wykonanej 2019-03-13 07:00:36 z wykorzystaniem WP:SK artykuł István Tisza zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (NIESPAROWANE NAWIASY OKRĄGŁE) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:Narzędzia/disFixer|poprawa przek.]], [[WP:SK]]+[[WP:SK/mSK|mSK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]]. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 14 mar 2019 (CET)

Poprawione. Tak to jest, gdy edytuje się w nocy z telefonu. Kelvin (dyskusja) 11:38, 14 mar 2019 (CET)

Stanisław Moskal (ur. 1935)edytuj kod

Po dalszym, znacznym rozbudowaniu zgłosiłem dzisiaj artykuł o imagineskopii o wyróżnienia. Bardzo prosze o sprawdzenie. Pozdrawiam - Henry39 (dyskusja) 14:07, 30 mar 2019 (CET)

  • Bardzo dziękuję za wyczerpująca korektę i pozdrawiam - Henry39 (dyskusja) 21:13, 15 kwi 2019 (CEST)
    • Bardzo dziękuje za miłe słowa. Starałem się, jak umiałem. Pisanie takich artykułów jest kształcące. A cytowanie szablonem "r|.." jakoś opanowałem. Łatwiej czyta/poprawia się tekst w kodzie, ale trudniej mi znaleźć w nim dane cytowanie. Serdecznie pozdrawiam - Henry39 (dyskusja) 18:28, 29 kwi 2019 (CEST)

Odp.edytuj kod

A faktycznie, popatrzyłam na datę powstania hasła, a ono już było przenoszone. Niemniej i tak wydaje mi się, że zostawienie przekierowania nie zaszkodzi (błędne nie jest, a jak będzie potrzebne nazwa na jakiś inny artykuł, to się wstawi ujednoznacznienie). Pozdrawiam. Gytha (dyskusja) 13:31, 12 kwi 2019 (CEST)

Wielka prośbaedytuj kod

Witam. Wielkie dzięki za poprawę kwestii w temacie interwiki co do hasła Leszek Sagan. W razie potrzeby [namiary do tegoż neurochirurga:)] jestem do dyspozycji i to na poważnie. Ale mam kolejną prośbę, na której jeszcze bardziej mi zależy. Pracuję od bardzo dłuższego czasu nad hasłem Garnizon Przasnysz > [1]. Już kiedyś tam wchodziłeś, korektowałeś, zaleciłeś pewne kwestie poprawić. Dużo poprawiłem, dałem też linki interwiki, ale czy dobrze i czy wszędzie, tam gdzie powinny jeszcze być? Ponadto jako bardzo doświadczony User byłbym wdzięczny Jakbyś merytorycznie zerknął na te hasło, na poprawki, które wniosłem oraz swoje spostrzeżenia na sekcje, merytoryczność, ency, przypisy itd. Byłbym zobowiązany i niebywale wdzięczny. Możesz korektować, ewentualnie cofnę lub dodam. Serdecznie pozdrawiam. Keres 40 (dyskusja) 9:50, 12 kwi 2019 (CET)

  • Witam ponownie. Byłbym bardzo wdzięczny Jabyś zerknął na ten przygotowywany projekt >>>

[2] Z góry wielkie dzięki. Serdecznie pozdrawiam. Keres 40 (dyskusja) 21:58, 26 kwi 2019 (CET)

  • Witam. Sorry, ale tak do końca nie mam pojęcia jaki zrobiłem techniczny błąd, byłem tak nauczony od początku z tym przenoszeniem art., a teraz widzę faktycznie, że nie ma Twojego wkładu w tym nowym art. co do historii, z całego serca przepraszam, ale nie zrobiłem tego umyślnie, jak teraz wybrnąć? w nowym art. ja i inni userzy robili korekty, w brudnopisie dokonałeś ostatnio też korekty... i jak z tego teraz wybrnąć? piszesz o zgłoszenie do integracji historii brudnopisu i artykułu, sorry ale nie wiem jak to zrobić, jak to zrobić w sytuacji nowego art. i to już z kolejnymi poprawkami. Jeszcze raz serdecznie Kelvin PRZEPRASZAM i proszę o pomoc, by jakoś to naprawić, jest utworzony nowy art., trzeba go skasować??? i zgłosić do integracji historii brudnopisu i artykułu??? Naprawdę nie wiem jak z tego technicznie teraz wybrnąć, mam jak widzę jeszcze braki w tych technikalich, mimo, że tyle już edytuję. Może jednak zostawić ten nowy, a jakoś przez admina wpisać w historię Twój wkład do tego nowego? Jak, gdzie, do kogo, zgłasza się do integracji historię brudnopisu i artykułu, w sytuacji kiedy jest już nowy art.? Serdecznie pozdrawiam. Keres 40 (dyskusja) 20:04, 7 maj 2019 (CET)
  • Witaj Kelvin. Dzięki wielkie za podpowiedzi odnośnie sformatowania części przypisów, gdzie są jeszcze gołe linki bez parametrów...ale..no właśnie zawsze z tym miałem problemy, ogólnie wiem o co chodzi, ale jednak.. boję się, że coś zepsuję i znów mój, Twój wizerunek narażę...poczekam może jednak, by ktoś z userów poprawił to...kolejna kwestia do nauki nad którą muszę popracować:), dzięki, że jakoś wytrzymujesz ze mną:)))) Serdecznie pozdrawiam. Keres 40 (dyskusja) 9:16, 10 maj 2019 (CET)

Lot czarownikówedytuj kod

Sprawdzisz w wolnej chwili? :) Tremendo (dyskusja) 22:10, 1 maj 2019 (CEST)

Dziękuję, znam ten komentarz, bardzo lubie oglądać video tego typu, a Prado ma ich bardzo dużo, również o restauracji obrazów, bardzo ciekawe Tremendo (dyskusja) 22:54, 4 maj 2019 (CEST) Witaj, napisałeś w dyskusji do DA, że na podstawie video Manuela Borja-Villeli uznaje się te postaci za kobiece, ale przecież on mówi "brujos", nie "brujas" lub "male witches or warlocks" w angielskich przypisach? Tremendo (dyskusja) 10:47, 20 maj 2019 (CEST) Dzięki tak myślałam, ale nie byłam pewna :) Tremendo (dyskusja) 11:11, 20 maj 2019 (CEST)

efekty użycia WP:SK w Raphael Rainer von Thurn und Taxisedytuj kod

Witam. Po twojej edycji (56619268) wykonanej 2019-05-07 13:30:46 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Raphael Rainer von Thurn und Taxis zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (NIESPAROWANE NAWIASY OKRĄGŁE) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał odlink. dat, poprawa linków, drobne redakcyjne, [[WP:SK]]+[[WP:SK/ToS|ToS]]+[[WP:SK/mSK|mSK]]+[[WP:SK/Bn|Bn]]. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 8 maj 2019 (CEST)

efekty użycia WP:SK w Biały Kościół (województwo dolnośląskie)edytuj kod

Witam. Po twojej edycji (57075516) wykonanej 2019-07-15 10:52:51 z wykorzystaniem WP:SK artykuł Biały Kościół (województwo dolnośląskie) zawiera komunikat <!-- SPRAWDŹ TO MIEJSCE! (NIESPAROWANE NAWIASY OKRĄGŁE) -->. W tej edycji opis zmian brzmiał [[WP:Narzędzia/disFixer|poprawa ujedn.]], nazwa niem., odlink. dat, poprawa linków, drobne redakcyjne, po czyszczeniu kodu przejrzyj wykonane zmiany!. Uprzejmie proszę o sprawdzenie ponownie kodu tego artykułu. Zapraszam też do pełnego zestawienia z kompletną listą pozostawionych komunikatów. MalarzBOT (dyskusja) 06:45, 16 lip 2019 (CEST)

Community Insights Surveyedytuj kod

Podziel się swoim doświadczeniem w ankiecie!

Cześć Kelvin,

Fundacja Wikimedia pragnie poprosić cię o Twoją opinię w ankiecie na temat doświadczenia związanego z Wikipedia i fundacją. Celem tego badania jest dowiedzieć się w jaki sposób Fundacja wspiera twoją pracę na wiki i jak możemy to zmienić lub poprawić w przyszłości. Twoje przemyślenia będą miały bezpośredni wpływ na obecną i przyszłą pracę Fundacji Wikimedia.

Poświęć, proszę, 15 do 20 minut na wypełnienie tej ankiety. Jest ona dostępna w różnych językach.

Ta ankieta jest udostępniana przez zewnętrzną usługę i podlega następującym postanowieniom dotyczącym prywatności (w języku angielskim).

Znajdź więcej informacji o tym projekcie. Napisz do nas jeżeli masz pytania, lub jeśli nie chcesz otrzymywać w przyszłości wiadomości dotyczących tej ankiety.

Z wyrazami szacunku,

RMaung (WMF) 16:48, 6 wrz 2019 (CEST)

Palatynowieedytuj kod

Forma palatynowie jest dopuszczalna i stosowana w literaturze [3] [4] Mathiasrex (dyskusja) 09:52, 8 wrz 2019 (CEST)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Kelvin" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy