Dyskusja wikipedysty:Koniar


Dyskusja wikipedysty:Koniar w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Plik:Rayman2-Ly00.jpg (100px|left)

Witam. Przede wszystkim zajrzyj do commons:Category:Rayman, być może jest tam grafika, która Ciebie interesuje, jeśli nie to musisz się zarejestrować na Commons i następnie wrzucić grafikę. Jako licencję podajesz zgodę Ubisoftu, pamiętaj także o tym, żeby odpowiednio nazwać plik. Jeśli chcesz wstawić zdjęcie do artykułu o określonym rozmiarze, to parametry oddzielasz od nazwy pipem |, a nie slashem /. Grafika obok ma kod [[:Plik:Rayman2-Ly00.jpg]] (100px|left). pozdrawiam Beau (dyskusja) 16:09, 21 lut 2008 (CET)

Spis treści

Downloadable Contentedytuj kod

Dziękujemy Ci za Twój wkład w rozwój Wikipedii. Chcielibyśmy jednak zwrócić Twoją uwagę na fakt, iż Wikipedia dba o swoją wiarygodność, w związku z czym oczekujemy, iż Wikipedyści przestrzegać będą zasady weryfikowalności, a także będą w pisanych przez siebie hasłach podawać – zgodnie z przyjętymi zasadamiźródła, na których się opierali.

Informacje zamieszczone przez Ciebie w haśle Downloadable Content nie spełniają niestety tych kryteriów – nie zostały bowiem podane źródła zamieszczanych przez Ciebie informacji. Będziemy wdzięczni, jeżeli uzupełnisz ten brak. Tutaj znajdziesz informacje, jak to zrobić. W przypadku jakichkolwiek problemów śmiało poproś o pomoc jednego z administratorów.

Dziękujemy za zrozumienie.


kićor wrzuć jakiś txt! 07:48, 23 maj 2009 (CEST)

Dzięki :) To była tylko rutyna, w tekście powoływałeś się na pismo. kićor wrzuć jakiś txt! 11:13, 23 maj 2009 (CEST)

Odp:Rycerze Zodiakuedytuj kod

Odp:Rycerze Zodiaku

Witam, oczywiście, że pamiętam… :) niestety sytuacja się nie zmieniła i jedyne co legalnie można wykorzystać to to co znajduje się na Commons (http://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Saint_Seiya). To co jest na en.wiki jest tam na zasadzie fair use a polska edycja się na takie coś nie zgodziła (moim zdanie dobrze zrobiono ;). Nic się jak na razie nie da zrobić. Pozdrawiam RoodyAlien (dyskusja) 23:30, 30 sie 2009 (CEST)

Obwodnica Wyszkowaedytuj kod

Witaj! Węzeł bezkolizyjny to nie tylko koniczynka ;) Dlatego też cofam Twoją edycję i proponuję zapoznać się z legendą szablonu. Pozdrawiam, Patrol110 dyskusja 16:16, 19 wrz 2009 (CEST)

Witam ponownie :) Skojarzyłem Twój nick z tym na forum SCC, więc wiem, że znasz się na rzeczy, jednak jest małe ale. Zarówno szablon jak i legendę do niego stworzyli wikipedyści działający w ramach Wikiprojektu "drogi i autostrady". Ja również byłem zdziwiony treścią legendy (sam wcześniej tworząc hasła drogowe stosowałem nagminnie oznaczenie węzła WB), jednak szybko się do tego przyzwyczaiłem. Jedynym rozwiązaniem jest sensowne wyjaśnienie dlaczego tak nie powinno być w dyskusji z uczestnikami tego wikiprojektu (tutaj), gdyż to oni formalnie opiekują się owym szablonem. Pozdrawiam i mam nadzieję, że mimo wszystko nie zniechęciłeś się do Wikipedii :) Patrol110 dyskusja 19:27, 20 wrz 2009 (CEST)

Rycerze (Rycerze Zodiaku), Święci_Wojownicyedytuj kod

Witaj w Wikipedii. Twoja edycja dotyczy postaci lub przedmiotów ze świata fikcji. Nie oznacza to, że nie mogą się znaleźć w Wikipedii. Musisz postarać się jednak, by było oczywiste, z jakiego uniwersum pochodzą, a także, że są tylko tworem wyobraźni. Zobacz na przykład, jak wygląda hasło o Harrym Potterze.

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i wcześniej nie edytowałeś stron w Wikipedii, proszę, przeczytaj o zasadach, na jakich opiera się ten projekt. Jeśli potrzebujesz wsparcia, skorzystaj ze stron pomocy, wejdź na kanał IRC #wikipedia-pl (bramka), gdzie prawdopodobnie otrzymasz odpowiedź na większość pytań, lub skontaktuj się z którymś z administratorów albo zwróć się o pomoc, wstawiając na tej stronie linijkę: {{pomocy|tutaj treść problemu}}.

Naszą zasadą jest jednak usuwanie treści nieencyklopedycznych oraz niezgodnych z przyjętymi zaleceniami. Jeżeli chcesz wypróbować działanie mechanizmów wiki, skorzystaj z brudnopisu.
Jeżeli masz z czymś jakieś problemy, napisz o tym na mojej stronie dyskusji. Kliknij tutaj, aby dodać nowy wątek.
Pozdrawiam i liczę, że mimo początkowych kłopotów będziesz z nami rozwijać ten projekt :)
mulat(napisz) 10:58, 29 paź 2009 (CET)

Przepraszam za wrzucenie szablonu zamiast wyjaśnienia słowami - pośpiech. Chodzi o to, że w ww. artykułach nie ma niezbędnej wzmianki, że dotyczą pojęć/postaci z fikcyjnego uniwersum. Bez takiej informacji przypadkowy czytelnik może pomyśleć, że istnieje realnie jakiś zakon Świętych Wojowników, i wymienieni rycerze to osoby z krwi i kości. I wtedy jest to hoax ---> ek. Nie uważam tych artykułów za nieency (choć uważam, że zagłębianie się w detale takich światów jest, delikatnie mówiąc, niszowe), ale że te artykuły wymagają pilnego uzupełnienia (w pierwszym akapicie) o zdanie typu "z fikcyjnego uniwersum XYZ" (gdzie XYZ powinno być linkiem do głównego artykułu o utworze. Tylko tyle, i aż tyle. Pozdrawiam, mulat(napisz) 15:52, 1 lis 2009 (CET)

Szablon:Postać Rycerze Zodiaku infoboxedytuj kod

-- serdelll (dyskusja · edycje) 16:48, 21 lis 2009 (CET)

Węzeł Gliwice - Sośnicaedytuj kod

Czy jesteś pewien, że poprawnie zmieniłeś w schemacie węzła kierunek Gdańsk na Rybnik? Przecież zjazd w tym kierunku już jest dwie linijki wcześniej naniesiony (oznaczony kierunek: Gorzyczki). Wobec tego gdzieś jest błąd bo A1 do Gorzyczek i do Rybnika to ten sam kierunek. Alessandro (dyskusja) 19:51, 27 gru 2009 (CET)

Knareenyedytuj kod

Witam. Ostatnio natrafiłem na owe hasło i zarazem znalazłem jeszcze jedno Lista krain z gry Rayman 3: Hoodlum Havoc i rzuciła mi się w oczy pewna nieścisłość, a dokładniej w haśle Knareeny opisuję się te postacie przez dwa "e", natomiast w haśle Lista krain... jest tam mowa o pustyni Knaarenów czyli przez dwa "a", tak więc jaka jest poprawna nazwa? Pozdrawiam Malyadik (dyskusja) 10:56, 2 lut 2010 (CET)

Cześć. Artykuł został przeniesiony. Hasła przenosi się używając przycisku "przenieś" (u góry artykułu). Po przeniesieniu trzeba poprawić linkujące i po problemie ;). Arachne (dyskusja) 21:31, 2 lut 2010 (CET)

No nie ma problemu i zresztą widzę, że już po problemie ;] Pozdrawiam Malyadik (dyskusja) 22:53, 2 lut 2010 (CET)

Odpowiedźedytuj kod

Witaj. Zgłoszenie było masowe raczej w celu integracji różnych szablonów, niż ich usunięcia. Oto są odpowiedzi na Twoje pytania:

 1. nie wiem, pytaj zgłaszającego.
 2. dyskusja znajduje się w [1], ale dzisiaj może być przeniesiona do archiwum, wtedy należy szukać przez "Linkujące", lub przez szablon Wikipedia:Strony_do_usunięcia/archiwa. --Pablo000 (dyskusja) 13:29, 20 lut 2010 (CET)

Wikiprojekt:Harry Potteredytuj kod

Witaj. Postanowiłem trochę zająć się tym wikiprojektem, ale zauważyłem, że większość jego uczestników nie wykonuje edycji powiązanych z Harry'm/bądź żadnych. Ostatnio wykonałeś edycję związaną z Harry'm, dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy chciałbyś być aktywnym uczestnikiem projektu. Na ten moment oznaczyłem Ciebie jako nieaktywnego, proszę o weryfikację. Mic92 (dyskusja) 17:59, 18 sie 2010 (CEST)

 • Nawet nie planowałem Ciebie wyrzucić. Chciałem tylko podzielić uczestników na aktywnych/niekatywnych na samym wstępie. Co do artykułów bardziej zależy mi na ich poprawie, rozbudowie - nie zawierają tyle informacji ile by mogły, biorąc nawet pod uwagę obcojęzyczne wikipedie. Dopiero po poprawie można byłoby stworzyć nieliczne brakujące artykuły. Jako pocieszenie dodam, że też w tym roku czeka mnie matura, ale widocznie muszę tak jak Hermiona dodać sobie więcej pracy ;)

Zatem oznaczam Ciebie jako aktywnego, ale będę pamiętał, że nie będziesz miał dużo czasu wolnego na edycje. Mic92 (dyskusja) 18:04, 19 sie 2010 (CEST)

Zapraszam do dyskusji - Dyskusja Wikiprojektu:Harry Potter/Nazwy, zintegrowanie lub wyodrębnienie artykułów. Ocenę, własne propozycje proszę o zamieszczenie w sekcji Ocena propozycji, dodanie własnej. Mic92 (dyskusja) 13:11, 26 sie 2010 (CEST)

Proszę o uzupełnienie swoich głosów w wyżej wymienionej dyskusji/głosowaniu. Koniec przewiduję na 3. września. Mic92 (dyskusja) 13:24, 1 wrz 2010 (CEST)

Wybacz, ale nie rozumiem. Jakiego osobnego artykułu? Uważam, że duchy są postaciami i mają zostać w spisie postaci drugoplanowych. Natomiast portrety można przenieść do sekcji Hogwart. O jaki osobny artykuł Ci chodzi?Krysiaj23 (dyskusja) 15:54, 1 wrz 2010 (CEST) Najpierw pisałeś o duchach i obrazach jakby to były osobne artykuły, które ja chce zostawić. Więc także zaprzeczasz sam sobie ;) Moje głosy i tyle, czy ja się z Tobą sprzeczam o Twoje? Obraz bardziej pasują mi do Hogwartu, duchy jako postacie. Krysiaj23 (dyskusja) 23:28, 1 wrz 2010 (CEST)

Mikołaj Kopernikedytuj kod

Informacja zamieszczona przez Ciebie jest niewspółmierna do rangi artykułu i powinna zostać usunięta. Pozdrawiam -- zu. Mpfiz (dyskusja) 20:29, 3 lis 2010 (CET)

Inni bogowie z "Rycerze Zodiaku"edytuj kod

Witaj, proszę Cię, popraw linki wew. (jeżeli jesteś w stanie) dotyczące postaci z "Rycerze Zodiaku", m.in.: "Tanatos", "Hypnos", "Eris", "Apollo", "Artemida", "Zeus" itp, aby nie prowadziły do postaci z mitologii greckiej. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. --SolLuna dyskusja 19:58, 7 lis 2010 (CET)

Węzeł autostradowy Stryków Iedytuj kod

~malarz pl PISZ 09:43, 15 gru 2010 (CET)

Odp:Przeniesienie "Aphrodite"edytuj kod

Odp:Przeniesienie "Aphrodite"

Witaj. Uważam, iż potrzebnie. W artykułach dotyczących Rycerzy Zodiaku niektóre linki wew. prowadzą do mitologii greckiej. Nie powinny prowadzić do mitologii greckiej. Pozdrawiam, --SolLuna dyskusja 00:21, 8 mar 2011 (CET)

DNUedytuj kod

FJ_1 @%^! 17:47, 22 mar 2011 (CET)

Reaktywacja projektu wioskowo-gminnegoedytuj kod

Cześć. Przygotowałem nową wersję projektu: Wikiprojekt:Opis polskich wsi i gmin. Jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia i potrzeba mi pomocy :)

 • Ocena stanu haseł - dodałem w projekcie tabelkę, przykład użycia tutaj: Wikiprojekt:Opis polskich wsi i gmin/województwo śląskie/powiat częstochowski
 • Nie wszystkie powiaty mają już podstrony z gminami i wioskami - kupa roboty, ale może uda się zautomatyzować. Tu widać to (teraz) dobrze: Wikiprojekt:Opis polskich wsi i gmin/województwo śląskie. Wstępne opisy na podstronach projektu generalnie też już do zmiany i może też się da z automatu.
 • Kategoria:Wikiprojekt:Opis polskich wsi i gmin - nie wszystkie podstrony wiszą w tej kategorii - (to już zrobione Przykuta (dyskusja) 00:44, 14 kwi 2011 (CEST)) może też z czasem warto porobić podkategorie.
 • Szablon:Wieś infobox/opis - właściwie opis do dokończenia - nawet przykład użycia nie jest dokończony
 • W projekcie wisi też coś takiego Wikipedia:Skarbnica Wikipedii/Słownik geograficzny Królestwa Polskiego/Czym się to je - na podstawie indeksu można dodawać w postaci szablonu (opis na stronie) linki do indeksu w hasłach o miejscowościach, a jeśli wykorzystamy treść, to także można użyć jako źródła w postaci przypisu.
 • Kolejna fajna sprawa, to Wikiprojekt:Wiki Lubi Zabytki. Korzystając ze źródeł w tym projekcie można część artykułów pouzupełniać o zabytki się w nich znajdujące (nie mówiąc o tym, że warto będzie je sfotografować). Przy okazji - do uźródławiania można użyć szablonu {{zabytek}}, jeśli dla danej miejscowości znajdziemy.
  • Opisu użycia szablonu jeszcze nie ma - można by dodać to jako kolejne zadanie specjalne w projekcie opisu wsi i gmin.
 • Następne zadanie specjalne - mapy do pocięcia i pododawania do artykułach o wsiach. Zobacz tutaj. Tu dodatkowe uwagi. Warto byłoby się zorientować co do PD (pogadać z userami z de wiki) i to zrobić.
 • Już w prawie każdej miejscowości są dodane koordynaty, przez co dzięki gadżetowi dostępna jest mapa w OpenStreetMap wyświetlana w tych hasłach. Czasami są koordynaty dodane niedokładnie - warto dopieścić i ewentualnie włączyć się w tworzenie map na OSM (jakby ktoś miał zapał). Tworzone są na licencji cc-by-sa 2.0. Yarl jest dobrze w tym zorientowany, jakby co.
 • Jak coś, to pisz na dyskusję projektu: Dyskusja Wikiprojektu:Opis polskich wsi i gmin. Pozdrawiam Przykuta (dyskusja) 00:02, 8 kwi 2011 (CEST)

Odp:Poczekalniaedytuj kod

Odp:Poczekalnia

Zobacz Wikipedia:Poczekalnia, Procedura zgłaszania artykułu -- Bulwersator (dyskusja) 08:23, 5 maj 2011 (CEST)

Źródło głosów z "Raymana"edytuj kod

[2], [3] Głównie z tych dwóch stron pobierałem info dotyczące głosów do postaci z serii "Rayman". Pozdrawiam.

F-U-W (dyskusja) 03:53, 28 maj 2011 (CEST)

Węzeł autostradowy Katowice Murckowskaedytuj kod

Witaj. Wg Wikipedia:Encyklopedyczność - sieci komunikacyjne węzły autostradowe nie są encyklopedyczne (wyjątek zastosowano dla węzła Sośnica, z uwagi na jego wielkość), a ten - pod innym tytułem (Węzeł Murckowska) - był już kiedyś usuwany. Nie wiem więc, czy jest sens się męczyć z tymi artykułami, bo mogą zostać skasowane. Pozdrawiam. Olos88 (dyskusja) 23:39, 6 lip 2011 (CEST)

Witam. Podczepię się pod tą sekcję, ponieważ to co mam zamiar przekazać jest powiązane z artykułem o węźle. Utworzyłem w kawiarence wątek na temat kwestii encyklopedyczności takich artykułów i być może udałoby się złagodzić kryteria ich tworzenia (vide Wikipedia:Encyklopedyczność - sieci komunikacyjne). Link do wątku: Wikipedia:Kawiarenka/Propozycje#kwestia encyklopedyczności artykułów o węzłach autostradowych. Pozdrawiam serdecznie, MiKO101 gadajcie ;) 19:01, 7 lip 2011 (CEST)

Grafikaedytuj kod

Witam i dziękuje za uznanie. Jeśli chodzi o grafiki to na polskiej Wiki niemożna noramlnie wstawiać grafik, ale można dodać link do grafiki która jest załadowana na Wikipedia Commons, to jest ten link i poszukaj na niej zdjęć z Raymana, pozdrawiam! Gęba09 (dyskusja) 13:50, 20 lut 2008 (CET)

Jesli nie ma tam zdjęć z Raymana to musisz je załadować, ale to już musisz skonsultować z administratorami Commons, bo ja nie mam tam utworzonego konta i dlatego musisz się skonsultować z administatorami. Kazdy z administratorów jest gotów udzielić jeszcze większej pomocy niż ja. Wymienie ci teraz kilka: Beau, Wpedzich, Bukaj, Roo72. Napisz komus a spewnością ci pomoże, pozdrawiam! Gęba09 (dyskusja) 19:09, 20 lut 2008 (CET) Witam. Przede wszystkim zajrzyj do commons:Category:Rayman, być może jest tam grafika, która Ciebie interesuje, jeśli nie to musisz się zarejestrować na Commons i następnie wrzucić grafikę. Jako licencję podajesz zgodę Ubisoftu, pamiętaj także o tym, żeby odpowiednio nazwać plik. Jeśli chcesz wstawić zdjęcie do artykułu o określonym rozmiarze, to parametry oddzielasz od nazwy pipem |, a nie slashem /. Grafika obok ma kod [[:Plik:Rayman2-Ly00.jpg]] (100px|left). pozdrawiam Beau (dyskusja) 16:09, 21 lut 2008 (CET)

Odp:Poczekalniaedytuj kod

Odp:Poczekalnia

Zobacz Wikipedia:Poczekalnia, Procedura zgłaszania artykułu -- Bulwersator (dyskusja) 08:23, 5 maj 2011 (CEST)

Węzeł autostradowy Konotopaedytuj kod

Lukasz Lukomski (dyskusja) 16:12, 7 wrz 2011 (CEST)

Węzeł autostradowy Konotopaedytuj kod

Od prawie tygodnia trwa dyskusja w Poczekalni dotycząca hasła Węzeł autostradowy Konotopa. Czy mógłbyś uzupełnić go o niezależne źródła? Bez nich pozostawienie hasła jest mało prawdopodobne. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 17:48, 13 wrz 2011 (CEST)

Pisownia.edytuj kod

Proszę pisz małymi literami,nawet jak się pomylisz,co mi się raz też zdarzyło,ale staraj się uważać.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 20:16, 21 wrz 2011 (CEST)

To nie takie ważne, tak chodziło mi o ten artykuł,po prostu (jak wiesz) dużo wikipedystów pisze tak jak wandalizują i to mnie zbiło z tropu.Nie ważne,pozdrawiam również i życzę wspaniałego dnia.Pozdrawiam z Berlina.--J.Dygas (dyskusja) 11:16, 22 wrz 2011 (CEST)

My Little Pony: Przyjaźń to Magiaedytuj kod

Sorry,ile razy mam do ciebie na ten temat pisać?W wikipedii jest uźródłowienie najważniejsze,zkąd to masz?Podaj dokumentację.Już ci raz o tym pisałem,jeśli udokumentujesz to,to ok.Pozdro.--J.Dygas (dyskusja) 19:26, 22 wrz 2011 (CEST)

Ad:Miejski_System_Informacji_(Warszawa)edytuj kod

Ad:Miejski_System_Informacji_(Warszawa)

Źródła? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 14:00, 26 sty 2012 (CET)

Odp:MSI Warszawaedytuj kod

Odp:MSI Warszawa

"za słabe oznakowanie" to nie fakt lecz opinia - Wikipedia nie służy do notowania opinii wikipedystów. Pozostałe informacje o brakach choć faktyczne nie są potwierdzone źródłami - kto powiedział że tak jak Ty uważasz powinno być? Przeczytaj Wikipedia:Nie przedstawiamy twórczości własnej. Edycje anuluje jako bez źródłową. Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 16:36, 31 sty 2012 (CET)

Odp:MSI Warszawa

Przepraszam że nie jasno się wyraziłem. Nie podważam tego że jest tak jak mówisz. Podważam że obserwacje własne można wpisywać do Wikipedii - twierdzę że nie można. Sam piszesz że są to twoje przemyślenia. Przeczytałeś Wikipedia:Nie przedstawiamy twórczości własnej? Jest tam napisane "W Wikipedii twórczość własna to termin oznaczający informacje, których nie można odnaleźć w żadnych innych wartościowych źródłach." wp:źródła i wp:wer opisują co może być źródłem. Zgadzamy się? Marek Mazurkiewicz (dyskusja) 23:41, 2 lut 2012 (CET)

Mike (postać)edytuj kod

Sidevar (dyskusja) 15:05, 11 sie 2012 (CEST)

Rozdroże Marzeńedytuj kod

Sir Lothar (dyskusja) 17:58, 16 maj 2013 (CEST)

Węzły autostradoweedytuj kod

Zerknij proszę: Wikipedia:Kawiarenka/Artykuły#Kryteria encyklopedyczności dla węzłów autostradowych. Therud (dyskusja) 17:18, 6 lip 2013 (CEST)

Postacie My Little Pony: Przyjaźń to magiaedytuj kod

Radagast13 (dyskusja) 13:07, 30 kwi 2016 (CEST)

Shun (postać)edytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 13:46, 4 sty 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:15, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:26, 10 cze 2017 (CEST) 

Aiolia (Rycerze Zodiaku)edytuj kod

Sidevar (dyskusja) 15:13, 22 sie 2017 (CEST)

Orfeusz Liraedytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 12:56, 24 sie 2017 (CEST)

Maska Śmierciedytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 11:56, 29 sie 2017 (CEST)

Shakaedytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 23:25, 31 sie 2017 (CEST)

Dohkoedytuj kod

Andrzei111 (dyskusja) 23:25, 31 sie 2017 (CEST)

Aiolos (Rycerze Zodiaku)edytuj kod

Sidevar (dyskusja) 16:57, 13 wrz 2017 (CEST)

Kanon (postać)edytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 08:36, 10 paź 2017 (CEST)

Inni bogowie z „Rycerze Zodiaku”edytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 16:36, 18 paź 2017 (CEST)

Shuraedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 13:47, 25 paź 2017 (CEST)

Shiryuedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 13:47, 25 paź 2017 (CEST)

Shionedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 13:47, 25 paź 2017 (CEST)

Seiyaedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 13:48, 25 paź 2017 (CEST)

Saori Kidoedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 13:48, 25 paź 2017 (CEST)

Inni Srebrni Rycerze z „Rycerze Zodiaku”edytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 19:26, 2 lis 2017 (CET)

Inni Spectranie z „Rycerze Zodiaku”edytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 19:26, 2 lis 2017 (CET)

Mitsumasa Kidoedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 19:27, 2 lis 2017 (CET)

Milo (postać)edytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 19:27, 2 lis 2017 (CET)

Kasjosedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 19:27, 2 lis 2017 (CET)

Julian Soloedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 19:28, 2 lis 2017 (CET)

Inne postacie „Rycerze Zodiaku”edytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 19:28, 2 lis 2017 (CET)

Inni Rycerze z Brązu z „Rycerze Zodiaku”edytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 19:28, 2 lis 2017 (CET)

Pandora Heinsteinedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 11:14, 5 lis 2017 (CET)

Hades (anime)edytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 11:14, 5 lis 2017 (CET)

Hilda Polarisedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 11:14, 5 lis 2017 (CET)

Morscy Generałowieedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 11:14, 5 lis 2017 (CET)

Święci Wojownicyedytuj kod

Mateusz Konieczny (dyskusja) 11:14, 5 lis 2017 (CET)

Hilda Polarisedytuj kod

Witaj. Twój artykuł dotyczy postaci epizodycznej, dlatego został przeniesiony do twojego mojego brudnopisu, w celu przyszłej integracji z artykułem zbiorczym. Jeśli jednak dasz radę, to możesz nad jego treścią popracować. Do poprawy przed integracją jest:

Pozdrawiam, KamilK7 11:13, 10 lis 2017 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Koniar" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy