Dyskusja wikipedysty:Lidia1217


Dyskusja wikipedysty:Lidia1217 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Nowy Jedwabny Szlakedytuj kod

Proszę, zwracaj uwagę na prawa autorskie, gdyż narażasz w ten sposób siebie i Wikipedię na kłopoty prawne. Wikipedia nie może zawierać tekstów ze źródeł, których warunki użycia są sprzeczne z licencją Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 3.0. Dlatego Twój wpis został oznaczony jako podejrzany o naruszenie praw autorskich i musieliśmy go usunąć. Jeżeli posiadałeś prawa autorskie do tej treści lub posiadałeś zgodę na publikację zgodną z naszą licencją, proszę, napisz o tym fakcie na stronie Dyskusja Wikipedii:Lista NPA. Aby tekst nie naruszał praw autorskich należy wysłać do posiadacza praw autorskich prośbę o zezwolenie na wykorzystanie jego treści, możesz skorzystać z gotowych szablonów znajdujących się tutaj. Osoba która posiada prawa autorskie i chce zezwolić na wykorzystanie treści powinna zastosować procedurę opisaną tutaj. Jeśli nie chcesz pytać o zezwolenie na wykorzystanie treści, przeredaguj treść własnymi słowami i ponownie ją opublikuj, aby artykuł nie stanowił naruszenia praw autorskich. Dziękuję. --The Polish (query) 22:12, 19 gru 2015 (CET)

Witaj w Wikipediiedytuj kod

Kolega piszący powyżej ma oczywiście rację (kopiowanie tekstów cudzego autorstwa jest niefajne). Ale zapomniał Cię powitać w Wikipedii. Witaj! To fajnie że z nami jesteś (i dziękuję Ci za dzisiejsze spotkanie).

Gdybyś czegoś potrzebowała, to z chęcią służę pomocą. Wystarczy, że napiszesz wiadomość do mnie lub do jakiegokolwiek innego wikipedysty (proszę tylko, podpisz się, wstawiając na końcu wiadomości 4 tyldy: ~~~~). Jeśli chcesz sama poznać zasady i zalecenia oraz sposoby edycji Wikipedii, zajrzyj do stron pomocy. Dla początkujących ilość informacji tam zawartych może wydawać się przytłaczająca, więc śmiało z problemami zgłaszaj się do mnie lub poproś o pomoc przewodnika. Swobodnie możesz poznawać sposoby edycji Wikipedii korzystając z osobistego brudnopisu. Na początek ważne jest, byś poznała trzy najistotniejsze zasady Wikipedii:

Zauważ, że to encyklopedia, co oznacza, że zamieszczane są tu informacje encyklopedyczne, a nie wszystkie. A teraz śmiało edytuj i nie obawiaj się tego, że Twoje pierwsze edycje będą niedoskonałe. Wszyscy uczyliśmy się na błędach – tutaj bardzo łatwo się je poprawia. :) Na początek polecam wykonanie testowych edycji z pomocą samouczka, dzięki któremu poznasz podstawy edytowania Wikipedii. Serdecznie pozdrawiam, //Halibutt 17:16, 21 gru 2015 (CET)

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Lidia1217" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy