Dyskusja wikipedysty:MMarteb123


Dyskusja wikipedysty:MMarteb123 w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Podstawowe informacje o działaniu w Wikipediiedytuj kod

Jeśli chcesz włączyć się do tworzenia Wikipedii, przeczytaj…

… jak tworzyć artykuły?
Zanim zaczniesz edytować artykuły, poświęć nieco czasu na zapoznanie się z wypracowanymi przez nas zasadami: Należy pamiętać, że odrębne artykuły można tworzyć dla istotnych tematów (→ zobacz wytyczne dotyczące encyklopedyczności). Wikipedię można edytować na dwa sposoby. Edytor wizualny jest prostszym, bardziej intuicyjnym narzędziem. Z kolei edytor kodu źródłowego daje dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji. Można łatwo przełączać się między nimi. Najłatwiej jest nauczyć się edytowania w praktyce, dlatego też po wykonaniu wybranym sposobem kilku edycji testowych w swoim brudnopisie. Śmiało edytuj strony!
… gdzie szukać pomocy?
W naszych szeregach mamy przewodników, którzy pomogą Ci w Twoich pierwszych edycjach. Wikipedyści odpowiedzą na pytania dotyczące edytowania Wikipedii. Możesz zadać je tutaj. Pomocnych wikipedystów znajdziesz też na naszym czacie. Jeżeli chcesz samodzielnie szukać stron pomocy, zacznij od tej strony (znajdziesz ją zawsze w menu po lewej: „Dla wikipedystów” ⇒ „Pomoc”). Możesz też ustawić własne preferencje m.in. dotyczące wyglądu stron i ułatwień w edytowaniu (tu kilka słów wyjaśnienia).
… jak się komunikować?
Komunikując się na stronach dyskusji, ale nie w artykułach, podpisujemy się poprzez wpisanie czterech tyld (~~~~). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój podpis: nick z datą edycji (tak jak mój na dole). Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji. Wtedy dana osoba otrzyma komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mogła Ci odpowiedzieć. Jeśli chcesz, napisz coś o sobie na swojej stronie użytkownika.

-- Stanko (dyskusja) 11:28, 10 lip 2018 (CEST)odpowiedz

Odp:W sprawie www.galeria-attis.pledytuj kod

Odp:W sprawie www.galeria-attis.pl

Witam! W większości odpowiedziałem już wczoraj, w tym miejscu. Zwłaszcza trzeba się zapoznać z zasadami wstawiania linków zewnętrznych. W sekcji "Strony, do których nie należy odsyłać" punkt 2. mówi "zawierających nieautoryzowane materiały objęte prawem autorskim". Czy każdy z twórców tam opisanych zezwolił na publikację swojej twórczości? Bo w to, że każdy udostępnia ją na zasadzie wolnej licencji nie uwierzę. Pozdrawiam, ptjackyll (zostaw wiadomość) 19:06, 11 lip 2018 (CEST)odpowiedz

Czy dokumentacja tych oświadczeń jest gdzieś dostępna do wglądu? ptjackyll (zostaw wiadomość) 13:27, 12 lip 2018 (CEST)odpowiedz W takim razie, jeśli nie żadnego namacalnego dowodu na zgodę twórców, nie widzę możliwości usunięcia linku z czarnej listy. ptjackyll (zostaw wiadomość) 14:38, 12 lip 2018 (CEST)odpowiedz

Mieczysław Krzyżakedytuj kod

Witaj. Twój artykuł nie nadaje się jeszcze do publikacji w Wikipedii, dlatego został przeniesiony do twojego brudnopisu, gdzie możesz nad nim popracować. Popraw w nim:

  • dodać więcej źródeł.

W razie problemów skorzystaj z tego poradnika, zadaj pytanie na tej stronie lub spytaj przewodników.

Po skończeniu użyj zakładki „Przenieś”, aby ponownie opublikować artykuł. Jeżeli nie masz takiej zakładki (należy mieć konto zarejestrowane od co najmniej 4 dni oraz 10 edycji), napisz na tej stronie lub zwróć się do przewodników.

Pozdrawiam, Sebek A. (dyskusja) 20:30, 14 lip 2018 (CEST)odpowiedz

Cześć, Dziękuję za informację. Poprawię :)

MMarteb123 (dyskusja) 13:00, 16 lip 2018 (CEST)odpowiedz

Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:MMarteb123" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy