Dyskusja wikipedysty:Maikking


Dyskusja wikipedysty:Maikking w encyklopedii

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Archiwa

Spis treści

Rashid Yussuffedytuj kod

W jaki sposób Yussuff jest ency? W polskiej ekstraklasie rozegrał 6 spotkań, resztę kariery kopał w trzeciej lidze angielskiej i niżej. MaPet92 (dyskusja) 16:59, 11 wrz 2016 (CEST)

Arka gra w Ekstrklasie dopiero od tego sezonu, za nami dopiero osiem kolejek, więc jakim cudem Yussuff mógł rozegrać w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce 22 spotkania? Odpowiem - w polskiej Ekstraklasie rozegrał tylko 6 spotkań, a resztę (dokładnie 19) w I lidze, a gra tam w żaden sposób nie daje encyklopedyczności ;) MaPet92 (dyskusja) 12:13, 12 wrz 2016 (CEST) Nie ma problemu, pozdrawiam :) MaPet92 (dyskusja) 12:55, 12 wrz 2016 (CEST)

Łukasz Teodorczykedytuj kod

Cześć! Jesteś adminem i na tyle doświadczonym wikipedystą, żeby nie popełniać takich błędów jak ta edycja IP-ka. Edycja kompletnie nie przejrzana i zatwierdzona z automatu. Teodorczyk ma w lidze na razie 5 występów i 4 gole, IP-ek to zmienił, a Ty to zatwierdziłeś, do tego nie kompletna zaktualizowana w całości tabela, gdzie po kolejnej edycji tak samo nie postarał się Lancelot, który zatwierdził z automatu. Po takich zatwierdzonych edycjach, mamy tylko nie potrzebny bałagan w biogramach. Pozdrawiam. LukiP82 (dyskusja) 22:58, 16 wrz 2016 (CEST)

Klub Astronomiczny Almukantaratedytuj kod

Wypowiedz się proszę w dyskusji na DNU na temat encyklopedyczności. Moim zdaniem należy usunąć, gdyż tylko obserwatoria są ency. Podobnie uważa Prokonsul, ino zwolennicy pozostawienia "harcują" Invisible kid (dyskusja) 17:06, 26 wrz 2016 (CEST)

Ad:Sofonisba Anguissolaedytuj kod

Hej Dlaczego te stronę www.niezlasztuka.net/o-sztuce/sofonisba-anguissola-zapomniana-mistrzyni/ uznano za spam? --Adamt rzeknij słowo 15:31, 29 wrz 2016 (CEST)

Odp:https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Agent_pod_przykryciem&diff=cur&oldid=46709001edytuj kod

Odp:https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Agent_pod_przykryciem&diff=cur&oldid=46709001

Czesc, nie przypominam sobie, zebym wpisal yakie cos, musial wdac sie jakis blad. Drzewianin (dyskusja) 21:59, 30 wrz 2016 (CEST)

Pobiedaedytuj kod

Cześć. Wiem, że przeglądanie zmian nie jest badaniem merytorycznym, ale w takich przypadkach lepiej dać znać autorowi większości artykułu. Na szczęście przypadkiem to wyłapałem i nawet długo nie dezinformowało :) Pibwl ←« 19:47, 9 paź 2016 (CEST)

Ta edycjaedytuj kod

Proszę, bądź ostrożniejszy przy cofaniu. Autor zmiany miał rację. W artykule Śnieżka podano, że wg. najnowszych czeskich pomiarów góra ta ma 1603 m n.p.m. Serdecznie pozdrawiam, Neonek12 (dyskusja) 18:51, 10 paź 2016 (CEST)

 • Czyli wg. Ciebie WP:POV? Moim zdaniem jest dobrze, podano przecież najbardziej aktualny pomiar. Neonek12 (dyskusja) 18:56, 10 paź 2016 (CEST)

Kategorie LIOedytuj kod

Cześć. Wszystkie kategorie LIO z dużej litery prócz wycofanego przez Ciebie triathlonu to jest poprawnie? Mnie jako edytora artykułów sportowych to zaskakujący wyjątek. Uprzejmie proszę o uzasadnienie rewertu. Pozdrawiam serdecznie, --Andrzej94 (dyskusja) 21:20, 13 paź 2016 (CEST)

Afera widelcowaedytuj kod

A skąd ten rewert? //Halibutt 15:44, 14 paź 2016 (CEST)

Poczekalniaedytuj kod

Witaj Maikking!
W Poczekalni trwa DNU nad tym szablonem, który przejrzałeś.
Krottyianock(PISZ) 14:56, 6 lip 2016 (CEST) 10:14, 22 paź 2016 (CEST)

Crash Bandicoot - wersje przejrzaneedytuj kod

Cześć. :) Z góry przepraszam za zawracanie głowy, ale całkowicie przypadkowo rzucił mi się w oczy fakt, że przejrzałeś i zatwierdziłeś edycję dokonaną w artykule Crash Bandicoot, która wedle mojej wiedzy jest błędna. Istnieje bowiem gra pt. Crash Nitro Kart, a N-Tranced wydana została tylko i wyłącznie na konsolę podręczną GBA. Nie wiedziałem, czy mam tę edycję wycofać, więc postanowiłem zwrócić się do Ciebie jako dużo bardziej doświadczonego wikipedysty niż ja. :) Z góry dzięki za ewentualne odniesienie się do kwestii. Pozdrawiam. Jojnee (dyskusja) 00:30, 20 lis 2016 (CET)

Marszedytuj kod

Odblokuj ten artykuł. Niech chociaż 3 minuty pomyślę jak napisać by wszystko było jasne nawet dla amatorów. Nawet przez myśl mi nie przyszło, ze mówiac o zwiazkach taktycznych, ktoś moze pomyślec ze np dywizja ad 2016 maszeruje pieszo. Marsz pieszy stosowano w II RP - opisany poniżej--Kerim44 (dyskusja) 18:34, 12 gru 2016 (CET)

 • nie powiedziałem ze przesadziłeś. Zauważ, ze od razu pisałem wyjaśnienia do "adwersarzy" Chciałem tylko byś właśnie po tych 15 min odblokował, bym mógł wyraźnie napsiac wyjaśnienia w artykule, a nie w dyskusjach kolejnych pacynek (chyba), ze marsz w wojsku niekoniecznie jest marszem pieszym (prawie nigdy nim nie jest w XXI w). --Kerim44 (dyskusja) 12:17, 13 gru 2016 (CET)

W sprawie artykułu: Tytuły i zwroty honoroweedytuj kod

Dzień dobry, Był Pan ostatnią osobą edytującą ww. artykuł. Nie jestem pewien swoich racji, nie chcę narzucać, może nie do końca rozumiem ideę edycji artykułu. Piszę raczej jako głos w sprawie - przekonajcie mnie, albo wysłuchajcie. Ad rem: 1.tytuł podpunktu "Procedencja tytułów" - czyż nie chodzi o precedencję? [1] 2. "ważniejsze są tytuły, których nie można stracić, a więc ważniejsze od republikańskich są monarsze, od tytułów wojskowych naukowe" - co do tych ostatnich: jedne i drugie można utracić (odebranie stopnia naukowego przez Radę Naukową, po np. udowodnieniu plagiatu oraz degradacja w przypadku stopni wojskowych) 3. podpunkt "zasady ogólne" - dwa punkty są w sprzeczności - "żony nie korzystają z tytułów mężów" oraz "do żony danej osoby, można stosować odpowiednie tradycyjnie formy takie jak: Pani prezydentowa, Pani dyrektorowa, Pani profesorowa, Pani generałowa" 4. w tym samym co powyżej podpunkcie "do osób piastujących stanowisko o nazwie dwuczłonowej jak np.: główny księgowy, główny specjalista ds. komunikacji zwracamy się używając tytułów naukowych np. panie magistrze, panie inżynierze, panie doktorze" - ani magister, ani inżynier nie są tytułami naukowymi. 5. "ks. bp gen. dyw. prof. zw. dr hab. n. mat. inż. dr h.c. X.Y – ksiądz biskup, generał dywizji, profesor zwyczajny, doktor habilitowany (brakuje tego rozwinięcia) nauk matematycznych, inżynier, doktor honoris causa X.Y." Ponadto (tylko nie wiem czemu miał ten przykład służyć, nie wiem czy wyczułem intencję) dopisałbym po "gen. dyw." a przed "prof." tytuły "dypl. pil." w sytuacji jeśli Eminencja ukończył Szkołę Orląt w Dęblinie (pilot lub nawig.) oraz Akademię Sztuki oficer dyplomowany SZ RP. Czy po prof.zw. nie powinno być skrótu uczelni - prof. zw. UJ - skoro jest związany z zatrudnieniem tamże. 6. Artykuł nie wyjaśnia mojego pytania (i teraz wreszcie ujawniam, skąd cała awantura ;) - "dr n. med. inż." - Pan inżynier (tytuł zawodowy, techniczny), dopełnił wykształcenie magisterium z zarządzania i na koniec obronił doktorat z medycyny (czysto teoretycznie, aczkolwiek sytuacja jak najbardziej możliwa) - nie traci stopnia inżyniera, a "dr inż." wprowadzałby w błąd. Spotkałem kilku dr n.tech. którzy inżynierami nie byli (zaś matematykami). Szukałem w Wikipedii potwierdzenia, bądź dementi.

Podkreślam raz jeszcze, nie posiadłem wiedzy wystarczającej by kogoś pouczać i edytować czyjąś pracę, ale chętnie podyskutuję. Jak poddawać poprawki pod publiczną ocenę?

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTestedytuj kod

Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości.[1] Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Aby podziękować Ci za Twój poświęcony czas, rozdamy 20 T-shirtów Wikimedia do losowych uczestników tego badania.[2] Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.


Weź udział w ankiecie teraz!


Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności. Odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail na surveys@wikimedia.org.

Dziękujemy! --EGalvez (WMF) (talk) 22:45, 13 sty 2017 (CET)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)edytuj kod

Witaj! Wikimedia Foundation prosi Cię o wyrażenie opinii w ankiecie. Chcemy wiedzieć jak dobrze wspomagamy Twoją pracę na i poza wiki oraz jak możemy zmienić lub ulepszyć różne kwestie w przyszłości.[3] Opinie, którymi się podzielisz, bezpośrednio wpłyną na obecne i przyszłe prace Wikimedia Foundation. Zostałeś losowo wybrany do wzięcia udziału w tej ankiecie, tak, jak chcielibyśmy wysłuchać Twojej społeczności Wikimedia. Aby podziękować Ci za Twój poświęcony czas, rozdamy 20 T-shirtów Wikimedia do losowych uczestników tego badania.[4] Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut.


Weź udział w ankiecie teraz!


Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności. Odwiedź naszą stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami, aby znaleźć więcej informacji na temat tego badania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub chcesz wypisać się z przyszłych prób komunikacji, wyślij e-mail na surveys@wikimedia.org.

Dziękujemy! --EGalvez (WMF) (talk) 22:50, 13 sty 2017 (CET)

Special:Diff/28597112 (2011 r.)edytuj kod

Najlepiej gdyby wersja IPka była oznaczona z powrotem jako „nieprzejrzana”.
95.49.119.170 (dyskusja) 13:54, 16 sty 2017 (CET)

Przypisyedytuj kod

Reszel Miasto na Warmiiedytuj kod

Miasto na Warmii z Wikipedii(Warmia): W obrębie Warmii leży 12 miast, wszystkie z prawami miejskimi od średniowiecza. To czemu usuwa się moją edycję-strona Reszel ? Pozycja 8 to Reszel. --Warm 19:18, 30 sty 2017 (CET)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia surveyedytuj kod

(Sorry to write in English)

Witaj! To jest ostateczne przypomnienie o ankiecie Wikimedia Foundation, która zakończy się 28 lutego 2017 (23:59 UTC). Ta ankieta jest dostępna w różnych językach i zajmie między 20 a 40 minut. Weź udział w ankiecie teraz.

Jeżeli już wypełniałeś tą ankietę - dziękujemy!

O tej ankiecie: Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego projektu tutaj lub zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami. Ta ankieta jest hostowana przez zewnętrzny serwis i podlega temu oświadczeniu prywatności. Jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub nie chcesz dalszego kontaktu związanego z tą ankietą, wyślij e-mail poprzez funkcję EmailUser do User:EGalvez (WMF). O Wikimedia Foundation: Wikimedia Foundation wspiera Cię pracą nad oprogramowaniem i technologią, aby nasze strony działały szybko i bezpiecznie oraz były dostępne dla każdego. Tak samo wspiera różne inicjatywy związane z rozszerzaniem zasięgu dostępu do wolnej wiedzy. Dziękujemy! --EGalvez (WMF) (talk) 09:04, 23 lut 2017 (CET)

’’’Zagłosuj dziś’’’ w wyborach do Rady Powierniczej WMF!edytuj kod

Twoje konto spełnia kryteria udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powierniczej Fundacji Wikimedia - oznacza to, że możesz mieć na nie wpływ.


Tegoroczne wybory to jedne z najważniejszych w historii naszego ruchu. Najbliższe lata (a kadencja Rady trwa trzy) to czas, kiedy będą miały miejsce kluczowe zmiany technologiczne (VR, AR, AI…) i społeczne (dominacja urządzeń mobilnych, gwałtowny wzrost czytelnictwa w Azji i Afryce, znacznie większe zapotrzebowanie na multimedia…). To ważne, aby osoby wybrane do Rady miały silny mandat społeczności - jednocześnie dotychczasowa historyczna frekwencja jest bardzo niska.


Dlatego Fundacja Wikimedia podejmuje duże wysiłki, aby zwiększyć​ udział społeczności w głosowaniu. Nie powinno zabraknąć w tym głosowaniu także osób z polskich projektów - tylko w ten sposób możemy mieć realny wpływ na decyzje, które będą silnie kształtowały rozwój ruchu Wikimedia.


Twój głos jest bardzo ważny - w poprzednich wyborach raptem kilka tysięcy głosów wystarczało do wyboru. Algorytm głosowania powoduje, że każdy głos “za” liczy się normalnie na plus, natomiast każdy głos na “nie” ma wagę kilkukrotnie większą na minus. Głosy neutralne pozostają bez wpływu na wynik. Posługuj się zatem tym mechanizmem rozważnie. Zostało niewiele czasu!


‘’’Zagłosuj w wyborach!’’’

-- mastibot <dyskusja> 00:17, 10 maj 2017 (CEST)

Zagłosuj w wyborach do Funds Dissemination Committeeedytuj kod

Został już tylko jeden dzień, aby zagłosować w wyborach na członków finansowego komitetu doradczego przy Wikimedia Foundation - Fund Dessimination Committee. Ten organ wspiera fundację przy decydowaniu o tym, jak dystrybuować jej zasoby finansowe pomiędzy organizacje partnerskie. To ważny organ, którego skład będzie w znaczący sposób decydował o polityce finansowe WMF.

A decyzja o tym, kto wejdzie w jego skład zależeć będzie od takich osób jak Ty. Dlatego nie rezygnuj ze swojego prawa do oddania głosu w wyborach. Zagłosuj na wybranych członków FDC.

--mastibot <dyskusja> 22:30, 10 cze 2017 (CEST) 

Dyskusja MediaWiki:Spam-whitelistedytuj kod

Cześć. Wrzuciłem temat o fundacji Nautilus na samym dole dyskusji. --Gungir1983 (dyskusja) 15:34, 29 sie 2017 (CEST)

Prośba o zatwierdzenie portalu jako linku akceptowanego przez system - www.Historio.pledytuj kod

Witam szanowne grono oraz pana, jako opiekuna
Link blokowany: www.historio.pl (Filtr antyspamowy zadziałał ponieważ odnalazł tekst: historio.pl) - historio.pl/2017/10/cerkiew-w-chroscinie/ link do odnośnika zablokowanego
Nazwa strony Historio.pl

 • Zwracam się do pana z prośbą o umożliwienie tworzenia odnośników zewnętrznych do portalu: Historio
 • Uzasadniając moje dążenia do tego mogę jedynie oznajmić że,
 1. Portal Historio posiada bardzo szerokie galerie różnych ciekawych miejsc wpisanych do rejestru zabytków.
 2. Kerunek budowy strony jest zaplanowany na rozwój którego efektem ma stać się większa popularyzacja świadomości narodowej oraz dziedzictwa przodków.
 3. Niektóre spośród artykułów na blogu są znane tylko regionalnym miłośnikom. Dlatego myślę że do niektórych artykułów warto byłoby wykorzystać nieznane wzmianki które są dla przeglądających interesujące.
 4. A co za tym idzie dla Wikipedii jest to jakaś korzyść współmierna do dopisania nowej treści jako ciekawostkę i zachętę do zaglądania co jakiś czas w artykuł po to by sprawdzić czy nie pojawiły się jakieś nowe informacje.

Pozdrawiam

masowe usuwanieedytuj kod

Hej. Przy masowym usuwaniu stron pamiętaj proszę o włączeniu sobie ukrytej aktywności. Na OZ teraz nic nie widać. Pozdrawiam, Szoltys [Re: ] 12:30, 25 paź 2017 (CEST)

Spam-whitelistedytuj kod

Hej, dorzuciłem wątek do tej listy. Będę wdzięczny za info, czy coś da się zrobić w tej sprawie. TR (dyskusja) 16:36, 8 gru 2017 (CET)

Pytanieedytuj kod

[2] - albo źle patrzę, albo nie ma w źródłach polskiej nazwy filmu? Nie kwestionuję tłumaczenia (choć możliwe były inne wersje), czy jednak nie jest to OR? Ostatnio wszelkie dyskusje na plwiki idą w odwrotnym kierunku - że niby nie wolno tłumaczyć tytułów i nazw własnych. Jak dla mnie to dość dziwne, skoro można tłumaczyć całe artykuły z enwiki, ale uzus jest jaki jest. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 12:27, 14 sty 2018 (CET)

czyli nie dopatrzyłem, przepraszam więc za zawracanie głowy. Do hasła dodałem przypis z tym linkiem przy polskiej nazwie, zapewne nie zaszkodzi, by od razu było widać skąd pltłumaczenie. Pozdrawiam --Piotr967 podyskutujmy 12:37, 14 sty 2018 (CET)

Poczekalniaedytuj kod

Czy chodziło CI o to, że chciałeś dodać biogram do Poczekalni, a mimo dodania szablonu na stronie poczekalni, nic się nie stało?

Jeżeli tak, to poszedłeś na zbytni skrót. Nie wstawiłeś szablonu na stronę biogramu ani nie utworzyłeś strony dyskusji. Stąd czerwony link i brak reakcji.

Jeżeli nie włączyłeś gadżetu (w preferencjach) to trzeba postępować według instrukcji zawartej na Wikipedia:Poczekalnia. Czyli do artu wstawiasz {{subst:DNUb}}, zapisujesz i wtedy pojawia Ci się dalszy przewodnik (utwórz stronę. dodaj szablon tam, dodaj szablo gdzie indziej...)

Czy też o coś innego chodzi? Ciacho5 (dyskusja) 11:37, 16 sty 2018 (CET)

Notacja naukowaedytuj kod

Witaj, Maikking. 13 I 2018 usunąłeś dodany przez mnie link do en wiki, pisząc że jest on po lewej stronie. Mimo tej wskazówki go nie znalazłem, zatem można przypuszczać, że nieprzygotowany czytelnik też go nie znajdzie. Rozważ przywrócenie mojego linku, lub zrobienie ładniejszego.

Pozdrawiam

MusJabłkowy (dyskusja) 11:39, 1 lut 2018 (CET)

Kompatybilność w przódedytuj kod

Zatwierdziłeś edycję. Co prawda wandalizmu nie było, ale można było zrozumieć, że wklejony tekst dotyczy kompatybilności wstecznej i zajrzeć do artykułu :-) Vikom(dyskusja) 21:04, 11 kwi 2018 (CEST)

Muzeum Odona Bujwida w Krakowieedytuj kod

Rzuć proszę okiem do kodu - jest tam schowany pożyteczny link do (IMHO) niespamerskiej strony, która podaje kilka ciekawych szczegółów, ale znajduje się w spamerskim serwisie ;) Da to radę jakoś obejść? Bo nigdzie nie znalazłem nic, co by zastąpiło akurat te detale :( --Felis domestica (dyskusja) 18:35, 18 cze 2018 (CEST)

Dzięki za pomoc, działa :) --Felis domestica (dyskusja) 09:39, 19 cze 2018 (CEST)

Przyzywam Twą pomocedytuj kod

Tomasz Tarnowskiedytuj kod

Witaj Maikking!
A czemuż to znikł mój artykuł z soboty 26 stycznia 2019? Czyżby został wykasowany pod pretekstem nieencyklopedyczności? Pod pretekstem, bo przypisy do treści miał i to oparte m.in. na Who is Who. Skoro się jednak dopatrzyłeś jakichś braków, to może zamiast kasować ekspresem cały artykuł, wskazałbyś je i wezwał do ich usunięcia.
Z wyrazami ubolewania,
--M.Tarnowski (dyskusja) 16:49, 30 sty 2019 (CET)

Kędzierzyn-Koźleedytuj kod

Witam. Wycofałem edycję, gdyż pojawia się błędny wydruk w przypisach na tej stronie. Dziwi fakt takiego działania, jak na Wikipedystę mającego spore doświadczenie. A jeśli chodzi o moją działalność na Wikipedii, to przy nie satysfakcjonującej Administratorów ocenie tej działalności, zawsze istnieje możliwość zgłoszenia propozycji odebrania mi uprawnień redaktora. Pozdrawiam. RadLes (dyskusja) 18:20, 15 kwi 2019 (CEST)

Czas lokalnyedytuj kod

IOIOI2 01:27, 19 kwi 2019 (CEST)

Zakończenie dyskusji w Poczekalni.edytuj kod

Witaj. Jak kończysz dyskusję w [:https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Poczekalnia/artyku%C5%82y#Aype_sp_z_o.o._sp._k.%7CPoczekalni, to proszę do końca posprzątaj. Usunąłeś hasło, ale nie wykonałeś kolejnych niezbędnych czynności. Jak potrzebujesz pomocy, to chętnie służę. Pozdrawiam --Pablo000 (dyskusja) 19:41, 28 lip 2019 (CEST)

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?edytuj kod

Dzień dobry Maikking -

Czy moglibyśmy poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety dla akademickiego badania, który pozwoli nam rozwinąć Wikipedie?

Organizacja non-profit CivilServant wraz z Uniwersytetem Princeton prowadzi projekt dotyczący ulepszenia polskiej Wikipedii. Zostałeś zaproszony do udziału w projekcie ze względu na swoje doświadczenie oraz Twój wkład w Wikipedię.

Czy zgodzisz się nam pomóc? Wystarczy wypełnić krótką ankietę, która zawiera pytania na temat Twoich doświadczeń związanych z Wikipedią.

Mamy nadzieję, że nam pomożesz, ponieważ tak jak my chcesz, żeby polska Wikipedia dalej się rozwijała. Po zakończeniu badań prześlemy do Ciebie informacje na temat tego czego się nauczyliśmy dzięki projektowi oraz Twojemu udziałowi w nim.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej i wypełnić ankietę

Dziękujemy, mamy nadzieję, że nam pomożesz

W przypadku pytań prosimy o kontakt w języku angielskim z User:Juliakamin(cs). Możesz również spytać nas, User:Natalia Szafran-Kozakowska (WMPL) lub User:Wojciech Pędzich (WMPL), a pomożemy z tłumaczeniem pytań.

CivilServantBot (dyskusja) 17:51, 28 wrz 2019 (CEST)

Tokarczukedytuj kod

Wygląda na to, że z Ziemkiewiczem razem ją wypromowaliśmy i wsparliśmy. Może, nie znając mnie, odpali coś na Wikipedię? Ciacho5 (dyskusja) 15:01, 11 paź 2019 (CEST)

Odp:Sam'aledytuj kod

Odp:Sam'al
Jestem autorem hasła i autorem przypisów, które napisałem tak, aby - przy ewentualnej rozbudowie hasła - łatwiej było mi się w nich poruszać i rozeznać, Są one prawidłowe i nie widzę powodu, aby je zmieniać. Osoba „poprawiająca” zmieniła tylko część przypisów, rozbijając ich spójność, a przy okazji zmieniła galerię na moim zdaniem gorszą. Hasło było w Czu wieszu i nikt jakoś nie miał z nim problemów. Proszę więc o przywrócenie mojej wersji. Lamashtu2006 (dyskusja) 19:17, 3 sty 2020 (CET) No hej! Zabezpieczysz to haslo, tak na tydzien albo dwa? IP-ek znowu szaleje. Lamashtu2006 (dyskusja) 18:37, 19 sty 2020 (CET)

Szablony refedytuj kod

Nie pisz, że szablony są bardziej docelowe, bo nigdzie nie ma takiego zapisu. Można stosować zapis normalny (i dobrze). Wprowadzasz w błąd. — Paelius Ϡ 12:48, 6 sty 2020 (CET)

(Ujednolicenia) nie zrobisz (tryb oznajmujący, a nie rozkazujący). Ja zostałem przymuszony do zaprzestania rozwijania hasła Wieleci właśnie dlatego, że ktoś popsuł mi przypisy i teraz nic nie widzę (co z czym i jak). Od tego czasu nikt hasła w zasadzie nie rozwijał, więc można uznać, że zmiana przypisów odniosła skutek. Hasło jest stabilne, a to że mogło być lepsze. To chyba najmniej tu większość obchodzi. — Paelius Ϡ 13:05, 6 sty 2020 (CET)

Szablony Fb teamedytuj kod

Dlaczego usunąłeś szablony Fb team? Czasami patrz w linkujących czy przypadkiem szablon nie występuje w jakimś artykule. Podaj powód, dlaczego usunąłeś następujące szablony: Szablon:Fb team Glacis United Intermediate, Szablon:Fb team Lincoln Red Imps Intermediate, Szablon:Fb team Europa FC Intermediate, Szablon:Fb team Varbergs BoIS. Pozdrawiam. --Mister Jakub (dyskusja) 16:11, 31 sty 2020 (CET)

PS. Jak można podawać powód usunięcia szablonu Fb team Pusty/niekompletny szablon? --Mister Jakub (dyskusja) 16:11, 31 sty 2020 (CET)


Powracam do tego tematu: Szablony Fb team które usunąłeś posiadały treść taką samą jak wszystkie inne.

Usunięty szablon Glacis United Intermediate:

{{#ifeq:{{{Fb_lat|}}}{{{Fb_long|}}}||{{fb team |t=Glacis United Intermediate |tan=Glacis United F.C. Intermediate |tc=GIB |fl={{#if:{{{fl|}}}|{{{tc}}} }} |abb={{#if:{{{abb|}}}|GLA}} |oc={{#if:{{{oc|}}}|{{{oc}}} }} }}|{{#if:{{{Fb_lat|}}}|36.131667}}{{#if:{{{Fb_long|}}}|-5.351667}}}}<!-- --><noinclude>[[Kategoria:Drużyny Fb z Gibraltaru]]</noinclude>

Istniejący szablon Sporting de Gijón:

{{#ifeq:{{{Fb_lat|}}}{{{Fb_long|}}}||{{fb team |t=Sporting Gijón |tan=Sporting Gijón |tc=ESP |fl={{#if:{{{fl|}}}|{{{tc}}} }} |abb={{#if:{{{abb|}}}|SPG}} |oc={{#if:{{{oc|}}}|{{{oc}}} }} }} |{{#if:{{{Fb_lat|}}}|43.536111}}{{#if:{{{Fb_long|}}}|-5.637222}}}}<!-- --><noinclude>[[Kategoria:Drużyny Fb z Hiszpanii]]</noinclude>

Więc mają tę samą treść, tylko nazwy, współrzędne, skrót, kraj i kategoria są inne. Więc nie usuwaj tych szablonów bo każdy ma taką samą treść. Pozdrawiam. --Mister Jakub (dyskusja) 10:47, 15 lut 2020 (CET)

Unkarroedytuj kod

Heh, zgłosiłeś do DNU mojego EK zamiast artykułu :) Bo Ytterby (dyskusja) 16:21, 2 lut 2020 (CET)

dałeś przeniesienie i ek, jak pisałem uzasadnienie DNU. "Naprawiłem" - IMO temat nie jest do dopracowania, a jest nieencyklopedyczny w ogóle, ale chcę dać szansę autorowi/autorce na ew. uzasadnienie. maikking dyskusja 16:23, 2 lut 2020 (CET)

Wiadomość dotycząca wyników badania związanego z Wikipediąedytuj kod

Dzień dobry,

organizacja non profit CivilServant współpracowała z badaczami z Uniwersytetu Cornell przy badaniu, którego celem było uzyskanie informacji o możliwości podniesienia poczucia satysfakcji autorów polskiej Wikipedii. W ramach badania, które odbyło się pomiędzy sierpniem 2019 a lutym 2020, doświadczeni autorzy polskiej Wikipedii wysłali podziękowania innym edytorom za ich wkład.

Kontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię, że mogłeś(-aś) być jednym z autorów, którzy otrzymali podziękowania w ramach projektu, oraz aby przedstawić wyniki badania, które znaleźć tutaj. Pamiętaj, że ewentualne podziękowania zostało wysłane przez doświadczonego edytora Wikipedii według jego własnego uznania.

Wstępne wyniki badania dostępne są online: https://citizensandtech.org/ochotnicy-podziekowali-tysiacom-ludziom-za-ich-wklad-w-wikipedie-oto-czego-sie-dowiedzielismy/.

W ramach badania zebraliśmy publicznie dostępne informacje z Wikipedii. Jeśli chcesz abyśmy usunęli Twoje dane z badania, prosimy o kontakt z Meta:user:Juliakamin(cs).

Głównym badaczem w tym projekcie jest J. Nathan Matias, profesor Uniwersytetu Cornell. W przypadku pytań, które masz już teraz, albo będziesz mieć później, prosimy o kontakt z Nathanem Matiasem, wysyłając wiadomość na adres e-mail nathan.matias@civilservant.io lub z menagerem projektu Julią Kamin wysyłając wiadomość na adres e-mail julia.kamin@civilservant.io. Nathan jest założycielem organizacji CivilServant, odpowiedzialnym za oprogramowanie wykorzystywane w tym badaniu. Jeśli masz jakieś pytania w tym zakresie, prosimy o kontakt z Nathanem. Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twoich praw w związku z udziałem w badaniu, prosimy o kontakt z Uniwersytetem Cornel, dzwoniąc pod numer +1 607-255-5138 lub poprzez stronę http://www.irb.cornell.edu. Cornell to amerykański uniwersytet, który poprosiliśmy o nadzór nad naszym badaniem, aby upewnić się, że jest ono przeprowadzone zgodnie z odpowiednimi standardami etycznymi. Swoje skargi lub zastrzeżenia możesz również zgłaszać anonimowo do Ethicspoint poprzez stronę http://www.hotline.cornell.edu, lub dzwoniąc pod numer 1-866-293-3077. Ethicspoint jest niezależną instytucją działającą jako pośrednik pomiędzy Uniwersytetem a osobą zgłaszającą skargę, zapewniając w ten sposób anonimowość.

Możliwe jest także, że jesteś jedną z osób, która wypełniała ankietę będącą częścią badania. Jeśli tak było, Twoje prawa dotyczące Twoich danych zostały wówczas przedstawione, ale w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Julią (julia.kamin@civilservant.io). Wyniki badania były niejednoznaczne, dlatego też nie zostaną one opublikowane.

Dziękujemy

CivilServantBot (dyskusja) 23:02, 11 cze 2020 (CEST)

Czy jesteś mną?edytuj kod

Obawiam się, że w Internecie zostałeś posądzony... o bycie mną! [3] Mpn (dyskusja) 15:58, 13 lip 2020 (CEST)

Ależ mnie wcale nie jest przykro, wprost przeciwnie: ciesze się, że przyrównano mnie do tak wybitnego wikipedysty :-) Mpn (dyskusja) 19:35, 24 lip 2020 (CEST)
 1. Ta ankieta dotyczy głównie opinii na temat bieżących prac Wikimedia Foundation, nie długoterminowej strategii.
 2. Kwestie prawne: Nie jest konieczne dokonanie zakupu. Trzeba być pełnoletnim aby uczestniczyć. Sponsorowane przez Wikimedia Foundation, zlokalizowana w 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Koniec 31 stycznia 2017. Nie obowiązuje gdzie zakazano. Kliknij aby zobaczyć regulamin konkursu.
 3. Ta ankieta dotyczy głównie opinii na temat bieżących prac Wikimedia Foundation, nie długoterminowej strategii.
 4. Kwestie prawne: Nie jest konieczne dokonanie zakupu. Trzeba być pełnoletnim aby uczestniczyć. Sponsorowane przez Wikimedia Foundation, zlokalizowana w 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Koniec 31 stycznia 2017. Nie obowiązuje gdzie zakazano. Kliknij aby zobaczyć regulamin konkursu.
Na podstawie artykułu: "Dyskusja wikipedysty:Maikking" pochodzącego z Wikipedii
OryginałEdytujHistoria i autorzy